[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pilica Przedbórz 38 78 24 6 8 66-37 13 3 3 38-16 11 3 5 28-21
2.  Ceramika Opoczno 38 73 21 10 7 82-40 14 4 1 54-16 7 6 6 28-24
3.  Unia Skierniewice 38 72 23 3 12 85-40 14 2 3 61-20 9 1 9 24-20
4.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 38 71 22 5 11 89-62 14 2 3 59-23 8 3 8 30-39
5.  Zjednoczeni Stryków 38 69 20 9 9 72-40 10 5 4 42-21 10 4 5 30-19
6.  Zawisza Pajęczno 38 68 20 8 10 61-49 10 5 4 31-23 10 3 6 30-26
7.  Widzew II Łódź 38 65 19 8 11 83-43 13 3 3 52-19 6 5 8 31-24
8.  KS Paradyż 38 63 17 12 9 72-46 10 4 5 40-20 7 8 4 32-26
9.  Łódzki KS II 38 61 18 7 13 67-58 10 1 8 36-24 8 6 5 31-34
10.  UKS SMS II Łódź 38 60 18 6 14 66-54 12 2 5 41-22 6 4 9 25-32
11.  Woy Bukowiec Opoczyński 38 58 16 10 12 59-59 9 6 4 28-28 7 4 8 31-31 2 3 1 0 1 5-4
12.  Zawisza Rzgów 38 58 17 7 14 63-54 10 3 6 33-25 7 4 8 30-29 2 3 1 0 1 4-5
13.  WKS Wieluń 38 53 16 5 17 62-60 9 3 7 40-30 7 2 10 22-30
14.  Boruta Zgierz 38 49 15 4 19 53-56 10 2 7 27-20 5 2 12 26-36
15.  Czarni Rząśnia 38 44 12 8 18 57-77 8 5 6 33-34 4 3 12 24-43
16.  AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 38 43 13 4 21 63-88 7 1 11 32-44 6 3 10 31-44
17.  Włókniarz Moszczenica 38 30 8 6 24 48-86 4 5 10 24-29 4 1 14 24-57
18.  Mazovia Rawa Mazowiecka 38 29 9 2 27 37-94 7 1 11 22-32 2 1 16 15-62
19.  Pelikan II Łowicz 38 16 4 4 30 28-99 1 4 14 10-38 3 0 16 18-61
20.  Pogoń Łask Kolumna 38 15 3 6 29 22-93 1 4 14 7-41 2 2 15 15-52
Czarni Rząśnia rozgrywają swoje mecze w Białej Pajęczańskiej.
Woy Bukowiec Opoczyński rozgrywa swoje mecze w Sobawinach.
Pogoń Łask Kolumna wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Pilica Przedbórz    4-0 3-1 1-0 0-0 3-1 2-1 0-0 0-1 3-1 1-1 0-4 1-0 3-1 1-2 3-0 1-0 5-0 4-3 3-0* 
 2 Ceramika Opoczno2-1     0-0 2-1 3-0 0-1 1-1 4-1 1-1 3-2 2-2 6-1 1-0 3-1 4-2 8-2 4-0 2-0 5-0 3-0* 
 3 Unia Skierniewice1-2 3-1     7-1 4-0 1-0 3-1 1-1 4-2 2-4 4-0 1-0 5-1 6-2 1-3 3-1 4-0 6-0 4-0 1-1 
 4 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-3 1-0 2-4     1-0 1-1 2-0 3-4 6-0 4-0 1-0 2-0 5-0 4-3 2-2 6-2 8-1 3-2 3-1 3-0* 
 5 Zjednoczeni Stryków1-2 1-1 2-0 0-1     2-0 1-1 1-1 1-1 3-1 3-1 2-2 0-1 5-0 2-0 1-3 3-1 7-2 3-0 4-3 
 6 Zawisza Pajęczno4-0 1-3 1-0 2-2 3-1     3-2 0-0 0-2 3-0 1-4 1-5 0-0 1-0 1-1 2-2 1-0 2-0 3-0* 2-1 
 7 Widzew II Łódź2-0 1-1 2-1 5-0 0-1 0-1     1-1 3-3 3-1 0-1 2-1 4-2 2-1 4-1 1-0 8-1 6-2 2-1 6-0 
 8 KS Paradyż0-2 0-1 2-1 0-2 0-0 5-2 2-1     2-3 1-1 1-1 3-2 2-0 0-1 5-1 1-1 5-0 3-0 4-0 4-1 
 9 Łódzki KS II0-1 2-0 0-1 4-2 0-1 1-4 0-2 4-1     1-1 3-0 4-1 0-1 1-3 2-0 3-4 2-1 3-1 3-0 3-0* 
 10 UKS SMS II Łódź0-2 2-1 1-0 3-0 0-2 5-0 1-1 1-1 3-4     3-1 0-4 2-0 1-0 2-0 3-2 5-2 0-1 6-1 3-0* 
 11 Woy Bukowiec Opoczyński1-0 1-1 1-0 1-2 2-2 1-1 0-5 2-2 2-0 0-0     3-1 2-1 3-2 1-1 0-4 2-4 1-0 3-1 2-1 
 12 Zawisza Rzgów0-1 1-1 0-1 2-6 1-1 1-2 1-0 3-2 1-2 3-1 3-2     2-1 1-0 2-1 0-0 2-3 3-1 4-0 3-0* 
 13 WKS Wieluń2-2 2-1 2-1 6-1 1-5 1-2 2-2 0-2 0-2 1-2 1-0 1-3     3-2 5-1 1-2 2-2 2-0 5-0 3-0* 
 14 Boruta Zgierz0-1 2-4 0-2 0-2 2-1 0-3 1-0 0-0 2-0 1-3 2-1 1-1 2-0     2-1 3-0 2-0 5-0 0-1 2-0 
 15 Czarni Rząśnia0-3 2-2 1-2 0-3 0-1 2-1 2-2 0-2 3-0 1-3 2-2 2-1 2-2 2-1     3-2 2-1 2-1 4-2 3-3 
 16 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź2-1 0-2 1-2 3-1 1-6 0-3 2-1 1-2 2-4 1-0 1-4 0-0 1-2 0-3 3-1     3-2 8-2 2-4 1-4 
 17 Włókniarz Moszczenica2-3 0-2 1-4 1-1 0-1 2-2 0-1 1-2 1-1 0-0 2-3 1-2 1-4 0-0 3-1 4-0     3-0 2-1 0-1 
 18 Mazovia Rawa Mazowiecka0-2 0-5 1-0 2-3 1-3 1-2 0-2 3-2 1-1 1-0 1-2 0-1 0-2 1-3 2-1 1-0 3-1     1-2 3-0* 
 19 Pelikan II Łowicz1-1 0-1 0-1 0-2 0-2 0-1 1-5 1-5 0-2 1-3 0-3 0-0 0-4 0-0 1-2 1-3 0-2 1-1     3-0* 
 20 Pogoń Łask Kolumna1-1 1-1 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 0-2 0-3* 0-1 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 3-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Włókniarz Moszczenica 1-2 KS Paradyż 15 sierpnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 UKS SMS II Łódź 15 sierpnia, 17:00
Widzew II Łódź 6-0 Pogoń Łask Kolumna 15 sierpnia, 15:00
w Głownie
WKS Wieluń 5-1 Czarni Rząśnia 15 sierpnia, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 sierpnia, 15:00
Zawisza Rzgów 1-1 Zjednoczeni Stryków 15 sierpnia, 16:00
Zawisza Pajęczno 1-3 Ceramika Opoczno 15 sierpnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 15 sierpnia, 11:00
Unia Skierniewice 1-2 Pilica Przedbórz 15 sierpnia, 16:00
Łódzki KS II 1-3 Boruta Zgierz 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

KS Paradyż 0-1 Boruta Zgierz 19 sierpnia, 17:30
Pilica Przedbórz 0-1 Łódzki KS II 19 sierpnia, 17:30
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Unia Skierniewice 19 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 5-0 Pelikan II Łowicz 19 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Zawisza Pajęczno 19 sierpnia, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Zawisza Rzgów 19 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 3-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 0-1 WKS Wieluń 19 sierpnia, 17:00
UKS SMS II Łódź 1-1 Widzew II Łódź 19 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Mazovia Rawa Mazowiecka 3-2 KS Paradyż 22 sierpnia, 14:00
Widzew II Łódź 8-1 Włókniarz Moszczenica 22 sierpnia, 15:00
w Głownie
WKS Wieluń 1-2 UKS SMS II Łódź 22 sierpnia, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-4 Pogoń Łask Kolumna 22 sierpnia, 15:00
Zawisza Rzgów 2-1 Czarni Rząśnia 22 sierpnia, 16:00
Zawisza Pajęczno 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 sierpnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Zjednoczeni Stryków 23 sierpnia, 16:00
Unia Skierniewice 3-1 Ceramika Opoczno 22 sierpnia, 15:40
Łódzki KS II 3-0 Woy Bukowiec Opoczyński 22 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 0-1 Pilica Przedbórz 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

KS Paradyż 0-2 Pilica Przedbórz 26 sierpnia, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 3-2 Boruta Zgierz 26 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 1-1 Łódzki KS II 26 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Unia Skierniewice 26 sierpnia, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Pelikan II Łowicz 26 sierpnia, 17:00
w Kwiatkowicach
Czarni Rząśnia 2-1 Zawisza Pajęczno 26 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 0-1 Zawisza Rzgów 26 sierpnia, 17:00
UKS SMS II Łódź 3-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-4 WKS Wieluń 26 sierpnia, 17:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Widzew II Łódź 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Widzew II Łódź 1-1 KS Paradyż 30 sierpnia, 11:00
WKS Wieluń 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 29 sierpnia, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-2 Włókniarz Moszczenica 29 sierpnia, 15:00
Zawisza Rzgów 3-1 UKS SMS II Łódź 28 sierpnia, 17:00
ze względu na "Dni Rzgowa" mecz w Łodzi
Zawisza Pajęczno 2-1 Pogoń Łask Kolumna 29 sierpnia, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-2 Czarni Rząśnia 30 sierpnia, 16:00
Unia Skierniewice 7-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 sierpnia, 17:00
Łódzki KS II 0-1 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia, 17:00
w Strykowie
Boruta Zgierz 2-4 Ceramika Opoczno 29 sierpnia, 16:00
Pilica Przedbórz 1-1 Woy Bukowiec Opoczyński 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 2 września

KS Paradyż 1-1 Woy Bukowiec Opoczyński 2 września, 17:00
Ceramika Opoczno 2-1 Pilica Przedbórz 2 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Boruta Zgierz 2 września, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-0 Łódzki KS II 2 września, 17:00
w Kwiatkowicach
Czarni Rząśnia 1-2 Unia Skierniewice 2 września, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 3-1 Pelikan II Łowicz 2 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-2 Zawisza Rzgów 2 września, 17:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 września, 17:00
Widzew II Łódź 4-2 WKS Wieluń 2 września, 15:00
Zawisza Pajęczno 3-0 UKS SMS II Łódź 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

WKS Wieluń 0-2 KS Paradyż 5 września, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 Widzew II Łódź 5 września, 15:00
Zawisza Rzgów 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 września, 16:00
Zawisza Pajęczno 1-0 Włókniarz Moszczenica 5 września, 16:30
Pelikan II Łowicz 1-3 UKS SMS II Łódź 6 września, 11:00
Unia Skierniewice 1-1 Pogoń Łask Kolumna 5 września, 15:00
Łódzki KS II 2-0 Czarni Rząśnia 6 września, 14:00
Boruta Zgierz 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 września, 16:00
Pilica Przedbórz 0-0 Zjednoczeni Stryków 5 września, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Ceramika Opoczno 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

KS Paradyż 0-1 Ceramika Opoczno 13 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Woy Bukowiec Opoczyński 12 września, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 Pilica Przedbórz 11 września, 16:30
w Kwiatkowicach
Czarni Rząśnia 2-1 Boruta Zgierz 13 września, 14:00
Pogoń Łask Kolumna 2-2 Łódzki KS II 12 września, 16:00
UKS SMS II Łódź 1-0 Unia Skierniewice 11 września, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 Pelikan II Łowicz 13 września, 16:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Zawisza Pajęczno 12 września, 17:00
Widzew II Łódź 2-1 Zawisza Rzgów 12 września, 15:00
WKS Wieluń 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 12 września, 17:00

Kolejka 9 - 16 września

AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 KS Paradyż 16 września, 16:00
Zawisza Rzgów 2-1 WKS Wieluń 16 września, 16:30
Zawisza Pajęczno 3-2 Widzew II Łódź 16 września, 16:30
Pelikan II Łowicz 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 16 września, 17:00
Unia Skierniewice 4-0 Włókniarz Moszczenica 16 września, 15:00
Łódzki KS II 1-1 UKS SMS II Łódź 16 września, 19:00
Boruta Zgierz 2-0 Pogoń Łask Kolumna 16 września, 17:00
Pilica Przedbórz 1-2 Czarni Rząśnia 16 września, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 września, 16:00
Ceramika Opoczno 3-0 Zjednoczeni Stryków 16 września, 16:30

Kolejka 10 - 19-20 września

KS Paradyż 0-0 Zjednoczeni Stryków 20 września, 17:00
Czarni Rząśnia 2-2 Woy Bukowiec Opoczyński 20 września, 14:00
Pogoń Łask Kolumna 1-1 Pilica Przedbórz 19 września, 16:00
UKS SMS II Łódź 1-0 Boruta Zgierz 20 września, 11:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Łódzki KS II 20 września, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Unia Skierniewice 19 września, 17:00
Widzew II Łódź 2-1 Pelikan II Łowicz 19 września, 11:00
WKS Wieluń 1-2 Zawisza Pajęczno 19 września, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-0 Zawisza Rzgów 19 września, 15:00
Ceramika Opoczno 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 września, 16:00

Kolejka 11 - 26-27 września

Zawisza Rzgów 3-2 KS Paradyż 26 września, 15:30
Zawisza Pajęczno 2-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 26 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-4 WKS Wieluń 27 września, 16:00
Unia Skierniewice 3-1 Widzew II Łódź 26 września, 15:00
Boruta Zgierz 2-0 Włókniarz Moszczenica 26 września, 16:00
Pilica Przedbórz 3-1 UKS SMS II Łódź 26 września, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Pogoń Łask Kolumna 26 września, 16:00
Ceramika Opoczno 4-2 Czarni Rząśnia 26 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 września, 17:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-1 Łódzki KS II 26 września, 16:00

Kolejka 12 - 30 września

KS Paradyż 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 września, 17:00
Czarni Rząśnia 0-1 Zjednoczeni Stryków 30 września, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 1-1 Ceramika Opoczno 30 września, 16:00
UKS SMS II Łódź 3-1 Woy Bukowiec Opoczyński 30 września, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-3 Pilica Przedbórz 30 września, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Boruta Zgierz 30 września, 16:30
Widzew II Łódź 3-3 Łódzki KS II 30 września, 15:00
WKS Wieluń 2-1 Unia Skierniewice 30 września, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-4 Pelikan II Łowicz 30 września, 16:00
Zawisza Rzgów 1-2 Zawisza Pajęczno 30 września, 16:00

Kolejka 13 - 3-4 października

Zawisza Pajęczno 0-0 KS Paradyż 3 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-0 Zawisza Rzgów 3 października, 11:00
Unia Skierniewice 3-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3 października, 14:00
Łódzki KS II 0-1 WKS Wieluń 4 października, 12:00
Boruta Zgierz 1-0 Widzew II Łódź 3 października, 11:00
Pilica Przedbórz 5-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 października, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-4 Włókniarz Moszczenica 4 października, 15:00
Ceramika Opoczno 3-2 UKS SMS II Łódź 3 października, 15:30
Zjednoczeni Stryków 4-3 Pogoń Łask Kolumna 3 października, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 października, 15:00
w Białej Pajęczańskiej

Kolejka 14 - 10-11 października

KS Paradyż 5-1 Czarni Rząśnia 11 października, 15:00
Pogoń Łask Kolumna 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 października, 16:00
UKS SMS II Łódź 0-2 Zjednoczeni Stryków 10 października, 15:00
Włókniarz Moszczenica 0-2 Ceramika Opoczno 11 października, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Woy Bukowiec Opoczyński 10 października, 16:00
Widzew II Łódź 2-0 Pilica Przedbórz 11 października, 11:00
WKS Wieluń 3-2 Boruta Zgierz 10 października, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-4 Łódzki KS II 10 października, 15:00
Zawisza Rzgów 0-1 Unia Skierniewice 10 października, 15:00
Zawisza Pajęczno 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu choroby piłkarzy gości

Kolejka 15 - 17-18 października

Pelikan II Łowicz 1-5 KS Paradyż 18 października, 11:00 (200)
Unia Skierniewice 1-0 Zawisza Pajęczno 17 października, 15:00
Łódzki KS II 4-1 Zawisza Rzgów 18 października, 12:00
Boruta Zgierz 3-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 17 października, 15:00
Pilica Przedbórz 1-0 WKS Wieluń 17 października, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-5 Widzew II Łódź 18 października, 15:00
Ceramika Opoczno 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 17 października, 15:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Włókniarz Moszczenica 17 października, 15:30
Czarni Rząśnia 3-3 Pogoń Łask Kolumna 18 października, 14:00
UKS SMS II Łódź 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 października, 11:00

Kolejka 16 - 24-25 października

KS Paradyż 4-1 Pogoń Łask Kolumna 25 października, 15:00
UKS SMS II Łódź 2-0 Czarni Rząśnia 25 października, 11:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 października, 14:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Zjednoczeni Stryków 24 października, 15:00
Widzew II Łódź 1-1 Ceramika Opoczno 24 października, 15:00
WKS Wieluń 1-0 Woy Bukowiec Opoczyński 24 października, 14:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 Pilica Przedbórz 24 października, 15:00
Zawisza Rzgów 1-0 Boruta Zgierz 24 października, 14:30
Zawisza Pajęczno 0-2 Łódzki KS II 24 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Unia Skierniewice 25 października, 16:00

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Unia Skierniewice 1-1 KS Paradyż 7 listopada, 14:00
Łódzki KS II 3-0 Pelikan II Łowicz 8 listopada, 13:30
Boruta Zgierz 0-3 Zawisza Pajęczno 7 listopada, 14:00
Pilica Przedbórz 0-4 Zawisza Rzgów 7 listopada, 14:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-4 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 8 listopada, 14:00
Ceramika Opoczno 1-0 WKS Wieluń 7 listopada, 14:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Widzew II Łódź 7 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 8 listopada, 11:00
Czarni Rząśnia 2-1 Włókniarz Moszczenica 7 listopada, 14:00
Pogoń Łask Kolumna 0-2 UKS SMS II Łódź 7 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 11 listopada

KS Paradyż 1-1 UKS SMS II Łódź 11 listopada, 13:30
Włókniarz Moszczenica 0-1 Pogoń Łask Kolumna 11 listopada, 13:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Czarni Rząśnia 11 listopada, 13:00
Widzew II Łódź 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 listopada, 11:00
WKS Wieluń 1-5 Zjednoczeni Stryków 11 listopada, 13:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 Ceramika Opoczno 30 października, 14:00
Zawisza Rzgów 3-2 Woy Bukowiec Opoczyński 11 listopada, 13:00
w Gutowie Małym
Zawisza Pajęczno 4-0 Pilica Przedbórz 11 listopada, 13:00
Pelikan II Łowicz 0-0 Boruta Zgierz 3 listopada, 18:00
Unia Skierniewice 4-2 Łódzki KS II 11 listopada, 14:00

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Łódzki KS II 4-1 KS Paradyż 14 listopada, 12:00
Boruta Zgierz 0-2 Unia Skierniewice 14 listopada, 13:30
Pilica Przedbórz 4-3 Pelikan II Łowicz 14 listopada, 14:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Zawisza Pajęczno 15 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 6-1 Zawisza Rzgów 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) goście nie dojechali
Zjednoczeni Stryków 1-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 14 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 WKS Wieluń 14 listopada, 13:30
Czarni Rząśnia 2-2 Widzew II Łódź 15 listopada, 13:00
Pogoń Łask Kolumna 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 14 listopada, 14:00
UKS SMS II Łódź 5-2 Włókniarz Moszczenica 15 listopada, 11:00

Kolejka 20 - 20-21 marca

KS Paradyż 5-0 Włókniarz Moszczenica 20 marca, 14:00
UKS SMS II Łódź 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 21 marca, 11:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Widzew II Łódź
(wo)
Czarni Rząśnia 2-2 WKS Wieluń 21 marca, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 20 marca, 15:00
na sztucznym boisku
Zjednoczeni Stryków 2-2 Zawisza Rzgów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ceramika Opoczno 0-1 Zawisza Pajęczno 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Woy Bukowiec Opoczyński 3-1 Pelikan II Łowicz 21 marca, 15:00
Pilica Przedbórz 3-1 Unia Skierniewice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Boruta Zgierz 2-0 Łódzki KS II 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 27-28 marca

Boruta Zgierz 0-0 KS Paradyż 27 marca, 15:00
Łódzki KS II 0-1 Pilica Przedbórz 27 marca, 15:00
Unia Skierniewice 4-0 Woy Bukowiec Opoczyński 27 marca, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Ceramika Opoczno 28 marca, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-1 Zjednoczeni Stryków 27 marca, 15:00
Zawisza Rzgów 2-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-1 Czarni Rząśnia 27 marca, 15:00
WKS Wieluń 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Widzew II Łódź 3-1 UKS SMS II Łódź 28 marca, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Włókniarz Moszczenica 27 marca, 15:00

Kolejka 22 - 3 kwietnia

KS Paradyż 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 kwietnia, 11:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Widzew II Łódź 3 kwietnia, 14:00
UKS SMS II Łódź 2-0 WKS Wieluń 1 kwietnia, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź
(wo)
Czarni Rząśnia 2-1 Zawisza Rzgów 1 kwietnia, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Zawisza Pajęczno 2 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Pelikan II Łowicz 3 kwietnia, 13:00
Ceramika Opoczno 0-0 Unia Skierniewice 3 kwietnia, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Łódzki KS II 3 kwietnia, 14:00
Pilica Przedbórz 3-1 Boruta Zgierz 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 26 maja

Pilica Przedbórz 0-0 KS Paradyż 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Boruta Zgierz 2-1 Woy Bukowiec Opoczyński 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Łódzki KS II 2-0 Ceramika Opoczno 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Skierniewice 4-0 Zjednoczeni Stryków 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pelikan II Łowicz 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zawisza Pajęczno 1-1 Czarni Rząśnia 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zawisza Rzgów 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-0 UKS SMS II Łódź 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
WKS Wieluń 2-2 Włókniarz Moszczenica 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Widzew II Łódź 6-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 24 - 12 czerwca

KS Paradyż 2-1 Widzew II Łódź 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 WKS Wieluń 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Włókniarz Moszczenica 4-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
UKS SMS II Łódź 0-4 Zawisza Rzgów 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Zawisza Pajęczno
(wo)
Czarni Rząśnia 4-2 Pelikan II Łowicz 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-4 Unia Skierniewice 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zjednoczeni Stryków 1-1 Łódzki KS II 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ceramika Opoczno 3-1 Boruta Zgierz 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Pilica Przedbórz 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 25 - 16 czerwca

UKS SMS II Łódź 5-0 Zawisza Pajęczno 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Woy Bukowiec Opoczyński 2-2 KS Paradyż 19 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pilica Przedbórz 4-0 Ceramika Opoczno 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Boruta Zgierz 2-1 Zjednoczeni Stryków 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Łódzki KS II 4-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Skierniewice 1-3 Czarni Rząśnia 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pelikan II Łowicz 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Zawisza Rzgów 2-3 Włókniarz Moszczenica 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 8-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
WKS Wieluń 2-2 Widzew II Łódź 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 26 - 24-25 kwietnia

KS Paradyż 2-0 WKS Wieluń 24 kwietnia, 16:00
Widzew II Łódź 1-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 24 kwietnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-1 Zawisza Rzgów 24 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Zawisza Pajęczno 25 kwietnia, 16:00
UKS SMS II Łódź 6-1 Pelikan II Łowicz 24 kwietnia, 11:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Unia Skierniewice
(wo)
Czarni Rząśnia 3-0 Łódzki KS II 24 kwietnia, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-3 Boruta Zgierz 24 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 1-2 Pilica Przedbórz 24 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 2-2 Woy Bukowiec Opoczyński 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 28 kwietnia

Ceramika Opoczno 4-1 KS Paradyż 28 kwietnia, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-2 Zjednoczeni Stryków 28 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 kwietnia, 17:00
Boruta Zgierz 2-1 Czarni Rząśnia 28 kwietnia, 17:00
Łódzki KS II 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Unia Skierniewice 2-4 UKS SMS II Łódź 28 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Włókniarz Moszczenica 29 kwietnia, 17:30
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Zawisza Pajęczno 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 28 kwietnia, 17:00
Zawisza Rzgów 1-0 Widzew II Łódź 28 kwietnia, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 WKS Wieluń 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 28 - 1-2 maja

KS Paradyż 1-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1 maja, 17:00
WKS Wieluń 1-3 Zawisza Rzgów 30 kwietnia, 17:30
Widzew II Łódź 0-1 Zawisza Pajęczno 2 maja, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Pelikan II Łowicz 1 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-4 Unia Skierniewice 2 maja, 17:00
UKS SMS II Łódź 3-4 Łódzki KS II 1 maja, 11:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Boruta Zgierz
(wo)
Czarni Rząśnia 0-3 Pilica Przedbórz 2 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Woy Bukowiec Opoczyński 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 Ceramika Opoczno 1 maja, 16:00

Kolejka 29 - 5 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Ceramika Opoczno 5 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-1 KS Paradyż 5 maja, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Czarni Rząśnia 5 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Boruta Zgierz 1-3 UKS SMS II Łódź 5 maja, 17:00
Łódzki KS II 2-1 Włókniarz Moszczenica 5 maja, 15:00
Unia Skierniewice 6-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-5 Widzew II Łódź 5 maja, 17:00
Zawisza Pajęczno 0-0 WKS Wieluń 5 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 0-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 5 maja, 17:30

Kolejka 30 - 8-9 maja

Łódzki KS II 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 8 maja, 16:00
KS Paradyż 3-2 Zawisza Rzgów 8 maja, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-3 Zawisza Pajęczno 8 maja, 15:00
WKS Wieluń 5-0 Pelikan II Łowicz 8 maja, 16:00
Widzew II Łódź 2-1 Unia Skierniewice 9 maja, 11:00
Włókniarz Moszczenica 0-0 Boruta Zgierz 9 maja, 17:00
UKS SMS II Łódź 0-2 Pilica Przedbórz 8 maja, 11:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński
(wo)
Czarni Rząśnia 2-2 Ceramika Opoczno 8 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Zjednoczeni Stryków 8 maja, 17:00

Kolejka 31 - 15-16 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-4 KS Paradyż 15 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Czarni Rząśnia 15 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Woy Bukowiec Opoczyński 0-0 UKS SMS II Łódź 16 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 1-0 Włókniarz Moszczenica 15 maja, 17:00
Boruta Zgierz 5-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 maja, 16:00
Łódzki KS II 0-2 Widzew II Łódź 16 maja
Unia Skierniewice 5-1 WKS Wieluń 15 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 16 maja, 11:00
Zawisza Pajęczno 1-5 Zawisza Rzgów 15 maja, 17:00

Kolejka 32 - 19 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Czarni Rząśnia 19 maja, 16:00
KS Paradyż 5-2 Zawisza Pajęczno 19 maja, 17:00
w Łodzi, na boisku ChKS
Zawisza Rzgów 4-0 Pelikan II Łowicz 19 maja, 17:30
w Gutowie Małym
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-2 Unia Skierniewice 19 maja, 16:00
WKS Wieluń 0-2 Łódzki KS II 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Widzew II Łódź 2-1 Boruta Zgierz 19 maja, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-2 Pilica Przedbórz 19 maja, 16:00
Włókniarz Moszczenica 2-3 Woy Bukowiec Opoczyński 19 maja, 17:00
UKS SMS II Łódź 2-1 Ceramika Opoczno 19 maja, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Zjednoczeni Stryków
(wo)

Kolejka 33 - 22-23 maja

Czarni Rząśnia 0-2 KS Paradyż 22 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Zjednoczeni Stryków 3-1 UKS SMS II Łódź 22 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 4-0 Włókniarz Moszczenica 22 maja, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 22 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 2-1 Widzew II Łódź 22 maja, 17:00
Boruta Zgierz 2-0 WKS Wieluń 22 maja, 16:00
Łódzki KS II 3-4 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 22 maja, 16:00
Unia Skierniewice 1-0 Zawisza Rzgów 22 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Zawisza Pajęczno 23 maja, 11:00

Kolejka 34 - 29-30 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 UKS SMS II Łódź 29 maja, 17:00
KS Paradyż 4-0 Pelikan II Łowicz 29 maja, 17:30
Zawisza Pajęczno 1-0 Unia Skierniewice 29 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 1-2 Łódzki KS II 29 maja, 15:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-3 Boruta Zgierz 29 maja, 15:00
WKS Wieluń 2-2 Pilica Przedbórz 29 maja, 17:00
Widzew II Łódź 0-1 Woy Bukowiec Opoczyński 30 maja, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-5 Ceramika Opoczno 29 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-1 Zjednoczeni Stryków 30 maja, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Czarni Rząśnia
(wo)

Kolejka 35 - 2 czerwca

Pogoń Łask Kolumna 0-3 KS Paradyż
(wo)
Czarni Rząśnia 1-3 UKS SMS II Łódź 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 8-1 Włókniarz Moszczenica 2 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 7-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 czerwca, 17:00
Ceramika Opoczno 1-1 Widzew II Łódź 2 czerwca, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 WKS Wieluń 2 czerwca, 17:00
Pilica Przedbórz 3-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 czerwca, 17:00
Boruta Zgierz 1-1 Zawisza Rzgów 2 czerwca, 17:00
Łódzki KS II 1-4 Zawisza Pajęczno 2 czerwca, 16:00
Unia Skierniewice 4-0 Pelikan II Łowicz 2 czerwca, 16:00

Kolejka 36 - 5-6 czerwca

KS Paradyż 2-1 Unia Skierniewice 6 czerwca, 17:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Łódzki KS II 6 czerwca, 11:00
Zawisza Pajęczno 1-0 Boruta Zgierz 5 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 0-1 Pilica Przedbórz 5 czerwca, 15:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-4 Woy Bukowiec Opoczyński 5 czerwca, 15:00
WKS Wieluń 2-1 Ceramika Opoczno 5 czerwca, 17:00
Widzew II Łódź 0-1 Zjednoczeni Stryków 6 czerwca, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-1 Czarni Rząśnia 5 czerwca, 17:00
UKS SMS II Łódź 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)

Kolejka 37 - 23 czerwca

UKS SMS II Łódź 1-1 KS Paradyż 23 czerwca, 17:30
Pogoń Łask Kolumna 0-3 Włókniarz Moszczenica
(wo)
Czarni Rząśnia 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 23 czerwca, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Widzew II Łódź 23 czerwca, 17:30
Zjednoczeni Stryków 0-1 WKS Wieluń 23 czerwca, 17:30
Ceramika Opoczno 8-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 23 czerwca, 17:30
Woy Bukowiec Opoczyński 3-1 Zawisza Rzgów 23 czerwca, 17:30
Pilica Przedbórz 3-1 Zawisza Pajęczno 23 czerwca, 17:30
Boruta Zgierz 0-1 Pelikan II Łowicz 23 czerwca, 17:30
Łódzki KS II 0-1 Unia Skierniewice 23 czerwca, 17:30

Kolejka 38 - 26 czerwca

KS Paradyż 2-3 Łódzki KS II 26 czerwca, 17:00
Unia Skierniewice 6-2 Boruta Zgierz 26 czerwca, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-1 Pilica Przedbórz 26 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-4 Woy Bukowiec Opoczyński 26 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 1-1 Ceramika Opoczno 26 czerwca, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-6 Zjednoczeni Stryków 26 czerwca, 17:00
WKS Wieluń 6-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 czerwca, 17:00
Widzew II Łódź 4-1 Czarni Rząśnia 26 czerwca, 17:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
Włókniarz Moszczenica 0-0 UKS SMS II Łódź 19 czerwca, 17:00

III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (mazowiecka (południe))
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Łódź)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas