[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Sypniewo 26 60 19 3 4 97-31 11 1 1 66-13 8 2 3 31-18
2.  KS Pniewo 26 48 14 6 6 71-49 10 3 0 43-12 4 3 6 28-37
3.  GKS Pokrzywnica 26 46 14 4 8 56-36 7 4 2 24-15 7 0 6 32-21
4.  Orlęta Baboszewo 26 45 14 3 9 56-48 8 2 3 31-22 6 1 6 25-26 2 4 1 1 0 4-3
5.  Mazowsze Jednorożec 26 45 13 6 7 72-42 9 3 1 41-12 4 3 6 31-30 2 1 0 1 1 3-4
6.  Kurpik Kadzidło 26 42 12 6 8 62-52 10 2 1 40-19 2 4 7 22-33
7.  KS Wąsewo 26 39 13 0 13 68-63 8 0 5 39-27 5 0 8 29-36
8.  Konopianka Konopki 25 38 11 5 9 49-48 6 3 3 22-24 5 2 6 27-24 2 6 2 0 0 7-4
9.  Wkra Andzin 26 38 12 2 12 60-41 6 1 6 31-16 6 1 6 29-25 2 0 0 0 2 4-7
10.  Tęcza 34 II Płońsk 26 36 11 3 12 57-63 6 2 5 29-28 5 1 7 28-35
11.  Gryf Kownaty Żędowe 26 26 8 2 16 48-81 6 0 7 30-36 2 2 9 18-45
12.  Opia Opinogóra 26 24 6 6 14 32-64 4 3 6 17-29 2 3 8 15-35
13.  Orz Goworowo 25 17 4 5 16 48-88 3 2 8 31-50 1 3 8 17-38
14.  WKS Mystkówiec Stary 26 11 2 5 19 41-111 1 2 10 24-46 1 3 9 17-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Sypniewo    10-3 4-2 0-2 2-0 8-1 5-1 2-2 3-1 3-0 10-0 2-0 4-1 13-0 
 2 KS Pniewo0-0     2-1 6-0 5-3 1-1 3-0 4-2 2-0 1-0 8-2 4-0 3-3 4-0 
 3 GKS Pokrzywnica2-1 1-1     1-3 1-0 1-1 2-1 2-2 1-2 3-1 2-0 0-0 4-2 4-1 
 4 Orlęta Baboszewo2-3 4-2 1-2     3-2 4-2 3-2 2-1 1-0 2-4 1-1 1-1 3-1 4-1 
 5 Mazowsze Jednorożec0-3 1-1 3-0* 1-1     2-0 3-1 3-1 1-0 4-1 2-0 2-2 7-2 12-0 
 6 Kurpik Kadzidło3-1 4-2 2-1 2-1 2-2     6-0 3-1 1-1 3-4 3-0 6-3 2-1 3-2 
 7 KS Wąsewo1-2 2-3 4-1 5-2 0-3 6-3     1-0 3-6 6-2 4-1 4-0 2-1 1-3 
 8 Konopianka Konopki2-1 2-1 0-7 1-2 3-1 2-2 0-1     3-2 3-3 2-1 2-1 2-2 
 9 Wkra Andzin0-4 2-0 0-1 2-1 1-1 0-1 3-1 2-4     0-1 4-0 0-1 6-0 11-1 
 10 Tęcza 34 II Płońsk1-2 1-2 2-1 1-2 3-2 4-3 1-6 2-1 2-4     3-3 4-1 4-0 1-1 
 11 Gryf Kownaty Żędowe3-4 1-5 0-2 3-2 1-3 2-1 5-3 0-2 4-1 0-4     4-0 2-5 5-4 
 12 Opia Opinogóra1-1 5-2 0-4 1-0 0-4 2-1 1-4 0-3 0-4 3-1 2-3     0-0 2-2 
 13 Orz Goworowo1-6 2-4 0-6 2-3 6-6 1-1 3-6 2-4 2-5 1-5 3-2 5-2     3-0 
 14 WKS Mystkówiec Stary2-3 2-2 3-4 1-6 3-4 0-5 1-3 1-4 2-3 6-2 1-5 1-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

KS Wąsewo 4-0 Opia Opinogóra 22 sierpnia, 16:00
WKS Mystkówiec Stary 1-6 Orlęta Baboszewo 22 sierpnia, 16:00
GKS Pokrzywnica 1-1 Kurpik Kadzidło 22 sierpnia, 16:00
Wkra Andzin 0-4 Orzeł Sypniewo 22 sierpnia, 16:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 0-4 Tęcza 34 II Płońsk 22 sierpnia, 16:00
Konopianka Konopki 2-1 KS Pniewo 22 sierpnia, 16:00
w Szydłowie
Mazowsze Jednorożec 7-2 Orz Goworowo 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Opia Opinogóra 0-0 Orz Goworowo 29 sierpnia, 16:00
KS Pniewo 5-3 Mazowsze Jednorożec 29 sierpnia, 16:00
Tęcza 34 II Płońsk 2-1 Konopianka Konopki 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Sypniewo 10-0 Gryf Kownaty Żędowe 29 sierpnia, 16:00
Kurpik Kadzidło 1-1 Wkra Andzin 29 sierpnia, 16:00
Orlęta Baboszewo 1-2 GKS Pokrzywnica 29 sierpnia, 16:00
KS Wąsewo 1-3 WKS Mystkówiec Stary 29 sierpnia, 16:00
w Brudkach Starych

Kolejka 3 - 4-5 września

WKS Mystkówiec Stary 1-4 Opia Opinogóra 5 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 2-1 KS Wąsewo 5 września, 15:00
Wkra Andzin 2-1 Orlęta Baboszewo 4 września, 16:00
w Nasielsku
Konopianka Konopki 2-1 Orzeł Sypniewo 4 września, 12:00
w Sypniewie; Konopianka gospodarzem
Mazowsze Jednorożec 4-1 Tęcza 34 II Płońsk 5 września, 16:30
Orz Goworowo 2-4 KS Pniewo 4 września, 11:00
Kurpik Kadzidło 3-0 Gryf Kownaty Żędowe 5 września, 14:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Opia Opinogóra 5-2 KS Pniewo 11 września, 16:00
Tęcza 34 II Płońsk 4-0 Orz Goworowo 12 września, 16:30
Orzeł Sypniewo 2-0 Mazowsze Jednorożec 11 września, 16:00
Kurpik Kadzidło 3-1 Konopianka Konopki 11 września, 16:00
Orlęta Baboszewo 1-1 Gryf Kownaty Żędowe 12 września, 16:00
KS Wąsewo 3-6 Wkra Andzin 12 września, 15:00
w Brudkach Starych
WKS Mystkówiec Stary 3-4 GKS Pokrzywnica 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

GKS Pokrzywnica 0-0 Opia Opinogóra 19 września, 15:00
w Pniewie
Wkra Andzin 11-1 WKS Mystkówiec Stary 18 września, 16:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 5-3 KS Wąsewo 19 września, 11:30
Mazowsze Jednorożec 2-0 Kurpik Kadzidło 19 września, 14:00
Orz Goworowo 1-6 Orzeł Sypniewo 19 września, 16:30
KS Pniewo 1-0 Tęcza 34 II Płońsk 18 września, 13:00
Orlęta Baboszewo 2-1 Konopianka Konopki 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Opia Opinogóra 3-1 Tęcza 34 II Płońsk 25 września, 15:00
Orzeł Sypniewo 10-3 KS Pniewo 25 września, 15:00
Kurpik Kadzidło 2-1 Orz Goworowo 25 września, 16:00
w Łysych
Orlęta Baboszewo 3-2 Mazowsze Jednorożec 26 września, 15:00
KS Wąsewo 1-0 Konopianka Konopki 26 września, 15:00
w Brudkach Starych
WKS Mystkówiec Stary 1-5 Gryf Kownaty Żędowe 26 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 1-2 Wkra Andzin 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Wkra Andzin 0-1 Opia Opinogóra 3 października, 15:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 0-2 GKS Pokrzywnica 3 października, 11:30
Konopianka Konopki 2-2 WKS Mystkówiec Stary 2 października, 13:00
w Kownatach Żędowych
Mazowsze Jednorożec 3-1 KS Wąsewo 3 października, 14:00
Orz Goworowo 2-3 Orlęta Baboszewo 2 października, 10:00
KS Pniewo 1-1 Kurpik Kadzidło 2 października, 15:30
Tęcza 34 II Płońsk 1-2 Orzeł Sypniewo 3 października, 15:30

Kolejka 8 - 9-10 października

Opia Opinogóra 1-1 Orzeł Sypniewo 9 października, 15:00
Kurpik Kadzidło 3-4 Tęcza 34 II Płońsk 9 października, 15:00
Orlęta Baboszewo 4-2 KS Pniewo 10 października, 15:00
KS Wąsewo 2-1 Orz Goworowo 10 października, 14:00
w Brudkach Starych
WKS Mystkówiec Stary 3-4 Mazowsze Jednorożec 10 października, 15:30
GKS Pokrzywnica 2-2 Konopianka Konopki 10 października, 15:00
Wkra Andzin 4-0 Gryf Kownaty Żędowe 9 października, 15:00
w Nasielsku

Kolejka 9 - 16-17 października

Gryf Kownaty Żędowe 4-0 Opia Opinogóra 17 października, 11:30
Konopianka Konopki 3-2 Wkra Andzin 16 października, 15:00
w Kownatach Żędowych
Mazowsze Jednorożec 3-0 GKS Pokrzywnica 17 października, 14:00
(wo)
drużyna gości nie posiadała ważnych badań lekarskich
Orz Goworowo 3-0 WKS Mystkówiec Stary 16 października, 11:00
KS Pniewo 3-0 KS Wąsewo 16 października, 15:00
Tęcza 34 II Płońsk 1-2 Orlęta Baboszewo 17 października, 15:00
Orzeł Sypniewo 8-1 Kurpik Kadzidło 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Opia Opinogóra 2-1 Kurpik Kadzidło 23 października, 14:00
Orlęta Baboszewo 2-3 Orzeł Sypniewo 23 października, 14:30
KS Wąsewo 6-2 Tęcza 34 II Płońsk 24 października, 14:30
w Brudkach Starych
WKS Mystkówiec Stary 2-2 KS Pniewo 24 października, 14:30
GKS Pokrzywnica 4-2 Orz Goworowo 24 października, 15:00
Wkra Andzin 1-1 Mazowsze Jednorożec 24 października, 14:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 0-2 Konopianka Konopki 24 października, 11:30

Kolejka 11 - 30-31 października

Konopianka Konopki 2-1 Opia Opinogóra 30 października, 15:00
w Opinogórze; Konopianka gospodarzem
Mazowsze Jednorożec 2-0 Gryf Kownaty Żędowe 31 października, 14:00
Orz Goworowo 2-5 Wkra Andzin 30 października, 11:00
KS Pniewo 2-1 GKS Pokrzywnica 30 października, 14:00
Tęcza 34 II Płońsk 1-1 WKS Mystkówiec Stary 31 października, 14:00
Orzeł Sypniewo 5-1 KS Wąsewo 31 października, 14:00
Kurpik Kadzidło 2-1 Orlęta Baboszewo 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Opia Opinogóra 1-0 Orlęta Baboszewo 6 listopada, 14:00
KS Wąsewo 6-3 Kurpik Kadzidło 7 listopada, 13:00
w Brudkach Starych
WKS Mystkówiec Stary 2-3 Orzeł Sypniewo 7 listopada, 13:30
GKS Pokrzywnica 3-1 Tęcza 34 II Płońsk 6 listopada, 14:00
Wkra Andzin 2-0 KS Pniewo 7 listopada, 14:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 2-5 Orz Goworowo 7 listopada, 11:30
Konopianka Konopki 3-1 Mazowsze Jednorożec 7 listopada, 14:00
w Kownatach Żędowych

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Mazowsze Jednorożec 2-2 Opia Opinogóra 14 listopada, 13:00
Orz Goworowo 2-4 Konopianka Konopki 13 listopada, 11:00
KS Pniewo 8-2 Gryf Kownaty Żędowe 13 listopada, 13:00
Tęcza 34 II Płońsk 2-4 Wkra Andzin 11 listopada
Orzeł Sypniewo 4-2 GKS Pokrzywnica 13 listopada, 13:00
Orlęta Baboszewo 3-2 KS Wąsewo 14 listopada, 13:00
WKS Mystkówiec Stary 0-5 Kurpik Kadzidło 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Opia Opinogóra 1-4 KS Wąsewo 27 marca, 13:00
Orlęta Baboszewo 4-1 WKS Mystkówiec Stary 27 marca, 13:00
Kurpik Kadzidło 2-1 GKS Pokrzywnica 27 marca, 13:00
Orzeł Sypniewo 3-1 Wkra Andzin 27 marca, 13:00
Tęcza 34 II Płońsk 3-3 Gryf Kownaty Żędowe 27 marca, 13:00
KS Pniewo 4-2 Konopianka Konopki 27 marca, 13:00
Orz Goworowo 6-6 Mazowsze Jednorożec 27 marca, 13:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Orz Goworowo 5-2 Opia Opinogóra 3 kwietnia, 13:00
Mazowsze Jednorożec 1-1 KS Pniewo 3 kwietnia, 13:00
Konopianka Konopki 3-3 Tęcza 34 II Płońsk 2 kwietnia, 16:00
w Kraszewie
Gryf Kownaty Żędowe 3-4 Orzeł Sypniewo 3 kwietnia, 11:00
w Kraszewie
Wkra Andzin 0-1 Kurpik Kadzidło 3 kwietnia, 15:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 1-3 Orlęta Baboszewo 3 kwietnia, 14:00
WKS Mystkówiec Stary 1-3 KS Wąsewo 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Gryf Kownaty Żędowe 2-1 Kurpik Kadzidło 10 kwietnia, 11:00
Opia Opinogóra 2-2 WKS Mystkówiec Stary 9 kwietnia, 16:00
KS Wąsewo 4-1 GKS Pokrzywnica 9 kwietnia, 14:30
Orlęta Baboszewo 1-0 Wkra Andzin 9 kwietnia, 13:30
Orzeł Sypniewo 2-2 Konopianka Konopki 9 kwietnia, 16:00
w Kraszewie
Tęcza 34 II Płońsk 3-2 Mazowsze Jednorożec 10 kwietnia, 14:00
KS Pniewo 3-3 Orz Goworowo 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

KS Pniewo 4-0 Opia Opinogóra 16 kwietnia, 16:30
Orz Goworowo 1-5 Tęcza 34 II Płońsk 16 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-3 Orzeł Sypniewo 17 kwietnia, 13:00
Konopianka Konopki 2-2 Kurpik Kadzidło 16 kwietnia, 10:00
w Kraszewie
Gryf Kownaty Żędowe 3-2 Orlęta Baboszewo 17 kwietnia, 11:00
Wkra Andzin 3-1 KS Wąsewo 17 kwietnia, 16:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 4-1 WKS Mystkówiec Stary 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Konopianka Konopki 1-2 Orlęta Baboszewo 22 kwietnia, 16:00
w Kraszewie
Opia Opinogóra 0-4 GKS Pokrzywnica 22 kwietnia, 16:00
WKS Mystkówiec Stary 2-3 Wkra Andzin 23 kwietnia, 16:00
KS Wąsewo 4-1 Gryf Kownaty Żędowe 22 kwietnia, 14:30
w Budkach Starych
Kurpik Kadzidło 2-2 Mazowsze Jednorożec 23 kwietnia, 11:00
w Baranowie
Orzeł Sypniewo 4-1 Orz Goworowo 23 kwietnia, 14:00
Tęcza 34 II Płońsk 1-2 KS Pniewo 23 kwietnia, 10:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Tęcza 34 II Płońsk 4-1 Opia Opinogóra 1 maja, 15:00
KS Pniewo 0-0 Orzeł Sypniewo 30 kwietnia, 15:00
Orz Goworowo 1-1 Kurpik Kadzidło 1 maja, 13:00
Mazowsze Jednorożec 1-1 Orlęta Baboszewo 30 kwietnia, 14:00
Konopianka Konopki 0-1 KS Wąsewo 30 kwietnia, 12:00
Gryf Kownaty Żędowe 5-4 WKS Mystkówiec Stary 1 maja, 11:00
Wkra Andzin 0-1 GKS Pokrzywnica 1 maja, 16:30
w Nasielsku

Kolejka 20 - 7-8 maja

Opia Opinogóra 0-4 Wkra Andzin 7 maja, 17:00
GKS Pokrzywnica 2-0 Gryf Kownaty Żędowe 8 maja, 14:00
WKS Mystkówiec Stary 1-4 Konopianka Konopki 8 maja, 16:30
KS Wąsewo 0-3 Mazowsze Jednorożec 7 maja, 14:00
w Brudkach Starych
Orlęta Baboszewo 3-1 Orz Goworowo 7 maja, 15:30
Kurpik Kadzidło 4-2 KS Pniewo 8 maja, 16:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Tęcza 34 II Płońsk 8 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Orzeł Sypniewo 2-0 Opia Opinogóra 15 maja, 16:00
Tęcza 34 II Płońsk 4-3 Kurpik Kadzidło 15 maja, 15:00
KS Pniewo 6-0 Orlęta Baboszewo 14 maja, 17:30
Orz Goworowo 3-6 KS Wąsewo 15 maja, 13:00
Mazowsze Jednorożec 12-0 WKS Mystkówiec Stary 14 maja, 11:00
Konopianka Konopki 0-7 GKS Pokrzywnica 14 maja, 13:00
w Kraszewie
Gryf Kownaty Żędowe 4-1 Wkra Andzin 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Opia Opinogóra 2-3 Gryf Kownaty Żędowe 21 maja, 17:00
Wkra Andzin 2-4 Konopianka Konopki 21 maja, 17:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 1-0 Mazowsze Jednorożec 22 maja, 14:00
WKS Mystkówiec Stary 1-1 Orz Goworowo 21 maja, 16:30
KS Wąsewo 2-3 KS Pniewo 21 maja, 15:00
Orlęta Baboszewo 2-4 Tęcza 34 II Płońsk 21 maja, 15:30
Kurpik Kadzidło 3-1 Orzeł Sypniewo 21 maja, 17:00
w Baranowie

Kolejka 23 - 28-29 maja

Kurpik Kadzidło 6-3 Opia Opinogóra 28 maja, 17:00
w Baranowie
Orzeł Sypniewo 0-2 Orlęta Baboszewo 29 maja, 16:00
Tęcza 34 II Płońsk 1-6 KS Wąsewo 29 maja, 17:00
w Kraszewie
KS Pniewo 4-0 WKS Mystkówiec Stary 28 maja, 17:30
Orz Goworowo 0-6 GKS Pokrzywnica 29 maja, 13:00
Mazowsze Jednorożec 1-0 Wkra Andzin 29 maja, 16:00
Konopianka Konopki 2-1 Gryf Kownaty Żędowe 28 maja, 15:00
w Kraszewie

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Opia Opinogóra 0-3 Konopianka Konopki 4 czerwca, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-3 Mazowsze Jednorożec 5 czerwca, 11:00
Wkra Andzin 6-0 Orz Goworowo 5 czerwca, 17:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 1-1 KS Pniewo 5 czerwca, 15:30
w Karniewie
WKS Mystkówiec Stary 6-2 Tęcza 34 II Płońsk 4 czerwca, 17:00
KS Wąsewo 1-2 Orzeł Sypniewo 4 czerwca, 15:00
w Brudkach Starych
Orlęta Baboszewo 4-2 Kurpik Kadzidło 5 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Orlęta Baboszewo 1-1 Opia Opinogóra 12 czerwca, 15:00
Kurpik Kadzidło 6-0 KS Wąsewo 11 czerwca, 17:00
Orzeł Sypniewo 13-0 WKS Mystkówiec Stary 12 czerwca, 16:00
Tęcza 34 II Płońsk 2-1 GKS Pokrzywnica 12 czerwca, 17:00
KS Pniewo 2-0 Wkra Andzin 11 czerwca, 17:30
Orz Goworowo 3-2 Gryf Kownaty Żędowe 12 czerwca, 13:00
Mazowsze Jednorożec 3-1 Konopianka Konopki 12 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Kurpik Kadzidło 3-2 WKS Mystkówiec Stary 19 czerwca, 16:00
Opia Opinogóra 0-4 Mazowsze Jednorożec 19 czerwca, 16:00
Konopianka Konopki - Orz Goworowo
w pierwotnym terminie (19 czerwca) odwołany
Gryf Kownaty Żędowe 1-5 KS Pniewo 19 czerwca, 16:00
Wkra Andzin 0-1 Tęcza 34 II Płońsk 19 czerwca, 16:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 2-1 Orzeł Sypniewo 19 czerwca, 16:00
KS Wąsewo 5-2 Orlęta Baboszewo 19 czerwca, 16:00
w Brudkach Starych

Liga okręgowa 2010/2011 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2010/2011 (Ciechanów)
Klasa B 2010/2011 (Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas