[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Moszczenica 30 67 21 4 5 62-32 12 2 1 36-10 9 2 4 26-22
2.  Czarni Radomsko 30 66 21 3 6 76-33 12 1 2 47-13 9 2 4 29-20
3.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 58 18 4 8 70-37 9 1 5 40-16 9 3 3 30-21
4.  Zjednoczeni Bełchatów 30 54 16 6 8 62-39 9 3 3 39-23 7 3 5 23-16
5.  Świt Kamieńsk 30 53 15 8 7 67-33 10 3 2 38-10 5 5 5 29-23
6.  Szczerbiec Wolbórz 30 46 13 7 10 41-39 6 4 5 21-15 7 3 5 20-24 2 4 1 1 0 2-1
7.  KS Opoczno-Gorzałków 30 46 14 4 12 53-58 8 2 5 30-37 6 2 7 23-21 2 1 0 1 1 1-2
8.  Astoria Szczerców 30 40 11 7 12 50-53 8 3 4 30-16 3 4 8 20-37
9.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 37 10 7 13 49-48 6 3 6 30-26 4 4 7 19-22 2 3 1 0 1 5-4
10.  LKS Mierzyn 30 37 11 4 15 52-46 8 2 5 34-17 3 2 10 18-29 2 3 1 0 1 4-5
11.  KS Poświętne 30 36 10 6 14 48-52 5 4 6 24-22 5 2 8 24-30 4 7 2 1 1 7-5
12.  GUKS Gorzkowice 30 36 10 6 14 32-44 7 3 5 18-13 3 3 9 14-31 4 5 1 2 1 3-4
13.  Skalnik Sulejów 30 36 10 6 14 42-56 7 3 5 24-22 3 3 9 18-34 4 4 1 1 2 5-6
14.  Omega II Kleszczów 30 35 11 2 17 38-46 7 2 6 22-17 4 0 11 16-29
15.  LKS Wola Krzysztoporska 30 18 4 6 20 22-64 3 3 9 14-30 1 3 11 8-34
16.  Polonia Gorzędów 30 13 3 4 23 30-114 3 3 9 17-43 0 1 14 13-71
Piotrcovia Piotrków Trybunalski rozgrywa swoje mecze w Gutowie Małym.
KS Poświętne rozgrywa swoje mecze w Brudzewicach.
Zjednoczeni Bełchatów rozgrywają swoje mecze w Emilinie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Włókniarz Moszczenica    2-2 2-0 1-1 4-1 2-0 3-1 1-0 2-0 2-1 5-0 2-0 2-1 4-0 1-3 3-0 
 2 Czarni Radomsko1-0     6-0 2-3 5-1 1-1 4-3 5-0 1-0 1-2 3-2 3-1 3-0 4-0 2-0 6-0 
 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki3-1 0-1     1-2 0-3 2-1 0-1 2-0 1-2 3-1 0-0 6-1 9-1 2-1 4-1 7-0 
 4 Zjednoczeni Bełchatów0-2 1-1 1-1     3-2 1-2 0-4 10-4 3-2 1-1 2-1 4-1 6-1 1-0 3-0 3-1 
 5 Świt Kamieńsk5-0 0-1 0-2 0-0     6-0 1-0 2-2 3-1 2-0 5-2 2-0 2-2 3-0 2-0 5-0 
 6 Szczerbiec Wolbórz0-1 0-3 1-2 1-1 2-0     1-0 1-1 0-0 1-1 0-1 3-1 0-2 2-0 3-1 6-1 
 7 KS Opoczno-Gorzałków2-3 1-0 3-2 0-6 2-1 1-1     3-2 0-7 2-5 0-2 2-1 2-1 3-2 0-0 9-4 
 8 Astoria Szczerców2-0 2-0 2-2 0-2 1-1 1-3 5-1     0-0 2-0 5-1 0-1 3-1 0-2 3-1 4-1 
 9 Piotrcovia Piotrków Trybunalski0-3 0-2 2-2 0-4 1-1 1-2 0-0 6-1     3-4 1-0 3-0 2-0 0-3 4-0 7-4 
 10 LKS Mierzyn0-1 8-1 0-1 2-1 2-3 2-1 1-1 3-2 0-2     1-0 2-2 2-1 0-1 3-0 8-0 
 11 KS Poświętne2-2 1-2 1-3 1-2 1-1 2-2 1-3 0-3 1-1 1-0     2-0 0-3* 3-0* 4-0 4-0 
 12 GUKS Gorzkowice0-1 0-2 0-1 4-0 1-1 0-2 2-1 0-1 3-0 2-1 1-1     2-1 2-1 0-0 1-0 
 13 Skalnik Sulejów2-2 3-1 2-3 1-0 0-5 0-1 0-2 2-1 5-0 2-0 1-4 0-0     2-1 1-1 3-1 
 14 Omega II Kleszczów1-2 1-3 0-2 1-0 0-1 4-0 2-0 1-2 0-3 2-1 2-1 1-1 0-0     3-1 4-0 
 15 LKS Wola Krzysztoporska2-4 1-3 0-5 2-0 1-1 0-2 0-2 0-0 3-1 2-0 2-4 0-1 0-3 0-3     1-1 
 16 Polonia Gorzędów2-4 0-7 1-4 0-1 0-7 1-2 1-4 1-1 0-0 3-1 2-5 1-4 1-1 3-2 1-0     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7-4 Polonia Gorzędów
KS Poświętne 1-3 KS Opoczno-Gorzałków 14 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 10-4 Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Omega II Kleszczów
Czarni Radomsko 3-0 Skalnik Sulejów
Świt Kamieńsk 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 3-0 LKS Wola Krzysztoporska
GUKS Gorzkowice 0-1 Włókniarz Moszczenica 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Polonia Gorzędów 2-4 Włókniarz Moszczenica
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 GUKS Gorzkowice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 LKS Mierzyn
Skalnik Sulejów 0-5 Świt Kamieńsk 17 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 1-3 Czarni Radomsko
Astoria Szczerców 1-3 Szczerbiec Wolbórz
KS Opoczno-Gorzałków 0-6 Zjednoczeni Bełchatów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 KS Poświętne 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

KS Poświętne 4-0 Polonia Gorzędów 24 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 KS Opoczno-Gorzałków 24 sierpnia, 17:00
Czarni Radomsko 5-0 Astoria Szczerców 24 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 3-0 Omega II Kleszczów 23 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 2-1 Skalnik Sulejów 24 sierpnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-3 LKS Wola Krzysztoporska 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Polonia Gorzędów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 31 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Włókniarz Moszczenica 30 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 0-0 GUKS Gorzkowice 30 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 2-1 LKS Mierzyn 30 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 1-1 Świt Kamieńsk 31 sierpnia, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-0 Czarni Radomsko 30 sierpnia, 17:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2 Szczerbiec Wolbórz 31 sierpnia, 11:00
KS Poświętne 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Polonia Gorzędów 7 września, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-1 KS Poświętne 6 września, 17:00
Czarni Radomsko 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7 września, 16:00
Świt Kamieńsk 1-0 KS Opoczno-Gorzałków 6 września, 17:00
LKS Mierzyn 3-2 Astoria Szczerców 7 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Omega II Kleszczów 6 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 Skalnik Sulejów 7 września, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Polonia Gorzędów 1-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 LKS Wola Krzysztoporska 13 września, 16:00
Omega II Kleszczów 1-2 Włókniarz Moszczenica 14 września, 11:00
Astoria Szczerców 0-1 GUKS Gorzkowice 14 września, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-5 LKS Mierzyn 14 września, 17:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 Świt Kamieńsk 14 września, 11:00
KS Poświętne 1-2 Czarni Radomsko 14 września, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-2 Szczerbiec Wolbórz 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Szczerbiec Wolbórz 6-1 Polonia Gorzędów 20 września, 16:00
Czarni Radomsko 2-3 Zjednoczeni Bełchatów 21 września, 16:00
Świt Kamieńsk 5-2 KS Poświętne 20 września, 16:00
LKS Mierzyn 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 21 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 KS Opoczno-Gorzałków 20 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-0 Astoria Szczerców 21 września, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Omega II Kleszczów 20 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 9-1 Skalnik Sulejów 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Polonia Gorzędów 1-1 Skalnik Sulejów 28 września, 16:00
Omega II Kleszczów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września, 15:00
Astoria Szczerców 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 28 września, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-3 Włókniarz Moszczenica 28 września, 16:30
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 GUKS Gorzkowice 27 września, 16:00
w Gorzkowicach, Piotrcovia gospodarzem
KS Poświętne 1-0 LKS Mierzyn 27 września, 16:30
Zjednoczeni Bełchatów 3-2 Świt Kamieńsk 27 września, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0-3 Czarni Radomsko 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Czarni Radomsko 6-0 Polonia Gorzędów 5 października, 16:00
Świt Kamieńsk 6-0 Szczerbiec Wolbórz 4 października, 15:00
LKS Mierzyn 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 4 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 1-1 KS Poświętne 4 października, 15:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5 października, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-2 KS Opoczno-Gorzałków 4 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Astoria Szczerców 4 października, 16:00
Skalnik Sulejów 2-1 Omega II Kleszczów 4 października, 16:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Polonia Gorzędów 3-2 Omega II Kleszczów 12 października, 15:00
Astoria Szczerców 3-1 Skalnik Sulejów 12 października, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 3-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 października, 16:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-0 LKS Wola Krzysztoporska 12 października, 11:00
KS Poświętne 2-2 Włókniarz Moszczenica 12 października, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 GUKS Gorzkowice 11 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 LKS Mierzyn 11 października, 15:00
Czarni Radomsko 5-1 Świt Kamieńsk
w pierwotnym terminie (11 października, 16:00) nie odbył się z powodu epidemii grypy w drużynie gospodarzy / przełożony

Kolejka 11 - 18-19 października

Świt Kamieńsk 5-0 Polonia Gorzędów 18 października, 15:00
LKS Mierzyn 8-1 Czarni Radomsko 19 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 0-2 Szczerbiec Wolbórz 18 października, 14:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 19 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-4 KS Poświętne 18 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 18 października, 15:00
Skalnik Sulejów 0-2 KS Opoczno-Gorzałków 18 października, 15:00
Omega II Kleszczów 1-2 Astoria Szczerców 19 października, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Polonia Gorzędów 1-1 Astoria Szczerców 25 października, 14:30
KS Opoczno-Gorzałków 3-2 Omega II Kleszczów 29 października
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-0 Skalnik Sulejów 26 października, 11:00
KS Poświętne 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 października, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 LKS Wola Krzysztoporska 25 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Włókniarz Moszczenica 25 października, 14:30
Czarni Radomsko 3-1 GUKS Gorzkowice 25 października, 15:30
Świt Kamieńsk 2-0 LKS Mierzyn 25 października, 15:00

Kolejka 13 - 2 listopada

LKS Mierzyn 8-0 Polonia Gorzędów 2 listopada, 14:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Świt Kamieńsk 2 listopada, 14:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Czarni Radomsko 2 listopada, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-2 Szczerbiec Wolbórz 2 listopada, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 2 listopada, 11:00
Skalnik Sulejów 1-4 KS Poświętne 2 listopada, 14:00
Omega II Kleszczów 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2 listopada, 11:00
Astoria Szczerców 5-1 KS Opoczno-Gorzałków 2 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Polonia Gorzędów 1-4 KS Opoczno-Gorzałków 8 listopada, 14:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6-1 Astoria Szczerców 8 listopada, 14:00
KS Poświętne 3-0 Omega II Kleszczów 8 listopada, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczeni Bełchatów 6-1 Skalnik Sulejów 8 listopada, 14:00
Szczerbiec Wolbórz 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 listopada, 14:00
Czarni Radomsko 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 8 listopada, 14:00
Świt Kamieńsk 5-0 Włókniarz Moszczenica 8 listopada, 14:00
LKS Mierzyn 2-2 GUKS Gorzkowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

GUKS Gorzkowice 1-0 Polonia Gorzędów 15 listopada, 14:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 LKS Mierzyn 16 listopada, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Świt Kamieńsk 15 listopada, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Czarni Radomsko 15 listopada, 13:00
Skalnik Sulejów 0-1 Szczerbiec Wolbórz 15 listopada, 14:00
Omega II Kleszczów 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 15 listopada, 12:00
Astoria Szczerców 5-1 KS Poświętne 30 listopada
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Opoczno-Gorzałków 0-7 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 15 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Polonia Gorzędów 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 15 marca, 14:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-2 KS Poświętne 14 marca, 15:00
Astoria Szczerców 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 15 marca, 16:00
Omega II Kleszczów 4-0 Szczerbiec Wolbórz 15 marca, 11:00
Skalnik Sulejów 3-1 Czarni Radomsko 14 marca, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 Świt Kamieńsk 14 marca, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 LKS Mierzyn 14 marca, 15:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 GUKS Gorzkowice 15 marca, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Włókniarz Moszczenica 3-0 Polonia Gorzędów 22 marca, 15:00
GUKS Gorzkowice 0-0 LKS Wola Krzysztoporska 21 marca, 15:00
LKS Mierzyn 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 marca, 14:00
Świt Kamieńsk 2-2 Skalnik Sulejów 21 marca, 15:00
Czarni Radomsko 4-0 Omega II Kleszczów 21 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Astoria Szczerców 22 marca, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-4 KS Opoczno-Gorzałków 21 marca, 15:00
KS Poświętne 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 marca, 16:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Polonia Gorzędów 2-5 KS Poświętne 29 marca, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-4 Zjednoczeni Bełchatów 28 marca, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-1 Szczerbiec Wolbórz 29 marca, 16:00
Astoria Szczerców 2-0 Czarni Radomsko 29 marca, 17:00
Omega II Kleszczów 0-1 Świt Kamieńsk 29 marca, 11:00
Skalnik Sulejów 2-0 LKS Mierzyn 28 marca, 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 GUKS Gorzkowice 28 marca, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-4 Włókniarz Moszczenica 28 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Polonia Gorzędów 4 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Skalnik Sulejów 4 kwietnia, 16:00
LKS Mierzyn 0-1 Omega II Kleszczów 5 kwietnia, 15:00
Świt Kamieńsk 2-2 Astoria Szczerców 4 kwietnia, 15:00
Czarni Radomsko 4-3 KS Opoczno-Gorzałków 5 kwietnia, 16:00
w Wolicy
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 KS Poświętne 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Polonia Gorzędów 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 11 kwietnia, 16:00
KS Poświętne 2-2 Szczerbiec Wolbórz 11 kwietnia, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-2 Czarni Radomsko 11 kwietnia, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Świt Kamieńsk 11 kwietnia, 17:00
w Drzewicy
Astoria Szczerców 2-0 LKS Mierzyn 11 kwietnia, 15:00
Omega II Kleszczów 1-1 GUKS Gorzkowice 11 kwietnia, 15:00
Skalnik Sulejów 2-2 Włókniarz Moszczenica 11 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 LKS Wola Krzysztoporska 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki 7-0 Polonia Gorzędów 18 kwietnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Skalnik Sulejów 18 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 4-0 Omega II Kleszczów 19 kwietnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Astoria Szczerców 18 kwietnia, 16:00
LKS Mierzyn 1-1 KS Opoczno-Gorzałków 19 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 18 kwietnia, 16:00
Czarni Radomsko 3-2 KS Poświętne 19 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Polonia Gorzędów 1-2 Szczerbiec Wolbórz 26 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 Czarni Radomsko 25 kwietnia, 17:00
KS Poświętne 1-1 Świt Kamieńsk 26 kwietnia, 16:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-4 LKS Mierzyn 25 kwietnia, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 GUKS Gorzkowice 25 kwietnia, 17:00
Astoria Szczerców 2-0 Włókniarz Moszczenica 26 kwietnia, 17:00
Omega II Kleszczów 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 26 kwietnia, 11:00
Skalnik Sulejów 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Skalnik Sulejów 3-1 Polonia Gorzędów 30 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Omega II Kleszczów 30 kwietnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Astoria Szczerców 30 kwietnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-1 KS Opoczno-Gorzałków 30 kwietnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 kwietnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-0 KS Poświętne 30 kwietnia, 17:00
Świt Kamieńsk 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 30 kwietnia, 17:00
Czarni Radomsko 1-1 Szczerbiec Wolbórz 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3 maja

Polonia Gorzędów 0-7 Czarni Radomsko 3 maja, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Świt Kamieńsk 3 maja, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 LKS Mierzyn 3 maja, 17:00
KS Poświętne 2-0 GUKS Gorzkowice 3 maja, 16:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Włókniarz Moszczenica 3 maja, 17:00
w Moszczenicy, Piotrcovia gospodarzem
KS Opoczno-Gorzałków 0-0 LKS Wola Krzysztoporska 3 maja, 17:00
Astoria Szczerców 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 0-0 Skalnik Sulejów 3 maja, 11:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Omega II Kleszczów 4-0 Polonia Gorzędów 9 maja, 15:00
Skalnik Sulejów 2-1 Astoria Szczerców 9 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 KS Opoczno-Gorzałków 9 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 5-0 KS Poświętne 10 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 4-0 Zjednoczeni Bełchatów 9 maja, 17:00
LKS Mierzyn 2-1 Szczerbiec Wolbórz 10 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 0-1 Czarni Radomsko 9 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Polonia Gorzędów 0-7 Świt Kamieńsk 17 maja, 17:00
Czarni Radomsko 1-2 LKS Mierzyn 17 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 3-1 GUKS Gorzkowice 17 maja, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-2 Włókniarz Moszczenica 16 maja, 17:00
KS Poświętne 4-0 LKS Wola Krzysztoporska 17 maja, 16:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 maja, 11:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Skalnik Sulejów 16 maja, 17:00
Astoria Szczerców 0-2 Omega II Kleszczów 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Astoria Szczerców 4-1 Polonia Gorzędów 24 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 2-0 KS Opoczno-Gorzałków 24 maja, 11:00
Skalnik Sulejów 5-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 KS Poświętne 24 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Zjednoczeni Bełchatów 23 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 Szczerbiec Wolbórz 24 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-2 Czarni Radomsko 23 maja, 17:00
LKS Mierzyn 2-3 Świt Kamieńsk 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Polonia Gorzędów 3-1 LKS Mierzyn 31 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 2-0 GUKS Gorzkowice 30 maja, 17:00
Czarni Radomsko 1-0 Włókniarz Moszczenica 31 maja, 18:00
Szczerbiec Wolbórz 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 31 maja, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 maja, 17:30
KS Poświętne 0-3 Skalnik Sulejów 31 maja, 16:00
(wo)
przerwany w 22. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Omega II Kleszczów 30 maja, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 3-2 Astoria Szczerców 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

KS Opoczno-Gorzałków 9-4 Polonia Gorzędów 6 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 0-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 2-1 KS Poświętne 6 czerwca, 17:00
Skalnik Sulejów 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 6 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Szczerbiec Wolbórz 6 czerwca, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-3 Czarni Radomsko 6 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 4-1 Świt Kamieńsk 6 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-1 LKS Mierzyn 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11 czerwca

Polonia Gorzędów 1-4 GUKS Gorzkowice 11 czerwca, 17:00
LKS Mierzyn 0-1 Włókniarz Moszczenica 11 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 11 czerwca, 17:00
Czarni Radomsko 6-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-2 Skalnik Sulejów 11 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Omega II Kleszczów 11 czerwca, 17:00
KS Poświętne 0-3 Astoria Szczerców 11 czerwca, 17:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 KS Opoczno-Gorzałków 11 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (łódzka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Łódź)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Skierniewice)

Klasa A 2008/2009 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2008/2009 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas