[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 36 88 27 7 2 148-31 15 2 1 92-11 12 5 1 56-20
2.  Start Brzeziny 36 77 24 5 7 85-51 16 1 1 56-18 8 4 6 29-33
3.  Górnik Łęczyca 36 69 22 3 11 87-54 12 1 5 45-22 10 2 6 42-32
4.  Stal Głowno 36 60 18 6 12 63-47 7 5 6 26-19 11 1 6 37-28
5.  Włókniarz Pabianice 36 57 17 6 13 73-59 11 3 4 48-23 6 3 9 25-36
6.  TUR Ozorków 36 54 16 6 14 58-54 9 5 4 30-22 7 1 10 28-32
7.  LKS Różyca 36 53 16 5 15 70-68 10 3 5 35-24 6 2 10 35-44 2 3 1 0 1 3-2
8.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 36 53 16 5 15 67-79 11 2 5 40-25 5 3 10 27-54 2 3 1 0 1 2-3
9.  PTC Pabianice 36 51 14 9 13 50-53 9 5 4 26-18 5 4 9 24-35
10.  MKS II Kutno 36 50 15 5 16 72-71 11 1 6 49-31 4 4 10 23-40
11.  LKS Gałkówek 36 48 14 6 16 55-79 9 2 7 36-40 5 4 9 19-39 4 9 3 0 1 10-14
12.  MKS 2000 Tuszyn 36 48 13 9 14 87-81 9 5 4 53-30 4 4 10 34-51 4 7 2 1 1 15-8
13.  KKS Koluszki 36 48 14 6 16 54-53 9 2 7 30-22 5 4 9 24-31 4 1 0 1 3 2-5
14.  Pogoń Rogów 36 47 12 11 13 64-70 9 5 4 43-30 3 6 9 21-40
15.  Start Łódź 36 41 12 5 19 67-83 6 3 9 36-35 6 2 10 31-48
16.  LKS Rosanów 36 37 10 7 19 64-81 9 1 8 42-35 1 6 11 22-46
17.  GLKS Dłutów 36 35 9 8 19 56-91 7 5 6 42-38 2 3 13 14-53
18.  Krośniewianka Krośniewice 36 28 7 7 22 70-125 4 6 8 43-48 3 1 14 27-77
19.  Ner Poddębice 36 21 5 6 25 44-104 2 4 12 22-49 3 2 13 22-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
 1 Widzew II Łódź    6-0 3-0* 5-0 5-0 3-1 6-1 8-0 3-0 2-0 2-3 7-0 1-1 2-2 5-0 7-0 13-2 9-1 5-0 
 2 Start Brzeziny0-3     5-1 3-0 2-1 3-0* 5-2 5-1 3-0 1-0 3-2 3-2 3-0 5-1 4-2 3-2 0-0 3-0* 5-1 
 3 Górnik Łęczyca1-3 6-1     0-3 4-0 0-3* 3-1 1-3 4-0 4-0 3-1 3-1 2-1 0-1 3-0* 1-1 4-1 2-1 4-1 
 4 Stal Głowno0-1 1-2 1-1     1-0 0-3 5-1 0-2 2-1 1-2 1-1 2-2 0-1 3-0 1-1 0-0 2-1 3-0* 3-0* 
 5 Włókniarz Pabianice2-4 1-1 3-1 0-2     1-0 2-1 4-0 1-3 2-0 4-0 7-1 4-1 1-1 2-1 2-1 1-1 9-1 2-4 
 6 TUR Ozorków1-1 0-3 1-0 3-2 3-0*     0-3 1-1 1-2 1-1 2-0 2-2 1-1 2-0 3-4 2-1 2-0 4-1 1-0 
 7 LKS Różyca1-1 3-1 3-1 2-2 2-0 3-4     3-1 1-0 1-2 0-1 1-3 2-0 2-1 2-4 3-1 1-0 2-2 3-0 
 8 Sokół II Aleksandrów Łódzki3-5 4-0 0-2 0-2 0-0 2-0 1-0     1-2 3-2 0-2 3-2 2-1 2-2 2-0 4-0 3-2 8-3 2-0 
 9 PTC Pabianice1-5 2-0 1-1 0-1 0-0 0-1 2-0 4-3     1-1 3-0 1-1 1-0 0-0 3-4 2-1 1-0 2-0 2-0 
 10 MKS II Kutno3-3 0-2 2-4 5-1 2-0 2-1 1-4 5-1 3-1     0-1 6-1 3-2 4-1 0-3* 3-2 6-0 0-3* 4-1 
 11 LKS Gałkówek0-4 2-1 3-5 1-2 0-1 4-1 2-0 1-6 1-1 2-1     6-5 2-1 1-1 2-1 5-3 1-2 1-4 2-1 
 12 MKS 2000 Tuszyn1-1 0-3 4-1 1-5 1-5 0-2 3-0* 5-0 3-3 1-1 8-1     1-0 2-2 7-1 0-0 4-0 8-4 4-1 
 13 KKS Koluszki0-7 1-2 1-2 2-1 0-1 1-1 0-1 4-1 3-0 3-0* 0-1 1-1     1-0 2-1 4-0 3-1 1-2 3-0* 
 14 Pogoń Rogów0-0 1-1 1-2 2-1 3-1 1-0 3-2 4-0 1-0 3-3 3-2 1-3 3-4     2-4 2-2 2-0 6-0 5-5 
 15 Start Łódź2-1 1-4 2-3 0-1 7-3 1-2 2-5 0-1 2-2 0-3 3-1 0-2 1-1 5-1     1-1 5-0 2-0 2-4 
 16 LKS Rosanów1-2 1-3 0-5 1-3 1-3 4-2 3-5 5-1 2-1 1-0 1-1 3-2 0-1 6-3 0-1     2-0 6-2 5-0 
 17 GLKS Dłutów1-4 3-3 0-3* 1-4 3-3 1-4 2-2 3-3 0-0 5-0 4-0 3-1 1-3 3-2 4-1 3-2     4-1 1-2 
 18 Krośniewianka Krośniewice3-5 1-1 1-5 1-2 2-4 3-1 4-4 1-1 4-5 7-4 2-2 2-1 2-4 0-1 4-1 2-3 2-2     2-2 
 19 Ner Poddębice0-6 0-1 1-5 1-5 0-3 3-2 0-3* 0-2 0-3 2-3 0-0 0-4 2-2 1-2 2-2 2-2 1-2 7-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Pauza: Stal Głowno.
 
GLKS Dłutów 3-3 Włókniarz Pabianice 13 sierpnia, 18:00
Krośniewianka Krośniewice 4-1 Start Łódź 13 sierpnia, 18:00
w Łaniętach
Pogoń Rogów 1-1 Start Brzeziny 13 sierpnia, 17:00
LKS Gałkówek 2-1 KKS Koluszki 13 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 0-6 Widzew II Łódź 1 października, 15:30
w pierwotnym terminie (13 sierpnia) przełożony z powodu wyjazdu Neru na turniej beach soccera w Niechorzu
LKS Rosanów 4-2 TUR Ozorków 13 sierpnia, 17:00
LKS Różyca 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 13 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 1-1 MKS II Kutno 13 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 1-1 Górnik Łęczyca 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: Włókniarz Pabianice.
 
MKS II Kutno 3-1 PTC Pabianice 17 sierpnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-2 MKS 2000 Tuszyn 17 sierpnia, 17:00
TUR Ozorków 0-3 LKS Różyca 8 października, 15:00
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
KKS Koluszki 3-0 Ner Poddębice
(wo)
odwołany z powodu wyjazdu Neru na turniej beach soccera w Niechorzu
Start Brzeziny 3-2 LKS Gałkówek 16 sierpnia, 18:00
Start Łódź 5-1 Pogoń Rogów 16 sierpnia, 15:00
GLKS Dłutów 4-1 Krośniewianka Krośniewice 16 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 1-2 Widzew II Łódź 16 sierpnia, 13:30
Górnik Łęczyca 0-3 Stal Głowno 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Pauza: Górnik Łęczyca.
 
Krośniewianka Krośniewice 2-4 Włókniarz Pabianice 23 sierpnia, 18:00
w Łaniętach
Pogoń Rogów 2-0 GLKS Dłutów 23 sierpnia, 17:00
LKS Gałkówek 2-1 Start Łódź 23 sierpnia, 17:30
Ner Poddębice 0-1 Start Brzeziny 23 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 0-1 KKS Koluszki 23 sierpnia, 16:00
LKS Różyca 1-1 Widzew II Łódź 23 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-2 TUR Ozorków 23 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 4-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 1-2 MKS II Kutno 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Pauza: MKS II Kutno.
 
Włókniarz Pabianice 3-1 Górnik Łęczyca 27 sierpnia, 17:00
TUR Ozorków 1-2 PTC Pabianice 27 sierpnia, 17:00
Widzew II Łódź 7-0 MKS 2000 Tuszyn 27 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 0-1 LKS Różyca 27 sierpnia, 17:30
Start Brzeziny 3-2 LKS Rosanów 27 sierpnia, 18:00
Start Łódź 2-4 Ner Poddębice 27 sierpnia, 17:00
GLKS Dłutów 4-0 LKS Gałkówek 27 sierpnia, 17:30
Krośniewianka Krośniewice 0-1 Pogoń Rogów 27 sierpnia, 18:00
w Łaniętach
Stal Głowno 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Pauza: Sokół II Aleksandrów Łódzki.
 
Górnik Łęczyca 4-0 MKS II Kutno 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Rogów 3-1 Włókniarz Pabianice 30 sierpnia, 16:00
LKS Gałkówek 1-4 Krośniewianka Krośniewice 30 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 1-2 GLKS Dłutów 30 sierpnia, 17:00
LKS Różyca 3-1 Start Brzeziny 30 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 1-0 KKS Koluszki 30 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 1-5 Widzew II Łódź 30 sierpnia, 17:00
Start Łódź 1-1 LKS Rosanów 30 sierpnia, 15:00
Stal Głowno 0-3 TUR Ozorków 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: TUR Ozorków.
 
Włókniarz Pabianice 2-0 MKS II Kutno 6 września, 16:00
KKS Koluszki 3-0 PTC Pabianice 6 września, 17:00
Start Brzeziny 3-2 MKS 2000 Tuszyn 6 września, 17:00
Start Łódź 2-5 LKS Różyca 7 września, 11:00
GLKS Dłutów 3-2 LKS Rosanów 6 września, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 2-2 Ner Poddębice 6 września, 17:00
Pogoń Rogów 3-2 LKS Gałkówek 6 września, 16:00
Górnik Łęczyca 1-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 września, 13:00
Widzew II Łódź 5-0 Stal Głowno 7 września, 11:00

Kolejka 7 - 10 września

Pauza: Widzew II Łódź.
 
Górnik Łęczyca 0-3 TUR Ozorków 10 września, 17:00
(wo)
w 63. minucie przy stanie 1-1 arbiter przerwał spotkanie ze względu na złe zachowanie kibiców gospodarzy
MKS II Kutno 5-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 września, 16:00
LKS Gałkówek 0-1 Włókniarz Pabianice 10 września, 17:00
Ner Poddębice 1-2 Pogoń Rogów 10 września, 17:00
LKS Rosanów 6-2 Krośniewianka Krośniewice 10 września, 17:00
LKS Różyca 1-0 GLKS Dłutów 10 września, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 7-1 Start Łódź 10 września, 17:00
PTC Pabianice 2-0 Start Brzeziny 10 września, 16:30
Stal Głowno 0-1 KKS Koluszki 10 września, 16:30

Kolejka 8 - 13 września

Pauza: KKS Koluszki.
 
Włókniarz Pabianice 4-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 13 września, 14:00
TUR Ozorków 1-1 MKS II Kutno 13 września, 16:00
Widzew II Łódź 3-0 Górnik Łęczyca 13 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Łódź 2-2 PTC Pabianice 13 września, 15:00
GLKS Dłutów 3-1 MKS 2000 Tuszyn 13 września, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 4-4 LKS Różyca 13 września, 17:00
Pogoń Rogów 2-2 LKS Rosanów 13 września, 16:00
LKS Gałkówek 2-1 Ner Poddębice 13 września, 16:30
Start Brzeziny 3-0 Stal Głowno 13 września, 16:30

Kolejka 9 - 17 września

Pauza: Start Brzeziny.
 
Górnik Łęczyca 2-1 KKS Koluszki 17 września, 16:00
MKS II Kutno 3-3 Widzew II Łódź 17 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 TUR Ozorków 17 września, 16:30
Ner Poddębice 0-3 Włókniarz Pabianice 17 września, 17:00
LKS Rosanów 1-1 LKS Gałkówek 17 września, 17:00
LKS Różyca 2-1 Pogoń Rogów 17 września, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 8-4 Krośniewianka Krośniewice 17 września, 16:00
PTC Pabianice 1-0 GLKS Dłutów 17 września, 16:30
Stal Głowno 1-1 Start Łódź 17 września, 16:00

Kolejka 10 - 20-21 września

Pauza: Start Łódź.
 
Włókniarz Pabianice 1-0 TUR Ozorków 20 września, 16:00
Widzew II Łódź 8-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 września, 11:00
KKS Koluszki 3-0 MKS II Kutno 20 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Brzeziny 5-1 Górnik Łęczyca 20 września, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 4-5 PTC Pabianice 20 września, 16:00
Pogoń Rogów 1-3 MKS 2000 Tuszyn 20 września, 15:30
LKS Gałkówek 2-0 LKS Różyca 20 września, 16:00
Ner Poddębice 2-2 LKS Rosanów 20 września, 16:00
GLKS Dłutów 1-4 Stal Głowno 20 września, 16:30

Kolejka 11 - 27-28 września

Pauza: GLKS Dłutów.
 
Górnik Łęczyca 3-0 Start Łódź 27 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-4, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS II Kutno 0-2 Start Brzeziny 28 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 KKS Koluszki 27 września, 15:00
TUR Ozorków 1-1 Widzew II Łódź 27 września, 16:00
LKS Rosanów 1-3 Włókniarz Pabianice 27 września, 16:00
LKS Różyca 3-0 Ner Poddębice 27 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 8-1 LKS Gałkówek 27 września, 16:00
PTC Pabianice 0-0 Pogoń Rogów 27 września, 16:00
Stal Głowno 3-0 Krośniewianka Krośniewice 27 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 12 - 4-5 października

Pauza: Krośniewianka Krośniewice.
 
Włókniarz Pabianice 2-4 Widzew II Łódź 4 października, 15:30
KKS Koluszki 1-1 TUR Ozorków 4 października, 16:00
Start Brzeziny 5-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4 października, 16:00
Start Łódź 0-3 MKS II Kutno 4 października, 15:00
GLKS Dłutów 0-3 Górnik Łęczyca 4 października, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 0-1 z powodu wtargnięcia kibica na boisko
LKS Gałkówek 1-1 PTC Pabianice 4 października, 15:30
Ner Poddębice 0-4 MKS 2000 Tuszyn 4 października, 16:00
LKS Rosanów 3-5 LKS Różyca 4 października, 16:00
Pogoń Rogów 2-1 Stal Głowno 4 października, 15:00

Kolejka 13 - 11-12 października

Pauza: Pogoń Rogów.
 
Górnik Łęczyca 2-1 Krośniewianka Krośniewice 11 października, 15:00
MKS II Kutno 6-0 GLKS Dłutów 12 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Start Łódź 12 października, 11:00
TUR Ozorków 0-3 Start Brzeziny 11 października, 15:00
Widzew II Łódź 1-1 KKS Koluszki 12 października, 11:00
LKS Różyca 2-0 Włókniarz Pabianice 11 października, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 LKS Rosanów 11 października, 16:00
PTC Pabianice 2-0 Ner Poddębice 11 października, 15:00
Stal Głowno 1-1 LKS Gałkówek 11 października, 15:00

Kolejka 14 - 18-19 października

Pauza: LKS Gałkówek.
 
Włókniarz Pabianice 4-1 KKS Koluszki 18 października, 15:00
Start Brzeziny 0-3 Widzew II Łódź 18 października, 15:30
Start Łódź 1-2 TUR Ozorków 18 października, 15:00
GLKS Dłutów 3-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 października, 15:30
Krośniewianka Krośniewice 7-4 MKS II Kutno 18 października, 15:00
Pogoń Rogów 1-2 Górnik Łęczyca 18 października, 15:00
LKS Rosanów 2-1 PTC Pabianice 18 października, 15:00
LKS Różyca 1-3 MKS 2000 Tuszyn 18 października, 15:00
Ner Poddębice 1-5 Stal Głowno 18 października, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 października

Pauza: Ner Poddębice.
 
Górnik Łęczyca 3-1 LKS Gałkówek 25 października, 14:00
MKS II Kutno 4-1 Pogoń Rogów 26 października, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 8-3 Krośniewianka Krośniewice 26 października, 11:00
TUR Ozorków 2-0 GLKS Dłutów 25 października, 15:00
Widzew II Łódź 5-0 Start Łódź 25 października, 15:00
KKS Koluszki 1-2 Start Brzeziny 25 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 1-5 Włókniarz Pabianice 25 października, 16:00
PTC Pabianice 2-0 LKS Różyca 25 października, 14:00
Stal Głowno 0-0 LKS Rosanów 26 października, 13:00

Kolejka 16 - 2 listopada

Pauza: LKS Rosanów.
 
Włókniarz Pabianice 1-1 Start Brzeziny 31 października, 13:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Start Łódź 1-1 KKS Koluszki 2 listopada, 11:00
GLKS Dłutów 1-4 Widzew II Łódź 31 października, 14:00
Krośniewianka Krośniewice 3-1 TUR Ozorków 31 października, 14:30
Pogoń Rogów 4-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2 listopada, 14:00
LKS Gałkówek 2-1 MKS II Kutno 2 listopada, 13:00
Ner Poddębice 1-5 Górnik Łęczyca 31 października, 14:00
MKS 2000 Tuszyn 3-3 PTC Pabianice 31 października, 14:00
LKS Różyca 2-2 Stal Głowno 31 października, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 listopada

Pauza: LKS Różyca.
 
Górnik Łęczyca 1-1 LKS Rosanów 8 listopada, 14:00
MKS II Kutno 4-1 Ner Poddębice 9 listopada, 13:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 LKS Gałkówek 9 listopada, 11:00
TUR Ozorków 2-0 Pogoń Rogów 8 listopada, 14:00
Widzew II Łódź 9-1 Krośniewianka Krośniewice 9 listopada, 11:00
KKS Koluszki 3-1 GLKS Dłutów 9 listopada, 12:00
Start Brzeziny 4-2 Start Łódź 8 listopada, 13:00
PTC Pabianice 0-0 Włókniarz Pabianice 8 listopada, 13:00
Stal Głowno 2-2 MKS 2000 Tuszyn 9 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 11 listopada

Pauza: MKS 2000 Tuszyn.
 
Włókniarz Pabianice 2-1 Start Łódź 11 listopada, 11:00
GLKS Dłutów 3-3 Start Brzeziny 11 listopada, 11:00
Krośniewianka Krośniewice 2-4 KKS Koluszki 11 listopada, 13:00
Pogoń Rogów 0-0 Widzew II Łódź 11 listopada, 14:00
LKS Gałkówek 4-1 TUR Ozorków 11 listopada, 13:30
Ner Poddębice 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 14:00
LKS Rosanów 1-0 MKS II Kutno 11 listopada, 14:00
LKS Różyca 3-1 Górnik Łęczyca 11 listopada, 11:00
PTC Pabianice 0-1 Stal Głowno 11 listopada, 11:00

Kolejka 19 - 15-16 listopada

Pauza: PTC Pabianice.
 
Górnik Łęczyca 3-1 MKS 2000 Tuszyn 15 listopada, 14:00
MKS II Kutno 1-4 LKS Różyca 16 listopada, 12:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-0 LKS Rosanów 16 listopada, 11:00
TUR Ozorków 1-0 Ner Poddębice 15 listopada, 13:00
Widzew II Łódź 2-3 LKS Gałkówek 15 listopada, 14:00
KKS Koluszki 1-0 Pogoń Rogów 16 listopada, 12:00
Start Brzeziny 3-0 Krośniewianka Krośniewice 15 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Start Łódź 5-0 GLKS Dłutów 16 listopada, 11:00
Stal Głowno 1-0 Włókniarz Pabianice 16 listopada, 12:00

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Stal Głowno.
 
Włókniarz Pabianice 1-1 GLKS Dłutów 21 marca, 15:00
Start Łódź 2-0 Krośniewianka Krośniewice 21 marca, 14:00
Start Brzeziny 5-1 Pogoń Rogów 21 marca, 15:00
KKS Koluszki 0-1 LKS Gałkówek 21 marca, 15:00
Widzew II Łódź 5-0 Ner Poddębice 21 marca, 15:00
TUR Ozorków 2-1 LKS Rosanów 21 marca, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 LKS Różyca 22 marca, 15:00
MKS II Kutno 6-1 MKS 2000 Tuszyn 22 marca, 15:00
Górnik Łęczyca 4-0 PTC Pabianice 21 marca, 15:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: Włókniarz Pabianice.
 
Widzew II Łódź 7-0 LKS Rosanów 29 marca, 11:00
PTC Pabianice 1-1 MKS II Kutno 28 marca, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 marca, 15:00
LKS Różyca 3-4 TUR Ozorków 28 marca, 15:00
Ner Poddębice 2-2 KKS Koluszki 28 marca, 15:00
LKS Gałkówek 2-1 Start Brzeziny 28 marca, 16:00
Pogoń Rogów 2-4 Start Łódź 28 marca, 13:30
Krośniewianka Krośniewice 2-2 GLKS Dłutów 28 marca, 16:00
Stal Głowno 1-1 Górnik Łęczyca 29 marca, 16:00

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pauza: Górnik Łęczyca.
 
Włókniarz Pabianice 9-1 Krośniewianka Krośniewice 4 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 3-2 Pogoń Rogów 4 kwietnia, 17:00
Start Łódź 3-1 LKS Gałkówek 4 kwietnia, 15:00
Start Brzeziny 5-1 Ner Poddębice 4 kwietnia, 15:00
KKS Koluszki 4-0 LKS Rosanów 4 kwietnia, 16:00
Widzew II Łódź 6-1 LKS Różyca 5 kwietnia, 11:00
TUR Ozorków 2-2 MKS 2000 Tuszyn 5 kwietnia, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 PTC Pabianice 5 kwietnia, 15:00
MKS II Kutno 5-1 Stal Głowno 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Pauza: MKS II Kutno.
 
Górnik Łęczyca 4-0 Włókniarz Pabianice 10 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 0-1 TUR Ozorków 10 kwietnia, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 1-1 Widzew II Łódź 11 kwietnia, 16:00
LKS Różyca 2-0 KKS Koluszki 10 kwietnia, 16:00
LKS Rosanów 1-3 Start Brzeziny 11 kwietnia, 16:00
Ner Poddębice 2-2 Start Łódź 10 kwietnia, 16:00
LKS Gałkówek 1-2 GLKS Dłutów 11 kwietnia, 16:00
Pogoń Rogów 6-0 Krośniewianka Krośniewice 11 kwietnia, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Stal Głowno 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Pauza: Sokół II Aleksandrów Łódzki.
 
LKS Rosanów 0-1 Start Łódź 18 kwietnia, 16:00
MKS II Kutno 2-4 Górnik Łęczyca 19 kwietnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 1-1 Pogoń Rogów 18 kwietnia, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 2-2 LKS Gałkówek 18 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 1-2 Ner Poddębice 18 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 5-2 LKS Różyca 18 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 1-1 MKS 2000 Tuszyn 18 kwietnia, 16:30
Widzew II Łódź 3-0 PTC Pabianice 19 kwietnia, 11:00
TUR Ozorków 3-2 Stal Głowno 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 25 - 22 kwietnia

Pauza: TUR Ozorków.
 
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Górnik Łęczyca 22 kwietnia, 16:00
MKS II Kutno 2-0 Włókniarz Pabianice 22 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 1-0 KKS Koluszki 22 kwietnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-3 Start Brzeziny 22 kwietnia, 16:30
LKS Różyca 2-4 Start Łódź 22 kwietnia, 17:00
LKS Rosanów 2-0 GLKS Dłutów 22 kwietnia, 17:30
Ner Poddębice 7-2 Krośniewianka Krośniewice 22 kwietnia, 16:00
LKS Gałkówek 1-1 Pogoń Rogów 22 kwietnia, 17:00
Stal Głowno 0-1 Widzew II Łódź 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Pauza: Widzew II Łódź.
 
TUR Ozorków 1-0 Górnik Łęczyca 26 kwietnia, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-2 MKS II Kutno 26 kwietnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 4-0 LKS Gałkówek 25 kwietnia, 17:00
Pogoń Rogów 5-5 Ner Poddębice 25 kwietnia, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 2-3 LKS Rosanów 25 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 2-2 LKS Różyca 25 kwietnia, 17:00
Start Łódź 0-2 MKS 2000 Tuszyn 25 kwietnia, 15:00
Start Brzeziny 3-0 PTC Pabianice 25 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 2-1 Stal Głowno 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 27 - 2-3 maja

Pauza: KKS Koluszki.
 
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 Włókniarz Pabianice 2 maja, 16:00
MKS II Kutno 2-1 TUR Ozorków 3 maja, 16:00
Górnik Łęczyca 1-3 Widzew II Łódź 2 maja, 17:00
PTC Pabianice 3-4 Start Łódź 2 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 4-0 GLKS Dłutów 1 maja, 12:00
LKS Różyca 2-2 Krośniewianka Krośniewice 2 maja, 17:00
LKS Rosanów 6-3 Pogoń Rogów 2 maja, 16:00
Ner Poddębice 0-0 LKS Gałkówek 2 maja, 17:00
Stal Głowno 1-2 Start Brzeziny 2 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6 maja

Pauza: Start Brzeziny.
 
KKS Koluszki 1-2 Górnik Łęczyca 6 maja, 17:00
Widzew II Łódź 2-0 MKS II Kutno 6 maja, 17:00
TUR Ozorków 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 maja, 16:00
Włókniarz Pabianice 2-4 Ner Poddębice 6 maja, 17:00
LKS Gałkówek 5-3 LKS Rosanów 6 maja, 18:00
Pogoń Rogów 3-2 LKS Różyca 6 maja, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 2-1 MKS 2000 Tuszyn 6 maja, 17:00
GLKS Dłutów 0-0 PTC Pabianice 6 maja, 18:00
Start Łódź 0-1 Stal Głowno 6 maja, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 maja

Pauza: Start Łódź.
 
TUR Ozorków 3-0 Włókniarz Pabianice 10 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-5 Widzew II Łódź 10 maja, 16:00
MKS II Kutno 3-2 KKS Koluszki 10 maja, 16:00
Górnik Łęczyca 6-1 Start Brzeziny 9 maja, 17:00
PTC Pabianice 2-0 Krośniewianka Krośniewice 9 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 2-2 Pogoń Rogów 9 maja, 17:00
LKS Różyca 0-1 LKS Gałkówek 9 maja, 17:00
LKS Rosanów 5-0 Ner Poddębice 9 maja, 16:00
Stal Głowno 2-1 GLKS Dłutów 9 maja, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 maja

Pauza: GLKS Dłutów.
 
Start Łódź 2-3 Górnik Łęczyca 16 maja, 15:00
Start Brzeziny 1-0 MKS II Kutno 16 maja, 16:00
KKS Koluszki 4-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 maja, 17:00
Widzew II Łódź 3-1 TUR Ozorków 17 maja, 11:00
Włókniarz Pabianice 2-1 LKS Rosanów 16 maja, 17:00
Ner Poddębice 0-3 LKS Różyca 16 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-5
LKS Gałkówek 6-5 MKS 2000 Tuszyn 16 maja, 18:00
Pogoń Rogów 1-0 PTC Pabianice 16 maja, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 1-2 Stal Głowno 16 maja, 16:00

Kolejka 31 - 20 maja

Pauza: Krośniewianka Krośniewice.
 
Widzew II Łódź 5-0 Włókniarz Pabianice 20 maja, 17:00
TUR Ozorków 1-1 KKS Koluszki 20 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-0 Start Brzeziny 20 maja, 16:00
MKS II Kutno 0-3 Start Łódź 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-2
Górnik Łęczyca 4-1 GLKS Dłutów 20 maja, 17:00
PTC Pabianice 3-0 LKS Gałkówek 20 maja, 17:30
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Ner Poddębice 20 maja, 17:00
LKS Różyca 3-1 LKS Rosanów 20 maja, 17:00
Stal Głowno 3-0 Pogoń Rogów 20 maja, 17:30

Kolejka 32 - 23 maja

Pauza: Pogoń Rogów.
 
Krośniewianka Krośniewice 1-5 Górnik Łęczyca 23 maja, 16:00
w Łaniętach
GLKS Dłutów 5-0 MKS II Kutno 23 maja, 18:00
Start Łódź 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 23 maja, 15:00
Start Brzeziny 3-0 TUR Ozorków 23 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 po zaatakowaniu sędziego przez zawodnika gości
KKS Koluszki 0-7 Widzew II Łódź 23 maja, 17:30
Włókniarz Pabianice 2-1 LKS Różyca 23 maja, 17:00
LKS Rosanów 3-2 MKS 2000 Tuszyn 23 maja, 16:00
Ner Poddębice 0-3 PTC Pabianice 23 maja, 17:00
LKS Gałkówek 1-2 Stal Głowno 23 maja, 18:00

Kolejka 33 - 30-31 maja

Pauza: LKS Gałkówek.
 
KKS Koluszki 0-1 Włókniarz Pabianice 30 maja, 17:30
Widzew II Łódź 6-0 Start Brzeziny 31 maja, 11:00
TUR Ozorków 3-4 Start Łódź 31 maja, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-2 GLKS Dłutów 30 maja, 16:00
MKS II Kutno 0-3 Krośniewianka Krośniewice 31 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-0
Górnik Łęczyca 0-1 Pogoń Rogów 27 maja, 17:30
PTC Pabianice 2-1 LKS Rosanów 30 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 LKS Różyca 30 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Stal Głowno 3-0 Ner Poddębice 30 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 34 - 3 czerwca

Pauza: Ner Poddębice.
 
LKS Gałkówek 3-5 Górnik Łęczyca 3 czerwca, 18:00
Pogoń Rogów 3-3 MKS II Kutno 3 czerwca, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 3 czerwca, 17:00
GLKS Dłutów 1-4 TUR Ozorków 3 czerwca, 18:00
Start Łódź 2-1 Widzew II Łódź 3 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 3-0 KKS Koluszki 3 czerwca, 17:00
Włókniarz Pabianice 7-1 MKS 2000 Tuszyn 3 czerwca, 17:00
LKS Różyca 1-0 PTC Pabianice 3 czerwca, 17:00
LKS Rosanów 1-3 Stal Głowno 3 czerwca, 17:30

Kolejka 35 - 6-7 czerwca

Pauza: LKS Rosanów.
 
Start Brzeziny 2-1 Włókniarz Pabianice 6 czerwca, 17:00
KKS Koluszki 2-1 Start Łódź 6 czerwca, 18:00
Widzew II Łódź 13-2 GLKS Dłutów 6 czerwca, 15:00
TUR Ozorków 4-1 Krośniewianka Krośniewice 7 czerwca, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-2 Pogoń Rogów 7 czerwca, 17:00
MKS II Kutno 0-1 LKS Gałkówek 28 maja, 18:00
Górnik Łęczyca 4-1 Ner Poddębice 6 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 1-1 MKS 2000 Tuszyn 6 czerwca, 17:00
Stal Głowno 5-1 LKS Różyca 6 czerwca, 18:00

Kolejka 36 - 10 czerwca

Pauza: LKS Różyca.
 
LKS Rosanów 0-5 Górnik Łęczyca 10 czerwca, 17:30
Ner Poddębice 2-3 MKS II Kutno 10 czerwca, 17:00
LKS Gałkówek 1-6 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 czerwca, 18:00
Pogoń Rogów 1-0 TUR Ozorków 10 czerwca, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 3-5 Widzew II Łódź 10 czerwca, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia się gości
GLKS Dłutów 1-3 KKS Koluszki 10 czerwca, 18:00
Start Łódź 1-4 Start Brzeziny 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Pabianice 1-3 PTC Pabianice 10 czerwca, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 1-5 Stal Głowno 10 czerwca, 17:30

Kolejka 37 - 14 czerwca

Pauza: MKS 2000 Tuszyn.
 
Start Łódź 7-3 Włókniarz Pabianice 14 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 0-0 GLKS Dłutów 14 czerwca, 17:00
KKS Koluszki 1-2 Krośniewianka Krośniewice 14 czerwca, 17:00
Widzew II Łódź 2-2 Pogoń Rogów 14 czerwca, 17:00
TUR Ozorków 2-0 LKS Gałkówek 14 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Ner Poddębice 14 czerwca, 17:00
w Poddębicach; Sokół gospodarzem
MKS II Kutno 3-2 LKS Rosanów 14 czerwca, 17:00
Górnik Łęczyca 3-1 LKS Różyca 14 czerwca, 17:00
Stal Głowno 2-1 PTC Pabianice 14 czerwca, 17:00

Kolejka 38 - 17 czerwca

Pauza: PTC Pabianice.
 
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Górnik Łęczyca 17 czerwca, 17:30
LKS Różyca 1-2 MKS II Kutno 17 czerwca, 17:30
LKS Rosanów 5-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 czerwca, 17:30
Ner Poddębice 3-2 TUR Ozorków 17 czerwca, 17:30
LKS Gałkówek 0-4 Widzew II Łódź 17 czerwca, 17:30
Pogoń Rogów 3-4 KKS Koluszki 17 czerwca, 17:30
Krośniewianka Krośniewice 1-1 Start Brzeziny 17 czerwca, 17:30
GLKS Dłutów 4-1 Start Łódź 17 czerwca, 17:30
Włókniarz Pabianice 0-2 Stal Głowno 17 czerwca, 17:30

IV liga 2008/2009 (łódzka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Skierniewice)

Klasa A 2008/2009 (Łódź I)
Klasa A 2008/2009 (Łódź II)
Klasa A 2008/2009 (Łódź III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas