[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega Kleszczów 34 81 25 6 3 84-27 13 4 0 47-9 12 2 3 37-18
2.  Zawisza Rzgów 34 73 23 4 7 63-23 14 2 1 35-5 9 2 6 28-18
3.  Woy Bukowiec Opoczyński 34 68 20 8 6 63-28 11 4 2 34-12 9 4 4 29-16
4.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 62 19 5 10 55-29 10 2 5 25-13 9 3 5 30-16
5.  Włókniarz Zgierz 34 56 16 8 10 49-42 9 5 3 29-18 7 3 7 20-24
6.  KS Paradyż 34 53 16 5 13 62-38 12 1 4 44-11 4 4 9 18-27
7.  Warta Działoszyn 34 52 14 10 10 48-42 8 4 5 29-21 6 6 5 19-21 4 6 1 3 0 3-1
8.  Zawisza Pajęczno 34 52 15 7 12 56-49 10 4 3 37-21 5 3 9 19-28 4 4 0 4 0 4-4
9.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 34 52 14 10 10 57-37 10 3 4 35-12 4 7 6 22-25 4 3 0 3 1 3-5
10.  Zjednoczeni Stryków 34 47 15 2 17 44-55 10 2 5 28-24 5 0 12 16-31
11.  Widzew II Łódź 34 45 13 6 15 55-52 7 2 8 29-29 6 4 7 26-23
12.  WKS Wieluń 34 43 12 7 15 41-51 8 3 6 23-15 4 4 9 18-36
13.  Boruta Zgierz 34 42 12 6 16 43-54 7 4 6 25-19 5 2 10 18-35
14.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 41 11 8 15 50-63 6 3 8 28-29 5 5 7 22-34
15.  Orlęta Cielądz 34 38 11 5 18 43-79 5 4 8 24-30 6 1 10 19-49
16.  Unia Skierniewice 34 24 6 6 22 28-58 3 3 11 14-30 3 3 11 14-28 2 3 1 0 1 3-3
17.  Łódzki KS II 34 24 7 3 24 35-78 6 2 9 24-36 1 1 15 11-42 2 3 1 0 1 3-3
18.  UKS SMS II Łódź 34 11 3 2 29 13-84 1 2 14 7-38 2 0 15 6-46
UKS SMS II Łódź wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Widzew II Łódź wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Boruta Zgierz.
W związku z wycofaniem z III ligi Ceramiki Opoczno dodatkowo utrzymał się Włókniarz Konstantynów Łódzki.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Omega Kleszczów    3-0 2-2 1-1 3-0* 6-2 0-0 4-0 3-0 2-0 1-0 2-0 5-1 2-2 5-0 3-1 2-0 3-0 
 2 Zawisza Rzgów1-2     2-0 1-1 2-0 2-0 3-0 0-0 2-0 2-0 1-0 2-1 4-0 5-0 2-1 3-0 1-0 2-0 
 3 Woy Bukowiec Opoczyński1-0 2-1     0-1 3-3 0-0 1-0 1-0 1-1 2-1 1-1 3-1 5-0 5-1 3-0 2-1 4-0 0-1 
 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki1-2 1-1 0-1     3-1 3-1 1-1 1-2 1-0 2-1 1-0 3-0 1-0 0-1 1-2 1-0 1-0 4-0 
 5 Włókniarz Zgierz1-2 0-0 1-1 1-0     1-1 1-1 5-2 2-3 2-0 1-1 3-1 1-3 2-1 2-0 2-1 3-1 1-0 
 6 KS Paradyż3-0 0-1 1-3 2-0 1-1     6-2 1-0 3-0 4-0 0-3 0-1 2-0 6-0* 8-0 3-0 1-0 3-0* 
 7 Warta Działoszyn1-2 3-0 1-2 2-5 2-1 1-0     1-1 2-0 1-2 2-2 1-2 1-1 1-1 1-0 4-1 3-0* 2-1 
 8 Zawisza Pajęczno3-3 2-0 2-0 2-1 2-0 2-1 0-0     2-2 2-1 0-2 1-1 0-2 0-4 5-2 3-0 6-1 5-1 
 9 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola2-2 1-3 0-3 0-1 4-0 2-0 0-0 1-1     1-0 1-2 4-0 1-0 2-0 3-0 3-0 5-0 5-0 
 10 Zjednoczeni Stryków0-3 1-2 2-1 1-0 0-2 1-0 0-0 3-0 1-1     3-2 3-1 3-2 2-1 2-3 0-5 3-1 3-0* 
 11 Widzew II Łódź0-4 0-4 0-3 4-6 0-1 2-1 2-3 3-2 0-2 1-0     3-0 0-1 1-1 7-0 0-0 3-1 3-0* 
 12 WKS Wieluń4-0 1-0 0-3 0-0 0-0 0-1 0-3 1-0 1-1 5-1 0-1     2-1 4-0 1-2 1-0 0-2 3-0* 
 13 Boruta Zgierz0-2 2-1 0-2 0-2 0-2 1-2 5-0 2-1 1-1 3-0 3-2 1-2     1-1 1-1 0-0 2-0 3-0* 
 14 Włókniarz Konstantynów Łódzki0-4* 0-3 1-1 0-3 0-1 0-0 0-2 2-0 2-2 1-3 3-1 4-0 5-1     7-1 0-2 3-2 0-3* 
 15 Orlęta Cielądz1-3 1-3 0-1 1-0 3-0* 1-5 0-3 1-2 2-2 2-1 3-1 1-1 1-3 1-2     1-1 2-2 3-0* 
 16 Unia Skierniewice0-3 1-2 2-1 1-3 0-1 1-1 0-1 1-3 0-3 0-2 1-3 1-3 1-1 0-0 0-2     2-1 3-0* 
 17 Łódzki KS II0-2 0-4 2-2 0-3 1-4 4-2 2-0 1-2 2-1 1-3 0-3* 2-2 2-0 2-4 0-3* 2-1     3-0* 
 18 UKS SMS II Łódź0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 2-2 2-2 1-2 0-3* 1-2 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Włókniarz Zgierz 2-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 sierpnia, 18:00
Orlęta Cielądz 1-1 Unia Skierniewice 15 sierpnia, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Omega Kleszczów 14 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 1-2 KS Paradyż 14 sierpnia, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 UKS SMS II Łódź 14 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 5-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Stryków 3-0 Zawisza Pajęczno 14 sierpnia, 17:30
Zawisza Rzgów 2-1 WKS Wieluń 14 sierpnia, 16:00
Łódzki KS II 2-2 Woy Bukowiec Opoczyński 14 sierpnia, 12:00
Warta Działoszyn 2-2 Widzew II Łódź 15 sierpnia, 15:30

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-2 Widzew II Łódź 21 sierpnia, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Warta Działoszyn 22 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 0-2 Łódzki KS II 21 sierpnia, 17:30
Zawisza Pajęczno 2-0 Zawisza Rzgów 21 sierpnia, 18:00
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:00 rozpoczęło się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
UKS SMS II Łódź 0-1 Zjednoczeni Stryków 18 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 6-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Omega Kleszczów 5-1 Boruta Zgierz 21 sierpnia, 15:00
Unia Skierniewice 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 sierpnia, 16:00
Włókniarz Zgierz 2-0 Orlęta Cielądz 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Orlęta Cielądz 2-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Włókniarz Zgierz 25 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 0-0 Unia Skierniewice 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-4 Omega Kleszczów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Stryków 1-0 KS Paradyż 25 sierpnia, 17:30
Zawisza Rzgów 2-0 UKS SMS II Łódź 25 sierpnia, 17:00
Łódzki KS II 1-2 Zawisza Pajęczno 25 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 1-2 WKS Wieluń 25 sierpnia, 18:00
Widzew II Łódź 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 28 sierpnia, 17:00
WKS Wieluń 0-1 Widzew II Łódź 28 sierpnia, 17:30
Zawisza Pajęczno 0-0 Warta Działoszyn 28 sierpnia, 17:00
UKS SMS II Łódź 1-0 Łódzki KS II 28 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 0-1 Zawisza Rzgów 28 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 2-0 Zjednoczeni Stryków 28 sierpnia, 15:00
Unia Skierniewice 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 sierpnia, 16:00
Włókniarz Zgierz 1-3 Boruta Zgierz 28 sierpnia, 17:00
Orlęta Cielądz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 września, 17:00
Boruta Zgierz 1-1 Orlęta Cielądz 4 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Włókniarz Zgierz 4 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-5 Unia Skierniewice 4 września, 17:00
Zawisza Rzgów 1-2 Omega Kleszczów 4 września, 16:00
Łódzki KS II 4-2 KS Paradyż 5 września, 16:00
Warta Działoszyn 2-1 UKS SMS II Łódź 4 września, 17:00
Widzew II Łódź 3-2 Zawisza Pajęczno 5 września, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 3-1 WKS Wieluń 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 8 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-0 WKS Wieluń 8 września, 17:00
Zawisza Pajęczno 2-0 Woy Bukowiec Opoczyński 8 września, 17:00
UKS SMS II Łódź 2-2 Widzew II Łódź 8 września, 16:00
KS Paradyż 6-2 Warta Działoszyn 8 września, 17:00
Omega Kleszczów 2-0 Łódzki KS II 8 września, 17:00
Unia Skierniewice 1-2 Zawisza Rzgów 8 września, 17:00
Włókniarz Zgierz 2-0 Zjednoczeni Stryków 8 września, 16:00
Orlęta Cielądz 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Boruta Zgierz 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Boruta Zgierz 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 11 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-3 Orlęta Cielądz 11 września, 16:00
Zawisza Rzgów 2-0 Włókniarz Zgierz 11 września, 16:00
Łódzki KS II 2-1 Unia Skierniewice 12 września, 16:00
Warta Działoszyn 1-2 Omega Kleszczów 11 września, 14:30
Widzew II Łódź 2-1 KS Paradyż 12 września, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-1 UKS SMS II Łódź 12 września, 16:00
WKS Wieluń 1-0 Zawisza Pajęczno 11 września, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Zawisza Pajęczno 18 września, 16:00
UKS SMS II Łódź 2-2 WKS Wieluń 18 września, 11:00
KS Paradyż 1-3 Woy Bukowiec Opoczyński 18 września, 16:00
Omega Kleszczów 1-0 Widzew II Łódź 18 września, 15:00
Unia Skierniewice 0-1 Warta Działoszyn 18 września, 16:00
Włókniarz Zgierz 3-1 Łódzki KS II 19 września, 16:00
Orlęta Cielądz 1-3 Zawisza Rzgów 19 września, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Zjednoczeni Stryków 18 września, 17:00
Boruta Zgierz 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-2 Boruta Zgierz 25 września, 16:00
Zawisza Rzgów 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 września, 15:00
Łódzki KS II 0-3 Orlęta Cielądz 26 września, 13:00
(wo)
na boisku 4-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Warta Działoszyn 2-1 Włókniarz Zgierz 25 września, 13:30
Widzew II Łódź 0-0 Unia Skierniewice 26 września, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Omega Kleszczów 26 września, 16:00
WKS Wieluń 0-1 KS Paradyż 25 września, 16:00
Zawisza Pajęczno 5-1 UKS SMS II Łódź 25 września, 16:00

Kolejka 10 - 29 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5-0 UKS SMS II Łódź 29 września, 16:00
KS Paradyż 1-0 Zawisza Pajęczno 29 września, 16:00
Omega Kleszczów 2-0 WKS Wieluń 29 września, 16:00
Unia Skierniewice 2-1 Woy Bukowiec Opoczyński 29 września, 16:00
Włókniarz Zgierz 1-1 Widzew II Łódź 29 września, 16:30
Orlęta Cielądz 0-3 Warta Działoszyn 29 września, 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Łódzki KS II 27 października, 15:00
w pierwotnym terminie (29 września, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska / w drugim terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim
Boruta Zgierz 2-1 Zawisza Rzgów 29 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-3 Zjednoczeni Stryków 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 2-3 października

Zjednoczeni Stryków 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 października, 16:00
Zawisza Rzgów 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 października, 15:00
Łódzki KS II 2-0 Boruta Zgierz 3 października, 14:00
Warta Działoszyn 2-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 października, 13:30
Widzew II Łódź 7-0 Orlęta Cielądz 3 października, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 3-3 Włókniarz Zgierz 3 października, 15:00
WKS Wieluń 1-0 Unia Skierniewice 2 października, 15:00
Zawisza Pajęczno 3-3 Omega Kleszczów 2 października, 15:00
UKS SMS II Łódź 0-1 KS Paradyż 2 października, 15:00

Kolejka 12 - 9-10 października

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 KS Paradyż 9 października, 15:00
Omega Kleszczów 3-0 UKS SMS II Łódź 9 października, 15:00
Unia Skierniewice 1-3 Zawisza Pajęczno 9 października, 16:00
Włókniarz Zgierz 3-1 WKS Wieluń 9 października, 15:00
Orlęta Cielądz 0-1 Woy Bukowiec Opoczyński 10 października, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Widzew II Łódź 9 października, 16:00
Boruta Zgierz 5-0 Warta Działoszyn 9 października, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-2 Łódzki KS II 9 października, 15:00
Zjednoczeni Stryków 1-2 Zawisza Rzgów 9 października, 15:00

Kolejka 13 - 16-17 października

Zawisza Rzgów 2-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 16 października, 15:00
Łódzki KS II 1-3 Zjednoczeni Stryków 17 października, 11:00
Warta Działoszyn 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 października, 12:30
Widzew II Łódź 0-1 Boruta Zgierz 17 października, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 października, 15:00
WKS Wieluń 1-2 Orlęta Cielądz 16 października, 15:00
Zawisza Pajęczno 2-0 Włókniarz Zgierz 16 października, 15:00
UKS SMS II Łódź 0-1 Unia Skierniewice 16 października, 15:00
KS Paradyż 3-0 Omega Kleszczów 16 października, 15:00

Kolejka 14 - 23-24 października

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-2 Omega Kleszczów 23 października, 15:00
Unia Skierniewice 1-1 KS Paradyż 23 października, 15:00
Włókniarz Zgierz 1-0 UKS SMS II Łódź 23 października, 15:00
Orlęta Cielądz 1-2 Zawisza Pajęczno 24 października, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 WKS Wieluń 23 października, 15:30
Boruta Zgierz 0-2 Woy Bukowiec Opoczyński 23 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Widzew II Łódź 23 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 0-0 Warta Działoszyn 23 października, 15:00
Zawisza Rzgów 1-0 Łódzki KS II 23 października, 14:00

Kolejka 15 - 30-31 października

Łódzki KS II 2-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 31 października, 11:00
Warta Działoszyn 3-0 Zawisza Rzgów 30 października, 11:30
Widzew II Łódź 1-0 Zjednoczeni Stryków 30 października, 14:30
Woy Bukowiec Opoczyński 5-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 31 października, 14:00
WKS Wieluń 2-1 Boruta Zgierz 30 października, 14:00
Zawisza Pajęczno 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 października, 14:00
UKS SMS II Łódź 1-2 Orlęta Cielądz 30 października, 11:00
KS Paradyż 1-1 Włókniarz Zgierz 30 października, 14:00
Omega Kleszczów 3-1 Unia Skierniewice 30 października, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 listopada

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-0 Unia Skierniewice 6 listopada, 14:00
Włókniarz Zgierz 1-2 Omega Kleszczów 6 listopada, 14:00
Orlęta Cielądz 1-5 KS Paradyż 7 listopada, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 UKS SMS II Łódź 6 listopada, 14:00
Boruta Zgierz 2-1 Zawisza Pajęczno 6 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 WKS Wieluń 6 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 2-1 Woy Bukowiec Opoczyński 6 listopada, 14:00
Zawisza Rzgów 1-0 Widzew II Łódź 6 listopada, 13:00
Łódzki KS II 2-0 Warta Działoszyn 7 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Warta Działoszyn 2-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 13 listopada, 13:30
Widzew II Łódź 3-1 Łódzki KS II 14 listopada, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Zawisza Rzgów 14 listopada, 13:00
WKS Wieluń 5-1 Zjednoczeni Stryków 13 listopada, 13:00
Zawisza Pajęczno 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 listopada, 13:30
UKS SMS II Łódź 1-2 Boruta Zgierz 13 listopada, 11:00
KS Paradyż 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 listopada, 13:00
Omega Kleszczów 5-0 Orlęta Cielądz 13 listopada, 13:30
Unia Skierniewice 0-1 Włókniarz Zgierz 13 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 19-20 marca

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-0 Włókniarz Zgierz 20 marca, 15:00
Unia Skierniewice 0-2 Orlęta Cielądz 19 marca, 15:00
Omega Kleszczów 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 marca, 15:00
KS Paradyż 2-0 Boruta Zgierz 19 marca, 14:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
Zawisza Pajęczno 2-1 Zjednoczeni Stryków 19 marca, 15:30
WKS Wieluń 1-0 Zawisza Rzgów 19 marca, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 4-0 Łódzki KS II 20 marca, 16:00
Widzew II Łódź 2-3 Warta Działoszyn 20 marca, 15:00

Kolejka 19 - 26-27 marca

Widzew II Łódź 0-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 27 marca, 17:00
Warta Działoszyn 1-2 Woy Bukowiec Opoczyński 26 marca, 15:00
Łódzki KS II 2-2 WKS Wieluń 26 marca, 15:00
Zawisza Rzgów 0-0 Zawisza Pajęczno 26 marca, 15:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 KS Paradyż 26 marca, 15:00
Boruta Zgierz 0-2 Omega Kleszczów 26 marca, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Unia Skierniewice 26 marca, 15:00
Orlęta Cielądz 3-0 Włókniarz Zgierz 27 marca, 11:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-0 Orlęta Cielądz 3 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zgierz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 1-1 Boruta Zgierz 2 kwietnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 kwietnia, 15:00
KS Paradyż 4-0 Zjednoczeni Stryków 2 kwietnia, 15:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Zawisza Rzgów
(wo)
Zawisza Pajęczno 6-1 Łódzki KS II 2 kwietnia, 16:00
WKS Wieluń 0-3 Warta Działoszyn 2 kwietnia, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Widzew II Łódź 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 10 kwietnia, 16:00
Widzew II Łódź 3-0 WKS Wieluń 10 kwietnia, 17:00
Warta Działoszyn 1-1 Zawisza Pajęczno 9 kwietnia, 16:00
Łódzki KS II 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Zawisza Rzgów 2-0 KS Paradyż 9 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Stryków 0-3 Omega Kleszczów 9 kwietnia, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Unia Skierniewice 9 kwietnia, 16:00
Boruta Zgierz 0-2 Włókniarz Zgierz 9 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Orlęta Cielądz 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00
Orlęta Cielądz 1-3 Boruta Zgierz 17 kwietnia, 11:00
Włókniarz Zgierz 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 0-2 Zjednoczeni Stryków 16 kwietnia, 16:00
Omega Kleszczów 3-0 Zawisza Rzgów 16 kwietnia, 15:00
KS Paradyż 1-0 Łódzki KS II 16 kwietnia, 16:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Warta Działoszyn
(wo)
Zawisza Pajęczno 0-2 Widzew II Łódź 16 kwietnia, 16:30
WKS Wieluń 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 20 kwietnia

WKS Wieluń 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 20 kwietnia, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Zawisza Pajęczno 20 kwietnia, 17:00
Widzew II Łódź 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Warta Działoszyn 1-0 KS Paradyż 20 kwietnia, 16:30
Łódzki KS II 0-2 Omega Kleszczów 20 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów 3-0 Unia Skierniewice 20 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Włókniarz Zgierz 20 kwietnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 7-1 Orlęta Cielądz 20 kwietnia, 16:00
Boruta Zgierz 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 23 kwietnia

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 Boruta Zgierz 23 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 kwietnia, 16:00
Orlęta Cielądz 2-1 Zjednoczeni Stryków 23 kwietnia, 15:00
Włókniarz Zgierz 0-0 Zawisza Rzgów 23 kwietnia, 16:00
Unia Skierniewice 2-1 Łódzki KS II 23 kwietnia, 16:00
Omega Kleszczów 0-0 Warta Działoszyn 23 kwietnia, 12:00
KS Paradyż 0-3 Widzew II Łódź 23 kwietnia, 11:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński
(wo)
Zawisza Pajęczno 1-1 WKS Wieluń 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Zawisza Pajęczno 2-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 29 kwietnia, 17:00
WKS Wieluń 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Woy Bukowiec Opoczyński 0-0 KS Paradyż 1 maja, 17:00
Widzew II Łódź 0-4 Omega Kleszczów 30 kwietnia, 12:00
Warta Działoszyn 4-1 Unia Skierniewice 30 kwietnia, 17:00
Łódzki KS II 1-4 Włókniarz Zgierz 30 kwietnia, 15:15
Zawisza Rzgów 2-1 Orlęta Cielądz 29 kwietnia, 17:30
Zjednoczeni Stryków 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 kwietnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-1 Boruta Zgierz 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 maja, 17:00
Boruta Zgierz 3-0 Zjednoczeni Stryków 7 maja, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Zawisza Rzgów 7 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 2-2 Łódzki KS II 7 maja, 16:00
Włókniarz Zgierz 1-1 Warta Działoszyn 7 maja, 17:30
Unia Skierniewice 1-3 Widzew II Łódź 7 maja, 16:00
Omega Kleszczów 2-2 Woy Bukowiec Opoczyński 7 maja, 15:00
w Łękińsku
KS Paradyż 0-1 WKS Wieluń 7 maja, 17:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Zawisza Pajęczno
(wo)

Kolejka 27 - 11 maja

UKS SMS II Łódź 0-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
(wo)
Zawisza Pajęczno 2-1 KS Paradyż 11 maja, 17:30
WKS Wieluń 4-0 Omega Kleszczów 11 maja, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Unia Skierniewice 11 maja, 17:00
Widzew II Łódź 0-1 Włókniarz Zgierz 18 maja, 17:30
Warta Działoszyn 1-0 Orlęta Cielądz 11 maja, 16:00
Łódzki KS II 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 4-0 Boruta Zgierz 11 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 maja, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 maja

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 Zjednoczeni Stryków 15 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Zawisza Rzgów 14 maja, 17:00
Boruta Zgierz 2-0 Łódzki KS II 14 maja, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Warta Działoszyn 14 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 3-1 Widzew II Łódź 14 maja, 17:00
Włókniarz Zgierz 1-1 Woy Bukowiec Opoczyński 14 maja, 17:30
Unia Skierniewice 1-3 WKS Wieluń 14 maja, 16:00
Omega Kleszczów 4-0 Zawisza Pajęczno 14 maja, 15:00
KS Paradyż 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)

Kolejka 29 - 21-22 maja

KS Paradyż 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:30) mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
UKS SMS II Łódź 0-3 Omega Kleszczów
(wo)
Zawisza Pajęczno 3-0 Unia Skierniewice 21 maja, 17:00
WKS Wieluń 0-0 Włókniarz Zgierz 21 maja, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 3-0 Orlęta Cielądz 22 maja, 17:00
Widzew II Łódź 4-6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 17:00
Warta Działoszyn 1-1 Boruta Zgierz 21 maja, 17:00
Łódzki KS II 2-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 maja, 11:00
Zawisza Rzgów 2-0 Zjednoczeni Stryków 20 maja, 17:30

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 Zawisza Rzgów 29 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Łódzki KS II 28 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Warta Działoszyn 28 maja, 17:00
Boruta Zgierz 3-2 Widzew II Łódź 28 maja, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Woy Bukowiec Opoczyński 28 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 1-1 WKS Wieluń 29 maja, 11:00
Włókniarz Zgierz 5-2 Zawisza Pajęczno 28 maja, 16:00
Unia Skierniewice 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Omega Kleszczów 6-2 KS Paradyż 28 maja, 15:00
w Łękińsku

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Omega Kleszczów 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 czerwca, 15:00
w Łękińsku
KS Paradyż 3-0 Unia Skierniewice 4 czerwca, 17:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Włókniarz Zgierz
(wo)
Zawisza Pajęczno 5-2 Orlęta Cielądz 4 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 czerwca, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 5-0 Boruta Zgierz 5 czerwca, 17:00
Widzew II Łódź 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 czerwca, 11:00
Warta Działoszyn 1-2 Zjednoczeni Stryków 4 czerwca, 17:00
Łódzki KS II 0-4 Zawisza Rzgów 5 czerwca, 11:00
w Rzgowie; ŁKS II gospodarzem

Kolejka 32 - 8 czerwca

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5-0 Łódzki KS II 8 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 3-0 Warta Działoszyn 8 czerwca, 17:30
Zjednoczeni Stryków 3-2 Widzew II Łódź 8 czerwca, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Woy Bukowiec Opoczyński 8 czerwca, 17:00
Boruta Zgierz 1-2 WKS Wieluń 8 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Zawisza Pajęczno 8 czerwca, 17:00
Orlęta Cielądz 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Włókniarz Zgierz 1-1 KS Paradyż 8 czerwca, 18:00
Unia Skierniewice 0-3 Omega Kleszczów 8 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 12 czerwca

Unia Skierniewice 0-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 12 czerwca, 17:00
Omega Kleszczów 3-0 Włókniarz Zgierz 11 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Paradyż 8-0 Orlęta Cielądz 11 czerwca, 17:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
(wo)
Zawisza Pajęczno 0-2 Boruta Zgierz 12 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 4-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 czerwca, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Zjednoczeni Stryków 12 czerwca, 17:00
Widzew II Łódź 0-4 Zawisza Rzgów 12 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 3-0 Łódzki KS II 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 34 - 19 czerwca

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Warta Działoszyn 19 czerwca, 17:00
Łódzki KS II 0-3 Widzew II Łódź 19 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Zawisza Rzgów 2-0 Woy Bukowiec Opoczyński 19 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 WKS Wieluń 18 czerwca, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Zawisza Pajęczno 19 czerwca, 17:00
Boruta Zgierz 3-0 UKS SMS II Łódź
(wo)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 KS Paradyż 19 czerwca, 17:00
Orlęta Cielądz 1-3 Omega Kleszczów 19 czerwca, 17:00
Włókniarz Zgierz 2-1 Unia Skierniewice 19 czerwca, 17:00

III liga 2010/2011 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2010/2011 (mazowiecka (południe))
IV liga 2010/2011 (mazowiecka (północ))

Klasa okręgowa 2010/2011 (Łódź)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Skierniewice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas