[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 75 23 6 1 77-23 12 3 0 43-6 11 3 1 34-17
2.  Zryw Sobolew 30 69 22 3 5 81-30 13 2 0 43-11 9 1 5 38-19
3.  Victoria Kałuszyn 30 63 19 6 5 86-38 10 4 1 55-18 9 2 4 31-20
4.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 55 16 7 7 75-41 8 3 4 37-19 8 4 3 38-22
5.  Czarni Węgrów 30 52 16 4 10 59-38 11 1 3 37-13 5 3 7 22-25
6.  ŁKS Łochów 30 51 14 9 7 73-48 9 4 2 40-20 5 5 5 33-28
7.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 42 12 6 12 48-44 5 3 7 21-25 7 3 5 27-19
8.  Tygrys Huta Mińska 30 39 12 3 15 47-56 8 1 6 29-22 4 2 9 18-34
9.  LKS Ostrówek 30 34 10 4 16 55-74 6 1 8 36-37 4 3 8 19-37 2 6 2 0 0 8-3
10.  Sęp Żelechów 30 34 9 7 14 50-67 6 3 6 28-32 3 4 8 22-35 2 0 0 0 2 3-8
11.  Wilga Miastków Kościelny 30 33 9 6 15 52-61 5 5 5 29-20 4 1 10 23-41
12.  Korona Olszyc 30 29 7 8 15 51-71 6 2 7 35-34 1 6 8 16-37
13.  Zorza Sterdyń 30 27 6 9 15 39-66 3 4 8 18-29 3 5 7 21-37
14.  Wektra Dziewule 30 24 7 3 20 48-71 5 2 8 34-36 2 1 12 14-35
15.  Hutnik Huta Czechy 30 23 5 8 17 31-76 2 4 9 12-32 3 4 8 19-44
16.  Tęcza Stanisławów 30 22 5 7 18 31-99 1 6 8 13-39 4 1 10 18-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlasie Sokołów Podlaski    2-1 4-0 1-1 0-0 2-0 1-1 5-0 3-0 4-0 2-0 3-1 4-1 2-0 5-0 5-1 
 2 Zryw Sobolew3-0     2-1 2-0 2-1 4-3 1-0 5-1 4-1 1-0 3-0 0-0 1-1 3-0 7-0 5-3 
 3 Victoria Kałuszyn2-2 4-4     0-0 2-0 4-3 5-1 0-1 3-0 4-1 2-0 3-3 6-1 2-1 8-1 10-0 
 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki1-2 0-2 2-1     3-0 1-1 0-0 1-0 4-1 4-3 4-2 2-2 1-3 5-0 0-2 9-0 
 5 Czarni Węgrów0-2 1-0 2-2 4-2     2-0 2-1 2-0 3-1 0-1 5-1 0-2 3-0 2-0 4-1 7-0 
 6 ŁKS Łochów1-3 3-2 2-0 3-3 2-2     1-3 3-2 1-1 4-1 1-1 4-0 5-1 3-1 3-0 4-0 
 7 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-4 0-4 0-2 1-1 3-0 0-0     1-4 3-0 3-0 4-2 2-1 1-3 0-0 2-3 0-1 
 8 Tygrys Huta Mińska0-1 0-2 1-3 0-3 2-0 0-1 2-0     3-0 1-3 5-2 2-1 3-3 6-1 2-1 2-1 
 9 LKS Ostrówek2-3 0-4 0-1 2-3 2-4 2-1 1-4 3-1     4-3 6-0 3-0* 3-3 4-3 2-4 2-3 
 10 Sęp Żelechów0-2 2-1 0-2 4-6 2-2 1-6 4-1 2-1 0-4     1-3 3-3 2-0 3-1 0-0 4-0 
 11 Wilga Miastków Kościelny0-1 2-3 2-2 1-2 2-0 1-1 1-2 0-0 1-4 1-1     9-1 3-1 3-1 1-1 2-0 
 12 Korona Olszyc0-3 0-5 1-4 0-4 1-2 1-3 1-3 6-0 8-1 3-3 5-2     3-0 1-0 3-2 2-2 
 13 Zorza Sterdyń2-2 3-1 1-3 0-3 0-3 3-3 0-6 0-1 1-2 1-0 0-1 0-0     0-2 1-1 6-1 
 14 Wektra Dziewule2-4 1-4 1-6 4-1 3-1 3-4 0-0 4-0 2-2 3-4 2-4 3-0 1-3     5-2 0-1 
 15 Hutnik Huta Czechy2-2 1-3 0-1 0-2 0-3 1-4 0-2 1-6 1-2 1-1 1-0 1-1 0-0 1-0     2-5 
 16 Tęcza Stanisławów1-3 0-2 2-3 0-7 1-4 3-3 0-3 1-1 0-0 1-1 0-5 2-1 1-1 0-4 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Korona Olszyc 8-1 LKS Ostrówek 15 sierpnia, 15:00
Hutnik Huta Czechy 0-3 Czarni Węgrów 14 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-3 Zorza Sterdyń 14 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Tygrys Huta Mińska 15 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 4-3 ŁKS Łochów 15 sierpnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Sęp Żelechów 15 sierpnia, 17:00
Wektra Dziewule 0-1 Tęcza Stanisławów 15 sierpnia, 17:00
w Krzymoszach
Victoria Kałuszyn 5-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LKS Ostrówek 4-3 Sęp Żelechów 22 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 1-1 Wilga Miastków Kościelny 22 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 4-4 Zryw Sobolew 21 sierpnia, 17:30
Tygrys Huta Mińska 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 21 sierpnia, 17:00
Zorza Sterdyń 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 22 sierpnia, 18:00
Czarni Węgrów 4-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 sierpnia, 17:00
Wektra Dziewule 5-2 Hutnik Huta Czechy 22 sierpnia, 14:00
w Krzymoszach
Korona Olszyc 2-2 Tęcza Stanisławów 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 1-1 Korona Olszyc 28 sierpnia, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-0 Wektra Dziewule 28 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Czarni Węgrów 29 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-3 Zorza Sterdyń 28 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 5-1 Tygrys Huta Mińska 29 sierpnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Victoria Kałuszyn 28 sierpnia, 15:00
Sęp Żelechów 1-6 ŁKS Łochów 29 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 2-3 Tęcza Stanisławów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1 września

LKS Ostrówek 2-1 ŁKS Łochów 1 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Sęp Żelechów 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tygrys Huta Mińska 5-2 Wilga Miastków Kościelny 1 września, 17:00
Zorza Sterdyń 3-1 Zryw Sobolew 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Węgrów 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wektra Dziewule 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski 15 września, 16:30
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Olszyc 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Huta Czechy 2-5 Tęcza Stanisławów 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Hutnik Huta Czechy 1-2 LKS Ostrówek 4 września, 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 9-0 Tęcza Stanisławów 4 września, 16:30
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Korona Olszyc 4 września, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-0 Wektra Dziewule 5 września, 16:00
Zryw Sobolew 2-1 Czarni Węgrów 5 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Zorza Sterdyń 5 września, 16:00
Sęp Żelechów 2-1 Tygrys Huta Mińska 5 września, 17:00
ŁKS Łochów 2-0 Victoria Kałuszyn 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

LKS Ostrówek 0-1 Victoria Kałuszyn 12 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 ŁKS Łochów 11 września, 16:30
Zorza Sterdyń 1-0 Sęp Żelechów 12 września, 16:00
Czarni Węgrów 5-1 Wilga Miastków Kościelny 12 września, 16:00
Wektra Dziewule 1-4 Zryw Sobolew 12 września, 15:00
w Krzymoszach
Korona Olszyc 1-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 września, 14:00
Hutnik Huta Czechy 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-1 Tęcza Stanisławów 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 LKS Ostrówek 18 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-0 Hutnik Huta Czechy 19 września, 16:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Tęcza Stanisławów 19 września, 16:00
Zryw Sobolew 0-0 Korona Olszyc 19 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Wektra Dziewule 18 września, 14:00
Sęp Żelechów 2-2 Czarni Węgrów 19 września, 16:00
ŁKS Łochów 5-1 Zorza Sterdyń 19 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 0-1 Tygrys Huta Mińska 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

LKS Ostrówek 3-1 Tygrys Huta Mińska 26 września, 16:00
Zorza Sterdyń 1-3 Victoria Kałuszyn 26 września, 16:00
Czarni Węgrów 2-0 ŁKS Łochów 26 września, 16:00
Wektra Dziewule 3-4 Sęp Żelechów 26 września, 13:00
w Krzymoszach
Korona Olszyc 5-2 Wilga Miastków Kościelny 26 września, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Zryw Sobolew 26 września, 15:00
Hutnik Huta Czechy 0-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 LKS Ostrówek 3 października, 15:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 października, 15:00
Zryw Sobolew 7-0 Hutnik Huta Czechy 3 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 2-0 Tęcza Stanisławów 3 października, 14:00
Sęp Żelechów 3-3 Korona Olszyc 3 października, 16:00
ŁKS Łochów 3-1 Wektra Dziewule 3 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 2-0 Czarni Węgrów 3 października, 13:00
Tygrys Huta Mińska 3-3 Zorza Sterdyń 2 października, 15:30

Kolejka 10 - 9-10 października

LKS Ostrówek 3-3 Zorza Sterdyń 10 października, 15:00
Czarni Węgrów 2-0 Tygrys Huta Mińska 10 października, 15:00
Wektra Dziewule 1-6 Victoria Kałuszyn 10 października, 13:00
w Krzymoszach
Korona Olszyc 1-3 ŁKS Łochów 10 października, 13:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Sęp Żelechów 10 października, 11:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Wilga Miastków Kościelny 9 października, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Zryw Sobolew 9 października, 15:15
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 października, 15:30

Kolejka 11 - 16-17 października

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 LKS Ostrówek 17 października, 15:00
Zryw Sobolew 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski 17 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października, 13:00
Sęp Żelechów 0-0 Hutnik Huta Czechy 17 października, 15:00
ŁKS Łochów 4-0 Tęcza Stanisławów 17 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 3-3 Korona Olszyc 17 października, 12:00
Tygrys Huta Mińska 6-1 Wektra Dziewule 16 października, 15:00
Zorza Sterdyń 0-3 Czarni Węgrów 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

LKS Ostrówek 2-4 Czarni Węgrów 24 października, 14:00
Wektra Dziewule 1-3 Zorza Sterdyń 24 października, 11:30
w Krzymoszach
Korona Olszyc 6-0 Tygrys Huta Mińska 24 października, 13:00
Tęcza Stanisławów 2-3 Victoria Kałuszyn 23 października, 14:30
Hutnik Huta Czechy 1-4 ŁKS Łochów 23 października, 14:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-3 Sęp Żelechów 23 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Wilga Miastków Kościelny 24 października, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-4 Zryw Sobolew 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Zryw Sobolew 4-1 LKS Ostrówek 31 października, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 października, 13:00
Sęp Żelechów 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 31 października, 13:00
ŁKS Łochów 3-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 31 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 8-1 Hutnik Huta Czechy 31 października, 12:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Tęcza Stanisławów 30 października, 14:30
Zorza Sterdyń 0-0 Korona Olszyc 31 października, 13:00
Czarni Węgrów 2-0 Wektra Dziewule 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

LKS Ostrówek 4-3 Wektra Dziewule 7 listopada, 13:00
Korona Olszyc 1-2 Czarni Węgrów 7 listopada, 12:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Zorza Sterdyń 6 listopada, 14:00
Hutnik Huta Czechy 1-6 Tygrys Huta Mińska 6 listopada, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Victoria Kałuszyn 6 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 ŁKS Łochów 7 listopada, 13:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 Sęp Żelechów 7 listopada, 12:00
Zryw Sobolew 3-0 Wilga Miastków Kościelny 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Wilga Miastków Kościelny 1-4 LKS Ostrówek 11 listopada, 11:00
Sęp Żelechów 2-1 Zryw Sobolew 11 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 11 listopada, 13:00
Tygrys Huta Mińska 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 listopada, 13:00
Zorza Sterdyń 1-1 Hutnik Huta Czechy 11 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 7-0 Tęcza Stanisławów 14 listopada, 13:00
przełożony z powodu meczu Czarnych w Pucharze Polski
Wektra Dziewule 3-0 Korona Olszyc 11 listopada, 11:00
w Krzymoszach
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-0 ŁKS Łochów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Tęcza Stanisławów 0-4 Wektra Dziewule 19 marca, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Victoria Kałuszyn 20 marca, 13:00
LKS Ostrówek 3-0 Korona Olszyc 20 marca, 13:00
(wo)
na boisku 4-5; w drużynie Korony wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Węgrów 4-1 Hutnik Huta Czechy 20 marca, 13:00
Zorza Sterdyń 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20 marca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski 20 marca, 12:00
ŁKS Łochów 3-2 Zryw Sobolew 20 kwietnia, 17:20
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Sęp Żelechów 1-3 Wilga Miastków Kościelny 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Sęp Żelechów 0-4 LKS Ostrówek 27 marca, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 1-1 ŁKS Łochów 26 marca, 13:00
Zryw Sobolew 2-1 Victoria Kałuszyn 27 marca, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-4 Tygrys Huta Mińska 27 marca, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Zorza Sterdyń 27 marca, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Czarni Węgrów 26 marca, 11:30
Hutnik Huta Czechy 1-0 Wektra Dziewule 26 marca, 15:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Korona Olszyc 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Tęcza Stanisławów 0-0 LKS Ostrówek 3 kwietnia, 15:00
Korona Olszyc 3-2 Hutnik Huta Czechy 3 kwietnia, 11:00
Wektra Dziewule 4-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 kwietnia, 12:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 3 kwietnia, 13:00
Zorza Sterdyń 0-6 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3 kwietnia, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-2 Zryw Sobolew 2 kwietnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 2-0 Wilga Miastków Kościelny 3 kwietnia, 14:30
ŁKS Łochów 4-1 Sęp Żelechów 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Tęcza Stanisławów 1-1 Hutnik Huta Czechy 9 kwietnia, 15:30
ŁKS Łochów 1-1 LKS Ostrówek 10 kwietnia, 15:00
Sęp Żelechów 0-2 Victoria Kałuszyn 10 kwietnia, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Tygrys Huta Mińska 10 kwietnia, 13:00
Zryw Sobolew 1-1 Zorza Sterdyń 10 kwietnia, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 Czarni Węgrów 10 kwietnia, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Wektra Dziewule 10 kwietnia, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Korona Olszyc 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

LKS Ostrówek 2-4 Hutnik Huta Czechy 17 kwietnia, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 kwietnia, 15:30
Korona Olszyc 0-3 Podlasie Sokołów Podlaski 17 kwietnia, 11:00
Wektra Dziewule 0-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 kwietnia, 14:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 1-0 Zryw Sobolew 17 kwietnia, 14:00
Zorza Sterdyń 0-1 Wilga Miastków Kościelny 17 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 1-3 Sęp Żelechów 17 kwietnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 4-3 ŁKS Łochów 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Tęcza Stanisławów 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 22 kwietnia, 16:30
Victoria Kałuszyn 3-0 LKS Ostrówek 23 kwietnia, 14:00
ŁKS Łochów 3-2 Tygrys Huta Mińska 23 kwietnia, 15:00
Sęp Żelechów 2-0 Zorza Sterdyń 22 kwietnia, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 2-0 Czarni Węgrów 23 kwietnia, 12:00
Zryw Sobolew 3-0 Wektra Dziewule 23 kwietnia, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Korona Olszyc 22 kwietnia, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Hutnik Huta Czechy 22 kwietnia, 17:15

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Ostrówek 2-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 maja, 15:00
Hutnik Huta Czechy 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 30 kwietnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 kwietnia, 17:00
Korona Olszyc 0-5 Zryw Sobolew 30 kwietnia, 15:00
Wektra Dziewule 2-4 Wilga Miastków Kościelny 30 kwietnia, 11:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 0-1 Sęp Żelechów 30 kwietnia, 15:00
Zorza Sterdyń 3-3 ŁKS Łochów 1 maja, 16:00
Tygrys Huta Mińska 1-3 Victoria Kałuszyn 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4 maja

Tygrys Huta Mińska 3-0 LKS Ostrówek 4 maja, 17:00
Victoria Kałuszyn 6-1 Zorza Sterdyń 4 maja, 17:00
ŁKS Łochów 2-2 Czarni Węgrów 4 maja, 15:30
Sęp Żelechów 3-1 Wektra Dziewule 4 maja, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 9-1 Korona Olszyc 4 maja, 15:30
Zryw Sobolew 5-3 Tęcza Stanisławów 4 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-3 Hutnik Huta Czechy 4 maja, 15:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 maja, 15:30

Kolejka 24 - 7-8 maja

LKS Ostrówek 2-3 Podlasie Sokołów Podlaski 8 maja, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 7 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 1-3 Zryw Sobolew 7 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-5 Wilga Miastków Kościelny 8 maja, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Korona Olszyc 3-3 Sęp Żelechów 8 maja, 11:00
Wektra Dziewule 3-4 ŁKS Łochów 7 maja, 11:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 2-2 Victoria Kałuszyn 8 maja, 15:00
Zorza Sterdyń 0-1 Tygrys Huta Mińska 8 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Zorza Sterdyń 1-2 LKS Ostrówek 15 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Czarni Węgrów 14 maja, 17:30
Victoria Kałuszyn 2-1 Wektra Dziewule 14 maja, 17:00
ŁKS Łochów 4-0 Korona Olszyc 15 maja, 17:00
Sęp Żelechów 4-0 Tęcza Stanisławów 14 maja, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Hutnik Huta Czechy 14 maja, 16:00
Zryw Sobolew 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 15 maja, 15:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

LKS Ostrówek 1-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 22 maja, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Zryw Sobolew 22 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-2 Wilga Miastków Kościelny 21 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Sęp Żelechów 21 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 3-3 ŁKS Łochów 22 maja, 17:00
Korona Olszyc 1-4 Victoria Kałuszyn 22 maja, 11:00
Wektra Dziewule 4-0 Tygrys Huta Mińska 22 maja, 14:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 3-0 Zorza Sterdyń 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25 maja

Czarni Węgrów 3-1 LKS Ostrówek 25 maja, 16:30
Zorza Sterdyń 0-2 Wektra Dziewule 25 maja, 17:30
Tygrys Huta Mińska 2-1 Korona Olszyc 25 maja, 17:30
Victoria Kałuszyn 10-0 Tęcza Stanisławów 25 maja, 17:30
ŁKS Łochów 3-0 Hutnik Huta Czechy 25 maja, 16:30
Sęp Żelechów 4-6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 25 maja, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Podlasie Sokołów Podlaski 25 maja, 16:30
Zryw Sobolew 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

LKS Ostrówek 0-4 Zryw Sobolew 29 maja, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 Wilga Miastków Kościelny 29 maja, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Sęp Żelechów 29 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 ŁKS Łochów 28 maja, 11:00
Hutnik Huta Czechy 0-1 Victoria Kałuszyn 28 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Tygrys Huta Mińska 28 maja, 17:30
Korona Olszyc 3-0 Zorza Sterdyń 29 maja, 11:00
Wektra Dziewule 3-1 Czarni Węgrów 29 maja, 14:00
w Krzymoszach

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Wektra Dziewule 2-2 LKS Ostrówek 5 czerwca, 14:00
w Krzymoszach
Czarni Węgrów 0-2 Korona Olszyc 5 czerwca, 16:30
Zorza Sterdyń 6-1 Tęcza Stanisławów 5 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Hutnik Huta Czechy 4 czerwca, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 5 czerwca, 17:00
Sęp Żelechów 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4 czerwca, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 2-3 Zryw Sobolew 4 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

ŁKS Łochów 1-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 czerwca, 17:00
LKS Ostrówek 6-0 Wilga Miastków Kościelny 12 czerwca, 17:00
Zryw Sobolew 1-0 Sęp Żelechów 12 czerwca, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Victoria Kałuszyn 12 czerwca, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Tygrys Huta Mińska 11 czerwca, 17:00
Hutnik Huta Czechy 0-0 Zorza Sterdyń 12 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-4 Czarni Węgrów 12 czerwca, 17:00
Korona Olszyc 1-0 Wektra Dziewule 12 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2010/2011 (mazowiecka (południe))
IV liga 2010/2011 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2010/2011 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2010/2011 (Płock)
Liga okręgowa 2010/2011 (Radom)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Siedlce)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas