[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Dłutów 22 60 19 3 0 95-20 10 1 0 55-11 9 2 0 40-9
2.  Iskra Dobroń 22 45 13 6 3 43-16 9 2 0 25-7 4 4 3 18-9 2 3 1 0 1 2-2
3.  GKS Ksawerów 22 45 14 3 5 42-19 8 2 1 24-9 6 1 4 18-10 2 3 1 0 1 2-2
4.  LKS Sarnów 22 40 12 4 6 45-39 7 3 1 25-11 5 1 5 20-28
5.  Orlik Sobień 22 33 9 6 7 50-37 6 2 3 30-18 3 4 4 20-19
6.  Zawisza II Rzgów 22 31 10 1 11 42-55 7 1 3 28-22 3 0 8 14-33
7.  Sokół Lutomiersk 22 29 9 2 11 54-55 4 0 7 25-28 5 2 4 29-27
8.  Victoria Rąbień 22 28 7 7 8 36-43 4 3 4 21-23 3 4 4 15-20
9.  Burza Pawlikowice 22 27 7 6 9 37-41 5 3 3 24-19 2 3 6 13-22
10.  Orzeł II Parzęczew 22 17 4 5 13 38-67 2 4 5 19-26 2 1 8 19-41
11.  Jutrzenka Bychlew 22 14 4 2 16 32-65 2 1 8 13-30 2 1 8 19-35
12.  Sazan Pęczniew 22 4 1 1 20 29-86 1 1 9 14-36 0 0 11 15-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GLKS Dłutów    0-0 1-0 9-1 6-2 9-0 6-2 3-1 3-1 5-2 4-0 9-2 
 2 Iskra Dobroń1-1     1-0 0-0 2-1 3-0* 3-0 3-1 2-0 3-1 5-3 2-0 
 3 GKS Ksawerów0-0 2-1     2-1 1-2 2-0 2-2 1-0 4-2 5-1 3-0 2-0 
 4 LKS Sarnów1-3 1-0 2-0     0-0 3-1 6-2 1-1 1-1 3-0 2-0 5-3 
 5 Orlik Sobień1-3 2-2 0-2 2-3     5-1 4-3 0-0 1-0 5-1 5-1 5-2 
 6 Zawisza II Rzgów0-1 2-1 1-4 5-3 3-2     1-3 2-2 2-0 6-3 2-1 4-2 
 7 Sokół Lutomiersk1-7 0-2 0-3* 4-2 4-1 0-3*     7-0 1-2 0-3* 0-3* 8-2 
 8 Victoria Rąbień1-7 0-0 0-2 0-2 1-1 3-0* 2-6     2-2 3-0* 6-3 3-0* 
 9 Burza Pawlikowice1-3 2-2 3-1 3-1 0-0 3-2 0-2 2-2     1-2 5-2 4-2 
 10 Orzeł II Parzęczew2-7 0-1 1-1 2-3 2-2 2-3 2-2 0-3 3-1     1-1 4-2 
 11 Jutrzenka Bychlew0-5 0-6 1-3 0-1 0-4 0-3 0-3 1-2 1-1 6-2     4-0 
 12 Sazan Pęczniew1-3 0-3 0-2 1-3 0-5 3-1 1-4 0-3 2-3 4-4 2-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

GKS Ksawerów 2-0 Zawisza II Rzgów
Burza Pawlikowice 2-2 Victoria Rąbień
GLKS Dłutów 6-2 Sokół Lutomiersk
Iskra Dobroń 2-0 Sazan Pęczniew
Jutrzenka Bychlew 0-1 LKS Sarnów
Orlik Sobień 5-1 Orzeł II Parzęczew

Kolejka 2 - 1-2 września

Zawisza II Rzgów 6-3 Orzeł II Parzęczew
LKS Sarnów 0-0 Orlik Sobień
Sazan Pęczniew 2-5 Jutrzenka Bychlew
Sokół Lutomiersk 0-2 Iskra Dobroń
Victoria Rąbień 1-7 GLKS Dłutów
GKS Ksawerów 4-2 Burza Pawlikowice

Kolejka 3 - 8-9 września

Burza Pawlikowice 3-2 Zawisza II Rzgów
GLKS Dłutów 1-0 GKS Ksawerów
Iskra Dobroń 3-1 Victoria Rąbień
Jutrzenka Bychlew 0-3 Sokół Lutomiersk
Orlik Sobień 5-2 Sazan Pęczniew
Orzeł II Parzęczew 2-3 LKS Sarnów

Kolejka 4 - 15-16 września

Zawisza II Rzgów 5-3 LKS Sarnów
Sazan Pęczniew 4-4 Orzeł II Parzęczew
Sokół Lutomiersk 4-1 Orlik Sobień
Victoria Rąbień 6-3 Jutrzenka Bychlew
GKS Ksawerów 2-1 Iskra Dobroń
Burza Pawlikowice 1-3 GLKS Dłutów

Kolejka 5 - 22-23 września

GLKS Dłutów 9-0 Zawisza II Rzgów
Iskra Dobroń 2-0 Burza Pawlikowice
Jutrzenka Bychlew 1-3 GKS Ksawerów
Orlik Sobień 0-0 Victoria Rąbień
Orzeł II Parzęczew 2-2 Sokół Lutomiersk
LKS Sarnów 5-3 Sazan Pęczniew

Kolejka 6 - 29-30 września

Zawisza II Rzgów 4-2 Sazan Pęczniew
Sokół Lutomiersk 4-2 LKS Sarnów
Victoria Rąbień 3-0 Orzeł II Parzęczew
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Ksawerów 1-2 Orlik Sobień
Burza Pawlikowice 5-2 Jutrzenka Bychlew
GLKS Dłutów 0-0 Iskra Dobroń

Kolejka 7 - 6-7 października

Iskra Dobroń 3-0 Zawisza II Rzgów
(wo)
goście nie dojechali
Jutrzenka Bychlew 0-5 GLKS Dłutów
Orlik Sobień 1-0 Burza Pawlikowice
Orzeł II Parzęczew 1-1 GKS Ksawerów
LKS Sarnów 1-1 Victoria Rąbień
Sazan Pęczniew 1-4 Sokół Lutomiersk

Kolejka 8 - 13-14 października

Zawisza II Rzgów 1-3 Sokół Lutomiersk
Victoria Rąbień 3-0 Sazan Pęczniew
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Ksawerów 2-1 LKS Sarnów
Burza Pawlikowice 1-2 Orzeł II Parzęczew
GLKS Dłutów 6-2 Orlik Sobień
Iskra Dobroń 5-3 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 9 - 20-21 października

Jutrzenka Bychlew 0-3 Zawisza II Rzgów
w Piątkowisku
Orlik Sobień 2-2 Iskra Dobroń
Orzeł II Parzęczew 2-7 GLKS Dłutów
LKS Sarnów 1-1 Burza Pawlikowice
Sazan Pęczniew 0-2 GKS Ksawerów
Sokół Lutomiersk 7-0 Victoria Rąbień

Kolejka 10 - 27-28 października

Zawisza II Rzgów 2-2 Victoria Rąbień
GKS Ksawerów 2-2 Sokół Lutomiersk
Burza Pawlikowice 4-2 Sazan Pęczniew
GLKS Dłutów 9-1 LKS Sarnów
Iskra Dobroń 3-1 Orzeł II Parzęczew
Jutrzenka Bychlew 0-4 Orlik Sobień

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Orlik Sobień 5-1 Zawisza II Rzgów
Orzeł II Parzęczew 1-1 Jutrzenka Bychlew
LKS Sarnów 1-0 Iskra Dobroń
Sazan Pęczniew 1-3 GLKS Dłutów
Sokół Lutomiersk 1-2 Burza Pawlikowice
Victoria Rąbień 0-2 GKS Ksawerów

Kolejka 12 - 29-30 marca

Zawisza II Rzgów 1-4 GKS Ksawerów
Victoria Rąbień 2-2 Burza Pawlikowice
Sokół Lutomiersk 1-7 GLKS Dłutów
Sazan Pęczniew 0-3 Iskra Dobroń
LKS Sarnów 2-0 Jutrzenka Bychlew
Orzeł II Parzęczew 2-2 Orlik Sobień

Kolejka 13 - 5 kwietnia

Orzeł II Parzęczew 2-3 Zawisza II Rzgów
Orlik Sobień 2-3 LKS Sarnów
Jutrzenka Bychlew 4-0 Sazan Pęczniew
Iskra Dobroń 3-0 Sokół Lutomiersk
GLKS Dłutów 3-1 Victoria Rąbień
Burza Pawlikowice 3-1 GKS Ksawerów

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Zawisza II Rzgów 2-0 Burza Pawlikowice
GKS Ksawerów 0-0 GLKS Dłutów
Victoria Rąbień 0-0 Iskra Dobroń
Sokół Lutomiersk 0-3 Jutrzenka Bychlew
(wo)
gospodarze nie wyszli na boisko
Sazan Pęczniew 0-5 Orlik Sobień
LKS Sarnów 3-0 Orzeł II Parzęczew

Kolejka 15 - 19 kwietnia

LKS Sarnów 3-1 Zawisza II Rzgów
Orzeł II Parzęczew 4-2 Sazan Pęczniew
Orlik Sobień 4-3 Sokół Lutomiersk
Jutrzenka Bychlew 1-2 Victoria Rąbień
Iskra Dobroń 1-0 GKS Ksawerów
GLKS Dłutów 3-1 Burza Pawlikowice

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Zawisza II Rzgów 0-1 GLKS Dłutów
Burza Pawlikowice 2-2 Iskra Dobroń
GKS Ksawerów 3-0 Jutrzenka Bychlew
Victoria Rąbień 1-1 Orlik Sobień
Sokół Lutomiersk 0-3 Orzeł II Parzęczew
(wo)
na boisku 3-4
Sazan Pęczniew 1-3 LKS Sarnów

Kolejka 17 - 3 maja

Sazan Pęczniew 3-1 Zawisza II Rzgów
LKS Sarnów 6-2 Sokół Lutomiersk
Orzeł II Parzęczew 0-3 Victoria Rąbień
Orlik Sobień 0-2 GKS Ksawerów
Jutrzenka Bychlew 1-1 Burza Pawlikowice
Iskra Dobroń 1-1 GLKS Dłutów 1 maja

Kolejka 18 - 10-11 maja

Zawisza II Rzgów 2-1 Iskra Dobroń
GLKS Dłutów 4-0 Jutrzenka Bychlew
Burza Pawlikowice 0-0 Orlik Sobień
GKS Ksawerów 5-1 Orzeł II Parzęczew
Victoria Rąbień 0-2 LKS Sarnów
Sokół Lutomiersk 8-2 Sazan Pęczniew

Kolejka 19 - 17-18 maja

Sokół Lutomiersk 0-3 Zawisza II Rzgów
(wo)
na boisku 4-4, jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność cielesną sędziego
Sazan Pęczniew 0-3 Victoria Rąbień
LKS Sarnów 2-0 GKS Ksawerów
Orzeł II Parzęczew 3-1 Burza Pawlikowice
Orlik Sobień 1-3 GLKS Dłutów
Jutrzenka Bychlew 0-6 Iskra Dobroń

Kolejka 20 - 24-25 maja

Zawisza II Rzgów 2-1 Jutrzenka Bychlew
Iskra Dobroń 2-1 Orlik Sobień
GLKS Dłutów 5-2 Orzeł II Parzęczew
Burza Pawlikowice 3-1 LKS Sarnów
GKS Ksawerów 2-0 Sazan Pęczniew
Victoria Rąbień 2-6 Sokół Lutomiersk

Kolejka 21 - 31 maja-1 czerwca

Victoria Rąbień 3-0 Zawisza II Rzgów
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Lutomiersk 0-3 GKS Ksawerów
(wo)
na boisku 2-3
Sazan Pęczniew 2-3 Burza Pawlikowice
LKS Sarnów 1-3 GLKS Dłutów
Orzeł II Parzęczew 0-1 Iskra Dobroń
Orlik Sobień 5-1 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 22 - 7 czerwca

Zawisza II Rzgów 3-2 Orlik Sobień
Jutrzenka Bychlew 6-2 Orzeł II Parzęczew
Iskra Dobroń 0-0 LKS Sarnów
GLKS Dłutów 9-2 Sazan Pęczniew
Burza Pawlikowice 0-2 Sokół Lutomiersk
GKS Ksawerów 1-0 Victoria Rąbień

Baraże o udział w klasie okręgowej (Łódź)
Baraże o udział w klasie A (Łódź)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Łódź)

Klasa A 2007/2008 (Łódź II)
Klasa A 2007/2008 (Łódź III)

Klasa B 2007/2008 (Łódź I)
Klasa B 2007/2008 (Łódź II)
Klasa B 2007/2008 (Łódź III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas