[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Pabianice 34 87 27 6 1 89-22 14 3 0 49-11 13 3 1 40-11
2.  Górnik Łęczyca 34 72 22 6 6 93-41 13 1 3 56-20 9 5 3 37-21
3.  MKS II Kutno 34 58 17 7 10 65-51 11 3 3 43-23 6 4 7 22-28
4.  Orzeł Parzęczew 34 56 16 8 10 63-46 9 4 4 41-26 7 4 6 22-20
5.  Stal Głowno 34 55 17 4 13 68-46 9 3 5 33-20 8 1 8 35-26
6.  LKS Różyca 34 52 15 7 12 46-48 9 4 4 25-14 6 3 8 21-34
7.  Polonia Andrzejów (Łódź) 34 48 14 6 14 61-62 9 4 4 33-19 5 2 10 28-43
8.  LKS Gałkówek 34 47 13 8 13 50-46 6 5 6 25-23 7 3 7 25-23
9.  KKS Koluszki 34 45 11 12 11 33-34 8 5 4 17-10 3 7 7 16-24
10.  Victoria Rąbień 34 44 13 5 16 59-60 9 1 7 35-26 4 4 9 24-34
11.  PTC Pabianice 34 43 13 4 17 45-47 5 2 10 22-27 8 2 7 23-20 2 3 1 0 1 4-2
12.  Pogoń Rogów 34 43 13 4 17 43-55 9 4 4 27-22 4 0 13 16-33 2 3 1 0 1 2-4
13.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 42 11 9 14 35-45 6 5 6 18-18 5 4 8 17-27
14.  AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 34 41 12 5 17 45-61 6 3 8 24-26 6 2 9 21-35
15.  GKS Bedlno 34 40 12 4 18 63-79 10 0 7 44-34 2 4 11 19-45
16.  Start Brzeziny 34 36 10 6 18 41-77 7 3 7 25-31 3 3 11 16-46
17.  Krośniewianka Krośniewice 34 28 6 10 18 30-61 3 5 9 14-27 3 5 9 16-34
18.  MKS 2000 Tuszyn 34 22 5 7 22 35-83 5 4 8 25-31 0 3 14 10-52
Spadkowicz z IV ligi Łódzki KS II wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Sokół II Aleksandrów Łódzki.
W związku z wycofaniem z III ligi Ceramiki Opoczno dodatkowo utrzymał się AZS WSEZ/Kolejarz Łódź.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Włókniarz Pabianice    2-2 3-0 1-1 4-1 2-0 2-1 2-1 2-0 1-0 2-1 6-0 3-0 5-1 1-0 4-0 2-2 7-1 
 2 Górnik Łęczyca2-4     3-0 2-0 2-1 4-2 9-2 2-2 3-0 8-1 2-0 4-0 0-1 1-2 6-4 2-0 3-1 3-0 
 3 MKS II Kutno0-2 5-4     2-2 2-1 1-0 3-3 0-3* 1-0 4-2 0-2 3-1 5-0 3-1 3-0 7-1 3-0 1-1 
 4 Orzeł Parzęczew0-2 0-3 1-1     3-2 4-0 7-0 0-0 1-1 2-7 0-2 3-2 3-0 3-2 4-2 3-1 0-0 7-1 
 5 Stal Głowno0-1 1-2 2-2 0-2     2-2 3-6 2-1 2-0 1-1 0-1 1-0 1-0 3-0 5-0 2-0 4-1 4-1 
 6 LKS Różyca0-2 0-2 2-1 2-0 1-1     2-0 1-0 0-0 0-0 2-1 2-1 5-0 0-3 2-3 5-0 0-0 1-0 
 7 Polonia Andrzejów (Łódź)2-1 1-3 3-0 2-0 0-2 1-3     2-1 1-1 1-1 2-1 2-3 1-1 2-0 1-1 5-0 3-1 4-0 
 8 LKS Gałkówek1-1 1-1 4-1 0-3* 1-3 1-2 0-0     2-0 0-3 3-0 1-0 1-3 1-1 4-0 3-3 0-2 2-0 
 9 KKS Koluszki1-1 0-1 0-2 0-0 1-0 1-1 1-0 0-1     1-0 0-0 1-0 2-1 0-2 4-0 1-1 3-0* 1-0 
 10 Victoria Rąbień2-3 2-6 0-2 0-2 0-4 5-0 3-2 1-2 0-0     1-2 2-1 2-0 7-0 2-1 3-1 4-0 1-0 
 11 PTC Pabianice0-0 3-1 0-2 0-2 4-0 1-2 1-2 0-4 1-3 4-1     0-2 1-1 1-2 1-0 2-3 1-2 2-0 
 12 Pogoń Rogów0-2 0-0 1-1 3-0 1-3 1-0 1-0 4-1 2-2 2-0 0-4     0-3 2-1 4-2 2-1 1-1 3-1 
 13 Sokół II Aleksandrów Łódzki0-2 0-3 1-1 3-1 1-0 2-0 1-2 1-0 1-1 0-0 0-1 2-0     1-2 0-0 0-1 3-2 2-2 
 14 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź0-4 0-3 2-0 1-1 2-1 0-2 6-3 1-2 1-1 1-2 0-2 1-0 0-2     1-2 3-0 1-1 4-0 
 15 GKS Bedlno2-3 2-3 3-2 2-1 1-2 5-1 1-5 3-4 4-2 4-3 2-1 1-2 2-1 1-2     3-1 3-0 5-1 
 16 Start Brzeziny0-4 2-2 0-2 2-3 1-5 0-1 1-0 2-0 1-0 2-0 4-1 2-1 0-3 3-1 3-3     0-3 2-2 
 17 Krośniewianka Krośniewice1-5 1-0 1-2 0-2 2-5 1-1 0-2 0-1 0-2 1-2 0-0 2-1 0-0 0-0 1-1 1-3     3-0* 
 18 MKS 2000 Tuszyn0-3 1-1 2-3 0-2 0-4 3-4 2-0 2-2 2-3 2-1 2-4 0-2 1-1 2-1 3-0 0-0 3-0     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Krośniewianka Krośniewice 1-5 Włókniarz Pabianice 18 sierpnia, 18:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 KKS Koluszki 18 sierpnia, 18:00
Victoria Rąbień 0-2 MKS II Kutno 18 sierpnia, 17:30
PTC Pabianice 3-1 Górnik Łęczyca 18 sierpnia, 17:30
LKS Różyca 1-1 Stal Głowno 18 sierpnia, 17:30
Pogoń Rogów 2-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 18 sierpnia, 18:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 GKS Bedlno 18 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny 2-0 LKS Gałkówek 18 sierpnia, 18:00
Orzeł Parzęczew 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Włókniarz Pabianice 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 sierpnia, 18:00
LKS Gałkówek 0-3 Orzeł Parzęczew 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy występowała zbyt mała ilość zawodników młodzieżowych
GKS Bedlno 3-1 Start Brzeziny 21 sierpnia, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 4-0 MKS 2000 Tuszyn 21 sierpnia, 15:00
Stal Głowno 1-0 Pogoń Rogów 22 sierpnia, 17:00
Górnik Łęczyca 4-2 LKS Różyca 21 sierpnia, 17:00
MKS II Kutno 0-2 PTC Pabianice 22 sierpnia, 11:00
KKS Koluszki 1-0 Victoria Rąbień 21 sierpnia, 17:15
Krośniewianka Krośniewice 0-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 Włókniarz Pabianice 28 sierpnia, 17:00
Victoria Rąbień 4-0 Krośniewianka Krośniewice 28 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 1-3 KKS Koluszki 28 sierpnia, 17:30
LKS Różyca 2-1 MKS II Kutno 28 sierpnia, 16:30
Pogoń Rogów 0-0 Górnik Łęczyca 28 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-4 Stal Głowno 28 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny 3-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-2 GKS Bedlno 28 sierpnia, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 LKS Gałkówek 29 sierpnia, 15:00
w Rudzie Bugaj

Kolejka 4 - 4-5 września

Włókniarz Pabianice 2-1 LKS Gałkówek 4 września, 17:30
GKS Bedlno 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4 września, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-1 Orzeł Parzęczew 5 września, 17:00
Stal Głowno 2-0 Start Brzeziny 5 września, 17:00
Górnik Łęczyca 3-0 MKS 2000 Tuszyn 4 września, 17:00
MKS II Kutno 3-1 Pogoń Rogów 5 września, 11:00
KKS Koluszki 1-1 LKS Różyca 4 września, 16:45
Krośniewianka Krośniewice 0-0 PTC Pabianice 4 września, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Victoria Rąbień 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 8 września

Victoria Rąbień 2-3 Włókniarz Pabianice 8 września, 17:00
PTC Pabianice 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 8 września, 17:00
LKS Różyca 0-0 Krośniewianka Krośniewice 8 września, 17:00
Pogoń Rogów 2-2 KKS Koluszki 8 września, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 2-3 MKS II Kutno 8 września, 17:00
Start Brzeziny 2-2 Górnik Łęczyca 8 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 3-2 Stal Głowno 8 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 8 września, 17:00
w Rudzie Bugaj
LKS Gałkówek 4-0 GKS Bedlno 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Włókniarz Pabianice 1-0 GKS Bedlno 11 września, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 LKS Gałkówek 11 września, 15:00
Stal Głowno 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 12 września, 16:00
Górnik Łęczyca 2-0 Orzeł Parzęczew 11 września, 17:00
MKS II Kutno 7-1 Start Brzeziny 12 września, 11:00
KKS Koluszki 1-0 MKS 2000 Tuszyn 11 września, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 2-1 Pogoń Rogów 11 września, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 LKS Różyca 11 września, 17:00
Victoria Rąbień 1-2 PTC Pabianice 11 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

PTC Pabianice 0-0 Włókniarz Pabianice 18 września, 16:30
LKS Różyca 0-0 Victoria Rąbień 18 września, 16:00
Pogoń Rogów 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 18 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Krośniewianka Krośniewice 18 września, 16:30
Start Brzeziny 1-0 KKS Koluszki 18 września, 16:30
Orzeł Parzęczew 1-1 MKS II Kutno 18 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Górnik Łęczyca 19 września, 16:00
w Rudzie Bugaj
LKS Gałkówek 1-3 Stal Głowno 18 września, 16:00
GKS Bedlno 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 22 września

Włókniarz Pabianice 5-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 22 września, 16:30
Stal Głowno 5-0 GKS Bedlno 22 września, 16:30
Górnik Łęczyca 2-2 LKS Gałkówek 22 września, 17:00
MKS II Kutno 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 września, 16:00
KKS Koluszki 0-0 Orzeł Parzęczew 22 września, 16:15
Krośniewianka Krośniewice 1-3 Start Brzeziny 22 września, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-0 MKS 2000 Tuszyn 22 września, 17:30
Victoria Rąbień 2-1 Pogoń Rogów 22 września, 17:00
PTC Pabianice 1-2 LKS Różyca 22 września, 16:30

Kolejka 9 - 25-26 września

LKS Różyca 0-2 Włókniarz Pabianice 25 września, 16:00
Pogoń Rogów 0-4 PTC Pabianice 25 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Victoria Rąbień 25 września, 16:00
Start Brzeziny 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 25 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 0-0 Krośniewianka Krośniewice 25 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 KKS Koluszki 26 września, 16:00
LKS Gałkówek 4-1 MKS II Kutno 25 września, 16:00
GKS Bedlno 2-3 Górnik Łęczyca 25 września, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 Stal Głowno 25 września, 15:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Włókniarz Pabianice 4-1 Stal Głowno 2 października, 15:30
Górnik Łęczyca 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 października, 15:00
MKS II Kutno 3-0 GKS Bedlno 3 października, 11:00
KKS Koluszki 0-1 LKS Gałkówek 2 października, 15:45
Krośniewianka Krośniewice 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2 października, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 Orzeł Parzęczew 2 października, 16:00
Victoria Rąbień 3-1 Start Brzeziny 3 października, 15:00
PTC Pabianice 2-0 MKS 2000 Tuszyn 2 października, 15:00
LKS Różyca 2-1 Pogoń Rogów 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Pogoń Rogów 0-2 Włókniarz Pabianice 9 października, 15:30
MKS 2000 Tuszyn 3-4 LKS Różyca 9 października, 15:00
Start Brzeziny 4-1 PTC Pabianice 9 października, 15:30
Orzeł Parzęczew 2-7 Victoria Rąbień 9 października, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 października, 16:00
LKS Gałkówek 0-2 Krośniewianka Krośniewice 9 października, 16:00
GKS Bedlno 4-2 KKS Koluszki 9 października, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-0 MKS II Kutno 9 października, 15:00
Stal Głowno 1-2 Górnik Łęczyca 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Włókniarz Pabianice 2-2 Górnik Łęczyca 16 października, 14:30
MKS II Kutno 2-1 Stal Głowno 17 października, 11:00
KKS Koluszki 0-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 16 października, 15:15
Krośniewianka Krośniewice 1-1 GKS Bedlno 16 października, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 LKS Gałkówek 17 października, 15:00
Victoria Rąbień 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 października, 16:00
PTC Pabianice 0-2 Orzeł Parzęczew 16 października, 15:00
LKS Różyca 5-0 Start Brzeziny 16 października, 16:00
Pogoń Rogów 3-1 MKS 2000 Tuszyn 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

MKS 2000 Tuszyn 0-3 Włókniarz Pabianice 23 października, 15:00
Start Brzeziny 2-1 Pogoń Rogów 23 października, 15:00
Orzeł Parzęczew 4-0 LKS Różyca 23 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 PTC Pabianice 24 października, 15:00
LKS Gałkówek 0-3 Victoria Rąbień 23 października, 15:00
GKS Bedlno 1-5 Polonia Andrzejów (Łódź) 23 października, 15:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-1 Krośniewianka Krośniewice 23 października, 15:00
Stal Głowno 2-0 KKS Koluszki 24 października, 15:00
Górnik Łęczyca 3-0 MKS II Kutno 23 października, 15:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Włókniarz Pabianice 3-0 MKS II Kutno 30 października, 14:00
KKS Koluszki 0-1 Górnik Łęczyca 30 października, 14:45
Krośniewianka Krośniewice 2-5 Stal Głowno 30 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 30 października, 12:00
Victoria Rąbień 2-1 GKS Bedlno 30 października, 15:00
PTC Pabianice 0-4 LKS Gałkówek 30 października, 14:00
LKS Różyca 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 października, 14:30
Pogoń Rogów 3-0 Orzeł Parzęczew 30 października, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Start Brzeziny 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Start Brzeziny 0-4 Włókniarz Pabianice 6 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 7-1 MKS 2000 Tuszyn 6 listopada, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Pogoń Rogów 7 listopada, 13:00
LKS Gałkówek 1-2 LKS Różyca 6 listopada, 14:00
GKS Bedlno 2-1 PTC Pabianice 6 listopada, 14:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 Victoria Rąbień 6 listopada, 13:00
Stal Głowno 3-6 Polonia Andrzejów (Łódź) 7 listopada, 12:00
Górnik Łęczyca 3-1 Krośniewianka Krośniewice 6 listopada, 14:00
MKS II Kutno 1-0 KKS Koluszki 7 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Włókniarz Pabianice 2-0 KKS Koluszki 11 listopada, 13:00
Krośniewianka Krośniewice 1-2 MKS II Kutno 11 listopada, 10:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 Górnik Łęczyca 11 listopada, 11:00
Victoria Rąbień 0-4 Stal Głowno 11 listopada, 12:00
PTC Pabianice 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 11 listopada, 13:00
LKS Różyca 2-3 GKS Bedlno 11 listopada, 13:30
Pogoń Rogów 4-1 LKS Gałkówek 11 listopada, 11:00
MKS 2000 Tuszyn 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 12:00
Start Brzeziny 2-3 Orzeł Parzęczew 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Orzeł Parzęczew 0-2 Włókniarz Pabianice 13 listopada, 13:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Start Brzeziny 14 listopada, 13:00
LKS Gałkówek 2-0 MKS 2000 Tuszyn 14 listopada, 13:30
GKS Bedlno 1-2 Pogoń Rogów 13 listopada, 13:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 LKS Różyca 13 listopada, 13:00
Stal Głowno 0-1 PTC Pabianice 14 listopada, 12:00
Górnik Łęczyca 8-1 Victoria Rąbień 14 listopada, 13:00
MKS II Kutno 3-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 14 listopada, 11:00
KKS Koluszki 3-0 Krośniewianka Krośniewice 13 listopada, 13:15
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 18 - 26-27 marca

Włókniarz Pabianice 2-2 Krośniewianka Krośniewice 26 marca, 14:00
KKS Koluszki 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 marca, 16:00
MKS II Kutno 4-2 Victoria Rąbień 27 marca, 15:00
Górnik Łęczyca 2-0 PTC Pabianice 26 marca, 15:00
Stal Głowno 2-2 LKS Różyca 27 marca, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-0 Pogoń Rogów 26 marca, 15:00
GKS Bedlno 5-1 MKS 2000 Tuszyn 26 marca, 15:00
LKS Gałkówek 3-3 Start Brzeziny 26 marca, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 Orzeł Parzęczew 27 marca, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Włókniarz Pabianice 3 kwietnia, 15:00
Orzeł Parzęczew 0-0 LKS Gałkówek 2 kwietnia, 15:00
Start Brzeziny 3-3 GKS Bedlno 2 kwietnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 kwietnia, 15:00
Pogoń Rogów 1-3 Stal Głowno 2 kwietnia, 15:00
LKS Różyca 0-2 Górnik Łęczyca 2 kwietnia, 15:00
PTC Pabianice 0-2 MKS II Kutno 2 kwietnia, 16:00
Victoria Rąbień 0-0 KKS Koluszki 2 kwietnia, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-1 Krośniewianka Krośniewice 2 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Włókniarz Pabianice 2-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 9 kwietnia, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 1-2 Victoria Rąbień 9 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 0-0 PTC Pabianice 9 kwietnia, 17:00
MKS II Kutno 1-0 LKS Różyca 10 kwietnia, 16:00
Górnik Łęczyca 4-0 Pogoń Rogów 9 kwietnia, 16:00
Stal Głowno 4-1 MKS 2000 Tuszyn 10 kwietnia, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-0 Start Brzeziny 9 kwietnia, 15:00
GKS Bedlno 2-1 Orzeł Parzęczew 9 kwietnia, 15:00
LKS Gałkówek 1-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 13 kwietnia

LKS Gałkówek 1-1 Włókniarz Pabianice 13 kwietnia, 18:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 GKS Bedlno 13 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 3-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 13 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 1-5 Stal Głowno 13 kwietnia, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 1-1 Górnik Łęczyca 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Rogów 1-1 MKS II Kutno 13 kwietnia, 17:00
LKS Różyca 0-0 KKS Koluszki 13 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 1-2 Krośniewianka Krośniewice 13 kwietnia, 16:30
Victoria Rąbień 3-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Włókniarz Pabianice 1-0 Victoria Rąbień 16 kwietnia, 15:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 PTC Pabianice 16 kwietnia, 15:30
Krośniewianka Krośniewice 1-1 LKS Różyca 16 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 1-0 Pogoń Rogów 16 kwietnia, 17:30
MKS II Kutno 1-1 MKS 2000 Tuszyn 17 kwietnia, 11:00
Górnik Łęczyca 2-0 Start Brzeziny 16 kwietnia, 17:00
Stal Głowno 0-2 Orzeł Parzęczew 17 kwietnia, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 kwietnia, 15:00
GKS Bedlno 3-4 LKS Gałkówek 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

GKS Bedlno 2-3 Włókniarz Pabianice 22 kwietnia, 17:00
LKS Gałkówek 1-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 23 kwietnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 Stal Głowno 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 0-3 Górnik Łęczyca 22 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 0-2 MKS II Kutno 23 kwietnia, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 2-3 KKS Koluszki 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Rogów 1-1 Krośniewianka Krośniewice 22 kwietnia, 17:00
LKS Różyca 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 22 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 4-1 Victoria Rąbień 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Włókniarz Pabianice 2-1 PTC Pabianice 30 kwietnia, 16:00
Victoria Rąbień 5-0 LKS Różyca 29 kwietnia, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-3 Pogoń Rogów 29 kwietnia, 17:30
Krośniewianka Krośniewice 3-0 MKS 2000 Tuszyn 30 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
KKS Koluszki 1-1 Start Brzeziny 30 kwietnia, 17:30
MKS II Kutno 2-2 Orzeł Parzęczew 3 maja, 12:00
Górnik Łęczyca 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia, 17:00
Stal Głowno 2-1 LKS Gałkówek 30 kwietnia, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 GKS Bedlno 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-4 Włókniarz Pabianice 8 maja, 12:00
GKS Bedlno 1-2 Stal Głowno 7 maja, 17:00
LKS Gałkówek 1-1 Górnik Łęczyca 7 maja, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 MKS II Kutno 8 maja, 15:00
Orzeł Parzęczew 1-1 KKS Koluszki 7 maja, 15:00
Start Brzeziny 0-3 Krośniewianka Krośniewice 7 maja, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 7 maja, 16:00
Pogoń Rogów 2-0 Victoria Rąbień 7 maja, 17:00
LKS Różyca 2-1 PTC Pabianice 7 maja, 16:00

Kolejka 26 - 11 maja

Włókniarz Pabianice 2-0 LKS Różyca 11 maja, 17:00
PTC Pabianice 0-2 Pogoń Rogów 11 maja, 17:00
Victoria Rąbień 1-0 MKS 2000 Tuszyn
Polonia Andrzejów (Łódź) 5-0 Start Brzeziny 11 maja, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-2 Orzeł Parzęczew 11 maja, 17:30
KKS Koluszki 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 maja, 18:00
MKS II Kutno 0-3 LKS Gałkówek 11 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-0
Górnik Łęczyca 6-4 GKS Bedlno 11 maja, 17:00
Stal Głowno 3-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 11 maja, 17:30

Kolejka 27 - 14-15 maja

Stal Głowno 0-1 Włókniarz Pabianice 15 maja, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-3 Górnik Łęczyca 14 maja, 15:00
GKS Bedlno 3-2 MKS II Kutno 14 maja, 17:00
LKS Gałkówek 2-0 KKS Koluszki 14 maja, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-2 Krośniewianka Krośniewice 15 maja, 15:00
Orzeł Parzęczew 7-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 14 maja, 15:00
Start Brzeziny 2-0 Victoria Rąbień 14 maja, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 2-4 PTC Pabianice 14 maja, 16:00
Pogoń Rogów 1-0 LKS Różyca 14 maja, 17:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Włókniarz Pabianice 6-0 Pogoń Rogów 21 maja, 17:00
LKS Różyca 1-0 MKS 2000 Tuszyn 21 maja, 16:00
PTC Pabianice 2-3 Start Brzeziny 21 maja, 17:00
Victoria Rąbień 0-2 Orzeł Parzęczew 21 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 maja, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-1 LKS Gałkówek 21 maja, 16:00
KKS Koluszki 4-0 GKS Bedlno 21 maja, 18:00
MKS II Kutno 3-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 22 maja, 11:00
Górnik Łęczyca 2-1 Stal Głowno 21 maja, 17:00

Kolejka 29 - 28-29 maja

Górnik Łęczyca 2-4 Włókniarz Pabianice 28 maja, 17:00
Stal Głowno 2-2 MKS II Kutno 28 maja, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-1 KKS Koluszki 29 maja, 12:00
GKS Bedlno 3-0 Krośniewianka Krośniewice 28 maja, 17:00
LKS Gałkówek 0-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 28 maja, 17:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 Victoria Rąbień 29 maja, 15:00
Orzeł Parzęczew 0-2 PTC Pabianice 28 maja, 16:00
Start Brzeziny 0-1 LKS Różyca 28 maja, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 0-2 Pogoń Rogów 28 maja, 17:00

Kolejka 30 - 1 czerwca

Włókniarz Pabianice 7-1 MKS 2000 Tuszyn 1 czerwca, 17:00
Pogoń Rogów 2-1 Start Brzeziny 1 czerwca, 17:00
LKS Różyca 2-0 Orzeł Parzęczew 1 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 czerwca, 17:30
Victoria Rąbień 1-2 LKS Gałkówek 1 czerwca, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 GKS Bedlno 1 czerwca, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1 czerwca, 17:30
KKS Koluszki 1-0 Stal Głowno 1 czerwca, 18:00
MKS II Kutno 5-4 Górnik Łęczyca 31 maja, 17:30

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

MKS II Kutno 0-2 Włókniarz Pabianice 5 czerwca, 11:00
Górnik Łęczyca 3-0 KKS Koluszki 4 czerwca, 17:00
Stal Głowno 4-1 Krośniewianka Krośniewice 4 czerwca, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 6-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 4 czerwca, 15:00
GKS Bedlno 4-3 Victoria Rąbień 4 czerwca, 17:00
LKS Gałkówek 3-0 PTC Pabianice 4 czerwca, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 LKS Różyca 5 czerwca, 15:00
Orzeł Parzęczew 3-2 Pogoń Rogów 4 czerwca, 16:00
Start Brzeziny 2-2 MKS 2000 Tuszyn 4 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 11-12 czerwca

Włókniarz Pabianice 4-0 Start Brzeziny 11 czerwca, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-2 Orzeł Parzęczew 11 czerwca, 18:00
Pogoń Rogów 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 czerwca, 17:00
LKS Różyca 1-0 LKS Gałkówek 11 czerwca, 16:00
PTC Pabianice 1-0 GKS Bedlno 11 czerwca, 17:00
Victoria Rąbień 7-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 11 czerwca, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 Stal Głowno 12 czerwca, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 1-0 Górnik Łęczyca 11 czerwca, 16:00
KKS Koluszki 0-2 MKS II Kutno 11 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 15 czerwca

KKS Koluszki 1-1 Włókniarz Pabianice 15 czerwca, 17:30
MKS II Kutno 3-0 Krośniewianka Krośniewice 14 czerwca, 17:30
Górnik Łęczyca 9-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 15 czerwca, 17:30
Stal Głowno 1-1 Victoria Rąbień 15 czerwca, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 PTC Pabianice 15 czerwca, 17:30
GKS Bedlno 5-1 LKS Różyca 15 czerwca, 17:30
LKS Gałkówek 1-0 Pogoń Rogów 15 czerwca, 17:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-2 MKS 2000 Tuszyn 15 czerwca, 17:30
Orzeł Parzęczew 3-1 Start Brzeziny 15 czerwca, 17:30

Kolejka 34 - 18 czerwca

Włókniarz Pabianice 1-1 Orzeł Parzęczew 18 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 czerwca, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 2-2 LKS Gałkówek 18 czerwca, 17:00
Pogoń Rogów 4-2 GKS Bedlno 18 czerwca, 17:00
LKS Różyca 0-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 18 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 4-0 Stal Głowno 18 czerwca, 17:00
Victoria Rąbień 2-6 Górnik Łęczyca 18 czerwca, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-0 MKS II Kutno 18 czerwca, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-2 KKS Koluszki 18 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (łódzka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Skierniewice)

Klasa A 2010/2011 (Łódź I)
Klasa A 2010/2011 (Łódź II)
Klasa A 2010/2011 (Łódź III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas