[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazovia Rawa Mazowiecka 26 64 20 4 2 96-20 11 2 0 64-8 9 2 2 32-12
2.  Widok Skierniewice 26 55 16 7 3 85-28 9 3 1 49-9 7 4 2 36-19
3.  Pogoń Bełchów 26 52 16 4 6 56-32 8 3 2 34-13 8 1 4 22-19
4.  Macovia Maków 26 47 15 2 9 81-55 9 1 3 43-14 6 1 6 38-41
5.  Korona Wejsce 26 40 11 7 8 67-50 5 4 4 36-19 6 3 4 31-31 4 8 2 2 0 13-6
6.  Orzeł Nieborów 26 40 12 4 10 66-57 6 2 5 36-26 6 2 5 30-31 4 4 1 1 2 8-9
7.  Laktoza Łyszkowice 26 40 12 4 10 62-58 5 3 5 35-30 7 1 5 27-28 4 4 1 1 2 6-12
8.  Olimpia Chąśno 26 34 9 7 10 46-48 5 4 4 26-19 4 3 6 20-29
9.  Jutrzenka Drzewce 26 32 9 5 12 39-47 5 3 5 22-20 4 2 7 17-27
10.  Juvenia Wysokienice 26 28 8 4 14 48-55 6 1 6 32-24 2 3 8 16-31
11.  Manchatan Nowy Kawęczyn 26 25 7 4 15 34-64 6 1 6 24-30 1 3 9 10-34
12.  Czarni Bednary 26 23 7 2 17 35-83 4 0 9 22-41 3 2 8 13-42
13.  Białka Biała Rawska 26 21 7 0 19 37-85 6 0 7 25-27 1 0 12 12-58
14.  Kopernik Kiernozia 26 18 6 0 20 30-100 4 0 9 18-36 2 0 11 12-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazovia Rawa Mazowiecka    3-3 3-0 3-1 7-0 5-0 8-1 5-1 6-1 0-0 3-0 6-0 5-1 10-0 
 2 Widok Skierniewice0-2     3-0 3-1 2-2 1-1 3-0* 4-1 3-0 3-0 1-1 6-1 13-0 7-0 
 3 Pogoń Bełchów1-1 1-1     0-1 4-2 1-1 0-3 5-0 3-1 3-0* 2-0 3-2 4-0 7-1 
 4 Macovia Maków1-2 1-0 2-3     7-1 3-0 5-2 5-2 3-1 1-1 5-0 4-0 1-2 5-0 
 5 Korona Wejsce1-2 0-1 0-2 7-3     7-2 2-2 0-0 3-1 6-0 0-0 1-1 5-0 4-5 
 6 Orzeł Nieborów4-3 2-2 1-3 7-4 0-0     0-1 1-5 1-2 4-0 5-0 1-2 6-3 4-1 
 7 Laktoza Łyszkowice2-1 3-3 2-4 6-2 2-4 1-6     4-1 1-1 0-2 0-3 3-3 5-0 6-0 
 8 Olimpia Chąśno1-1 1-3 1-1 2-4 1-2 0-4 4-0     2-1 0-0 1-1 5-1 3-0* 5-1 
 9 Jutrzenka Drzewce0-1 1-3 0-1 3-3 1-1 1-3 0-2 1-1     4-3 4-2 3-0* 1-0 3-0 
 10 Juvenia Wysokienice1-4 0-5 1-2 3-2 0-2 6-2 0-3 1-2 1-1     4-1 7-0 5-0 3-0* 
 11 Manchatan Nowy Kawęczyn0-8 3-2 3-0* 1-2 3-7 0-2 0-1 1-1 2-1 3-2     0-1 3-2 5-1 
 12 Czarni Bednary0-1 1-7 0-3* 3-4 1-5 0-3 0-6 0-3 1-4 4-1 3-0     4-2 5-2 
 13 Białka Biała Rawska0-2 1-3 2-1 2-4 3-2 3-4 5-2 0-2 1-2 3-2 2-1 3-1     0-1 
 14 Kopernik Kiernozia1-4 2-3 1-2 1-7 0-3 3-2 1-4 2-1 0-1 0-5 4-1 0-1 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Macovia Maków 3-0 Orzeł Nieborów 17 sierpnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 0-2 Korona Wejsce 17 sierpnia, 15:00
Widok Skierniewice 7-0 Kopernik Kiernozia 16 sierpnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-1 Jutrzenka Drzewce 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Bełchów 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 17 sierpnia, 11:00
Olimpia Chąśno 5-1 Czarni Bednary 17 sierpnia, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-2 Białka Biała Rawska 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orzeł Nieborów 6-3 Białka Biała Rawska 24 sierpnia, 11:00
Czarni Bednary 3-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 16 listopada, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 5-1 Olimpia Chąśno 23 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Pogoń Bełchów 24 sierpnia, 11:00
Kopernik Kiernozia 1-4 Laktoza Łyszkowice 24 sierpnia, 15:00
Macovia Maków 1-1 Juvenia Wysokienice 24 sierpnia, 11:00
Widok Skierniewice 2-2 Korona Wejsce 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Juvenia Wysokienice 6-2 Orzeł Nieborów 31 sierpnia, 15:00
Widok Skierniewice 3-1 Macovia Maków 30 sierpnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 2-4 Korona Wejsce 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Bełchów 7-1 Kopernik Kiernozia 31 sierpnia, 11:00
Olimpia Chąśno 2-1 Jutrzenka Drzewce 31 sierpnia, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 0-8 Mazovia Rawa Mazowiecka 31 sierpnia, 14:00
Białka Biała Rawska 3-1 Czarni Bednary 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Orzeł Nieborów 1-2 Czarni Bednary 7 września, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 5-1 Białka Biała Rawska 6 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 4-2 Manchatan Nowy Kawęczyn 6 września, 16:00
Kopernik Kiernozia 2-1 Olimpia Chąśno 7 września, 15:00
Korona Wejsce 0-2 Pogoń Bełchów 7 września, 11:00
Macovia Maków 5-2 Laktoza Łyszkowice 15 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 0-5 Widok Skierniewice 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Widok Skierniewice 1-1 Orzeł Nieborów 13 września, 16:00
Laktoza Łyszkowice 0-2 Juvenia Wysokienice 17 września, 16:30
Pogoń Bełchów 0-1 Macovia Maków 14 września, 11:00
Olimpia Chąśno 1-2 Korona Wejsce 14 września, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 5-1 Kopernik Kiernozia 14 września, 15:00
Białka Biała Rawska 1-2 Jutrzenka Drzewce 14 września, 15:00
Czarni Bednary 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Orzeł Nieborów 4-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 21 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Czarni Bednary 21 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Kopernik Kiernozia 3-2 Białka Biała Rawska 21 września, 15:00
Korona Wejsce 0-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 20 września, 16:00
Macovia Maków 5-2 Olimpia Chąśno 21 września, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Pogoń Bełchów 21 września, 15:00
Widok Skierniewice 3-0 Laktoza Łyszkowice 20 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 27-28 września

Laktoza Łyszkowice 1-6 Orzeł Nieborów 27 września, 15:00
Pogoń Bełchów 1-1 Widok Skierniewice 28 września, 11:00
Olimpia Chąśno 0-0 Juvenia Wysokienice 28 września, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-2 Macovia Maków 28 września, 15:00
Białka Biała Rawska 3-2 Korona Wejsce 28 września, 15:00
Czarni Bednary 5-2 Kopernik Kiernozia 28 września, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 6-1 Jutrzenka Drzewce 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Orzeł Nieborów 1-2 Jutrzenka Drzewce 5 października, 15:00
Kopernik Kiernozia 1-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 października, 15:00
Korona Wejsce 1-1 Czarni Bednary 5 października, 11:00
Macovia Maków 1-2 Białka Biała Rawska 5 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 4-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 5 października, 15:00
Widok Skierniewice 4-1 Olimpia Chąśno 4 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 2-4 Pogoń Bełchów 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pogoń Bełchów 1-1 Orzeł Nieborów 11 listopada, 11:00
Olimpia Chąśno 4-0 Laktoza Łyszkowice 12 października, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-2 Widok Skierniewice 12 października, 15:00
Białka Biała Rawska 3-2 Juvenia Wysokienice 12 października, 15:00
Czarni Bednary 3-4 Macovia Maków 12 października, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 7-0 Korona Wejsce 11 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Kopernik Kiernozia 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Orzeł Nieborów 4-1 Kopernik Kiernozia 19 października, 15:00
Korona Wejsce 3-1 Jutrzenka Drzewce 19 października, 11:00
Macovia Maków 1-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 7-0 Czarni Bednary 19 października, 15:00
Widok Skierniewice 13-0 Białka Biała Rawska 18 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 0-3 Manchatan Nowy Kawęczyn 18 października, 15:00
Pogoń Bełchów 5-0 Olimpia Chąśno 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Olimpia Chąśno 0-4 Orzeł Nieborów 26 października, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-0 Pogoń Bełchów 26 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 z powodu awantur wywołanych przez kibiców gości
Białka Biała Rawska 5-2 Laktoza Łyszkowice 26 października, 14:00
Czarni Bednary 1-7 Widok Skierniewice 26 października, 14:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-0 Juvenia Wysokienice 25 października, 12:00
Jutrzenka Drzewce 3-3 Macovia Maków 26 października, 11:00
Kopernik Kiernozia 0-3 Korona Wejsce 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Orzeł Nieborów 0-0 Korona Wejsce 2 listopada, 14:00
Macovia Maków 5-0 Kopernik Kiernozia 2 listopada, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-1 Jutrzenka Drzewce 2 listopada, 14:00
Widok Skierniewice 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 listopada, 11:00
Laktoza Łyszkowice 3-3 Czarni Bednary 2 listopada, 11:00
Pogoń Bełchów 4-0 Białka Biała Rawska 2 listopada, 11:00
Olimpia Chąśno 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Manchatan Nowy Kawęczyn 0-2 Orzeł Nieborów 9 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 0-2 Olimpia Chąśno 9 listopada, 14:00
Czarni Bednary 0-3 Pogoń Bełchów 9 listopada, 14:00
(wo)
gospodarze zeszli z boiska w 60. minucie spotkania
Mazovia Rawa Mazowiecka 8-1 Laktoza Łyszkowice 8 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 1-3 Widok Skierniewice 9 listopada, 11:00
Kopernik Kiernozia 0-5 Juvenia Wysokienice 9 listopada, 11:00
Korona Wejsce 7-3 Macovia Maków 9 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Orzeł Nieborów 7-4 Macovia Maków 29 marca, 11:00
Korona Wejsce 6-0 Juvenia Wysokienice 29 marca, 11:00
Kopernik Kiernozia 2-3 Widok Skierniewice 29 marca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Laktoza Łyszkowice 29 marca, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Pogoń Bełchów 28 marca, 15:00
Czarni Bednary 0-3 Olimpia Chąśno 29 marca, 15:00
Białka Biała Rawska 2-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Korona Wejsce 0-1 Widok Skierniewice 5 kwietnia, 11:00
Białka Biała Rawska 3-4 Orzeł Nieborów 5 kwietnia, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 0-1 Czarni Bednary 5 kwietnia, 15:00
Olimpia Chąśno 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 kwietnia, 14:00
Pogoń Bełchów 3-1 Jutrzenka Drzewce 5 kwietnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 6-0 Kopernik Kiernozia 4 kwietnia, 15:00
Juvenia Wysokienice 3-2 Macovia Maków 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Orzeł Nieborów 4-0 Juvenia Wysokienice 19 kwietnia, 11:00
Macovia Maków 1-0 Widok Skierniewice 19 kwietnia, 16:00
Korona Wejsce 2-2 Laktoza Łyszkowice 19 kwietnia, 11:00
Kopernik Kiernozia 1-2 Pogoń Bełchów 19 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Olimpia Chąśno 19 kwietnia, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 17 kwietnia, 17:30
Czarni Bednary 4-2 Białka Biała Rawska 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Czarni Bednary 0-3 Orzeł Nieborów 26 kwietnia, 15:00
Białka Biała Rawska 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 26 kwietnia, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-1 Jutrzenka Drzewce 26 kwietnia, 14:00
Olimpia Chąśno 5-1 Kopernik Kiernozia 26 kwietnia, 14:00
Pogoń Bełchów 4-2 Korona Wejsce 26 kwietnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 6-2 Macovia Maków 25 kwietnia, 17:00
Widok Skierniewice 3-0 Juvenia Wysokienice 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 2-3 maja

Orzeł Nieborów 2-2 Widok Skierniewice 3 maja, 15:00
Juvenia Wysokienice 0-3 Laktoza Łyszkowice 3 maja, 15:00
Macovia Maków 2-3 Pogoń Bełchów 6 maja, 17:30
Korona Wejsce 0-0 Olimpia Chąśno 3 maja, 11:00
Kopernik Kiernozia 4-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 3 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-0 Białka Biała Rawska 3 maja, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 6-0 Czarni Bednary 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

Mazovia Rawa Mazowiecka 5-0 Orzeł Nieborów 9 maja, 17:00
Czarni Bednary 1-4 Jutrzenka Drzewce 10 maja, 15:00
Białka Biała Rawska 0-1 Kopernik Kiernozia 10 maja, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-7 Korona Wejsce 10 maja, 15:00
Olimpia Chąśno 2-4 Macovia Maków 10 maja, 14:00
Pogoń Bełchów 3-0 Juvenia Wysokienice 10 maja, 11:00
(wo)
Laktoza Łyszkowice 3-3 Widok Skierniewice 9 maja, 17:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

Orzeł Nieborów 0-1 Laktoza Łyszkowice 17 maja, 15:00
Widok Skierniewice 3-0 Pogoń Bełchów 16 maja, 17:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Olimpia Chąśno 17 maja, 15:00
Macovia Maków 5-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 17 maja, 11:00
Korona Wejsce 5-0 Białka Biała Rawska 10 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 11:00) odwołany z powodu braku sędziów
Kopernik Kiernozia 0-1 Czarni Bednary 17 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 16 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20 maja

Jutrzenka Drzewce 1-3 Orzeł Nieborów 20 maja, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 10-0 Kopernik Kiernozia 20 maja, 17:30
Czarni Bednary 1-5 Korona Wejsce 20 maja, 17:30
Białka Biała Rawska 2-4 Macovia Maków 20 maja, 17:30
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-2 Juvenia Wysokienice 20 maja, 17:30
Olimpia Chąśno 1-3 Widok Skierniewice 20 maja, 17:30
Pogoń Bełchów 0-3 Laktoza Łyszkowice 20 maja, 17:30

Kolejka 22 - 23-24 maja

Orzeł Nieborów 1-3 Pogoń Bełchów 24 maja, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-1 Olimpia Chąśno 23 maja, 17:00
Widok Skierniewice 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 23 maja, 17:00
Juvenia Wysokienice 5-0 Białka Biała Rawska 24 maja, 15:00
Macovia Maków 4-0 Czarni Bednary 24 maja, 11:00
Korona Wejsce 1-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 24 maja, 11:00
Kopernik Kiernozia 0-1 Jutrzenka Drzewce 24 maja, 15:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Kopernik Kiernozia 3-2 Orzeł Nieborów 31 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Korona Wejsce 1 maja, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Macovia Maków 29 maja, 18:00
Czarni Bednary 4-1 Juvenia Wysokienice 31 maja, 15:00
Białka Biała Rawska 1-3 Widok Skierniewice 31 maja, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 0-1 Laktoza Łyszkowice 31 maja, 15:00
Olimpia Chąśno 1-1 Pogoń Bełchów 31 maja, 15:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Orzeł Nieborów 1-5 Olimpia Chąśno 7 czerwca, 15:00
Pogoń Bełchów 2-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 7 czerwca, 11:00
Laktoza Łyszkowice 5-0 Białka Biała Rawska 6 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 6-1 Czarni Bednary 6 czerwca, 17:00
Juvenia Wysokienice 1-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 czerwca, 15:00
Macovia Maków 3-1 Jutrzenka Drzewce 7 czerwca, 11:00
Korona Wejsce 4-5 Kopernik Kiernozia 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Korona Wejsce 7-2 Orzeł Nieborów 14 czerwca, 16:00
Kopernik Kiernozia 1-7 Macovia Maków 14 czerwca, 16:00
Jutrzenka Drzewce 4-3 Juvenia Wysokienice 13 czerwca, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-3 Widok Skierniewice 14 czerwca, 16:00
Czarni Bednary 0-6 Laktoza Łyszkowice 14 czerwca, 16:00
Białka Biała Rawska 2-1 Pogoń Bełchów 14 czerwca, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-1 Olimpia Chąśno 14 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Orzeł Nieborów 5-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 21 czerwca, 11:00
Olimpia Chąśno 3-0 Białka Biała Rawska 21 czerwca, 11:00
(wo)
Mecz przerwany przy wyniku 3-2 w wyniku zdekompletowania zespołu Białki.
Pogoń Bełchów 3-2 Czarni Bednary 21 czerwca, 11:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 20 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 3-0 Jutrzenka Drzewce 21 czerwca, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-0 Kopernik Kiernozia 21 czerwca, 11:00
(wo)
Macovia Maków 7-1 Korona Wejsce 21 czerwca, 11:00

IV liga 2008/2009 (łódzka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Łódź)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Sieradz)

Klasa A 2008/2009 (Skierniewice)

Autor: Paweł Doliński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas