[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Niewiadów 34 83 27 2 5 82-30 15 2 0 43-10 12 0 5 39-20
2.  Warta Sieradz 34 81 26 3 5 94-27 16 0 1 66-11 10 3 4 28-16
3.  Omega Kleszczów 34 71 21 8 5 70-21 13 3 1 46-7 8 5 4 24-14
4.  MKS Kutno 34 63 19 6 9 99-58 13 2 2 64-23 6 4 7 35-35
5.  Woy Opoczno 34 61 18 7 9 70-46 11 3 3 43-20 7 4 6 27-26
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 57 16 9 9 62-40 7 6 4 28-19 9 3 5 34-21
7.  Zjednoczeni Stryków 34 52 14 10 10 53-43 9 3 5 31-22 5 7 5 22-21
8.  Pilica Przedbórz 34 47 12 11 11 50-63 5 7 5 23-29 7 4 6 27-34 4 6 1 3 0 6-4
9.  Włókniarz Zelów 34 47 14 5 15 46-45 11 2 4 23-11 3 3 11 23-34 4 5 1 2 1 3-4
10.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 34 47 13 8 13 53-45 7 6 4 34-19 6 2 9 19-26 4 3 0 3 1 2-3
11.  Vis 2007 Skierniewice 34 45 12 9 13 69-70 9 4 4 45-27 3 5 9 24-43
12.  Orzeł Parzęczew 34 43 11 10 13 45-55 8 4 5 26-22 3 6 8 19-33
13.  MKP Zgierz 34 40 12 4 18 41-79 9 3 5 25-22 3 1 13 16-57
14.  UKS SMS Bałucz 34 35 10 5 19 40-49 7 3 7 25-17 3 2 12 15-32
15.  Pogoń Łask Kolumna 34 28 8 4 22 34-85 5 0 12 18-43 3 4 10 16-42
16.  Górnik Łęczyca 34 27 8 3 23 39-81 6 2 9 27-29 2 1 14 12-52
17.  Mazovia Rawa Mazowiecka 34 20 4 8 22 20-66 3 6 8 15-26 1 2 14 5-40
18.  KKS Koluszki 34 13 3 4 27 29-93 3 2 12 17-40 0 2 15 12-53
Zwycięzca ligi zagra w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Rezerwy Unii Skierniewice przekazały prawo gry w lidze nowemu zespołowi - Vis 2007 Skierniewice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Niewiadów    1-0 1-0 2-1 1-1 2-1 0-0 6-1 3-1 1-0 6-2 2-1 5-1 3-0 2-0 4-1 2-0 2-0 
 2 Warta Sieradz3-0     2-0 2-0 2-1 1-3 3-1 3-1 2-0 3-0 7-2 4-1 7-0 4-1 4-0 8-1 5-0 6-0 
 3 Omega Kleszczów1-2 1-1     4-1 4-0 2-0 0-0 3-0 3-1 3-0 2-0 0-0 2-1 2-0 6-1 4-0 4-0 5-0 
 4 MKS Kutno2-1 3-1 1-2     2-3 0-0 2-2 2-1 4-2 6-2 6-2 7-0 9-0 4-2 7-2 2-1 3-0 4-2 
 5 Woy Opoczno1-2 0-1 0-0 1-1     4-2 3-3 3-0 2-1 1-3 3-2 5-1 2-1 4-0 3-0 5-2 4-0 2-1 
 6 Włókniarz Konstantynów Łódzki0-3 1-3 1-0 0-0 1-2     4-0 2-2 2-2 0-2 1-1 3-1 3-1 0-0 3-0 4-1 2-0 1-1 
 7 Zjednoczeni Stryków1-3 3-4 0-2 1-3 2-1 1-0     2-2 2-0 2-1 1-0 0-0 0-2 2-0 4-4 2-0 3-0 5-0 
 8 Pilica Przedbórz0-4 1-2 0-0 2-1 0-0 0-6 2-0     2-2 1-1 1-3 1-1 5-1 1-4 2-1 0-0 2-2 3-1 
 9 Włókniarz Zelów1-2 0-1 1-0 3-1 2-0 1-1 0-0 0-2     1-0 3-0* 2-1 2-1 2-0 0-1 1-0 1-0 3-1 
 10 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola0-1 2-0 1-3 4-4 1-3 1-1 1-1 1-1 0-0     0-1 0-0 8-2 3-1 3-1 5-0 3-0 1-0 
 11 Vis 2007 Skierniewice1-3 0-0 3-3 5-4 1-0 3-1 0-3 8-1 3-5 3-1     1-1 4-1 0-1 2-2 5-1 1-0 5-0 
 12 Orzeł Parzęczew1-0 1-3 0-0 3-4 2-2 1-4 2-1 0-0 2-0 2-0 2-2     0-1 2-0 2-1 1-2 2-0 3-2 
 13 MKP Zgierz3-2 1-4 1-1 1-3 3-0 0-2 2-3 1-3 2-1 1-0 2-0 2-1     1-0 0-0 1-0 2-0 2-2 
 14 UKS SMS Bałucz3-1 0-1 1-2 0-1 1-2 1-2 0-0 1-2 1-0 0-0 2-2 3-2 1-0     3-0 5-0 0-1 3-1 
 15 Pogoń Łask Kolumna1-5 2-0 1-2 0-4 1-4 2-3 0-2 0-5 2-5 0-3 2-4 0-3 0-1 1-0     3-1 2-1 1-0 
 16 Górnik Łęczyca1-5 0-4 0-1 2-1 0-0 2-3 0-4 0-1 2-1 1-2 2-2 1-2 4-0 3-1 0-1     3-0 6-1 
 17 Mazovia Rawa Mazowiecka1-3 0-0 0-2 2-2 2-5 0-2 1-0 1-3 0-1 1-3 1-1 1-1 2-0 0-0 1-1 1-2     1-0 
 18 KKS Koluszki0-2 0-3 1-6 3-4 1-3 0-3 1-2 1-2 2-1 0-1 2-0 1-3 3-3 0-5 0-1 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

MKS Kutno 9-0 MKP Zgierz 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Andrzej Grzegorek 1, 65, Michał Rosiak 3, 90, 90 (k), Paweł Ocetek 14, 26, Sylwester Płacheta 57, Piotr Michalski 77
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Orzeł Parzęczew 15 sierpnia, 16:00
Jacek Bernat 75, 89, Jan Karp 90
Włókniarz Zelów 0-0 Zjednoczeni Stryków 15 sierpnia, 17:00
Vis 2007 Skierniewice 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Buchowicz 29, 65, Dariusz Lipiński 69 - Marcin Knol 87
Woy Opoczno 0-0 Omega Kleszczów 15 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 sierpnia, 17:00
Krzysztof Cichosz 38 (k), Łukasz Światowy 69, Krzysztof Jaworski 82
Warta Sieradz 6-0 KKS Koluszki 15 sierpnia, 17:30
Marcin Kobierski 3, 18, 53, Łukasz Mitek 75, Fabiano 76, Arkadiusz Banasiak 88
UKS SMS Bałucz 5-0 Górnik Łęczyca 15 sierpnia, 16:00
Krzysztof Szkup 17, Dawid Borys 32, Tomasz Liput 64, Roman Michorek 66, Tomasz Szpon 78
Stal Niewiadów 6-1 Pilica Przedbórz 15 sierpnia, 18:00
Michał Nowacki 4, 12, 24, 80, Christian Luke Uzoma 50, Dawid Wojciechowski 51 - Robert Pyka 38

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

MKP Zgierz 1-3 Pilica Przedbórz 18 sierpnia, 16:00 (100)
Maciej Moszczyński 80 - Przemysław Kornacki 21, Marek Jończyk 28, 55 (k)
Górnik Łęczyca 1-5 Stal Niewiadów 29 sierpnia, 17:00 (200)
Witold Ziober 23 - Christian Luke Uzoma 58, Sławomir Kamiński 70, 75, Łukasz Mucha 73 (k), Bartłomiej Gajewski 79
KKS Koluszki 0-5 UKS SMS Bałucz 18 sierpnia, 18:00 (100)
Sebastian Zalepa 28, Dawid Borys 32, 70, Krzysztof Szkup 52, Tomasz Liput 81
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-0 Warta Sieradz 18 sierpnia, 18:00 (300)
Omega Kleszczów 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 19 sierpnia, 11:00 (100)
Krzysztof Kowalski 69, 81, Witold Grzywiński 90 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Woy Opoczno 18 sierpnia, 17:00 (150)
Michał Stanisławski 30 (k) - Sebastian Jura 3, Zbigniew Wojtaszek 61 (k)
Zjednoczeni Stryków 1-0 Vis 2007 Skierniewice 18 sierpnia, 17:30 (200)
Rafał Mordon 40
Orzeł Parzęczew 2-0 Włókniarz Zelów 18 sierpnia, 18:00 (200)
Krzysztof Nowakowski 36, Jacek Bernat 87
MKS Kutno 7-2 Pogoń Łask Kolumna 18 sierpnia, 17:00 (900)
Michał Rosiak 29, 47, 82, Paweł Ocetek 32, 33, Piotr Michalski 87, Andrzej Grzegorek 90 (k) - Filip Sysio 22, 79

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Pogoń Łask Kolumna 0-1 MKP Zgierz 22 sierpnia, 18:00
Mateusz Wujcik 65
Włókniarz Zelów 3-1 MKS Kutno 22 sierpnia, 17:00
Marcin Przybył 68, Rafał Puścian 70 (s), Mateusz Bobrowski 90 - Andrzej Grzegorek 40
Vis 2007 Skierniewice 1-1 Orzeł Parzęczew 22 sierpnia, 17:00
Marcin Maciejak 37 - Marek Łuczak 55
Woy Opoczno 3-3 Zjednoczeni Stryków 22 sierpnia, 17:00
Marcin Mirecki 8, 37, Jarosław Baran 15 - Wojciech Sender 7, Rafał Mordon 24 (k), Wiktor Wiśniewski 60
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 sierpnia, 17:00
Marcin Matysiak 30 - Dariusz Stęborowski 38
Warta Sieradz 2-0 Omega Kleszczów 22 sierpnia, 17:30
Marcin Kobierski 44, Wojciech Matusiak 53
UKS SMS Bałucz 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 22 sierpnia, 17:30
Rafał Rosa 27
Stal Niewiadów 2-0 KKS Koluszki 22 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Gajewski 22, Kamil Gronowski 60
Pilica Przedbórz 0-0 Górnik Łęczyca 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

MKP Zgierz 1-0 Górnik Łęczyca 25 sierpnia, 16:00
Sebastian Ceglarz 39
na stadionie Włókniarza
KKS Koluszki 1-2 Pilica Przedbórz 25 sierpnia, 17:30 (120)
Piotr Miśkiewicz 70 - Robert Pyka 22, 39
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Stal Niewiadów 25 sierpnia, 11:00 (250)
Albert Zając 28 - Piotr Polak 13, Christian Luke Uzoma 56, 63
Omega Kleszczów 2-0 UKS SMS Bałucz 26 sierpnia, 17:00
Przemysław Korytkowski 39, Daniel Dymek 70
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-3 Warta Sieradz 25 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Stanisławski 35 - Fabiano 55, Łukasz Mitek 71, Mariusz Graczykowski 84
Zjednoczeni Stryków 2-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25 sierpnia, 17:30 (150)
Wiktor Wiśniewski 39, Rafał Wnuk 64 - Grzegorz Kaleta 27
Orzeł Parzęczew 2-2 Woy Opoczno 25 sierpnia, 18:00
Krzysztof Nowakowski 45, Piotr Mai-Linh 84 - Sebastian Jura 12, Marcin Mirecki 70
MKS Kutno 6-2 Vis 2007 Skierniewice 25 sierpnia, 17:00 (900)
Sylwester Płacheta 32, 78, Michał Rosiak 48, 60, 76, Krystian Bolimowski 75 - Michał Buchowicz 57, Marcin Maciejak 77
Pogoń Łask Kolumna 2-5 Włókniarz Zelów 25 sierpnia, 17:00
Roman Czerczyński 32, Filip Sysio 83 - Marcin Przybył 17, 76, 81, Marcin Piórkowski 23 (k), Dawid Malinowski 61

Kolejka 5 - 1-2 września

Włókniarz Zelów 2-1 MKP Zgierz 1 września, 17:00
Rafał Kindrat 28, 72 - Mateusz Wujcik 90
Vis 2007 Skierniewice 2-2 Pogoń Łask Kolumna 1 września, 17:00 (150)
Łukasz Michalski 33, Dariusz Skoczylas 44 - Filip Sysio 34, 86
Woy Opoczno 1-1 MKS Kutno 2 września, 17:00
Sebastian Jura 80 - Michał Rosiak 68
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Orzeł Parzęczew 2 września, 17:00
Warta Sieradz 3-1 Zjednoczeni Stryków 1 września, 17:00 (500)
Mariusz Graczykowski 18, Przemysław Sosnowski 26, Marcin Kobierski 32 - Rafał Mordon 60
UKS SMS Bałucz 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 września, 16:00
Sebastian Zalepa 60 - Szczepan Bartosik 20, Sebastian Dębicki 30
Stal Niewiadów 1-0 Omega Kleszczów 1 września, 17:00
Christian Luke Uzoma 90
Pilica Przedbórz 2-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 1 września, 17:00
Marek Jończyk 75, Michał Szczepański 79 - Swetosław Byrkaniczkow 68, Tomasz Stasiewicz 72
Górnik Łęczyca 6-1 KKS Koluszki 1 września, 17:00
Krzysztof Voss 5, Rafał Żemigała 7, Igor Sobalczyk 35, 72, Mateusz Czekalski 78, Jakub Woźniak 85 - Krzysztof Kukieła 55

Kolejka 6 - 5 września

MKP Zgierz 2-2 KKS Koluszki 5 września, 17:00 (50)
Kamil Gil 8, Mariusz Abramczyk 56 - Piotr Miśkiewicz 25, Marcin Muszalak 75
na stadionie Włókniarza
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Górnik Łęczyca 5 września, 17:00
Tomasz Stasiewicz 67 - Tomasz Czajkowski 57, Witold Ziober 64
Omega Kleszczów 3-0 Pilica Przedbórz 5 września, 17:00
Marcin Zimoch 26, Jarosław Łęgowiak 66, Przemysław Korytkowski 85
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Stal Niewiadów 5 września, 17:00
Piotr Polak 46, Michał Nowacki 53, Radosław Kochelski 74
Zjednoczeni Stryków 2-0 UKS SMS Bałucz 5 września, 17:00
Rafał Mordon 23, Michał Maciąg 89
Orzeł Parzęczew 1-3 Warta Sieradz 5 września, 17:00
Krzysztof Nowakowski 18 - Mariusz Graczykowski 61 (k), Norajr Grigorjan 82, Łukasz Markiewicz 84
MKS Kutno 6-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5 września, 17:00
Krystian Bolimowski 3, Rafał Więcek 20, Sylwester Płacheta 22, 66, Michał Rosiak 24, 59 - Marcin Matysiak 40, 88 (k)
Pogoń Łask Kolumna 1-4 Woy Opoczno 5 września, 17:00
Filip Sysio 3 - Jarosław Baran 1, 76, Marcin Mirecki 58, Zbigniew Wojtaszek 88
Włókniarz Zelów 3-0 Vis 2007 Skierniewice 5 września, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył; goście nie posiadali kart zawodniczych

Kolejka 7 - 8-9 września

Vis 2007 Skierniewice 4-1 MKP Zgierz 9 września, 16:00
Marcin Maciejak 35, 52, 78, Mariusz Adamiec 65 - Przemysław Snita 67
Woy Opoczno 2-1 Włókniarz Zelów 9 września, 16:00
Jarosław Baran 28, Łukasz Pierzyński 56 - Cezary Jarosiński 89
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 Pogoń Łask Kolumna 9 września, 17:00
Krzysztof Cichosz 24, Grzegorz Kaleta 31, Marcin Matysiak 86 (k) - Marek Tosik 89
Warta Sieradz 2-0 MKS Kutno 8 września, 17:00
Łukasz Markiewicz 35, 81
UKS SMS Bałucz 3-2 Orzeł Parzęczew 9 września, 16:00
Roman Michorek 28, Grzegorz Krystosiak 32, Tomasz Szpon 90 - Krzysztof Nowakowski 21, Łukasz Pecyna 43
Stal Niewiadów 0-0 Zjednoczeni Stryków 8 września, 17:00 (400)
Pilica Przedbórz 0-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 września, 17:00
Mariusz Gajek 12, 55, Łukasz Marciniak 15, Dariusz Stęborowski 26, Kamil Sieczkowski 66, Marcin Stanisławski 85
Górnik Łęczyca 0-1 Omega Kleszczów 8 września, 17:00
Przemysław Korytkowski 55
KKS Koluszki 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 8 września, 17:00
Krzysztof Duczek 68 - Toni Palikruszew 70

Kolejka 8 - 15-16 września

MKP Zgierz 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 września, 16:00
nieznany 36, Jarosław Walisiak 87
na stadionie Włókniarza
Omega Kleszczów 5-0 KKS Koluszki 16 września, 11:00
Przemysław Korytkowski 37, 60, 72, 75, Paweł Kowalski 81
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Górnik Łęczyca 15 września, 17:00
Rafał Dopierała 15, 25, Sebastian Dębicki 50 (k), Kamil Sieczkowski 65 - Witold Ziober 37
Zjednoczeni Stryków 2-2 Pilica Przedbórz 15 września, 17:00
Piotr Wieczorek 35, Rafał Mordon 47 - Marek Jończyk 56 (k), Artur Kurzyk 85
Orzeł Parzęczew 1-0 Stal Niewiadów 15 września, 17:00
Cezary Ratajczyk 35
MKS Kutno 4-2 UKS SMS Bałucz 10 października, 15:00
Mariusz Jakubowski 19 (k), 74, Janusz Jonczyk 56, Sylwester Płacheta 69 - Tomasz Turek 72, Krzysztof Szkup 84
Pogoń Łask Kolumna 2-0 Warta Sieradz 15 września, 17:00 (300)
Filip Sysio 16, Marcin Herski 54
Włókniarz Zelów 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 września, 17:00
Cezary Jarosiński 90
Vis 2007 Skierniewice 1-0 Woy Opoczno 16 września, 11:00
Marcin Maciejak 40

Kolejka 9 - 19 września

Woy Opoczno 2-1 MKP Zgierz 19 września, 16:00
Marcin Boguś 72, 85 (k) - Kamil Gil 66
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Vis 2007 Skierniewice 19 września, 16:30
Michał Buchowicz 87 (k)
Warta Sieradz 2-0 Włókniarz Zelów 19 września, 17:00
Marcin Kobierski 66, Przemysław Sosnowski 73
UKS SMS Bałucz 3-0 Pogoń Łask Kolumna 19 września, 17:00
Kamil Gumel 48, 51, Dawid Żłobiński 63
Stal Niewiadów 2-1 MKS Kutno 19 września, 17:00
Dawid Wojciechowski 17, 42 - Sylwester Płacheta 27
Pilica Przedbórz 1-1 Orzeł Parzęczew 19 września, 17:00
Marek Jończyk 21 - Jacek Bernat 16
Górnik Łęczyca 0-4 Zjednoczeni Stryków 19 września, 17:00
Tomasz Lenart 29 (k), Rafał Mordon 30, Paweł Rożniata 69, Michał Maciąg 87
KKS Koluszki 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 września, 16:30
Sebastian Dębicki 6, Łukasz Marciniak 14, Mariusz Gajek 50
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Omega Kleszczów 19 września, 16:00
Łukasz Kozub 44, Jakub Owczarek 62

Kolejka 10 - 22-23 września

MKP Zgierz 1-1 Omega Kleszczów 22 września, 16:00
Kamil Gil 6 - Marcin Zimoch 84
na stadionie Włókniarza
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 22 września, 16:00
Sebastian Dębicki 24, 50
Zjednoczeni Stryków 5-0 KKS Koluszki 22 września, 16:30
Rafał Mordon 44, 47, Michał Maciąg 49, Wiktor Wiśniewski 58, Wojciech Sender 70
Orzeł Parzęczew 1-2 Górnik Łęczyca 22 września, 17:00
Jan Karp 9 (k) - Marcin Karasiński 12, Witold Ziober 79
MKS Kutno 2-1 Pilica Przedbórz 22 września, 16:00
Sylwester Płacheta 60, Paweł Ocetek 88 - Marek Woźniak 41
Pogoń Łask Kolumna 1-5 Stal Niewiadów 22 września, 17:00 (300)
Roman Czerczyński 48 - Grzegorz Walentynowicz 19, Christian Luke Uzoma 22, Dawid Wojciechowski 36, 54, Sławomir Kamiński 69
Włókniarz Zelów 2-0 UKS SMS Bałucz 22 września, 16:00
Dawid Malinowski 11, Cezary Jarosiński 68
Vis 2007 Skierniewice 0-0 Warta Sieradz 22 września, 15:00
Woy Opoczno 1-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 23 września, 16:00
Marcin Mirecki 90 - Przemysław Szeller 42, Grzegorz Kaleta 65, Piotr Werner 85

Kolejka 11 - 29-30 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 8-2 MKP Zgierz 30 września, 16:00
Krzysztof Kochelak 3, Grzegorz Kaleta 18, Marcin Janicki 21, 39, Marcin Matysiak 30, 50 (k), Krzysztof Cichosz 85, 88 - Sebastian Ceglarz 40, Marcin Gil 66
Warta Sieradz 2-1 Woy Opoczno 29 września, 16:00
Mariusz Pietrzak 65, Mariusz Graczykowski 90 (k) - Marcin Mirecki 78
UKS SMS Bałucz 2-2 Vis 2007 Skierniewice 30 września, 16:00
Marcin Rutkowski 38, Tomasz Szpon 80 - Mariusz Laska 42, 77
Stal Niewiadów 3-1 Włókniarz Zelów 29 września, 12:00
Grzegorz Walentynowicz 47 (k), Radosław Kochelski 63, Mariusz Kupczyk 86 - Marcin Przybył 30
Pilica Przedbórz 2-1 Pogoń Łask Kolumna 29 września, 16:00
Marek Jończyk 17, 83 - Krzysztof Świderek 59
Górnik Łęczyca 2-1 MKS Kutno 29 września, 16:00
Adam Grzybowski 68, Witold Ziober 90 - Sylwester Płacheta 38
KKS Koluszki 1-3 Orzeł Parzęczew 29 września, 16:30
Tomasz Łapin 54 - Jan Karp 47 (k), Jacek Bernat 67, 78
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Zjednoczeni Stryków 29 września, 15:00
Tomasz Stasiewicz 58
Omega Kleszczów 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 września, 11:00 (200)
Marcin Zimoch 40, 51

Kolejka 12 - 6-7 października

MKP Zgierz 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 października, 16:00
Mariusz Gajek 25, Mateusz Wujcik 47 (s)
na stadionie Włókniarza / lub druga bramka Dariusza Stęborowskiego
Zjednoczeni Stryków 0-2 Omega Kleszczów 6 października, 13:30
Przemysław Korytkowski 25, Krzysztof Kowalski 62
Orzeł Parzęczew 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 6 października, 16:00
Maciej Niwiński 55, Jacek Bernat 90
MKS Kutno 4-2 KKS Koluszki 6 października, 15:30 (300)
Janusz Jonczyk 28, Marcin Panek 35, Mariusz Jaśkiewicz 80, Mariusz Jakubowski 90 - Jakub Jakubowski 17, Marcin Muszalak 70
Pogoń Łask Kolumna 3-1 Górnik Łęczyca 18 listopada, 12:00
Marek Tosik 48, Grzegorz Królewiak 53, Roman Czerczyński 68 - Łukasz Laskowski 7
w pierwotnym terminie (6 października, 16:00) mecz odwołany z powodu choroby zawodników Górnika
Włókniarz Zelów 0-2 Pilica Przedbórz 6 października, 16:00
Michał Szczepański 30, Krystian Barabasz 72
Vis 2007 Skierniewice 1-3 Stal Niewiadów 6 października, 14:00
Wojciech Borowiec 45 - Christian Luke Uzoma 8, 53, Radosław Kochelski 64
Woy Opoczno 4-0 UKS SMS Bałucz 7 października, 15:00
Jarosław Baran 12, 30, Stanisław Starus 42, Zbigniew Wojtaszek 55 (k)
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 Warta Sieradz 7 października, 16:00 (1500)
Krzysztof Cichosz 66, Marcin Janicki 67

Kolejka 13 - 13-14 października

Warta Sieradz 7-0 MKP Zgierz 13 października, 16:00
Marcin Kobierski 5, 84, 90, Michał Stolarski 15, Wojciech Matusiak 27, Przemysław Sosnowski 54, Adam Kaczmarek 65
UKS SMS Bałucz 0-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 października, 15:30
Stal Niewiadów 1-1 Woy Opoczno 13 października, 15:30
Mariusz Kupczyk 85 - Łukasz Matyśkiewicz 32
Pilica Przedbórz 1-3 Vis 2007 Skierniewice 13 października, 16:00
Marek Jończyk 90 - Dariusz Lipiński 53, Marcin Maciejak 74, Łukasz Winciorek 89
Górnik Łęczyca 2-1 Włókniarz Zelów 13 października, 15:00
Igor Sobalczyk 23, Witold Ziober 29 - Damian Kieraś 83
KKS Koluszki 0-1 Pogoń Łask Kolumna 13 października, 16:00
Artur Wosik 69 (s)
lub bramka Marka Tosika
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-2 MKS Kutno 13 października, 14:00
Tomasz Stasiewicz 40, Rafał Jakubczak 51 - Michał Rosiak 33, Mariusz Jakubowski 90 (k)
Omega Kleszczów 0-0 Orzeł Parzęczew 13 października, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 Zjednoczeni Stryków 13 października, 15:00 (300)
Sebastian Dębicki 2 (k), Marcin Skrydalewicz 26, Łukasz Marciniak 34, Michał Radwański 88

Kolejka 14 - 20-21 października

MKP Zgierz 2-3 Zjednoczeni Stryków 20 października, 15:00
Kamil Gil 21, Łukasz Stajuda 34 - Paweł Rożniata 51, Wojciech Sender 54, Tomasz Lenart 62 (k)
na stadionie Włókniarza
Orzeł Parzęczew 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 października, 16:00
Maciej Pakulski 52 - Dariusz Stęborowski 4, Sebastian Dębicki 49, 87, Łukasz Marciniak 68
MKS Kutno 1-2 Omega Kleszczów 20 października, 15:00
Janusz Jonczyk 13 - Jakub Owczarek 7, Marcin Zimoch 70
Pogoń Łask Kolumna 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 20 października, 16:00
Grzegorz Gorący 24, Filip Sysio 40 - Albert Zając 64
Włókniarz Zelów 3-1 KKS Koluszki 20 października, 15:00
Marcin Przybył 14, Jacek Kuliberda 34, Mateusz Bobrowski 44 - Tomasz Łapin 20
Vis 2007 Skierniewice 5-1 Górnik Łęczyca 20 października, 11:00
Mariusz Adamiec 14, 85, Konrad Kowalczyk 65, 73, Wojciech Borowiec 90 - Igor Sobalczyk 29
Woy Opoczno 3-0 Pilica Przedbórz 21 października, 15:00
Bartłomiej Idzikowski 61, Daniel Gąska 69, Sebastian Jura 85
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Stal Niewiadów 19 października, 15:00
Grzegorz Walentynowicz 4
Warta Sieradz 4-1 UKS SMS Bałucz 20 października, 15:30 (400)
Michał Stolarski 15, Łukasz Markiewicz 35, 76, Łukasz Mitek 69 - Dawid Borys 32

Kolejka 15 - 27-28 października

UKS SMS Bałucz 1-0 MKP Zgierz 28 października, 14:00
Dawid Żłobiński 51
Stal Niewiadów 1-0 Warta Sieradz 18 listopada, 12:00 (500)
Christian Luke Uzoma 41
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) mecz przerwany w 26. minucie przy stanie 0-0 z powodu wybryków chuligańskich / decyzją ŁZPN mecz dokończony na neutralnym boisku w Paradyżu
Pilica Przedbórz 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 27 października, 15:00
Sławomir Makowski 61 - Bartłomiej Strzelczyk 48
Górnik Łęczyca 0-0 Woy Opoczno 27 października, 14:00
KKS Koluszki 2-0 Vis 2007 Skierniewice 27 października, 15:30
Tomasz Łapin 34, 76
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-1 Włókniarz Zelów 27 października, 14:00
Jacek Pawełoszek 90
Omega Kleszczów 6-1 Pogoń Łask Kolumna 28 października, 11:00
Przemysław Korytkowski 12, 38, Marcin Zimoch 32, 60, Łukasz Kozub 63, Daniel Dymek 87 - Filip Sysio 66
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 MKS Kutno 27 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 0-0 Orzeł Parzęczew 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 listopada

MKP Zgierz 2-1 Orzeł Parzęczew 3 listopada, 14:00
Mariusz Abramczyk 17, Kamil Gil 87 - Marcin Walczak 77
na stadionie Włókniarza
MKS Kutno 2-2 Zjednoczeni Stryków 3 listopada, 14:00
Michał Rosiak 59, 68 - Marcin Janeczko 37, Wiktor Wiśniewski 56
Pogoń Łask Kolumna 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 listopada, 14:00
Grzegorz Gorący 33, Marcin Herski 41 - Dariusz Stęborowski 24, Rafał Dopierała 69, Łukasz Marciniak 85
Włókniarz Zelów 1-0 Omega Kleszczów 3 listopada, 14:00
Dawid Malinowski 41
Vis 2007 Skierniewice 1-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 listopada, 13:00
Tomasz Cybulski 56
Woy Opoczno 2-1 KKS Koluszki 4 listopada, 14:00
Bartłomiej Idzikowski 9, Jarosław Baran 63 - Artur Wosik 84
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5-0 Górnik Łęczyca 4 listopada, 11:00
Marcin Matysiak 33, Artur Górzawski 71, 86, Michał Sikora 72, Krzysztof Jaworski 78
Warta Sieradz 3-1 Pilica Przedbórz 3 listopada, 14:30
Marcin Kobierski 22, Mariusz Graczykowski 33, Wojciech Matusiak 51 - Przemysław Kornacki 88
UKS SMS Bałucz 3-1 Stal Niewiadów 4 listopada, 14:00 (200)
Kamil Drągowski 45, Dawid Żłobiński 73, Marcin Gałązka 90 - Bartłomiej Gajewski 49

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Stal Niewiadów 5-1 MKP Zgierz 10 listopada, 13:00
Michał Nowacki 7, Kamil Cyran 45, Christian Luke Uzoma 49, Bartłomiej Gajewski 81, Dawid Wojciechowski 89 - Sebastian Ceglarz 20
mecz bez udziału publiczności
Pilica Przedbórz 1-4 UKS SMS Bałucz 10 listopada, 15:00
Michał Szczepański 20 - Marcin Gałązka 43, Kamil Gumel 60 (k), Tomasz Szpon 63, Dawid Borys 82
Górnik Łęczyca 0-4 Warta Sieradz 10 listopada, 13:00
Łukasz Markiewicz 8, Mariusz Pietrzak 44, Michał Stolarski 72, 79
KKS Koluszki 0-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 11 listopada, 12:00
Jacek Wojtaszek 48 (s)
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-5 Woy Opoczno 10 listopada, 13:00
Karol Jakubczak 58, Artur Główiński 61 - Łukasz Pierzyński 4, Zbigniew Wojtaszek 31 (k), Bartłomiej Idzikowski 34, Wojciech Pęczek 44, Sebastian Jura 68
Omega Kleszczów 2-0 Vis 2007 Skierniewice 10 listopada, 12:00
Daniel Dymek 20, Marcin Zimoch 31
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Włókniarz Zelów 10 listopada, 13:00 (250)
Łukasz Marciniak 18, Rafał Dopierała 55 - Marcin Przybył 52, 71
Zjednoczeni Stryków 4-4 Pogoń Łask Kolumna 10 listopada, 13:30
Wiktor Wiśniewski 31, Robert Król 57, Mariusz Małecki 83, Tomasz Lenart 87 (k) - Grzegorz Gorący 7, 51, Filip Sysio 28, Grzegorz Królewiak 70
Orzeł Parzęczew 3-4 MKS Kutno 10 listopada, 15:00
Krzysztof Nowakowski 2, Jan Karp 13, Marcin Walczak 85 - Michał Rosiak 23, 52, Paweł Ocetek 58, Grzegorz Cipiński 90

Kolejka 18 - 21-22 marca

MKP Zgierz 1-3 MKS Kutno 21 marca, 15:30
Przemysław Fortuna 26 - Michał Rosiak 24, 90, Łukasz Znyk 49
Orzeł Parzęczew 2-1 Pogoń Łask Kolumna 21 marca, 15:00
Łukasz Wijata 46, Jacek Bernat 70 - Grzegorz Gorący 87
Zjednoczeni Stryków 2-0 Włókniarz Zelów 21 marca, 15:30
Tomasz Lenart 43, Wiktor Wiśniewski 74
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Vis 2007 Skierniewice 21 marca, 14:00
Dariusz Stęborowski 55 - Tomasz Cybulski 45
Omega Kleszczów 4-0 Woy Opoczno 22 marca, 13:00
Krzysztof Kowalski 20, Hubert Górski 35, 60, Michał Czaplarski 89
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 21 marca, 15:00
Tomasz Stasiewicz 87 - Konrad Jerzak 25, Michał Sikora 55, Marcin Janicki 89
KKS Koluszki 0-3 Warta Sieradz 21 marca, 15:00
Mariusz Graczykowski 8, 72, Wojciech Matusiak 13
Górnik Łęczyca 3-1 UKS SMS Bałucz 20 marca
Mariusz Wdowiak ?, Tomasz Czajkowski 10, Igor Sobalczyk 21 (k) - Tomasz Gzyl 30
Pilica Przedbórz 0-4 Stal Niewiadów 21 marca, 15:00
Bartłomiej Gajewski ?, Radosław Kochelski 15, 44, Kamil Szymczak 55

Kolejka 19 - 29-30 marca

Pilica Przedbórz 5-1 MKP Zgierz 29 marca, 16:00
Przemysław Kornacki 39 (k), 70 (k), 77, Marek Jończyk 60, Krystian Barabasz 89 - Kamil Gil 87
Stal Niewiadów 4-1 Górnik Łęczyca 29 marca, 14:00
Kamil Szymczak 11, 84, Radosław Kochelski 60, 65 - Igor Sobalczyk 41 (k)
w Paradyżu
UKS SMS Bałucz 3-1 KKS Koluszki 30 marca, 16:00
Tomasz Liput 37, Michał Mikołajczyk 60, Mateusz Cholewiak 78 - Tomasz Łapin 28
Warta Sieradz 5-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 29 marca, 15:00
Mariusz Graczykowski 18 (k), Jacek Pieprzyk 57, Marcin Kobierski 71, 77, 87
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 Omega Kleszczów 30 marca, 16:00 (500)
Marcin Matysiak 26 (k) - Hubert Górski 20, 44, Marcin Zimoch 33 (k)
Woy Opoczno 4-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 marca, 16:00
Sebastian Jura 21, Zbigniew Wojtaszek 50, Marcin Mirecki 57, 74 - Witold Ziober 52, Sebastian Dębicki 65 (k)
Vis 2007 Skierniewice 0-3 Zjednoczeni Stryków 30 marca, 11:00
Wiktor Wiśniewski 21, 40, 83
Włókniarz Zelów 2-1 Orzeł Parzęczew 29 marca, 15:00
Łukasz Jarosiński 42, Rafał Kindrat 88 - Jacek Bernat 90 (k)
Pogoń Łask Kolumna 0-4 MKS Kutno 29 marca, 16:00
Sylwester Płacheta 12, Michał Rosiak 38, 59, 84
w Bałuczu

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

MKP Zgierz 0-0 Pogoń Łask Kolumna 5 kwietnia, 16:00
MKS Kutno 4-2 Włókniarz Zelów 5 kwietnia, 16:30 (1000)
Bartosz Kaczor 34, Michał Pilarski 36, Sylwester Płacheta 59, Michał Rosiak 85 - Łukasz Jarosiński 4, Marcin Przybył 73
Orzeł Parzęczew 2-2 Vis 2007 Skierniewice 5 kwietnia, 15:00
Grzegorz Itczak 34, 67 - Konrad Kowalczyk 7, Konrad Kowalski 90
Zjednoczeni Stryków 2-1 Woy Opoczno 5 kwietnia, 16:30
Tomasz Lenart 21, Rafał Mordon 57 - Jarosław Baran 37
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5 kwietnia, 16:00
Michał Sikora 15, Marcin Matysiak 31
Omega Kleszczów 1-1 Warta Sieradz 6 kwietnia, 11:00 (300)
Hubert Górski 12 - Łukasz Markiewicz 22
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-0 UKS SMS Bałucz 5 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 0-2 Stal Niewiadów 5 kwietnia, 16:30
Kamil Szymczak 45 (k), Radosław Kochelski 90
Górnik Łęczyca 0-1 Pilica Przedbórz 5 kwietnia, 16:00
Robert Pyka 45

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Górnik Łęczyca 4-0 MKP Zgierz 12 kwietnia, 17:00
Tomasz Czajkowski 26, 38, Mariusz Wdowiak 53, Dawid Krzemiński 78
Pilica Przedbórz 3-1 KKS Koluszki 12 kwietnia, 17:00
Marek Jończyk 55, Sebastian Mysłek 60, Przemysław Kornacki 67 - Dawid Rosiak 32
Stal Niewiadów 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 13 kwietnia, 11:45
Kamil Szymczak 26, Radosław Kochelski 57
w Głownie
UKS SMS Bałucz 1-2 Omega Kleszczów 13 kwietnia, 16:00
Kamil Gumel 85 - Marcin Zimoch 44, Hubert Górski 55
Warta Sieradz 1-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 kwietnia, 16:00 (400)
Marcin Kobierski 70 - Mariusz Gajek 57, Michał Radwański 59, Witold Ziober 78
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Zjednoczeni Stryków 13 kwietnia, 16:00
Grzegorz Kaleta 43 - Mariusz Małecki 18
Woy Opoczno 5-1 Orzeł Parzęczew 13 kwietnia, 16:00
Marcin Mirecki 32, 53, Wojciech Pęczek 50, Paweł Machniewski 84, Zbigniew Wojtaszek 90 (k) - Maciej Niwiński 13
Vis 2007 Skierniewice 5-4 MKS Kutno 13 kwietnia, 11:00
Tomasz Cybulski 14, Dariusz Lipiński 21, Dariusz Skoczylas 39, Konrad Kowalczyk 50, Mariusz Laska 90 - Michał Rosiak 13, Sylwester Płacheta 40, Michał Pilarski 47, Krystian Bolimowski 90
Włókniarz Zelów 0-1 Pogoń Łask Kolumna 12 kwietnia, 16:30
Filip Sysio 76

Kolejka 22 - 16 kwietnia

MKP Zgierz 2-1 Włókniarz Zelów 16 kwietnia, 17:00
Mariusz Abramczyk 36, 85 - Witold Sowała 60
Pogoń Łask Kolumna 2-4 Vis 2007 Skierniewice 16 kwietnia, 17:00
Iszczuk 66, Sebastian Plisiecki 73 - Łukasz Winciorek 20, Michał Buchowicz 24 (k), Konrad Kowalczyk 39, Dariusz Lipiński 71
MKS Kutno 2-3 Woy Opoczno 16 kwietnia, 17:00
Janusz Jonczyk 68, Sylwester Płacheta 73 - Paweł Ocetek 14 (s), Jarosław Baran 16, 69
Orzeł Parzęczew 2-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 16 kwietnia, 15:00
Maciej Niwiński 37, Jacek Bernat 90
Zjednoczeni Stryków 3-4 Warta Sieradz 16 kwietnia, 17:00
Tomasz Lenart 29 (k), Wiktor Wiśniewski 36, 51 - Jacek Pieprzyk 60, 80, 87, Łukasz Mitek 78 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 UKS SMS Bałucz 16 kwietnia, 16:00
Omega Kleszczów 1-2 Stal Niewiadów 16 kwietnia, 17:00
Marcin Zimoch 76 - Kamil Cyran 41, Bartłomiej Gajewski 54
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Pilica Przedbórz 16 kwietnia, 17:00
Patryk Gołka 65 - Przemysław Kornacki 60, 85, Marek Jończyk 75
KKS Koluszki 1-0 Górnik Łęczyca 16 kwietnia, 17:00
Tomasz Łapin 76

Kolejka 23 - 19-20 kwietnia

KKS Koluszki 3-3 MKP Zgierz 19 kwietnia, 17:00
Łukasz Banasiak 8, 65, Tomasz Łapin 15 - Sebastian Ceglarz 50, Marcin Gil 80, Mariusz Abramczyk 90
Górnik Łęczyca 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 kwietnia, 17:00
Tomasz Czajkowski 35, Michał Sobczak 54, Łukasz Laskowski 80
Pilica Przedbórz 0-0 Omega Kleszczów 19 kwietnia, 17:00
Stal Niewiadów 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 kwietnia, 16:00 (500)
Christian Luke Uzoma 47, Kamil Cyran 65 - Mariusz Gajek 51
UKS SMS Bałucz 0-0 Zjednoczeni Stryków 20 kwietnia, 16:00
Warta Sieradz 4-1 Orzeł Parzęczew 19 kwietnia, 16:00
Łukasz Mitek 45, Łukasz Markiewicz 80, Mariusz Graczykowski 90, Marcin Kobierski 90 - Jacek Bernat 90
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-4 MKS Kutno 20 kwietnia, 16:00
Michał Sikora 1, Krzysztof Jaworski 37, Łukasz Szczepański 79, Łukasz Kubiak 86 - Michał Rosiak 26, Sylwester Płacheta 63, 88, Krystian Bolimowski 85
Woy Opoczno 3-0 Pogoń Łask Kolumna 20 kwietnia, 17:00
Wojciech Pęczek 28, Marcin Białecki 73, Paweł Machniewski 80
Vis 2007 Skierniewice 3-5 Włókniarz Zelów 20 kwietnia, 11:00
Łukasz Winciorek 41, Dariusz Skoczylas 58, Michał Buchowicz 85 - Marcin Przybył 22, Dawid Malinowski 34, Witold Sowała 62 (k), 70, Robert Górski 86

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

MKP Zgierz 2-0 Vis 2007 Skierniewice 26 kwietnia, 16:00
Przemysław Snita 21, Sebastian Ceglarz 88
Włókniarz Zelów 2-0 Woy Opoczno 26 kwietnia, 17:00
Marcin Przybył 11, 80
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 26 kwietnia, 17:00
Marcin Janicki 15, Łukasz Szczepański 37, Grzegorz Kaleta 70 (k)
MKS Kutno 3-1 Warta Sieradz 26 kwietnia, 17:00 (1200)
Sylwester Płacheta 59, Michał Rosiak 72, Mariusz Jakubowski 87 - Wojciech Matusiak 45
Orzeł Parzęczew 2-0 UKS SMS Bałucz 26 kwietnia, 15:00
Maciej Niwiński 52, Jacek Bernat 53
Zjednoczeni Stryków 1-3 Stal Niewiadów 26 kwietnia, 17:30
Paweł Rożniata 83 - Kamil Szymczak 66, Grzegorz Walentynowicz 71, Michał Nowacki 76
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Pilica Przedbórz 26 kwietnia, 15:00
Mariusz Gajek 3, Rafał Dopierała 84 - Przemysław Kornacki 11 (k), 70
Omega Kleszczów 4-0 Górnik Łęczyca 27 kwietnia, 11:00
Hubert Górski 10, Marcin Zimoch 36, 67, Daniel Dymek 42
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 KKS Koluszki 26 kwietnia, 17:00
Tomasz Stasiewicz 72

Kolejka 25 - 30 kwietnia

Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 MKP Zgierz 30 kwietnia, 17:00
Karol Jakubczak 14, Albert Zając 87
KKS Koluszki 1-6 Omega Kleszczów 30 kwietnia, 17:00
Jacek Wojtaszek 45 - Witold Grzywiński 4, Daniel Dymek 18, 63, Hubert Górski 35, Michał Czaplarski 36, Marcin Zimoch 42
Górnik Łęczyca 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 kwietnia, 17:00
Igor Sobalczyk 8, Adam Grzybowski 76 - Adam Lorek 83, Mariusz Gajek 85, 88
Pilica Przedbórz 2-0 Zjednoczeni Stryków 30 kwietnia, 17:00
Przemysław Kornacki 32, Rafał Rabenda 65
Stal Niewiadów 2-1 Orzeł Parzęczew 30 kwietnia, 16:30
Grzegorz Walentynowicz 11, Michał Nowacki 12 - Grzegorz Itczak 63
UKS SMS Bałucz 0-1 MKS Kutno 30 kwietnia, 17:00
Mariusz Jakubowski 28
Warta Sieradz 4-0 Pogoń Łask Kolumna 30 kwietnia, 17:00
Marcin Kobierski 30, Jacek Pieprzyk 40, 54, Łukasz Mitek 87
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Włókniarz Zelów 30 kwietnia, 17:00
Woy Opoczno 3-2 Vis 2007 Skierniewice 30 kwietnia, 17:00
Stanisław Starus 31, Wojciech Pęczek 40, 83 - Mariusz Laska 16, Michał Buchowicz 90

Kolejka 26 - 3-4 maja

MKP Zgierz 3-0 Woy Opoczno 3 maja, 16:00
Mateusz Wujcik 5, Kamil Gil 72, Sebastian Ceglarz 86
Vis 2007 Skierniewice 3-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 maja, 11:00
Dariusz Skoczylas 12, Łukasz Winciorek 28, Tomasz Cybulski 85 - Marcin Janicki 31
Włókniarz Zelów 0-1 Warta Sieradz 3 maja, 17:00
Mariusz Gostyński 3
Pogoń Łask Kolumna 1-0 UKS SMS Bałucz 21 maja, 17:00
Grzegorz Gorący 59
MKS Kutno 2-1 Stal Niewiadów 3 maja, 17:00 (800)
Michał Rosiak 22, Janusz Jonczyk 71 - Bartłomiej Gajewski 18
Orzeł Parzęczew 0-0 Pilica Przedbórz 3 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Górnik Łęczyca 3 maja, 17:00
Rafał Mordon 30, 74
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 KKS Koluszki 3 maja, 17:00
Dawid Przezak 20 - Tomasz Łapin 77
Omega Kleszczów 4-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 4 maja, 11:00
Hubert Górski 8, Michał Czaplarski 53, Daniel Dymek 58, Krzysztof Kowalski 66

Kolejka 27 - 10-11 maja

Omega Kleszczów 2-1 MKP Zgierz 11 maja, 11:00
Hubert Górski 34, 67 - Mateusz Wujcik 3
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 maja, 17:00
Witold Ziober 9, Dariusz Stęborowski 42
KKS Koluszki 1-2 Zjednoczeni Stryków 10 maja, 17:30
Tomasz Łapin 80 - Artur Głowiński 19, Wiktor Wiśniewski 52
Górnik Łęczyca 1-2 Orzeł Parzęczew 20 maja
Pilica Przedbórz 2-1 MKS Kutno 10 maja, 17:00 (300)
Rafał Rabenda 34, Marek Jończyk 52 - Michał Rosiak 2
Stal Niewiadów 2-0 Pogoń Łask Kolumna 10 maja, 17:00
Kamil Cyran 21, Michał Nowacki 33
UKS SMS Bałucz 1-0 Włókniarz Zelów 11 maja, 16:00
Mateusz Cholewiak 66
Warta Sieradz 7-2 Vis 2007 Skierniewice 10 maja, 12:00
Fabiano 9, Marcin Stanisławski 25, Jacek Pieprzyk 38, 80, 87, Marcin Kobierski 57, 59 - Tomasz Cybulski 73, 85
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 Woy Opoczno 11 maja, 17:00
Łukasz Szczepański 36 - Marcin Mirecki 27, Paweł Machniewski 77, Krzysztof Kochelak 90 (s)

Kolejka 28 - 14 maja

MKP Zgierz 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 maja, 17:00
Sebastian Ceglarz 90
Woy Opoczno 0-1 Warta Sieradz 14 maja, 17:00
Marcin Stanisławski 15
Vis 2007 Skierniewice 0-1 UKS SMS Bałucz 14 maja, 16:30
Hubert Olszak 20
Włókniarz Zelów 1-2 Stal Niewiadów 14 maja, 17:00
Dawid Malinowski 22 - Sławomir Kamiński 59, Michał Nowacki 63
Pogoń Łask Kolumna 0-5 Pilica Przedbórz 14 maja, 17:00
Robert Pyka 17, Michał Szczepański 73, Przemysław Kornacki 80, Krystian Barabasz 88, Marek Jończyk 90
MKS Kutno 2-1 Górnik Łęczyca 14 maja, 17:00
Michał Pilarski 55, Michał Rosiak 59 - Igor Sobalczyk 25
Orzeł Parzęczew 3-2 KKS Koluszki 14 maja, 17:00
Jacek Bernat 24, 76, Łukasz Pecyna 40 - Jacek Anioł 67, Marek Sulkowski 80
Zjednoczeni Stryków 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 14 maja, 17:30
Wiktor Wiśniewski 13, Rafał Mordon 34, 51
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Omega Kleszczów 14 maja, 17:00
Marcin Skrydalewicz 88

Kolejka 29 - 17-18 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 MKP Zgierz 17 maja, 17:00
Dariusz Stęborowski 12, Rafał Dopierała 34, Witold Ziober 58 - Sebastian Ceglarz 77 (k)
Omega Kleszczów 0-0 Zjednoczeni Stryków 18 maja, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Orzeł Parzęczew 17 maja, 17:00
Marcin Leszczuk 15 (k) - Karol Jakubczak 88 (s)
KKS Koluszki 3-4 MKS Kutno 17 maja, 17:30
Jacek Anioł 10, Łukasz Banasiak 66, Piotr Miśkiewicz 68 - Sylwester Płacheta 31, Marcin Muszalak 42 (s), Michał Rosiak 53, 90
Górnik Łęczyca 0-1 Pogoń Łask Kolumna 18 maja, 17:00
Krzysztof Kukieła 50
Pilica Przedbórz 2-2 Włókniarz Zelów 17 maja, 17:00
Robert Pyka 21, Przemysław Kornacki 84 - Jacek Berensztajn 6, Marcin Przybył 87
Stal Niewiadów 6-2 Vis 2007 Skierniewice 17 maja, 17:00
Bartłomiej Gajewski 15, Grzegorz Walentynowicz 27 (k), Michał Nowacki 63, 72, Christian Luke Uzoma 86, Kamil Szymczak 88 - Łukasz Winciorek 53, 85
UKS SMS Bałucz 1-2 Woy Opoczno 18 maja, 16:00
Daniel Fabich 17 - Wojciech Pęczek 15, Zbigniew Wojtaszek 81
Warta Sieradz 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 17 maja, 16:00 (1500)
Łukasz Mitek 13, 62, Mariusz Graczykowski 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów

Kolejka 30 - 24-25 maja

MKP Zgierz 1-4 Warta Sieradz 24 maja, 16:00
Mateusz Wujcik 15 - Jacek Pieprzyk 14, Marcin Kobierski 20, 89, Łukasz Markiewicz 81
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 UKS SMS Bałucz 25 maja, 17:00
Michał Sikora 9, Michał Janicki 14, Tomasz Ziółkowski 59 - Krzysztof Szkup 49
Woy Opoczno 1-2 Stal Niewiadów 25 maja, 17:00
Paweł Machniewski 56 - Michał Nowacki 4, 69
Vis 2007 Skierniewice 8-1 Pilica Przedbórz 25 maja, 11:00
Mariusz Laska 5, Konrad Kowalczyk 22, 44, 53, 75, 85, Tomasz Cybulski 32, Kamil Łojszczyk 73 (k) - Marek Jończyk 31
Włókniarz Zelów 1-0 Górnik Łęczyca 24 maja, 17:00
Michał Majchrowski 67 (k)
Pogoń Łask Kolumna 1-0 KKS Koluszki 24 maja, 17:00 (200)
Filip Sysio 30
MKS Kutno 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 24 maja, 17:00
Sylwester Płacheta 21, Michał Rosiak 53, 86
Orzeł Parzęczew 0-0 Omega Kleszczów 24 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 maja, 17:30
Marek Wiosna 68

Kolejka 31 - 28 maja

Zjednoczeni Stryków 0-2 MKP Zgierz 28 maja, 17:30
Mariusz Abramczyk 23, 81
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Orzeł Parzęczew 28 maja, 17:00
Łukasz Wijata 12 (s), Łukasz Marciniak 32, Witold Ziober 66 - Łukasz Pecyna 71
lub pierwsza bramka dla Włókniarza samobójcza Łukasza Pecyny
Omega Kleszczów 4-1 MKS Kutno 28 maja, 18:00
Marcin Zimoch 2, 66 (k), Hubert Górski 4, Daniel Dymek 8 - Piotr Michalski 80
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Pogoń Łask Kolumna 28 maja, 17:00
Artur Nabiałek 32 - Sebastian Plisiecki 77
KKS Koluszki 2-1 Włókniarz Zelów 28 maja, 18:00
Rafał Chorąży 49, Piotr Miśkiewicz 67 - Robert Górski 4
Górnik Łęczyca 2-2 Vis 2007 Skierniewice 28 maja, 17:00
Łukasz Laskowski 26, Jakub Woźniak 77 - Konrad Kowalczyk 54, 74
Pilica Przedbórz 0-0 Woy Opoczno 28 maja, 17:00
Stal Niewiadów 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 28 maja, 17:30
Michał Nowacki 39
UKS SMS Bałucz 0-1 Warta Sieradz 28 maja, 17:00
Marcin Kobierski 6

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

MKP Zgierz 1-0 UKS SMS Bałucz 31 maja, 16:00
Marcin Gil 57
Warta Sieradz 3-0 Stal Niewiadów 31 maja, 17:00 (1000)
Łukasz Markiewicz 8, Marcin Stanisławski 52, Marcin Kobierski 68
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Pilica Przedbórz 1 czerwca, 17:00
Łukasz Szczepański 31 - Przemysław Kornacki 49
Woy Opoczno 5-2 Górnik Łęczyca 1 czerwca, 17:00
Marcin Mirecki 33, Sebastian Jura 35, 50, Jarosław Baran 51, 68 - Robert Czekalski 81, Igor Sobalczyk 87
Vis 2007 Skierniewice 5-0 KKS Koluszki 1 czerwca, 11:00
Tomasz Cybulski 11, Konrad Kowalczyk 38, Radosław Krocz 55, Szymon Kiwała 78, Łukasz Winciorek 82
Włókniarz Zelów 1-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 31 maja, 17:00
Rafał Kindrat 63
Pogoń Łask Kolumna 1-2 Omega Kleszczów 31 maja, 17:00
Grzegorz Gorący 75 - Damian Mokrzyński 25, Daniel Dymek 62
MKS Kutno 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 31 maja, 17:00
Orzeł Parzęczew 2-1 Zjednoczeni Stryków 31 maja, 17:00
Łukasz Hinc 55 (s), Jacek Bernat 90 (k) - Rafał Mordon 12

Kolejka 33 - 4 czerwca

Orzeł Parzęczew 0-1 MKP Zgierz 4 czerwca, 17:30
Przemysław Fortuna 40
Zjednoczeni Stryków 1-3 MKS Kutno 4 czerwca, 17:30
Tomasz Lenart 83 (k) - Sylwester Płacheta 41 (k), Paweł Ocetek 45, Michał Rosiak 72
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Pogoń Łask Kolumna 4 czerwca, 17:30
Witold Ziober 6, Łukasz Marciniak 49, 77
Omega Kleszczów 3-1 Włókniarz Zelów 4 czerwca, 17:30
Hubert Górski 3, 77, Jacek Pawełoszek 90 (s) - Rafał Kindrat 63
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Vis 2007 Skierniewice 4 czerwca, 17:30
Albert Zając 58 - Tomasz Cybulski 34
KKS Koluszki 1-3 Woy Opoczno 4 czerwca, 17:30
Jacek Wojtaszek 75 - Wojciech Pęczek 1, Zbigniew Wojtaszek 27, Sebastian Jura 33
Górnik Łęczyca 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 czerwca, 17:30
Igor Sobalczyk 56 - Marcin Matysiak 60, Łukasz Kubiak 83
Pilica Przedbórz 1-2 Warta Sieradz 4 czerwca, 17:30
Przemysław Kornacki 77 - Fabiano 17, Marcin Kobierski 60
Stal Niewiadów 3-0 UKS SMS Bałucz 4 czerwca, 17:30
Michał Nowacki 3, 75, Radosław Kochelski 71

Kolejka 34 - 7 czerwca

MKP Zgierz 3-2 Stal Niewiadów 7 czerwca, 17:00
Przemysław Snita 57, Arkadiusz Rozwenc 75, Marcin Gil 79 - Grzegorz Walentynowicz 53, Kamil Gronowski 64
UKS SMS Bałucz 1-2 Pilica Przedbórz 7 czerwca, 17:00
Tomasz Syska 47 - Przemysław Kornacki 44, Robert Pyka 80
Warta Sieradz 8-1 Górnik Łęczyca 7 czerwca, 17:00
Łukasz Markiewicz 29, Łukasz Mitek 33, 90, Piotr Kobierski 53, Marcin Stanisławski 60, Jacek Pieprzyk 70, 82, 83 - Jakub Woźniak 45
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 KKS Koluszki 7 czerwca, 17:00
Grzegorz Kaleta 75
Woy Opoczno 4-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 czerwca, 17:00
Marcin Mirecki 10, Paweł Machniewski 46, Sebastian Jura 50, Łukasz Matyśkiewicz 85
Vis 2007 Skierniewice 3-3 Omega Kleszczów 7 czerwca, 17:00
Michał Buchowicz 65 (k), Konrad Kowalczyk 75, Dariusz Skoczylas 86 - Daniel Dymek 7, 22, Hubert Górski 31
Włókniarz Zelów 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Witold Sowala 50 - Witold Ziober 18
Pogoń Łask Kolumna 0-2 Zjednoczeni Stryków 7 czerwca, 17:00
Rafał Mordon 43, Mariusz Małecki 90
MKS Kutno 7-0 Orzeł Parzęczew 7 czerwca, 17:00
Michał Rosiak 7, 18, 63, Łukasz Wijata 10 (s), Michał Pilarski 43, Andrzej Grzegorek 79, Mariusz Jakubowski 90

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

III liga 2007/2008 (1)

IV liga 2007/2008 (mazowiecka)
IV liga 2007/2008 (podlaska)
IV liga 2007/2008 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Łódź)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas