[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Supraślanka Supraśl 30 76 24 4 2 83-21 12 2 1 41-10 12 2 1 42-11
2.  Sokół Sokółka 30 73 23 4 3 82-27 10 4 1 35-13 13 0 2 47-14
3.  Cresovia Siemiatycze 30 55 14 13 3 52-36 9 4 2 30-19 5 9 1 22-17
4.  Olimpia Zambrów 30 53 15 8 7 56-33 9 4 2 30-15 6 4 5 26-18
5.  Pogoń Łapy 30 46 13 7 10 40-46 8 4 3 19-20 5 3 7 21-26
6.  Sparta Augustów 30 45 13 6 11 48-38 7 3 5 26-20 6 3 6 22-18
7.  Piast Białystok 30 43 12 7 11 41-36 7 5 3 27-15 5 2 8 14-21 2 6 2 0 0 7-0
8.  MKS Mielnik 30 43 11 10 9 37-36 8 4 3 25-19 3 6 6 12-17 2 0 0 0 2 0-7
9.  KS Michałowo 30 34 9 7 14 36-51 6 4 5 19-19 3 3 9 17-32
10.  Pomorzanka Sejny 30 33 10 3 17 45-59 8 1 6 27-21 2 2 11 18-38
11.  Hetman Białystok 30 31 8 7 15 38-58 5 3 7 20-26 3 4 8 18-32 4 7 2 1 1 6-6
12.  Promień Mońki 30 31 8 7 15 43-58 5 5 5 25-28 3 2 10 18-30 4 6 2 0 2 8-4
13.  Tur Bielsk Podlaski 30 31 7 10 13 28-46 5 6 4 13-17 2 4 9 15-29 4 4 1 1 2 1-5
14.  Iskra Narew 30 29 8 5 17 35-52 5 0 10 18-27 3 5 7 17-25
15.  Wissa Szczuczyn 30 25 6 7 17 30-53 5 3 7 21-23 1 4 10 9-30
16.  Hetman Tykocin 30 17 4 5 21 27-71 3 3 9 17-36 1 2 12 10-35
Zwycięzca ligi zagra w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Prawo gry w barażu o nową III ligę uzyskał Piast Białystok, jednak zrezygnował z uwagi na problemy organizacyjne i finansowe. W tej sytuacji prawo gry w barażach uzyskał następny w tabeli MKS Mielnik.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Supraślanka Supraśl    3-1 0-0 1-0 4-2 2-0 1-0 1-0 1-0 6-0 7-0 2-4 4-1 1-1 1-0 7-1 
 2 Sokół Sokółka0-1     2-2 4-0 6-2 5-1 4-1 1-0 3-0 1-0 0-0 3-2 1-0 1-1 3-2 1-1 
 3 Cresovia Siemiatycze2-2 0-3     0-4 1-0 1-0 1-1 1-1 4-0 3-2 1-1 2-1 3-1 3-1 6-1 2-1 
 4 Olimpia Zambrów2-5 0-3 1-1     2-1 1-1 1-0 4-0 2-1 4-1 1-1 3-0 4-0 2-0 0-0 3-1 
 5 Pogoń Łapy1-0 0-6 3-3 0-0     0-4 2-0 0-3 1-1 3-0 1-0 2-1 2-1 0-0 1-0 3-1 
 6 Sparta Augustów1-2 2-4 1-1 1-2 1-2     2-1 2-1 2-0 0-3 5-1 1-1 0-0 3-1 3-1 2-0 
 7 Piast Białystok0-2 0-2 0-2 2-1 2-2 1-1     3-0 4-1 1-1 0-0 3-0 3-2 6-1 0-0 2-0 
 8 MKS Mielnik1-2 4-2 2-2 1-1 2-1 1-0 0-4     1-0 2-1 2-1 1-1 1-3 1-1 4-0 2-0 
 9 KS Michałowo0-2 1-3 1-1 1-1 1-0 2-1 1-2 1-1     2-1 1-2 1-0 3-3 1-2 2-0 1-0 
 10 Pomorzanka Sejny0-3 1-5 1-2 3-1 0-1 0-1 3-0 0-0 5-1     2-1 1-3 1-0 4-2 2-0 4-1 
 11 Hetman Białystok0-2 1-5 1-2 1-2 0-1 3-3 2-0 0-3 2-0 2-2     2-1 0-0 2-1 0-2 4-2 
 12 Promień Mońki0-5 0-1 3-1 2-2 1-1 0-5 1-2 2-2 2-3 4-3 5-1     2-0 1-0 1-1 1-1 
 13 Tur Bielsk Podlaski1-1 0-2 1-3 2-0 1-1 2-1 0-0 0-0 1-4 2-1 0-3 1-0     0-0 1-1 1-0 
 14 Iskra Narew2-3 0-2 0-1 0-4 2-1 0-1 1-2 2-0 0-2 2-0 0-5 3-1 2-3     4-1 0-1 
 15 Wissa Szczuczyn1-2 1-4 1-1 0-3 1-2 0-2 2-0 0-0 3-3 1-2 4-1 3-0 2-0 0-3     2-0 
 16 Hetman Tykocin0-10 1-4 0-0 0-5 2-4 0-1 0-1 0-1 1-1 5-1 3-1 2-3 1-1 0-3 2-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Iskra Narew 4-1 Wissa Szczuczyn 5 sierpnia, 16:00 (80)
M.Ostaszewski 3 (k), Lech 19, Lewicki 37, 41 - Wysocki 25
Hetman Białystok 3-3 Sparta Augustów 8 sierpnia, 17:00
Fajt 32, 86, Grzybowski 81 - Twardowski 44, 56, Czereszewski 65
Pogoń Łapy 2-1 Promień Mońki 5 sierpnia, 14:00
Gumieniak 50, Kozicz 90 - Speichler 52
Olimpia Zambrów 4-0 MKS Mielnik 5 września, 16:00
W.Kowalczyk 42, 52, Łempicki 60, Zakrzewski 67
Hetman Tykocin 0-1 Piast Białystok 22 sierpnia, 17:00 (100)
Korziński 21
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Sokół Sokółka 8 sierpnia, 17:00 (250)
Kamil Jakubowski 42 (s), P.Andrzejewski 53
Pomorzanka Sejny 5-1 KS Michałowo 4 sierpnia, 17:00
Polanis 3, Radzio 27, Dziedziech 32, P.Kuklewicz 40, Tarlecki 86 - Siemionow 84 (k)
Supraślanka Supraśl 0-0 Cresovia Siemiatycze 22 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 3-1 Iskra Narew 11 sierpnia, 17:30
Andryszek 13, 74, Stępkowski 82 - Lech 78
KS Michałowo 0-2 Supraślanka Supraśl 12 sierpnia, 16:00
Kujawski 40, Niedzielski 80
Sokół Sokółka 1-0 Pomorzanka Sejny 12 sierpnia, 17:00 (400)
Toczydłowski 55 (k)
Piast Białystok 3-2 Tur Bielsk Podlaski 11 sierpnia, 12:00 (50)
Zdzichowicz 8, 15, Dąbrowski 28 (k) - Szmurło 41, Klepacki 85
MKS Mielnik 2-0 Hetman Tykocin 25 listopada
Najdyhor 5, Bałazy 70
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mońki 2-2 Olimpia Zambrów 11 sierpnia, 14:00
Ziemkiewicz 43, Matela 63 - W.Kowalczyk 6, Kapelewski 38
Sparta Augustów 1-2 Pogoń Łapy 11 sierpnia, 11:00
Mikucki 78 - Kulesza 22, Minow 64
lub pierwsza bramka dla Pogoni Kozicza
Wissa Szczuczyn 4-1 Hetman Białystok 11 sierpnia, 18:00
P.Marcinkiewicz 2, 50, E.Świderski 23, W.Łapiński 38 - Grzybowski 60

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Iskra Narew 0-5 Hetman Białystok 15 sierpnia, 16:00
Fajt 10, 30, Karwacki 49, 89, Jaźwiński 85
Pogoń Łapy 1-0 Wissa Szczuczyn 15 sierpnia, 16:00
Minow 40
Olimpia Zambrów 1-1 Sparta Augustów 15 sierpnia, 15:00
W.Kowalczyk 38 - Twardowski 60
Tur Bielsk Podlaski 0-0 MKS Mielnik 15 sierpnia, 17:00 (300)
Pomorzanka Sejny 3-0 Piast Białystok 15 sierpnia, 17:00
Gwaj 7, Żyliński 75, Tarlecki 86
Supraślanka Supraśl 3-1 Sokół Sokółka 15 sierpnia, 17:00
Aleksiejczuk 30 (k), Bernatowicz 35, Rakowski 65 - Wojtkielewicz 17
Cresovia Siemiatycze 4-0 KS Michałowo 15 sierpnia, 17:30
Wojtas 47, Andryszek 62 (k), 64, Milewski 81
Promień Mońki 1-1 Hetman Tykocin 15 sierpnia, 17:00 (400)
Kiszło 41 - Adrian Pogorzelski 23

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

KS Michałowo 1-2 Iskra Narew 19 sierpnia, 16:00
Szczawiński 50 - Lewicki 25, Krasucki 78
Sokół Sokółka 2-2 Cresovia Siemiatycze 19 sierpnia, 16:00 (450)
Doroszczyk 3, Greś 90 - Wojtas 21, Andryszek 24
Piast Białystok 0-2 Supraślanka Supraśl 18 sierpnia, 11:00
Jurczak 57, Pużuk 82
MKS Mielnik 2-1 Pomorzanka Sejny 18 sierpnia, 17:00
Jarzynka 85, Bałazy 90 - Gilis 65
Promień Mońki 2-0 Tur Bielsk Podlaski 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kiszło 58, Draheim 86
Sparta Augustów 2-0 Hetman Tykocin 19 sierpnia, 16:00
Bienasz 50, Czereszewski 55
Wissa Szczuczyn 0-3 Olimpia Zambrów 18 sierpnia, 17:00
W.Kowalczyk 12 (k), 15, Jastrzębski 43
Hetman Białystok 0-1 Pogoń Łapy 18 sierpnia, 16:00
Miłosiewicz 73

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Iskra Narew 2-1 Pogoń Łapy 26 sierpnia, 16:00
Kidrycki 22, Lewicki 34 - Kidrycki 37 (s)
Olimpia Zambrów 1-1 Hetman Białystok 25 sierpnia, 16:00
Łempicki 23 - Szymczuk 81
Hetman Tykocin 2-0 Wissa Szczuczyn 26 sierpnia, 16:00 (200)
Kołaczek 52, Kutaszewicz 87 (k)
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Sparta Augustów 26 sierpnia, 16:00 (250)
Klepacki 8, Szmurło 68 - Czereszewski 56
Pomorzanka Sejny 1-3 Promień Mońki 25 sierpnia, 17:00
Tarlecki 60 - Kulikowski 32, 75, Ziemkiewicz 86
Supraślanka Supraśl 1-0 MKS Mielnik 25 sierpnia, 12:30
Bernatowicz 31
Cresovia Siemiatycze 1-1 Piast Białystok 26 sierpnia, 13:30
Stępkowski 56 - Dąbrowski 44
KS Michałowo 1-3 Sokół Sokółka 26 sierpnia, 16:00
Janiak 70 - Sokół 9, Hawryluk 55, Toczydłowski 77

Kolejka 6 - 1-2 września

Piast Białystok 4-1 KS Michałowo 1 września, 11:00
P.Słoma 43, Jurczuk 54, Zalewski 63, Szczęsny 66 - Gwizdak 51
MKS Mielnik 2-2 Cresovia Siemiatycze 1 września, 16:30
Jarzynka 53 (k), Bałazy 58 - Andryszek 15, Wojnar 38
Promień Mońki 0-5 Supraślanka Supraśl 1 września, 17:00
Rakowski 1, 8, P.Dąbrowski 5 (s), Wyszyński 35, Kujawski 70
Sparta Augustów 0-3 Pomorzanka Sejny 1 września, 16:00
Tarlecki 5, 70, Falana 90
Wissa Szczuczyn 2-0 Tur Bielsk Podlaski 1 września, 16:00
Łapiński 13, 75
Hetman Białystok 4-2 Hetman Tykocin 1 września, 16:00
Piotr Bondziul 6, 81, 86, Szymczuk 24 - Kołaczek 60, 75
Pogoń Łapy 0-0 Olimpia Zambrów 2 września, 16:00
Iskra Narew 0-2 Sokół Sokółka 2 września, 15:00
Wojtkielewicz 17, 64

Kolejka 7 - 8-9 września

Hetman Tykocin 2-4 Pogoń Łapy 9 września, 16:00
Adrian Pogorzelski 24, Kołaczek 83 - Kulesza 25, Gąsowski 42, Miłosiewicz 47 (k), Minow 57
Tur Bielsk Podlaski 0-3 Hetman Białystok 8 września, 16:00
Hajduczenia 15, Piesiecki 25, Bukin 55
Pomorzanka Sejny 2-0 Wissa Szczuczyn 8 września, 16:00
Gilis 3, Tarlecki 64
Supraślanka Supraśl 2-0 Sparta Augustów 8 września, 15:00
Jurczak 28, Rakowski 78
Cresovia Siemiatycze 2-1 Promień Mońki 9 września, 13:00
Treszczotko 1, Marchel 25 - Kulikowski 10
KS Michałowo 1-1 MKS Mielnik 9 września, 15:00
Janczewski 70 - Najdyhor 86
Sokół Sokółka 4-1 Piast Białystok 9 września, 16:00
Toczydłowski 15, 85, Hawryluk 71, Kabelis 83 - Gryszkiewicz 74
Olimpia Zambrów 2-0 Iskra Narew 8 września, 15:00
W.Kowalczyk 34, Kupiński 52 (s)

Kolejka 8 - 15-16 września

MKS Mielnik 4-2 Sokół Sokółka 15 września, 16:00
Kulhawik 16, Bałazy 49, Jarzynka 60, 80 - P.Andrzejewski 53, Sokół 84
Promień Mońki 2-3 KS Michałowo 15 września, 16:00
Ł.Bagiński 49, 52 - Borowski 36, Bogdanowicz 60, Wróbel 64 (k)
Sparta Augustów 1-1 Cresovia Siemiatycze 15 września, 16:00
Filipow 63 - Wojnar 81
Wissa Szczuczyn 1-2 Supraślanka Supraśl 15 września, 16:00
Obrycki 55 - Aleksiejczuk 85 (k), Kujawski 90
Hetman Białystok 2-2 Pomorzanka Sejny 16 września, 16:00
Bajko 70, Szymczuk 77 - Kunicki 43, Tarlecki 58
Pogoń Łapy 2-1 Tur Bielsk Podlaski 16 września, 15:00
Kozicz 9 (k), Kulesza 50 - Mateusz Jakubowski 55
Olimpia Zambrów 3-1 Hetman Tykocin 16 września, 14:00
W.Kowalczyk 55, Modzelewski 65, Tomaszewski 90 - Kołaczek 78
Iskra Narew 1-2 Piast Białystok 15 września, 15:00
Tomczyk 35 - Zdzichowicz 20, Szczęsny 90

Kolejka 9 - 22-23 września

Tur Bielsk Podlaski 2-0 Olimpia Zambrów 22 września, 14:00
Szmurło 15, Car 90
Pomorzanka Sejny 0-1 Pogoń Łapy 22 września, 15:00
Gumieniak 82
Supraślanka Supraśl 7-0 Hetman Białystok 23 września, 15:00
Kujawski 22, 27, 60, 75, Waluk 37, Rakowski 45, Gęgotek 85
Cresovia Siemiatycze 6-1 Wissa Szczuczyn 22 września, 11:30
Stypułkowski 2, 32, 89, Wojnar 48, Lesiuk 64, Andryszek 75 - Obrycki 45 (k)
KS Michałowo 2-1 Sparta Augustów 23 września, 15:00
Szafran 3, Doliwa 68 (s) - Czereszewski 53
Sokół Sokółka 3-2 Promień Mońki 23 września, 15:00
Stelmaszek 13, Toczydłowski 22, Kabelis 89 - Magnuszewski 73, 90
Piast Białystok 3-0 MKS Mielnik 22 września, 13:00
Zdzichowicz 2, Grzanka 21, Dąbrowski 86
Hetman Tykocin 0-3 Iskra Narew 23 września, 16:00
Tomczyk 37, Lewicki 49, P.Ostaszewski 74

Kolejka 10 - 29-30 września

Promień Mońki 1-2 Piast Białystok 29 września, 15:00
Kulikowski 90 - Zdzichowicz 13, Zalewski 90
Sparta Augustów 2-4 Sokół Sokółka 29 września, 12:00
Harasim 43 (k), Sawicki 64 - Stelmaszek 23, Bogdan 52, Toczydłowski 66, 80
Wissa Szczuczyn 3-3 KS Michałowo 29 września, 15:00
Obrycki 12, T.Jakubiak 25, Orłowski 60 - Wróbel 35, Janiak 65, Szafran 80
Hetman Białystok 1-2 Cresovia Siemiatycze 30 września, 15:00
Bajko 62 - Andryszek 71, Wojnar 80
Pogoń Łapy 1-0 Supraślanka Supraśl 30 września, 13:00
Kulesza 63
Olimpia Zambrów 4-1 Pomorzanka Sejny 30 września, 14:00
Rydzewski 11, W.Kowalczyk 28, 31, Modzelewski 49 - Radzio 62
Hetman Tykocin 1-1 Tur Bielsk Podlaski 30 września, 15:00
Tymkiewicz 10 - Kiszko 28
Iskra Narew 2-0 MKS Mielnik 30 września, 15:00
M.Ostaszewski 25 (k), Kupiński 45

Kolejka 11 - 6-7 października

Pomorzanka Sejny 4-1 Hetman Tykocin 6 października, 15:00
Gliński 2, 90, P.Kuklewicz 4, Radzio 80 - Wiszowaty 12
Supraślanka Supraśl 1-0 Olimpia Zambrów 6 października, 12:00
Tomar 89
Cresovia Siemiatycze 1-0 Pogoń Łapy 6 października, 15:00
Juszczyk 90
KS Michałowo 1-2 Hetman Białystok 7 października, 13:00
Michalewicz 55 - Czaplejewicz 52, Hajduczenia 62
Sokół Sokółka 3-2 Wissa Szczuczyn 7 października, 15:00
Hawryluk 4, Toczydłowski 8, Dobrzycki 68 (s) - Marcinkiewicz 39, Łapiński 68
Piast Białystok 1-1 Sparta Augustów 6 października, 12:00
Zdzichowicz 56 - Harasim 49 (k)
MKS Mielnik 1-1 Promień Mońki 6 października, 15:30
Rokosz 19 - Kulikowski 80
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Iskra Narew 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Sparta Augustów 2-1 MKS Mielnik 13 października, 15:00 (50)
Twardowski 7, 15 - Jarzynka 67 (k)
Wissa Szczuczyn 2-0 Piast Białystok 13 października, 14:00 (100)
E.Świderski 18 (k), Łapiński 55
Hetman Białystok 1-5 Sokół Sokółka 13 października, 12:00 (50)
Piotr Bondziul 18 - Sołowiej 22, Sokół 42, Wojtkielewicz 50, Hawryluk 75, Bezubik 85
Pogoń Łapy 1-1 KS Michałowo 14 października, 12:30 (200)
Kul 43 - Janiak 60
Olimpia Zambrów 1-1 Cresovia Siemiatycze 14 października, 14:00 (250)
Modzelewski 55 - Lesiuk 15
Hetman Tykocin 0-10 Supraślanka Supraśl 14 października, 15:00 (200)
G.Andrzejewski 11, Rakowski 20, 37, 69, 85, Aleksiejczuk 23, Kujawski 35, Tupalski 43, Lange 49, Tomar 53
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Pomorzanka Sejny 14 października, 14:00 (120)
Karol Jakubowski 48, Niewiński 81 - Tarlecki 76
Iskra Narew 3-1 Promień Mońki 14 października, 14:00 (200)
Karłuk 2, Lech 44, Lewicki 51 - Kulikowski 86

Kolejka 13 - 20-21 października

Supraślanka Supraśl 4-1 Tur Bielsk Podlaski 20 października, 13:00
Siemieniuk 28 (s), Lange 49, Kujawski 67, Bernatowicz 85 - Niewiński 71
Cresovia Siemiatycze 2-1 Hetman Tykocin 20 października, 14:15
Andryszek 75 (k), Stypułkowski 88 - Zaczeniuk 45
KS Michałowo 1-1 Olimpia Zambrów 21 października, 13:00
Wróbel 75 - Kapelewski 55
Sokół Sokółka 6-2 Pogoń Łapy 21 października, 14:30
Toczydłowski 6, 45, Hawryluk 44, P.Andrzejewski 60, Stelmaszek 67 (k), Kabelis 70 - Demiańczuk 10, Kul 84
Piast Białystok 0-0 Hetman Białystok 20 października, 11:00
MKS Mielnik 4-0 Wissa Szczuczyn 20 października, 14:00
Bałazy 15, Jarzynka 26, Rokosz 56, 70
Promień Mońki 0-5 Sparta Augustów 20 października, 14:00
Harasim 55, 61, Twardowski 75, 85, 87
Pomorzanka Sejny 4-2 Iskra Narew 20 października, 14:00
Ejdulis 27 (k), P.Kuklewicz 50, 67, Gwaj 53 - P.Ostaszewski 42, M.Ostaszewski 90 (k)

Kolejka 14 - 27-28 października

Wissa Szczuczyn 3-0 Promień Mońki 28 października, 14:00
E.Świderski 20, 70, Łapiński 48
Hetman Białystok 0-3 MKS Mielnik 27 października, 14:00
Charko 32, Ł.Pawluczuk 34, 52
Pogoń Łapy 2-0 Piast Białystok 28 października, 12:00
Roszkowski 19, Kozicz 58
Olimpia Zambrów 0-3 Sokół Sokółka 27 października, 13:00
Toczydłowski 28, Wojtkielewicz 87, Bogdan 89
Hetman Tykocin 1-1 KS Michałowo 28 października, 13:00
Wiszowaty 60 - Janiak 72
Tur Bielsk Podlaski 1-3 Cresovia Siemiatycze 28 października, 13:00
Klepacki 65 - Wojnar 17, 32, Stępkowski 48
Pomorzanka Sejny 0-3 Supraślanka Supraśl 27 października, 13:00
Waluk 18 (k), Bernatowicz 75, 90
Iskra Narew 0-1 Sparta Augustów 28 października, 14:00
Harasim 26

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Cresovia Siemiatycze 3-2 Pomorzanka Sejny 3 listopada, 13:15
Andryszek 2, 12, 58 - Gwaj 30, S.Radzio 65
KS Michałowo 3-3 Tur Bielsk Podlaski 4 listopada, 13:00
Michalewicz 8, 90, Gołdowski 20 - Karol Jakubowski 27, Wesołowski 49, Niewiński 74
Sokół Sokółka 1-1 Hetman Tykocin 4 listopada, 13:00
Biernacki 33 - Pogorzelski 79
Piast Białystok 2-1 Olimpia Zambrów 3 listopada, 11:00
Grzanka 61, Zdzichowicz 74 - Kapelewski 51
MKS Mielnik 2-1 Pogoń Łapy 3 listopada, 13:00
Ł.Pawluczuk 28, Bałazy 35 - Kochanowski 55
Promień Mońki 5-1 Hetman Białystok 3 listopada, 13:00
Kiszło 38, 81, Ziemkiewicz 41, 74, Studniarek 84 - Grzybowski 44 (k)
Sparta Augustów 3-1 Wissa Szczuczyn 3 listopada, 13:00
Twardowski 8, Bienasz 20, Wierzbicki 75 - Marcinkiewicz 40
Supraślanka Supraśl 1-1 Iskra Narew 3 listopada, 12:00
Waluk 41 (k) - P.Ostaszewski 25

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Wissa Szczuczyn 0-3 Iskra Narew 22 marca, 15:00
Lewicki 55, 76, Walenciej 65
Sparta Augustów 5-1 Hetman Białystok 10 listopada, 13:00
Chabasiński 10, 40, 77, Harasim 75, Stefanowski 78 - P.Bondziul 15
Promień Mońki 1-1 Pogoń Łapy 11 listopada, 13:00
Koszło 65 - Kochanowski 8
MKS Mielnik 1-1 Olimpia Zambrów 11 listopada, 13:00
Ł.Pawluczuk 13 - Kapelewski 41
Piast Białystok 2-0 Hetman Tykocin 10 listopada, 12:00
Ł.Czarnowski 23, 68
Sokół Sokółka 1-0 Tur Bielsk Podlaski 11 listopada, 13:00
Sołowiej 59
KS Michałowo 2-1 Pomorzanka Sejny 11 listopada, 13:00
Janiak 25, Gołdowski 82 - Pieślak 20
Cresovia Siemiatycze 2-2 Supraślanka Supraśl 11 listopada, 13:00
Goniewicz 21, Andryszek 88 - Waluk 26, Czykier 90

Kolejka 17 - 29-30 marca

Iskra Narew 0-1 Cresovia Siemiatycze 30 marca, 15:00
Niwiński 45
Supraślanka Supraśl 1-0 KS Michałowo 30 marca, 15:00
Tomar 12
Pomorzanka Sejny 1-5 Sokół Sokółka 29 marca, 15:00 (80)
Gliński 45 - Kabelis 43, Stelmaszek 54, 75, Toczydłowski 71, P.Andrzejewski 86
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Piast Białystok 30 marca, 16:00
Hetman Tykocin 0-1 MKS Mielnik 30 marca, 12:00
Ł.Pawluczuk 8
Olimpia Zambrów 3-0 Promień Mońki 29 marca, 15:00
Modzelewski 47, Wołyneć 55, W.Kowalczyk 60
Pogoń Łapy 0-4 Sparta Augustów 30 marca, 13:00
Twardowski 20, 67, Harasim 30, Radzio 47
Hetman Białystok 0-2 Wissa Szczuczyn 30 marca, 16:00
W.Łapiński 10, E.Świderski 19 (k)

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Hetman Tykocin 2-3 Promień Mońki 6 kwietnia, 12:00
Kołaczek 30, Gryszkiewicz 75 - Grygo 43, Rybołowicz 46, Ziemkiewicz 90
Hetman Białystok 2-1 Iskra Narew 6 kwietnia, 16:00
Ogrodnik 30 (k), Niesterowicz 70 - Lech 28
Wissa Szczuczyn 1-2 Pogoń Łapy 5 kwietnia, 16:00
E.Świderski 77 (k) - E.Czarnowski 40, Kozicz 58
Sparta Augustów 1-2 Olimpia Zambrów 5 kwietnia, 15:00
Harasim 54 - Wołyneć 44, W.Kowalczyk 87
MKS Mielnik 1-3 Tur Bielsk Podlaski 5 kwietnia, 15:00
Duda 67 - Martyniuk 18, 47, Klepacki 61
Piast Białystok 1-1 Pomorzanka Sejny 6 kwietnia, 12:00
Szczęsny 50 - Falana 30
Sokół Sokółka 0-1 Supraślanka Supraśl 6 kwietnia, 16:00
Nikołajuk 66
KS Michałowo 1-1 Cresovia Siemiatycze 6 kwietnia, 15:00
Gołdowski 40 - Borowski 90 (s)

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Iskra Narew 0-2 KS Michałowo 13 kwietnia, 15:00 (200)
Gołdowski 35, Onacik 75
Cresovia Siemiatycze 0-3 Sokół Sokółka 12 kwietnia, 15:30 (100)
Wojtkielewicz 15, P.Andrzejewski 35, Stelmaszek 59 (k)
Supraślanka Supraśl 1-0 Piast Białystok 12 kwietnia, 14:00 (200)
Nikołajuk 45
Pomorzanka Sejny 0-0 MKS Mielnik 12 kwietnia, 15:00 (200)
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Promień Mońki 13 kwietnia, 16:00 (250)
Wesołowski 52
Hetman Tykocin 0-1 Sparta Augustów 13 kwietnia, 15:00 (100)
Radzio 44
Olimpia Zambrów 0-0 Wissa Szczuczyn 12 kwietnia, 15:00
Pogoń Łapy 1-0 Hetman Białystok 13 kwietnia, 13:00 (300)
Głowicki 75

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pogoń Łapy 0-0 Iskra Narew 20 kwietnia, 16:00
Hetman Białystok 1-2 Olimpia Zambrów 19 kwietnia, 14:00
Florczak 80 - R.Kowalczyk 47, Lis 59
Wissa Szczuczyn 2-0 Hetman Tykocin 19 kwietnia, 16:00
W.Łapiński 64, Ł.Świderski 76
Sparta Augustów 0-0 Tur Bielsk Podlaski 19 kwietnia, 15:00
Promień Mońki 4-3 Pomorzanka Sejny 19 kwietnia, 16:00
Kiszło 12, 24 (k), Kulikowski 49, Studniarek 77 - Kunicki 2, Macianis 82 (k), Świacki 88
MKS Mielnik 1-2 Supraślanka Supraśl 19 kwietnia, 16:00
P.Pawluczuk 56 - Nikołajuk 53, Talecki 90
Piast Białystok 0-2 Cresovia Siemiatycze 19 kwietnia, 12:00
Niwiński 37, Lesiuk 65
Sokół Sokółka 3-0 KS Michałowo 20 kwietnia, 16:00
Wojtkielewicz 24, Stelmaszek 52 (k), 71

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Sokół Sokółka 1-1 Iskra Narew 27 kwietnia, 16:00
Kabelis 50 - Lewicki 55
KS Michałowo 1-2 Piast Białystok 24 kwietnia
Gołdowski 35 (k) - Grzanka 10, Ł.Czarnowski 79
Cresovia Siemiatycze 1-1 MKS Mielnik 27 kwietnia, 15:00
Niwiński 34 - Ł.Pawluczuk 45
Supraślanka Supraśl 2-4 Promień Mońki 27 kwietnia, 15:00
Waluk 4, Nikołajuk 20 - Kiszło 33, 45 (k), 76, Studniarek 90
Pomorzanka Sejny 0-1 Sparta Augustów 26 kwietnia, 12:00
Sobolewski 75
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Wissa Szczuczyn 26 kwietnia, 16:00
Mateusz Jakubowski 90 - Ł.Świderski 82
Hetman Tykocin 3-1 Hetman Białystok 26 kwietnia, 16:00
Kołaczek 42, Ignaczuk 81, Tynkiewicz 85 - Konończuk 70 (k)
Olimpia Zambrów 2-1 Pogoń Łapy 27 kwietnia, 15:00
W.Kowalczyk 42, 50 - Miłoszewicz 70

Kolejka 22 - 1 maja

Iskra Narew 0-4 Olimpia Zambrów 1 maja, 16:00
nieznany 35 (s), Modzelewski 42, 65, Jastrzębski 60
Pogoń Łapy 3-1 Hetman Tykocin 1 maja, 14:00
Głowicki 50, Demiańczuk 55, E.Czarnowski 63 - Ignaczuk 30
Hetman Białystok 0-0 Tur Bielsk Podlaski 1 maja, 14:00
Wissa Szczuczyn 1-2 Pomorzanka Sejny 1 maja, 17:00
Ł.Świderski 33 - Gwaj 30, Kuklewicz 35
Sparta Augustów 1-2 Supraślanka Supraśl 1 maja, 16:00
Harasim 55 - Kujawski 60, Tomar 69
Promień Mońki 3-1 Cresovia Siemiatycze 1 maja, 17:00
Studniarek 20, Kiszło 55, 70 - Niwiński 85
MKS Mielnik 1-0 KS Michałowo 1 maja, 16:00
Tarasiewicz 32
Piast Białystok 0-2 Sokół Sokółka 30 kwietnia, 15:00 (100)
Sokół 35, P.Andrzejewski 90
w Sokółce

Kolejka 23 - 4 maja

Piast Białystok 6-1 Iskra Narew 4 maja, 11:00
Klimowicz 23, 82, Grzanka 40, Zdzichowicz 51, 57, 90 - Kupiński 11
Sokół Sokółka 1-0 MKS Mielnik 4 maja, 16:00
P.Andrzejewski 43
KS Michałowo 1-0 Promień Mońki 4 maja, 15:00
Onacik 15
Cresovia Siemiatycze 1-0 Sparta Augustów 4 maja, 14:15
Andryszek 51
Supraślanka Supraśl 1-0 Wissa Szczuczyn 4 maja, 16:00
Tomar 53
Pomorzanka Sejny 2-1 Hetman Białystok 4 maja, 16:00
Krachało 70, Gliński 75 - Kuc 90
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Pogoń Łapy 4 maja, 17:00
Kiszko 32 - E.Czarnowski 38
Hetman Tykocin 0-5 Olimpia Zambrów 4 maja, 12:00
R.Kowalczyk 31, Kaczyński 43, 65, W.Kowalczyk 67, Fiedorczuk 89

Kolejka 24 - 10-11 maja

Iskra Narew 0-1 Hetman Tykocin 11 maja, 16:00
Miczejko 80
Olimpia Zambrów 4-0 Tur Bielsk Podlaski 10 maja, 16:00
Wilczewski 17, Jastrzębski 36, W.Kowalczyk 56, Wołyneć 60
Pogoń Łapy 3-0 Pomorzanka Sejny 11 maja, 16:00
Makowski 20, Gumieniak 66, Minow 83
Hetman Białystok 0-2 Supraślanka Supraśl 10 maja, 14:00
Grzegorczyk 73, Konończuk 85 (s)
Wissa Szczuczyn 1-1 Cresovia Siemiatycze 10 maja, 17:00
Obrycki 80 - Niwiński 16 (k)
Sparta Augustów 2-0 KS Michałowo 11 maja, 12:00
Twardowski 43, 72
Promień Mońki 0-1 Sokół Sokółka 10 maja, 17:00
Sokół 48
MKS Mielnik 0-4 Piast Białystok 10 maja, 16:00
Szczęsny 40, Zdzichowicz 67, Gościk 70, Dąbrowski 88

Kolejka 25 - 17-18 maja

MKS Mielnik 1-1 Iskra Narew 17 maja, 16:00
Witkowski 17 - Karpiuk 90
Piast Białystok 3-0 Promień Mońki 18 maja, 11:00
Ł.Czarnowski 64, Zdzichowicz 78, 86
Sokół Sokółka 5-1 Sparta Augustów 18 maja, 16:00 (300)
Stelmaszek 32 (k), 76, P.Andrzejewski 47, 86, Toczydłowski 67 - Czereszewski 49 (k)
KS Michałowo 2-0 Wissa Szczuczyn 17 maja, 16:00
Onacik 16, Michalewicz 44
Cresovia Siemiatycze 1-1 Hetman Białystok 18 maja, 14:30
Milewski 3 - Czaplejewicz 47
Supraślanka Supraśl 4-2 Pogoń Łapy 17 maja, 16:00
Jurczak 60, Waluk 81 (k), Kujawski 86, Grzegorczyk 90 - Minow 21 (k), Głowicki 35 (k)
Pomorzanka Sejny 3-1 Olimpia Zambrów 17 maja, 16:00
Terlecki 1, Chałko 15, Falana 90 - Wołyneć 30 (k)
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Hetman Tykocin 18 maja, 18:10
Klepacki 87
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Kolejka 26 - 21-22 maja

Iskra Narew 2-3 Tur Bielsk Podlaski 22 maja, 16:00
Dżega 56, M.Ostaszewski 71 - Turczyński 8, J.Krasnopolski 66 (s), Car 85
Hetman Tykocin 5-1 Pomorzanka Sejny 22 maja, 16:00
Gryszkiewicz 25, 90, Andzielewicz 47, Kudaszewicz 79 (k), Wiszowaty 82 - Tarlecki 64
Olimpia Zambrów 2-5 Supraślanka Supraśl 22 maja, 16:00
Lis 71, Modzelewski 86 - Bernatowicz 1, 79, Kujawski 18, Szpakowski 65, Rakowski 83
Pogoń Łapy 3-3 Cresovia Siemiatycze 22 maja, 13:00
Głowicki 30, Minow 66, Gąsowski 90 - Koczuk 7, 61, Niwiński 86
Hetman Białystok 2-0 KS Michałowo 22 maja, 14:00
Bajko 30, Ambrożewicz 40
Wissa Szczuczyn 1-4 Sokół Sokółka 22 maja, 17:00
Świderski 85 - Stelmaszek 7, Andrzejewski 44, 76, Łomako 87
Sparta Augustów 2-1 Piast Białystok 22 maja, 16:00
Radzio 15, Sobolewski 85 - Zdzichowicz 78
Promień Mońki 2-2 MKS Mielnik 21 maja, 17:30
Kiszło 28, 90 - Sejbuk 4, Ł.Pawluczuk 72

Kolejka 27 - 25 maja

Promień Mońki 1-0 Iskra Narew 25 maja, 17:00
Kiszło 29
MKS Mielnik 1-0 Sparta Augustów 25 maja, 13:30
Ł.Pawluczuk 86
Piast Białystok 0-0 Wissa Szczuczyn 25 maja, 13:00
Sokół Sokółka 0-0 Hetman Białystok 25 maja, 16:00
KS Michałowo 1-0 Pogoń Łapy 25 maja, 15:30
Gołdowski 90
Cresovia Siemiatycze 0-4 Olimpia Zambrów 25 maja, 16:00
W.Kowalczyk 75, 83, 90 (k), Piszczatowski 85
Supraślanka Supraśl 7-1 Hetman Tykocin 25 maja, 16:00
Wiszowaty 15 (s), Korzątkowski 17, Szpakowski 25, Tomar 40, 60, 62, 75 - Miczejko 38
Pomorzanka Sejny 1-0 Tur Bielsk Podlaski 25 maja, 17:00
Tarlecki 75

Kolejka 28 - 28-29 maja

Iskra Narew 2-0 Pomorzanka Sejny 28 maja, 16:00
?.Ostaszewski 10 (k), Lech 25
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Supraślanka Supraśl 28 maja, 17:00
Szmurło 73 - Tomar 38
Hetman Tykocin 0-0 Cresovia Siemiatycze 29 maja, 17:00
Olimpia Zambrów 2-1 KS Michałowo 28 maja, 17:00
W.Kowalczyk 35, 70 (k) - Michalewicz 90
Pogoń Łapy 0-6 Sokół Sokółka 28 maja, 17:00
Toczydłowski 27, Sokół 53, Hawryluk 65, Andrzejewski 80, Łomako 90, Giełda 90
Hetman Białystok 2-0 Piast Białystok 28 maja, 16:00
Śniadach 36, Niesterowicz 81
Wissa Szczuczyn 0-0 MKS Mielnik 28 maja, 17:00
Sparta Augustów 1-1 Promień Mońki 28 maja, 17:00
Twardowski 27 - Młodzianowski 72

Kolejka 29 - 1 czerwca

Sparta Augustów 3-1 Iskra Narew 1 czerwca, 17:00 (100)
Czereszewski 52, 72 (k), 90 (k) - Karłuk 88
Promień Mońki 1-1 Wissa Szczuczyn 1 czerwca, 17:00 (200)
Grygo 81 (k) - Ł.Świderski 18
MKS Mielnik 2-1 Hetman Białystok 1 czerwca, 17:00 (200)
Jarzynka 24, 89 - Szymczuk 7
Piast Białystok 2-2 Pogoń Łapy 1 czerwca, 17:00 (50)
Zdzichowicz 13, Gościk 30 - Kulesza 27, Minow 61
Sokół Sokółka 4-0 Olimpia Zambrów 1 czerwca, 17:00 (200)
Andrzejewski 24, Wojtkielewicz 42, Toczydłowski 45, 61
KS Michałowo 1-0 Hetman Tykocin 1 czerwca, 17:00 (200)
Gołdowski 61
Cresovia Siemiatycze 3-1 Tur Bielsk Podlaski 1 czerwca, 17:00 (1000)
Milewski 26, 72, Niwiński 68 - Szmurło 90
Supraślanka Supraśl 6-0 Pomorzanka Sejny 1 czerwca, 17:00 (300)
Waluk 43 (k), Bernatowicz 45, Rakowski 67, Tomar 83, 90, Aleksiejczuk 89

Kolejka 30 - 7 czerwca

Iskra Narew 2-3 Supraślanka Supraśl 7 czerwca, 17:00
Lewicki 25, 80 - Rakowski 60, 66, Krasnopolski 75 (s)
Pomorzanka Sejny 1-2 Cresovia Siemiatycze 7 czerwca, 17:00
Gwaj 2 - Niwiński 55, Gałczyński 72
Tur Bielsk Podlaski 1-4 KS Michałowo 7 czerwca, 17:00
Karol Jakubowski 85 - Wroceński 47, E.Doroszko 83, Gołdowski 89, Werpachowski 90
Hetman Tykocin 1-4 Sokół Sokółka 7 czerwca, 17:00
Gryszkiewicz 89 - Sokół 44, Doroszczyk 75, Tochwin 83, P.Andrzejewski 90
Olimpia Zambrów 1-0 Piast Białystok 7 czerwca, 17:00
Gosk 75
Pogoń Łapy 0-3 MKS Mielnik 7 czerwca, 17:00
Ł.Pawluczuk 56, 60, 62
Hetman Białystok 2-1 Promień Mońki 7 czerwca, 14:00
Śniadach 37, Grzybowski 90 - Grygo 75 (k)
Wissa Szczuczyn 0-2 Sparta Augustów 7 czerwca, 17:00
Twardowski 20, 75

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (podlasko-warmińsko-mazurska)

III liga 2007/2008 (1)

IV liga 2007/2008 (łódzka)
IV liga 2007/2008 (mazowiecka)
IV liga 2007/2008 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (podlaska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas