[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Cielądz 26 65 20 5 1 85-37 11 2 0 48-20 9 3 1 37-17
2.  Laktoza Łyszkowice 26 58 18 4 4 85-38 10 0 3 37-14 8 4 1 48-24
3.  Widok Skierniewice 26 54 16 6 4 73-27 8 5 0 39-10 8 1 4 34-17
4.  Juvenia Wysokienice 26 38 11 5 10 52-44 9 2 2 37-15 2 3 8 15-29 2 3 1 0 1 1-1
5.  Jutrzenka Drzewce 26 38 10 8 8 42-43 6 5 2 24-17 4 3 6 18-26 2 3 1 0 1 1-1
6.  Korona Wejsce 26 35 10 5 11 68-61 4 4 5 38-33 6 1 6 30-28 2 3 1 0 1 5-3
7.  Astra Zduny 26 35 10 5 11 48-58 6 2 5 24-28 4 3 6 24-30 2 3 1 0 1 3-5
8.  Orzeł Nieborów 26 32 9 5 12 57-53 7 0 6 38-27 2 5 6 19-26
9.  Sorento Zadębie Skierniewice 26 31 9 4 13 50-64 7 2 4 27-22 2 2 9 23-42 2 3 1 0 1 3-2
10.  Olimpia Chąśno 26 31 9 4 13 61-61 5 2 6 31-26 4 2 7 30-35 2 3 1 0 1 2-3
11.  Czarni Bednary 26 29 8 5 13 44-68 5 3 5 26-31 3 2 8 18-37
12.  Macovia Maków 26 28 9 1 16 50-64 6 0 7 26-28 3 1 9 24-36
13.  Manchatan Nowy Kawęczyn 26 24 7 3 16 45-89 4 2 7 25-48 3 1 9 20-41
14.  Pogoń Bełchów 26 17 5 2 19 27-80 4 2 7 20-28 1 0 12 7-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orlęta Cielądz    2-2 3-1 6-3 4-2 6-1 3-2 2-2 5-0 2-1 3-1 4-2 4-2 4-1 
 2 Laktoza Łyszkowice1-2     1-0 5-1 3-0 5-1 0-1 3-0 4-2 3-2 1-2 4-0 3-1 4-2 
 3 Widok Skierniewice1-1 2-2     3-0 1-0 1-1 2-2 2-2 4-1 5-0 4-1 2-0 4-0 8-0 
 4 Juvenia Wysokienice1-2 5-3 2-0     1-0 3-2 2-2 3-0 6-0 2-1 1-1 0-4 6-0 5-0 
 5 Jutrzenka Drzewce1-1 3-3 0-1 1-0     3-1 4-2 1-1 1-1 3-2 1-2 4-2 1-1 1-0 
 6 Korona Wejsce2-7 3-4 2-2 0-0 2-2     5-1 2-4 2-2 2-3 7-2 4-1 2-5 5-0 
 7 Astra Zduny1-2 1-5 0-6 2-1 1-1 2-0     3-1 5-1 2-2 0-2 3-2 2-5 2-0 
 8 Orzeł Nieborów1-3 0-4 2-4 2-1 6-0 0-2 1-2     6-5 2-0 4-0 3-5 5-1 6-0 
 9 Sorento Zadębie Skierniewice1-2 2-2 1-5 2-0 3-1 1-4 2-1 2-1     0-2 3-1 1-1 3-1 6-1 
 10 Olimpia Chąśno1-3 1-2 5-0 1-1 1-4 3-2 0-2 1-4 0-3     1-1 4-2 5-1 8-1 
 11 Czarni Bednary2-2 1-7 0-2 1-3 3-3 1-5 3-2 1-1 4-2 4-2     3-0 3-1 0-1 
 12 Macovia Maków4-1 1-3 0-2 3-1 1-3 1-2 1-3 3-1 2-1 6-8 2-1     0-1 2-1 
 13 Manchatan Nowy Kawęczyn0-7 1-7 1-9 2-2 0-1 1-6 4-1 2-2 3-2 2-5 7-3 1-3     1-0 
 14 Pogoń Bełchów1-4 2-4 0-2 1-2 0-1 1-3 3-3 1-0 0-3* 2-2 3-1 3-2 3-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Korona Wejsce 2-2 Widok Skierniewice 16 sierpnia, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 6-1 Pogoń Bełchów 2 września, 17:30
Orlęta Cielądz 4-2 Manchatan Nowy Kawęczyn 16 sierpnia, 14:00
Czarni Bednary 1-3 Juvenia Wysokienice 2 września, 17:30
Jutrzenka Drzewce 3-2 Olimpia Chąśno 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Nieborów 1-2 Astra Zduny 16 sierpnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-0 Macovia Maków 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Widok Skierniewice 2-0 Macovia Maków 22 sierpnia, 16:00
Astra Zduny 1-5 Laktoza Łyszkowice 22 sierpnia, 16:00
Olimpia Chąśno 1-4 Orzeł Nieborów 23 sierpnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-0 Jutrzenka Drzewce 23 sierpnia, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 7-3 Czarni Bednary 23 sierpnia, 15:00
Korona Wejsce 2-2 Sorento Zadębie Skierniewice 23 sierpnia, 11:00
Orlęta Cielądz 4-1 Pogoń Bełchów 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Orlęta Cielądz 6-1 Korona Wejsce 30 sierpnia, 14:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Nieborów 2-1 Juvenia Wysokienice 30 sierpnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 3-2 Olimpia Chąśno 29 sierpnia, 16:00
Macovia Maków 1-3 Astra Zduny 30 sierpnia, 11:00
Widok Skierniewice 4-1 Sorento Zadębie Skierniewice 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Bełchów 3-1 Czarni Bednary 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Widok Skierniewice 2-2 Astra Zduny 5 września, 16:00
Olimpia Chąśno 4-2 Macovia Maków 6 września, 11:00
Juvenia Wysokienice 5-3 Laktoza Łyszkowice 6 września, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-2 Orzeł Nieborów 6 września, 15:00
Pogoń Bełchów 0-1 Jutrzenka Drzewce 6 września, 11:00
Korona Wejsce 7-2 Czarni Bednary 6 września, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 1-2 Orlęta Cielądz 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Orlęta Cielądz 3-1 Widok Skierniewice 13 września, 14:00
Czarni Bednary 4-2 Sorento Zadębie Skierniewice 13 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 3-1 Korona Wejsce 12 września, 16:00
Orzeł Nieborów 6-0 Pogoń Bełchów 13 września, 15:00
Laktoza Łyszkowice 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 31 października, 14:00
Macovia Maków 3-1 Juvenia Wysokienice 13 września, 11:00
Astra Zduny 2-2 Olimpia Chąśno 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Widok Skierniewice 5-0 Olimpia Chąśno 19 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Astra Zduny 20 września, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-3 Macovia Maków 20 września, 15:00
Pogoń Bełchów 2-4 Laktoza Łyszkowice 20 września, 11:00
Korona Wejsce 2-4 Orzeł Nieborów 20 września, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 3-1 Jutrzenka Drzewce 20 września, 15:00
Orlęta Cielądz 3-1 Czarni Bednary 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Czarni Bednary 0-2 Widok Skierniewice 27 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Orlęta Cielądz 26 września, 15:00
Orzeł Nieborów 6-5 Sorento Zadębie Skierniewice 27 września, 15:00
Laktoza Łyszkowice 5-1 Korona Wejsce 27 września, 11:00
Macovia Maków 2-1 Pogoń Bełchów 27 września, 11:00
Astra Zduny 2-5 Manchatan Nowy Kawęczyn 27 września, 15:00
Olimpia Chąśno 1-1 Juvenia Wysokienice 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Widok Skierniewice 3-0 Juvenia Wysokienice 3 października, 15:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-5 Olimpia Chąśno 4 października, 15:00
Pogoń Bełchów 3-3 Astra Zduny 4 października, 11:00
Korona Wejsce 4-1 Macovia Maków 4 października, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-2 Laktoza Łyszkowice 4 października, 15:00
Orlęta Cielądz 2-2 Orzeł Nieborów 4 października, 14:00
Czarni Bednary 3-3 Jutrzenka Drzewce 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Jutrzenka Drzewce 0-1 Widok Skierniewice 10 października, 15:00
Orzeł Nieborów 4-0 Czarni Bednary 31 października, 11:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Orlęta Cielądz 11 listopada, 11:00
Macovia Maków 2-1 Sorento Zadębie Skierniewice 11 października, 11:00
Astra Zduny 2-0 Korona Wejsce 10 października, 15:00
Olimpia Chąśno 8-1 Pogoń Bełchów 11 listopada, 11:00
Juvenia Wysokienice 6-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Widok Skierniewice 4-0 Manchatan Nowy Kawęczyn 17 października, 15:00
Pogoń Bełchów 1-2 Juvenia Wysokienice 18 października, 11:00
Korona Wejsce 2-3 Olimpia Chąśno 18 października, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-1 Astra Zduny 18 października, 15:00
Orlęta Cielądz 4-2 Macovia Maków 31 października, 14:00
Czarni Bednary 1-7 Laktoza Łyszkowice 18 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Orzeł Nieborów 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Orzeł Nieborów 2-4 Widok Skierniewice 25 października, 14:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Jutrzenka Drzewce 24 października, 14:00
Macovia Maków 2-1 Czarni Bednary 25 października, 11:00
Astra Zduny 1-2 Orlęta Cielądz 25 października, 14:00
Olimpia Chąśno 0-3 Sorento Zadębie Skierniewice 25 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-2 Korona Wejsce 25 października, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-0 Pogoń Bełchów 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Widok Skierniewice 8-0 Pogoń Bełchów 7 listopada, 14:00
Korona Wejsce 2-5 Manchatan Nowy Kawęczyn 8 listopada, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-0 Juvenia Wysokienice 31 października, 14:00
Orlęta Cielądz 2-1 Olimpia Chąśno 8 listopada, 14:00
Czarni Bednary 3-2 Astra Zduny 8 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 4-2 Macovia Maków 7 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 0-4 Laktoza Łyszkowice 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Laktoza Łyszkowice 1-0 Widok Skierniewice 14 listopada, 14:00
Macovia Maków 3-1 Orzeł Nieborów 15 listopada, 11:00
Astra Zduny 1-1 Jutrzenka Drzewce 15 listopada, 14:00
Olimpia Chąśno 1-1 Czarni Bednary 15 listopada, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Orlęta Cielądz 15 listopada, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-2 Sorento Zadębie Skierniewice 15 listopada, 14:00
Pogoń Bełchów 1-3 Korona Wejsce 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Widok Skierniewice 1-1 Korona Wejsce 27 marca, 15:00
Pogoń Bełchów 0-3 Sorento Zadębie Skierniewice 28 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Manchatan Nowy Kawęczyn 0-7 Orlęta Cielądz 28 marca, 15:00
Juvenia Wysokienice 1-1 Czarni Bednary 28 marca, 15:00
Olimpia Chąśno 1-4 Jutrzenka Drzewce 28 marca, 11:00
Astra Zduny 3-1 Orzeł Nieborów 28 marca, 15:00
Macovia Maków 1-3 Laktoza Łyszkowice 19 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 20-22 kwietnia

Pogoń Bełchów 1-4 Orlęta Cielądz 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Macovia Maków 0-2 Widok Skierniewice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Laktoza Łyszkowice 0-1 Astra Zduny 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Nieborów 2-0 Olimpia Chąśno 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jutrzenka Drzewce 1-0 Juvenia Wysokienice 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Bednary 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sorento Zadębie Skierniewice 1-4 Korona Wejsce 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 16 - 12 maja

Sorento Zadębie Skierniewice 1-5 Widok Skierniewice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Bednary 0-1 Pogoń Bełchów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Wejsce 2-7 Orlęta Cielądz 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Manchatan Nowy Kawęczyn 0-1 Jutrzenka Drzewce 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Juvenia Wysokienice 3-0 Orzeł Nieborów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Chąśno 1-2 Laktoza Łyszkowice 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Astra Zduny 3-2 Macovia Maków 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Astra Zduny 0-6 Widok Skierniewice 25 kwietnia, 15:00
Macovia Maków 6-8 Olimpia Chąśno 25 kwietnia, 11:00
Laktoza Łyszkowice 5-1 Juvenia Wysokienice 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Nieborów 5-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 25 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-0 Pogoń Bełchów 24 kwietnia, 16:00
Czarni Bednary 1-5 Korona Wejsce 26 maja, 18:00
Orlęta Cielądz 5-0 Sorento Zadębie Skierniewice 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 1-2 maja

Widok Skierniewice 1-1 Orlęta Cielądz 1 maja, 16:00
Sorento Zadębie Skierniewice 3-1 Czarni Bednary 1 maja, 16:00
Korona Wejsce 2-2 Jutrzenka Drzewce 2 maja, 11:00
Pogoń Bełchów 1-0 Orzeł Nieborów 2 maja, 11:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-7 Laktoza Łyszkowice 2 maja, 15:00
Juvenia Wysokienice 0-4 Macovia Maków 2 maja, 15:00
Olimpia Chąśno 0-2 Astra Zduny 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 8-9 maja

Olimpia Chąśno 5-0 Widok Skierniewice 9 maja, 11:00
Astra Zduny 2-1 Juvenia Wysokienice 9 maja, 15:00
Macovia Maków 0-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 9 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 4-2 Pogoń Bełchów 8 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 0-2 Korona Wejsce 9 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-1 Sorento Zadębie Skierniewice 8 maja, 17:00
Czarni Bednary 2-2 Orlęta Cielądz 9 maja, 16:00

Kolejka 20 - 15-16 maja

Widok Skierniewice 4-1 Czarni Bednary 15 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 4-2 Jutrzenka Drzewce 16 maja, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-1 Orzeł Nieborów 15 maja, 17:00
Korona Wejsce 3-4 Laktoza Łyszkowice 16 maja, 11:00
Pogoń Bełchów 3-2 Macovia Maków 16 maja, 11:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-1 Astra Zduny 16 maja, 15:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Olimpia Chąśno 16 maja, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 maja

Juvenia Wysokienice 2-0 Widok Skierniewice 23 maja, 15:00
Olimpia Chąśno 5-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 23 maja, 11:00
Astra Zduny 2-0 Pogoń Bełchów 22 maja, 17:00
w Łowiczu
Macovia Maków 1-2 Korona Wejsce 23 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 4-2 Sorento Zadębie Skierniewice 22 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 1-3 Orlęta Cielądz 23 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-2 Czarni Bednary 9 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 29-30 maja

Widok Skierniewice 1-0 Jutrzenka Drzewce 29 maja, 17:00
Czarni Bednary 1-1 Orzeł Nieborów 30 maja, 15:00
Orlęta Cielądz 2-2 Laktoza Łyszkowice 30 maja, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 1-1 Macovia Maków 29 maja, 17:00
Korona Wejsce 5-1 Astra Zduny 29 maja, 17:30
Pogoń Bełchów 2-2 Olimpia Chąśno 29 maja, 17:30
Manchatan Nowy Kawęczyn 2-2 Juvenia Wysokienice 30 maja, 15:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Manchatan Nowy Kawęczyn 1-9 Widok Skierniewice 2 czerwca, 18:00
Juvenia Wysokienice 5-0 Pogoń Bełchów 2 czerwca, 17:30
Olimpia Chąśno 3-2 Korona Wejsce 2 czerwca, 17:30
Astra Zduny 5-1 Sorento Zadębie Skierniewice 2 czerwca, 17:30
Macovia Maków 4-1 Orlęta Cielądz 2 czerwca, 17:30
Laktoza Łyszkowice 1-2 Czarni Bednary 2 czerwca, 17:30
Orzeł Nieborów 6-0 Jutrzenka Drzewce 2 czerwca, 17:30

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Widok Skierniewice 2-2 Orzeł Nieborów 5 czerwca, 17:00
Jutrzenka Drzewce 3-3 Laktoza Łyszkowice 5 czerwca, 17:00
Czarni Bednary 3-0 Macovia Maków 5 czerwca, 17:00
Orlęta Cielądz 3-2 Astra Zduny 6 czerwca, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 0-2 Olimpia Chąśno 5 czerwca, 17:00
Korona Wejsce 0-0 Juvenia Wysokienice 6 czerwca, 11:00
Pogoń Bełchów 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 6 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pogoń Bełchów 0-2 Widok Skierniewice 13 czerwca, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-6 Korona Wejsce 13 czerwca, 16:00
Juvenia Wysokienice 6-0 Sorento Zadębie Skierniewice 13 czerwca, 16:00
Olimpia Chąśno 1-3 Orlęta Cielądz 13 czerwca, 16:00
Astra Zduny 0-2 Czarni Bednary 13 czerwca, 16:00
Macovia Maków 1-3 Jutrzenka Drzewce 13 czerwca, 16:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Orzeł Nieborów 13 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Widok Skierniewice 2-2 Laktoza Łyszkowice 20 czerwca, 11:00
Orzeł Nieborów 3-5 Macovia Maków 20 czerwca, 11:00
Jutrzenka Drzewce 4-2 Astra Zduny 20 czerwca, 11:00
Czarni Bednary 4-2 Olimpia Chąśno 20 czerwca, 11:00
Orlęta Cielądz 6-3 Juvenia Wysokienice 20 czerwca, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 20 czerwca, 11:00
Korona Wejsce 5-0 Pogoń Bełchów 20 czerwca, 11:00

IV liga 2009/2010 (łódzka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Łódź)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Sieradz)

Klasa A 2009/2010 (Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas