[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Kozienice 18 44 13 5 0 44-13 7 2 0 21-5 6 3 0 23-8
2.  Powała Taczów 18 41 13 2 3 45-19 7 1 1 26-7 6 1 2 19-12
3.  Krępianka Rzeczniów 18 37 11 4 3 47-35 6 2 1 27-17 5 2 2 20-18
4.  Hubal Chlewiska 18 34 10 4 4 46-26 7 1 1 32-12 3 3 3 14-14
5.  Jedenastka Jastrzębia 18 26 8 2 8 34-33 5 2 2 24-12 3 0 6 10-21
6.  LUKS Ruda Wielka 18 19 4 7 7 28-35 3 2 4 15-15 1 5 3 13-20
7.  Wisła Chotcza 18 17 5 2 11 22-47 4 1 4 18-14 1 1 7 4-33
8.  WKS Zajezierze 18 16 4 4 10 30-39 3 3 3 19-16 1 1 7 11-23
9.  KS Maków 18 15 4 3 11 24-33 2 2 5 12-15 2 1 6 12-18
10.  Video Ciepielów 18 3 0 3 15 19-59 0 2 7 10-22 0 1 8 9-37
Olimpia Ciepielów powróciła do nazwy Video Ciepielów.
Proch II Pionki, Powiślanka II Lipsko i GKS Sieciechów wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Postęp Łaziska wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 MKS Kozienice    2-1 6-1 0-0 4-1 1-0 0-0 4-0 2-1 2-1 
 2 Powała Taczów0-1     2-2 2-1 2-1 5-1 4-0 1-0 2-1 8-0 
 3 Krępianka Rzeczniów2-2 1-2     4-3 3-1 6-6 3-0 3-2 2-1 3-0* 
 4 Hubal Chlewiska1-6 2-0 3-1     3-1 2-2 9-0 4-1 2-0 6-1 
 5 Jedenastka Jastrzębia0-0 1-3 1-4 4-0     0-0 5-1 2-1 5-2 6-1 
 6 LUKS Ruda Wielka1-3 2-3 1-1 0-0 0-1     5-1 3-1 0-3* 3-2 
 7 Wisła Chotcza1-4 0-0 1-3 0-1 1-2 4-0     2-0 5-3 4-1 
 8 WKS Zajezierze2-2 1-4 2-3 2-2 4-1 1-1 3-0     0-1 4-2 
 9 KS Maków1-2 1-3 0-1 1-4 3-0* 0-2 3-0 2-2     1-1 
 10 Video Ciepielów0-3 2-3 2-4 1-3 1-2 1-1 1-2 2-4 0-0     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Powała Taczów.
 
KS Maków 1-2 MKS Kozienice 29 sierpnia, 15:00
LUKS Ruda Wielka - Postęp Łaziska 29 sierpnia, 15:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Wisła Chotcza 0-1 Hubal Chlewiska 29 sierpnia, 15:00
Krępianka Rzeczniów 3-2 WKS Zajezierze 29 sierpnia, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 6-1 Video Ciepielów 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Video Ciepielów.
 
WKS Zajezierze 4-1 Jedenastka Jastrzębia 5 września, 15:00
Hubal Chlewiska 3-1 Krępianka Rzeczniów 5 września, 15:00
MKS Kozienice 1-0 LUKS Ruda Wielka 5 września, 15:00
Powała Taczów 2-1 KS Maków 5 września, 15:00
Wisła Chotcza - Postęp Łaziska 5 września, 15:00
było 5-2, anulowany

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: KS Maków.
 
LUKS Ruda Wielka 2-3 Powała Taczów 12 września, 15:00
Wisła Chotcza 1-4 MKS Kozienice 12 września, 15:00
Krępianka Rzeczniów - Postęp Łaziska 12 września, 15:00
było 6-0, anulowany
Jedenastka Jastrzębia 4-0 Hubal Chlewiska 12 września, 15:00
Video Ciepielów 2-4 WKS Zajezierze 12 września, 15:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Hubal Chlewiska 6-1 Video Ciepielów 19 września, 15:00
Postęp Łaziska - Jedenastka Jastrzębia 19 września, 15:00
nie odbył się - gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
MKS Kozienice 6-1 Krępianka Rzeczniów 19 września, 15:00
Powała Taczów 4-0 Wisła Chotcza 19 września, 15:00
KS Maków 0-2 LUKS Ruda Wielka 19 września, 15:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: LUKS Ruda Wielka.
 
Wisła Chotcza 5-3 KS Maków 26 września, 15:00
Krępianka Rzeczniów 1-2 Powała Taczów 26 września, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 0-0 MKS Kozienice 26 września, 15:00
przerwany w 85. minucie przy stanie 0-0 z powodu awantur na trybunach
Video Ciepielów - Postęp Łaziska 26 września, 15:00
było 2-2, anulowany
WKS Zajezierze 2-2 Hubal Chlewiska 26 września, 15:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Hubal Chlewiska.
 
Postęp Łaziska - WKS Zajezierze 3 października, 15:00
było 4-1, anulowany
MKS Kozienice 2-1 Video Ciepielów 3 października, 15:00
Powała Taczów 2-1 Jedenastka Jastrzębia 3 października, 15:00
KS Maków 0-1 Krępianka Rzeczniów 3 października, 15:00
LUKS Ruda Wielka 5-1 Wisła Chotcza 3 października, 15:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Wisła Chotcza.
 
Krępianka Rzeczniów 6-6 LUKS Ruda Wielka 10 października, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 5-2 KS Maków 10 października, 15:00
Video Ciepielów 2-3 Powała Taczów 10 października, 15:00
WKS Zajezierze 2-2 MKS Kozienice 10 października, 15:00
Hubal Chlewiska - Postęp Łaziska 10 października, 15:00
w Szydłowcu, było 8-0, anulowany

Kolejka 8 - 16-17 października

MKS Kozienice 0-0 Hubal Chlewiska 17 października, 15:00
Powała Taczów 1-0 WKS Zajezierze 17 października, 15:00
KS Maków 1-1 Video Ciepielów 17 października, 15:00
LUKS Ruda Wielka 0-1 Jedenastka Jastrzębia 17 października, 15:00
Wisła Chotcza 1-3 Krępianka Rzeczniów 17 października, 15:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Krępianka Rzeczniów.
 
Jedenastka Jastrzębia 5-1 Wisła Chotcza 24 października, 15:00
Video Ciepielów 1-1 LUKS Ruda Wielka 24 października, 15:00
WKS Zajezierze 0-1 KS Maków 24 października, 15:00
Hubal Chlewiska 2-0 Powała Taczów 24 października, 15:00
w Szydłowcu
Postęp Łaziska - MKS Kozienice 24 października, 15:00
było 0-5, anulowany

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: MKS Kozienice.
 
Powała Taczów - Postęp Łaziska 31 października, 14:00
było 3-2, anulowany
KS Maków 1-4 Hubal Chlewiska 31 października, 14:00
LUKS Ruda Wielka 3-1 WKS Zajezierze 31 października, 14:00
Wisła Chotcza 4-1 Video Ciepielów 31 października, 14:00
Krępianka Rzeczniów 3-1 Jedenastka Jastrzębia 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Jedenastka Jastrzębia.
 
Video Ciepielów 2-4 Krępianka Rzeczniów 7 listopada, 13:00
WKS Zajezierze 3-0 Wisła Chotcza 7 listopada, 13:00
Hubal Chlewiska 2-2 LUKS Ruda Wielka 7 listopada, 13:00
Postęp Łaziska - KS Maków 7 listopada, 13:00
gospodarze nie stawili się na meczu, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
MKS Kozienice 2-1 Powała Taczów 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 26-27 marca

Pauza: Powała Taczów, LUKS Ruda Wielka.
 
MKS Kozienice 2-1 KS Maków 27 marca, 15:00
Hubal Chlewiska 9-0 Wisła Chotcza 27 marca, 15:00
w Szydłowcu
WKS Zajezierze 2-3 Krępianka Rzeczniów 27 marca, 15:00
Video Ciepielów 1-2 Jedenastka Jastrzębia 27 marca, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Pauza: Video Ciepielów, Wisła Chotcza.
 
Jedenastka Jastrzębia 2-1 WKS Zajezierze 3 kwietnia, 15:00
Krępianka Rzeczniów 4-3 Hubal Chlewiska 3 kwietnia, 15:00
LUKS Ruda Wielka 1-3 MKS Kozienice 3 kwietnia, 15:00
KS Maków 1-3 Powała Taczów 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Pauza: Krępianka Rzeczniów, KS Maków.
 
Powała Taczów 5-1 LUKS Ruda Wielka 10 kwietnia, 15:00
MKS Kozienice 0-0 Wisła Chotcza 10 kwietnia, 15:00
Hubal Chlewiska 3-1 Jedenastka Jastrzębia 10 kwietnia, 15:00
w Szydłowcu
WKS Zajezierze 4-2 Video Ciepielów 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Pauza: Jedenastka Jastrzębia, WKS Zajezierze.
 
Video Ciepielów 1-3 Hubal Chlewiska 17 kwietnia, 15:00
Krępianka Rzeczniów 2-2 MKS Kozienice 17 kwietnia, 15:00
Wisła Chotcza 0-0 Powała Taczów 17 kwietnia, 15:00
LUKS Ruda Wielka 0-3 KS Maków 17 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Video Ciepielów, LUKS Ruda Wielka.
 
KS Maków 3-0 Wisła Chotcza 1 maja, 15:00
Powała Taczów 2-2 Krępianka Rzeczniów 1 maja, 15:00
MKS Kozienice 4-1 Jedenastka Jastrzębia 1 maja, 15:00
Hubal Chlewiska 4-1 WKS Zajezierze 1 maja, 15:00
w Szydłowcu

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: WKS Zajezierze, Hubal Chlewiska.
 
Video Ciepielów 0-3 MKS Kozienice 8 maja, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 1-3 Powała Taczów 8 maja, 15:00
Krępianka Rzeczniów 2-1 KS Maków 8 maja, 15:00
Wisła Chotcza 4-0 LUKS Ruda Wielka 8 maja, 15:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Hubal Chlewiska, Wisła Chotcza.
 
LUKS Ruda Wielka 1-1 Krępianka Rzeczniów 15 maja, 15:00
KS Maków 3-0 Jedenastka Jastrzębia 15 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-7
Powała Taczów 8-0 Video Ciepielów 15 maja, 15:00
MKS Kozienice 4-0 WKS Zajezierze 15 maja, 15:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Hubal Chlewiska 1-6 MKS Kozienice 22 maja, 15:00
w Szydłowcu
WKS Zajezierze 1-4 Powała Taczów 22 maja, 15:00
Video Ciepielów 0-0 KS Maków 22 maja, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 0-0 LUKS Ruda Wielka 22 maja, 15:00
Krępianka Rzeczniów 3-0 Wisła Chotcza 22 maja, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Krępianka Rzeczniów, MKS Kozienice.
 
Wisła Chotcza 1-2 Jedenastka Jastrzębia 29 maja, 15:00
LUKS Ruda Wielka 3-2 Video Ciepielów 29 maja, 14:00
w Ciepielowie
KS Maków 2-2 WKS Zajezierze 29 maja, 15:00
Powała Taczów 2-1 Hubal Chlewiska 29 maja, 15:00

Kolejka 21 - 5 czerwca

Pauza: MKS Kozienice, Powała Taczów.
 
Hubal Chlewiska 2-0 KS Maków 5 czerwca, 15:00
WKS Zajezierze 1-1 LUKS Ruda Wielka 5 czerwca, 15:00
Video Ciepielów 1-2 Wisła Chotcza 5 czerwca, 15:00
Jedenastka Jastrzębia 1-4 Krępianka Rzeczniów 5 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 12 czerwca

Pauza: KS Maków, Jedenastka Jastrzębia.
 
Krępianka Rzeczniów 3-0 Video Ciepielów 12 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Chotcza 2-0 WKS Zajezierze 12 czerwca, 15:00
LUKS Ruda Wielka 0-0 Hubal Chlewiska 12 czerwca, 15:00
Powała Taczów 0-1 MKS Kozienice 5 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (Radom)

Klasa A 2010/2011 (Radom I)
Klasa A 2010/2011 (Radom II)

Klasa B 2010/2011 (Radom I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas