[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WKS Wieluń 30 83 27 2 1 123-25 13 1 1 75-13 14 1 0 48-12
2.  Gatta Zduńska Wola 30 77 24 5 1 94-14 11 4 0 53-5 13 1 1 41-9
3.  Jutrzenka Warta 30 67 21 4 5 100-40 10 2 3 65-23 11 2 2 35-17
4.  Warta Działoszyn 30 63 20 3 7 109-39 11 2 2 62-19 9 1 5 47-20
5.  LKS Kwiatkowice 30 50 16 2 12 86-49 11 1 3 56-15 5 1 9 30-34
6.  Orkan Buczek 30 49 15 4 11 100-67 9 1 5 52-29 6 3 6 48-38
7.  Victoria Szadek 30 44 13 5 12 49-47 9 1 5 28-15 4 4 7 21-32
8.  Victoria Skomlin 30 41 13 2 15 55-65 9 1 5 35-26 4 1 10 20-39
9.  Piast Błaszki 30 40 12 4 14 59-56 7 2 6 34-21 5 2 8 25-35
10.  LZS Wydrzyn 30 38 11 5 14 43-74 8 2 5 29-24 3 3 9 14-50
11.  LGKS Charłupia Mała 30 29 8 5 17 55-86 5 2 8 36-39 3 3 9 19-47
12.  LKS Kobierzycko 30 27 8 3 19 41-79 6 2 7 26-30 2 1 12 15-49
13.  Warta Osjaków 30 26 8 2 20 55-104 5 1 9 31-44 3 1 11 24-60
14.  Jaga Lututów 30 25 7 4 19 45-96 5 2 8 23-30 2 2 11 22-66
15.  KS Kraszkowice 30 20 6 2 22 43-117 4 1 10 22-50 2 1 12 21-67
16.  MLKS Konopnica 30 14 4 2 24 31-130 2 2 11 21-57 2 0 13 10-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 WKS Wieluń    3-1 0-2 3-2 2-1 2-2 5-0 4-0 6-1 3-0 9-0 6-1 10-2 13-1 3-0* 6-0 
 2 Gatta Zduńska Wola0-0     0-0 1-0 1-0 4-1 1-1 5-1 0-0 6-0 3-0* 4-1 3-0 8-0 6-0 11-1 
 3 Jutrzenka Warta2-3 0-2     0-2 7-3 3-3 3-0 3-0 3-0 7-2 2-2 7-2 1-0 5-3 9-1 13-0 
 4 Warta Działoszyn2-3 0-1 7-3     3-2 3-0* 0-0 1-1 8-3 3-0 9-2 3-0* 8-0 6-2 5-2 4-0 
 5 LKS Kwiatkowice2-3 0-1 1-5 3-0     1-0 6-0 3-2 4-1 5-0 3-1 5-0 7-0 1-1 5-1 10-0 
 6 Orkan Buczek1-3 1-1 2-3 0-3 4-2     4-0 2-3 1-4 4-0 2-1 5-1 7-1 4-3 8-3 7-1 
 7 Victoria Szadek0-2 0-2 0-3 1-2 2-1 5-1     2-3 2-0 4-0 0-0 1-0 3-0 3-0 2-1 3-0 
 8 Victoria Skomlin0-3 1-2 2-2 3-0 3-2 1-7 2-0     2-0 1-4 4-0 2-0 2-3 3-0 5-1 4-2 
 9 Piast Błaszki2-4 1-4 0-1 0-1 1-2 4-2 0-3* 4-1     7-0 3-0 1-1 0-0 4-1 4-0 3-1 
 10 LZS Wydrzyn0-1 0-3 1-3 2-1 3-1 2-4 3-1 2-1 2-4     2-2 1-0 4-1 1-1 3-1 3-0 
 11 LGKS Charłupia Mała0-2 1-7 1-2 1-5 2-2 2-7 2-2 4-0 0-4 2-3     1-2 4-1 8-0 6-2 2-0 
 12 LKS Kobierzycko1-8 1-4 2-1 1-1 1-2 3-0 1-4 1-0 2-2 0-1 2-3     3-2 2-0 5-0 1-2 
 13 Warta Osjaków0-6 0-2 0-1 3-7 1-3 2-9 2-3 2-1 2-4 2-2 3-0 4-1     4-2 2-3 4-0 
 14 Jaga Lututów1-2 1-5 0-1 1-5 0-2 4-4 2-1 0-2 1-0 4-0 0-2 3-0 2-4     2-2 2-0 
 15 KS Kraszkowice1-3 0-1 0-4 0-11 0-4 1-5 0-5 4-2 2-1 1-1 3-2 3-4 6-2 1-2     0-3* 
 16 MLKS Konopnica0-5 0-5 1-4 1-7 4-3 1-3 1-1 2-3 0-1 1-1 2-4 3-2 0-8 3-6 2-4     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Piast Błaszki 3-1 MLKS Konopnica 27 sierpnia
LGKS Charłupia Mała 4-1 Warta Osjaków 10 sierpnia, 15:00
Victoria Szadek 2-1 LKS Kwiatkowice 10 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 3-0 Victoria Skomlin 10 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 3-1 KS Kraszkowice 10 sierpnia, 16:00
LKS Kobierzycko 3-0 Orkan Buczek 10 sierpnia, 16:00
Jaga Lututów 1-2 WKS Wieluń 9 sierpnia, 17:00
Gatta Zduńska Wola 1-0 Warta Działoszyn 10 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

MLKS Konopnica 1-7 Warta Działoszyn 14 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 3-1 Gatta Zduńska Wola 14 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 4-3 Jaga Lututów 14 sierpnia, 17:00
KS Kraszkowice 3-4 LKS Kobierzycko 14 sierpnia, 15:00
Victoria Skomlin 1-4 LZS Wydrzyn 14 sierpnia, 14:00
LKS Kwiatkowice 1-5 Jutrzenka Warta 14 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 2-3 Victoria Szadek 14 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 3-0 LGKS Charłupia Mała 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

LGKS Charłupia Mała 2-0 MLKS Konopnica 17 sierpnia, 15:00
Victoria Szadek 2-0 Piast Błaszki
Jutrzenka Warta 1-0 Warta Osjaków 17 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 3-1 LKS Kwiatkowice
LKS Kobierzycko 1-0 Victoria Skomlin
Jaga Lututów 2-2 KS Kraszkowice
Gatta Zduńska Wola 4-1 Orkan Buczek 17 sierpnia, 16:00
Warta Działoszyn 2-3 WKS Wieluń 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

MLKS Konopnica 0-5 WKS Wieluń 23 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 0-3 Warta Działoszyn 23 sierpnia, 17:00
KS Kraszkowice 0-1 Gatta Zduńska Wola 24 sierpnia, 15:00
Victoria Skomlin 3-0 Jaga Lututów 24 sierpnia, 14:00
LKS Kwiatkowice 5-0 LKS Kobierzycko 24 sierpnia, 16:00
Warta Osjaków 2-2 LZS Wydrzyn 24 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 0-1 Jutrzenka Warta 23 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 2-2 Victoria Szadek 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Victoria Szadek 3-0 MLKS Konopnica 30 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 2-2 LGKS Charłupia Mała 31 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 2-4 Piast Błaszki 31 sierpnia, 16:00
LKS Kobierzycko 3-2 Warta Osjaków 31 sierpnia, 16:00
Jaga Lututów 0-2 LKS Kwiatkowice 30 sierpnia, 17:00
Gatta Zduńska Wola 5-1 Victoria Skomlin 31 sierpnia, 16:00
Warta Działoszyn 5-2 KS Kraszkowice 30 sierpnia, 16:00
WKS Wieluń 2-2 Orkan Buczek 30 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 6-7 września

MLKS Konopnica 1-3 Orkan Buczek 6 września, 11:00
KS Kraszkowice 1-3 WKS Wieluń 7 września, 15:00
Victoria Skomlin 3-0 Warta Działoszyn 7 września, 14:00
LKS Kwiatkowice 0-1 Gatta Zduńska Wola 7 września, 16:00
Warta Osjaków 4-2 Jaga Lututów 7 września, 11:00
Piast Błaszki 1-1 LKS Kobierzycko 6 września, 16:00
LGKS Charłupia Mała 2-3 LZS Wydrzyn 7 września, 15:00
Victoria Szadek 0-3 Jutrzenka Warta 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Jutrzenka Warta 13-0 MLKS Konopnica 14 września, 16:00
LZS Wydrzyn 3-1 Victoria Szadek 14 września, 11:00
LKS Kobierzycko 2-3 LGKS Charłupia Mała 14 września, 16:00
Jaga Lututów 1-0 Piast Błaszki 13 września, 17:00
Warta Działoszyn 3-2 LKS Kwiatkowice 17 września, 17:00
WKS Wieluń 4-0 Victoria Skomlin 13 września, 17:00
Orkan Buczek 8-3 KS Kraszkowice 13 września, 16:00
Warta Osjaków 0-2 Gatta Zduńska Wola 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

MLKS Konopnica 2-4 KS Kraszkowice 20 września, 16:00
Victoria Skomlin 1-7 Orkan Buczek 21 września, 14:00
LKS Kwiatkowice 2-3 WKS Wieluń 21 września, 16:00
Warta Osjaków 3-7 Warta Działoszyn 21 września, 16:00
Piast Błaszki 1-4 Gatta Zduńska Wola 20 września, 16:00
LGKS Charłupia Mała 8-0 Jaga Lututów 21 września, 15:00
Victoria Szadek 1-0 LKS Kobierzycko 20 września, 16:00
Jutrzenka Warta 7-2 LZS Wydrzyn 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

LZS Wydrzyn 3-0 MLKS Konopnica 28 września, 15:00
LKS Kobierzycko 2-1 Jutrzenka Warta 28 września, 16:00
Jaga Lututów 2-1 Victoria Szadek 27 września, 16:00
Gatta Zduńska Wola 3-0 LGKS Charłupia Mała 27 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Warta Działoszyn 8-3 Piast Błaszki 27 września, 16:00
WKS Wieluń 10-2 Warta Osjaków 27 września, 16:00
Orkan Buczek 4-2 LKS Kwiatkowice 27 września, 16:00
KS Kraszkowice 4-2 Victoria Skomlin 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

MLKS Konopnica 2-3 Victoria Skomlin 4 października, 16:00
LKS Kwiatkowice 5-1 KS Kraszkowice 5 października, 15:00
Warta Osjaków 2-9 Orkan Buczek 5 października, 16:00
Piast Błaszki 2-4 WKS Wieluń 4 października, 16:00
LGKS Charłupia Mała 1-5 Warta Działoszyn 5 października, 15:00
Victoria Szadek 0-2 Gatta Zduńska Wola 4 października, 16:00
Jutrzenka Warta 5-3 Jaga Lututów 5 października, 15:00
LZS Wydrzyn 1-0 LKS Kobierzycko 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

LKS Kobierzycko 1-2 MLKS Konopnica 12 października, 16:00
Jaga Lututów 4-0 LZS Wydrzyn 12 października, 11:00
Gatta Zduńska Wola 0-0 Jutrzenka Warta 11 października, 16:00
Warta Działoszyn 0-0 Victoria Szadek 11 października, 16:00
WKS Wieluń 9-0 LGKS Charłupia Mała 11 października, 16:00
Orkan Buczek 1-4 Piast Błaszki 11 października, 15:30
KS Kraszkowice 6-2 Warta Osjaków 12 października, 15:00
Victoria Skomlin 3-2 LKS Kwiatkowice 16 listopada
w pierwotnym terminie (12 października, 14:00) odwołany

Kolejka 12 - 18-19 października

MLKS Konopnica 4-3 LKS Kwiatkowice 18 października, 15:00
Warta Osjaków 2-1 Victoria Skomlin 19 października, 15:00
Piast Błaszki 4-0 KS Kraszkowice 18 października, 15:00
LGKS Charłupia Mała 2-7 Orkan Buczek 19 października, 15:00
Victoria Szadek 0-2 WKS Wieluń 19 października, 15:00
Jutrzenka Warta 0-2 Warta Działoszyn 18 października, 15:00
LZS Wydrzyn 0-3 Gatta Zduńska Wola 18 października, 15:00
LKS Kobierzycko 2-0 Jaga Lututów 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Jaga Lututów 2-0 MLKS Konopnica 26 października, 11:00
Gatta Zduńska Wola 4-1 LKS Kobierzycko 25 października, 15:00
w Bałuczu
Warta Działoszyn 3-0 LZS Wydrzyn 25 października, 15:00
WKS Wieluń 0-2 Jutrzenka Warta 25 października, 15:00
Orkan Buczek 4-0 Victoria Szadek 25 października, 15:00
KS Kraszkowice 3-2 LGKS Charłupia Mała 26 października, 15:00
Victoria Skomlin 2-0 Piast Błaszki 26 października, 14:00
LKS Kwiatkowice 7-0 Warta Osjaków 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

MLKS Konopnica 0-8 Warta Osjaków 2 listopada, 14:00
Piast Błaszki 1-2 LKS Kwiatkowice 2 listopada, 14:00
LGKS Charłupia Mała 4-0 Victoria Skomlin 2 listopada, 14:00
Victoria Szadek 2-1 KS Kraszkowice 2 listopada, 14:00
Jutrzenka Warta 3-3 Orkan Buczek 2 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 0-1 WKS Wieluń 2 listopada, 14:00
LKS Kobierzycko 1-1 Warta Działoszyn 2 listopada, 14:00
Jaga Lututów 1-5 Gatta Zduńska Wola 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Gatta Zduńska Wola 11-1 MLKS Konopnica 9 listopada, 14:00
Warta Działoszyn 6-2 Jaga Lututów 8 listopada, 11:00
WKS Wieluń 6-1 LKS Kobierzycko 8 listopada, 14:00
Orkan Buczek 4-0 LZS Wydrzyn 8 listopada, 14:00
KS Kraszkowice 0-4 Jutrzenka Warta 9 listopada, 14:00
Victoria Skomlin 2-0 Victoria Szadek 9 listopada, 14:00
LKS Kwiatkowice 3-1 LGKS Charłupia Mała 8 listopada, 14:00
Warta Osjaków 2-4 Piast Błaszki 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

MLKS Konopnica 0-1 Piast Błaszki 22 marca, 15:00
Warta Osjaków 3-0 LGKS Charłupia Mała 22 marca, 15:00
LKS Kwiatkowice 6-0 Victoria Szadek 22 marca, 14:00
Victoria Skomlin 2-2 Jutrzenka Warta 22 marca, 14:00
KS Kraszkowice 1-1 LZS Wydrzyn 22 marca, 15:00
Orkan Buczek 5-1 LKS Kobierzycko 21 marca, 15:30
WKS Wieluń 13-1 Jaga Lututów 21 marca, 15:00
Warta Działoszyn 0-1 Gatta Zduńska Wola 21 marca, 11:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Warta Działoszyn 4-0 MLKS Konopnica 28 marca, 15:00
Gatta Zduńska Wola 0-0 WKS Wieluń 28 marca, 16:00
Jaga Lututów 4-4 Orkan Buczek 29 marca, 15:00
LKS Kobierzycko 5-0 KS Kraszkowice 29 marca, 14:00
LZS Wydrzyn 2-1 Victoria Skomlin 29 marca, 15:00
Jutrzenka Warta 7-3 LKS Kwiatkowice 29 marca, 16:00
Victoria Szadek 3-0 Warta Osjaków 28 marca, 16:00
LGKS Charłupia Mała 0-4 Piast Błaszki 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

MLKS Konopnica 2-4 LGKS Charłupia Mała 4 kwietnia, 12:00
Piast Błaszki 0-3 Victoria Szadek 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Warta Osjaków 0-1 Jutrzenka Warta 5 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatkowice 5-0 LZS Wydrzyn 5 kwietnia, 15:00
Victoria Skomlin 2-0 LKS Kobierzycko 4 kwietnia, 16:00
KS Kraszkowice 1-2 Jaga Lututów 5 kwietnia, 15:00
Orkan Buczek 1-1 Gatta Zduńska Wola 4 kwietnia, 16:00
WKS Wieluń 3-2 Warta Działoszyn 4 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

WKS Wieluń 6-0 MLKS Konopnica 18 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 3-0 Orkan Buczek 18 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gatta Zduńska Wola 6-0 KS Kraszkowice 18 kwietnia, 16:00
w Bałuczu
Jaga Lututów 0-2 Victoria Skomlin 19 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 1-2 LKS Kwiatkowice 19 kwietnia, 14:00
LZS Wydrzyn 4-1 Warta Osjaków 19 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Warta 3-0 Piast Błaszki 18 kwietnia, 15:00
Victoria Szadek 0-0 LGKS Charłupia Mała 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

MLKS Konopnica 1-1 Victoria Szadek 26 kwietnia, 16:00
LGKS Charłupia Mała 1-2 Jutrzenka Warta 26 kwietnia, 15:00
Piast Błaszki 7-0 LZS Wydrzyn 26 kwietnia, 16:00
Warta Osjaków 4-1 LKS Kobierzycko 26 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Jaga Lututów 26 kwietnia, 15:00
Victoria Skomlin 1-2 Gatta Zduńska Wola 26 kwietnia, 14:00
KS Kraszkowice 0-11 Warta Działoszyn 26 kwietnia, 15:00
Orkan Buczek 1-3 WKS Wieluń 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Orkan Buczek 7-1 MLKS Konopnica 30 kwietnia, 17:00
WKS Wieluń 3-0 KS Kraszkowice 30 kwietnia, 17:00
(wo)
Warta Działoszyn 1-1 Victoria Skomlin 30 kwietnia, 17:00
Gatta Zduńska Wola 1-0 LKS Kwiatkowice 30 kwietnia, 17:00
Jaga Lututów 2-4 Warta Osjaków 30 kwietnia, 16:30
LKS Kobierzycko 2-2 Piast Błaszki 30 kwietnia, 18:00
LZS Wydrzyn 2-2 LGKS Charłupia Mała 30 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Warta 3-0 Victoria Szadek 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Gatta Zduńska Wola 3-0 Warta Osjaków 3 maja, 17:00
MLKS Konopnica 1-4 Jutrzenka Warta 3 maja, 17:00
Victoria Szadek 4-0 LZS Wydrzyn 3 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-2 LKS Kobierzycko 3 maja, 15:00
Piast Błaszki 4-1 Jaga Lututów 3 maja, 16:00
LKS Kwiatkowice 3-0 Warta Działoszyn 3 maja, 15:00
Victoria Skomlin 0-3 WKS Wieluń 3 maja, 14:00
KS Kraszkowice 1-5 Orkan Buczek 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

KS Kraszkowice 0-3 MLKS Konopnica 10 maja, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orkan Buczek 2-3 Victoria Skomlin 9 maja, 17:00
WKS Wieluń 2-1 LKS Kwiatkowice 9 maja, 17:30
Warta Działoszyn 8-0 Warta Osjaków 9 maja, 14:00
Gatta Zduńska Wola 0-0 Piast Błaszki 9 maja, 17:00
Jaga Lututów 0-2 LGKS Charłupia Mała 9 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 1-4 Victoria Szadek 10 maja, 17:00
LZS Wydrzyn 1-3 Jutrzenka Warta 9 maja, 15:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

MLKS Konopnica 1-1 LZS Wydrzyn 16 maja, 17:00
Jutrzenka Warta 7-2 LKS Kobierzycko 17 maja, 17:00
Victoria Szadek 3-0 Jaga Lututów 16 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-7 Gatta Zduńska Wola 17 maja, 15:00
Piast Błaszki 0-1 Warta Działoszyn 17 maja, 16:00
Warta Osjaków 0-6 WKS Wieluń 17 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-0 Orkan Buczek 17 maja, 16:00
Victoria Skomlin 5-1 KS Kraszkowice 17 maja, 14:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Victoria Skomlin 4-2 MLKS Konopnica 24 maja, 14:00
KS Kraszkowice 0-4 LKS Kwiatkowice 24 maja, 15:00
Orkan Buczek 7-1 Warta Osjaków 23 maja, 17:00
WKS Wieluń 6-1 Piast Błaszki 23 maja, 18:00
Warta Działoszyn 9-2 LGKS Charłupia Mała 23 maja, 11:00
Gatta Zduńska Wola 1-1 Victoria Szadek 24 maja, 17:00
Jaga Lututów 0-1 Jutrzenka Warta 24 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 0-1 LZS Wydrzyn 24 maja, 14:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

MLKS Konopnica 3-2 LKS Kobierzycko 30 maja, 17:00
LZS Wydrzyn 1-1 Jaga Lututów 30 maja, 17:00
Jutrzenka Warta 0-2 Gatta Zduńska Wola 30 maja, 17:00
Victoria Szadek 1-2 Warta Działoszyn 30 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 0-2 WKS Wieluń 31 maja, 15:00
Piast Błaszki 4-2 Orkan Buczek 31 maja, 17:00
Warta Osjaków 2-3 KS Kraszkowice 31 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Victoria Skomlin 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

LKS Kwiatkowice 10-0 MLKS Konopnica 7 czerwca, 16:00
Victoria Skomlin 2-3 Warta Osjaków 6 czerwca, 17:00
KS Kraszkowice 2-1 Piast Błaszki 7 czerwca, 15:00
Orkan Buczek 2-1 LGKS Charłupia Mała 6 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 5-0 Victoria Szadek 6 czerwca, 18:00
Warta Działoszyn 7-3 Jutrzenka Warta 6 czerwca, 11:00
Gatta Zduńska Wola 6-0 LZS Wydrzyn 6 czerwca, 17:00
Jaga Lututów 3-0 LKS Kobierzycko 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10 czerwca

MLKS Konopnica 3-6 Jaga Lututów 10 czerwca, 18:00
LKS Kobierzycko 1-4 Gatta Zduńska Wola 10 czerwca, 18:00
LZS Wydrzyn 2-1 Warta Działoszyn 10 czerwca, 17:00
Jutrzenka Warta 2-3 WKS Wieluń 10 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 5-1 Orkan Buczek 10 czerwca, 18:00
LGKS Charłupia Mała 6-2 KS Kraszkowice 10 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 4-1 Victoria Skomlin 10 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 1-3 LKS Kwiatkowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Warta Osjaków 4-0 MLKS Konopnica 13 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 4-1 Piast Błaszki 13 czerwca, 17:00
Victoria Skomlin 4-0 LGKS Charłupia Mała 13 czerwca, 17:00
KS Kraszkowice 0-5 Victoria Szadek 13 czerwca, 17:00
Orkan Buczek 2-3 Jutrzenka Warta 13 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 3-0 LZS Wydrzyn 13 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 3-0 LKS Kobierzycko 13 czerwca, 17:00
(wo)
Gatta Zduńska Wola 8-0 Jaga Lututów 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

MLKS Konopnica 0-5 Gatta Zduńska Wola 20 czerwca, 17:00
Jaga Lututów 1-5 Warta Działoszyn 20 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 1-8 WKS Wieluń 20 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 2-4 Orkan Buczek 20 czerwca, 17:00
Jutrzenka Warta 9-1 KS Kraszkowice 20 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 2-3 Victoria Skomlin 20 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 2-2 LKS Kwiatkowice 20 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 0-0 Warta Osjaków 20 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (łódzka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Łódź)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Skierniewice)

Klasa A 2008/2009 (Sieradz I)
Klasa A 2008/2009 (Sieradz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas