[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Pniewy 26 58 18 4 4 82-39 8 3 2 44-19 10 1 2 38-20
2.  GKS Belsk Duży 26 55 18 1 7 78-50 9 0 4 47-25 9 1 3 31-25
3.  Iskra Zbrosza Duża 26 53 17 2 7 68-34 10 0 3 40-22 7 2 4 28-12
4.  GPSZ Głuchów 26 49 15 4 7 67-44 6 2 5 30-23 9 2 2 37-21
5.  Petrus Radom 26 44 14 2 10 75-56 8 2 3 43-19 6 0 7 32-37
6.  Cech Piekarzy Radom 26 42 13 3 10 54-53 10 1 2 35-15 3 2 8 19-38
7.  LKS Potworów 25 39 10 9 6 56-52 8 4 1 35-17 2 5 5 21-35
8.  Orlęta Stromiec 26 32 9 5 12 45-71 8 2 3 30-22 1 3 9 15-49
9.  Sokół II Przytyk 26 30 8 6 12 58-62 6 2 5 31-27 2 4 7 27-35
10.  Orzeł Jedlanka 25 29 8 5 12 52-57 5 3 4 31-22 3 2 8 21-35
11.  Belweder Mogielnica 26 22 6 4 16 38-65 4 2 7 25-28 2 2 9 13-37 2 3 1 0 1 5-5
12.  GKS Klwów 26 22 6 4 16 47-66 6 1 6 32-28 0 3 10 15-38 2 3 1 0 1 5-5
13.  KS Lesznowola 26 20 5 5 16 34-78 3 3 7 17-35 2 2 9 17-43
14.  LKS Promna 26 18 4 6 16 41-68 2 5 6 21-32 2 1 10 20-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Pniewy    7-0 3-1 2-4 3-2 4-0 2-2 4-1 3-3 1-2 5-0 2-2 3-1 5-1 
 2 GKS Belsk Duży0-3*     0-5 1-2 10-0 3-1 4-3 8-3 3-1 7-1 3-4 3-1 3-1 2-0 
 3 Iskra Zbrosza Duża0-1 2-4     3-2 3-6 3-1 6-1 4-0 4-2 3-2 2-0 4-1 2-1 4-1 
 4 GPSZ Głuchów4-4 1-2 1-0     2-4 5-1 0-2 1-2 3-2 1-2 3-0 3-1 3-3 3-0* 
 5 Petrus Radom1-3 3-1 0-1 0-0     1-1 7-2 8-1 3-2 4-2 4-1 2-0 8-0 2-5 
 6 Cech Piekarzy Radom3-1 1-2 2-1 0-5 2-1     3-0 5-1 1-0 3-0* 6-1 4-0 2-2 3-1 
 7 LKS Potworów3-4 0-0 1-1 5-4 4-1 4-2     5-0 1-1 4-3 0-0 1-0 5-1 2-0 
 8 Orlęta Stromiec0-5 0-2 1-1 0-2 3-1 3-1 6-3     2-2 3-2 2-0 3-2 5-1 2-0 
 9 Sokół II Przytyk3-1 1-4 0-3 1-3 1-5 6-2 1-1 2-2     4-1 0-2 6-1 3-1 3-1 
 10 Orzeł Jedlanka1-3 5-2 1-2 2-3 2-0 1-2 2-1 4-1     1-1 4-4 6-1 2-2 
 11 Belweder Mogielnica0-1 0-3 2-0 3-4 3-5 1-3 1-1 3-1 4-4 0-2     3-1 0-2 5-1 
 12 GKS Klwów2-5 2-3 0-5 1-3 3-0* 3-0 2-3 6-2 3-0 2-2 4-2     1-3 3-0 
 13 KS Lesznowola3-5 2-3 0-3 0-2 1-3 2-2 1-1 1-1 1-5 2-1 3-1 1-0     0-8 
 14 LKS Promna0-2 1-5 1-5 3-3 0-4 2-3 2-2 0-0 3-4 1-1 4-1 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

LKS Potworów 4-1 Petrus Radom 22 sierpnia, 11:00
GKS Klwów 0-5 Iskra Zbrosza Duża 25 sierpnia
KS Lesznowola 2-1 Orzeł Jedlanka 22 sierpnia, 15:00
Belweder Mogielnica 4-4 Sokół II Przytyk 22 sierpnia, 15:00
Orlęta Stromiec 2-0 LKS Promna 22 sierpnia, 15:00
LKS Pniewy 2-4 GPSZ Głuchów 22 sierpnia, 15:00
GKS Belsk Duży 3-1 Cech Piekarzy Radom 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

GKS Belsk Duży 8-3 Orlęta Stromiec 29 sierpnia, 15:00
Sokół II Przytyk 6-2 Cech Piekarzy Radom 29 sierpnia, 15:00
Orzeł Jedlanka 1-1 Belweder Mogielnica 29 sierpnia, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 2-1 KS Lesznowola 29 sierpnia, 15:00
Petrus Radom 2-0 GKS Klwów 29 sierpnia, 15:00
GPSZ Głuchów 0-2 LKS Potworów 29 sierpnia, 15:00
LKS Promna 0-2 LKS Pniewy 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 4-5 września

LKS Potworów 3-4 LKS Pniewy 5 września, 11:00
GKS Klwów 1-3 GPSZ Głuchów 5 września, 15:00
KS Lesznowola 1-3 Petrus Radom 5 września, 15:00
Belweder Mogielnica 2-0 Iskra Zbrosza Duża 5 września, 15:00
Orlęta Stromiec 2-2 Sokół II Przytyk 5 września, 15:00
LKS Promna 1-5 GKS Belsk Duży 5 września, 15:00
Orzeł Jedlanka 1-2 Cech Piekarzy Radom 5 września, 15:00

Kolejka 4 - 11-12 września

LKS Pniewy 7-0 GKS Belsk Duży 12 września, 15:00
w Lesznowoli
Orzeł Jedlanka 2-1 Orlęta Stromiec 12 września, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 3-1 Cech Piekarzy Radom 12 września, 15:00
Petrus Radom 4-1 Belweder Mogielnica 12 września, 15:00
GPSZ Głuchów 3-3 KS Lesznowola 12 września, 15:00
LKS Potworów 1-0 GKS Klwów 12 września, 15:00
LKS Promna 3-4 Sokół II Przytyk 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 18-19 września

GKS Klwów 2-5 LKS Pniewy 19 września, 15:00
KS Lesznowola 1-1 LKS Potworów 19 września, 15:00
Belweder Mogielnica 3-4 GPSZ Głuchów 19 września, 15:00
Cech Piekarzy Radom 2-1 Petrus Radom 19 września, 16:00
Orlęta Stromiec 1-1 Iskra Zbrosza Duża 19 września, 15:00
LKS Promna 1-1 Orzeł Jedlanka 19 września, 15:00
GKS Belsk Duży 3-1 Sokół II Przytyk 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

LKS Pniewy 3-3 Sokół II Przytyk 26 września, 15:00
Orzeł Jedlanka 5-2 GKS Belsk Duży 26 września, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 4-1 LKS Promna 26 września, 15:00
Petrus Radom 8-1 Orlęta Stromiec 26 września, 15:00
GPSZ Głuchów 5-1 Cech Piekarzy Radom 26 września, 15:00
LKS Potworów 0-0 Belweder Mogielnica 26 września, 15:00
GKS Klwów 1-3 KS Lesznowola 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

KS Lesznowola 3-5 LKS Pniewy 3 października, 15:00
Belweder Mogielnica 3-1 GKS Klwów 3 października, 15:00
Cech Piekarzy Radom 3-0 LKS Potworów 3 października, 15:00
Orlęta Stromiec 0-2 GPSZ Głuchów 3 października, 15:00
LKS Promna 0-4 Petrus Radom 3 października, 15:00
GKS Belsk Duży 0-5 Iskra Zbrosza Duża 3 października, 15:00
Sokół II Przytyk 4-1 Orzeł Jedlanka 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Iskra Zbrosza Duża 4-2 Sokół II Przytyk 10 października, 15:00
Petrus Radom 3-1 GKS Belsk Duży 10 października, 15:00
GPSZ Głuchów 3-0 LKS Promna 10 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Potworów 5-0 Orlęta Stromiec 10 października, 15:00
GKS Klwów 3-0 Cech Piekarzy Radom 10 października, 15:00
KS Lesznowola 3-1 Belweder Mogielnica 10 października, 15:00
Orzeł Jedlanka 1-3 LKS Pniewy 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Belweder Mogielnica 0-1 LKS Pniewy 17 października, 15:00
Cech Piekarzy Radom 2-2 KS Lesznowola 17 października, 15:00
Orlęta Stromiec 3-2 GKS Klwów 17 października, 15:00
LKS Promna 2-2 LKS Potworów 17 października, 15:00
GKS Belsk Duży 1-2 GPSZ Głuchów 17 października, 15:00
Sokół II Przytyk 1-5 Petrus Radom 17 października, 15:00
Orzeł Jedlanka 1-2 Iskra Zbrosza Duża 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Petrus Radom 4-2 Orzeł Jedlanka 24 października, 15:00
GPSZ Głuchów 3-2 Sokół II Przytyk 24 października, 15:00
LKS Potworów 0-0 GKS Belsk Duży 24 października, 15:00
GKS Klwów 3-0 LKS Promna 24 października, 15:00
KS Lesznowola 1-1 Orlęta Stromiec 24 października, 15:00
Belweder Mogielnica 1-3 Cech Piekarzy Radom 24 października, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 0-1 LKS Pniewy 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Cech Piekarzy Radom 3-1 LKS Pniewy 31 października, 14:00
Orlęta Stromiec 2-0 Belweder Mogielnica 31 października, 14:00
LKS Promna 2-0 KS Lesznowola 31 października, 14:00
GKS Belsk Duży 3-1 GKS Klwów 31 października, 14:00
przerwany w 65. minucie przy stanie 3-1; kibice gości grozili sędziemu
Sokół II Przytyk 1-1 LKS Potworów 31 października, 14:00
Orzeł Jedlanka 2-3 GPSZ Głuchów 31 października, 14:00
Iskra Zbrosza Duża 3-6 Petrus Radom 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

GPSZ Głuchów 1-0 Iskra Zbrosza Duża 7 listopada, 13:00
LKS Potworów 4-3 Orzeł Jedlanka 7 listopada, 13:00
GKS Klwów 3-0 Sokół II Przytyk 7 listopada, 13:00
KS Lesznowola 2-3 GKS Belsk Duży 7 listopada, 13:00
Belweder Mogielnica 5-1 LKS Promna 7 listopada, 13:00
Cech Piekarzy Radom 5-1 Orlęta Stromiec 7 listopada, 13:00
Petrus Radom 1-3 LKS Pniewy 7 listopada, 16:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Orlęta Stromiec 0-5 LKS Pniewy 14 listopada, 13:00
LKS Promna 2-3 Cech Piekarzy Radom 14 listopada, 13:00
GKS Belsk Duży 3-4 Belweder Mogielnica 14 listopada, 13:00
Sokół II Przytyk 3-1 KS Lesznowola 14 listopada, 13:00
Orzeł Jedlanka 4-4 GKS Klwów 14 listopada, 13:00
Iskra Zbrosza Duża 6-1 LKS Potworów 14 listopada, 13:00
Petrus Radom 0-0 GPSZ Głuchów 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

GPSZ Głuchów 4-4 LKS Pniewy 20 marca, 15:00
Cech Piekarzy Radom 1-2 GKS Belsk Duży 20 marca, 15:00
Petrus Radom 7-2 LKS Potworów 20 marca, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 4-1 GKS Klwów 20 marca, 15:00
Orzeł Jedlanka 6-1 KS Lesznowola 20 marca, 15:00
Sokół II Przytyk 0-2 Belweder Mogielnica 20 marca, 15:00
LKS Promna 0-0 Orlęta Stromiec 20 marca, 15:00

Kolejka 15 - 26-27 marca

LKS Pniewy 5-1 LKS Promna 27 marca, 15:00
Orlęta Stromiec 0-2 GKS Belsk Duży 26 marca, 15:00
Cech Piekarzy Radom 1-0 Sokół II Przytyk 26 marca, 15:00
Belweder Mogielnica 0-2 Orzeł Jedlanka 27 marca, 15:00
KS Lesznowola 0-3 Iskra Zbrosza Duża 27 marca, 15:00
GKS Klwów 3-0 Petrus Radom 27 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-2
LKS Potworów 5-4 GPSZ Głuchów 27 marca, 11:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Cech Piekarzy Radom 3-0 Orzeł Jedlanka 3 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
LKS Pniewy 2-2 LKS Potworów 3 kwietnia, 15:00
GPSZ Głuchów 3-1 GKS Klwów 3 kwietnia, 15:00
Petrus Radom 8-0 KS Lesznowola 3 kwietnia, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 2-0 Belweder Mogielnica 3 kwietnia, 15:00
Sokół II Przytyk 2-2 Orlęta Stromiec 3 kwietnia, 11:00
GKS Belsk Duży 2-0 LKS Promna 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Sokół II Przytyk 3-1 LKS Promna 10 kwietnia, 15:00
GKS Belsk Duży 0-3 LKS Pniewy 10 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Orlęta Stromiec 3-2 Orzeł Jedlanka 9 kwietnia, 16:00
Cech Piekarzy Radom 2-1 Iskra Zbrosza Duża 10 kwietnia, 15:00
Belweder Mogielnica 3-5 Petrus Radom 10 kwietnia, 15:00
KS Lesznowola 0-2 GPSZ Głuchów 10 kwietnia, 15:30
GKS Klwów 2-3 LKS Potworów 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

LKS Pniewy 2-2 GKS Klwów 17 kwietnia, 15:00
w Karolewie
LKS Potworów 5-1 KS Lesznowola 17 kwietnia, 11:00
GPSZ Głuchów 3-0 Belweder Mogielnica 17 kwietnia, 15:00
Petrus Radom 1-1 Cech Piekarzy Radom 17 kwietnia, 15:30
Iskra Zbrosza Duża 4-0 Orlęta Stromiec 17 kwietnia, 15:00
Orzeł Jedlanka 2-2 LKS Promna 17 kwietnia, 15:00
Sokół II Przytyk 1-4 GKS Belsk Duży 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Sokół II Przytyk 3-1 LKS Pniewy 1 maja, 11:00
GKS Belsk Duży 7-1 Orzeł Jedlanka 1 maja, 15:00
LKS Promna 1-5 Iskra Zbrosza Duża 1 maja, 15:00
Orlęta Stromiec 3-1 Petrus Radom 30 kwietnia, 17:00
w Falęcicach
Cech Piekarzy Radom 0-5 GPSZ Głuchów 1 maja, 15:00
Belweder Mogielnica 1-1 LKS Potworów 1 maja, 15:00
KS Lesznowola 1-0 GKS Klwów 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

LKS Pniewy 3-1 KS Lesznowola 8 maja, 15:00
w Karolewie
GKS Klwów 4-2 Belweder Mogielnica 8 maja, 15:00
LKS Potworów 4-2 Cech Piekarzy Radom 8 maja, 15:00
GPSZ Głuchów 1-2 Orlęta Stromiec 8 maja, 15:00
Petrus Radom 2-5 LKS Promna 8 maja, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 2-4 GKS Belsk Duży 8 maja, 15:00
Orzeł Jedlanka 4-1 Sokół II Przytyk 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

LKS Pniewy 1-2 Orzeł Jedlanka 15 maja, 15:00
w Karolewie
Sokół II Przytyk 0-3 Iskra Zbrosza Duża 15 maja, 15:00
GKS Belsk Duży 10-0 Petrus Radom 15 maja, 15:00
LKS Promna 3-3 GPSZ Głuchów 15 maja, 15:00
Orlęta Stromiec 6-3 LKS Potworów 14 maja, 17:00
Cech Piekarzy Radom 4-0 GKS Klwów 15 maja, 11:00
Belweder Mogielnica 0-2 KS Lesznowola 15 maja, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

LKS Pniewy 5-0 Belweder Mogielnica 22 maja, 15:00
w Karolewie
KS Lesznowola 2-2 Cech Piekarzy Radom 22 maja, 15:00
GKS Klwów 6-2 Orlęta Stromiec 22 maja, 15:00
LKS Potworów 2-0 LKS Promna 22 maja, 15:00
GPSZ Głuchów 1-2 GKS Belsk Duży 22 maja, 15:00
Petrus Radom 3-2 Sokół II Przytyk 22 maja, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 3-2 Orzeł Jedlanka 21 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

LKS Pniewy 3-1 Iskra Zbrosza Duża 29 maja, 15:00
w Karolewie
Orzeł Jedlanka 2-0 Petrus Radom 29 maja, 15:00
Sokół II Przytyk 1-3 GPSZ Głuchów 29 maja, 11:00
GKS Belsk Duży 4-3 LKS Potworów 29 maja, 15:00
LKS Promna 2-2 GKS Klwów 29 maja, 15:00
Orlęta Stromiec 5-1 KS Lesznowola 29 maja, 17:15
w Promnej
Cech Piekarzy Radom 6-1 Belweder Mogielnica 29 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

LKS Pniewy 4-0 Cech Piekarzy Radom 5 czerwca, 15:00
w Karolewie
Belweder Mogielnica 3-1 Orlęta Stromiec 3 czerwca, 18:00
KS Lesznowola 0-8 LKS Promna 5 czerwca, 15:00
GKS Klwów 2-3 GKS Belsk Duży 5 czerwca, 15:00
LKS Potworów 1-1 Sokół II Przytyk 5 czerwca, 11:00
GPSZ Głuchów 1-2 Orzeł Jedlanka 5 czerwca, 15:00
Petrus Radom 0-1 Iskra Zbrosza Duża 5 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

LKS Pniewy 3-2 Petrus Radom 12 czerwca, 15:00
Iskra Zbrosza Duża 3-2 GPSZ Głuchów 12 czerwca, 15:00
Orzeł Jedlanka - LKS Potworów 12 czerwca, 15:00
przerwany w 86. minucie przy stanie 6-2 z powodu bijatyki kibiców
Sokół II Przytyk 6-1 GKS Klwów 12 czerwca, 11:00
GKS Belsk Duży 3-1 KS Lesznowola 12 czerwca, 15:00
LKS Promna 4-1 Belweder Mogielnica 12 czerwca, 15:00
Orlęta Stromiec 3-1 Cech Piekarzy Radom 11 czerwca, 17:00
w Promnej

Kolejka 26 - 19 czerwca

LKS Pniewy 4-1 Orlęta Stromiec 19 czerwca, 15:00
w Karolewie
Cech Piekarzy Radom 3-1 LKS Promna 19 czerwca, 15:00
Belweder Mogielnica 0-3 GKS Belsk Duży 19 czerwca, 15:00
KS Lesznowola 1-5 Sokół II Przytyk 19 czerwca, 15:00
GKS Klwów 2-2 Orzeł Jedlanka 19 czerwca, 15:00
LKS Potworów 1-1 Iskra Zbrosza Duża 19 czerwca, 15:00
GPSZ Głuchów 2-4 Petrus Radom 19 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (Radom)

Klasa A 2010/2011 (Radom I)
Klasa A 2010/2011 (Radom II)

Klasa B 2010/2011 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas