[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Paradyż 30 73 23 4 3 114-23 12 2 1 66-14 11 2 2 48-9
2.  Ceramika Opoczno 30 71 22 5 3 76-19 12 3 0 40-7 10 2 3 36-12
3.  Zjednoczeni Bełchatów 30 70 22 4 4 87-28 14 0 1 51-8 8 4 3 36-20
4.  Świt Kamieńsk 30 61 19 4 7 51-33 11 1 3 28-18 8 3 4 23-15
5.  LKS Mierzyn 30 48 14 6 10 52-38 8 2 5 33-18 6 4 5 19-20
6.  GUKS Gorzkowice 30 46 14 4 12 48-34 7 3 5 25-17 7 1 7 23-17 2 4 1 1 0 5-1
7.  Włókniarz Moszczenica 30 46 14 4 12 58-54 7 4 4 31-17 7 0 8 27-37 2 1 0 1 1 1-5
8.  LKS Wola Krzysztoporska 30 45 13 6 11 48-45 7 6 2 22-14 6 0 9 26-31
9.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 41 12 5 13 52-52 9 1 5 28-20 3 4 8 24-32
10.  Skalnik Sulejów 30 39 11 6 13 36-41 7 2 6 20-18 4 4 7 16-23
11.  Omega II Kleszczów 30 33 9 6 15 42-54 5 3 7 26-32 4 3 8 16-22
12.  Astoria Szczerców 30 31 9 4 17 43-63 5 2 8 28-29 4 2 9 15-34
13.  KS Opoczno-Gorzałków 30 24 7 3 20 34-84 4 2 9 15-40 3 1 11 19-44 2 3 1 0 1 6-6
14.  Polonia Gorzędów 30 24 7 3 20 47-106 4 2 9 25-42 3 1 11 22-64 2 3 1 0 1 6-6
15.  LKS Żarnów 30 13 3 4 23 34-91 1 1 13 15-44 2 3 10 19-47
16.  Błysk Aleksandrów 30 20 6 2 22 22-79 4 1 10 14-39 2 1 12 8-40
Zjednoczeni Bełchatów rozgrywają swoje mecze w Emilinie.
Błysk Aleksandrów wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Paradyż    2-0 2-2 0-0 6-1 3-1 6-0 6-1 7-2 2-4 2-0 3-1 7-2 8-0 9-0 3-0* 
 2 Ceramika Opoczno1-0     0-0 3-0 1-0 1-0 4-0 3-1 3-1 6-0 1-1 4-0 3-2 2-2 6-0 2-0 
 3 Zjednoczeni Bełchatów1-0 1-0     3-1 4-0 1-2 5-1 2-0 3-1 3-1 1-0 7-1 4-0 11-0 2-1 3-0* 
 4 Świt Kamieńsk1-2 0-7 3-1     0-0 2-1 3-0 3-1 1-0 1-0 2-0 3-2 0-1 1-0 5-2 3-1 
 5 LKS Mierzyn2-2 0-1 1-4 0-1     1-0 3-0 0-1 2-0 1-1 1-0 1-2 4-2 9-2 2-1 6-1 
 6 GUKS Gorzkowice0-3 0-0 0-3 1-3 1-1     4-0 0-1 1-1 2-0 1-0 1-0 2-0 5-2 5-0 2-3 
 7 Włókniarz Moszczenica1-1 1-4 2-1 0-1 0-1 1-1     2-1 0-1 2-2 3-0 2-2 3-0 9-2 2-0 3-0* 
 8 LKS Wola Krzysztoporska0-3 0-2 1-1 0-0 1-1 1-0 2-0     3-2 1-0 0-0 2-2 5-1 2-1 1-1 3-0* 
 9 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-2 1-3 2-1 2-0 1-0 2-0 1-2 4-1     2-1 2-1 0-1 4-2 0-2 4-4 3-0* 
 10 Skalnik Sulejów0-2 0-0 1-3 0-3 0-2 0-3 1-3 3-1 0-0     4-0 3-0 2-0 2-1 1-0 3-0* 
 11 Omega II Kleszczów0-5 5-2 1-4 1-2 1-1 2-1 1-5 2-4 2-2 0-0     1-0 4-1 1-2 5-2 0-1 
 12 Astoria Szczerców2-3 1-2 3-3 3-0* 0-2 1-3 2-3 0-5 4-3 1-4 0-1     0-0 4-0* 4-0 3-0* 
 13 KS Opoczno-Gorzałków0-5 0-4 1-5 1-6 0-2 0-1 0-4 0-4 1-1 2-1 0-3 3-1     4-1 1-1 2-1 
 14 Polonia Gorzędów0-4 1-4 2-5 1-1 2-1 2-5 0-3 3-2 1-4 0-1 4-4 1-2 5-2     0-4 3-0* 
 15 LKS Żarnów1-10 0-4 1-2 0-2 3-4 0-2 2-4 2-3 2-1 0-1 1-3 0-1 1-3 1-3     1-1 
 16 Błysk Aleksandrów0-6 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 3-2 1-0 2-5 0-0 0-3* 3-0 0-3* 5-4 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Astoria Szczerców 3-3 Zjednoczeni Bełchatów 11 sierpnia, 16:00
Ceramika Opoczno 1-1 Omega II Kleszczów 12 sierpnia, 17:00
Polonia Gorzędów 3-2 LKS Wola Krzysztoporska 12 sierpnia, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-6 Świt Kamieńsk 11 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 6-0 Włókniarz Moszczenica 12 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-0 GUKS Gorzkowice 12 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-0 Skalnik Sulejów 12 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-4 LKS Żarnów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 2-1 LKS Żarnów 15 sierpnia, 11:00
Skalnik Sulejów 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-3 Błysk Aleksandrów 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 LKS Mierzyn 15 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-2 KS Paradyż 15 sierpnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 5-1 KS Opoczno-Gorzałków 15 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 1-2 Polonia Gorzędów 15 sierpnia, 11:00
Astoria Szczerców 1-2 Ceramika Opoczno 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Ceramika Opoczno 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 19 sierpnia, 17:00
Polonia Gorzędów 1-2 Astoria Szczerców 18 sierpnia, 13:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Omega II Kleszczów 18 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 6-1 LKS Wola Krzysztoporska 19 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 0-1 Świt Kamieńsk 19 sierpnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-2 Włókniarz Moszczenica 19 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 GUKS Gorzkowice 18 sierpnia, 17:00
LKS Żarnów 0-1 Skalnik Sulejów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Skalnik Sulejów 25 sierpnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 5-0 LKS Żarnów 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 sierpnia, 11:00
Świt Kamieńsk 3-1 Błysk Aleksandrów 25 sierpnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 LKS Mierzyn 25 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 0-5 KS Paradyż 25 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 0-0 KS Opoczno-Gorzałków 26 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 2-2 Polonia Gorzędów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Polonia Gorzędów 2-5 Zjednoczeni Bełchatów 2 września, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-4 Ceramika Opoczno 1 września, 16:00
KS Paradyż 3-1 Astoria Szczerców 2 września, 17:00
LKS Mierzyn 1-0 Omega II Kleszczów 2 września, 17:00
Błysk Aleksandrów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 2 września, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Świt Kamieńsk 1 września, 17:00
LKS Żarnów 2-4 Włókniarz Moszczenica 2 września, 17:00
Skalnik Sulejów 0-3 GUKS Gorzkowice 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Zjednoczeni Bełchatów 1-2 GUKS Gorzkowice 8 września, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Skalnik Sulejów 9 września, 17:00
Świt Kamieńsk 5-2 LKS Żarnów 8 września, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 3-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 17:00
Omega II Kleszczów 0-1 Błysk Aleksandrów 8 września, 11:00
Astoria Szczerców 0-2 LKS Mierzyn 9 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-0 KS Paradyż 9 września, 16:00
Polonia Gorzędów 5-2 KS Opoczno-Gorzałków 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

KS Opoczno-Gorzałków 1-5 Zjednoczeni Bełchatów 15 września, 16:00
KS Paradyż 8-0 Polonia Gorzędów 16 września, 16:00
LKS Mierzyn 0-1 Ceramika Opoczno 15 września, 15:00
Błysk Aleksandrów 3-0 Astoria Szczerców 16 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Omega II Kleszczów 15 września, 16:00
LKS Żarnów 2-3 LKS Wola Krzysztoporska 16 września, 16:00
Skalnik Sulejów 0-3 Świt Kamieńsk 15 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 4-0 Włókniarz Moszczenica 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Zjednoczeni Bełchatów 5-1 Włókniarz Moszczenica 22 września, 15:00
Świt Kamieńsk 2-1 GUKS Gorzkowice 22 września, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 Skalnik Sulejów 22 września, 17:00
Omega II Kleszczów 5-2 LKS Żarnów 23 września, 11:00
Astoria Szczerców 4-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 września, 17:00
Ceramika Opoczno 2-0 Błysk Aleksandrów 23 września, 16:00
Polonia Gorzędów 2-1 LKS Mierzyn 23 września, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-5 KS Paradyż 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

KS Paradyż 2-2 Zjednoczeni Bełchatów 30 września, 15:00
LKS Mierzyn 4-2 KS Opoczno-Gorzałków 30 września, 14:00
Błysk Aleksandrów 5-4 Polonia Gorzędów 30 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Ceramika Opoczno 29 września, 16:00
LKS Żarnów 0-1 Astoria Szczerców 30 września, 16:00
Skalnik Sulejów 4-0 Omega II Kleszczów 29 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 0-1 LKS Wola Krzysztoporska 29 września, 15:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Świt Kamieńsk 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Świt Kamieńsk 6 października, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Włókniarz Moszczenica 6 października, 16:00
Omega II Kleszczów 2-1 GUKS Gorzkowice 7 października, 15:00
Astoria Szczerców 1-4 Skalnik Sulejów 7 października, 16:00
Ceramika Opoczno 6-0 LKS Żarnów 7 października, 15:00
Polonia Gorzędów 1-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 października, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Błysk Aleksandrów 6 października, 15:00
KS Paradyż 6-1 LKS Mierzyn 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS Mierzyn 1-4 Zjednoczeni Bełchatów 14 października, 14:30
Błysk Aleksandrów 0-6 KS Paradyż 14 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-2 KS Opoczno-Gorzałków 13 października, 15:00
LKS Żarnów 1-3 Polonia Gorzędów 14 października, 15:00
Skalnik Sulejów 0-0 Ceramika Opoczno 13 października, 15:30
GUKS Gorzkowice 1-0 Astoria Szczerców 13 października, 15:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Omega II Kleszczów 14 października, 15:00
Świt Kamieńsk 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 13 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Zjednoczeni Bełchatów 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 20 października, 15:00
Omega II Kleszczów 1-2 Świt Kamieńsk 21 października, 14:00
Astoria Szczerców 2-3 Włókniarz Moszczenica 21 października, 15:00
Ceramika Opoczno 1-0 GUKS Gorzkowice 21 października, 15:00
Polonia Gorzędów 0-1 Skalnik Sulejów 21 października, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-1 LKS Żarnów 20 października, 15:00
KS Paradyż 7-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października, 14:00
LKS Mierzyn 6-1 Błysk Aleksandrów 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Błysk Aleksandrów 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 28 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 LKS Mierzyn 27 października, 14:00
LKS Żarnów 1-10 KS Paradyż 28 października, 14:00
Skalnik Sulejów 2-0 KS Opoczno-Gorzałków 27 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 5-2 Polonia Gorzędów 27 października, 14:00
Włókniarz Moszczenica 1-4 Ceramika Opoczno 28 października, 14:00
Świt Kamieńsk 3-2 Astoria Szczerców 27 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Omega II Kleszczów 27 października, 16:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Omega II Kleszczów 3 listopada, 14:30
Astoria Szczerców 0-5 LKS Wola Krzysztoporska 4 listopada, 15:00
Ceramika Opoczno 3-0 Świt Kamieńsk 4 listopada, 14:00
Polonia Gorzędów 0-3 Włókniarz Moszczenica 3 listopada, 14:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-1 GUKS Gorzkowice 3 listopada, 14:00
KS Paradyż 2-4 Skalnik Sulejów 4 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 2-1 LKS Żarnów 4 listopada, 14:00
Błysk Aleksandrów 2-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 listopada, 15:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 10 listopada, 14:00
LKS Żarnów 1-1 Błysk Aleksandrów 11 listopada, 13:00
Skalnik Sulejów 0-2 LKS Mierzyn 10 listopada, 14:00
GUKS Gorzkowice 0-3 KS Paradyż 10 listopada, 14:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 KS Opoczno-Gorzałków 11 listopada, 14:00
Świt Kamieńsk 1-0 Polonia Gorzędów 10 listopada, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-2 Ceramika Opoczno 10 listopada, 14:00
Omega II Kleszczów 1-0 Astoria Szczerców 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Zjednoczeni Bełchatów 7-1 Astoria Szczerców 15 marca, 15:00
Omega II Kleszczów 5-2 Ceramika Opoczno 15 marca, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 Polonia Gorzędów 15 marca, 15:00
Świt Kamieńsk 0-1 KS Opoczno-Gorzałków 15 marca, 15:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 KS Paradyż 16 marca, 15:00
GUKS Gorzkowice 1-1 LKS Mierzyn 15 marca, 15:00
Skalnik Sulejów 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
LKS Żarnów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

LKS Żarnów 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 30 marca, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Skalnik Sulejów 30 marca, 11:00
Błysk Aleksandrów 0-3 GUKS Gorzkowice
(wo)
LKS Mierzyn 3-0 Włókniarz Moszczenica 30 marca, 15:00
KS Paradyż 0-0 Świt Kamieńsk 30 marca, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-4 LKS Wola Krzysztoporska 29 marca, 15:00
Polonia Gorzędów 4-4 Omega II Kleszczów 29 marca, 15:00
Ceramika Opoczno 4-0 Astoria Szczerców 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Ceramika Opoczno 5 kwietnia, 15:00
Astoria Szczerców 4-0 Polonia Gorzędów 6 kwietnia, 15:00
(wo)
w drużynie gości przez 3 minuty wystąpiła mniejsza od wymaganej liczba zawodników młodzieżowych
Omega II Kleszczów 4-1 KS Opoczno-Gorzałków 5 kwietnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 KS Paradyż 5 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 0-0 LKS Mierzyn 5 kwietnia, 15:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
GUKS Gorzkowice 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 kwietnia, 15:00
Skalnik Sulejów 1-0 LKS Żarnów 5 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Skalnik Sulejów 1-3 Zjednoczeni Bełchatów 12 kwietnia, 16:00
LKS Żarnów 0-2 GUKS Gorzkowice 13 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Włókniarz Moszczenica 12 kwietnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-3 Świt Kamieńsk
(wo)
LKS Mierzyn 0-1 LKS Wola Krzysztoporska 13 kwietnia, 16:00
KS Paradyż 2-0 Omega II Kleszczów 13 kwietnia, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 3-1 Astoria Szczerców 12 kwietnia, 16:00
Polonia Gorzędów 1-4 Ceramika Opoczno 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Zjednoczeni Bełchatów 11-0 Polonia Gorzędów 16 kwietnia, 17:00
Ceramika Opoczno 3-2 KS Opoczno-Gorzałków 16 kwietnia, 16:00
Astoria Szczerców 2-3 KS Paradyż 16 kwietnia, 17:00
Omega II Kleszczów 1-1 LKS Mierzyn 15 kwietnia
LKS Wola Krzysztoporska 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
Świt Kamieńsk 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 kwietnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 LKS Żarnów 16 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-0 Skalnik Sulejów 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

GUKS Gorzkowice 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 19 kwietnia, 16:00
Skalnik Sulejów 1-3 Włókniarz Moszczenica 19 kwietnia, 17:00
LKS Żarnów 0-2 Świt Kamieńsk 20 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 LKS Wola Krzysztoporska 19 kwietnia, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-3 Omega II Kleszczów
(wo)
LKS Mierzyn 1-2 Astoria Szczerców 20 kwietnia, 16:00
KS Paradyż 2-0 Ceramika Opoczno 20 kwietnia, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 4-1 Polonia Gorzędów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Zjednoczeni Bełchatów 4-0 KS Opoczno-Gorzałków 26 kwietnia, 17:00
Polonia Gorzędów 0-4 KS Paradyż 26 kwietnia, 16:30
Ceramika Opoczno 1-0 LKS Mierzyn 27 kwietnia, 17:00
Astoria Szczerców 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
Omega II Kleszczów 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 kwietnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 LKS Żarnów 26 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 1-0 Skalnik Sulejów 26 kwietnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 GUKS Gorzkowice 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Włókniarz Moszczenica 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 1 maja, 16:00
GUKS Gorzkowice 1-3 Świt Kamieńsk 1 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 1 maja, 17:00
LKS Żarnów 1-3 Omega II Kleszczów 1 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Astoria Szczerców 1 maja, 11:00
Błysk Aleksandrów 0-3 Ceramika Opoczno
(wo)
LKS Mierzyn 9-2 Polonia Gorzędów 1 maja, 17:00
KS Paradyż 7-2 KS Opoczno-Gorzałków 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Zjednoczeni Bełchatów 1-0 KS Paradyż 3 maja, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-2 LKS Mierzyn 3 maja, 17:00
Polonia Gorzędów 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
Ceramika Opoczno 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 maja, 17:00
Astoria Szczerców 4-0 LKS Żarnów 4 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 0-0 Skalnik Sulejów 3 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 GUKS Gorzkowice 3 maja, 16:00
Świt Kamieńsk 3-0 Włókniarz Moszczenica 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Świt Kamieńsk 3-1 Zjednoczeni Bełchatów 10 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 11 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-0 Omega II Kleszczów 10 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 3-0 Astoria Szczerców 10 maja, 17:00
LKS Żarnów 0-4 Ceramika Opoczno 11 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Polonia Gorzędów 10 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-3 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
LKS Mierzyn 2-2 KS Paradyż 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Zjednoczeni Bełchatów 4-0 LKS Mierzyn 17 maja, 16:00
KS Paradyż 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
KS Opoczno-Gorzałków 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 17:00
Polonia Gorzędów 0-4 LKS Żarnów 17 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 6-0 Skalnik Sulejów 18 maja, 17:00
Astoria Szczerców 1-3 GUKS Gorzkowice 18 maja, 11:00
Omega II Kleszczów 1-5 Włókniarz Moszczenica 17 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Świt Kamieńsk 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 22 maja

LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 22 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 2-0 Omega II Kleszczów 22 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Astoria Szczerców 22 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-0 Ceramika Opoczno 22 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 2-1 Polonia Gorzędów 22 maja, 17:00
LKS Żarnów 1-3 KS Opoczno-Gorzałków 22 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 KS Paradyż 22 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-3 LKS Mierzyn
(wo)

Kolejka 28 - 24-25 maja

Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)
LKS Mierzyn 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 17:00
KS Paradyż 9-0 LKS Żarnów 25 maja, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Skalnik Sulejów 24 maja, 17:00
Polonia Gorzędów 2-5 GUKS Gorzkowice 24 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 4-0 Włókniarz Moszczenica 25 maja, 17:00
Astoria Szczerców 3-0 Świt Kamieńsk 25 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-6
Omega II Kleszczów 2-4 LKS Wola Krzysztoporska 24 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

Omega II Kleszczów 1-4 Zjednoczeni Bełchatów 31 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-2 Astoria Szczerców 31 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 0-7 Ceramika Opoczno 31 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 9-2 Polonia Gorzędów 31 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-0 KS Opoczno-Gorzałków 31 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 0-2 KS Paradyż 31 maja, 17:00
LKS Żarnów 3-4 LKS Mierzyn 31 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Błysk Aleksandrów
(wo)

Kolejka 30 - 7 czerwca

Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 czerwca, 17:00
Błysk Aleksandrów 0-3 LKS Żarnów
(wo)
LKS Mierzyn 1-1 Skalnik Sulejów 7 czerwca, 17:00
KS Paradyż 3-1 GUKS Gorzkowice 7 czerwca, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-4 Włókniarz Moszczenica 7 czerwca, 17:00
Polonia Gorzędów 1-1 Świt Kamieńsk 7 czerwca, 17:00
Ceramika Opoczno 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 7 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 0-1 Omega II Kleszczów 7 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2007/2008 (łódzka)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Łódź)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Skierniewice)

Klasa A 2007/2008 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2007/2008 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas