[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wierzbica 30 66 20 6 4 69-27 10 4 1 34-10 10 2 3 35-17
2.  Mszczonowianka Mszczonów 30 62 18 8 4 47-19 10 4 1 24-8 8 4 3 23-11
3.  Mazowsze Grójec 30 55 16 7 7 55-42 7 7 1 28-17 9 0 6 27-25
4.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 54 16 6 8 59-33 7 4 4 23-14 9 2 4 36-19
5.  Pilica Białobrzegi 30 52 16 4 10 47-34 10 2 3 26-17 6 2 7 21-17
6.  Polonia Iłża 30 48 13 9 8 36-33 7 4 4 17-15 6 5 4 19-18
7.  KS Kozienice-Janików 30 42 11 9 10 44-45 7 2 6 27-27 4 7 4 17-18
8.  UKS Łady 30 40 11 7 12 34-39 6 3 6 13-18 5 4 6 21-21 4 9 3 0 1 6-5
9.  Znicz II Pruszków 30 40 13 1 16 60-63 7 1 7 38-32 6 0 9 22-31 4 6 2 0 2 7-5
10.  Żyrardowianka Żyrardów 30 40 10 10 10 41-37 6 2 7 17-17 4 8 3 24-20 4 3 1 0 3 4-7
11.  Skra Konstancin Obory 30 39 11 6 13 34-45 6 2 7 17-21 5 4 6 17-24
12.  Naprzód Zielonki 30 36 10 6 14 35-55 5 3 7 20-32 5 3 7 15-23
13.  Okęcie Warszawa 30 31 9 4 17 33-45 6 1 8 21-27 3 3 9 12-18
14.  Sparta Jazgarzew 30 26 7 5 18 40-59 6 4 5 22-21 1 1 13 18-38
15.  Zwolenianka Zwoleń 30 24 7 3 20 32-53 6 2 7 23-22 1 1 13 9-31
16.  Naprzód Skórzec 30 17 4 5 21 35-72 2 3 10 21-32 2 2 11 14-40
Znicz II Pruszków rozgrywał swoje jesienne mecze na stadionie MOS.
Naprzód Skórzec rozgrywa swoje mecze w Dąbrówce-Ługu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Wierzbica    0-0 2-0 3-0 1-0 1-3 0-0 1-1 5-1 4-0 2-0 1-1 3-2 2-1 4-0 5-1 
 2 Mszczonowianka Mszczonów2-1     3-2 0-1 0-0 1-0 1-1 0-0 2-0 0-0 2-0 3-0 1-0 3-2 2-1 4-0 
 3 Mazowsze Grójec1-2 1-0     3-2 1-1 1-1 3-0 1-1 3-1 2-2 4-1 0-0 1-1 4-3 2-1 1-1 
 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-0 0-2 2-3     0-3 1-1 1-2 0-0 3-1 0-0 1-0 4-0 3-1 3-0 3-1 2-0 
 5 Pilica Białobrzegi1-0 3-0 0-4 0-2     0-0 1-2 2-1 2-1 2-2 1-0 3-0 3-1 3-1 3-2 2-1 
 6 Polonia Iłża0-0 1-1 0-1 0-2 1-4     2-0 0-2 2-1 1-1 1-1 1-0 1-0 2-1 2-1 3-0 
 7 KS Kozienice-Janików2-5 1-3 1-0 2-2 1-2 2-3     2-1 4-3 2-0 2-2 0-3* 0-3 4-0 2-0 2-0 
 8 UKS Łady0-2 0-4 2-1 2-3 3-2 1-0 0-0     2-0 1-0 0-1 0-1 0-0 2-1 0-0 0-3* 
 9 Znicz II Pruszków4-3 0-1 2-4 0-5 2-3 7-1 2-1 4-0     2-3 5-1 0-2 0-0 4-3 4-1 2-4 
 10 Żyrardowianka Żyrardów1-3 2-1 0-1 1-4 1-0 0-1 1-1 1-3 0-1     1-1 0-1 1-0 2-0 3-0 3-0 
 11 Skra Konstancin Obory1-4 0-0 0-1 1-3 1-0 0-1 2-1 0-4 3-1 3-3     2-1 0-1 1-0 0-1 3-0 
 12 Naprzód Zielonki1-5 1-1 2-3 2-1 1-0 1-1 0-3 1-3 2-3 1-7 1-2     2-1 2-1 2-0 1-1 
 13 Okęcie Warszawa0-2 1-3 1-2 1-6 1-0 1-0 1-1 3-0 0-2 1-3 1-2 3-1     2-3 2-1 3-1 
 14 Sparta Jazgarzew1-3 0-3 3-0 2-1 0-1 1-4 0-0 2-1 0-2 1-1 2-2 1-1 2-1     1-0 6-1 
 15 Zwolenianka Zwoleń1-2 1-3 4-1 1-1 2-4 0-2 1-2 3-1 1-2 0-0 0-2 3-1 1-0 2-0     3-1 
 16 Naprzód Skórzec2-3 0-1 3-4 1-3 2-1 1-1 3-3 1-3 2-3 0-2 1-2 2-3 0-1 2-2 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Mazowsze Grójec 1-1 UKS Łady 14 sierpnia, 17:00
Znicz II Pruszków 0-0 Okęcie Warszawa 1 września, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:30) odwołany na wniosek gospodarzy z powodu braku zatwierdzonego boiska
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 KS Kozienice-Janików 14 sierpnia, 17:00
Polonia Iłża 1-1 Skra Konstancin Obory 14 sierpnia, 15:00
Naprzód Skórzec 1-0 Zwolenianka Zwoleń 14 sierpnia, 17:00 (200)
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Pilica Białobrzegi 14 sierpnia, 16:00
Naprzód Zielonki 2-1 Sparta Jazgarzew 13 sierpnia, 18:00
Orzeł Wierzbica 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

UKS Łady 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 sierpnia, 15:00
w Raszynie
Sparta Jazgarzew 1-3 Orzeł Wierzbica 21 sierpnia, 14:00 (150)
Pilica Białobrzegi 3-0 Naprzód Zielonki 21 sierpnia, 17:00 (200)
Zwolenianka Zwoleń 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 22 sierpnia, 17:00
Skra Konstancin Obory 3-0 Naprzód Skórzec 21 sierpnia, 17:30
KS Kozienice-Janików 2-3 Polonia Iłża 21 sierpnia, 11:00
Okęcie Warszawa 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 21 sierpnia, 11:00
Mazowsze Grójec 3-1 Znicz II Pruszków 21 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Znicz II Pruszków 4-0 UKS Łady 29 sierpnia, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Mazowsze Grójec 28 sierpnia, 17:00
Polonia Iłża 1-0 Okęcie Warszawa 28 sierpnia, 15:00
Naprzód Skórzec 3-3 KS Kozienice-Janików 28 sierpnia, 17:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Skra Konstancin Obory 28 sierpnia, 16:00
Naprzód Zielonki 2-0 Zwolenianka Zwoleń 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-0 Pilica Białobrzegi 28 sierpnia, 17:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Sparta Jazgarzew 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4-5 września

UKS Łady 2-1 Sparta Jazgarzew 4 września, 11:00
w Raszynie
Pilica Białobrzegi 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 września, 16:30 (100)
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Orzeł Wierzbica 4 września, 14:00 (150)
Skra Konstancin Obory 2-1 Naprzód Zielonki 4 września, 17:00
KS Kozienice-Janików 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 4 września, 16:30 (100)
Okęcie Warszawa 3-1 Naprzód Skórzec 4 września, 11:00 (50)
Mazowsze Grójec 1-1 Polonia Iłża 4 września, 17:00 (150)
Znicz II Pruszków 2-3 Żyrardowianka Żyrardów 4 września, 10:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Żyrardowianka Żyrardów 1-3 UKS Łady 11 września, 16:00
Polonia Iłża 2-1 Znicz II Pruszków 11 września, 15:00
Naprzód Skórzec 3-4 Mazowsze Grójec 11 września, 16:45 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Okęcie Warszawa 11 września, 16:00
Naprzód Zielonki 0-3 KS Kozienice-Janików 11 września, 11:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Skra Konstancin Obory 11 września, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Zwolenianka Zwoleń 11 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 0-1 Pilica Białobrzegi 11 września, 14:00 (70)

Kolejka 6 - 15 września

UKS Łady 3-2 Pilica Białobrzegi 15 września, 17:00
w Raszynie
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Sparta Jazgarzew 15 września, 16:00
Skra Konstancin Obory 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 września, 16:30
KS Kozienice-Janików 2-5 Orzeł Wierzbica 15 września, 16:00
Okęcie Warszawa 3-1 Naprzód Zielonki 15 września, 16:30 (30)
Mazowsze Grójec 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 15 września, 17:00
Znicz II Pruszków 2-4 Naprzód Skórzec 15 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Polonia Iłża 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Polonia Iłża 0-2 UKS Łady 18 września, 15:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Naprzód Skórzec 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 19 września, 16:30 (200)
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Znicz II Pruszków 18 września, 16:30
Naprzód Zielonki 2-3 Mazowsze Grójec 18 września, 16:00
Orzeł Wierzbica 3-2 Okęcie Warszawa 18 września, 14:00 (100)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 KS Kozienice-Janików 18 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 2-2 Skra Konstancin Obory 18 września, 13:00
Pilica Białobrzegi 3-2 Zwolenianka Zwoleń 18 września, 14:00

Kolejka 8 - 25-26 września

UKS Łady 0-0 Zwolenianka Zwoleń 25 września, 15:00
w Raszynie
Skra Konstancin Obory 1-0 Pilica Białobrzegi 25 września, 16:00
KS Kozienice-Janików 4-0 Sparta Jazgarzew 26 września, 16:00
Okęcie Warszawa 1-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 września, 11:00
Mazowsze Grójec 1-2 Orzeł Wierzbica 25 września, 12:00
Znicz II Pruszków 0-2 Naprzód Zielonki 25 września, 10:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 25 września, 16:00
Polonia Iłża 3-0 Naprzód Skórzec 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Naprzód Skórzec 1-3 UKS Łady 2 października, 15:30 (150)
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Polonia Iłża 2 października, 12:30
Naprzód Zielonki 1-7 Żyrardowianka Żyrardów 2 października, 15:30
Orzeł Wierzbica 5-1 Znicz II Pruszków 2 października, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Mazowsze Grójec 2 października, 15:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Okęcie Warszawa 2 października, 13:00 (50)
Pilica Białobrzegi 1-2 KS Kozienice-Janików 2 października, 15:30
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Skra Konstancin Obory 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

UKS Łady 0-1 Skra Konstancin Obory 9 października, 15:00
w Raszynie
KS Kozienice-Janików 2-0 Zwolenianka Zwoleń 9 października, 15:00
Okęcie Warszawa 1-0 Pilica Białobrzegi 9 października, 11:00 (50)
Mazowsze Grójec 4-3 Sparta Jazgarzew 9 października, 15:00
Znicz II Pruszków 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 października, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-3 Orzeł Wierzbica 9 października, 15:00
Polonia Iłża 1-0 Naprzód Zielonki 10 października, 15:00
Naprzód Skórzec 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 9 października, 15:30

Kolejka 11 - 16-17 października

Mszczonowianka Mszczonów 0-0 UKS Łady 16 października, 12:00
Naprzód Zielonki 1-1 Naprzód Skórzec 16 października, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-3 Polonia Iłża 16 października, 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 16 października, 15:00
Sparta Jazgarzew 0-2 Znicz II Pruszków 16 października, 12:00
Pilica Białobrzegi 0-4 Mazowsze Grójec 16 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Okęcie Warszawa 17 października, 14:00 (100)
Skra Konstancin Obory 2-1 KS Kozienice-Janików 17 października, 12:00

Kolejka 12 - 23-24 października

UKS Łady 0-0 KS Kozienice-Janików 23 października, 14:30
w Raszynie
Okęcie Warszawa 1-2 Skra Konstancin Obory 23 października, 11:00 (50)
Mazowsze Grójec 2-1 Zwolenianka Zwoleń 23 października, 14:00
Znicz II Pruszków 2-3 Pilica Białobrzegi 23 października, 10:00
na stadionie MZOS
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Sparta Jazgarzew 23 października, 14:00
Polonia Iłża 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 października, 14:00
Naprzód Skórzec 2-3 Orzeł Wierzbica 23 października, 14:30
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Naprzód Zielonki 23 października, 11:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Naprzód Zielonki 1-3 UKS Łady 30 października, 14:00
Orzeł Wierzbica 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 30 października, 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Naprzód Skórzec 30 października, 11:00
Sparta Jazgarzew 1-4 Polonia Iłża 30 października, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-2 Żyrardowianka Żyrardów 30 października, 13:30
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Znicz II Pruszków 30 października, 14:00
Skra Konstancin Obory 0-1 Mazowsze Grójec 30 października, 14:00
KS Kozienice-Janików 0-3 Okęcie Warszawa 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

UKS Łady 0-0 Okęcie Warszawa 6 listopada, 13:30 (30)
w Raszynie
Mazowsze Grójec 3-0 KS Kozienice-Janików 6 listopada, 13:00 (50)
Znicz II Pruszków 5-1 Skra Konstancin Obory 6 listopada, 10:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Zwolenianka Zwoleń 6 listopada, 13:00 (200)
Polonia Iłża 1-4 Pilica Białobrzegi 6 listopada, 13:00 (300)
Naprzód Skórzec 2-2 Sparta Jazgarzew 6 listopada, 14:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:30 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka Mszczonów 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 listopada, 11:00
Naprzód Zielonki 1-5 Orzeł Wierzbica 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Orzeł Wierzbica 1-1 UKS Łady 13 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Naprzód Zielonki 14 listopada, 11:00
Sparta Jazgarzew 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-1 Naprzód Skórzec 14 listopada, 12:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Polonia Iłża 14 listopada, 13:00
Skra Konstancin Obory 3-3 Żyrardowianka Żyrardów 14 listopada, 10:00
KS Kozienice-Janików 4-3 Znicz II Pruszków 14 listopada, 13:00
Okęcie Warszawa 1-2 Mazowsze Grójec 14 listopada, 11:00 (100)

Kolejka 16 - 19-20 marca

UKS Łady 2-1 Mazowsze Grójec 19 marca, 13:00
w Raszynie
Okęcie Warszawa 0-2 Znicz II Pruszków 19 marca, 11:00 (30)
KS Kozienice-Janików 2-0 Żyrardowianka Żyrardów 19 marca, 13:00
Skra Konstancin Obory 0-1 Polonia Iłża 19 marca, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Naprzód Skórzec 20 marca, 13:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 19 marca, 14:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Naprzód Zielonki 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 13:00) odwołany
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Orzeł Wierzbica 19 marca, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 UKS Łady 26 marca, 13:00
Orzeł Wierzbica 2-1 Sparta Jazgarzew 26 marca, 13:00
Naprzód Zielonki 1-0 Pilica Białobrzegi 26 marca, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Zwolenianka Zwoleń 26 marca, 14:00
Naprzód Skórzec 1-2 Skra Konstancin Obory 27 marca, 13:00
Polonia Iłża 2-0 KS Kozienice-Janików 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Okęcie Warszawa 26 marca, 15:00
Znicz II Pruszków 2-4 Mazowsze Grójec 26 marca, 10:55
mecz pierwotnie zaplanowany na 10:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

UKS Łady 2-0 Znicz II Pruszków 2 kwietnia, 13:00
w Raszynie
Mazowsze Grójec 2-2 Żyrardowianka Żyrardów 3 kwietnia, 13:00
Okęcie Warszawa 1-0 Polonia Iłża 2 kwietnia, 11:00 (50)
KS Kozienice-Janików 2-0 Naprzód Skórzec 2 kwietnia, 15:00
Skra Konstancin Obory 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 3 kwietnia, 10:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Naprzód Zielonki 3 kwietnia, 13:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Orzeł Wierzbica 2 kwietnia, 15:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sparta Jazgarzew 2-1 UKS Łady 9 kwietnia, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-3 Pilica Białobrzegi 9 kwietnia, 12:00
Orzeł Wierzbica 4-0 Zwolenianka Zwoleń 9 kwietnia, 13:00
Naprzód Zielonki 1-2 Skra Konstancin Obory 9 kwietnia, 13:30
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 KS Kozienice-Janików 9 kwietnia, 14:00
Naprzód Skórzec 0-1 Okęcie Warszawa 10 kwietnia, 16:00
Polonia Iłża 0-1 Mazowsze Grójec 9 kwietnia, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Znicz II Pruszków 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

UKS Łady 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 16 kwietnia, 14:30
w Raszynie
Znicz II Pruszków 7-1 Polonia Iłża 17 kwietnia, 11:00 (100)
Mazowsze Grójec 1-1 Naprzód Skórzec 16 kwietnia, 15:00
Okęcie Warszawa 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 16 kwietnia, 11:00 (50)
KS Kozienice-Janików 0-3 Naprzód Zielonki 16 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skra Konstancin Obory 1-4 Orzeł Wierzbica 16 kwietnia, 14:30
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 kwietnia, 14:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Sparta Jazgarzew 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pilica Białobrzegi 2-1 UKS Łady 23 kwietnia, 12:00
Sparta Jazgarzew 1-0 Zwolenianka Zwoleń 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Skra Konstancin Obory 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 0-0 KS Kozienice-Janików 22 kwietnia, 15:00
Naprzód Zielonki 2-1 Okęcie Warszawa 23 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Mazowsze Grójec 23 kwietnia, 11:00
Naprzód Skórzec 2-3 Znicz II Pruszków 23 kwietnia, 13:00
Polonia Iłża 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 22 kwietnia, 14:30

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

UKS Łady 1-0 Polonia Iłża 30 kwietnia, 15:00
w Raszynie
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Naprzód Skórzec 30 kwietnia, 17:00
Znicz II Pruszków 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 1 maja, 10:00
Mazowsze Grójec 0-0 Naprzód Zielonki 30 kwietnia, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Okęcie Warszawa 0-2 Orzeł Wierzbica 30 kwietnia, 11:00
KS Kozienice-Janików 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 kwietnia, 16:00
Skra Konstancin Obory 1-0 Sparta Jazgarzew 30 kwietnia, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 2-4 Pilica Białobrzegi 1 maja, 15:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Zwolenianka Zwoleń 3-1 UKS Łady 8 maja, 14:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Skra Konstancin Obory 7 maja, 16:00
Sparta Jazgarzew 0-0 KS Kozienice-Janików 7 maja, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Okęcie Warszawa 7 maja, 11:00 (100)
Orzeł Wierzbica 2-0 Mazowsze Grójec 7 maja, 15:00
Naprzód Zielonki 2-3 Znicz II Pruszków 7 maja, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 7 maja, 11:00
Naprzód Skórzec 1-1 Polonia Iłża 8 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

UKS Łady 0-3 Naprzód Skórzec 14 maja, 16:00
(wo)
w Raszynie / gospodarze nie wyszli na boisko
Polonia Iłża 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 14 maja, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Naprzód Zielonki 14 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 4-3 Orzeł Wierzbica 14 maja, 11:00
Mazowsze Grójec 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 maja, 17:30 (100)
Okęcie Warszawa 2-3 Sparta Jazgarzew 14 maja, 11:00 (50)
KS Kozienice-Janików 1-2 Pilica Białobrzegi 14 maja, 16:00 (300)
Skra Konstancin Obory 0-1 Zwolenianka Zwoleń 14 maja, 16:00 (200)

Kolejka 25 - 18 maja

Skra Konstancin Obory 0-4 UKS Łady 18 maja, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 KS Kozienice-Janików 18 maja, 16:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Okęcie Warszawa 18 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 3-0 Mazowsze Grójec 18 maja, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Znicz II Pruszków 18 maja, 17:30
Orzeł Wierzbica 4-0 Żyrardowianka Żyrardów 18 maja, 16:00
Naprzód Zielonki 1-1 Polonia Iłża 18 maja, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 Naprzód Skórzec 18 maja, 17:30

Kolejka 26 - 21-22 maja

UKS Łady 0-4 Mszczonowianka Mszczonów 21 maja, 15:00
w Raszynie
Naprzód Skórzec 2-3 Naprzód Zielonki 22 maja, 16:00
Polonia Iłża 0-0 Orzeł Wierzbica 21 maja, 14:00 (300)
Żyrardowianka Żyrardów 1-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 maja, 11:00
Znicz II Pruszków 4-3 Sparta Jazgarzew 21 maja, 10:00
Mazowsze Grójec 1-1 Pilica Białobrzegi 21 maja, 16:00 (200)
Okęcie Warszawa 2-1 Zwolenianka Zwoleń 21 maja, 11:00 (50)
KS Kozienice-Janików 2-2 Skra Konstancin Obory 11 maja, 17:30

Kolejka 27 - 28-29 maja

KS Kozienice-Janików 2-1 UKS Łady 28 maja, 16:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Skra Konstancin Obory 0-1 Okęcie Warszawa 28 maja, 16:30 (50)
Zwolenianka Zwoleń 4-1 Mazowsze Grójec 28 maja, 14:30
Pilica Białobrzegi 2-1 Znicz II Pruszków 28 maja, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 28 maja, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Polonia Iłża 28 maja, 15:00
Orzeł Wierzbica 5-1 Naprzód Skórzec 28 maja, 16:00 (130)
Naprzód Zielonki 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 28 maja, 13:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

UKS Łady 0-1 Naprzód Zielonki 4 czerwca, 15:00
w Raszynie
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Orzeł Wierzbica 4 czerwca, 14:00
Naprzód Skórzec 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 czerwca, 16:00
Polonia Iłża 2-1 Sparta Jazgarzew 4 czerwca, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Pilica Białobrzegi 4 czerwca, 17:00
Znicz II Pruszków 4-1 Zwolenianka Zwoleń 4 czerwca, 13:00
Mazowsze Grójec 4-1 Skra Konstancin Obory 4 czerwca, 16:00
Okęcie Warszawa 1-1 KS Kozienice-Janików 4 czerwca, 11:00 (50)

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Okęcie Warszawa 3-0 UKS Łady 11 czerwca, 11:00 (50)
KS Kozienice-Janików 1-0 Mazowsze Grójec 11 czerwca, 16:00
Skra Konstancin Obory 3-1 Znicz II Pruszków 11 czerwca, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 11 czerwca, 16:00 (100)
Pilica Białobrzegi 0-0 Polonia Iłża 11 czerwca, 16:00
Sparta Jazgarzew 6-1 Naprzód Skórzec 11 czerwca, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 8 czerwca, 18:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Naprzód Zielonki 11 czerwca, 11:15
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

UKS Łady 0-2 Orzeł Wierzbica 18 czerwca, 16:00
Naprzód Zielonki 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 czerwca, 16:00 (50)
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Sparta Jazgarzew 18 czerwca, 16:00
Naprzód Skórzec 2-1 Pilica Białobrzegi 18 czerwca, 16:00 (100)
Polonia Iłża 2-1 Zwolenianka Zwoleń 18 czerwca, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Skra Konstancin Obory 18 czerwca, 16:00
Znicz II Pruszków 2-1 KS Kozienice-Janików 18 czerwca, 16:00
Mazowsze Grójec 1-1 Okęcie Warszawa 18 czerwca, 16:00 (100)

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2010/2011 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2010/2011 (łódzka)
IV liga 2010/2011 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2010/2011 (Radom)
Liga okręgowa 2010/2011 (Siedlce)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas