[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Burza Pawlikowice 22 52 17 1 4 53-30 9 0 2 30-16 8 1 2 23-14
2.  Orzeł Piątkowisko 22 51 17 0 5 58-26 10 0 1 33-11 7 0 4 25-15
3.  Iskra Dobroń 22 46 15 1 6 56-30 8 1 2 32-13 7 0 4 24-17
4.  Sokół Lutomiersk 22 37 12 1 9 61-42 7 1 3 33-17 5 0 6 28-25 2 3 1 0 1 5-2
5.  Zawisza II Rzgów 22 37 12 1 9 52-46 7 0 4 34-18 5 1 5 18-28 2 3 1 0 1 2-5
6.  GKS Ksawerów 22 33 10 3 9 54-34 6 2 3 35-16 4 1 6 19-18
7.  LKS Sarnów 22 30 9 3 10 41-62 5 1 5 21-24 4 2 5 20-38
8.  Orlik Sobień 22 29 9 2 11 38-46 5 1 5 21-17 4 1 6 17-29
9.  Victoria Rąbień 22 28 8 4 10 44-38 5 2 4 22-12 3 2 6 22-26
10.  Jutrzenka Bychlew 22 17 4 5 13 28-49 3 2 6 17-22 1 3 7 11-27
11.  Orzeł II Parzęczew 22 10 3 1 18 28-78 1 0 10 11-38 2 1 8 17-40
12.  Orzeł Łódź 22 14 4 2 16 20-52 2 2 7 14-26 2 0 9 6-26
Orzeł Łódź wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Burza Pawlikowice    2-1 5-1 1-5 2-0 4-1 0-2 4-0 4-3 2-1 3-2 3-0* 
 2 Orzeł Piątkowisko4-1     0-3 3-2 5-0 2-1 4-1 2-1 3-0 2-1 4-1 4-0 
 3 Iskra Dobroń3-1 1-2     2-1 3-4 0-0 3-1 8-0 3-2 3-0 4-2 2-0 
 4 Sokół Lutomiersk1-2 2-0 2-3     4-0 4-2 2-2 1-2 2-1 5-0 8-4 2-1 
 5 Zawisza II Rzgów0-3* 2-4 3-2 2-1     1-0 10-0 0-5 1-3 4-0 8-0 3-0* 
 6 GKS Ksawerów0-0 2-3 5-2 4-1 4-0     8-1 6-0 0-3* 2-2 4-1 0-3 
 7 LKS Sarnów2-4 2-0 0-4 5-4 4-2 0-3     0-2 1-2 2-2 2-1 3-0* 
 8 Orlik Sobień1-2 2-3 2-0 1-4 0-0 4-2 1-2     4-1 2-1 1-2 3-0* 
 9 Victoria Rąbień1-2 1-2 0-2 4-0 2-4 1-0 1-1 1-1     3-0 5-0 3-0* 
 10 Jutrzenka Bychlew1-2 1-0 0-2 1-2 1-2 0-4 1-2 4-3 4-4     1-1 3-0* 
 11 Orzeł II Parzęczew1-2 0-7 0-2 2-5 1-2 2-3 1-7 0-3 3-2 1-3     0-2 
 12 Orzeł Łódź0-4 0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 7-1 3-0* 1-1 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

GKS Ksawerów 6-0 Orlik Sobień 10 września
Burza Pawlikowice 4-3 Victoria Rąbień
Iskra Dobroń 2-1 Sokół Lutomiersk
Jutrzenka Bychlew 1-2 LKS Sarnów
Orzeł Piątkowisko 4-1 Orzeł II Parzęczew
Orzeł Łódź 2-4 Zawisza II Rzgów 1 października

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Orlik Sobień 0-0 Zawisza II Rzgów
Orzeł II Parzęczew 0-2 Orzeł Łódź
LKS Sarnów 2-0 Orzeł Piątkowisko
Sokół Lutomiersk 5-0 Jutrzenka Bychlew
Victoria Rąbień 0-2 Iskra Dobroń
GKS Ksawerów 0-0 Burza Pawlikowice 17 września

Kolejka 3 - 6-7 września

Burza Pawlikowice 4-0 Orlik Sobień
Iskra Dobroń 0-0 GKS Ksawerów
Jutrzenka Bychlew 4-4 Victoria Rąbień
Orzeł Piątkowisko 3-2 Sokół Lutomiersk
Orzeł Łódź 7-1 LKS Sarnów
Zawisza II Rzgów 8-0 Orzeł II Parzęczew

Kolejka 4 - 13-14 września

Orlik Sobień 1-2 Orzeł II Parzęczew
LKS Sarnów 4-2 Zawisza II Rzgów
Sokół Lutomiersk 2-1 Orzeł Łódź
Victoria Rąbień 1-2 Orzeł Piątkowisko
GKS Ksawerów 2-2 Jutrzenka Bychlew
Burza Pawlikowice 5-1 Iskra Dobroń

Kolejka 5 - 20-21 września

Iskra Dobroń 8-0 Orlik Sobień
Jutrzenka Bychlew 1-2 Burza Pawlikowice
Orzeł Piątkowisko 2-1 GKS Ksawerów
Orzeł Łódź 1-1 Victoria Rąbień
Zawisza II Rzgów 2-1 Sokół Lutomiersk
Orzeł II Parzęczew 1-7 LKS Sarnów

Kolejka 6 - 27-28 września

Orlik Sobień 1-2 LKS Sarnów
Sokół Lutomiersk 8-4 Orzeł II Parzęczew
Victoria Rąbień 2-4 Zawisza II Rzgów
GKS Ksawerów 0-3 Orzeł Łódź
Burza Pawlikowice 2-1 Orzeł Piątkowisko
Iskra Dobroń 3-0 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 7 - 4-5 października

Jutrzenka Bychlew 4-3 Orlik Sobień
Orzeł Piątkowisko 0-3 Iskra Dobroń
Orzeł Łódź 0-4 Burza Pawlikowice
Zawisza II Rzgów 1-0 GKS Ksawerów
Orzeł II Parzęczew 3-2 Victoria Rąbień
LKS Sarnów 5-4 Sokół Lutomiersk

Kolejka 8 - 11-12 października

Orlik Sobień 1-4 Sokół Lutomiersk
Victoria Rąbień 1-1 LKS Sarnów
GKS Ksawerów 4-1 Orzeł II Parzęczew
Burza Pawlikowice 2-0 Zawisza II Rzgów
Iskra Dobroń 2-0 Orzeł Łódź
Jutrzenka Bychlew 1-0 Orzeł Piątkowisko

Kolejka 9 - 18-19 października

Orzeł Piątkowisko 2-1 Orlik Sobień
Orzeł Łódź 1-1 Jutrzenka Bychlew
Zawisza II Rzgów 3-2 Iskra Dobroń
Orzeł II Parzęczew 1-2 Burza Pawlikowice
LKS Sarnów 0-3 GKS Ksawerów
Sokół Lutomiersk 2-1 Victoria Rąbień

Kolejka 10 - 25-26 października

Orlik Sobień 4-1 Victoria Rąbień
GKS Ksawerów 4-1 Sokół Lutomiersk
Burza Pawlikowice 0-2 LKS Sarnów
Iskra Dobroń 4-2 Orzeł II Parzęczew
Jutrzenka Bychlew 1-2 Zawisza II Rzgów
Orzeł Piątkowisko 4-0 Orzeł Łódź

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Orzeł Łódź 3-0 Orlik Sobień
(wo)
przerwany przy stanie 2-1 z powodu bójki zawodników
Zawisza II Rzgów 2-4 Orzeł Piątkowisko
Orzeł II Parzęczew 1-3 Jutrzenka Bychlew
LKS Sarnów 0-4 Iskra Dobroń
Sokół Lutomiersk 1-2 Burza Pawlikowice
Victoria Rąbień 1-0 GKS Ksawerów

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Orlik Sobień 4-2 GKS Ksawerów
Victoria Rąbień 1-2 Burza Pawlikowice
Sokół Lutomiersk 2-3 Iskra Dobroń
LKS Sarnów 2-2 Jutrzenka Bychlew
Orzeł II Parzęczew 0-7 Orzeł Piątkowisko
Zawisza II Rzgów 3-0 Orzeł Łódź
(wo)

Kolejka 13 - 11 kwietnia

Zawisza II Rzgów 0-5 Orlik Sobień
Orzeł Łódź 0-3 Orzeł II Parzęczew
(wo)
Orzeł Piątkowisko 4-1 LKS Sarnów
Jutrzenka Bychlew 1-2 Sokół Lutomiersk
Iskra Dobroń 3-2 Victoria Rąbień
Burza Pawlikowice 4-1 GKS Ksawerów 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odowałny z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Orlik Sobień 1-2 Burza Pawlikowice
GKS Ksawerów 5-2 Iskra Dobroń
Victoria Rąbień 3-0 Jutrzenka Bychlew
Sokół Lutomiersk 2-0 Orzeł Piątkowisko
LKS Sarnów 3-0 Orzeł Łódź
(wo)
Orzeł II Parzęczew 1-2 Zawisza II Rzgów

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Orzeł II Parzęczew 0-3 Orlik Sobień
Zawisza II Rzgów 10-0 LKS Sarnów
Orzeł Łódź 0-3 Sokół Lutomiersk
(wo)
Orzeł Piątkowisko 3-0 Victoria Rąbień
Jutrzenka Bychlew 0-4 GKS Ksawerów
Iskra Dobroń 3-1 Burza Pawlikowice

Kolejka 16 - 2 maja

Orlik Sobień 2-0 Iskra Dobroń
Burza Pawlikowice 2-1 Jutrzenka Bychlew
GKS Ksawerów 2-3 Orzeł Piątkowisko
Victoria Rąbień 3-0 Orzeł Łódź
(wo)
Sokół Lutomiersk 4-0 Zawisza II Rzgów
LKS Sarnów 2-1 Orzeł II Parzęczew

Kolejka 17 - 9-10 maja

LKS Sarnów 0-2 Orlik Sobień
Orzeł II Parzęczew 2-5 Sokół Lutomiersk
Zawisza II Rzgów 1-3 Victoria Rąbień
Orzeł Łódź 0-3 GKS Ksawerów
(wo)
Orzeł Piątkowisko 4-1 Burza Pawlikowice
Jutrzenka Bychlew 0-2 Iskra Dobroń

Kolejka 18 - 16-17 maja

Orlik Sobień 2-1 Jutrzenka Bychlew
Iskra Dobroń 1-2 Orzeł Piątkowisko
Burza Pawlikowice 3-0 Orzeł Łódź
(wo)
GKS Ksawerów 4-0 Zawisza II Rzgów
Victoria Rąbień 5-0 Orzeł II Parzęczew
Sokół Lutomiersk 2-2 LKS Sarnów

Kolejka 19 - 23-24 maja

Sokół Lutomiersk 1-2 Orlik Sobień
LKS Sarnów 1-2 Victoria Rąbień
Orzeł II Parzęczew 2-3 GKS Ksawerów
Zawisza II Rzgów 0-3 Burza Pawlikowice
(wo)
Orzeł Łódź 0-3 Iskra Dobroń
(wo)
Orzeł Piątkowisko 2-1 Jutrzenka Bychlew

Kolejka 20 - 30-31 maja

Orlik Sobień 2-3 Orzeł Piątkowisko
Jutrzenka Bychlew 3-0 Orzeł Łódź
(wo)
Iskra Dobroń 3-4 Zawisza II Rzgów
Burza Pawlikowice 3-2 Orzeł II Parzęczew
GKS Ksawerów 8-1 LKS Sarnów
Victoria Rąbień 4-0 Sokół Lutomiersk

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Victoria Rąbień 1-1 Orlik Sobień
Sokół Lutomiersk 4-2 GKS Ksawerów
LKS Sarnów 2-4 Burza Pawlikowice
Orzeł II Parzęczew 0-2 Iskra Dobroń
Zawisza II Rzgów 4-0 Jutrzenka Bychlew
Orzeł Łódź 0-3 Orzeł Piątkowisko
(wo)

Kolejka 22 - 13 czerwca

Orlik Sobień 3-0 Orzeł Łódź
(wo)
Orzeł Piątkowisko 5-0 Zawisza II Rzgów
Jutrzenka Bychlew 1-1 Orzeł II Parzęczew
Iskra Dobroń 3-1 LKS Sarnów
Burza Pawlikowice 1-5 Sokół Lutomiersk
GKS Ksawerów 0-3 Victoria Rąbień 17 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (13 czerwca) przełożony z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (17 czerwca) odwołany na wniosek gospodarzy z powodu dalszych problemów z boiskiem

Klasa okręgowa 2008/2009 (Łódź)

Klasa A 2008/2009 (Łódź II)
Klasa A 2008/2009 (Łódź III)

Klasa B 2008/2009 (Łódź I)
Klasa B 2008/2009 (Łódź II)
Klasa B 2008/2009 (Łódź III)

Autor:
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas