[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skaryszewianka Skaryszew 30 80 26 2 2 101-26 14 1 0 54-11 12 1 2 47-15
2.  Iłżanka Kazanów 30 70 22 4 4 114-35 12 3 0 62-13 10 1 4 52-22
3.  Akcja I Jastrzębia 30 52 16 4 10 67-53 11 2 2 41-19 5 2 8 26-34
4.  Zorza Kowala 30 48 14 6 10 70-48 8 4 3 40-22 6 2 7 30-26
5.  Gryf Policzna 30 47 15 2 13 72-64 10 2 3 47-24 5 0 10 25-40
6.  Jodła Jedlnia-Letnisko 29 45 14 3 12 40-48 8 1 5 24-18 6 2 7 16-30
7.  Radomiak II Radom 29 43 13 4 12 70-79 10 3 2 55-21 3 1 10 15-58
8.  Iskra Gózd 30 41 12 5 13 49-58 6 3 6 22-26 6 2 7 27-32 2 3 1 0 1 6-3
9.  KS II Kozienice-Janików 30 41 12 5 13 54-76 8 2 5 32-30 4 3 8 22-46 2 3 1 0 1 3-6
10.  Gracja Tczów 30 39 11 6 13 45-46 7 1 7 29-26 4 5 6 16-20
11.  Strażak Stanisławice 30 35 9 8 13 69-65 3 6 6 32-32 6 2 7 37-33
12.  KS Jastrząb 30 34 10 4 16 46-61 6 1 8 27-32 4 3 8 19-29
13.  Megawat Świerże Górne 30 29 7 8 15 45-56 7 2 6 29-20 0 6 9 16-36
14.  KS Chomentów 30 28 8 4 18 51-72 5 2 8 31-33 3 2 10 20-39
15.  Wisła Solec 30 25 7 4 19 43-88 5 2 8 23-41 2 2 11 20-47
16.  Chojniak Wieniawa 30 24 7 3 20 47-108 5 1 9 24-43 2 2 11 23-65
Iskra Janów zmieniła nazwę na Iskra Gózd.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skaryszewianka Skaryszew    2-2 2-1 4-1 2-1 9-1 7-1 3-0 3-0* 1-0 2-1 4-0 1-0 4-0 5-1 5-2 
 2 Iłżanka Kazanów1-1     3-1 4-2 3-1 2-0 8-1 1-1 11-1 1-1 4-1 4-0 5-0 6-3 5-0 4-0 
 3 Akcja I Jastrzębia0-3 4-1     2-1 5-1 3-0 2-1 8-4 5-0 2-1 3-2 0-0 2-1 0-2 3-0 2-2 
 4 Zorza Kowala4-1 1-2 2-3     2-1 1-1 3-3 2-1 2-1 2-3 5-1 2-0 2-2 3-3 3-0 6-0 
 5 Gryf Policzna2-1 1-3 2-1 2-5     3-1 2-1 2-3 3-3 3-1 1-1 3-2 6-0 9-1 2-1 6-0 
 6 Jodła Jedlnia-Letnisko1-3 2-0 2-4 0-0 1-0     0-1 0-2 2-0 2-4 1-0 1-0 3-1 3-0 6-3 
 7 Radomiak II Radom1-2 5-4 5-0 4-1 2-3 2-2     2-0 5-0 1-1 7-1 3-0 2-2 2-0 4-3 10-2 
 8 Iskra Gózd1-4 0-5 1-1 2-1 2-1 1-2 4-0     4-0 0-1 0-6 1-2 0-0 0-0 1-0 5-3 
 9 KS II Kozienice-Janików0-1 1-3 2-1 3-2 2-3 2-0 5-2 3-2     2-1 3-2 1-4 2-2 0-2 4-4 2-1 
 10 Gracja Tczów2-4 2-4 4-1 1-2 7-1 0-1 0-1 1-0 1-2     2-1 1-1 4-3 1-0 2-1 1-4 
 11 Strażak Stanisławice2-5 0-3 3-3 0-0 2-6 0-1 11-0 1-1 2-2 2-2     3-2 1-1 3-1 1-3 1-2 
 12 KS Jastrząb0-2 0-5 1-5 3-0 3-1 2-0 3-1 1-2 1-3 1-2 1-4     2-2 0-3 4-2 5-0 
 13 Megawat Świerże Górne1-2 3-1 0-2 0-2 4-0 3-0 0-1 1-2 0-0 1-0 1-4 3-2     3-2 2-2 7-0 
 14 KS Chomentów0-1 0-8 0-2 0-6 2-3 1-2 10-0 0-4 4-1 0-1 1-1 1-1 2-1     8-1 2-1 
 15 Wisła Solec0-5 1-7 5-0 0-5 1-3 1-2 2-0 1-4 2-1 1-1 0-6 1-2 2-0 3-2     3-3 
 16 Chojniak Wieniawa0-12 0-4 2-1 1-2 2-0 0-3 1-3 6-2 3-6 1-1 1-2 1-3 4-2 2-0 0-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Megawat Świerże Górne 1-0 Gracja Tczów 14 sierpnia, 16:00
KS Jastrząb 3-0 Zorza Kowala 15 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 15 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 2-1 Akcja I Jastrzębia 15 sierpnia, 16:00
Iskra Gózd 2-1 Gryf Policzna 15 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 4-1 KS II Kozienice-Janików 14 sierpnia, 16:00
Strażak Stanisławice 2-5 Skaryszewianka Skaryszew 14 sierpnia, 11:00
Iłżanka Kazanów 8-1 Radomiak II Radom 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Gryf Policzna 9-1 KS Chomentów 21 sierpnia, 11:00
Akcja I Jastrzębia 8-4 Iskra Gózd 22 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 6-3 Chojniak Wieniawa 22 sierpnia, 16:00
Zorza Kowala 3-0 Wisła Solec 21 sierpnia, 17:00
w Solcu; Zorza gospodarzem
Iłżanka Kazanów 4-0 KS Jastrząb 21 sierpnia, 16:00
Gracja Tczów 0-1 Radomiak II Radom 22 sierpnia, 17:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-0 Megawat Świerże Górne 22 sierpnia, 16:00
KS II Kozienice-Janików 3-2 Strażak Stanisławice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Megawat Świerże Górne 1-4 Strażak Stanisławice 29 sierpnia, 16:00
Radomiak II Radom 1-2 Skaryszewianka Skaryszew 29 sierpnia, 11:00
KS Jastrząb 1-2 Gracja Tczów 29 sierpnia, 17:00
Wisła Solec 1-7 Iłżanka Kazanów 29 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 1-2 Zorza Kowala 29 sierpnia, 16:00
Iskra Gózd 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 sierpnia, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 0-2 Akcja I Jastrzębia 28 sierpnia, 16:00
KS II Kozienice-Janików 2-3 Gryf Policzna 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1 września

Strażak Stanisławice 2-6 Gryf Policzna 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) w Janikowie odwołany z powodu złego stanu boiska
Akcja I Jastrzębia 5-0 KS II Kozienice-Janików 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 KS Chomentów 1 września, 17:00
w Kolonce
Zorza Kowala 2-1 Iskra Gózd 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iłżanka Kazanów 4-0 Chojniak Wieniawa 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gracja Tczów 2-1 Wisła Solec 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skaryszewianka Skaryszew 4-0 KS Jastrząb 1 września, 17:00
na bocznym boisku
Megawat Świerże Górne 0-1 Radomiak II Radom 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Radomiak II Radom 7-1 Strażak Stanisławice 5 września, 13:00
KS Jastrząb 2-2 Megawat Świerże Górne 4 września, 16:00
Wisła Solec 0-5 Skaryszewianka Skaryszew 5 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-1 Gracja Tczów 5 września, 16:00
Iskra Gózd 0-5 Iłżanka Kazanów 5 września, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 0-6 Zorza Kowala 5 września, 16:00
KS II Kozienice-Janików 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 września, 16:30
Gryf Policzna 2-1 Akcja I Jastrzębia 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Strażak Stanisławice 3-3 Akcja I Jastrzębia 11 września, 16:00
w Janikowie
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Gryf Policzna 12 września, 15:00
Zorza Kowala 2-1 KS II Kozienice-Janików 12 września, 16:30
Iłżanka Kazanów 6-3 KS Chomentów 11 września, 16:00
Gracja Tczów 1-0 Iskra Gózd 12 września, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 5-2 Chojniak Wieniawa 11 września, 16:00
Megawat Świerże Górne 2-2 Wisła Solec 12 września, 15:00
Radomiak II Radom 3-0 KS Jastrząb 12 września, 11:00

Kolejka 7 - 18-19 września

KS Jastrząb 1-4 Strażak Stanisławice 19 września, 16:00
Wisła Solec 2-0 Radomiak II Radom 19 września, 16:00
Chojniak Wieniawa 4-2 Megawat Świerże Górne 19 września, 16:00
Iskra Gózd 1-4 Skaryszewianka Skaryszew 19 września, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 0-1 Gracja Tczów 18 września, 14:00
KS II Kozienice-Janików 1-3 Iłżanka Kazanów 19 września, 15:00
Gryf Policzna 2-5 Zorza Kowala 18 września, 11:00
Akcja I Jastrzębia 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 września, 14:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Strażak Stanisławice 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 26 września, 15:00
w Janikowie
Zorza Kowala 2-3 Akcja I Jastrzębia 26 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-1 Gryf Policzna 26 września, 15:00
Gracja Tczów 1-2 KS II Kozienice-Janików 26 września, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 4-0 KS Chomentów 25 września, 16:00
Megawat Świerże Górne 1-2 Iskra Gózd 26 września, 15:00
Radomiak II Radom 10-2 Chojniak Wieniawa 26 września, 13:00
KS Jastrząb 4-2 Wisła Solec 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Wisła Solec 0-6 Strażak Stanisławice 2 października, 16:00
Chojniak Wieniawa 1-3 KS Jastrząb 3 października, 15:00
Iskra Gózd 4-0 Radomiak II Radom 3 października, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 2-1 Megawat Świerże Górne 2 października, 14:00
KS II Kozienice-Janików 0-1 Skaryszewianka Skaryszew 3 października, 15:00
Gryf Policzna 3-1 Gracja Tczów 3 października, 15:00
Akcja I Jastrzębia 4-1 Iłżanka Kazanów 2 października, 15:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Zorza Kowala 3 października, 14:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Strażak Stanisławice 0-0 Zorza Kowala 10 października, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 9 października, 10:00
Gracja Tczów 4-1 Akcja I Jastrzębia 10 października, 15:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Gryf Policzna 9 października, 15:00
Megawat Świerże Górne 0-0 KS II Kozienice-Janików 9 października, 15:00
Radomiak II Radom 2-0 KS Chomentów 10 października, 11:00
KS Jastrząb 1-2 Iskra Gózd 10 października, 15:00
Wisła Solec 3-3 Chojniak Wieniawa 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Chojniak Wieniawa 1-2 Strażak Stanisławice 17 października, 15:00
Iskra Gózd 1-0 Wisła Solec 17 października, 15:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 1-1 KS Jastrząb 16 października, 13:00
KS II Kozienice-Janików 5-2 Radomiak II Radom 17 października, 15:30
Gryf Policzna 6-0 Megawat Świerże Górne 16 października, 11:00
Akcja I Jastrzębia 0-3 Skaryszewianka Skaryszew 17 października, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Gracja Tczów 16 października, 11:00
Zorza Kowala 1-2 Iłżanka Kazanów 17 października, 15:30
w pierwotnym terminie (16 października, 10:00) odwołany

Kolejka 12 - 23-24 października

Strażak Stanisławice 0-3 Iłżanka Kazanów 24 października, 14:00
w Janikowie
Gracja Tczów 1-2 Zorza Kowala 24 października, 14:00
Skaryszewianka Skaryszew 9-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 24 października, 14:00
Megawat Świerże Górne 0-2 Akcja I Jastrzębia 24 października, 14:00
Radomiak II Radom 2-3 Gryf Policzna 24 października, 12:00
KS Jastrząb 1-3 KS II Kozienice-Janików 24 października, 14:00
Wisła Solec 3-2 KS Chomentów 23 października, 14:00
Chojniak Wieniawa 6-2 Iskra Gózd 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Iskra Gózd 0-6 Strażak Stanisławice 31 października, 14:00
w Kuczkach-Kolonii
KS Chomentów 2-1 Chojniak Wieniawa 30 października, 13:00
KS II Kozienice-Janików 4-4 Wisła Solec 31 października, 14:00
Gryf Policzna 3-2 KS Jastrząb 30 października, 14:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Radomiak II Radom 31 października, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Megawat Świerże Górne 30 października, 14:00
Zorza Kowala 4-1 Skaryszewianka Skaryszew 31 października, 10:30
Iłżanka Kazanów 1-1 Gracja Tczów 31 października, 12:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Strażak Stanisławice 2-2 Gracja Tczów 6 listopada, 14:00
w Janikowie
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 Iłżanka Kazanów 7 listopada, 13:00
Megawat Świerże Górne 0-2 Zorza Kowala 7 listopada, 13:00
Radomiak II Radom 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 7 listopada, 11:00
KS Jastrząb 1-5 Akcja I Jastrzębia 7 listopada, 13:00
Wisła Solec 1-3 Gryf Policzna 6 listopada, 13:00
Chojniak Wieniawa 3-6 KS II Kozienice-Janików 7 listopada, 14:30
Iskra Gózd 0-0 KS Chomentów 7 listopada, 14:00
w Kuczkach-Kolonii

Kolejka 15 - 13-14 listopada

KS Chomentów 1-1 Strażak Stanisławice 13 listopada, 13:00
KS II Kozienice-Janików 3-2 Iskra Gózd 13 listopada, 13:00
Gryf Policzna 6-0 Chojniak Wieniawa 14 listopada, 13:00
Akcja I Jastrzębia 3-0 Wisła Solec 13 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 KS Jastrząb 14 listopada, 13:00
Zorza Kowala 3-3 Radomiak II Radom 14 listopada, 14:00
Iłżanka Kazanów 5-0 Megawat Świerże Górne 14 listopada, 13:00
Gracja Tczów 2-4 Skaryszewianka Skaryszew 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Strażak Stanisławice 20 marca, 14:00
Radomiak II Radom 5-4 Iłżanka Kazanów 20 marca, 17:30
Gracja Tczów 4-3 Megawat Świerże Górne 20 marca, 15:00
Zorza Kowala 2-0 KS Jastrząb 19 marca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Wisła Solec 20 marca, 15:00
Akcja I Jastrzębia 2-2 Chojniak Wieniawa 19 marca, 15:00
Gryf Policzna 2-3 Iskra Gózd 20 marca, 14:00
KS II Kozienice-Janików 0-2 KS Chomentów 20 marca, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Strażak Stanisławice 2-2 KS II Kozienice-Janików 26 marca, 14:00
w Janikowie; Strażak gospodarzem
KS Chomentów 2-3 Gryf Policzna 27 marca, 15:00
Iskra Gózd 1-1 Akcja I Jastrzębia 27 marca, 15:00
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 27 marca, 15:00
Wisła Solec 0-5 Zorza Kowala 27 marca, 14:00
KS Jastrząb 0-5 Iłżanka Kazanów 27 marca, 15:00
Radomiak II Radom 1-1 Gracja Tczów 26 marca, 15:00
Megawat Świerże Górne 1-2 Skaryszewianka Skaryszew 27 marca, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Strażak Stanisławice 1-1 Megawat Świerże Górne 2 kwietnia, 14:00
w Janikowie
Skaryszewianka Skaryszew 7-1 Radomiak II Radom 2 kwietnia, 15:00
Gracja Tczów 1-1 KS Jastrząb 3 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 5-0 Wisła Solec 3 kwietnia, 15:00
Zorza Kowala 6-0 Chojniak Wieniawa 2 kwietnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Iskra Gózd 3 kwietnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 0-2 KS Chomentów 2 kwietnia, 15:00
Gryf Policzna 3-3 KS II Kozienice-Janików 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Gryf Policzna 1-1 Strażak Stanisławice 10 kwietnia, 16:00
KS II Kozienice-Janików 2-1 Akcja I Jastrzębia 10 kwietnia, 15:00
KS Chomentów 1-2 Jodła Jedlnia-Letnisko 10 kwietnia, 15:00
Iskra Gózd 2-1 Zorza Kowala 10 kwietnia, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 0-4 Iłżanka Kazanów 10 kwietnia, 15:00
Wisła Solec 1-1 Gracja Tczów 10 kwietnia, 16:00
KS Jastrząb 0-2 Skaryszewianka Skaryszew 10 kwietnia, 15:00
Radomiak II Radom 2-2 Megawat Świerże Górne 9 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Strażak Stanisławice 11-0 Radomiak II Radom 16 kwietnia, 15:00
w Janikowie
Megawat Świerże Górne 3-2 KS Jastrząb 17 kwietnia, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 5-1 Wisła Solec 16 kwietnia, 17:00
Gracja Tczów 1-4 Chojniak Wieniawa 17 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Iskra Gózd 17 kwietnia, 16:30
Zorza Kowala 3-3 KS Chomentów 17 kwietnia, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-2 KS II Kozienice-Janików 17 kwietnia, 16:00
Akcja I Jastrzębia 5-1 Gryf Policzna 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Akcja I Jastrzębia 3-2 Strażak Stanisławice 23 kwietnia, 14:00
Gryf Policzna 3-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 23 kwietnia, 11:00
KS II Kozienice-Janików 3-2 Zorza Kowala 23 kwietnia, 11:00
KS Chomentów 0-8 Iłżanka Kazanów 23 kwietnia, 15:00
Iskra Gózd 0-1 Gracja Tczów 22 kwietnia, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 0-12 Skaryszewianka Skaryszew 23 kwietnia, 11:00
Wisła Solec 2-0 Megawat Świerże Górne 23 kwietnia, 11:00
KS Jastrząb 3-1 Radomiak II Radom 23 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Strażak Stanisławice 3-2 KS Jastrząb 30 kwietnia, 16:00
Radomiak II Radom 4-3 Wisła Solec 30 kwietnia, 15:00
Megawat Świerże Górne 7-0 Chojniak Wieniawa 1 maja, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Iskra Gózd 30 kwietnia, 15:00
Gracja Tczów 1-0 KS Chomentów 1 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 11-1 KS II Kozienice-Janików 30 kwietnia, 16:30
Zorza Kowala 2-1 Gryf Policzna 30 kwietnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-4 Akcja I Jastrzębia 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 4 maja

Jodła Jedlnia-Letnisko 2-4 Strażak Stanisławice 4 maja, 17:30
Akcja I Jastrzębia 2-1 Zorza Kowala 3 maja, 16:00
Gryf Policzna 1-3 Iłżanka Kazanów 4 maja, 17:30
KS II Kozienice-Janików 2-1 Gracja Tczów 4 maja, 17:30
KS Chomentów 0-1 Skaryszewianka Skaryszew 3 maja, 16:00
Iskra Gózd 0-0 Megawat Świerże Górne 4 maja, 17:30
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 1-3 Radomiak II Radom 18 maja
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:30) odwołany z powodu kłopotów kadrowych Chojniaka
Wisła Solec 1-2 KS Jastrząb 4 maja, 17:30

Kolejka 24 - 7-8 maja

Strażak Stanisławice 1-3 Wisła Solec 8 maja, 15:00
w Janikowie
KS Jastrząb 5-0 Chojniak Wieniawa 8 maja, 16:00
Radomiak II Radom 2-0 Iskra Gózd 8 maja, 16:00
Megawat Świerże Górne 3-2 KS Chomentów 8 maja, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 KS II Kozienice-Janików 7 maja, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gracja Tczów 7-1 Gryf Policzna 8 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-1 Akcja I Jastrzębia 8 maja, 16:00
Zorza Kowala 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 8 maja, 13:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zorza Kowala 5-1 Strażak Stanisławice 14 maja, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-0 Iłżanka Kazanów 15 maja, 17:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Gracja Tczów 14 maja, 17:00
Gryf Policzna 2-1 Skaryszewianka Skaryszew 15 maja, 16:00
KS II Kozienice-Janików 2-2 Megawat Świerże Górne 14 maja, 12:00
KS Chomentów 10-0 Radomiak II Radom 14 maja, 16:00
Iskra Gózd 1-2 KS Jastrząb 15 maja, 17:00
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 0-2 Wisła Solec 15 maja, 15:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Strażak Stanisławice 1-2 Chojniak Wieniawa 21 maja, 16:00
Wisła Solec 1-4 Iskra Gózd 22 maja, 16:00
KS Jastrząb 0-3 KS Chomentów 22 maja, 17:00
Radomiak II Radom 5-0 KS II Kozienice-Janików 22 maja, 17:00
Megawat Świerże Górne 4-0 Gryf Policzna 22 maja, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 2-1 Akcja I Jastrzębia 21 maja, 13:30
Gracja Tczów 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 22 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 4-2 Zorza Kowala 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25 maja

Iłżanka Kazanów 4-1 Strażak Stanisławice 25 maja, 18:00
Zorza Kowala 2-3 Gracja Tczów 25 maja, 18:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Skaryszewianka Skaryszew 25 maja, 18:00
Akcja I Jastrzębia 2-1 Megawat Świerże Górne 25 maja, 18:00
Gryf Policzna 2-1 Radomiak II Radom 25 maja, 18:00
KS II Kozienice-Janików 1-4 KS Jastrząb 25 maja, 18:00
KS Chomentów 8-1 Wisła Solec 25 maja, 18:00
Iskra Gózd 5-3 Chojniak Wieniawa 25 maja, 18:00
w Kuczkach-Kolonii

Kolejka 28 - 28-29 maja

Strażak Stanisławice 1-1 Iskra Gózd 28 maja, 16:00
w Janikowie
Chojniak Wieniawa 2-0 KS Chomentów 29 maja, 15:00
Wisła Solec 2-1 KS II Kozienice-Janików 28 maja, 16:00
KS Jastrząb 3-1 Gryf Policzna 29 maja, 17:00
Radomiak II Radom 5-0 Akcja I Jastrzębia 29 maja, 17:00
Megawat Świerże Górne 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 29 maja, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 4-1 Zorza Kowala 28 maja, 13:00
Gracja Tczów 2-4 Iłżanka Kazanów 29 maja, 16:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Gracja Tczów 2-1 Strażak Stanisławice 5 czerwca, 16:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Skaryszewianka Skaryszew 5 czerwca, 17:00
Zorza Kowala 2-2 Megawat Świerże Górne 5 czerwca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom 5 czerwca, 17:00
nie odbył się
Akcja I Jastrzębia 0-0 KS Jastrząb 5 czerwca, 17:30
Gryf Policzna 2-1 Wisła Solec 5 czerwca, 17:00
KS II Kozienice-Janików 2-1 Chojniak Wieniawa 4 czerwca, 11:00
KS Chomentów 0-4 Iskra Gózd 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Strażak Stanisławice 3-1 KS Chomentów 12 czerwca, 16:00
w Janikowie
Iskra Gózd 4-0 KS II Kozienice-Janików 12 czerwca, 16:00
w Kuczkach-Kolonii
Chojniak Wieniawa 2-0 Gryf Policzna 12 czerwca, 16:00
Wisła Solec 5-0 Akcja I Jastrzębia 12 czerwca, 16:00
KS Jastrząb 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 11 czerwca, 15:00
Radomiak II Radom 4-1 Zorza Kowala 12 czerwca, 16:00
Megawat Świerże Górne 3-1 Iłżanka Kazanów 12 czerwca, 16:00
Skaryszewianka Skaryszew 1-0 Gracja Tczów 11 czerwca, 16:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)
Baraże o udział w klasie A (Radom)

Liga okręgowa 2010/2011 (Radom)

Klasa A 2010/2011 (Radom II)

Klasa B 2010/2011 (Radom I)
Klasa B 2010/2011 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas