[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Warka 30 68 21 5 4 77-36 15 0 0 44-9 6 5 4 33-27
2.  Wulkan Zakrzew 30 67 21 4 5 68-25 13 1 1 39-12 8 3 4 29-13
3.  Szydłowianka Szydłowiec 30 63 19 6 5 67-47 10 3 2 40-23 9 3 3 27-24
4.  Oskar Przysucha 30 57 18 3 9 71-46 10 2 3 42-24 8 1 6 29-22
5.  Legion Głowaczów 30 53 15 8 7 62-36 8 4 3 38-18 7 4 4 24-18
6.  Oronka Orońsko 30 40 12 4 14 43-47 8 2 5 25-25 4 2 9 18-22
7.  Sadownik Błędów 30 39 11 6 13 40-44 9 4 2 31-15 2 2 11 9-29
8.  Proch Pionki 30 38 10 8 12 40-45 5 6 4 23-12 5 2 8 17-33
9.  KS Potworów 30 37 11 4 15 49-46 6 2 7 24-21 5 2 8 25-25
10.  Zodiak Sucha 30 36 11 3 16 33-48 9 1 5 18-17 2 2 11 15-31
11.  Ruszcovia Borkowice 30 35 9 8 13 38-45 4 6 5 18-17 5 2 8 20-28 2 4 1 1 0 2-1
12.  Powiślanka Lipsko 30 35 9 8 13 49-43 6 2 7 29-20 3 6 6 20-23 2 1 0 1 1 1-2
13.  Plon Garbatka-Letnisko 30 32 9 5 16 51-60 5 3 7 23-27 4 2 9 28-33
14.  Zawisza Sienno 30 31 8 7 15 42-73 6 2 7 26-37 2 5 8 16-36
15.  Zamłynie Radom 30 29 8 5 17 35-61 6 3 6 27-25 2 2 11 8-36
16.  Gryfia Mirów 30 15 3 6 21 23-86 2 4 9 11-28 1 2 12 12-58
Wulkan Zakrzew rozgrywa swoje mecze w Taczowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Warka    1-0 3-0 2-0 1-0 2-0 2-1 5-2 4-2 3-1 6-2 3-0 1-0 4-0 2-0 5-1 
 2 Wulkan Zakrzew2-1     3-0 2-6 0-0 1-0 5-0 5-0 2-0 3-1 2-1 1-0 3-1 3-0 4-1 3-1 
 3 Szydłowianka Szydłowiec4-2 2-5     1-2 3-2 2-1 1-1 2-1 2-1 3-1 2-0 2-1 3-3 2-2 7-0 4-1 
 4 Oskar Przysucha0-1 0-0 3-5     1-1 2-1 3-0 5-1 2-1 3-2 4-5 2-0 4-2 7-2 2-1 4-2 
 5 Legion Głowaczów2-2 0-0 2-3 4-3     1-1 1-0 0-1 1-1 2-0 2-0 2-4 5-1 5-2 4-0 7-0 
 6 Oronka Orońsko0-4 3-2 0-0 0-1 2-3     1-0 1-0 1-5 3-2 1-4 2-1 3-1 1-0 2-2 5-0 
 7 Sadownik Błędów3-3 0-1 2-3 3-1 3-0 3-1     4-1 3-2 1-1 3-0 3-1 1-0 1-1 1-0 0-0 
 8 Proch Pionki1-1 0-0 0-1 2-1 1-2 4-1 1-0     0-1 1-1 0-0 1-1 2-3 0-0 4-0 6-0 
 9 KS Potworów5-1 0-2 2-4 1-2 0-1 1-0 0-2 0-2     0-2 3-1 1-1 3-0 4-1 1-1 3-1 
 10 Zodiak Sucha1-2 2-1 0-1 1-0 1-0 1-0 1-0 4-1 0-5     2-1 1-4 1-0 0-1 2-0 1-1 
 11 Ruszcovia Borkowice1-2 0-2 2-0 1-3 0-0 1-1 1-0 0-0 1-2 2-1     1-1 2-2 1-1 0-2 5-0 
 12 Powiślanka Lipsko2-2 1-2 3-4 0-2 1-3 1-2 0-0 4-0 0-2 1-0 0-1     3-2 1-0 5-0 7-0 
 13 Plon Garbatka-Letnisko1-3 3-2 1-2 1-4 2-2 0-2 4-1 0-2 4-2 1-0 1-1 2-2     2-0 0-1 1-3 
 14 Zawisza Sienno0-6 0-6 1-1 3-2 2-6 1-4 5-3 0-2 3-0 3-0 0-1 1-1 2-4     1-0 4-1 
 15 Zamłynie Radom4-2 0-2 1-1 1-1 0-2 1-4 4-0 2-3 2-1 4-0 2-1 0-0 0-3 3-4     3-1 
 16 Gryfia Mirów1-1 1-4 1-2 0-1 1-2 1-0 0-1 1-1 0-0 1-3 0-2 1-3 0-6 2-2 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Ruszcovia Borkowice 0-2 Wulkan Zakrzew 15 sierpnia, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu burzy
Zamłynie Radom 0-0 Powiślanka Lipsko 14 sierpnia, 15:00
Legion Głowaczów 2-2 KS Warka 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek gości
Oronka Orońsko 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 14 sierpnia, 16:30
Plon Garbatka-Letnisko 0-2 Proch Pionki 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Sienno 3-0 KS Potworów 15 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 1-0 Sadownik Błędów 15 sierpnia, 16:00
Gryfia Mirów 0-1 Oskar Przysucha 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Oskar Przysucha 4-5 Ruszcovia Borkowice 22 sierpnia, 17:00
Sadownik Błędów 0-0 Gryfia Mirów 22 sierpnia, 17:00
KS Potworów 0-2 Zodiak Sucha 22 sierpnia, 16:00
Proch Pionki 0-0 Zawisza Sienno 22 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-3 Plon Garbatka-Letnisko 22 sierpnia, 17:00
Powiślanka Lipsko 1-3 Legion Głowaczów 21 sierpnia, 16:00
Wulkan Zakrzew 4-1 Zamłynie Radom 21 sierpnia, 16:00
Oronka Orońsko 0-4 KS Warka 15 września, 16:30

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Legion Głowaczów 0-0 Wulkan Zakrzew 29 sierpnia, 16:00
Oronka Orońsko 2-1 Powiślanka Lipsko 28 sierpnia, 12:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-3 KS Warka 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Sienno 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 29 sierpnia, 17:00
w Iłży
Zodiak Sucha 4-1 Proch Pionki 29 sierpnia, 16:00
Gryfia Mirów 0-0 KS Potworów 28 sierpnia, 11:00
Oskar Przysucha 3-0 Sadownik Błędów 29 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 2-1 Ruszcovia Borkowice 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 1 września

KS Potworów 1-2 Oskar Przysucha 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proch Pionki 6-0 Gryfia Mirów 1 września, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Zodiak Sucha 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Warka 4-0 Zawisza Sienno 1 września, 17:00
Powiślanka Lipsko 3-2 Plon Garbatka-Letnisko 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wulkan Zakrzew 1-0 Oronka Orońsko 6 października, 15:45
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamłynie Radom 0-2 Legion Głowaczów 1 września, 18:45
Ruszcovia Borkowice 1-0 Sadownik Błędów 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Oronka Orońsko 2-2 Zamłynie Radom 5 września, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-2 Wulkan Zakrzew 5 września, 17:00
Zawisza Sienno 1-1 Powiślanka Lipsko 5 września, 16:00
w Iłży
Zodiak Sucha 1-2 KS Warka 5 września, 15:00
Gryfia Mirów 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 5 września, 17:00
Oskar Przysucha 5-1 Proch Pionki 5 września, 16:30
Sadownik Błędów 3-2 KS Potworów 5 września, 16:00
Legion Głowaczów 2-0 Ruszcovia Borkowice 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Proch Pionki 1-0 Sadownik Błędów 12 września, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Oskar Przysucha 12 września, 16:00
KS Warka 5-1 Gryfia Mirów 11 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Zodiak Sucha 12 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-0 Zawisza Sienno 11 września, 16:00
Zamłynie Radom 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 12 września, 15:00
Legion Głowaczów 1-1 Oronka Orońsko 12 września, 16:00
Ruszcovia Borkowice 1-2 KS Potworów 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Legion Głowaczów 19 września, 16:00
Zawisza Sienno 1-0 Zamłynie Radom 19 września, 16:00
w Iłży
Zodiak Sucha 2-1 Wulkan Zakrzew 18 września, 15:00
Gryfia Mirów 1-3 Powiślanka Lipsko 19 września, 16:00
Oskar Przysucha 0-1 KS Warka 18 września, 16:00
Sadownik Błędów 2-3 Szydłowianka Szydłowiec 19 września, 16:00
KS Potworów 0-2 Proch Pionki 19 września, 16:00
Oronka Orońsko 1-4 Ruszcovia Borkowice 19 września, 17:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Szydłowianka Szydłowiec 2-1 KS Potworów 26 września, 16:00
KS Warka 2-1 Sadownik Błędów 25 września, 15:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Oskar Przysucha 26 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Gryfia Mirów 25 września, 15:00
Zamłynie Radom 4-0 Zodiak Sucha 26 września, 15:00
Legion Głowaczów 5-2 Zawisza Sienno 25 września, 15:00
Oronka Orońsko 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 26 września, 16:00
Ruszcovia Borkowice 0-0 Proch Pionki 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Zawisza Sienno 1-4 Oronka Orońsko 3 października, 15:00
w Iłży
Zodiak Sucha 1-0 Legion Głowaczów 3 października, 15:00
Gryfia Mirów 1-0 Zamłynie Radom 3 października, 16:00
Oskar Przysucha 0-0 Wulkan Zakrzew 3 października, 15:30
Sadownik Błędów 3-1 Powiślanka Lipsko 2 października, 15:00
KS Potworów 5-1 KS Warka 3 października, 15:00
Proch Pionki 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 3 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Ruszcovia Borkowice 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

KS Warka 5-2 Proch Pionki 9 października, 12:00
Powiślanka Lipsko 0-2 KS Potworów 10 października, 16:00
Wulkan Zakrzew 5-0 Sadownik Błędów 9 października, 15:00
Zamłynie Radom 1-1 Oskar Przysucha 10 października, 15:00
Legion Głowaczów 7-0 Gryfia Mirów 10 października, 14:00
Oronka Orońsko 3-2 Zodiak Sucha 10 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Zawisza Sienno 10 października, 15:00
Ruszcovia Borkowice 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 10 października, 14:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Zodiak Sucha 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 17 października, 15:00
Gryfia Mirów 1-0 Oronka Orońsko 17 października, 16:00
Oskar Przysucha 1-1 Legion Głowaczów 17 października, 15:00
Sadownik Błędów 1-0 Zamłynie Radom 17 października, 15:00
KS Potworów 0-2 Wulkan Zakrzew 16 października, 14:30
Proch Pionki 1-1 Powiślanka Lipsko 17 października, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-2 KS Warka 17 października, 14:30
Zawisza Sienno 0-1 Ruszcovia Borkowice 17 października, 14:00
w Iłży

Kolejka 12 - 23-24 października

Powiślanka Lipsko 3-4 Szydłowianka Szydłowiec 24 października, 15:00
Wulkan Zakrzew 5-0 Proch Pionki 23 października, 14:00
Zamłynie Radom 2-1 KS Potworów 24 października, 11:00
Legion Głowaczów 1-0 Sadownik Błędów 24 października, 14:00
Oronka Orońsko 0-1 Oskar Przysucha 24 października, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-3 Gryfia Mirów 24 października, 15:00
Zawisza Sienno 3-0 Zodiak Sucha 24 października, 14:00
w Iłży
Ruszcovia Borkowice 1-2 KS Warka 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Gryfia Mirów 2-2 Zawisza Sienno 31 października, 11:00
Oskar Przysucha 4-2 Plon Garbatka-Letnisko 31 października, 14:00
Sadownik Błędów 3-1 Oronka Orońsko 31 października, 14:00
KS Potworów 0-1 Legion Głowaczów 31 października, 13:00
Proch Pionki 4-0 Zamłynie Radom 31 października, 14:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-5 Wulkan Zakrzew 31 października, 14:00
KS Warka 3-0 Powiślanka Lipsko 30 października, 15:00
Zodiak Sucha 2-1 Ruszcovia Borkowice 31 października, 13:30

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Wulkan Zakrzew 2-1 KS Warka 7 listopada, 11:00
Zamłynie Radom 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 7 listopada, 15:00
Legion Głowaczów 0-1 Proch Pionki 7 listopada, 13:00
Oronka Orońsko 1-5 KS Potworów 7 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 4-1 Sadownik Błędów 7 listopada, 14:00
Zawisza Sienno 3-2 Oskar Przysucha 7 listopada, 12:00
w Iłży
Zodiak Sucha 1-1 Gryfia Mirów 7 listopada, 13:30
Ruszcovia Borkowice 1-1 Powiślanka Lipsko 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Oskar Przysucha 3-2 Zodiak Sucha 14 listopada, 13:00
Sadownik Błędów 1-1 Zawisza Sienno 14 listopada, 14:00
KS Potworów 3-0 Plon Garbatka-Letnisko 14 listopada, 13:00
Proch Pionki 4-1 Oronka Orońsko 14 listopada, 13:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-2 Legion Głowaczów 14 listopada, 13:00
KS Warka 2-0 Zamłynie Radom 13 listopada, 14:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Wulkan Zakrzew 14 listopada, 13:00
Gryfia Mirów 0-2 Ruszcovia Borkowice 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Wulkan Zakrzew 2-1 Ruszcovia Borkowice 19 marca, 13:00
Powiślanka Lipsko 5-0 Zamłynie Radom 20 marca, 15:30
KS Warka 1-0 Legion Głowaczów 19 marca, 14:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Oronka Orońsko 19 marca, 14:00
Proch Pionki 2-3 Plon Garbatka-Letnisko 20 marca, 15:00
KS Potworów 4-1 Zawisza Sienno 20 marca, 15:00
Sadownik Błędów 1-1 Zodiak Sucha 20 marca, 15:00
Oskar Przysucha 4-2 Gryfia Mirów 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

KS Warka 2-0 Oronka Orońsko 27 marca, 15:00
Ruszcovia Borkowice 1-3 Oskar Przysucha 27 marca, 15:00
Gryfia Mirów 0-1 Sadownik Błędów 27 marca, 14:00
Zodiak Sucha 0-5 KS Potworów 27 marca, 15:00
Zawisza Sienno 0-2 Proch Pionki 27 marca, 14:00
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 27 marca, 16:00
Legion Głowaczów 2-4 Powiślanka Lipsko 27 marca, 14:00
Zamłynie Radom 0-2 Wulkan Zakrzew 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Ruszcovia Borkowice 0-2 Zamłynie Radom 3 kwietnia, 15:00
Wulkan Zakrzew 0-0 Legion Głowaczów 2 kwietnia, 11:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Oronka Orońsko 3 kwietnia, 16:00
KS Warka 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 2 kwietnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Zawisza Sienno 2 kwietnia, 15:00
Proch Pionki 1-1 Zodiak Sucha 3 kwietnia, 15:00
KS Potworów 3-1 Gryfia Mirów 3 kwietnia, 15:00
Sadownik Błędów 3-1 Oskar Przysucha 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sadownik Błędów 3-0 Ruszcovia Borkowice 10 kwietnia, 15:00
Oskar Przysucha 2-1 KS Potworów 10 kwietnia, 17:00
Gryfia Mirów 1-1 Proch Pionki 10 kwietnia, 14:00
Zodiak Sucha 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 10 kwietnia, 15:00
Zawisza Sienno 0-6 KS Warka 10 kwietnia, 16:00
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 2-2 Powiślanka Lipsko 10 kwietnia, 16:00
Oronka Orońsko 3-2 Wulkan Zakrzew 10 kwietnia, 15:00
Legion Głowaczów 4-0 Zamłynie Radom 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Ruszcovia Borkowice 0-0 Legion Głowaczów 17 kwietnia, 16:00
Zamłynie Radom 1-4 Oronka Orońsko 16 kwietnia, 15:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 16 kwietnia, 14:00
Powiślanka Lipsko 1-0 Zawisza Sienno 17 kwietnia, 17:00
KS Warka 3-1 Zodiak Sucha 16 kwietnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-1 Gryfia Mirów 16 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 2-1 Oskar Przysucha 17 kwietnia, 16:00
KS Potworów 0-2 Sadownik Błędów 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

KS Potworów 3-1 Ruszcovia Borkowice 23 kwietnia, 11:00
Sadownik Błędów 4-1 Proch Pionki 23 kwietnia, 11:00
Oskar Przysucha 3-5 Szydłowianka Szydłowiec 23 kwietnia, 14:00
Gryfia Mirów 1-1 KS Warka 23 kwietnia, 14:00
Zodiak Sucha 1-4 Powiślanka Lipsko 23 kwietnia, 13:00
Zawisza Sienno 0-6 Wulkan Zakrzew 23 kwietnia, 15:00
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Zamłynie Radom 23 kwietnia, 12:00
Oronka Orońsko 2-3 Legion Głowaczów 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Ruszcovia Borkowice 1-1 Oronka Orońsko 1 maja, 17:00
Legion Głowaczów 5-1 Plon Garbatka-Letnisko 1 maja, 16:00
Zamłynie Radom 3-4 Zawisza Sienno 30 kwietnia, 15:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Zodiak Sucha 30 kwietnia, 15:00
Powiślanka Lipsko 7-0 Gryfia Mirów 1 maja, 17:00
KS Warka 2-0 Oskar Przysucha 30 kwietnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Sadownik Błędów 30 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 0-1 KS Potworów 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4 maja

Proch Pionki 0-0 Ruszcovia Borkowice 4 maja, 17:30
KS Potworów 2-4 Szydłowianka Szydłowiec 4 maja, 17:30
Sadownik Błędów 3-3 KS Warka 4 maja, 17:30
Oskar Przysucha 2-0 Powiślanka Lipsko 4 maja, 17:30
Gryfia Mirów 1-4 Wulkan Zakrzew 4 maja, 17:30
Zodiak Sucha 2-0 Zamłynie Radom 4 maja, 17:30
Zawisza Sienno 2-6 Legion Głowaczów 4 maja, 17:30
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 0-2 Oronka Orońsko 4 maja, 17:30

Kolejka 24 - 7-8 maja

Ruszcovia Borkowice 2-2 Plon Garbatka-Letnisko 8 maja, 17:00
Oronka Orońsko 1-0 Zawisza Sienno 8 maja, 17:00
Legion Głowaczów 2-0 Zodiak Sucha 8 maja, 16:00
Zamłynie Radom 3-1 Gryfia Mirów 7 maja, 15:00
Wulkan Zakrzew 2-6 Oskar Przysucha 7 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-0 Sadownik Błędów 8 maja, 17:00
KS Warka 4-2 KS Potworów 7 maja, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Proch Pionki 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Ruszcovia Borkowice 14 maja, 16:00
Proch Pionki 1-1 KS Warka 15 maja, 17:00
KS Potworów 1-1 Powiślanka Lipsko 15 maja, 17:00
Sadownik Błędów 0-1 Wulkan Zakrzew 15 maja, 16:00
Oskar Przysucha 2-1 Zamłynie Radom 15 maja, 17:00
Gryfia Mirów 1-2 Legion Głowaczów 14 maja, 13:00
Zodiak Sucha 1-0 Oronka Orońsko 14 maja, 17:00
Zawisza Sienno 2-4 Plon Garbatka-Letnisko 15 maja, 17:00
w Iłży

Kolejka 26 - 21-22 maja

Ruszcovia Borkowice 1-1 Zawisza Sienno 22 maja, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Zodiak Sucha 22 maja, 17:00
Oronka Orońsko 5-0 Gryfia Mirów 22 maja, 17:00
Legion Głowaczów 4-3 Oskar Przysucha 22 maja, 16:00
Zamłynie Radom 4-0 Sadownik Błędów 21 maja, 15:00
Wulkan Zakrzew 2-0 KS Potworów 21 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 4-0 Proch Pionki 22 maja, 17:00
KS Warka 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25 maja

KS Warka 6-2 Ruszcovia Borkowice 25 maja, 18:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Powiślanka Lipsko 25 maja, 18:00
Proch Pionki 0-0 Wulkan Zakrzew 25 maja, 18:00
KS Potworów 1-1 Zamłynie Radom 25 maja, 18:00
Sadownik Błędów 3-0 Legion Głowaczów 25 maja, 18:00
Oskar Przysucha 2-1 Oronka Orońsko 25 maja, 18:00
Gryfia Mirów 0-6 Plon Garbatka-Letnisko 25 maja, 18:00
Zodiak Sucha 0-1 Zawisza Sienno 25 maja, 18:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Ruszcovia Borkowice 2-1 Zodiak Sucha 29 maja, 17:00
Zawisza Sienno 4-1 Gryfia Mirów 29 maja, 17:00
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 1-4 Oskar Przysucha 28 maja, 11:00
Oronka Orońsko 1-0 Sadownik Błędów 28 maja, 17:30
Legion Głowaczów 1-1 KS Potworów 29 maja, 16:00
Zamłynie Radom 2-3 Proch Pionki 28 maja, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 28 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-2 KS Warka 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Powiślanka Lipsko 0-1 Ruszcovia Borkowice 5 czerwca, 17:00
KS Warka 1-0 Wulkan Zakrzew 5 czerwca, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 7-0 Zamłynie Radom 1 czerwca, 17:30
Proch Pionki 1-2 Legion Głowaczów 5 czerwca, 17:00
KS Potworów 1-0 Oronka Orońsko 5 czerwca, 17:00
Sadownik Błędów 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 5 czerwca, 16:00
Oskar Przysucha 7-2 Zawisza Sienno 5 czerwca, 18:00
Gryfia Mirów 1-3 Zodiak Sucha 5 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Ruszcovia Borkowice 5-0 Gryfia Mirów 12 czerwca, 16:00
Zodiak Sucha 1-0 Oskar Przysucha 12 czerwca, 16:00
Zawisza Sienno 5-3 Sadownik Błędów 12 czerwca, 16:00
w Iłży
Plon Garbatka-Letnisko 4-2 KS Potworów 12 czerwca, 16:00
Oronka Orońsko 1-0 Proch Pionki 11 czerwca, 16:30
Legion Głowaczów 2-3 Szydłowianka Szydłowiec 12 czerwca, 16:00
Zamłynie Radom 4-2 KS Warka 12 czerwca, 16:00
Wulkan Zakrzew 1-0 Powiślanka Lipsko 8 czerwca, 17:30

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

IV liga 2010/2011 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2010/2011 (Siedlce)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Radom I)
Klasa A 2010/2011 (Radom II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas