|
Towarzystwo Sportowe Victoria Rąbień |
Data założenia: 2 czerwca 1999 |
Barwy: niebiesko-żółte |
Adres: Pańska 8, Rąbień, 95-070 Aleksandrów Łódzki (klub); Ruda Bugaj 54 (stadion) |
telefon: (42) 712-56-55, (697) 028-081 (prezes) |
WWW: http://www.victoriarabien.pl (oficj.)
|
Stadion: pojemność - 1 000 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 65 m |
Prezes: Mariusz Grabowski |
Trener: Sławomir Sulima, Mariusz Grabowski (od 2 września 2007), Rafał Grabowski i Sławomir Sulima wspólnie (od 13 kwietnia 2008) |
|
Sukcesy
|
|
Kadra
Bramkarze: Włodzimierz Sumiński (25.05.85), Mariusz Grabowski (20.08.80).
Obrońcy: Jarosław Adamczyk (08.07.67), Rafała Grabowski (10.06.80), Przemysław Grzelak (17.10.91), Łukasz Kacprzak Łukasz (10.07.88), Paweł Kośla (26.03.77), Piotr Malewski (26.06.76), Sławomir Sulima (17.05.75), Tomasz Szemiot (21.10.77), Radosław Urbaniak (08.06.76).
Pomocnicy: Łukasz Cuprjak (01.06.81), Filip Jakubczak (22.01.80), Tomasz Ławniczak (01.07.86), Mariusz Nowak (24.01.78), Roman Nowak (30.06.70), Marcin Olszycki (06.12.78), Rafał Siwocha, Grzegorz Stankiewicz (26.06.85).
Napastnicy: Marcin Białecki, Piotr Kołodziej (15.06.71), Arkadiusz Mordon, Łukasz Ruta (01.07.81), Robert Ruta (24.07.75), Łukasz Rutkowski (28.01.83), Piotr Skórzewski (29.05.83), Dawid Wójcik (28.06.91).
|
|
Uwagi
• Nazwy: (1999) TS Victoria Rąbień -> (24 lutego 2000) fuzja z LZS Rąbień
|
|
Dane z sezonu: 2007/08
|
Zobacz także dane z sezonu:
2002/03
2003/04
2004/05
2005/06
2006/07
2008/09
2009/10
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2015/16
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
W drużynie grali m.in.:
Paweł Chabasiński, Marcin Juszczak, Rafał Serwaciński, Arkadiusz Świętosławski, Łukasz Wijata. |
|
Rozgrywki z udziałem
|
2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Łódź II |
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: Łódź I |
2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: Łódź I |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Łódź II |
2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Łódź I |
2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Łódź I |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Łódź I |
2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Łódź |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Łódź |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2013/14 - Klasa B 2013/2014, grupa: Łódź I |
2014/15 - Klasa B 2014/2015, grupa: Łódź I |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2015/16 - Klasa B 2015/2016, grupa: Łódź I |
2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Łódź II |
2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Łódź III |
2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Łódź III |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2019/20 - Klasa A 2019/2020, grupa: Łódź III |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Łódź |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2021/22 - Klasa okręgowa Keeza 2021/2022, grupa: Łódź |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2022/23 - Klasa okręgowa Keeza 2022/2023, grupa: Łódź |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |
2023/24 - Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, grupa: Łódź |
2023/24 - Puchar Polski 2023/2024, grupa: Łódzki ZPN - Łódź |