[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Rzgów 34 90 29 3 2 106-24 16 1 0 62-10 13 2 2 44-14
2.  Kolejarz Łódź 34 76 24 4 6 94-36 12 2 3 50-24 12 2 3 44-12
3.  Widzew II Łódź 34 74 23 5 6 125-35 12 2 3 66-15 11 3 3 59-20
4.  PTC Pabianice 34 71 22 5 7 73-37 12 3 2 33-10 10 2 5 40-27 2 6 2 0 0 6-2
5.  Start Brzeziny 34 71 22 5 7 87-47 12 2 3 51-25 10 3 4 36-22 2 0 0 0 2 2-6
6.  Włókniarz Pabianice 34 63 18 9 7 77-43 8 5 4 46-29 10 4 3 31-14
7.  TUR Ozorków 34 50 15 5 14 71-62 9 3 5 42-20 6 2 9 29-42 2 3 1 0 1 8-3
8.  Start Łódź 34 50 15 5 14 63-74 11 1 5 35-25 4 4 9 28-49 2 3 1 0 1 3-8
9.  Ner Poddębice 34 43 12 7 15 55-67 8 2 7 34-30 4 5 8 21-37
10.  MKS II Kutno 34 41 12 5 17 60-64 8 3 6 43-29 4 2 11 17-35
11.  LKS Różyca 34 37 11 4 19 52-79 7 3 7 30-33 4 1 12 22-46
12.  MKS 2000 Tuszyn 34 35 9 8 17 49-77 6 5 6 26-26 3 3 11 23-51
13.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 34 9 7 18 47-68 6 4 7 25-25 3 3 11 22-43
14.  LKS Rosanów 34 32 8 8 18 33-77 5 4 8 20-41 3 4 10 13-36
15.  Orzeł Łódź 34 30 9 3 22 52-71 5 3 9 28-30 4 0 13 24-41 2 3 1 0 1 3-3
16.  Polonia Andrzejów (Łódź) 34 30 8 6 20 41-81 6 1 10 21-38 2 5 10 20-43 2 3 1 0 1 3-3
17.  Malina Piątek 34 23 6 5 23 36-121 4 3 10 23-49 2 2 13 13-72
18.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 34 20 6 2 26 34-92 4 1 12 20-41 2 1 14 14-51
UKS SMS Łódź przeniósł się do rozgrywek III ligi. Jego miejsce zajął Widzew II Łódź.
Widzew II Łódź jesienią rozgrywał swoje mecze w Brzezinach, zaś wiosną - na stadionie ChKS.
LKS Rosanów rozgrywa swoje wiosenne mecze na stadionie Włókniarza w Zgierzu.
Polonia Andrzejów wiosną rozgrywała swoje mecze w Jordanowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Zawisza Rzgów    1-0 1-1 2-0 4-2 2-0 5-1 4-1 4-0 2-1 3-0* 3-1 11-0 2-1 2-1 1-0 9-1 6-0 
 2 Kolejarz Łódź0-2     2-2 3-1 1-2 1-1 3-1 6-2 2-4 5-1 6-3 5-1 6-3 2-0 3-0 1-0 2-1 2-0 
 3 Widzew II Łódź2-2 2-1     4-2 0-2 0-1 7-0 2-3 3-1 4-0 7-1 5-1 3-0* 0-0 5-1 6-0 11-0 5-0 
 4 PTC Pabianice3-1 1-0 1-3     3-1 0-1 1-0 1-0 0-0 1-1 1-0 2-0 0-0 3-0 1-0 6-3 7-0 2-0 
 5 Start Brzeziny2-3 1-1 0-5 1-3     2-0 3-2 2-2 2-1 2-1 7-1 3-0 3-1 6-0 3-1 4-3 6-1 4-0 
 6 Włókniarz Pabianice0-3 0-1 1-6 1-1 1-3     4-4 3-3 8-1 2-0 2-1 1-1 3-1 3-1 5-0 1-1 9-1 2-1 
 7 TUR Ozorków2-3 1-2 4-2 1-3 2-2 2-1     6-0 3-1 2-0 1-3 6-0 1-1 5-0 0-1 4-0 0-0 2-1 
 8 Start Łódź0-1 0-4 2-1 0-2 2-3 0-2 3-2     3-1 3-2 3-1 3-2 3-1 2-0 3-0 1-1 4-1 3-1 
 9 Ner Poddębice0-3 2-4 0-2 0-3 3-2 2-4 0-4 8-3     0-1 3-0 1-1 2-1 1-1 1-0 2-0 7-0 2-1 
 10 MKS II Kutno2-1 1-2 1-2 2-3 1-0 1-5 7-1 0-0 0-0     1-1 10-3 1-5 3-1 1-3 4-0 4-0 4-2 
 11 LKS Różyca2-2 0-0 0-4 1-4 0-2 0-4 1-3 6-1 1-2 3-0     1-0 3-2 4-1 2-1 5-3 0-3* 1-1 
 12 MKS 2000 Tuszyn0-5 0-1 1-6 1-2 1-2 1-1 1-1 0-0 1-2 1-0 3-0*     2-0 2-2 2-0 3-3 4-0 3-1 
 13 Sokół II Aleksandrów Łódzki0-1 0-1 2-1 1-1 0-3 1-1 4-1 3-0 1-1 3-5 0-1 0-3     1-0 2-1 1-1 2-3 4-1 
 14 LKS Rosanów0-3 1-12 1-5 2-1 3-3 0-4 0-2 1-0 3-1 0-1 1-0 1-1 2-3     4-3 1-1 0-0 0-1 
 15 Orzeł Łódź0-4 0-1 3-3 5-3 0-1 0-2 1-2 2-5 2-2 4-0 2-1 1-2 1-1 0-1     1-2 2-0 4-0 
 16 Polonia Andrzejów (Łódź)0-3* 0-8 0-2 1-4 0-0 1-2 1-0 3-2 2-0 1-0 3-0 2-3 0-3 2-4 1-2     2-1 2-4 
 17 Malina Piątek0-4 2-3 1-8 1-4 1-7 1-2 1-3 1-2 1-1 1-1 1-5 2-1 1-0 0-0 2-7 2-1     5-0 
 18 Włókniarz II Konstantynów Łódzki1-3 0-3 0-6 1-3 0-1 0-0 0-2 1-4 1-3 1-3 2-4 5-3 1-0 0-1 4-3 0-1 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

TUR Ozorków 0-0 Malina Piątek 18 sierpnia, 17:00 (160)
Ner Poddębice 0-3 Zawisza Rzgów 22 sierpnia, 17:30 (150)
mecz przełożony z powodu udziału Neru w turnieju beach soccera
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-0 Start Brzeziny 19 sierpnia, 17:00 (170)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-0 Włókniarz Pabianice 19 sierpnia, 17:00 (120)
MKS II Kutno 10-3 MKS 2000 Tuszyn 19 sierpnia, 17:00 (600)
Kolejarz Łódź 6-3 LKS Różyca 19 sierpnia, 17:00 (60)
Orzeł Łódź 5-3 PTC Pabianice 18 sierpnia, 15:00 (50)
Widzew II Łódź 0-0 LKS Rosanów 19 sierpnia, 11:00 (100)
Start Łódź 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 sierpnia, 15:00 (70)

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Malina Piątek 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 25 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Rosanów 1-0 Start Łódź 25 sierpnia, 16:00 (50)
PTC Pabianice 1-3 Widzew II Łódź 25 sierpnia, 17:00 (250)
LKS Różyca 2-1 Orzeł Łódź 25 sierpnia, 16:00 (70)
MKS 2000 Tuszyn 0-1 Kolejarz Łódź 25 sierpnia, 17:00 (130)
Włókniarz Pabianice 2-0 MKS II Kutno 25 sierpnia, 17:00 (200)
Start Brzeziny 4-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 25 sierpnia, 17:30 (170)
Zawisza Rzgów 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 29 sierpnia, 17:45 (160)
mecz przełożony z powodu "Dni Rzgowa"
TUR Ozorków 3-1 Ner Poddębice 25 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 1-2 września

Ner Poddębice 7-0 Malina Piątek 1 września, 17:00 (60)
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 TUR Ozorków 2 września, 17:00 (100)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 Zawisza Rzgów 2 września, 17:00 (150)
MKS II Kutno 1-0 Start Brzeziny 2 września, 17:00 (400)
Kolejarz Łódź 1-1 Włókniarz Pabianice 1 września, 15:00 (50)
Orzeł Łódź 1-2 MKS 2000 Tuszyn 1 września, 15:00 (50)
Widzew II Łódź 7-1 LKS Różyca 2 września, 11:00 (90)
Start Łódź 0-2 PTC Pabianice 2 września, 11:00 (70)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 LKS Rosanów 2 września, 11:00 (150)

Kolejka 4 - 5 września

Malina Piątek 0-0 LKS Rosanów 5 września, 17:00 (70)
PTC Pabianice 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 września, 17:00 (100)
LKS Różyca 6-1 Start Łódź 5 września, 17:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 1-6 Widzew II Łódź 5 września, 17:00 (120)
Włókniarz Pabianice 5-0 Orzeł Łódź 5 września, 17:00 (150)
Start Brzeziny 1-1 Kolejarz Łódź 5 września, 17:00 (50)
Zawisza Rzgów 2-1 MKS II Kutno 5 września, 17:00 (80)
TUR Ozorków 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 5 września, 17:00 (80)
Ner Poddębice 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 września, 17:00 (70)

Kolejka 5 - 8-9 września

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 Malina Piątek 9 września, 16:30 (90)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 Ner Poddębice 9 września, 17:00 (80)
MKS II Kutno 7-1 TUR Ozorków 9 września, 16:00 (200)
Kolejarz Łódź 0-2 Zawisza Rzgów 8 września, 15:00 (50)
Orzeł Łódź 0-1 Start Brzeziny 8 września, 15:00 (40)
Widzew II Łódź 0-1 Włókniarz Pabianice 9 września, 11:00 (140)
Start Łódź 3-2 MKS 2000 Tuszyn 9 września, 11:00 (50)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 LKS Różyca 9 września, 11:00 (100)
LKS Rosanów 2-1 PTC Pabianice 8 września, 16:00 (70)

Kolejka 6 - 15-16 września

Malina Piątek 1-4 PTC Pabianice 16 września, 16:00 (130)
LKS Różyca 4-1 LKS Rosanów 15 września, 16:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 września, 17:00 (100)
Włókniarz Pabianice 3-3 Start Łódź 15 września, 17:00 (200)
Start Brzeziny 0-5 Widzew II Łódź 15 września, 16:30 (300)
Zawisza Rzgów 2-1 Orzeł Łódź 15 września, 16:00 (60)
TUR Ozorków 1-2 Kolejarz Łódź 15 września, 16:00 (100)
Ner Poddębice 0-1 MKS II Kutno 15 września, 16:00 (80)
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 16 września, 16:00 (80)
w Konstantynowie Łódzkim; Polonia gospodarzem

Kolejka 7 - 19 września

Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-1 Malina Piątek 19 września, 17:00 (70)
MKS II Kutno 4-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 19 września, 17:00 (250)
Kolejarz Łódź 2-4 Ner Poddębice 19 września, 17:00 (50)
Orzeł Łódź 1-2 TUR Ozorków 19 września, 17:00 (50)
Widzew II Łódź 2-2 Zawisza Rzgów 19 września, 17:00 (200)
Start Łódź 2-3 Start Brzeziny 19 września, 17:00 (40)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Włókniarz Pabianice 19 września, 17:00 (100)
LKS Rosanów 1-1 MKS 2000 Tuszyn 19 września, 17:00 (40)
PTC Pabianice 1-0 LKS Różyca 19 września, 17:00 (120)

Kolejka 8 - 22-23 września

Malina Piątek 1-5 LKS Różyca 23 września, 16:00 (100)
MKS 2000 Tuszyn 1-2 PTC Pabianice 22 września, 17:00 (80)
Włókniarz Pabianice 3-1 LKS Rosanów 22 września, 17:00 (130)
Start Brzeziny 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 września, 16:00 (80)
Zawisza Rzgów 4-1 Start Łódź 22 września, 16:00 (100)
TUR Ozorków 4-2 Widzew II Łódź 22 września, 16:00 (200)
Ner Poddębice 1-0 Orzeł Łódź 22 września, 16:00 (100)
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-8 Kolejarz Łódź 22 września, 16:00 (60)
na stadionie Kolejarza; Polonia gospodarzem
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 MKS II Kutno 23 września, 16:00 (60)

Kolejka 9 - 26 września

MKS II Kutno 4-0 Malina Piątek 26 września, 16:00 (200)
Kolejarz Łódź 2-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 26 września, 16:00 (50)
Orzeł Łódź 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 września, 16:00 (40)
Widzew II Łódź 3-1 Ner Poddębice 27 września, 17:00 (100)
Start Łódź 3-2 TUR Ozorków 26 września, 16:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Zawisza Rzgów 26 września, 16:00 (130)
LKS Rosanów 3-3 Start Brzeziny 26 września, 17:00 (30)
PTC Pabianice 0-1 Włókniarz Pabianice 26 września, 16:00 (320)
LKS Różyca 1-0 MKS 2000 Tuszyn 26 września, 17:00 (50)

Kolejka 10 - 29-30 września

Malina Piątek 2-1 MKS 2000 Tuszyn 30 września, 16:00 (100)
Włókniarz Pabianice 2-1 LKS Różyca 29 września, 16:30 (150)
Start Brzeziny 1-3 PTC Pabianice 29 września, 16:00 (100)
Zawisza Rzgów 2-1 LKS Rosanów 29 września, 16:00 (60)
TUR Ozorków 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 września, 16:00 (120)
Ner Poddębice 8-3 Start Łódź 29 września, 16:00 (80)
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 Widzew II Łódź 30 września, 15:45 (200)
w Jordanowie
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-3 Orzeł Łódź 30 września, 16:00 (50)
MKS II Kutno 1-2 Kolejarz Łódź 30 września, 15:00 (150)

Kolejka 11 - 6-7 października

Kolejarz Łódź 2-1 Malina Piątek 6 października, 17:00 (70)
Orzeł Łódź 4-0 MKS II Kutno 6 października, 15:00 (50)
Widzew II Łódź 5-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 7 października, 11:00 (110)
Start Łódź 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 6 października, 15:00 (50)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Ner Poddębice 7 października, 11:00 (100)
LKS Rosanów 0-2 TUR Ozorków 6 października, 15:00 (60)
PTC Pabianice 3-1 Zawisza Rzgów 6 października, 15:00 (120)
LKS Różyca 0-2 Start Brzeziny 6 października, 15:30 (80)
MKS 2000 Tuszyn 1-1 Włókniarz Pabianice 6 października, 16:00 (100)

Kolejka 12 - 13-14 października

Malina Piątek 1-2 Włókniarz Pabianice 14 października, 15:00 (120)
Start Brzeziny 3-0 MKS 2000 Tuszyn 13 października, 15:30 (100)
Zawisza Rzgów 3-0 LKS Różyca 13 października, 15:00 (100)
(wo)
mecz przerwany w 61. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
TUR Ozorków 1-3 PTC Pabianice 13 października, 15:00 (80)
Ner Poddębice 1-1 LKS Rosanów 13 października, 15:00 (100)
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 października, 11:00 (70)
w Aleksandrowie Łódzkim; Polonia gospodarzem
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-4 Start Łódź 14 października, 15:00 (85)
MKS II Kutno 1-2 Widzew II Łódź 14 października, 14:00 (300)
Kolejarz Łódź 3-0 Orzeł Łódź 13 października, 16:00 (50)

Kolejka 13 - 20-21 października

Orzeł Łódź 2-0 Malina Piątek 20 października, 15:00 (50)
Widzew II Łódź 2-1 Kolejarz Łódź 21 października, 11:00 (90)
Start Łódź 3-2 MKS II Kutno 20 października, 15:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 21 października, 11:00 (100)
LKS Rosanów 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 20 października, 15:00 (50)
PTC Pabianice 0-0 Ner Poddębice 20 października, 15:00 (120)
LKS Różyca 1-3 TUR Ozorków 20 października, 15:00 (70)
MKS 2000 Tuszyn 0-5 Zawisza Rzgów 20 października, 16:00 (100)
Włókniarz Pabianice 1-3 Start Brzeziny 20 października, 16:00 (150)

Kolejka 14 - 27-28 października

Malina Piątek 1-7 Start Brzeziny 28 października, 14:00 (130)
Zawisza Rzgów 2-0 Włókniarz Pabianice 27 października, 14:30 (90)
TUR Ozorków 6-0 MKS 2000 Tuszyn 27 października, 14:00 (70)
Ner Poddębice 3-0 LKS Różyca 27 października, 14:00 (100)
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-4 PTC Pabianice 28 października, 13:45 (100)
w Pabianicach; Polonia gospodarzem
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-1 LKS Rosanów 28 października, 14:00 (60)
MKS II Kutno 1-5 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 października, 14:00 (200)
Kolejarz Łódź 6-2 Start Łódź 27 października, 15:00 (50)
Orzeł Łódź 3-3 Widzew II Łódź 27 października, 14:30 (100)

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Widzew II Łódź 11-0 Malina Piątek 4 listopada, 11:00 (100)
Start Łódź 3-0 Orzeł Łódź 3 listopada, 14:00 (40)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Kolejarz Łódź 4 listopada, 11:00 (140)
LKS Rosanów 0-1 MKS II Kutno 3 listopada, 14:00 (50)
PTC Pabianice 2-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3 listopada, 14:00 (100)
LKS Różyca 5-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 3 listopada, 14:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Ner Poddębice 3 listopada, 15:00 (80)
Włókniarz Pabianice 4-4 TUR Ozorków 3 listopada, 15:00 (120)
Start Brzeziny 2-3 Zawisza Rzgów 3 listopada, 15:00 (250)

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Malina Piątek 0-4 Zawisza Rzgów 11 listopada, 13:00 (100)
TUR Ozorków 2-2 Start Brzeziny 10 listopada, 13:00 (70)
Ner Poddębice 2-4 Włókniarz Pabianice 10 listopada, 13:00 (60)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-4 LKS Różyca 11 listopada, 11:00 (70)
MKS II Kutno 2-3 PTC Pabianice 11 listopada, 13:30 (250)
Kolejarz Łódź 2-0 LKS Rosanów 11 listopada, 12:00 (60)
Orzeł Łódź 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 listopada, 14:00 (50)
Widzew II Łódź 2-3 Start Łódź 11 listopada, 11:00 (30)
MKS 2000 Tuszyn 3-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 11 listopada, 13:00 (60)

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Start Łódź 4-1 Malina Piątek 17 listopada, 13:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 Widzew II Łódź 17 listopada, 13:00 (120)
LKS Rosanów 4-3 Orzeł Łódź 17 listopada, 13:00 (30)
PTC Pabianice 1-0 Kolejarz Łódź 17 listopada, 13:00 (200)
LKS Różyca 3-0 MKS II Kutno 17 listopada, 13:00 (40)
MKS 2000 Tuszyn 3-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 17 listopada, 14:30 (60)
Włókniarz Pabianice 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 17 listopada, 14:30 (130)
Start Brzeziny 2-1 Ner Poddębice 17 listopada, 14:30 (100)
Zawisza Rzgów 5-1 TUR Ozorków 17 listopada, 13:00 (150)

Kolejka 18 - 26 marca

Malina Piątek 1-3 TUR Ozorków 26 marca, 16:00 (50)
Zawisza Rzgów 4-0 Ner Poddębice 26 marca, 16:00 (80)
Start Brzeziny 4-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 marca, 15:00 (100)
Włókniarz Pabianice 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 26 marca, 15:00 (50)
MKS 2000 Tuszyn 1-0 MKS II Kutno 26 marca, 16:00 (70)
LKS Różyca 0-0 Kolejarz Łódź 26 marca, 15:30 (50)
na stadionie Kolejarza, LKS Różyca gospodarzem; przeniesiony z powodu złego stanu boiska w Różycy
PTC Pabianice 1-0 Orzeł Łódź 26 marca, 15:00 (70)
LKS Rosanów 1-5 Widzew II Łódź 26 marca, 16:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 Start Łódź 26 marca, 15:30 (55)

Kolejka 19 - 29-30 marca

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 Malina Piątek 30 marca, 11:00 (60)
Start Łódź 2-0 LKS Rosanów 29 marca, 13:00 (70)
Widzew II Łódź 4-2 PTC Pabianice 30 marca, 11:00 (200)
Orzeł Łódź 2-1 LKS Różyca 29 marca, 15:00 (50)
Kolejarz Łódź 5-1 MKS 2000 Tuszyn 29 marca, 15:00 (50)
MKS II Kutno 1-5 Włókniarz Pabianice 30 marca, 16:00 (200)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-1 Start Brzeziny 30 marca, 15:00 (80)
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Zawisza Rzgów
(wo)
boisko nie zostało dopuszczone do gry
Ner Poddębice 0-4 TUR Ozorków 29 marca, 15:00 (80)

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Malina Piątek 1-1 Ner Poddębice 6 kwietnia, 16:00 (120)
TUR Ozorków 4-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 kwietnia, 16:00 (70)
Zawisza Rzgów 6-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 5 kwietnia, 16:00 (90)
Start Brzeziny 2-1 MKS II Kutno 5 kwietnia, 16:00 (120)
Włókniarz Pabianice 0-1 Kolejarz Łódź 5 kwietnia, 16:00 (126)
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Orzeł Łódź 5 kwietnia, 16:00 (80)
LKS Różyca 0-4 Widzew II Łódź 5 kwietnia, 15:00 (120)
PTC Pabianice 1-0 Start Łódź 5 kwietnia, 16:00 (88)
LKS Rosanów 2-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia, 16:00 (50)

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

LKS Rosanów 0-0 Malina Piątek 12 kwietnia, 15:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 PTC Pabianice 13 kwietnia, 11:00 (90)
Start Łódź 3-1 LKS Różyca 12 kwietnia, 13:00 (50)
Widzew II Łódź 5-1 MKS 2000 Tuszyn 13 kwietnia, 11:00 (100)
Orzeł Łódź 0-2 Włókniarz Pabianice 12 kwietnia, 15:00 (60)
Kolejarz Łódź 1-2 Start Brzeziny 12 kwietnia, 15:00 (80)
MKS II Kutno 2-1 Zawisza Rzgów 13 kwietnia, 17:00 (400)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-2 TUR Ozorków 13 kwietnia, 16:00 (80)
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 Ner Poddębice 13 kwietnia, 16:00 (60)

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Malina Piątek 2-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 20 kwietnia, 17:00 (100)
Ner Poddębice 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 19 kwietnia, 17:00 (100)
TUR Ozorków 2-0 MKS II Kutno 19 kwietnia, 16:00 (120)
Zawisza Rzgów 1-0 Kolejarz Łódź 19 kwietnia, 16:00 (92)
Start Brzeziny 3-1 Orzeł Łódź 19 kwietnia, 17:00 (100)
Włókniarz Pabianice 1-6 Widzew II Łódź 19 kwietnia, 16:00 (150)
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Start Łódź 19 kwietnia, 16:00 (80)
LKS Różyca 3-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 kwietnia, 15:00 (50)
PTC Pabianice 3-0 LKS Rosanów 19 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 23 - 23 kwietnia

PTC Pabianice 7-0 Malina Piątek 23 kwietnia, 16:00 (80)
LKS Rosanów 1-0 LKS Różyca 23 kwietnia, 17:00 (40)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 MKS 2000 Tuszyn 23 kwietnia, 16:00 (70)
Start Łódź 0-2 Włókniarz Pabianice 23 kwietnia, 16:00 (60)
Widzew II Łódź 0-2 Start Brzeziny 23 kwietnia, 16:00 (120)
Orzeł Łódź 0-4 Zawisza Rzgów 23 kwietnia, 17:00 (67)
Kolejarz Łódź 3-1 TUR Ozorków 23 kwietnia, 17:00 (50)
MKS II Kutno 0-0 Ner Poddębice 23 kwietnia, 17:00 (130)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 23 kwietnia, 16:00 (50)

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia

Malina Piątek 5-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 26 kwietnia, 17:00 (160)
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 MKS II Kutno 27 kwietnia, 16:00 (80)
Ner Poddębice 2-4 Kolejarz Łódź 26 kwietnia, 17:00 (100)
TUR Ozorków 0-1 Orzeł Łódź 26 kwietnia, 16:00 (100)
Zawisza Rzgów 1-1 Widzew II Łódź 26 kwietnia, 16:00 (320)
Start Brzeziny 2-2 Start Łódź 26 kwietnia, 17:00 (150)
Włókniarz Pabianice 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia, 17:00 (107)
MKS 2000 Tuszyn 2-2 LKS Rosanów 26 kwietnia, 16:00 (80)
LKS Różyca 1-4 PTC Pabianice 26 kwietnia, 15:00 (60)

Kolejka 25 - 30 kwietnia

LKS Różyca 0-3 Malina Piątek 30 kwietnia, 16:00 (70)
(wo)
na boisku 4:0; w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
PTC Pabianice 2-0 MKS 2000 Tuszyn 30 kwietnia, 17:00 (90)
LKS Rosanów 0-4 Włókniarz Pabianice 30 kwietnia, 17:00 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Start Brzeziny 30 kwietnia, 16:00 (100)
w 70. minucie gospodarze zeszli z boiska
Start Łódź 0-1 Zawisza Rzgów 30 kwietnia, 17:10 (90)
spotkanie rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem
Widzew II Łódź 7-0 TUR Ozorków 30 kwietnia, 16:00 (40)
Orzeł Łódź 2-2 Ner Poddębice 30 kwietnia, 17:00 (50)
Kolejarz Łódź 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 30 kwietnia, 17:00 (40)
MKS II Kutno 4-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 30 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 26 - 3-4 maja

Malina Piątek 1-1 MKS II Kutno 3 maja, 17:00 (150)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-3 Kolejarz Łódź 4 maja, 17:00 (100)
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 Orzeł Łódź 4 maja, 17:00 (100)
Ner Poddębice 0-2 Widzew II Łódź 3 maja, 17:00 (250)
TUR Ozorków 6-0 Start Łódź 3 maja, 17:00 (80)
Zawisza Rzgów 11-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 3 maja, 16:00 (88)
Start Brzeziny 6-0 LKS Rosanów 3 maja, 17:00 (120)
Włókniarz Pabianice 1-1 PTC Pabianice 3 maja, 17:00 (558)
MKS 2000 Tuszyn 3-0 LKS Różyca 3 maja, 17:00 (70)
(wo)
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik; na boisku 0:2

Kolejka 27 - 10-11 maja

MKS 2000 Tuszyn 4-0 Malina Piątek 10 maja, 17:00 (70)
LKS Różyca 0-4 Włókniarz Pabianice 10 maja, 15:30 (60)
PTC Pabianice 3-1 Start Brzeziny 28 maja, 17:30 (309)
LKS Rosanów 0-3 Zawisza Rzgów 10 maja, 15:00 (40)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-1 TUR Ozorków 11 maja, 11:00 (100)
Start Łódź 3-1 Ner Poddębice 11 maja, 11:00 (60)
Widzew II Łódź 6-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 11 maja, 11:00 (100)
Orzeł Łódź 4-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 10 maja, 15:00 (50)
Kolejarz Łódź 5-1 MKS II Kutno 10 maja, 15:00 (80)

Kolejka 28 - 17-18 maja

Malina Piątek 2-3 Kolejarz Łódź 18 maja, 17:00 (100)
MKS II Kutno 1-3 Orzeł Łódź 18 maja, 17:00 (150)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-6 Widzew II Łódź 18 maja, 17:00 (300)
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-2 Start Łódź 18 maja, 17:00 (70)
Ner Poddębice 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 maja, 17:00 (100)
TUR Ozorków 5-0 LKS Rosanów 17 maja, 17:00 (80)
Zawisza Rzgów 2-0 PTC Pabianice 17 maja, 16:00 (105)
Start Brzeziny 7-1 LKS Różyca 17 maja, 17:00 (120)
Włókniarz Pabianice 1-1 MKS 2000 Tuszyn 17 maja, 17:00 (130)

Kolejka 29 - 21 maja

Włókniarz Pabianice 9-1 Malina Piątek 21 maja, 17:00 (100)
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Start Brzeziny 21 maja, 17:00 (60)
LKS Różyca 2-2 Zawisza Rzgów 21 maja, 16:25 (32)
mecz rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem; gospodarze mieli problem z skompletowaniem jedenastki
PTC Pabianice 1-0 TUR Ozorków 21 maja, 17:00 (100)
LKS Rosanów 3-1 Ner Poddębice 21 maja, 17:00 (30)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 21 maja, 17:15 (35)
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Start Łódź 3-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 21 maja, 17:00 (18)
Widzew II Łódź 4-0 MKS II Kutno 21 maja, 16:00 (50)
Orzeł Łódź 0-1 Kolejarz Łódź 21 maja, 17:00 (50)

Kolejka 30 - 24-25 maja

Malina Piątek 2-7 Orzeł Łódź 25 maja, 17:00 (100)
Kolejarz Łódź 2-2 Widzew II Łódź 24 maja, 15:00 (200)
MKS II Kutno 0-0 Start Łódź 25 maja, 17:00 (200)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 25 maja, 17:00 (100)
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-4 LKS Rosanów 25 maja, 17:00 (120)
Ner Poddębice 0-3 PTC Pabianice 24 maja, 17:00 (100)
TUR Ozorków 1-3 LKS Różyca 24 maja, 17:00 (200)
Zawisza Rzgów 3-1 MKS 2000 Tuszyn 24 maja, 16:00 (170)
Start Brzeziny 2-0 Włókniarz Pabianice 24 maja, 17:00 (150)

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Start Brzeziny 6-1 Malina Piątek 31 maja, 17:00 (120)
Włókniarz Pabianice 0-3 Zawisza Rzgów 31 maja, 17:00 (140)
MKS 2000 Tuszyn 1-1 TUR Ozorków 31 maja, 17:00 (80)
LKS Różyca 1-2 Ner Poddębice 31 maja, 15:30 (80)
PTC Pabianice 6-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 31 maja, 17:00 (130)
LKS Rosanów 0-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 31 maja, 15:00 (50)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-5 MKS II Kutno 1 czerwca, 11:00 (100)
Start Łódź 0-4 Kolejarz Łódź 31 maja, 15:00 (50)
Widzew II Łódź 5-1 Orzeł Łódź 1 czerwca, 11:00 (200)
na bocznym boisku stadionu Widzewa

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Malina Piątek 1-8 Widzew II Łódź 7 czerwca, 17:00 (150)
Orzeł Łódź 2-5 Start Łódź 7 czerwca, 15:00 (58)
Kolejarz Łódź 6-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 15:00 (30)
MKS II Kutno 3-1 LKS Rosanów 8 czerwca, 17:00 (120)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 PTC Pabianice 5 czerwca, 17:00 (80)
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-0 LKS Różyca 8 czerwca, 17:00 (70)
Ner Poddębice 1-1 MKS 2000 Tuszyn 4 czerwca, 17:30 (44)
TUR Ozorków 2-1 Włókniarz Pabianice 7 czerwca, 17:00 (100)
Zawisza Rzgów 4-2 Start Brzeziny 8 czerwca, 11:00 (250)

Kolejka 33 - 11 czerwca

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-3 MKS 2000 Tuszyn 11 czerwca, 17:30 (60)
w Tuszynie
Zawisza Rzgów 9-1 Malina Piątek 11 czerwca, 17:30 (74)
Start Brzeziny 3-2 TUR Ozorków 11 czerwca, 17:30 (100)
Włókniarz Pabianice 8-1 Ner Poddębice 11 czerwca, 17:30 (120)
LKS Różyca 1-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 11 czerwca, 17:30 (40)
PTC Pabianice 1-1 MKS II Kutno 11 czerwca, 17:30 (137)
LKS Rosanów 1-12 Kolejarz Łódź 11 czerwca, 17:30 (60)
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 Orzeł Łódź 11 czerwca, 17:30 (100)
Start Łódź 2-1 Widzew II Łódź 11 czerwca, 17:30 (120)

Kolejka 34 - 14 czerwca

Malina Piątek 1-2 Start Łódź 14 czerwca, 17:00 (60)
Widzew II Łódź 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 czerwca, 17:00
(wo)
w Brzezinach; goście nie dojechali
Orzeł Łódź 0-1 LKS Rosanów 14 czerwca, 17:00 (60)
Kolejarz Łódź 3-1 PTC Pabianice 14 czerwca, 17:00 (150)
MKS II Kutno 1-1 LKS Różyca 14 czerwca, 17:00 (130)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 5-3 MKS 2000 Tuszyn 14 czerwca, 17:00 (70)
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 Włókniarz Pabianice 14 czerwca, 17:00 (70)
Ner Poddębice 3-2 Start Brzeziny 14 czerwca, 17:00 (120)
TUR Ozorków 2-3 Zawisza Rzgów 14 czerwca, 17:00 (70)

Baraże o udział w IV lidze (łódzka)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Łódź)

IV liga 2007/2008 (łódzka)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Skierniewice)

Klasa A 2007/2008 (Łódź I)
Klasa A 2007/2008 (Łódź II)
Klasa A 2007/2008 (Łódź III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas