[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sorento Zadębie Skierniewice 26 52 17 1 8 63-34 9 0 4 38-19 8 1 4 25-15
2.  Korona Wejsce 26 48 15 3 8 66-40 10 0 3 41-15 5 3 5 25-25
3.  Astra Zduny 26 47 15 2 9 53-36 7 1 5 26-18 8 1 4 27-18
4.  Orzeł Nieborów 26 44 13 5 8 54-39 9 0 4 25-12 4 5 4 29-27
5.  Pelikan II Łowicz 26 43 13 4 9 51-36 9 2 2 33-13 4 2 7 18-23 2 3 1 0 1 3-2
6.  Jutrzenka Drzewce 26 43 13 4 9 49-47 6 3 4 27-24 7 1 5 22-23 2 3 1 0 1 2-3
7.  Juvenia Wysokienice 26 41 12 5 9 44-45 6 3 4 27-23 6 2 5 17-22 2 4 1 1 0 4-2
8.  Mazovia Rawa Mazowiecka 26 41 13 2 11 58-40 8 1 4 34-19 5 1 7 24-21 2 1 0 1 1 2-4
9.  Widok Skierniewice 26 39 12 3 11 50-34 4 2 7 20-18 8 1 4 30-16
10.  Czarni Bednary 26 33 9 6 11 40-41 5 4 4 20-18 4 2 7 20-23
11.  Olimpia Chąśno 26 32 9 5 12 56-54 5 4 4 33-24 4 1 8 23-30
12.  Laktoza Łyszkowice 26 28 8 4 14 38-55 3 1 9 16-35 5 3 5 22-20
13.  Vagat Domaniewice 26 25 7 4 15 35-77 4 3 6 18-25 3 1 9 17-52
14.  Olympic Słupia 26 4 0 4 22 17-96 0 2 11 6-47 0 2 11 11-49
Widok Skierniewice wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Laktoza Łyszkowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sorento Zadębie Skierniewice    3-2 2-4 2-1 1-0 2-4 5-0 3-1 2-3 2-1 2-0 3-0 2-3 9-0 
 2 Korona Wejsce1-0     4-1 2-1 1-5 10-1 1-2 3-1 3-0* 5-1 0-2 4-1 4-0 3-0 
 3 Astra Zduny0-2 3-4     4-1 2-1 1-3 1-2 0-1 3-2 2-0 3-1 0-0 5-0 2-1 
 4 Orzeł Nieborów0-2 0-2 4-1     4-0 1-0 1-0 2-0 0-1 1-0 3-2 0-3 3-0 6-1 
 5 Pelikan II Łowicz2-1 1-0 0-1 2-0     2-0 6-2 2-2 1-2 0-0 2-1 1-0 9-4 5-0 
 6 Jutrzenka Drzewce4-1 3-3 1-1 0-1 2-1     0-1 2-1 1-5 1-1 4-2 2-4 5-2 2-1 
 7 Juvenia Wysokienice0-2 2-3 2-1 1-1 1-3 2-1     3-1 3-1 1-0 3-5 3-3 4-0 2-2 
 8 Mazovia Rawa Mazowiecka1-5 3-0 4-1 3-4 4-1 2-0 1-1     0-2 3-0 2-0 2-4 7-0 2-1 
 9 Widok Skierniewice0-1 1-1 0-3 1-1 4-1 0-1 0-2 0-3*     5-2 3-0 0-1 1-2 5-0 
 10 Czarni Bednary2-3 0-1 0-5 1-1 0-0 0-1 3-2 1-0 3-2     1-1 1-1 4-1 4-0 
 11 Olimpia Chąśno0-3 3-3 0-2 4-4 4-0 3-3 1-1 5-1 0-1 3-4     3-2 6-0 1-0 
 12 Laktoza Łyszkowice2-1 3-2 1-2 2-4 0-2 0-4 1-2 0-5 0-5 0-2 1-3     1-1 5-2 
 13 Vagat Domaniewice1-2 3-0 0-3 2-7 0-0 0-2 2-0 0-4 0-0 0-2 6-2 1-0     3-3 
 14 Olympic Słupia2-2 0-4 0-2 3-3 0-4 0-2 0-2 0-4 0-6 0-7 0-4 0-3 1-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Vagat Domaniewice 6-2 Olimpia Chąśno 22 sierpnia, 11:00
Widok Skierniewice 1-1 Orzeł Nieborów 20 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Drzewce 1-1 Czarni Bednary 21 sierpnia, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Korona Wejsce 11 listopada, 13:00
Juvenia Wysokienice 3-3 Laktoza Łyszkowice 22 sierpnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 2-1 Sorento Zadębie Skierniewice 22 sierpnia, 16:00
Astra Zduny 2-1 Olympic Słupia 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Olimpia Chąśno 0-3 Sorento Zadębie Skierniewice 28 sierpnia, 15:00
w Niedźwiadzie
Astra Zduny 2-1 Pelikan II Łowicz 28 sierpnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 5-2 Olympic Słupia 28 sierpnia, 17:00
Korona Wejsce 1-2 Juvenia Wysokienice 29 sierpnia, 14:00
Czarni Bednary 1-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Nieborów 1-0 Jutrzenka Drzewce 29 sierpnia, 15:00
Vagat Domaniewice 0-0 Widok Skierniewice 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Widok Skierniewice 3-0 Olimpia Chąśno 5 września, 17:00
Jutrzenka Drzewce 5-2 Vagat Domaniewice 5 września, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-4 Orzeł Nieborów 4 września, 17:00
Juvenia Wysokienice 1-0 Czarni Bednary 5 września, 15:00
Olympic Słupia 0-4 Korona Wejsce 5 września, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Laktoza Łyszkowice 5 września, 16:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-4 Astra Zduny 26 października, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 15:00) odwołany ze względu na tragiczną śmierć jednego z piłkarzy zespołu gospodarzy / w drugim terminie (13 października, 17:00) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim

Kolejka 4 - 11-12 września

Olimpia Chąśno 0-2 Astra Zduny 11 września, 16:00
w Niedźwiadzie
Laktoza Łyszkowice 2-1 Sorento Zadębie Skierniewice 11 września, 16:00
Korona Wejsce 1-5 Pelikan II Łowicz 12 września, 11:00
Czarni Bednary 4-0 Olympic Słupia 11 września, 16:00
Orzeł Nieborów 1-0 Juvenia Wysokienice 12 września, 15:00
Vagat Domaniewice 0-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 12 września, 11:00
Widok Skierniewice 0-1 Jutrzenka Drzewce 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Jutrzenka Drzewce 4-2 Olimpia Chąśno 19 września, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Widok Skierniewice 18 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 4-0 Vagat Domaniewice 19 września, 15:00
Olympic Słupia 3-3 Orzeł Nieborów 18 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-0 Czarni Bednary 21 października, 18:00
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany na wniosek gości / w drugim terminie (13 października, 18:00) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim
Sorento Zadębie Skierniewice 3-2 Korona Wejsce 19 września, 15:00
Astra Zduny 0-0 Laktoza Łyszkowice 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu uroczystości związanych z otwarciem stadionu w Łyszkowicach

Kolejka 6 - 25-26 września

Olimpia Chąśno 3-2 Laktoza Łyszkowice 28 września, 16:30
w Niedźwiadzie
Korona Wejsce 4-1 Astra Zduny 29 września, 16:30
Czarni Bednary 2-3 Sorento Zadębie Skierniewice 25 września, 15:00
Orzeł Nieborów 4-0 Pelikan II Łowicz 26 września, 15:00
Vagat Domaniewice 3-3 Olympic Słupia 26 września, 11:00
Widok Skierniewice 0-2 Juvenia Wysokienice 25 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 26 września, 12:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 Olimpia Chąśno 2 października, 15:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Jutrzenka Drzewce 3 października, 15:00
Olympic Słupia 0-6 Widok Skierniewice 2 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 9-4 Vagat Domaniewice 3 października, 15:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-1 Orzeł Nieborów 3 października, 15:00
Astra Zduny 2-0 Czarni Bednary 3 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 3-2 Korona Wejsce 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Olimpia Chąśno 3-3 Korona Wejsce 9 października, 15:00
w Niedźwiadzie
Czarni Bednary 1-1 Laktoza Łyszkowice 10 października, 15:00
Orzeł Nieborów 4-1 Astra Zduny 10 października, 15:00
Vagat Domaniewice 1-2 Sorento Zadębie Skierniewice 10 października, 11:00
Widok Skierniewice 4-1 Pelikan II Łowicz 9 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Olympic Słupia 10 października, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Juvenia Wysokienice 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Juvenia Wysokienice 3-5 Olimpia Chąśno 17 października, 15:00
Olympic Słupia 0-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 16 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Jutrzenka Drzewce 17 października, 15:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-3 Widok Skierniewice 16 października, 15:00
Astra Zduny 5-0 Vagat Domaniewice 17 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 2-4 Orzeł Nieborów 16 października, 15:00
Korona Wejsce 5-1 Czarni Bednary 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Olimpia Chąśno 3-4 Czarni Bednary 23 października, 14:00
w Niedźwiadzie
Orzeł Nieborów 0-2 Korona Wejsce 24 października, 14:00
Vagat Domaniewice 1-0 Laktoza Łyszkowice 24 października, 11:00
Widok Skierniewice 0-3 Astra Zduny 23 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 4-1 Sorento Zadębie Skierniewice 24 października, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-1 Pelikan II Łowicz 23 października, 14:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Olympic Słupia 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Olympic Słupia 0-4 Olimpia Chąśno 30 października, 14:00
Pelikan II Łowicz 6-2 Juvenia Wysokienice 31 października, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 października, 14:00
Astra Zduny 1-3 Jutrzenka Drzewce 30 października, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Widok Skierniewice 30 października, 14:00
Korona Wejsce 4-0 Vagat Domaniewice 31 października, 14:00
Czarni Bednary 1-1 Orzeł Nieborów 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Olimpia Chąśno 4-4 Orzeł Nieborów 6 listopada, 14:00
w Niedźwiadzie
Vagat Domaniewice 0-2 Czarni Bednary 7 listopada, 11:00
Widok Skierniewice 1-1 Korona Wejsce 6 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 2-4 Laktoza Łyszkowice 6 listopada, 14:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-1 Astra Zduny 6 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 0-2 Sorento Zadębie Skierniewice 7 listopada, 14:00
Olympic Słupia 0-4 Pelikan II Łowicz 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pelikan II Łowicz 2-1 Olimpia Chąśno 14 listopada, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 9-0 Olympic Słupia 14 listopada, 14:00
Astra Zduny 1-2 Juvenia Wysokienice 13 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 13 listopada, 14:00
Korona Wejsce 10-1 Jutrzenka Drzewce 14 listopada, 11:00
Czarni Bednary 3-2 Widok Skierniewice 13 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 3-0 Vagat Domaniewice 14 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Olympic Słupia 0-2 Astra Zduny 27 marca, 11:00
Olimpia Chąśno 6-0 Vagat Domaniewice 27 marca, 15:00
Orzeł Nieborów 0-1 Widok Skierniewice 27 marca, 15:00
Czarni Bednary 0-1 Jutrzenka Drzewce 26 marca, 15:00
Korona Wejsce 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 26 marca, 15:00
w Niedźwiadzie
Laktoza Łyszkowice 1-2 Juvenia Wysokienice 27 marca, 12:00
Sorento Zadębie Skierniewice 1-0 Pelikan II Łowicz 27 marca, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Sorento Zadębie Skierniewice 2-0 Olimpia Chąśno 2 kwietnia, 18:15
na bocznym boisku stadionu OSiR
Pelikan II Łowicz 0-1 Astra Zduny 3 kwietnia, 15:00
Olympic Słupia 0-3 Laktoza Łyszkowice 3 kwietnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 2-3 Korona Wejsce 3 kwietnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Czarni Bednary 2 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Orzeł Nieborów 3 kwietnia, 12:00
Widok Skierniewice 1-2 Vagat Domaniewice 3 kwietnia, 17:30
na bocznym boisku stadionu OSiR

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Olimpia Chąśno 0-1 Widok Skierniewice 9 kwietnia, 15:00
w Niedźwiadzie
Vagat Domaniewice 0-2 Jutrzenka Drzewce 10 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 10 kwietnia, 15:00
Czarni Bednary 3-2 Juvenia Wysokienice 10 kwietnia, 12:00
Korona Wejsce 3-0 Olympic Słupia 9 kwietnia, 16:30
w Łowiczu; na stadionie OSiR
Laktoza Łyszkowice 0-2 Pelikan II Łowicz 9 kwietnia, 15:00
Astra Zduny 0-2 Sorento Zadębie Skierniewice 10 kwietnia, 16:00
w Łowiczu; na stadionie OSiR

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Astra Zduny 3-1 Olimpia Chąśno 17 kwietnia, 12:00
w Łowiczu; na stadionie OSiR
Sorento Zadębie Skierniewice 3-0 Laktoza Łyszkowice 17 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Korona Wejsce 17 kwietnia, 15:00
w Łowiczu; na stadionie OSiR
Olympic Słupia 0-7 Czarni Bednary 17 kwietnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-1 Orzeł Nieborów 17 kwietnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 7-0 Vagat Domaniewice 16 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-5 Widok Skierniewice 17 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Chąśno 3-3 Jutrzenka Drzewce 30 kwietnia, 15:00
Widok Skierniewice 0-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 kwietnia, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 89. minucie przy stanie 1-1
Vagat Domaniewice 2-0 Juvenia Wysokienice 1 maja, 11:00
Orzeł Nieborów 6-1 Olympic Słupia 1 maja, 15:00
Czarni Bednary 0-0 Pelikan II Łowicz 18 maja, 18:00
Korona Wejsce 1-0 Sorento Zadębie Skierniewice 30 kwietnia, 17:00
w Wygodzie
Laktoza Łyszkowice 1-2 Astra Zduny 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3 maja

Laktoza Łyszkowice 1-3 Olimpia Chąśno 3 maja, 11:00
Astra Zduny 3-4 Korona Wejsce 3 maja, 15:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-1 Czarni Bednary 24 kwietnia, 13:00
na bocznym boisku stadionu OSiR
Pelikan II Łowicz 2-0 Orzeł Nieborów 3 maja, 15:00
Olympic Słupia 1-4 Vagat Domaniewice 3 maja, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-1 Widok Skierniewice 3 maja, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 Jutrzenka Drzewce 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Olimpia Chąśno 5-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 maja, 14:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Juvenia Wysokienice 8 maja, 12:00
Widok Skierniewice 5-0 Olympic Słupia 7 maja, 14:00
Vagat Domaniewice 0-0 Pelikan II Łowicz 8 maja, 11:00
Orzeł Nieborów 0-2 Sorento Zadębie Skierniewice 8 maja, 15:00
Czarni Bednary 0-5 Astra Zduny 7 maja, 16:00
Korona Wejsce 4-1 Laktoza Łyszkowice 8 maja, 17:00
w Wygodzie

Kolejka 21 - 14-15 maja

Korona Wejsce 0-2 Olimpia Chąśno 14 maja, 17:00
w Wygodzie
Laktoza Łyszkowice 0-2 Czarni Bednary 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 16:00) odwołany
Astra Zduny 4-1 Orzeł Nieborów 14 maja, 16:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-3 Vagat Domaniewice 15 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-2 Widok Skierniewice 14 maja, 16:00
Olympic Słupia 0-2 Jutrzenka Drzewce 15 maja, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 maja, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Olimpia Chąśno 1-1 Juvenia Wysokienice 21 maja, 15:00
w Niedźwiadzie
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Olympic Słupia 22 maja, 12:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Pelikan II Łowicz 22 maja, 12:00
Widok Skierniewice 0-1 Sorento Zadębie Skierniewice 21 maja, 16:00
Vagat Domaniewice 0-3 Astra Zduny 22 maja, 11:00
Orzeł Nieborów 0-3 Laktoza Łyszkowice 21 maja, 17:30
Czarni Bednary 0-1 Korona Wejsce 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Czarni Bednary 1-1 Olimpia Chąśno 28 maja, 17:00
Korona Wejsce 2-1 Orzeł Nieborów 28 maja, 17:00
w Niedźwiadzie
Laktoza Łyszkowice 1-1 Vagat Domaniewice 28 maja, 16:00
Astra Zduny 3-2 Widok Skierniewice 28 maja, 16:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-4 Jutrzenka Drzewce 28 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 2-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 31 maja, 18:00
Olympic Słupia 0-2 Juvenia Wysokienice 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Olimpia Chąśno 1-0 Olympic Słupia 4 czerwca, 17:30
w Niedźwiadzie
Juvenia Wysokienice 1-3 Pelikan II Łowicz 5 czerwca, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-5 Sorento Zadębie Skierniewice 4 czerwca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Astra Zduny 4 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 0-1 Laktoza Łyszkowice 4 czerwca, 16:00
Vagat Domaniewice 3-0 Korona Wejsce 5 czerwca, 11:00
Orzeł Nieborów 1-0 Czarni Bednary 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

Orzeł Nieborów 3-2 Olimpia Chąśno 12 czerwca, 15:00
Czarni Bednary 4-1 Vagat Domaniewice 12 czerwca, 15:00
Korona Wejsce 3-0 Widok Skierniewice 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Laktoza Łyszkowice 0-4 Jutrzenka Drzewce 11 czerwca, 17:00
Astra Zduny 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 10 czerwca, 18:00
Sorento Zadębie Skierniewice 5-0 Juvenia Wysokienice 12 czerwca, 15:00
Pelikan II Łowicz 5-0 Olympic Słupia 12 czerwca, 12:00
na stadionie OSiR

Kolejka 26 - 19 czerwca

Olimpia Chąśno 4-0 Pelikan II Łowicz 19 czerwca, 11:00
w Niedźwiadzie
Olympic Słupia 2-2 Sorento Zadębie Skierniewice 19 czerwca, 11:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Astra Zduny 19 czerwca, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-4 Laktoza Łyszkowice 19 czerwca, 11:00
Jutrzenka Drzewce 3-3 Korona Wejsce 19 czerwca, 11:00
Widok Skierniewice 5-2 Czarni Bednary 19 czerwca, 11:00
Vagat Domaniewice 2-7 Orzeł Nieborów 19 czerwca, 11:00

IV liga 2010/2011 (łódzka)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Łódź)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Sieradz)

Klasa A 2010/2011 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas