[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Gąbin 30 72 23 3 4 101-22 13 1 1 53-8 10 2 3 48-14
2.  Amator Maszewo 30 63 18 9 3 77-33 9 5 1 46-17 9 4 2 31-16
3.  Wisła Nowy Duninów 30 61 19 4 7 83-42 10 1 4 43-19 9 3 3 40-23
4.  Mazur Gostynin 30 55 17 4 9 76-32 9 3 3 50-15 8 1 6 26-17 2 3 1 0 1 6-3
5.  Orzeł Goleszyn 30 55 17 4 9 106-65 10 2 3 61-30 7 2 6 45-35 2 3 1 0 1 3-6
6.  Świt Staroźreby 30 54 17 3 10 66-61 12 1 2 37-17 5 2 8 29-44
7.  Zryw Bielsk 30 45 14 3 13 68-71 9 2 4 45-34 5 1 9 23-37
8.  Kormoran Łąck 30 43 12 7 11 54-50 8 3 4 30-21 4 4 7 24-29 2 4 1 1 0 5-3
9.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 43 13 4 13 75-70 7 3 5 42-32 6 1 8 33-38 2 1 0 1 1 3-5
10.  Skra Drobin 30 40 12 4 14 57-58 8 3 4 33-22 4 1 10 24-36
11.  Stoczniowiec Płock 30 38 10 8 12 48-46 7 4 4 31-20 3 4 8 17-26
12.  Skrwa Łukomie 30 37 11 4 15 66-85 9 1 5 46-33 2 3 10 20-52
13.  Pogoń Słupia 30 26 8 2 20 60-116 5 1 9 34-47 3 1 11 26-69 2 4 1 1 0 8-5
14.  Unia Iłów 30 26 8 2 20 47-99 7 2 6 29-27 1 0 14 18-72 2 1 0 1 1 5-8
15.  Wicher Cieszewo 30 20 6 2 22 48-108 3 1 11 23-44 3 1 11 25-64
16.  Delta Miszewko Strzałkowskie 30 9 2 3 25 17-91 1 0 14 7-53 1 3 11 10-38
Pogoń Słupia rozgrywa swoje mecze w Bieżuniu.
Delta Miszewko Strzałkowskie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Gąbin    0-1 2-0 2-0 3-3 4-0 3-1 4-1 2-1 2-0 4-0 6-0 8-0 3-1 7-0 3-0* 
 2 Amator Maszewo0-1     3-3 0-0 4-1 3-3 1-0 1-1 7-3 6-1 2-0 1-1 7-2 4-1 4-0 3-0* 
 3 Wisła Nowy Duninów0-4 2-3     0-1 2-1 5-0 2-0 2-0 1-3 2-0 3-0 6-1 9-2 4-0 4-3 1-1 
 4 Mazur Gostynin2-0 0-2 0-3     6-2 1-0 0-2 4-0 2-2 4-1 0-0 1-1 4-0 7-1 16-1 3-0* 
 5 Orzeł Goleszyn0-4 1-2 4-6 1-0     5-3 1-1 2-2 6-1 5-3 1-0 6-0 7-2 11-1 8-5 3-0* 
 6 Świt Staroźreby2-1 0-1 2-2 1-0 0-5     3-1 3-1 3-1 3-0 1-0 4-2 5-1 2-1 5-1 3-0* 
 7 Zryw Bielsk3-5 2-2 3-2 2-4 5-5 3-2     1-4 2-3 2-1 2-1 5-2 4-1 4-2 4-0 3-0* 
 8 Kormoran Łąck1-0 3-3 0-2 0-1 1-4 0-1 2-1     3-1 3-3 2-1 4-3 4-0 5-1 0-0 2-0 
 9 Bzura Chodaków (Sochaczew)1-1 0-3 0-6 1-2 0-2 7-1 3-0* 2-2     3-2 4-4 6-1 0-5 9-1 3-2 3-0* 
 10 Skra Drobin0-2 0-1 1-2 2-1 3-5 4-1 4-1 2-1 3-2     0-0 0-0 6-2 4-2 2-0 2-2 
 11 Stoczniowiec Płock2-2 0-0 3-3 0-6 1-0 0-3* 3-0 2-0 3-2 0-1     3-0 6-0 7-0 0-2 1-1 
 12 Skrwa Łukomie2-6 4-2 0-2 1-3 2-3 4-4 7-1 2-1 1-2 2-1 4-1     5-2 3-2 4-2 5-1 
 13 Pogoń Słupia0-9 1-5 4-1 3-1 1-7 2-3 3-4 1-1 2-4 3-1 2-3 2-3     4-1 3-4 3-0* 
 14 Unia Iłów0-2 2-0 0-1 1-3 4-2 3-0 0-2 2-5 2-0 0-2 1-1 4-2 4-4     4-2 2-1 
 15 Wicher Cieszewo0-8 0-0 1-4 1-4 3-0* 3-4 2-3 1-2 1-3 1-5 0-3 4-1 0-2 5-1     1-4 
 16 Delta Miszewko Strzałkowskie1-3 1-6 0-3* 2-0 0-5 0-4 3-6 0-3* 0-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Błękitni Gąbin 6-0 Skrwa Łukomie 14 sierpnia, 15:00
Pogoń Słupia 1-5 Amator Maszewo 15 sierpnia, 15:00
Wicher Cieszewo 1-5 Skra Drobin 15 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 sierpnia, 15:00
w Umieninie
Stoczniowiec Płock 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 15 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku Wisły
Świt Staroźreby 2-2 Wisła Nowy Duninów 15 sierpnia, 15:00
Unia Iłów 1-3 Mazur Gostynin 15 sierpnia, 15:00
w Brzozowie
Orzeł Goleszyn 2-2 Kormoran Łąck 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Kormoran Łąck 1-0 Błękitni Gąbin 22 sierpnia, 15:00
Wisła Nowy Duninów 4-0 Unia Iłów 22 sierpnia, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-4 Świt Staroźreby 21 sierpnia, 15:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-4 Stoczniowiec Płock 22 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 4-1 Zryw Bielsk 21 sierpnia, 15:00
Amator Maszewo 4-0 Wicher Cieszewo 21 sierpnia, 16:00
Skrwa Łukomie 5-2 Pogoń Słupia 21 sierpnia, 15:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Mazur Gostynin 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Błękitni Gąbin 8-0 Pogoń Słupia 28 sierpnia, 15:00
Wicher Cieszewo 4-1 Skrwa Łukomie 29 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 2-2 Amator Maszewo 28 sierpnia, 15:00
Stoczniowiec Płock 0-1 Skra Drobin 15 września, 20:00
przełożony
Świt Staroźreby 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 28 sierpnia, 15:00
Unia Iłów 2-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 29 sierpnia, 15:00
Orzeł Goleszyn 4-6 Wisła Nowy Duninów 28 sierpnia, 15:00
Kormoran Łąck 0-1 Mazur Gostynin 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 1 września

Mazur Gostynin 2-0 Błękitni Gąbin 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Nowy Duninów 2-0 Kormoran Łąck 1 września, 18:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-5 Orzeł Goleszyn 1 września, 18:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 9-1 Unia Iłów 1 września, 18:00
Skra Drobin 4-1 Świt Staroźreby 1 września, 18:00
Amator Maszewo 2-0 Stoczniowiec Płock 1 września, 18:00
Skrwa Łukomie 7-1 Zryw Bielsk 1 września, 18:00
Pogoń Słupia 3-4 Wicher Cieszewo 1 września, 18:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Błękitni Gąbin 7-0 Wicher Cieszewo 4 września, 15:00
Zryw Bielsk 4-1 Pogoń Słupia 4 września, 15:00
w Umieninie
Stoczniowiec Płock 3-0 Skrwa Łukomie 4 września, 9:00
na bocznym boisku Wisły
Świt Staroźreby 0-1 Amator Maszewo 4 września, 15:00
Unia Iłów 0-2 Skra Drobin 5 września, 15:00
Orzeł Goleszyn 6-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 4 września, 15:00
Kormoran Łąck 2-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 5 września, 15:00
Mazur Gostynin 0-3 Wisła Nowy Duninów 4 września, 14:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Wisła Nowy Duninów 0-4 Błękitni Gąbin 11 września, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-0 Mazur Gostynin 11 września, 15:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Kormoran Łąck 12 września, 15:00
Skra Drobin 3-5 Orzeł Goleszyn 11 września, 11:00
Amator Maszewo 4-1 Unia Iłów 11 września, 16:00
Skrwa Łukomie 4-4 Świt Staroźreby 12 września, 15:00
Pogoń Słupia 2-3 Stoczniowiec Płock 12 września, 15:00
Wicher Cieszewo 2-3 Zryw Bielsk 12 września, 15:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Błękitni Gąbin 3-1 Zryw Bielsk 18 września, 15:00
Stoczniowiec Płock 0-2 Wicher Cieszewo 18 września, 9:00
na bocznym boisku Wisły
Świt Staroźreby 5-1 Pogoń Słupia 18 września, 15:00
Unia Iłów 4-2 Skrwa Łukomie 19 września, 15:00
Orzeł Goleszyn 1-2 Amator Maszewo 18 września, 15:00
Kormoran Łąck 3-3 Skra Drobin 19 września, 15:00
Mazur Gostynin 2-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 18 września, 15:00
Wisła Nowy Duninów 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Delta Miszewko Strzałkowskie 1-3 Błękitni Gąbin 25 września, 13:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-6 Wisła Nowy Duninów 26 września, 13:00
Skra Drobin 2-1 Mazur Gostynin 25 września, 13:00
Amator Maszewo 1-1 Kormoran Łąck 25 września, 16:00
Skrwa Łukomie 2-3 Orzeł Goleszyn 26 września, 13:00
Pogoń Słupia 4-1 Unia Iłów 26 września, 13:00
Wicher Cieszewo 3-4 Świt Staroźreby 26 września, 13:00
Zryw Bielsk 2-1 Stoczniowiec Płock 25 września, 13:00
w Umieninie

Kolejka 9 - 2-3 października

Błękitni Gąbin 4-0 Stoczniowiec Płock 2 października, 14:00
Świt Staroźreby 3-1 Zryw Bielsk 2 października, 13:00
Unia Iłów 4-2 Wicher Cieszewo 3 października, 13:00
Orzeł Goleszyn 7-2 Pogoń Słupia 2 października, 13:00
Kormoran Łąck 4-3 Skrwa Łukomie 3 października, 13:00
Mazur Gostynin 0-2 Amator Maszewo 2 października, 13:00
Wisła Nowy Duninów 2-0 Skra Drobin 2 października, 13:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-5 Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 października, 13:00
w Ciółkowie

Kolejka 10 - 9-10 października

Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 Błękitni Gąbin 10 października, 12:00
Skra Drobin 2-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 9 października, 12:00
Amator Maszewo 3-3 Wisła Nowy Duninów 9 października, 13:00
Skrwa Łukomie 1-3 Mazur Gostynin 10 października, 12:00
Pogoń Słupia 1-1 Kormoran Łąck 10 października, 12:00
Wicher Cieszewo 3-0 Orzeł Goleszyn 10 października, 12:00
(wo)
na boisku 1-5 - w zespole gości nie wystąpił młodzieżowiec
Zryw Bielsk 4-2 Unia Iłów 9 października, 12:00
w Umieninie
Stoczniowiec Płock 0-3 Świt Staroźreby 10 października, 13:30
(wo)
na bocznym boisku Wisły / na boisku 3-2 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 16-17 października

Błękitni Gąbin 4-0 Świt Staroźreby 16 października, 12:00
Unia Iłów 1-1 Stoczniowiec Płock 17 października, 12:00
Orzeł Goleszyn 1-1 Zryw Bielsk 16 października, 13:30
Kormoran Łąck 0-0 Wicher Cieszewo 16 października, 15:00
Mazur Gostynin 4-0 Pogoń Słupia 16 października, 12:00
Wisła Nowy Duninów 6-1 Skrwa Łukomie 16 października, 12:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 1-6 Amator Maszewo 16 października, 12:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-2 Skra Drobin 17 października, 12:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Skra Drobin 0-2 Błękitni Gąbin 23 października, 11:00
Amator Maszewo 7-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 23 października, 11:00
Skrwa Łukomie 5-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 24 października, 11:00
Pogoń Słupia 4-1 Wisła Nowy Duninów 24 października, 11:00
Wicher Cieszewo 1-4 Mazur Gostynin 24 października, 11:00
Zryw Bielsk 1-4 Kormoran Łąck 23 października, 11:00
w Umieninie
Stoczniowiec Płock 1-0 Orzeł Goleszyn 24 października, 13:30
na bocznym boisku Wisły
Świt Staroźreby 2-1 Unia Iłów 23 października, 11:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Błękitni Gąbin 3-1 Unia Iłów 30 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 5-3 Świt Staroźreby 30 października, 11:00
Kormoran Łąck 2-1 Stoczniowiec Płock 30 października, 14:00
Mazur Gostynin 0-2 Zryw Bielsk 30 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 4-3 Wicher Cieszewo 30 października, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Pogoń Słupia 30 października, 11:00
(wo)
w Ciółkowie / na boisku 5-3; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-1 Skrwa Łukomie 31 października, 11:00
Skra Drobin 0-1 Amator Maszewo 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Amator Maszewo 0-1 Błękitni Gąbin 6 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 2-1 Skra Drobin 7 listopada, 11:00
Pogoń Słupia 2-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 listopada, 11:00
Wicher Cieszewo 1-4 Delta Miszewko Strzałkowskie 7 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 3-2 Wisła Nowy Duninów 6 listopada, 11:00
w Umieninie
Stoczniowiec Płock 0-6 Mazur Gostynin 7 listopada, 13:30
na bocznym boisku Wisły
Świt Staroźreby 3-1 Kormoran Łąck 6 listopada, 11:00
Unia Iłów 4-2 Orzeł Goleszyn 7 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Błękitni Gąbin 3-3 Orzeł Goleszyn 11 listopada, 10:30
Kormoran Łąck 5-1 Unia Iłów 11 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 1-0 Świt Staroźreby 11 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 3-0 Stoczniowiec Płock 11 listopada, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-6 Zryw Bielsk 11 listopada, 11:00
w Ciółkowie
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-2 Wicher Cieszewo 11 listopada, 11:00
Skra Drobin 6-2 Pogoń Słupia 11 listopada, 11:00
Amator Maszewo 1-1 Skrwa Łukomie 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Skrwa Łukomie 2-6 Błękitni Gąbin 14 listopada, 11:00
Amator Maszewo 7-2 Pogoń Słupia 14 listopada, 13:00
Skra Drobin 2-0 Wicher Cieszewo 13 listopada, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Zryw Bielsk 14 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 2-0; goście zeszli z boiska
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Stoczniowiec Płock
(wo)
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany na wniosek gości / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu
Wisła Nowy Duninów 5-0 Świt Staroźreby 13 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 7-1 Unia Iłów 13 listopada, 11:00
Kormoran Łąck 1-4 Orzeł Goleszyn 14 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Mazur Gostynin 6-2 Orzeł Goleszyn 26 marca, 13:00
Błękitni Gąbin 4-1 Kormoran Łąck 26 marca, 13:00
Unia Iłów 0-1 Wisła Nowy Duninów 27 marca, 13:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Stoczniowiec Płock 3-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 marca, 13:00
na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 2-1 Skra Drobin 26 marca, 13:00
w Drobinie; Zryw gospodarzem
Wicher Cieszewo 0-0 Amator Maszewo 27 marca, 13:00
Pogoń Słupia 2-3 Skrwa Łukomie 27 marca, 13:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pogoń Słupia 0-9 Błękitni Gąbin 2 kwietnia, 13:00
Skrwa Łukomie 4-2 Wicher Cieszewo 3 kwietnia, 13:00
Amator Maszewo 1-0 Zryw Bielsk 2 kwietnia, 11:30
Skra Drobin 0-0 Stoczniowiec Płock 2 kwietnia, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 7-1 Świt Staroźreby 3 kwietnia, 13:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Unia Iłów
(wo)
Wisła Nowy Duninów 2-1 Orzeł Goleszyn 2 kwietnia, 13:00
Mazur Gostynin 4-0 Kormoran Łąck 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Błękitni Gąbin 2-0 Mazur Gostynin 9 kwietnia, 13:00
Kormoran Łąck 0-2 Wisła Nowy Duninów 9 kwietnia, 13:00
Orzeł Goleszyn 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Unia Iłów 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 10 kwietnia, 13:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 3-0 Skra Drobin 9 kwietnia, 13:00
Stoczniowiec Płock 0-0 Amator Maszewo 10 kwietnia, 14:00
na boicznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 5-2 Skrwa Łukomie 9 kwietnia, 11:00
w Umieninie
Wicher Cieszewo 0-2 Pogoń Słupia 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Wicher Cieszewo 0-8 Błękitni Gąbin 17 kwietnia, 13:00
Pogoń Słupia 3-4 Zryw Bielsk 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 16:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Skrwa Łukomie 4-1 Stoczniowiec Płock 17 kwietnia, 13:00
Amator Maszewo 3-3 Świt Staroźreby 16 kwietnia, 13:00
Skra Drobin 4-2 Unia Iłów 16 kwietnia, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Orzeł Goleszyn 17 kwietnia, 13:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Kormoran Łąck
(wo)
Wisła Nowy Duninów 0-1 Mazur Gostynin 16 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Błękitni Gąbin 2-0 Wisła Nowy Duninów 23 kwietnia, 11:00
Mazur Gostynin 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Kormoran Łąck 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Goleszyn 5-3 Skra Drobin 23 kwietnia, 15:00
Unia Iłów 2-0 Amator Maszewo 23 kwietnia, 13:30
w Brzozowie
Świt Staroźreby 4-2 Skrwa Łukomie 23 kwietnia, 11:00
Stoczniowiec Płock 6-0 Pogoń Słupia 22 kwietnia, 14:30
na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 4-0 Wicher Cieszewo 23 kwietnia, 11:00
w Umieninie

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Zryw Bielsk 3-5 Błękitni Gąbin 30 kwietnia, 15:00
w Umieninie
Wicher Cieszewo 0-3 Stoczniowiec Płock 30 kwietnia, 15:00
Pogoń Słupia 2-3 Świt Staroźreby 30 kwietnia, 15:00
Skrwa Łukomie 3-2 Unia Iłów 30 kwietnia, 15:00
Amator Maszewo 4-1 Orzeł Goleszyn 30 kwietnia, 11:00
Skra Drobin 2-1 Kormoran Łąck 30 kwietnia, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Mazur Gostynin 30 kwietnia, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Wisła Nowy Duninów
(wo)

Kolejka 23 - 3 maja

Błękitni Gąbin 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Wisła Nowy Duninów 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 maja, 16:00
Mazur Gostynin 4-1 Skra Drobin 3 maja, 16:00
Kormoran Łąck 3-3 Amator Maszewo 3 maja, 16:00
Orzeł Goleszyn 6-0 Skrwa Łukomie 3 maja, 16:00
Unia Iłów 4-4 Pogoń Słupia 3 maja, 15:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 5-1 Wicher Cieszewo 3 maja, 16:00
Stoczniowiec Płock 3-0 Zryw Bielsk 3 maja, 16:00
na bocznym boisku Wisły

Kolejka 24 - 7-8 maja

Stoczniowiec Płock 2-2 Błękitni Gąbin 8 maja, 16:00
na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 3-2 Świt Staroźreby 8 maja, 15:00
w Umieninie
Wicher Cieszewo 5-1 Unia Iłów 8 maja, 16:00
Pogoń Słupia 1-7 Orzeł Goleszyn 7 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 2-1 Kormoran Łąck 8 maja, 16:00
Amator Maszewo 0-0 Mazur Gostynin 18 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 maja, 16:00) odwołany
Skra Drobin 1-2 Wisła Nowy Duninów 7 maja, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)

Kolejka 25 - 14-15 maja

Błękitni Gąbin 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 14 maja, 16:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Skra Drobin
(wo)
Wisła Nowy Duninów 2-3 Amator Maszewo 14 maja, 16:00
Mazur Gostynin 1-1 Skrwa Łukomie 14 maja, 16:00
Kormoran Łąck 4-0 Pogoń Słupia 15 maja, 16:00
Orzeł Goleszyn 8-5 Wicher Cieszewo 14 maja, 16:00
Unia Iłów 0-2 Zryw Bielsk 15 maja, 16:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 1-0 Stoczniowiec Płock 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Świt Staroźreby 2-1 Błękitni Gąbin 21 maja, 16:00
Stoczniowiec Płock 7-0 Unia Iłów 21 maja, 17:00
na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 5-5 Orzeł Goleszyn 22 maja, 11:00
w Umieninie
Wicher Cieszewo 1-2 Kormoran Łąck 22 maja, 16:00
Pogoń Słupia 3-1 Mazur Gostynin 21 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 0-2 Wisła Nowy Duninów 22 maja, 16:00
Amator Maszewo 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Skra Drobin 3-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25 maja

Błękitni Gąbin 2-0 Skra Drobin 25 maja, 17:00
w Drobinie; Błętkitni gospodarzem
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Amator Maszewo 8 maja, 16:30
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Skrwa Łukomie
(wo)
Wisła Nowy Duninów 9-2 Pogoń Słupia 25 maja, 18:00
Mazur Gostynin 16-1 Wicher Cieszewo 25 maja, 17:00
Kormoran Łąck 2-1 Zryw Bielsk 25 maja, 17:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Stoczniowiec Płock 25 maja, 17:00
Unia Iłów 3-0 Świt Staroźreby 25 maja, 18:00
w Brzozowie

Kolejka 28 - 28-29 maja

Unia Iłów 0-2 Błękitni Gąbin 29 maja, 16:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 0-5 Orzeł Goleszyn 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 maja) odwołany
Stoczniowiec Płock 2-0 Kormoran Łąck 29 maja, 13:00
Zryw Bielsk 2-4 Mazur Gostynin 29 maja, 13:40
w Umieninie / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem
Wicher Cieszewo 1-4 Wisła Nowy Duninów 29 maja, 16:00
Pogoń Słupia 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Skrwa Łukomie 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 maja, 16:00
Amator Maszewo 6-1 Skra Drobin 28 maja, 16:00

Kolejka 29 - 4 czerwca

Błękitni Gąbin 0-1 Amator Maszewo 4 czerwca, 16:00
Skra Drobin 0-0 Skrwa Łukomie 4 czerwca, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-5 Pogoń Słupia 4 czerwca, 16:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-3 Wicher Cieszewo
(wo)
Wisła Nowy Duninów 2-0 Zryw Bielsk 4 czerwca, 16:00
Mazur Gostynin 0-0 Stoczniowiec Płock 4 czerwca, 16:00
Kormoran Łąck 0-1 Świt Staroźreby 4 czerwca, 16:00
Orzeł Goleszyn 11-1 Unia Iłów 4 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Orzeł Goleszyn 0-4 Błękitni Gąbin 11 czerwca, 16:00
Unia Iłów 2-5 Kormoran Łąck 11 czerwca, 16:00
w Brzozowie
Świt Staroźreby 1-0 Mazur Gostynin 11 czerwca, 16:00
Stoczniowiec Płock 3-3 Wisła Nowy Duninów 12 czerwca, 16:00
Zryw Bielsk 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Wicher Cieszewo 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 11 czerwca, 16:00
Pogoń Słupia 3-1 Skra Drobin 11 czerwca, 16:00
Skrwa Łukomie 4-2 Amator Maszewo 11 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2010/2011 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2010/2011 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2010/2011 (Siedlce)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas