[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gal Gaz Galewice 32 86 28 2 2 197-35 16 0 0 112-10 12 2 2 85-25
2.  Warta II Działoszyn 32 75 24 3 5 96-45 13 1 2 54-21 11 2 3 42-24
3.  GLKS Strzelce Wielkie 32 65 20 5 7 100-54 13 3 0 64-19 7 2 7 36-35
4.  Sparta Mokrsko 32 56 17 5 10 101-88 10 3 3 67-36 7 2 7 34-52 2 3 1 0 1 8-6
5.  RKS Rychłocice 32 56 17 5 10 86-87 13 2 1 52-26 4 3 9 34-61 2 3 1 0 1 6-8
6.  Orzeł Galewice 32 47 14 5 13 83-82 12 2 2 60-34 2 3 11 23-48
7.  Jaga Lututów 32 46 13 7 12 73-71 5 5 6 36-31 8 2 6 37-40 2 4 1 1 0 4-2
8.  LZS Łaszew 32 46 13 7 12 74-76 9 5 2 43-25 4 2 10 31-51 2 1 0 1 1 2-4
9.  LKS Wierzchlas 32 42 12 6 14 60-73 8 1 7 33-37 4 5 7 27-36
10.  Zryw Wójcin 32 39 12 3 17 87-116 7 2 7 46-49 5 1 10 41-67 4 7 2 1 1 10-7
11.  LZS Kurów 32 39 11 6 15 82-89 8 2 6 46-34 3 4 9 36-55 4 6 2 0 2 12-10
12.  Baszta Bolesławiec 32 39 12 3 17 69-88 10 1 5 50-33 2 2 12 19-55 4 4 1 1 2 10-15
13.  GKS Siemkowice 32 38 11 5 16 55-76 8 3 5 30-28 3 2 11 25-48
14.  GLKS Biała 32 35 11 2 19 48-87 8 1 7 30-40 3 1 12 18-47
15.  Płomień Makowiska 32 31 9 4 19 51-101 7 2 7 28-40 2 2 12 23-61
16.  LZS Kraszkowice 32 26 7 5 20 53-82 5 3 8 36-34 2 2 12 17-48
17.  WKS II Wieluń 32 12 3 3 26 33-98 2 2 12 19-45 1 1 14 14-53
WKS II Wieluń wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Gal Gaz Galewice    5-0 5-1 16-1 11-0 5-1 5-0 8-0 3-2 8-1 6-2 3-0 8-1 7-1 9-0 10-0 3-0* 
 2 Warta II Działoszyn1-0     1-1 2-4 5-3 2-0 2-3 5-2 3-0* 8-1 1-0 5-1 4-2 6-1 2-0 2-1 5-2 
 3 GLKS Strzelce Wielkie3-3 1-1     6-2 6-0 4-0 7-2 3-0 2-2 8-2 6-0 2-0 2-1 4-2 5-1 2-1 3-2 
 4 Sparta Mokrsko5-5 1-3 5-2     7-2 2-2 4-5 6-2 4-1 4-3 3-3 8-0 4-3 4-1 7-2 0-2 3-0* 
 5 RKS Rychłocice2-5 1-1 4-0 4-1     4-1 2-1 3-2 1-1 5-2 4-3 5-2 4-1 4-2 4-3 2-1 3-0* 
 6 Orzeł Galewice1-6 2-1 3-1 4-1 2-2     2-3 4-3 3-1 6-4 4-4 5-2 3-0 6-1 7-2 5-3 3-0* 
 7 Jaga Lututów1-4 0-1 0-3 1-3 3-3 1-1     3-1 2-2 10-1 2-4 2-2 0-0 3-1 2-1 1-3 5-1 
 8 LZS Łaszew4-2 2-5 3-3 2-3 6-0 2-0 1-1     2-1 4-2 2-2 3-1 3-3 3-1 2-0 1-1 3-0* 
 9 LKS Wierzchlas1-7 2-5 0-4 0-3 2-1 4-1 5-2 1-3     4-3 3-1 5-0 0-2 2-0 0-3 2-0 2-2 
 10 Zryw Wójcin3-12 1-3 3-4 3-2 5-3 2-5 4-1 1-6 2-2     0-2 2-2 5-1 0-1 5-3 4-1 6-1 
 11 LZS Kurów0-7 5-1 2-4 3-3 3-1 4-3 3-4 6-0 1-2 1-4     5-1 2-3 0-0 3-1 5-0 3-0* 
 12 Baszta Bolesławiec1-3 1-3 4-0 4-1 1-5 3-0 2-2 3-2 4-1 2-4 5-4     4-0 4-1 6-1 3-0 3-6 
 13 GKS Siemkowice0-6 1-2 2-1 0-0 1-4 4-1 0-4 1-1 5-2 2-1 3-1 1-2     2-1 2-2 3-0 3-0* 
 14 GLKS Biała0-10 1-6 2-1 3-1 0-1 1-3 2-1 0-4 1-2 3-3 3-4 1-0 3-2     5-1 3-1 2-0 
 15 Płomień Makowiska0-5 0-3 0-6 0-3 4-3 2-0 0-1 2-2 2-4 0-4 4-4 3-2 4-2 2-1     2-0 3-0* 
 16 LZS Kraszkowice2-4 1-4 1-2 2-3 1-2 4-4 1-4 4-0 1-1 2-3 5-2 5-1 2-1 0-1 2-2     3-0* 
 17 WKS II Wieluń1-6 0-3* 0-3* 2-3 4-4 4-1 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: LKS Wierzchlas.
 
Zryw Wójcin 4-1 Jaga Lututów
Płomień Makowiska 2-0 Orzeł Galewice
Sparta Mokrsko 0-2 LZS Kraszkowice
GKS Siemkowice 1-2 Baszta Bolesławiec
LZS Łaszew 2-2 LZS Kurów
Warta II Działoszyn 5-2 WKS II Wieluń
Gal Gaz Galewice 7-1 GLKS Biała
GLKS Strzelce Wielkie 6-0 RKS Rychłocice

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
Jaga Lututów 3-3 RKS Rychłocice
GLKS Biała 2-1 GLKS Strzelce Wielkie
WKS II Wieluń 1-6 Gal Gaz Galewice
LZS Kurów 5-1 Warta II Działoszyn
Baszta Bolesławiec 3-2 LZS Łaszew
LZS Kraszkowice 2-1 GKS Siemkowice
Orzeł Galewice 3-1 LKS Wierzchlas
Zryw Wójcin 5-3 Płomień Makowiska

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: GKS Siemkowice.
 
Płomień Makowiska 0-1 Jaga Lututów
LKS Wierzchlas 4-3 Zryw Wójcin
Sparta Mokrsko 2-2 Orzeł Galewice
LZS Łaszew 1-1 LZS Kraszkowice
Warta II Działoszyn 5-1 Baszta Bolesławiec
Gal Gaz Galewice 6-2 LZS Kurów
GLKS Strzelce Wielkie 3-2 WKS II Wieluń
RKS Rychłocice 4-2 GLKS Biała

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: LZS Łaszew.
 
Jaga Lututów 3-1 GLKS Biała
WKS II Wieluń 4-4 RKS Rychłocice
LZS Kurów 2-4 GLKS Strzelce Wielkie
Baszta Bolesławiec 1-3 Gal Gaz Galewice
LZS Kraszkowice 1-4 Warta II Działoszyn
Orzeł Galewice 3-0 GKS Siemkowice
Zryw Wójcin 3-2 Sparta Mokrsko
Płomień Makowiska 2-4 LKS Wierzchlas

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Warta II Działoszyn.
 
LKS Wierzchlas 5-2 Jaga Lututów
Sparta Mokrsko 7-2 Płomień Makowiska
GKS Siemkowice 2-1 Zryw Wójcin
LZS Łaszew 2-0 Orzeł Galewice
Gal Gaz Galewice 10-0 LZS Kraszkowice
GLKS Strzelce Wielkie 2-0 Baszta Bolesławiec
RKS Rychłocice 4-3 LZS Kurów
GLKS Biała 2-0 WKS II Wieluń

Kolejka 6 - 5-6 września

Pauza: Gal Gaz Galewice.
 
Jaga Lututów 5-1 WKS II Wieluń
LZS Kurów 0-0 GLKS Biała
Baszta Bolesławiec 1-5 RKS Rychłocice
LZS Kraszkowice 1-2 GLKS Strzelce Wielkie
Zryw Wójcin 1-6 LZS Łaszew
Płomień Makowiska 4-2 GKS Siemkowice
LKS Wierzchlas 0-3 Sparta Mokrsko
Warta II Działoszyn 2-0 Orzeł Galewice

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: GLKS Strzelce Wielkie.
 
Sparta Mokrsko 4-5 Jaga Lututów
GKS Siemkowice 5-2 LKS Wierzchlas
LZS Łaszew 2-0 Płomień Makowiska
Warta II Działoszyn 8-1 Zryw Wójcin
Gal Gaz Galewice 5-1 Orzeł Galewice
RKS Rychłocice 2-1 LZS Kraszkowice
GLKS Biała 1-0 Baszta Bolesławiec
WKS II Wieluń 4-0 LZS Kurów

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: RKS Rychłocice.
 
Jaga Lututów 2-4 LZS Kurów
Baszta Bolesławiec 3-6 WKS II Wieluń
LZS Kraszkowice 0-1 GLKS Biała
Orzeł Galewice 3-1 GLKS Strzelce Wielkie
Zryw Wójcin 3-12 Gal Gaz Galewice
Płomień Makowiska 0-3 Warta II Działoszyn
LKS Wierzchlas 1-3 LZS Łaszew
Sparta Mokrsko 4-3 GKS Siemkowice

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: GLKS Biała.
 
GKS Siemkowice 0-4 Jaga Lututów
LZS Łaszew 2-3 Sparta Mokrsko
Warta II Działoszyn 3-0 LKS Wierzchlas
(wo)
goście nie dojechali
Gal Gaz Galewice 9-0 Płomień Makowiska
GLKS Strzelce Wielkie 8-2 Zryw Wójcin
RKS Rychłocice 4-1 Orzeł Galewice
WKS II Wieluń 3-3 LZS Kraszkowice
LZS Kurów 5-1 Baszta Bolesławiec

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Jaga Lututów 2-2 Baszta Bolesławiec
LZS Kraszkowice 5-2 LZS Kurów
Orzeł Galewice 6-1 GLKS Biała
Zryw Wójcin 5-3 RKS Rychłocice
Płomień Makowiska 0-6 GLKS Strzelce Wielkie
LKS Wierzchlas 1-7 Gal Gaz Galewice
Sparta Mokrsko 1-3 Warta II Działoszyn
GKS Siemkowice 1-1 LZS Łaszew

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: LZS Kurów.
 
LZS Łaszew 1-1 Jaga Lututów
Warta II Działoszyn 4-2 GKS Siemkowice
Gal Gaz Galewice 16-1 Sparta Mokrsko
GLKS Strzelce Wielkie 2-2 LKS Wierzchlas
RKS Rychłocice 4-3 Płomień Makowiska
GLKS Biała 3-3 Zryw Wójcin
WKS II Wieluń 4-1 Orzeł Galewice
Baszta Bolesławiec 3-0 LZS Kraszkowice

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Baszta Bolesławiec.
 
Jaga Lututów 1-3 LZS Kraszkowice
Orzeł Galewice 4-4 LZS Kurów
Zryw Wójcin 6-1 WKS II Wieluń
Płomień Makowiska 2-1 GLKS Biała
LKS Wierzchlas 2-1 RKS Rychłocice
Sparta Mokrsko 5-2 GLKS Strzelce Wielkie
GKS Siemkowice 0-6 Gal Gaz Galewice
LZS Łaszew 2-5 Warta II Działoszyn

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: LZS Kraszkowice.
 
Warta II Działoszyn 2-3 Jaga Lututów
Gal Gaz Galewice 8-0 LZS Łaszew
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 GKS Siemkowice
RKS Rychłocice 4-1 Sparta Mokrsko
GLKS Biała 1-2 LKS Wierzchlas
WKS II Wieluń 0-1 Płomień Makowiska
LZS Kurów 1-4 Zryw Wójcin
Baszta Bolesławiec 3-0 Orzeł Galewice

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Jaga Lututów.
 
Orzeł Galewice 5-3 LZS Kraszkowice
Zryw Wójcin 2-2 Baszta Bolesławiec
Płomień Makowiska 4-4 LZS Kurów
LKS Wierzchlas 2-2 WKS II Wieluń
Sparta Mokrsko 4-1 GLKS Biała
GKS Siemkowice 1-4 RKS Rychłocice
LZS Łaszew 3-3 GLKS Strzelce Wielkie
Warta II Działoszyn 1-0 Gal Gaz Galewice

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Orzeł Galewice.
 
Gal Gaz Galewice 5-0 Jaga Lututów
GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Warta II Działoszyn
RKS Rychłocice 3-2 LZS Łaszew
GLKS Biała 3-2 GKS Siemkowice
WKS II Wieluń 2-3 Sparta Mokrsko
LZS Kurów 1-2 LKS Wierzchlas
Baszta Bolesławiec 6-1 Płomień Makowiska
LZS Kraszkowice 2-3 Zryw Wójcin

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Zryw Wójcin.
 
Jaga Lututów 1-1 Orzeł Galewice
Płomień Makowiska 2-0 LZS Kraszkowice
LKS Wierzchlas 5-0 Baszta Bolesławiec
Sparta Mokrsko 3-3 LZS Kurów
GKS Siemkowice 3-0 WKS II Wieluń 29 listopada
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LZS Łaszew 3-1 GLKS Biała
Warta II Działoszyn 5-3 RKS Rychłocice
Gal Gaz Galewice 5-1 GLKS Strzelce Wielkie

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Płomień Makowiska.
 
GLKS Strzelce Wielkie 7-2 Jaga Lututów
RKS Rychłocice 2-5 Gal Gaz Galewice
GLKS Biała 1-6 Warta II Działoszyn
WKS II Wieluń 1-3 LZS Łaszew
LZS Kurów 2-3 GKS Siemkowice
Baszta Bolesławiec 4-1 Sparta Mokrsko
LZS Kraszkowice 1-1 LKS Wierzchlas
Orzeł Galewice 6-4 Zryw Wójcin

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Jaga Lututów 10-1 Zryw Wójcin
Orzeł Galewice 7-2 Płomień Makowiska
LZS Kraszkowice 2-3 Sparta Mokrsko
Baszta Bolesławiec 4-0 GKS Siemkowice
LZS Kurów 6-0 LZS Łaszew
GLKS Biała 0-10 Gal Gaz Galewice 7 kwietnia
RKS Rychłocice 4-0 GLKS Strzelce Wielkie
LKS Wierzchlas 2-5 Warta II Działoszyn

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Pauza: WKS II Wieluń.
 
RKS Rychłocice 2-1 Jaga Lututów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
GLKS Strzelce Wielkie 4-2 GLKS Biała
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Warta II Działoszyn 1-0 LZS Kurów
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
LZS Łaszew 3-1 Baszta Bolesławiec
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
GKS Siemkowice 3-0 LZS Kraszkowice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Płomień Makowiska 0-4 Zryw Wójcin
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Orzeł Galewice 4-1 Sparta Mokrsko
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Gal Gaz Galewice 3-2 LKS Wierzchlas
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 20 - 27-28 marca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Jaga Lututów 2-1 Płomień Makowiska
LZS Kraszkowice 4-0 LZS Łaszew
Baszta Bolesławiec 1-3 Warta II Działoszyn
LZS Kurów 0-7 Gal Gaz Galewice
GLKS Biała 0-1 RKS Rychłocice
GKS Siemkowice 4-1 Orzeł Galewice
Sparta Mokrsko 4-3 Zryw Wójcin
LKS Wierzchlas 0-4 GLKS Strzelce Wielkie

Kolejka 21 - 5-6 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
GLKS Biała 2-1 Jaga Lututów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GLKS Strzelce Wielkie 6-0 LZS Kurów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gal Gaz Galewice 3-0 Baszta Bolesławiec
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warta II Działoszyn 2-1 LZS Kraszkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Makowiska 0-3 Sparta Mokrsko
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zryw Wójcin 5-1 GKS Siemkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Galewice 4-3 LZS Łaszew
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
RKS Rychłocice 1-1 LKS Wierzchlas
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 22 - 13 czerwca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Orzeł Galewice 2-1 Warta II Działoszyn
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kraszkowice 2-4 Gal Gaz Galewice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Baszta Bolesławiec 4-0 GLKS Strzelce Wielkie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Kurów 3-1 RKS Rychłocice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Łaszew 4-2 Zryw Wójcin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Siemkowice 2-2 Płomień Makowiska
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jaga Lututów 1-3 Sparta Mokrsko
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wierzchlas 2-0 GLKS Biała
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (20 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Jaga Lututów 2-2 LKS Wierzchlas
GLKS Biała 3-4 LZS Kurów
RKS Rychłocice 5-2 Baszta Bolesławiec
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 LZS Kraszkowice
Płomień Makowiska 2-2 LZS Łaszew
Zryw Wójcin 1-3 Warta II Działoszyn
Orzeł Galewice 1-6 Gal Gaz Galewice
GKS Siemkowice 0-0 Sparta Mokrsko

Kolejka 24 - 1-2 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LZS Kraszkowice 1-2 RKS Rychłocice
Baszta Bolesławiec 4-1 GLKS Biała
GLKS Strzelce Wielkie 4-0 Orzeł Galewice
Gal Gaz Galewice 8-1 Zryw Wójcin
Warta II Działoszyn 2-0 Płomień Makowiska
Jaga Lututów 0-0 GKS Siemkowice
Sparta Mokrsko 6-2 LZS Łaszew
LKS Wierzchlas 3-1 LZS Kurów

Kolejka 25 - 8-9 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LZS Kurów 3-4 Jaga Lututów
GLKS Biała 3-1 LZS Kraszkowice
Płomień Makowiska 0-5 Gal Gaz Galewice
Zryw Wójcin 3-4 GLKS Strzelce Wielkie
Orzeł Galewice 2-2 RKS Rychłocice
Warta II Działoszyn 2-4 Sparta Mokrsko
LZS Łaszew 3-3 GKS Siemkowice
Baszta Bolesławiec 4-1 LKS Wierzchlas

Kolejka 26 - 15-16 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Baszta Bolesławiec 5-4 LZS Kurów
GLKS Biała 1-3 Orzeł Galewice
RKS Rychłocice 5-2 Zryw Wójcin
w Wójcinie; RKS gospodarzem
GLKS Strzelce Wielkie 5-1 Płomień Makowiska
Jaga Lututów 3-1 LZS Łaszew
GKS Siemkowice 1-2 Warta II Działoszyn 9 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 5-5 Gal Gaz Galewice
LKS Wierzchlas 2-0 LZS Kraszkowice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 22-23 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LKS Wierzchlas 4-1 Orzeł Galewice
Baszta Bolesławiec 2-2 Jaga Lututów 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 2-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / przywrócono wynik z boiska
LZS Kurów 5-0 LZS Kraszkowice
Płomień Makowiska 4-3 RKS Rychłocice
Zryw Wójcin 0-1 GLKS Biała
GLKS Strzelce Wielkie 6-2 Sparta Mokrsko
Gal Gaz Galewice 8-1 GKS Siemkowice
Warta II Działoszyn 5-2 LZS Łaszew

Kolejka 28 - 29-30 maja

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Zryw Wójcin 2-2 LKS Wierzchlas
LZS Kraszkowice 5-1 Baszta Bolesławiec
LZS Kurów 4-3 Orzeł Galewice
GLKS Biała 5-1 Płomień Makowiska
Jaga Lututów 0-1 Warta II Działoszyn
LZS Łaszew 4-2 Gal Gaz Galewice
GKS Siemkowice 2-1 GLKS Strzelce Wielkie
Sparta Mokrsko 7-2 RKS Rychłocice

Kolejka 29 - 3 czerwca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LKS Wierzchlas 0-3 Płomień Makowiska
LZS Kraszkowice 1-4 Jaga Lututów
Zryw Wójcin 0-2 LZS Kurów
Orzeł Galewice 5-2 Baszta Bolesławiec
GLKS Biała 3-1 Sparta Mokrsko
RKS Rychłocice 4-1 GKS Siemkowice
GLKS Strzelce Wielkie 3-0 LZS Łaszew
Gal Gaz Galewice 5-0 Warta II Działoszyn

Kolejka 30 - 5-6 czerwca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
Sparta Mokrsko 4-1 LKS Wierzchlas
LZS Kraszkowice 4-4 Orzeł Galewice
Baszta Bolesławiec 2-4 Zryw Wójcin
LZS Kurów 3-1 Płomień Makowiska
Jaga Lututów 1-4 Gal Gaz Galewice
Warta II Działoszyn 1-1 GLKS Strzelce Wielkie
LZS Łaszew 6-0 RKS Rychłocice
GKS Siemkowice 2-1 GLKS Biała

Kolejka 31 - 20 czerwca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LKS Wierzchlas 0-2 GKS Siemkowice
Płomień Makowiska 3-2 Baszta Bolesławiec
Zryw Wójcin 4-1 LZS Kraszkowice
Orzeł Galewice 2-3 Jaga Lututów
LZS Kurów 3-3 Sparta Mokrsko
GLKS Biała 0-4 LZS Łaszew
RKS Rychłocice 1-1 Warta II Działoszyn
GLKS Strzelce Wielkie 3-3 Gal Gaz Galewice

REKLAMA

Kolejka 32 - 27 czerwca

Pauza: WKS II Wieluń.
 
LZS Łaszew 2-1 LKS Wierzchlas
LZS Kraszkowice 2-2 Płomień Makowiska
Jaga Lututów 0-3 GLKS Strzelce Wielkie
Gal Gaz Galewice 11-0 RKS Rychłocice
Warta II Działoszyn 6-1 GLKS Biała
GKS Siemkowice 3-1 LZS Kurów
Sparta Mokrsko 8-0 Baszta Bolesławiec
Zryw Wójcin 2-5 Orzeł Galewice

Klasa okręgowa 2009/2010 (Sieradz)

Klasa A 2009/2010 (Sieradz II)

Klasa B 2009/2010 (Sieradz I)
Klasa B 2009/2010 (Sieradz II)
Klasa B 2009/2010 (Sieradz III)
Klasa B 2009/2010 (Sieradz IV)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas