[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 84 27 3 0 108-15 15 0 0 68-9 12 3 0 40-6
2.  LKS Mierzyn 30 58 18 4 8 59-43 9 1 5 33-24 9 3 3 26-19 2 3 1 0 1 4-4
3.  Świt Kamieńsk 30 58 18 4 8 69-35 9 3 3 37-15 9 1 5 32-20 2 3 1 0 1 4-4
4.  Zjednoczeni Bełchatów 30 56 16 8 6 61-37 11 2 2 40-19 5 6 4 21-18
5.  Astoria Szczerców 30 43 12 7 11 51-48 6 4 5 28-19 6 3 6 23-29
6.  Szczerbiec Wolbórz 30 42 12 6 12 45-40 8 3 4 24-11 4 3 8 21-29
7.  Gerlach Drzewica 30 41 12 5 13 51-51 7 1 7 24-23 5 4 6 27-28 4 7 2 1 1 9-5
8.  Omega II Kleszczów 30 41 13 2 15 48-57 8 1 6 26-27 5 1 9 22-30 4 6 2 0 2 8-7
9.  Skalnik Sulejów 30 41 11 8 11 36-41 4 6 5 18-18 7 2 6 18-23 4 4 1 1 2 4-9
10.  KS Poświętne 30 40 12 4 14 41-56 8 1 6 26-18 4 3 8 15-38
11.  GUKS Gorzkowice 30 39 10 9 11 49-46 4 7 4 22-17 6 2 7 27-29
12.  Mechanik Radomsko 30 36 10 6 14 41-44 5 4 6 23-23 5 2 8 18-21
13.  Concordia II Piotrków Trybunalski 30 34 9 7 14 35-53 6 4 5 25-29 3 3 9 10-24
14.  LKS Żarnów 30 32 8 8 14 31-52 3 3 9 16-27 5 5 5 15-25
15.  Polonia Piotrków Trybunalski 30 21 5 6 19 25-72 3 4 8 12-24 2 2 11 13-48
16.  KS Opoczno-Gorzałków 30 10 3 1 26 25-85 3 0 12 13-37 0 1 14 12-48
KS Opoczno-Gorzałków wycofał się po rundzie jesiennej.
Concordia II Piotrków Trybunalski wycofała się po zakończeniu rozgrywek.
W związku z rezygnacją z awansu beniaminka klasy okręgowej - Sparty Ostrów oraz rezygnacją z gry w klasie okręgowej LKS-u Żarnów (zagra w klasie A) dodatkowo utrzymała się Polonia Piotrków Trybunalski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki    4-0 2-1 1-0 9-1 4-0 3-1 2-0 1-0 7-1 6-0 4-3 2-1 9-0 8-0 6-1 
 2 LKS Mierzyn1-2     0-3 3-2 2-1 5-2 4-3 2-0 5-0 2-3 1-2 0-2 1-0 0-0 4-2 3-2 
 3 Świt Kamieńsk1-1 1-4     1-1 5-0 3-2 1-2 5-1 2-0 4-0 1-1 2-0 3-0 0-2 5-1 3-0* 
 4 Zjednoczeni Bełchatów1-3 3-1 1-1     1-1 3-1 3-1 3-1 3-2 2-3 2-1 2-1 5-3 2-0 6-0 3-0* 
 5 Astoria Szczerców0-3 0-1 4-2 1-1     1-1 1-1 2-1 0-1 9-1 3-2 1-3 0-1 2-0 1-1 3-0* 
 6 Szczerbiec Wolbórz0-0 0-2 1-2 0-2 1-2     5-0 2-0 2-2 1-0 2-0 1-0 0-0 2-0 4-1 3-0* 
 7 Gerlach Drzewica0-5 1-3 0-2 1-1 2-0 1-0     2-4 4-0 2-0 0-1 3-0 3-0 1-4 0-1 4-2 
 8 Omega II Kleszczów1-9 2-2 0-3 2-4 1-0 2-0 0-2     0-2 4-0 3-2 1-0 2-0 0-1 5-2 3-0* 
 9 Skalnik Sulejów0-0 0-1 0-1 1-1 2-1 1-0 1-1 1-4     0-1 2-3 1-1 1-1 0-0 4-1 4-2 
 10 KS Poświętne0-2 2-0 2-1 3-1 1-2 0-2 1-1 2-0 0-1     3-4 2-0 3-0* 2-3 2-1 3-0* 
 11 GUKS Gorzkowice1-3 2-2 1-2 1-1 0-0 2-2 4-0 1-1 2-0 0-0     0-2 0-0 5-0 0-2 3-2 
 12 Mechanik Radomsko1-3 1-2 2-1 1-0 1-4 3-3 2-2 0-2 1-2 3-1 2-0     0-1 0-0 5-1 1-1 
 13 Concordia II Piotrków Trybunalski0-3* 1-1 4-3 2-2 0-3* 1-2 0-5 2-1 2-2 0-3* 3-2 2-0     2-2 3-0 3-0* 
 14 LKS Żarnów0-2 2-3 2-3 0-2 1-3 1-3 2-0 0-3 1-2 1-1 1-1 1-2 1-0     0-0 3-2 
 15 Polonia Piotrków Trybunalski0-1 0-1 0-4 0-1 1-1 2-0 1-5 1-3 0-1 1-1 0-5 1-1 2-0 0-0     3-0* 
 16 KS Opoczno-Gorzałków0-3* 0-3* 1-3 1-2 2-4 0-3 0-3* 5-1 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 6-0 Polonia Piotrków Trybunalski 16 sierpnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-2 Mechanik Radomsko 15 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 4-0 KS Poświętne 15 sierpnia, 17:00
LKS Żarnów 2-3 LKS Mierzyn 15 sierpnia, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Szczerbiec Wolbórz 15 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 1-9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 15:00
Gerlach Drzewica 2-0 Astoria Szczerców 16 sierpnia, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-2 Skalnik Sulejów 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Skalnik Sulejów 22 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 0-1 Concordia II Piotrków Trybunalski 22 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Gerlach Drzewica 22 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Omega II Kleszczów 22 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 3-2 KS Opoczno-Gorzałków 23 sierpnia, 17:00
KS Poświętne 2-3 LKS Żarnów 23 sierpnia, 17:00
Mechanik Radomsko 2-1 Świt Kamieńsk 22 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 GUKS Gorzkowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

GUKS Gorzkowice 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 29 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 29 sierpnia, 17:00
LKS Żarnów 1-2 Mechanik Radomsko 30 sierpnia, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-0 KS Poświętne 30 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 2-2 LKS Mierzyn 30 sierpnia, 11:00
Gerlach Drzewica 1-0 Szczerbiec Wolbórz 30 sierpnia, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
Skalnik Sulejów 2-1 Astoria Szczerców 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Astoria Szczerców 5 września, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Skalnik Sulejów 5 września, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 5 września, 17:00
LKS Mierzyn 4-3 Gerlach Drzewica 6 września, 17:00
KS Poświętne 2-0 Omega II Kleszczów 5 września, 17:00
Mechanik Radomsko 1-1 KS Opoczno-Gorzałków 5 września, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 LKS Żarnów 6 września, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-2 Świt Kamieńsk 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Świt Kamieńsk 5-1 Polonia Piotrków Trybunalski 12 września, 17:00
LKS Żarnów 1-1 GUKS Gorzkowice 13 września, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 13 września, 16:30
Omega II Kleszczów 1-0 Mechanik Radomsko 13 września, 11:00
Gerlach Drzewica 2-0 KS Poświętne 13 września, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 1-1 LKS Mierzyn 12 września, 17:00
Skalnik Sulejów 1-0 Szczerbiec Wolbórz 12 września, 17:00
Astoria Szczerców 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-2 Astoria Szczerców 19 września, 16:00
LKS Mierzyn 5-0 Skalnik Sulejów 20 września, 16:00
KS Poświętne 3-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 19 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Mechanik Radomsko 2-2 Gerlach Drzewica 19 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Omega II Kleszczów 19 września, 15:00
GUKS Gorzkowice 3-2 KS Opoczno-Gorzałków 19 września, 17:00
Świt Kamieńsk 0-2 LKS Żarnów 19 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

LKS Żarnów 0-0 Polonia Piotrków Trybunalski 27 września, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-3 Świt Kamieńsk 27 września, 13:00
Omega II Kleszczów 3-2 GUKS Gorzkowice 27 września, 11:00
Gerlach Drzewica 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 27 września, 15:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-0 Mechanik Radomsko 27 września, 15:00
Skalnik Sulejów 0-1 KS Poświętne 26 września, 16:00
Astoria Szczerców 0-1 LKS Mierzyn 27 września, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Szczerbiec Wolbórz 26 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Szczerbiec Wolbórz 3 października, 16:00
LKS Mierzyn 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 października, 15:00
KS Poświętne 1-2 Astoria Szczerców 4 października, 16:00
Mechanik Radomsko 1-2 Skalnik Sulejów 3 października, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 5-3 Concordia II Piotrków Trybunalski 3 października, 16:00
GUKS Gorzkowice 4-0 Gerlach Drzewica 3 października, 15:00
Świt Kamieńsk 5-1 Omega II Kleszczów 3 października, 16:00
LKS Żarnów 3-2 KS Opoczno-Gorzałków 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

KS Opoczno-Gorzałków 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 10 października, 15:00
Omega II Kleszczów 0-1 LKS Żarnów 11 października, 11:00
Gerlach Drzewica 0-2 Świt Kamieńsk 11 października, 15:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 3-2 GUKS Gorzkowice 10 października, 15:00
Skalnik Sulejów 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 10 października, 15:00
Astoria Szczerców 1-3 Mechanik Radomsko 10 października, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7-1 KS Poświętne 10 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0-2 LKS Mierzyn 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 LKS Mierzyn 17 października, 15:00
KS Poświętne 0-2 Szczerbiec Wolbórz 18 października, 15:30
Mechanik Radomsko 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 października, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 Astoria Szczerców 17 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 2-0 Skalnik Sulejów 17 października, 14:00
Świt Kamieńsk 3-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 17 października, 15:00
LKS Żarnów 2-0 Gerlach Drzewica 18 października, 14:00
KS Opoczno-Gorzałków 5-1 Omega II Kleszczów 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Omega II Kleszczów 5-2 Polonia Piotrków Trybunalski 25 października, 11:00
Gerlach Drzewica 4-2 KS Opoczno-Gorzałków 25 października, 14:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-2 LKS Żarnów 25 października, 14:00
Skalnik Sulejów 0-1 Świt Kamieńsk 24 października, 15:00
Astoria Szczerców 3-2 GUKS Gorzkowice 25 października, 14:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 24 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Mechanik Radomsko 24 października, 15:00
LKS Mierzyn 2-3 KS Poświętne 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 KS Poświętne 31 października, 14:00
Mechanik Radomsko 1-2 LKS Mierzyn 31 października, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Szczerbiec Wolbórz 31 października, 13:00
GUKS Gorzkowice 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 października, 14:00
Świt Kamieńsk 5-0 Astoria Szczerców 31 października, 14:00
LKS Żarnów 1-2 Skalnik Sulejów 31 października, 14:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-3 Concordia II Piotrków Trybunalski 31 października, 14:00
Omega II Kleszczów 0-2 Gerlach Drzewica 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Gerlach Drzewica 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 7 listopada, 14:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-1 Omega II Kleszczów 8 listopada, 13:00
Skalnik Sulejów 4-2 KS Opoczno-Gorzałków 8 listopada, 11:00
Astoria Szczerców 2-0 LKS Żarnów 7 listopada, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Świt Kamieńsk 7 listopada, 14:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 GUKS Gorzkowice 7 listopada, 14:00
LKS Mierzyn 3-2 Zjednoczeni Bełchatów 8 listopada, 14:00
KS Poświętne 2-0 Mechanik Radomsko 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Mechanik Radomsko 11 listopada, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-3 KS Poświętne 11 listopada, 11:00
GUKS Gorzkowice 2-2 LKS Mierzyn 11 listopada, 14:00
Świt Kamieńsk 3-2 Szczerbiec Wolbórz 11 listopada, 14:00
LKS Żarnów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 listopada, 14:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-4 Astoria Szczerców 11 listopada, 13:00
Omega II Kleszczów 0-2 Skalnik Sulejów 11 listopada, 11:00
Gerlach Drzewica 3-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Concordia II Piotrków Trybunalski 3-0 Polonia Piotrków Trybunalski 14 listopada, 13:00
Skalnik Sulejów 1-1 Gerlach Drzewica 15 listopada, 11:00
Astoria Szczerców 2-1 Omega II Kleszczów 14 listopada, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 KS Opoczno-Gorzałków 14 listopada, 14:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 LKS Żarnów 14 listopada, 14:00
LKS Mierzyn 0-3 Świt Kamieńsk 15 listopada, 14:00
KS Poświętne 3-4 GUKS Gorzkowice 15 listopada, 14:00
Mechanik Radomsko 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 13 marca, 15:00
Mechanik Radomsko 2-0 GUKS Gorzkowice 14 marca, 13:00
KS Poświętne 2-1 Świt Kamieńsk 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Mierzyn 0-0 LKS Żarnów 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Szczerbiec Wolbórz 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Omega II Kleszczów 13 marca, 15:00
Astoria Szczerców 1-1 Gerlach Drzewica 14 marca, 15:00
Skalnik Sulejów 1-1 Concordia II Piotrków Trybunalski 13 marca, 15:00

Kolejka 17 - 20-21 marca

Skalnik Sulejów 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Concordia II Piotrków Trybunalski 0-3 Astoria Szczerców 7 kwietnia, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gerlach Drzewica 0-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Omega II Kleszczów 2-0 Szczerbiec Wolbórz 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 LKS Mierzyn
(wo)
LKS Żarnów 1-1 KS Poświętne 3 maja, 15:00
w Studziannej, w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Świt Kamieńsk 2-0 Mechanik Radomsko 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GUKS Gorzkowice 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 27-28 marca

Polonia Piotrków Trybunalski 0-5 GUKS Gorzkowice 27 marca, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 Świt Kamieńsk 27 marca, 15:00
Mechanik Radomsko 0-0 LKS Żarnów 27 marca, 15:00
KS Poświętne 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
LKS Mierzyn 2-0 Omega II Kleszczów 28 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 5-0 Gerlach Drzewica 27 marca, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Concordia II Piotrków Trybunalski 27 marca, 15:00
Astoria Szczerców 0-1 Skalnik Sulejów 28 marca, 16:00

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Astoria Szczerców 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 3 kwietnia, 15:00
Skalnik Sulejów 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 kwietnia, 15:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 1-2 Szczerbiec Wolbórz 3 kwietnia, 15:00
Gerlach Drzewica 1-3 LKS Mierzyn 3 kwietnia, 12:00
Omega II Kleszczów 4-0 KS Poświętne 3 kwietnia, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Mechanik Radomsko
(wo)
LKS Żarnów 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 3 kwietnia, 15:00
Świt Kamieńsk 1-1 GUKS Gorzkowice 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Polonia Piotrków Trybunalski 0-4 Świt Kamieńsk 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GUKS Gorzkowice 5-0 LKS Żarnów 19 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
Mechanik Radomsko 0-2 Omega II Kleszczów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Poświętne 1-1 Gerlach Drzewica 19 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Mierzyn 1-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Szczerbiec Wolbórz 2-2 Skalnik Sulejów 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechia Tomaszów Mazowiecki 9-1 Astoria Szczerców 19 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 19 maja

Lechia Tomaszów Mazowiecki 8-0 Polonia Piotrków Trybunalski 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Astoria Szczerców 1-1 Szczerbiec Wolbórz 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Sulejów 0-1 LKS Mierzyn 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Concordia II Piotrków Trybunalski 0-3 KS Poświętne 20 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gerlach Drzewica 3-0 Mechanik Radomsko 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Omega II Kleszczów 2-4 Zjednoczeni Bełchatów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 GUKS Gorzkowice
(wo)
LKS Żarnów 2-3 Świt Kamieńsk 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 LKS Żarnów 24 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
GUKS Gorzkowice 1-1 Omega II Kleszczów 24 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-1 Gerlach Drzewica 25 kwietnia, 16:00
Mechanik Radomsko 0-1 Concordia II Piotrków Trybunalski 24 kwietnia, 16:00
KS Poświętne 0-1 Skalnik Sulejów 25 kwietnia, 16:00
LKS Mierzyn 2-1 Astoria Szczerców 25 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Szczerbiec Wolbórz 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 1 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 LKS Mierzyn 1 maja, 17:30
Astoria Szczerców 9-1 KS Poświętne 1 maja, 15:00
Skalnik Sulejów 1-1 Mechanik Radomsko 1 maja, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 2-2 Zjednoczeni Bełchatów 1 maja, 16:00
Gerlach Drzewica 0-1 GUKS Gorzkowice 1 maja, 16:00
Omega II Kleszczów 0-3 Świt Kamieńsk 1 maja, 15:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 LKS Żarnów
(wo)

Kolejka 24 - 8-9 maja

Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
LKS Żarnów 0-3 Omega II Kleszczów 9 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 1-2 Gerlach Drzewica 8 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 8 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-2 Skalnik Sulejów 9 maja, 17:00
Mechanik Radomsko 1-4 Astoria Szczerców 8 maja, 16:00
KS Poświętne 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 maja, 16:00
LKS Mierzyn 5-2 Szczerbiec Wolbórz 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

LKS Mierzyn 4-2 Polonia Piotrków Trybunalski 16 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 KS Poświętne 15 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-3 Mechanik Radomsko 15 maja, 17:00
Astoria Szczerców 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 16 maja, 11:00
Skalnik Sulejów 2-3 GUKS Gorzkowice 15 maja, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 4-3 Świt Kamieńsk 16 maja, 11:00
Gerlach Drzewica 1-4 LKS Żarnów 16 maja, 16:00
Omega II Kleszczów 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)

Kolejka 26 - 22-23 maja

Polonia Piotrków Trybunalski 1-3 Omega II Kleszczów 22 maja, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Gerlach Drzewica
(wo)
LKS Żarnów 1-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 23 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 2-0 Skalnik Sulejów 22 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-0 Astoria Szczerców 22 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 maja, 17:00
Mechanik Radomsko 3-3 Szczerbiec Wolbórz 22 maja, 16:00
KS Poświętne 2-0 LKS Mierzyn 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

KS Poświętne 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski 30 maja, 17:00
LKS Mierzyn 0-2 Mechanik Radomsko 30 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 29 maja, 17:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-0 GUKS Gorzkowice 29 maja, 17:00
Astoria Szczerców 4-2 Świt Kamieńsk 29 maja, 16:00
Skalnik Sulejów 0-0 LKS Żarnów 29 maja, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
Gerlach Drzewica 2-4 Omega II Kleszczów 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Polonia Piotrków Trybunalski 1-5 Gerlach Drzewica 3 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 2-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 3 czerwca, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Skalnik Sulejów
(wo)
LKS Żarnów 1-3 Astoria Szczerców 3 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-2 Szczerbiec Wolbórz 3 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-1 LKS Mierzyn 3 czerwca, 17:00
Mechanik Radomsko 3-1 KS Poświętne 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Mechanik Radomsko 5-1 Polonia Piotrków Trybunalski 6 czerwca, 17:00
KS Poświętne 3-1 Zjednoczeni Bełchatów 6 czerwca, 17:00
LKS Mierzyn 1-2 GUKS Gorzkowice 6 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-2 Świt Kamieńsk 6 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 9-0 LKS Żarnów 6 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 3-0 KS Opoczno-Gorzałków
(wo)
Skalnik Sulejów 1-4 Omega II Kleszczów 6 czerwca, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 0-5 Gerlach Drzewica 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Concordia II Piotrków Trybunalski 12 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 4-0 Skalnik Sulejów 12 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 1-0 Astoria Szczerców 12 czerwca, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
(wo)
LKS Żarnów 1-3 Szczerbiec Wolbórz 12 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 1-4 LKS Mierzyn 12 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-0 KS Poświętne 12 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 Mechanik Radomsko 12 czerwca, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

IV liga 2009/2010 (łódzka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Łódź)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Skierniewice)

Klasa A 2009/2010 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2009/2010 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas