[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o awans do II ligi

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna
W dwóch parach o prawo gry w barażach o III ligę (tzw. nową II ligę) zmierzą się zwycięzcy grup IV ligi śląskiej i wielkopolskiej.

Sparta Oborniki 0-1 Aluminium Konin 31 maja, 17:00
M.Kaźmierczak 39
GKS Tychy '71 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 czerwca, 18:00 (2500)
Odrobiński 72 (k), Słonina 78, Wesecki 82 - Maroszek 77

Aluminium Konin 1-0 Sparta Oborniki 7 czerwca, 14:00 (1200)
Bilski 5
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 GKS Tychy '71 7 czerwca, 17:00 (1000)
Maroszek 79 - Wesecki 24

Finał - 14 czerwca, 18 czerwca
(Losowanie - 10 czerwca 2008, 16:00 - siedziba PZPN)
W ośmiu parach o prawo gry w III lidze (nowej II lidze) zmierzą się zwycięzcy IV ligi.
O prawo gry w nowej II lidze, grupie zachodniej zagrają zwycięzcy IV ligi grup: dolnośląskiej, kujawsko-pomorskiej, lubuskiej, opolskiej, pomorskiej, śląskiej, wielkopolskiej i zachodniopomorskiej.
O prawo gry w nowej II lidze, grupie wschodniej zagrają zwycięzcy IV ligi grup: lubelskiej, łódzkiej, małopolskiej, mazowieckiej, podkarpackiej, podlaskiej, świętokrzyskiej i warmińsko-mazurskiej.

Polonia/Sparta Świdnica 2-3 Czarni Żagań 14 czerwca, 17:00 (2300)
Fojna 44, Felich 51 - Jankowski 30, Urban 41, Fiedorowicz 68
Zawisza Bydgoszcz 2-0 LZS Leśnica 14 czerwca, 17:00 (2500)
A.Kozłowski 53, Cielasiński 78
GKS Tychy '71 4-0 Aluminium Konin 14 czerwca, 17:00 (2500)
Słonina 33, Wróbel 59, 72, Kasprzyk 81
Zatoka Puck (2) 0-1 Pogoń Szczecin 14 czerwca, 17:00 (800)
Rydzak 38
Unia Tarnów 1-0 Jeziorak Iława 14 czerwca, 15:00 (2000)
Hajduk 51
Stal Niewiadów 2-1 Start Otwock 14 czerwca, 17:00 (500)
Polak 51, Gajewski 66 - Król 47
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Izolator Boguchwała 14 czerwca, 17:00 (1500)
Kula 70
Supraślanka Supraśl 0-3 Stal Poniatowa 14 czerwca, 17:00 (350)
Mazurek 55, Iracki 75, Szczawiński 90

Czarni Żagań 2-1 Polonia/Sparta Świdnica 18 czerwca, 17:00 (4000)
Jankowski 12 (k), Urban 89 (k) - Charciarek 61
LZS Leśnica 0-1 Zawisza Bydgoszcz 18 czerwca, 17:00 (500)
Babiarz 75
Aluminium Konin 0-2 GKS Tychy '71 18 czerwca, 17:00 (800)
Wesecki 10, Słonina 22
Pogoń Szczecin 4-1 Zatoka Puck (2) 18 czerwca, 18:00 (3000)
Jarymowicz 49, Fon 51, 83, Ropiejko 73 - Adamus 69
Jeziorak Iława 1-0 Unia Tarnów 18 czerwca, 17:00 (1800)
pd. k. 3-2
Dobroński 68
Start Otwock 2-0 Stal Niewiadów 18 czerwca, 17:00 (1800)
Okafor-Agu 43, Kuźmińczuk 68
Izolator Boguchwała 3-2 Ponidzie Nida Pińczów 18 czerwca, 17:00 (1000)
Karpiński 12 (s), Iwanowski 50, 85 - Mika 17 (k), Zaręba 58
Stal Poniatowa 4-0 Supraślanka Supraśl 18 czerwca, 17:00 (800)
Nowak 20, Kazubski 39, Mazurek 77, Szczawiński 90

III liga 2007/2008 (1)
III liga 2007/2008 (2)
III liga 2007/2008 (3)
III liga 2007/2008 (4)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)
IV liga 2007/2008 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2007/2008 (lubelska)
IV liga 2007/2008 (lubuska)
IV liga 2007/2008 (łódzka)
IV liga 2007/2008 (małopolska)
IV liga 2007/2008 (mazowiecka)
IV liga 2007/2008 (opolska)
IV liga 2007/2008 (podkarpacka)
IV liga 2007/2008 (podlaska)
IV liga 2007/2008 (pomorska)
IV liga 2007/2008 (śląska I)
IV liga 2007/2008 (śląska II)
IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)
IV liga 2007/2008 (warmińsko-mazurska)
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (południe))
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (północ))
IV liga 2007/2008 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas