[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Miejski Ludowy Klub Sportowy Sorento Zadębie Skierniewice
Data założenia: 27 lipca 2007
Barwy: czarno-żółte
Adres: Pomologiczna 8, 96-100 Skierniewice (klub); Gajowa 4 (boisko)
telefon: (506) 951-502 (prezes)
WWW: http://sorento.pl.tl/ (oficj.)
http://sorento1.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 5 000 miejsc (1 360 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 65 m
Prezes: Grzegorz Budynek
Trener: Piotr Łysikowski i Piotr Macias wspólnie (od 5 sierpnia 2010)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga
 
Kadra


Bramkarze: Mariusz Łojszczyk (03.04.81), Marcin Kaliszek (17.08.83), Mateusz Krzyżanowski (10.02.93, W, Jutrzenka Mokra Prawa).
Obrońcy: Krzysztof Tomaszewski (22.09.81), Marek Matuszewski (12.06.81), Piotr Sowiński (14.03.90), Dariusz Popek (31.05.82), Jarosław Poliński (25.04.77), Artur Szymczyk (16.06.76, W, Unia Skierniewice), Jacek Krulik (27.04.77, W, Unia Skierniewice), Krzysztof Paradowski (22.04.84).
Pomocnicy: Adam Bieganowski (08.11.86), Janusz Szustakowski (18.06.83), Arkadiusz Tromczyński (05.11.90, J), Michał Frączek (20.04.88), Radosław Krocz (19.09.90), Damian Krocz (08.11.91), Michał Kowal (24.10.90), Daniel Tomaszewski (17.04.79), Robert Chrobot (90), Mariusz Grotkowski (14.01.91), Marek Szymczakowski (08.06.92, W, juniorzy).
Napastnicy: Łukasz Łojszczyk (01.09.85), Dawid Mrówczyński (27.10.86, J), Piotr Macias (04.05.85, J), Mateusz Galiński (10.01.91, J), Tomasz Cybulski (06.05.89, W, Unia Skierniewice).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
W drużynie grali m.in.: Patryk Bojańczyk, Tomasz Cybulski, Robert Hyży, Mateusz Paczkowski, Stefan Potocki, Rafał Różycki, Witold Surlit, Artur Szymczyk, Kamil Woźniak, Marcin Zając, Arkadiusz Żaglewski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Klasa B 2001/2002, grupa: Warszawa (zachód)
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Mazowiecki ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Mazowiecki ZPN
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: Warszawa I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Mazowiecki ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Warszawa I
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Mazowiecki ZPN
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: Warszawa I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Warszawa I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN
   2007/08 - Klasa B 2007/2008, grupa: Skierniewice II
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Skierniewice
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Skierniewice
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Skierniewice
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: łódzka
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: łódzka
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Skierniewice
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Skierniewice

 

Napisz do nas