[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Piotrków Trybunalski II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia II Piotrków Trybunalski 22 59 19 2 1 86-21 10 1 0 44-9 9 1 1 42-12
2.  Polonia Piotrków Trybunalski 22 49 15 4 3 61-21 8 2 1 35-7 7 2 2 26-14
3.  Hetman Rusiec 22 46 15 1 6 69-37 9 1 1 46-15 6 0 5 23-22
4.  Victoria Żytno 22 32 10 2 10 32-46 7 1 3 19-15 3 1 7 13-31
5.  Start Niechcice 22 30 9 3 10 46-38 5 1 5 27-13 4 2 5 19-25
6.  KS Grocholice (Bełchatów) 22 29 8 5 9 38-44 6 2 3 28-20 2 3 6 10-24
7.  Czarni Rozprza 22 26 7 5 10 41-52 4 3 4 22-22 3 2 6 19-30
8.  Start Lgota Wielka 22 24 6 6 10 27-46 4 4 3 18-18 2 2 7 9-28
9.  LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 22 23 7 2 13 38-60 6 1 4 25-23 1 1 9 13-37
10.  RKS 1979 Radomsko 22 21 5 6 11 42-56 4 3 4 27-21 1 3 7 15-35
11.  Motor Bujniczki 22 19 5 4 13 35-65 4 1 6 19-26 1 3 7 16-39
12.  VIS Gidle 22 17 5 2 15 33-62 5 1 5 26-23 0 1 10 7-39
Motor Bujniczki rozgrywa swoje mecze w Gorzkowicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Concordia II Piotrków Trybunalski    3-2 4-3 7-0 0-0 2-0 5-0 2-0 5-2 3-0 6-1 7-1 
 2 Polonia Piotrków Trybunalski1-1     3-1 4-0 3-0 5-0 6-0 3-0 0-1 6-2 2-2 2-0 
 3 Hetman Rusiec3-2 0-2     1-0 9-1 3-1 4-4 6-0 5-0 4-1 6-3 5-1 
 4 Victoria Żytno1-6 3-1 0-1     0-2 2-1 4-2 1-1 1-0 3-0 3-1 1-0 
 5 Start Niechcice1-3 1-2 0-2 0-1     5-0 1-1 1-2 4-1 4-0 3-1 7-0 
 6 KS Grocholice (Bełchatów)0-6 2-2 1-2 3-0 2-1     1-0 5-1 6-1 3-3 1-3 4-1 
 7 Czarni Rozprza0-2 0-4 4-3 5-1 1-3 2-2     1-1 3-0 3-4 0-0 3-2 
 8 Start Lgota Wielka0-6 1-2 1-2 1-1 3-1 1-1 2-1     3-1 2-2 4-1 0-0 
 9 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)0-3 1-3 4-1 3-2 1-5 2-0 2-4 2-1     4-1 3-3 3-0 
 10 RKS 1979 Radomsko2-3 1-1 4-1 3-4 3-1 0-0 1-3 1-2 4-4     6-1 2-1 
 11 Motor Bujniczki2-6 0-3 1-5 3-1 0-2 1-3 1-2 3-1 1-0 2-2     5-1 
 12 VIS Gidle2-4 2-4 0-2 1-3 3-3 1-2 3-2 3-0 5-3 1-0 5-0     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

RKS 1979 Radomsko 2-1 VIS Gidle
Motor Bujniczki 1-2 Czarni Rozprza
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Start Lgota Wielka
Start Niechcice 4-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Victoria Żytno 0-1 Hetman Rusiec

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

VIS Gidle 0-2 Hetman Rusiec
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-2 Victoria Żytno
Start Lgota Wielka 3-1 Start Niechcice
KS Grocholice (Bełchatów) 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza 0-2 Concordia II Piotrków Trybunalski
RKS 1979 Radomsko 6-1 Motor Bujniczki

Kolejka 3 - 6-7 września

Motor Bujniczki 5-1 VIS Gidle
Concordia II Piotrków Trybunalski 3-0 RKS 1979 Radomsko
Polonia Piotrków Trybunalski 6-0 Czarni Rozprza
Start Niechcice 5-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Victoria Żytno 1-1 Start Lgota Wielka
Hetman Rusiec 5-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)

Kolejka 4 - 13-14 września

VIS Gidle 5-3 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Start Lgota Wielka 1-2 Hetman Rusiec
KS Grocholice (Bełchatów) 3-0 Victoria Żytno
Czarni Rozprza 1-3 Start Niechcice
RKS 1979 Radomsko 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Motor Bujniczki 2-6 Concordia II Piotrków Trybunalski

Kolejka 5 - 20-21 września

Concordia II Piotrków Trybunalski 7-1 VIS Gidle
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Motor Bujniczki
Start Niechcice 4-0 RKS 1979 Radomsko
Victoria Żytno 4-2 Czarni Rozprza
Hetman Rusiec 3-1 KS Grocholice (Bełchatów)
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-1 Start Lgota Wielka

Kolejka 6 - 27-28 września

VIS Gidle 3-0 Start Lgota Wielka
KS Grocholice (Bełchatów) 6-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Czarni Rozprza 4-3 Hetman Rusiec
RKS 1979 Radomsko 3-4 Victoria Żytno
Motor Bujniczki 0-2 Start Niechcice
Concordia II Piotrków Trybunalski 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 7 - 4-5 października

Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 VIS Gidle
Start Niechcice 1-3 Concordia II Piotrków Trybunalski
Victoria Żytno 3-1 Motor Bujniczki
Hetman Rusiec 4-1 RKS 1979 Radomsko
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-4 Czarni Rozprza
Start Lgota Wielka 1-1 KS Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 8 - 11-12 października

VIS Gidle 1-2 KS Grocholice (Bełchatów)
Czarni Rozprza 1-1 Start Lgota Wielka
RKS 1979 Radomsko 4-4 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Motor Bujniczki 1-5 Hetman Rusiec
Concordia II Piotrków Trybunalski 7-0 Victoria Żytno
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Start Niechcice

Kolejka 9 - 18-19 października

Start Niechcice 7-0 VIS Gidle
Victoria Żytno 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Hetman Rusiec 3-2 Concordia II Piotrków Trybunalski
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-3 Motor Bujniczki
Start Lgota Wielka 2-2 RKS 1979 Radomsko
KS Grocholice (Bełchatów) 1-0 Czarni Rozprza

Kolejka 10 - 25-26 października

VIS Gidle 3-2 Czarni Rozprza
RKS 1979 Radomsko 0-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Motor Bujniczki 3-1 Start Lgota Wielka
Concordia II Piotrków Trybunalski 5-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Hetman Rusiec
Start Niechcice 0-1 Victoria Żytno

Kolejka 11 - 2 listopada

Victoria Żytno 1-0 VIS Gidle
Hetman Rusiec 9-1 Start Niechcice
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski
Start Lgota Wielka 0-6 Concordia II Piotrków Trybunalski
KS Grocholice (Bełchatów) 1-3 Motor Bujniczki
Czarni Rozprza 3-4 RKS 1979 Radomsko

Kolejka 12 - 21-22 marca

VIS Gidle 1-0 RKS 1979 Radomsko
Czarni Rozprza 0-0 Motor Bujniczki
KS Grocholice (Bełchatów) 0-6 Concordia II Piotrków Trybunalski
Start Lgota Wielka 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 Start Niechcice
Hetman Rusiec 1-0 Victoria Żytno

Kolejka 13 - 28-29 marca

Hetman Rusiec 5-1 VIS Gidle
Victoria Żytno 1-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Start Niechcice 1-2 Start Lgota Wielka
Polonia Piotrków Trybunalski 5-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Concordia II Piotrków Trybunalski 5-0 Czarni Rozprza
Motor Bujniczki 2-2 RKS 1979 Radomsko

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

VIS Gidle 5-0 Motor Bujniczki
RKS 1979 Radomsko 2-3 Concordia II Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza 0-4 Polonia Piotrków Trybunalski
KS Grocholice (Bełchatów) 2-1 Start Niechcice
Start Lgota Wielka 1-1 Victoria Żytno
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 4-1 Hetman Rusiec

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-0 VIS Gidle
Hetman Rusiec 6-0 Start Lgota Wielka
Victoria Żytno 2-1 KS Grocholice (Bełchatów)
Start Niechcice 1-1 Czarni Rozprza
Polonia Piotrków Trybunalski 6-2 RKS 1979 Radomsko
Concordia II Piotrków Trybunalski 6-1 Motor Bujniczki

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

VIS Gidle 2-4 Concordia II Piotrków Trybunalski
Motor Bujniczki 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski
RKS 1979 Radomsko 3-1 Start Niechcice
Czarni Rozprza 5-1 Victoria Żytno
KS Grocholice (Bełchatów) 1-2 Hetman Rusiec
Start Lgota Wielka 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)

Kolejka 17 - 1-2 maja

Start Lgota Wielka 0-0 VIS Gidle
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-0 KS Grocholice (Bełchatów)
Hetman Rusiec 4-4 Czarni Rozprza
Victoria Żytno 3-0 RKS 1979 Radomsko
Start Niechcice 3-1 Motor Bujniczki
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Concordia II Piotrków Trybunalski

Kolejka 18 - 9-10 maja

VIS Gidle 2-4 Polonia Piotrków Trybunalski
Concordia II Piotrków Trybunalski 0-0 Start Niechcice
Motor Bujniczki 3-1 Victoria Żytno
RKS 1979 Radomsko 4-1 Hetman Rusiec
Czarni Rozprza 3-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
KS Grocholice (Bełchatów) 5-1 Start Lgota Wielka

Kolejka 19 - 16-17 maja

KS Grocholice (Bełchatów) 4-1 VIS Gidle
Start Lgota Wielka 2-1 Czarni Rozprza
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 4-1 RKS 1979 Radomsko
Hetman Rusiec 6-3 Motor Bujniczki
Victoria Żytno 1-6 Concordia II Piotrków Trybunalski
Start Niechcice 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 20 - 23-24 maja

VIS Gidle 3-3 Start Niechcice
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Victoria Żytno
Concordia II Piotrków Trybunalski 4-3 Hetman Rusiec
Motor Bujniczki 1-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
RKS 1979 Radomsko 1-2 Start Lgota Wielka
Czarni Rozprza 2-2 KS Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 21 - 31 maja

Czarni Rozprza 3-2 VIS Gidle
KS Grocholice (Bełchatów) 3-3 RKS 1979 Radomsko
Start Lgota Wielka 4-1 Motor Bujniczki
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-3 Concordia II Piotrków Trybunalski
Hetman Rusiec 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Victoria Żytno 0-2 Start Niechcice

Kolejka 22 - 7 czerwca

VIS Gidle 1-3 Victoria Żytno
Start Niechcice 0-2 Hetman Rusiec
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-0 Start Lgota Wielka
Motor Bujniczki 1-3 KS Grocholice (Bełchatów)
RKS 1979 Radomsko 1-3 Czarni Rozprza

Klasa okręgowa 2008/2009 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2008/2009 (Piotrków Trybunalski I)

Klasa B 2008/2009 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2008/2009 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas