[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Działoszyn 30 81 26 3 1 118-20 15 0 0 76-8 11 3 1 42-12
2.  Piast Błaszki 30 71 22 5 3 75-17 10 4 1 39-9 12 1 2 36-8
3.  Jutrzenka Warta 30 61 18 7 5 77-43 11 2 2 45-18 7 5 3 32-25
4.  LKS Kwiatkowice 30 60 19 3 8 84-35 10 1 4 49-18 9 2 4 35-17
5.  Orkan Buczek 30 52 16 4 10 85-52 9 2 4 48-22 7 2 6 37-30
6.  Warta Osjaków 30 51 15 6 9 64-65 7 3 5 32-33 8 3 4 32-32
7.  Victoria Skomlin 30 38 11 5 14 60-65 6 1 8 29-28 5 4 6 31-37
8.  Unia Sulmierzyce 30 34 8 10 12 38-52 5 5 5 14-16 3 5 7 24-36 2 6 2 0 0 4-1
9.  LKS Kobierzycko 30 34 10 4 16 39-60 5 3 7 21-26 5 1 9 18-34 2 0 0 0 2 1-4
10.  Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 30 33 8 9 13 39-48 4 7 4 23-16 4 2 9 16-32 2 6 2 0 0 8-1
11.  Prosna Wieruszów 30 33 10 3 17 35-64 6 2 7 21-26 4 1 10 14-38 2 0 0 0 2 1-8
12.  LGKS Charłupia Mała 30 32 10 2 18 44-62 5 1 9 27-31 5 1 9 17-31
13.  LKS Chojne 30 29 8 5 17 44-74 4 3 8 19-29 4 2 9 25-45 2 3 1 0 1 3-2
14.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 29 8 5 17 43-72 5 3 7 21-31 3 2 10 22-41 2 3 1 0 1 2-3
15.  LZS Wydrzyn 30 21 6 3 21 37-113 4 0 11 25-59 2 3 10 12-54
16.  Victoria Szadek 30 20 4 8 18 29-69 2 4 9 14-38 2 4 9 15-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Działoszyn    1-0 5-1 2-1 5-3 7-0 3-0 4-1 7-0 4-0 7-0 8-0 7-1 6-1 9-0 1-0 
 2 Piast Błaszki1-2     0-0 3-2 4-0 4-0 1-1 2-2 2-0 4-0 3-0 2-1 4-0 2-1 7-0 0-0 
 3 Jutrzenka Warta0-3 1-1     1-3 2-1 1-1 5-1 7-2 2-0 1-0 7-1 5-0 4-2 3-1 3-0 3-2 
 4 LKS Kwiatkowice4-1 0-3 0-0     2-1 6-0 7-1 0-2 1-3 7-1 0-1 4-2 7-0 6-2 4-1 1-0 
 5 Orkan Buczek1-3 0-1 1-1 3-1     2-8 0-1 4-1 5-1 2-0 3-0 5-1 2-2 4-1 9-0 7-1 
 6 Warta Osjaków1-1 0-3 1-2 1-4 1-4     3-1 3-3 3-2 4-1 4-2 2-1 1-6 1-1 3-2 4-0 
 7 Victoria Skomlin1-7 2-3 1-2 0-3 4-1 3-4     3-0 3-1 1-2 0-1 0-1 3-1 3-0 3-0 2-2 
 8 Unia Sulmierzyce0-2 0-3 1-1 0-0 0-1 2-5 0-0     2-0 1-0 1-0 0-1 3-1 3-1 1-1 0-0 
 9 LKS Kobierzycko1-1 2-1 2-3 0-0 0-3 0-4 1-1 1-2     2-0 1-0 2-5 0-2 2-3 4-1 3-0 
 10 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola1-2 0-1 1-1 2-1 3-3 0-0 2-2 2-2 1-2     6-1 1-0 4-0 0-1 0-0 0-0 
 11 Prosna Wieruszów1-1 0-2 6-2 1-3 1-4 0-1 1-3 1-0 3-2 0-2     1-0 3-3 2-1 0-2 1-0 
 12 LGKS Charłupia Mała0-2 0-2 3-6 0-2 0-1 3-0 5-2 2-1 0-1 2-2 1-4     2-3 2-1 5-1 2-3 
 13 LKS Chojne1-5 1-3 0-4 1-2 4-2 0-2 1-3 3-2 0-1 1-1 1-1 0-0     3-0 1-2 2-1 
 14 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-3 0-1 0-4 0-2 1-6 2-2 2-1 0-0 2-2 1-3 3-0 0-4 2-0     4-1 4-2 
 15 LZS Wydrzyn0-8 0-4 1-3 2-6 1-5 2-4 5-9 2-4 1-2 2-1 1-0 1-0 3-2 3-7     1-4 
 16 Victoria Szadek0-1 1-8 3-2 1-5 2-2 0-1 1-5 2-2 2-1 0-3 0-3 0-1 0-2 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Orkan Buczek 3-1 LKS Kwiatkowice 15 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 2-3 Victoria Szadek 16 sierpnia, 15:00
Prosna Wieruszów 0-1 Warta Osjaków 16 sierpnia, 16:00
LZS Wydrzyn 1-2 LKS Kobierzycko 16 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 1-3 Victoria Skomlin 16 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-2 Warta Działoszyn 15 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 1-1 Jutrzenka Warta 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

LKS Kwiatkowice 0-0 Jutrzenka Warta 19 sierpnia, 18:00
Warta Działoszyn 4-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Unia Sulmierzyce 19 sierpnia, 17:30
Victoria Skomlin 2-3 Piast Błaszki 19 sierpnia, 18:00
LKS Kobierzycko 0-2 LKS Chojne 19 sierpnia, 18:00
Warta Osjaków 3-2 LZS Wydrzyn 19 sierpnia, 18:00
Victoria Szadek 0-3 Prosna Wieruszów 19 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 5-1 LGKS Charłupia Mała 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

LGKS Charłupia Mała 0-2 LKS Kwiatkowice 22 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 1-4 Orkan Buczek 23 sierpnia, 16:00
LZS Wydrzyn 1-4 Victoria Szadek 23 sierpnia, 16:30
LKS Chojne 0-2 Warta Osjaków 2 września, 18:00
Piast Błaszki 2-0 LKS Kobierzycko 23 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-0 Victoria Skomlin 22 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 23 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 0-3 Warta Działoszyn 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

LKS Kwiatkowice 4-1 Warta Działoszyn 30 sierpnia, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-4 Jutrzenka Warta 30 sierpnia, 16:00
Victoria Skomlin 1-2 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 29 sierpnia, 18:00
LKS Kobierzycko 1-2 Unia Sulmierzyce 29 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 0-3 Piast Błaszki 30 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 0-2 LKS Chojne 29 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 9-0 LZS Wydrzyn 29 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-4 Prosna Wieruszów 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Prosna Wieruszów 1-3 LKS Kwiatkowice 6 września, 16:00
LZS Wydrzyn 1-0 LGKS Charłupia Mała 5 września, 16:00
LKS Chojne 4-2 Orkan Buczek 6 września, 16:00
Piast Błaszki 0-0 Victoria Szadek 6 września, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-5 Warta Osjaków 5 września, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 1-2 LKS Kobierzycko 6 września, 11:00
Jutrzenka Warta 5-1 Victoria Skomlin 6 września, 17:00
Warta Działoszyn 6-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

LKS Kwiatkowice 6-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 12 września, 18:00
Victoria Skomlin 1-7 Warta Działoszyn 13 września, 14:00
LKS Kobierzycko 2-3 Jutrzenka Warta 13 września, 16:00
Warta Osjaków 4-1 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 13 września, 16:00
Victoria Szadek 2-2 Unia Sulmierzyce 12 września, 17:00
Orkan Buczek 0-1 Piast Błaszki 12 września, 17:00
LGKS Charłupia Mała 2-3 LKS Chojne 13 września, 15:00
Prosna Wieruszów 0-2 LZS Wydrzyn 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LZS Wydrzyn 2-6 LKS Kwiatkowice 20 września, 16:00
LKS Chojne 1-1 Prosna Wieruszów 20 września, 16:00
Piast Błaszki 2-1 LGKS Charłupia Mała 20 września, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-1 Orkan Buczek 19 września, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-0 Victoria Szadek 20 września, 16:00
Jutrzenka Warta 1-1 Warta Osjaków 20 września, 16:00
Warta Działoszyn 7-0 LKS Kobierzycko 19 września, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 Victoria Skomlin 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Kwiatkowice 7-1 Victoria Skomlin 27 września, 16:00
LKS Kobierzycko 2-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 września, 15:00
Warta Osjaków 1-1 Warta Działoszyn 27 września, 15:00
Victoria Szadek 3-2 Jutrzenka Warta 26 września, 16:00
Orkan Buczek 2-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 26 września, 16:00
LGKS Charłupia Mała 2-1 Unia Sulmierzyce 26 września, 16:00
Prosna Wieruszów 0-2 Piast Błaszki 27 września, 16:00
LKS Chojne 1-2 LZS Wydrzyn 27 września, 15:30

Kolejka 9 - 3-4 października

LKS Chojne 1-2 LKS Kwiatkowice 4 października, 16:00
Piast Błaszki 7-0 LZS Wydrzyn 4 października, 16:00
Unia Sulmierzyce 1-0 Prosna Wieruszów 3 października, 16:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 1-0 LGKS Charłupia Mała 4 października, 11:00
Jutrzenka Warta 2-1 Orkan Buczek 4 października, 16:00
Warta Działoszyn 1-0 Victoria Szadek 3 października, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-2 Warta Osjaków 4 października, 14:00
Victoria Skomlin 3-1 LKS Kobierzycko 4 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 października

LKS Kwiatkowice 1-3 LKS Kobierzycko 11 października, 15:00
Warta Osjaków 3-1 Victoria Skomlin 11 października, 15:00
Victoria Szadek 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 10 października, 15:00
Orkan Buczek 1-3 Warta Działoszyn 10 października, 15:00
LGKS Charłupia Mała 3-6 Jutrzenka Warta 11 października, 15:00
Prosna Wieruszów 0-2 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 11 października, 15:00
LZS Wydrzyn 2-4 Unia Sulmierzyce 11 października, 15:00
LKS Chojne 1-3 Piast Błaszki 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Piast Błaszki 3-2 LKS Kwiatkowice 18 października, 15:00
Unia Sulmierzyce 3-1 LKS Chojne 17 października, 15:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-0 LZS Wydrzyn 18 października, 11:00
Jutrzenka Warta 7-1 Prosna Wieruszów 18 października, 15:00
Warta Działoszyn 8-0 LGKS Charłupia Mała 17 października, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-6 Orkan Buczek 18 października, 13:00
Victoria Skomlin 2-2 Victoria Szadek 18 października, 14:00
LKS Kobierzycko 0-4 Warta Osjaków 18 października, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 października

LKS Kwiatkowice 6-0 Warta Osjaków 25 października, 14:00
Victoria Szadek 2-1 LKS Kobierzycko 24 października, 15:00
Orkan Buczek 0-1 Victoria Skomlin 24 października, 15:00
LGKS Charłupia Mała 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 25 października, 14:00
Prosna Wieruszów 1-1 Warta Działoszyn 25 października, 14:00
LZS Wydrzyn 1-3 Jutrzenka Warta 25 października, 14:30
LKS Chojne 1-1 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 25 października, 14:00
Piast Błaszki 2-2 Unia Sulmierzyce 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Unia Sulmierzyce 0-0 LKS Kwiatkowice 31 października, 14:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-1 Piast Błaszki 31 października, 11:00
Jutrzenka Warta 4-2 LKS Chojne 31 października, 14:00
Warta Działoszyn 9-0 LZS Wydrzyn 31 października, 11:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Prosna Wieruszów 30 października, 14:00
Victoria Skomlin 0-1 LGKS Charłupia Mała 31 października, 14:00
LKS Kobierzycko 0-3 Orkan Buczek 31 października, 14:00
Warta Osjaków 4-0 Victoria Szadek 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

LKS Kwiatkowice 1-0 Victoria Szadek 8 listopada, 14:00
Orkan Buczek 2-8 Warta Osjaków 7 listopada, 14:00
LGKS Charłupia Mała 0-1 LKS Kobierzycko 8 listopada, 14:00
Prosna Wieruszów 1-3 Victoria Skomlin 8 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 3-7 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 8 listopada, 14:00
LKS Chojne 1-5 Warta Działoszyn 8 listopada, 14:00
Piast Błaszki 0-0 Jutrzenka Warta 8 listopada, 14:00
Unia Sulmierzyce 1-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 2-1 LKS Kwiatkowice 11 listopada, 11:00
Jutrzenka Warta 7-2 Unia Sulmierzyce 11 listopada, 14:00
Warta Działoszyn 1-0 Piast Błaszki 11 listopada, 11:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-0 LKS Chojne 11 listopada, 14:00
Victoria Skomlin 3-0 LZS Wydrzyn 11 listopada, 14:00
LKS Kobierzycko 1-0 Prosna Wieruszów 11 listopada, 14:00
Warta Osjaków 2-1 LGKS Charłupia Mała 11 listopada, 13:00
Victoria Szadek 2-2 Orkan Buczek 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

LKS Kwiatkowice 2-1 Orkan Buczek 3 kwietnia, 14:00
Victoria Szadek 0-1 LGKS Charłupia Mała 3 kwietnia, 15:00
Warta Osjaków 4-2 Prosna Wieruszów 2 kwietnia, 15:00
LKS Kobierzycko 4-1 LZS Wydrzyn 3 kwietnia, 15:00
Victoria Skomlin 3-1 LKS Chojne 3 kwietnia, 11:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Piast Błaszki 3 kwietnia, 15:00
Warta Działoszyn 4-1 Unia Sulmierzyce 3 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Warta 1-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Jutrzenka Warta 1-3 LKS Kwiatkowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 1-2 Warta Działoszyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Sulmierzyce 3-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Błaszki 1-1 Victoria Skomlin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Chojne 0-1 LKS Kobierzycko 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Wydrzyn 2-4 Warta Osjaków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Prosna Wieruszów 1-0 Victoria Szadek 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LGKS Charłupia Mała 0-1 Orkan Buczek 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 27-28 marca

LKS Kwiatkowice 4-2 LGKS Charłupia Mała 28 marca, 14:00
Orkan Buczek 3-0 Prosna Wieruszów 27 marca, 16:00
Victoria Szadek 1-1 LZS Wydrzyn 28 marca, 15:00
Warta Osjaków 1-6 LKS Chojne 28 marca, 16:00
LKS Kobierzycko 2-1 Piast Błaszki 28 marca, 15:00
Victoria Skomlin 3-0 Unia Sulmierzyce 28 marca, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-3 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 28 marca, 15:00
Warta Działoszyn 5-1 Jutrzenka Warta 27 marca, 16:00

Kolejka 19 - 5 maja

Warta Działoszyn 2-1 LKS Kwiatkowice 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jutrzenka Warta 3-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w Zduńskiej Woli; Jutrzenka gospodarzem
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 2-2 Victoria Skomlin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Sulmierzyce 2-0 LKS Kobierzycko 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Błaszki 4-0 Warta Osjaków 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Chojne 2-1 Victoria Szadek 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LZS Wydrzyn 1-5 Orkan Buczek 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Prosna Wieruszów 1-0 LGKS Charłupia Mała 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 9 czerwca

LKS Kwiatkowice 0-1 Prosna Wieruszów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LGKS Charłupia Mała 5-1 LZS Wydrzyn 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Buczek 2-2 LKS Chojne 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Szadek 1-8 Piast Błaszki 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Osjaków 3-3 Unia Sulmierzyce 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kobierzycko 2-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Skomlin 1-2 Jutrzenka Warta 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-3 Warta Działoszyn 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 LKS Kwiatkowice 25 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 3-0 Victoria Skomlin 24 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Warta 2-0 LKS Kobierzycko 25 kwietnia, 16:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 0-0 Warta Osjaków 25 kwietnia, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-0 Victoria Szadek 24 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 4-0 Orkan Buczek 25 kwietnia, 11:00
LKS Chojne 0-0 LGKS Charłupia Mała 25 kwietnia, 17:00
LZS Wydrzyn 1-0 Prosna Wieruszów 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

LKS Kwiatkowice 4-1 LZS Wydrzyn 1 maja, 16:00
Prosna Wieruszów 3-3 LKS Chojne 2 maja, 16:00
LGKS Charłupia Mała 0-2 Piast Błaszki 2 maja, 15:00
Orkan Buczek 4-1 Unia Sulmierzyce 1 maja, 17:00
Victoria Szadek 0-3 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 1 maja, 17:00
Warta Osjaków 1-2 Jutrzenka Warta 2 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 1-1 Warta Działoszyn 1 maja, 17:00
Victoria Skomlin 3-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2 maja, 14:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

LZS Wydrzyn 3-2 LKS Chojne 9 maja, 17:00
Victoria Skomlin 0-3 LKS Kwiatkowice 9 maja, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-2 LKS Kobierzycko 9 maja, 17:00
Warta Działoszyn 7-0 Warta Osjaków 8 maja, 14:30
Jutrzenka Warta 3-2 Victoria Szadek 9 maja, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 3-3 Orkan Buczek 9 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-1 LGKS Charłupia Mała 8 maja, 17:00
Piast Błaszki 3-0 Prosna Wieruszów 9 maja, 11:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

LKS Kwiatkowice 7-0 LKS Chojne 16 maja, 16:00
LZS Wydrzyn 0-4 Piast Błaszki 15 maja, 17:00
Prosna Wieruszów 1-0 Unia Sulmierzyce 16 maja, 16:00
LGKS Charłupia Mała 2-2 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 16 maja, 15:00
Orkan Buczek 1-1 Jutrzenka Warta 15 maja, 17:00
Victoria Szadek 0-1 Warta Działoszyn 15 maja, 17:00
Warta Osjaków 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 16 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 1-1 Victoria Skomlin 16 maja, 16:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

LKS Kobierzycko 0-0 LKS Kwiatkowice 23 maja, 16:00
Victoria Skomlin 3-4 Warta Osjaków 22 maja, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 4-2 Victoria Szadek 23 maja, 17:00
Warta Działoszyn 5-3 Orkan Buczek 22 maja, 15:30
Jutrzenka Warta 5-0 LGKS Charłupia Mała 23 maja, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 6-1 Prosna Wieruszów 23 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-1 LZS Wydrzyn 22 maja, 16:00
Piast Błaszki 4-0 LKS Chojne 23 maja, 11:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

LKS Kwiatkowice 0-3 Piast Błaszki 30 maja, 16:00
LKS Chojne 3-2 Unia Sulmierzyce 30 maja, 17:00
LZS Wydrzyn 2-1 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 30 maja, 17:00
Prosna Wieruszów 6-2 Jutrzenka Warta 30 maja, 11:00
w Galewicach
LGKS Charłupia Mała 0-2 Warta Działoszyn 30 maja, 15:00
Orkan Buczek 4-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 29 maja, 17:00
Victoria Szadek 1-5 Victoria Skomlin 29 maja, 17:00
Warta Osjaków 3-2 LKS Kobierzycko 28 maja, 18:30

Kolejka 27 - 3 czerwca

Warta Osjaków 1-4 LKS Kwiatkowice 3 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 3-0 Victoria Szadek 3 czerwca, 17:00
Victoria Skomlin 4-1 Orkan Buczek 3 czerwca, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-4 LGKS Charłupia Mała 3 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 7-0 Prosna Wieruszów 3 czerwca, 12:00
Jutrzenka Warta 3-0 LZS Wydrzyn 3 czerwca, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 4-0 LKS Chojne 3 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-3 Piast Błaszki 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

LKS Kwiatkowice 0-2 Unia Sulmierzyce 6 czerwca, 16:00
Piast Błaszki 4-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 6 czerwca, 11:00
LKS Chojne 0-4 Jutrzenka Warta 6 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 0-8 Warta Działoszyn 6 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 6 czerwca, 16:00
LGKS Charłupia Mała 5-2 Victoria Skomlin 6 czerwca, 15:00
Orkan Buczek 5-1 LKS Kobierzycko 5 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 0-1 Warta Osjaków 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Victoria Szadek 1-5 LKS Kwiatkowice 12 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 1-4 Orkan Buczek 12 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 2-5 LGKS Charłupia Mała 12 czerwca, 17:00
Victoria Skomlin 0-1 Prosna Wieruszów 12 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 4-1 LZS Wydrzyn 12 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 7-1 LKS Chojne 12 czerwca, 17:00
Jutrzenka Warta 1-1 Piast Błaszki 12 czerwca, 17:00
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 2-2 Unia Sulmierzyce 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

LKS Kwiatkowice 7-1 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 19 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-1 Jutrzenka Warta 19 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 1-2 Warta Działoszyn 19 czerwca, 17:00
LKS Chojne 3-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 19 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 5-9 Victoria Skomlin 19 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 3-2 LKS Kobierzycko 19 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 3-0 Warta Osjaków 19 czerwca, 17:00
Orkan Buczek 7-1 Victoria Szadek 19 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (łódzka)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Łódź)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Skierniewice)

Klasa A 2009/2010 (Sieradz I)
Klasa A 2009/2010 (Sieradz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas