[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Unin 24 53 17 2 5 74-31 11 1 0 50-7 6 1 5 24-24
2.  Orzeł Łosice 24 52 16 4 4 54-31 8 2 2 23-14 8 2 2 31-17
3.  Pogoń II Siedlce 24 51 17 0 7 80-31 10 0 2 42-12 7 0 5 38-19
4.  Tajfun Jartypory 24 50 15 5 4 66-25 9 1 2 44-15 6 4 2 22-10
5.  Grodzisk Krzymosze 24 43 13 4 7 69-41 8 2 2 37-14 5 2 5 32-27
6.  Błękitni Stoczek 24 39 12 3 9 50-47 8 1 3 27-16 4 2 6 23-31
7.  Miedzanka Miedzna 24 36 11 3 10 43-41 6 1 5 26-20 5 2 5 17-21
8.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 33 10 3 11 56-50 6 3 3 34-23 4 0 8 22-27
9.  Polonez Mordy 24 27 8 3 13 49-54 5 2 5 29-27 3 1 8 20-27
10.  ULKS Gołąbek 24 24 6 6 12 42-54 2 3 7 19-24 4 3 5 23-30
11.  Jutrzenka Cegłów 24 21 6 3 15 32-55 3 1 8 15-24 3 2 7 17-31
12.  Płomień Dębe Wielkie 24 11 3 2 19 25-78 1 2 9 11-30 2 0 10 14-48
13.  Rywal Ruchna 24 9 3 0 21 17-119 2 0 10 12-62 1 0 11 5-57
Olimpia Latowicz wycofała się z rozgrywek po 9. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Unin    2-1 5-1 1-1 7-0 2-1 3-0* 5-0 2-1 5-0 5-1 8-0 5-1 
 2 Orzeł Łosice0-2     2-1 1-0 2-2 4-1 0-3* 3-2 1-0 2-2 3-0* 3-1 2-0 
 3 Pogoń II Siedlce0-3* 3-2     3-1 3-1 8-3 5-0 2-0 0-1 5-0* 1-0 7-0 5-1 
 4 Tajfun Jartypory4-1 3-4 0-3     4-1 4-1 0-0 3-1 3-0 6-3 6-0 3-0* 8-1 
 5 Grodzisk Krzymosze5-0 1-2 0-2 1-1     2-1 5-1 4-2 3-2 1-1 7-1 6-1 2-0 
 6 Błękitni Stoczek1-0 1-3 3-1 0-2 2-2     4-0 4-3 5-0 0-3 2-0 3-2 2-0 
 7 Miedzanka Miedzna3-0 1-1 3-1 0-1 1-2 2-3     0-4 3-2 2-0 5-3 2-3 4-0 
 8 Jabłonianka Jabłonna Lacka5-2 1-2 4-3 2-2 3-2 1-2 2-4     4-2 3-3 0-0 3-1 6-0 
 9 Polonez Mordy1-3 1-2 1-9 1-4 3-0 2-2 1-1 1-0     3-0* 1-4 3-2 11-0 
 10 ULKS Gołąbek2-2 1-2 0-4 0-0 1-5 2-3 0-3* 2-3 1-1     0-1 3-0 7-0 
 11 Jutrzenka Cegłów0-1 1-3 0-3 0-2 0-2 0-0 0-3 1-5 3-1 1-4     5-0 4-0 
 12 Płomień Dębe Wielkie0-4 2-2 0-5 1-3 1-3 3-2 0-2 0-1 0-2 2-3 1-1     1-2 
 13 Rywal Ruchna3-6 0-7 1-5 0-5 0-12 1-4 1-0 2-1 2-8 0-4 0-6 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Błękitni Stoczek 22 sierpnia, 17:30
Orzeł Unin 5-1 Pogoń II Siedlce 21 sierpnia, 14:00
Rywal Ruchna 1-0 Miedzanka Miedzna 22 sierpnia, 17:00
Tajfun Jartypory 3-0 Polonez Mordy 22 sierpnia, 14:00
Grodzisk Krzymosze 1-1 ULKS Gołąbek 22 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Jutrzenka Cegłów 22 sierpnia, 17:30
w Rudzie
Orzeł Łosice - Olimpia Latowicz 22 sierpnia, 17:00
było 5-0, anulowany

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Błękitni Stoczek - Olimpia Latowicz 28 sierpnia, 17:00
goście nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Jutrzenka Cegłów 1-3 Orzeł Łosice 29 sierpnia, 16:00
ULKS Gołąbek 3-0 Płomień Dębe Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy 3-0 Grodzisk Krzymosze 29 sierpnia, 16:00
Miedzanka Miedzna 0-1 Tajfun Jartypory 29 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 5-1 Rywal Ruchna 29 sierpnia, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-2 Orzeł Unin 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Orzeł Unin 2-1 Błękitni Stoczek 4 września, 17:00
Rywal Ruchna 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 0-3 Pogoń II Siedlce 5 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 5-1 Miedzanka Miedzna 5 września, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Polonez Mordy 5 września, 16:30
w Rudzie
Orzeł Łosice 2-2 ULKS Gołąbek 5 września, 16:00
Olimpia Latowicz - Jutrzenka Cegłów 5 września, 16:00
było 1-1, anulowany

Kolejka 4 - 11-12 września

Błękitni Stoczek 2-0 Jutrzenka Cegłów 12 września, 16:00
ULKS Gołąbek - Olimpia Latowicz 12 września, 16:00
było 8-1, anulowany
Polonez Mordy 1-2 Orzeł Łosice 11 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 2-3 Płomień Dębe Wielkie 12 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 3-1 Grodzisk Krzymosze 12 września, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Tajfun Jartypory 12 września, 16:00
Orzeł Unin 5-1 Rywal Ruchna 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Rywal Ruchna 1-4 Błękitni Stoczek 19 września, 16:00
Tajfun Jartypory 4-1 Orzeł Unin 19 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 4-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 września, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 0-5 Pogoń II Siedlce 19 września, 16:00
w Rudzie
Orzeł Łosice 0-3 Miedzanka Miedzna 19 września, 16:30
(wo)
na boisku 3-0, w drużynie Orła wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olimpia Latowicz - Polonez Mordy 19 września, 16:00
było 2-4, anulowany
Jutrzenka Cegłów 1-4 ULKS Gołąbek 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Błękitni Stoczek 0-3 ULKS Gołąbek 26 września, 16:00
Polonez Mordy 1-4 Jutrzenka Cegłów 26 września, 15:00
Miedzanka Miedzna - Olimpia Latowicz 26 września, 16:00
było 2-0, anulowany
Pogoń II Siedlce 3-2 Orzeł Łosice 26 września, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Płomień Dębe Wielkie 26 września, 16:00
Orzeł Unin 7-0 Grodzisk Krzymosze 25 września, 13:00
Rywal Ruchna 0-5 Tajfun Jartypory 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Tajfun Jartypory 4-1 Błękitni Stoczek 3 października, 15:00
Grodzisk Krzymosze 2-0 Rywal Ruchna 3 października, 15:30
Płomień Dębe Wielkie 0-4 Orzeł Unin 3 października, 15:00
w Rudzie
Orzeł Łosice 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 października, 15:00
Olimpia Latowicz - Pogoń II Siedlce 3 października, 15:00
było 2-9, anulowany
Jutrzenka Cegłów 0-3 Miedzanka Miedzna 3 października, 15:00
ULKS Gołąbek 1-1 Polonez Mordy 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Błękitni Stoczek 5-0 Polonez Mordy 10 października, 15:00
Miedzanka Miedzna 2-0 ULKS Gołąbek 10 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 1-0 Jutrzenka Cegłów 10 października, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Olimpia Latowicz 10 października, 15:00
było 6-1, anulowany
Orzeł Unin 2-1 Orzeł Łosice 9 października, 15:00
Rywal Ruchna 2-4 Płomień Dębe Wielkie 10 października, 14:30
Tajfun Jartypory 4-1 Grodzisk Krzymosze 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Grodzisk Krzymosze 2-1 Błękitni Stoczek 17 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Tajfun Jartypory 17 października, 15:00
w Rudzie
Orzeł Łosice 2-0 Rywal Ruchna 17 października, 15:00
Olimpia Latowicz - Orzeł Unin 17 października, 14:00
gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Jutrzenka Cegłów 1-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 października, 15:00
ULKS Gołąbek 0-4 Pogoń II Siedlce 16 października, 13:00
Polonez Mordy 1-1 Miedzanka Miedzna 17 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Rywal Ruchna.
 
Błękitni Stoczek 4-0 Miedzanka Miedzna 24 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 0-1 Polonez Mordy 24 października, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 ULKS Gołąbek 24 października, 14:00
Orzeł Unin 5-1 Jutrzenka Cegłów 23 października, 14:00
Tajfun Jartypory 3-4 Orzeł Łosice 24 października, 14:00
Grodzisk Krzymosze 6-1 Płomień Dębe Wielkie 24 października, 14:30

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Błękitni Stoczek 31 października, 14:00
w Rudzie
Orzeł Łosice 2-2 Grodzisk Krzymosze 31 października, 14:00
Jutrzenka Cegłów 4-0 Rywal Ruchna 31 października, 14:00
ULKS Gołąbek 2-2 Orzeł Unin 31 października, 14:00
Polonez Mordy 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 31 października, 13:30
Miedzanka Miedzna 3-1 Pogoń II Siedlce 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Grodzisk Krzymosze.
 
Błękitni Stoczek 3-1 Pogoń II Siedlce 6 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Miedzanka Miedzna 7 listopada, 13:00
Orzeł Unin 2-1 Polonez Mordy 7 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 6-0 Jutrzenka Cegłów 7 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Orzeł Łosice 21 listopada, 13:00
w Rudzie / w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Gołąbek 7-0 Rywal Ruchna 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Orzeł Łosice 4-1 Błękitni Stoczek 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Cegłów 0-2 Grodzisk Krzymosze 11 listopada, 12:00
ULKS Gołąbek 0-0 Tajfun Jartypory 11 listopada, 13:00
Polonez Mordy 11-0 Rywal Ruchna 11 listopada, 11:00
Miedzanka Miedzna 3-0 Orzeł Unin 11 listopada, 12:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: Orzeł Łosice.
 
Błękitni Stoczek 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 marca, 15:00
Pogoń II Siedlce 0-3 Orzeł Unin 27 marca, 11:00
(wo)
na boisku 0-2, w drużynie Pogoni II wystąpił nieuprawniony zawodnik - Cezary Demianiuk
Miedzanka Miedzna 4-0 Rywal Ruchna 26 marca, 13:00
Polonez Mordy 1-4 Tajfun Jartypory 26 marca, 15:00
ULKS Gołąbek 1-5 Grodzisk Krzymosze 27 marca, 15:00
Jutrzenka Cegłów 5-0 Płomień Dębe Wielkie 27 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Błękitni Stoczek.
 
Orzeł Łosice 3-0 Jutrzenka Cegłów 3 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Płomień Dębe Wielkie 2-3 ULKS Gołąbek 3 kwietnia, 15:00
w Rudzie
Grodzisk Krzymosze 3-2 Polonez Mordy 3 kwietnia, 15:00
Tajfun Jartypory 0-0 Miedzanka Miedzna 3 kwietnia, 13:00
Rywal Ruchna 1-5 Pogoń II Siedlce 3 kwietnia, 16:00
Orzeł Unin 5-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Cegłów.
 
Błękitni Stoczek 1-0 Orzeł Unin 10 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-0 Rywal Ruchna 10 kwietnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 3-1 Tajfun Jartypory 10 kwietnia, 11:00
Miedzanka Miedzna 1-2 Grodzisk Krzymosze 10 kwietnia, 15:00
Polonez Mordy 3-2 Płomień Dębe Wielkie 10 kwietnia, 15:00
ULKS Gołąbek 1-2 Orzeł Łosice 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: ULKS Gołąbek.
 
Jutrzenka Cegłów 0-0 Błękitni Stoczek 16 kwietnia, 16:00
Orzeł Łosice 1-0 Polonez Mordy 17 kwietnia, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 0-2 Miedzanka Miedzna 17 kwietnia, 15:00
w Rudzie
Grodzisk Krzymosze 0-2 Pogoń II Siedlce 16 kwietnia, 15:00
Tajfun Jartypory 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 kwietnia, 14:30
Rywal Ruchna 3-6 Orzeł Unin 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Polonez Mordy.
 
Błękitni Stoczek 2-0 Rywal Ruchna 23 kwietnia, 13:00
Orzeł Unin 1-1 Tajfun Jartypory 23 kwietnia, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Grodzisk Krzymosze 23 kwietnia, 12:00
Pogoń II Siedlce 7-0 Płomień Dębe Wielkie 22 kwietnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 1-1 Orzeł Łosice 23 kwietnia, 15:00
ULKS Gołąbek 0-1 Jutrzenka Cegłów 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Miedzanka Miedzna.
 
ULKS Gołąbek 2-3 Błękitni Stoczek 30 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Cegłów 3-1 Polonez Mordy 1 maja, 16:00
Orzeł Łosice 2-1 Pogoń II Siedlce 30 kwietnia, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 maja, 17:00
w Rudzie
Grodzisk Krzymosze 5-0 Orzeł Unin 1 maja, 11:00
Tajfun Jartypory 8-1 Rywal Ruchna 1 maja, 15:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Błękitni Stoczek 0-2 Tajfun Jartypory 8 maja, 17:00
Rywal Ruchna 0-12 Grodzisk Krzymosze 8 maja, 16:00
Orzeł Unin 8-0 Płomień Dębe Wielkie 8 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Orzeł Łosice 8 maja, 15:00
Miedzanka Miedzna 5-3 Jutrzenka Cegłów 8 maja, 15:00
Polonez Mordy 3-0 ULKS Gołąbek 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-2, w drużynie Gołąbka wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Polonez Mordy 2-2 Błękitni Stoczek 15 maja, 16:00
ULKS Gołąbek 0-3 Miedzanka Miedzna 15 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-3, w drużynie Gołąbka wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jutrzenka Cegłów 0-3 Pogoń II Siedlce 14 maja, 17:00
Orzeł Łosice 0-2 Orzeł Unin 15 maja, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Rywal Ruchna 15 maja, 17:00
w Rudzie
Grodzisk Krzymosze 1-1 Tajfun Jartypory 15 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Orzeł Unin.
 
Błękitni Stoczek 2-2 Grodzisk Krzymosze 22 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 3-0 Płomień Dębe Wielkie 22 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Rywal Ruchna 0-7 Orzeł Łosice 22 maja, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-0 Jutrzenka Cegłów 22 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 5-0 ULKS Gołąbek 22 maja, 11:00
(wo)
na boisku 5:1, w drużynie Gołąbka wystąpił nieuprawniony zawodnik
Miedzanka Miedzna 3-2 Polonez Mordy 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Rywal Ruchna.
 
Miedzanka Miedzna 2-3 Błękitni Stoczek 29 maja, 15:00
Polonez Mordy 1-9 Pogoń II Siedlce 28 maja, 16:00
ULKS Gołąbek 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 maja, 16:00
Jutrzenka Cegłów 0-1 Orzeł Unin 28 maja, 17:00
Orzeł Łosice 1-0 Tajfun Jartypory 29 maja, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Grodzisk Krzymosze 29 maja, 17:30
w Rudzie

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Błękitni Stoczek 3-2 Płomień Dębe Wielkie 5 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 1-2 Orzeł Łosice 5 czerwca, 17:00
Rywal Ruchna 0-6 Jutrzenka Cegłów 5 czerwca, 16:00
Orzeł Unin 5-0 ULKS Gołąbek 5 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-2 Polonez Mordy 5 czerwca, 16:00
Pogoń II Siedlce 5-0 Miedzanka Miedzna 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: Grodzisk Krzymosze.
 
Rywal Ruchna 0-4 ULKS Gołąbek 12 czerwca, 16:00
Pogoń II Siedlce 8-3 Błękitni Stoczek 12 czerwca, 11:00
Miedzanka Miedzna 0-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 12 czerwca, 17:00
Polonez Mordy 1-3 Orzeł Unin 12 czerwca, 17:00
Jutrzenka Cegłów 0-2 Tajfun Jartypory 11 czerwca, 17:00
Orzeł Łosice 3-1 Płomień Dębe Wielkie 12 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Błękitni Stoczek 1-3 Orzeł Łosice 18 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 7-1 Jutrzenka Cegłów 19 czerwca, 17:00
Tajfun Jartypory 6-3 ULKS Gołąbek 19 czerwca, 17:00
Rywal Ruchna 2-8 Polonez Mordy 19 czerwca, 17:00
Orzeł Unin 3-0 Miedzanka Miedzna 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-3 Pogoń II Siedlce 19 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2010/2011 (Siedlce)

Klasa B 2010/2011 (Siedlce)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas