[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Szydłowo 30 76 24 4 2 108-30 13 1 1 65-17 11 3 1 43-13
2.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 69 22 3 5 92-36 12 2 1 50-9 10 1 4 42-27
3.  Tęcza Łyse 30 57 18 3 9 91-49 11 1 3 56-20 7 2 6 35-29
4.  Wkra Bieżuń 30 55 16 7 7 56-42 9 2 4 29-18 7 5 3 27-24
5.  Tęcza Ojrzeń 30 49 14 7 9 75-56 10 4 1 49-20 4 3 8 26-36 2 4 1 1 0 6-2
6.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 49 15 4 11 84-57 8 2 5 47-21 7 2 6 37-36 2 1 0 1 1 2-6
7.  Błękitni Raciąż 30 46 13 7 10 65-50 9 2 4 43-25 4 5 6 22-25
8.  Boruta Kuczbork 30 43 12 7 11 52-51 8 4 3 34-21 4 3 8 18-30
9.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 40 11 7 12 56-55 5 5 5 32-20 6 2 7 24-35
10.  KS CK Troszyn 30 39 11 6 13 40-51 6 3 6 26-25 5 3 7 14-26
11.  Rzekunianka Rzekuń 30 37 11 4 15 40-73 8 3 4 23-20 3 1 11 17-53
12.  Sona Nowe Miasto 30 35 11 2 17 63-83 6 2 7 33-32 5 0 10 30-51
13.  Gladiator Słoszewo 30 26 7 5 18 49-104 7 2 6 36-46 0 3 12 13-58
14.  GKS Strzegowo 30 25 6 7 17 53-78 3 4 8 21-31 3 3 9 32-47
15.  Orzyc Chorzele 30 21 6 3 21 47-83 4 1 10 34-42 2 2 11 13-41
16.  Sokół Grudusk 30 15 5 0 25 40-113 4 0 11 24-42 1 0 14 16-71
Żbik Nasielsk po sezonie przenosi się z grupy warszawskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Szydłowo    1-4 7-0 3-0 3-1 4-2 4-0 4-0 7-2 2-2 4-1 4-0 7-1 8-2 2-0 5-2 
 2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-3     1-0 5-0 2-1 0-0 1-1 3-0* 5-1 2-1 3-0 8-0 7-0 3-2 6-0 3-0* 
 3 Tęcza Łyse1-4 0-5     1-1 9-1 4-2 1-0 2-0 2-0 0-1 6-3 6-1 5-1 3-0 6-0 10-1 
 4 Wkra Bieżuń0-4 0-1 2-1     1-0 0-1 2-2 1-1 0-3 2-0 4-1 2-1 3-2 2-1 2-0 8-0 
 5 Tęcza Ojrzeń2-2 2-1 3-2 1-1     4-0 3-1 3-1 4-2 6-1 6-1 1-3 5-1 3-3 1-1 5-0 
 6 Makowianka Maków Mazowiecki0-2 3-0* 0-1 2-4 2-2     1-1 4-0 0-1 1-2 4-1 7-2 8-3 5-1 3-0 7-1 
 7 Błękitni Raciąż0-1 7-1 3-8 4-1 2-1 6-2     2-1 0-0 3-0* 2-3 1-6 0-0 6-1 1-0 6-0 
 8 Boruta Kuczbork0-4 2-2 4-1 1-1 3-1 4-5 1-1     1-0 0-0 5-0 4-1 2-0 1-4 4-1 2-0 
 9 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna1-1 2-0 1-1 0-0 2-3 2-2 0-1 1-1     1-2 6-0 3-1 7-0 1-4 3-1 2-3 
 10 KS CK Troszyn1-2 0-3 0-1 1-1 3-0 0-5 2-2 1-2 1-3     2-1 7-2 0-0 2-1 3-0 3-2 
 11 Rzekunianka Rzekuń1-7 0-2 0-1 1-2 1-1 2-0 2-0 2-1 3-0 0-0     2-1 1-0 3-2 2-2 3-1 
 12 Sona Nowe Miasto4-3 1-2 1-1 1-6 0-3 2-4 1-0 2-4 5-1 0-1 1-1     3-0* 5-1 2-3 5-2 
 13 Gladiator Słoszewo1-5 3-7 2-8 2-3 2-1 2-6 0-4 4-2 2-2 2-1 4-2 3-1     1-1 5-2 3-1 
 14 GKS Strzegowo0-0 1-4 1-6 2-3 2-2 2-1 4-1 0-0 2-4 0-1 0-1 1-4 1-1     0-3 5-0 
 15 Orzyc Chorzele0-3 2-4 3-4 0-2 1-3 1-2 2-5 0-2 3-4 6-2 5-0 2-4 2-1 3-3     4-3 
 16 Sokół Grudusk1-2 3-6 1-0 0-2 3-6 3-5 1-3 1-3 0-1 1-0 1-2 0-3* 7-3 1-6 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Gladiator Słoszewo 4-2 Boruta Kuczbork 14 sierpnia, 17:00
Orzyc Chorzele 0-2 Wkra Bieżuń 14 sierpnia, 17:00
GKS Strzegowo 1-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 sierpnia, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-3 Tęcza Ojrzeń 14 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 3-8 Tęcza Łyse 14 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 7-2 Sona Nowe Miasto 14 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 4-1 Rzekunianka Rzekuń 14 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 7-1 Sokół Grudusk 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Boruta Kuczbork 5-0 Rzekunianka Rzekuń 21 sierpnia, 17:00
Sona Nowe Miasto 4-3 Korona Szydłowo 21 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 0-1 KS CK Troszyn 21 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 3-1 Błękitni Raciąż 21 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 5-1 GKS Strzegowo 21 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 8-0 Sokół Grudusk 21 sierpnia, 17:00
Gladiator Słoszewo 5-2 Orzyc Chorzele 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Orzyc Chorzele 0-2 Boruta Kuczbork 28 sierpnia, 16:00
Sokół Grudusk 7-3 Gladiator Słoszewo 28 sierpnia, 16:00
GKS Strzegowo 2-3 Wkra Bieżuń 28 sierpnia, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 28 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 7-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 sierpnia, 16:00
KS CK Troszyn 3-0 Tęcza Ojrzeń 29 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 7-0 Tęcza Łyse 28 sierpnia, 11:00
Rzekunianka Rzekuń 2-1 Sona Nowe Miasto 29 sierpnia, 17:00
w Łysych

Kolejka 4 - 1 września

Boruta Kuczbork 4-1 Sona Nowe Miasto 1 września, 17:00
Tęcza Łyse 6-3 Rzekunianka Rzekuń 1 września, 17:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 Korona Szydłowo 1 września, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 KS CK Troszyn 1 września, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Błękitni Raciąż 1 września, 17:00
Wkra Bieżuń 0-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1 września, 17:00
Gladiator Słoszewo 1-1 GKS Strzegowo 1 września, 17:00
Orzyc Chorzele 4-3 Sokół Grudusk 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Sokół Grudusk 1-3 Boruta Kuczbork 4 września, 15:00
GKS Strzegowo 0-3 Orzyc Chorzele 4 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 7-0 Gladiator Słoszewo 4 września, 16:00
Błękitni Raciąż 4-1 Wkra Bieżuń 4 września, 13:00
KS CK Troszyn 0-5 Makowianka Maków Mazowiecki 5 września, 17:00
Korona Szydłowo 1-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 września, 12:00
Rzekunianka Rzekuń 1-1 Tęcza Ojrzeń 5 września, 12:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 1-1 Tęcza Łyse 4 września, 13:30

Kolejka 6 - 11-12 września

Boruta Kuczbork 4-1 Tęcza Łyse 11 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 Sona Nowe Miasto 11 września, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Rzekunianka Rzekuń 11 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Korona Szydłowo 11 września, 16:00
Wkra Bieżuń 2-0 KS CK Troszyn 11 września, 16:00
Gladiator Słoszewo 0-4 Błękitni Raciąż 12 września, 16:00
Sokół Grudusk 1-6 GKS Strzegowo 11 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 Orzyc Chorzele 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

GKS Strzegowo 0-0 Boruta Kuczbork 19 września, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-3 Sokół Grudusk 18 września, 16:00
Błękitni Raciąż 1-0 Orzyc Chorzele 18 września, 16:00
KS CK Troszyn 0-0 Gladiator Słoszewo 19 września, 16:00
Korona Szydłowo 3-0 Wkra Bieżuń 18 września, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki 19 września, 16:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 września, 13:00
Tęcza Łyse 9-1 Tęcza Ojrzeń 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Boruta Kuczbork 3-1 Tęcza Ojrzeń 25 września, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Tęcza Łyse 25 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 7-2 Sona Nowe Miasto 25 września, 13:00
Wkra Bieżuń 4-1 Rzekunianka Rzekuń 25 września, 16:00
Gladiator Słoszewo 1-5 Korona Szydłowo 26 września, 15:00
Orzyc Chorzele 6-2 KS CK Troszyn 25 września, 16:00
Sokół Grudusk 1-3 Błękitni Raciąż 25 września, 16:00
GKS Strzegowo 2-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Boruta Kuczbork 2 października, 15:00
Błękitni Raciąż 6-1 GKS Strzegowo 2 października, 15:00
KS CK Troszyn 3-2 Sokół Grudusk 3 października, 15:00
Korona Szydłowo 2-0 Orzyc Chorzele 2 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 1-0 Gladiator Słoszewo 2 października, 13:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 1-6 Wkra Bieżuń 2 października, 16:00
Tęcza Łyse 4-2 Makowianka Maków Mazowiecki 2 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Boruta Kuczbork 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Tęcza Ojrzeń 9 października, 15:00
Wkra Bieżuń 2-1 Tęcza Łyse 9 października, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-1 Sona Nowe Miasto 10 października, 14:00
Orzyc Chorzele 5-0 Rzekunianka Rzekuń 9 października, 15:30
Sokół Grudusk 1-2 Korona Szydłowo 10 października, 15:00
GKS Strzegowo 0-1 KS CK Troszyn 10 października, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Błękitni Raciąż 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Błękitni Raciąż 2-1 Boruta Kuczbork 16 października, 15:00
KS CK Troszyn 1-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 17 października, 15:00
Korona Szydłowo 8-2 GKS Strzegowo 16 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 3-1 Sokół Grudusk 16 października, 13:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 2-3 Orzyc Chorzele 16 października, 15:30
Tęcza Łyse 5-1 Gladiator Słoszewo 17 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Wkra Bieżuń 16 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Boruta Kuczbork 4-5 Makowianka Maków Mazowiecki 23 października, 14:00
Wkra Bieżuń 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 23 października, 15:00
Gladiator Słoszewo 2-1 Tęcza Ojrzeń 24 października, 14:00
Orzyc Chorzele 3-4 Tęcza Łyse 23 października, 14:30
Sokół Grudusk 0-3 Sona Nowe Miasto 24 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1
GKS Strzegowo 0-1 Rzekunianka Rzekuń 23 października, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Korona Szydłowo 23 października, 14:00
Błękitni Raciąż 3-0 KS CK Troszyn 23 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 30-31 października

KS CK Troszyn 1-2 Boruta Kuczbork 31 października, 14:00
Korona Szydłowo 4-0 Błękitni Raciąż 30 października, 13:00
Rzekunianka Rzekuń 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 października, 13:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 5-1 GKS Strzegowo 30 października, 14:30
Tęcza Łyse 10-1 Sokół Grudusk 31 października, 14:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Orzyc Chorzele 30 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7-0 Gladiator Słoszewo 30 października, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-4 Wkra Bieżuń 30 października, 12:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Boruta Kuczbork 1-1 Wkra Bieżuń 6 listopada, 13:00
Gladiator Słoszewo 2-6 Makowianka Maków Mazowiecki 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzyc Chorzele 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6 listopada, 12:00
Sokół Grudusk 3-6 Tęcza Ojrzeń 7 listopada, 14:00
GKS Strzegowo 1-6 Tęcza Łyse 7 listopada, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 Sona Nowe Miasto 6 listopada, 13:00
Błękitni Raciąż 2-3 Rzekunianka Rzekuń 6 listopada, 13:00
KS CK Troszyn 1-2 Korona Szydłowo 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Korona Szydłowo 4-0 Boruta Kuczbork 13 listopada, 13:00
Rzekunianka Rzekuń 0-0 KS CK Troszyn 13 listopada, 12:00
w Ostrołęce
Sona Nowe Miasto 1-0 Błękitni Raciąż 13 listopada, 13:30
Tęcza Łyse 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 listopada, 13:00
Tęcza Ojrzeń 3-3 GKS Strzegowo 13 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Sokół Grudusk 13 listopada, 13:00
(wo)
goście nie przyjechali
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Orzyc Chorzele 13 listopada, 12:00
Wkra Bieżuń 3-2 Gladiator Słoszewo 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Sokół Grudusk 3-5 Makowianka Maków Mazowiecki 19 marca, 13:00
w Makowie Mazowieckim; Sokół gospodarzem
Boruta Kuczbork 2-0 Gladiator Słoszewo 19 marca, 13:00
Wkra Bieżuń 2-0 Orzyc Chorzele 19 marca, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2 GKS Strzegowo 19 marca, 13:00
Tęcza Ojrzeń 4-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 marca, 13:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 1-0 Błękitni Raciąż 20 marca, 13:00
Sona Nowe Miasto 0-1 KS CK Troszyn 20 marca, 13:00
w Kraszewie
Rzekunianka Rzekuń 1-7 Korona Szydłowo 19 marca, 11:00
w Ostrołęce

Kolejka 17 - 26-27 marca

Rzekunianka Rzekuń 2-1 Boruta Kuczbork 27 marca, 16:30
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 4-0 Sona Nowe Miasto 26 marca, 13:00
KS CK Troszyn 0-1 Tęcza Łyse 27 marca, 13:00
Błękitni Raciąż 2-1 Tęcza Ojrzeń 26 marca, 13:00
w Kraszewie
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 marca, 14:00
GKS Strzegowo 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 26 marca, 13:00
Sokół Grudusk 0-2 Wkra Bieżuń 26 marca, 15:00
Orzyc Chorzele 2-1 Gladiator Słoszewo 26 marca, 11:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Boruta Kuczbork 4-1 Orzyc Chorzele 2 kwietnia, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-1 Sokół Grudusk 3 kwietnia, 14:00
Wkra Bieżuń 2-1 GKS Strzegowo 2 kwietnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2 kwietnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Błękitni Raciąż 2 kwietnia, 15:00
Tęcza Ojrzeń 6-1 KS CK Troszyn 2 kwietnia, 13:00
Tęcza Łyse 1-4 Korona Szydłowo 3 kwietnia, 15:00
Sona Nowe Miasto 1-1 Rzekunianka Rzekuń 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sona Nowe Miasto 2-4 Boruta Kuczbork 9 kwietnia, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 0-1 Tęcza Łyse 10 kwietnia, 16:30
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 3-1 Tęcza Ojrzeń 9 kwietnia, 13:00
KS CK Troszyn 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 kwietnia, 13:30
Błękitni Raciąż 6-2 Makowianka Maków Mazowiecki 9 kwietnia, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Wkra Bieżuń 9 kwietnia, 15:00
GKS Strzegowo 1-1 Gladiator Słoszewo 9 kwietnia, 13:30
Sokół Grudusk 1-0 Orzyc Chorzele 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Boruta Kuczbork 2-0 Sokół Grudusk 16 kwietnia, 15:00
Orzyc Chorzele 3-3 GKS Strzegowo 16 kwietnia, 14:00
Gladiator Słoszewo 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 17 kwietnia, 15:00
Wkra Bieżuń 2-2 Błękitni Raciąż 16 kwietnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 KS CK Troszyn 16 kwietnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Korona Szydłowo 16 kwietnia, 16:00
Tęcza Ojrzeń 6-1 Rzekunianka Rzekuń 16 kwietnia, 15:00
Tęcza Łyse 6-1 Sona Nowe Miasto 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Orzyc Chorzele 3-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 23 kwietnia, 13:00
Tęcza Łyse 2-0 Boruta Kuczbork 23 kwietnia, 12:00
Sona Nowe Miasto 0-3 Tęcza Ojrzeń 23 kwietnia, 11:00
Rzekunianka Rzekuń 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 kwietnia, 16:00
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 4-2 Makowianka Maków Mazowiecki 22 kwietnia, 13:00
KS CK Troszyn 1-1 Wkra Bieżuń 22 kwietnia, 14:30
Błękitni Raciąż 0-0 Gladiator Słoszewo 23 kwietnia, 11:00
GKS Strzegowo 5-0 Sokół Grudusk 23 kwietnia, 13:30

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Boruta Kuczbork 1-4 GKS Strzegowo 30 kwietnia, 16:00
Sokół Grudusk 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 kwietnia, 16:00
Orzyc Chorzele 2-5 Błękitni Raciąż 30 kwietnia, 15:00
Gladiator Słoszewo 2-1 KS CK Troszyn 1 maja, 15:00
lub o 16:00
Wkra Bieżuń 0-4 Korona Szydłowo 30 kwietnia, 14:00
w Żurominie
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 Rzekunianka Rzekuń 30 kwietnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8-0 Sona Nowe Miasto 30 kwietnia, 16:00
Tęcza Ojrzeń 3-2 Tęcza Łyse 30 kwietnia, 15:00
w Kraszewie

Kolejka 23 - 4 maja

Tęcza Ojrzeń 3-1 Boruta Kuczbork 4 maja, 15:30
w Kraszewie
Tęcza Łyse 0-5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 maja, 17:30
Sona Nowe Miasto 2-4 Makowianka Maków Mazowiecki 4 maja, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 1-2 Wkra Bieżuń 4 maja, 17:00
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 7-1 Gladiator Słoszewo 4 maja, 15:00
KS CK Troszyn 3-0 Orzyc Chorzele 4 maja, 15:30
Błękitni Raciąż 6-0 Sokół Grudusk 4 maja, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-4 GKS Strzegowo 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Boruta Kuczbork 1-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 7 maja, 16:00
GKS Strzegowo 4-1 Błękitni Raciąż 7 maja, 15:30
Sokół Grudusk 1-0 KS CK Troszyn 7 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 0-3 Korona Szydłowo 8 maja, 15:30
Gladiator Słoszewo 4-2 Rzekunianka Rzekuń 8 maja, 17:00
Wkra Bieżuń 2-1 Sona Nowe Miasto 7 maja, 17:00
w Sierpcu
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Tęcza Łyse 7 maja, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Tęcza Ojrzeń 7 maja, 16:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Boruta Kuczbork 14 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Ojrzeń 4-0 Makowianka Maków Mazowiecki 14 maja, 16:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 1-1 Wkra Bieżuń 15 maja, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-0 Gladiator Słoszewo 14 maja, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 2-0 z powodu zejścia z boiska zawodników gości
Rzekunianka Rzekuń 2-2 Orzyc Chorzele 14 maja, 16:00
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 5-2 Sokół Grudusk 14 maja, 15:00
KS CK Troszyn 2-1 GKS Strzegowo 15 maja, 16:00
Błękitni Raciąż 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 maja, 15:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Boruta Kuczbork 1-1 Błękitni Raciąż 21 maja, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-2 KS CK Troszyn 21 maja, 17:00
GKS Strzegowo 0-0 Korona Szydłowo 21 maja, 16:00
Sokół Grudusk 1-2 Rzekunianka Rzekuń 21 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 2-4 Sona Nowe Miasto 21 maja, 15:00
Gladiator Słoszewo 2-8 Tęcza Łyse 22 maja, 17:00
Wkra Bieżuń 1-0 Tęcza Ojrzeń 21 maja, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 21 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 27 - 25 maja

Makowianka Maków Mazowiecki 4-0 Boruta Kuczbork 25 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 Wkra Bieżuń 25 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 5-1 Gladiator Słoszewo 25 maja, 16:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 6-0 Orzyc Chorzele 25 maja, 18:00
Sona Nowe Miasto 5-2 Sokół Grudusk 25 maja, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 3-2 GKS Strzegowo 25 maja, 17:55
w Ostrołęce / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 55-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Korona Szydłowo 7-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 25 maja, 16:00
KS CK Troszyn 2-2 Błękitni Raciąż 25 maja, 16:30

Kolejka 28 - 28-29 maja

Boruta Kuczbork 0-0 KS CK Troszyn 28 maja, 16:00
Błękitni Raciąż 0-1 Korona Szydłowo 28 maja, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6-0 Rzekunianka Rzekuń 28 maja, 17:00
GKS Strzegowo 1-4 Sona Nowe Miasto 28 maja, 16:30
Sokół Grudusk 1-0 Tęcza Łyse 28 maja, 17:00
Orzyc Chorzele 1-3 Tęcza Ojrzeń 28 maja, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-7 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 maja, 17:00
w Kraszewie
Wkra Bieżuń 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Wkra Bieżuń 1-1 Boruta Kuczbork 4 czerwca, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 8-3 Gladiator Słoszewo 4 czerwca, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6-0 Orzyc Chorzele 4 czerwca, 16:00
Tęcza Ojrzeń 5-0 Sokół Grudusk 4 czerwca, 17:00
w Kraszewie
Tęcza Łyse 3-0 GKS Strzegowo 5 czerwca, 17:00
Sona Nowe Miasto 5-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4 czerwca, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-0 Błękitni Raciąż 4 czerwca, 17:00
w Ostrołęce
Korona Szydłowo 2-2 KS CK Troszyn 3 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 11 czerwca

Boruta Kuczbork 0-4 Korona Szydłowo 11 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 2-1 Rzekunianka Rzekuń 11 czerwca, 17:00
Błękitni Raciąż 1-6 Sona Nowe Miasto 11 czerwca, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Tęcza Łyse 11 czerwca, 17:00
GKS Strzegowo 2-2 Tęcza Ojrzeń 11 czerwca, 17:00
Sokół Grudusk 3-6 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 czerwca, 17:00
Orzyc Chorzele 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 11 czerwca, 17:00
Gladiator Słoszewo 2-3 Wkra Bieżuń 11 czerwca, 17:00
w Kraszewie

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2010/2011 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2010/2011 (Płock)
Liga okręgowa 2010/2011 (Siedlce)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2010/2011 (Warszawa II)

Klasa A 2010/2011 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas