[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ursus Warszawa 30 71 23 2 5 86-21 14 1 0 56-8 9 1 5 30-13
2.  MKS Mława 30 60 18 6 6 56-33 10 3 2 27-9 8 3 4 29-24
3.  Bug Wyszków 30 55 16 7 7 54-30 12 2 1 31-8 4 5 6 23-22
4.  Hutnik Warszawa 30 49 15 4 11 41-39 8 1 6 23-24 7 3 5 18-15
5.  MKS Przasnysz 30 47 14 5 11 57-53 9 2 4 32-20 5 3 7 25-33 2 3 1 0 1 4-2
6.  Tęcza 34 Płońsk 30 47 14 5 11 44-47 7 3 5 24-19 7 2 6 20-28 2 3 1 0 1 2-4
7.  Victoria Sulejówek 30 45 13 6 11 44-44 9 4 2 25-17 4 2 9 19-27
8.  Kryształ Glinojeck 30 43 12 7 11 55-47 6 4 5 30-26 6 3 6 25-21
9.  MKS Ciechanów 30 42 13 3 14 55-52 9 1 5 32-22 4 2 9 23-30
10.  Huragan Wołomin 30 39 11 6 13 54-58 6 4 5 24-27 5 2 8 30-31 2 6 2 0 0 5-1
11.  Wkra Żuromin 30 39 9 12 9 39-36 5 4 6 20-20 4 8 3 19-16 2 0 0 0 2 1-5
12.  Okęcie Warszawa 30 37 11 4 15 34-52 8 1 6 21-16 3 3 9 13-36
13.  Błękitni Gąbin 30 36 9 9 12 38-40 5 5 5 22-17 4 4 7 16-23
14.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 35 9 8 13 46-48 8 5 2 32-20 1 3 11 14-28
15.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 21 5 6 19 36-69 3 4 8 22-36 2 2 11 14-33
16.  Jutrzenka Cegłów 30 8 2 2 26 15-85 1 2 12 8-36 1 0 14 7-49
Jutrzenka Cegłów wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ursus Warszawa    7-0 3-0 1-1 7-0 7-1 5-0 3-1 3-1 3-2 2-0 3-1 3-0 1-0 4-1 4-0 
 2 MKS Mława2-1     3-1 1-0 0-0 0-0 1-0 3-0 2-4 2-0 1-1 2-0 0-2 1-0 3-0 6-0 
 3 Bug Wyszków1-0 2-3     1-0 2-1 3-0 1-0 3-1 2-0 1-0 2-2 7-0 0-0 1-0 2-1 3-0* 
 4 Hutnik Warszawa1-0 1-3 0-2     2-1 5-1 0-4 2-5 1-0 3-3 0-1 1-2 1-0 1-0 3-1 2-1 
 5 MKS Przasnysz2-1 1-2 2-1 4-0     0-1 1-3 2-1 3-2 1-1 0-2 3-0 2-2 3-1 2-1 6-2 
 6 Tęcza 34 Płońsk1-2 1-1 1-0 2-3 1-4     3-2 1-0 5-2 1-2 1-1 0-1 0-0 1-0 2-0 4-1 
 7 Victoria Sulejówek0-5 2-1 1-1 0-2 2-0 2-0     3-1 3-2 2-1 0-0 2-2 1-0 2-2 2-0 3-0* 
 8 Kryształ Glinojeck0-4 1-1 1-3 1-2 3-3 1-2 2-0     2-1 5-2 2-2 3-0 1-2 2-2 4-1 2-1 
 9 MKS Ciechanów0-1 0-4 4-2 1-2 3-1 3-1 1-1 1-2     3-4 2-0 3-0 2-0 4-3 2-1 3-0* 
 10 Huragan Wołomin0-3 3-2 2-2 1-1 1-3 0-2 3-2 1-1 1-0     2-1 0-4 2-5 4-0 1-1 3-0* 
 11 Wkra Żuromin4-2 0-2 0-0 0-2 1-3 1-1 2-1 0-1 0-2 0-3*     3-0 1-1 2-2 3-0 3-0* 
 12 Okęcie Warszawa0-1 1-2 1-0 1-0 4-1 1-2 1-2 0-0 1-0 2-1 1-4     3-0 2-1 0-2 3-0* 
 13 Błękitni Gąbin1-1 1-2 0-1 0-0 1-2 2-3 4-1 0-3 2-2 4-2 0-0 0-0     1-0 3-0 3-0* 
 14 Podlasie Sokołów Podlaski1-3 3-2 2-2 2-0 3-0 1-0 2-0 1-1 3-4 3-2 1-1 2-2 3-1     2-2 3-0* 
 15 Przyszłość Włochy (Warszawa)0-3 1-1 1-7 0-2 3-3 2-3 1-1 1-5 1-2 1-3 2-2 4-1 3-1 1-0     1-2 
 16 Jutrzenka Cegłów0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 1-1 0-4 0-2 3-0 1-2 2-3 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Okęcie Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 15 sierpnia, 11:00 (110)
Tęcza 34 Płońsk 1-4 MKS Przasnysz 16 sierpnia, 17:00 (250)
MKS Ciechanów 4-3 Podlasie Sokołów Podlaski 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Hutnik Warszawa 15 sierpnia, 11:00 (120)
Jutrzenka Cegłów 1-1 Bug Wyszków 16 sierpnia, 16:30 (70)
w Sokołowie Podlaskim
Błękitni Gąbin 1-1 Ursus Warszawa 16 sierpnia, 16:00 (150)
Kryształ Glinojeck 5-2 Huragan Wołomin 15 sierpnia, 17:00 (300)
Wkra Żuromin 0-2 MKS Mława 15 sierpnia, 17:00 (1000)

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Victoria Sulejówek 2-1 MKS Mława 22 sierpnia, 16:00 (150)
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Huragan Wołomin 2-1 Wkra Żuromin 22 sierpnia, 16:30 (100)
Ursus Warszawa 3-1 Kryształ Glinojeck 22 sierpnia, 17:00 (100)
Bug Wyszków 0-0 Błękitni Gąbin 22 sierpnia, 16:00 (300)
Hutnik Warszawa 2-1 Jutrzenka Cegłów 22 sierpnia, 11:00 (150)
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Przasnysz 3-2 MKS Ciechanów 22 sierpnia, 12:00 (300)
Okęcie Warszawa 1-2 Tęcza 34 Płońsk 22 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Tęcza 34 Płońsk 3-2 Victoria Sulejówek 26 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Ciechanów 3-0 Okęcie Warszawa 26 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 MKS Przasnysz 26 sierpnia, 17:00 (100)
Jutrzenka Cegłów 2-3 Podlasie Sokołów Podlaski 26 sierpnia, 17:00 (200)
w Sokołowie Podlaskim; Jutrzenka gospodarzem
Błękitni Gąbin 0-0 Hutnik Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (100)
Kryształ Glinojeck 1-3 Bug Wyszków 26 sierpnia, 17:00 (250)
Wkra Żuromin 4-2 Ursus Warszawa 26 sierpnia, 17:00 (400)
MKS Mława 2-0 Huragan Wołomin 26 sierpnia, 16:00 (300)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Victoria Sulejówek 2-1 Huragan Wołomin 29 sierpnia, 16:00 (150)
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Ursus Warszawa 7-0 MKS Mława 29 sierpnia, 17:00 (100)
Bug Wyszków 2-2 Wkra Żuromin 29 sierpnia, 16:00 (300)
Hutnik Warszawa 2-5 Kryształ Glinojeck 29 sierpnia, 11:00 (200)
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Błękitni Gąbin 30 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Przasnysz 6-2 Jutrzenka Cegłów 29 sierpnia, 15:30 (250)
Okęcie Warszawa 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 sierpnia, 11:00 (150)
Tęcza 34 Płońsk 5-2 MKS Ciechanów 29 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 5-6 września

MKS Ciechanów 1-1 Victoria Sulejówek 5 września, 16:00 (200)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 Tęcza 34 Płońsk 5 września, 11:00 (150)
Jutrzenka Cegłów 3-0 Okęcie Warszawa 5 września, 16:30 (100)
w Mrozach
Błękitni Gąbin 1-2 MKS Przasnysz 6 września, 16:00 (150)
Kryształ Glinojeck 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 5 września, 16:30 (250)
Wkra Żuromin 0-2 Hutnik Warszawa 5 września, 16:00 (600)
MKS Mława 3-1 Bug Wyszków 5 września, 16:00 (130)
Huragan Wołomin 0-3 Ursus Warszawa 5 września, 16:00 (250)

Kolejka 6 - 12-13 września

Bug Wyszków 1-0 Huragan Wołomin 12 września, 16:00 (250)
Hutnik Warszawa 1-3 MKS Mława 12 września, 11:00 (200)
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Wkra Żuromin 12 września, 16:00 (200)
MKS Przasnysz 2-1 Kryształ Glinojeck 12 września, 16:00 (300)
Okęcie Warszawa 3-0 Błękitni Gąbin 12 września, 12:00 (50)
Tęcza 34 Płońsk 4-1 Jutrzenka Cegłów 12 września, 16:30 (250)
MKS Ciechanów 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 września, 12:00 (230)
Ursus Warszawa 5-0 Victoria Sulejówek 12 września, 16:00 (150)

Kolejka 7 - 19-20 września

Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Victoria Sulejówek 19 września, 11:00 (200)
Jutrzenka Cegłów 1-1 MKS Ciechanów 20 września, 16:00 (150)
w Mrozach
Błękitni Gąbin 2-3 Tęcza 34 Płońsk 19 września, 16:00 (250)
Kryształ Glinojeck 3-0 Okęcie Warszawa 19 września, 16:00 (220)
Wkra Żuromin 1-3 MKS Przasnysz 19 września, 16:00 (400)
MKS Mława 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 19 września, 15:00 (150)
Huragan Wołomin 1-1 Hutnik Warszawa 19 września, 16:00 (200)
Ursus Warszawa 3-0 Bug Wyszków 19 września, 11:00 (170)

Kolejka 8 - 23 września

Victoria Sulejówek 1-1 Bug Wyszków 23 września, 16:00 (130)
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Hutnik Warszawa 1-0 Ursus Warszawa 23 września, 16:00 (200)
Podlasie Sokołów Podlaski 3-2 Huragan Wołomin 23 września, 16:00 (150)
MKS Przasnysz 1-2 MKS Mława 23 września, 16:00 (200)
Okęcie Warszawa 1-4 Wkra Żuromin 23 września, 16:00 (80)
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Kryształ Glinojeck 23 września, 16:00 (250)
MKS Ciechanów 2-0 Błękitni Gąbin 23 września, 16:00 (200)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 Jutrzenka Cegłów 23 września, 16:00 (150)

Kolejka 9 - 26 września

Jutrzenka Cegłów 0-2 Victoria Sulejówek 26 września, 15:30
w Mrozach
Błękitni Gąbin 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 26 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 2-1 MKS Ciechanów 26 września, 17:05
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 65-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Wkra Żuromin 1-1 Tęcza 34 Płońsk 26 września, 16:00
MKS Mława 2-0 Okęcie Warszawa 26 września, 15:00
Huragan Wołomin 1-3 MKS Przasnysz 26 września, 16:00
Ursus Warszawa 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 26 września, 16:00
Bug Wyszków 1-0 Hutnik Warszawa 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Victoria Sulejówek 0-2 Hutnik Warszawa 3 października, 15:00
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Bug Wyszków 4 października, 15:00
MKS Przasnysz 2-1 Ursus Warszawa 3 października, 15:30
Okęcie Warszawa 2-1 Huragan Wołomin 3 października, 11:00 (60)
Tęcza 34 Płońsk 1-1 MKS Mława 3 października, 15:30
MKS Ciechanów 2-0 Wkra Żuromin 3 października, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-5 Kryształ Glinojeck 3 października, 11:00 (250)
Jutrzenka Cegłów 1-2 Błękitni Gąbin 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Błękitni Gąbin 4-1 Victoria Sulejówek 10 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 2-1 Jutrzenka Cegłów 10 października, 15:00
Wkra Żuromin 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 10 października, 15:00
MKS Mława 2-4 MKS Ciechanów 10 października, 13:00
Huragan Wołomin 0-2 Tęcza 34 Płońsk 10 października, 15:00
Ursus Warszawa 3-1 Okęcie Warszawa 10 października, 15:00
Bug Wyszków 2-1 MKS Przasnysz 10 października, 15:00
Hutnik Warszawa 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 10 października, 11:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Victoria Sulejówek 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 17 października, 18:30
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek
MKS Przasnysz 4-0 Hutnik Warszawa 17 października, 15:00
Okęcie Warszawa 1-0 Bug Wyszków 17 października, 11:00 (60)
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Ursus Warszawa 17 października, 15:00
MKS Ciechanów 3-4 Huragan Wołomin 17 października, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 MKS Mława 17 października, 11:00
Jutrzenka Cegłów 0-2 Wkra Żuromin 17 października, 13:00
w Mrozach
Błękitni Gąbin 0-3 Kryształ Glinojeck 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Kryształ Glinojeck 2-0 Victoria Sulejówek 24 października, 14:00
Wkra Żuromin 1-1 Błękitni Gąbin 24 października, 14:00
MKS Mława 6-0 Jutrzenka Cegłów 24 października, 13:00
Huragan Wołomin 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 października, 14:00
Ursus Warszawa 3-1 MKS Ciechanów 24 października, 14:00
Bug Wyszków 3-0 Tęcza 34 Płońsk 24 października, 14:00
Hutnik Warszawa 1-2 Okęcie Warszawa 24 października, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 MKS Przasnysz 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Victoria Sulejówek 2-0 MKS Przasnysz 7 listopada, 18:15
w Warszawie; na stadionie OSiR Targówek; mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Okęcie Warszawa 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 7 listopada, 12:00
Tęcza 34 Płońsk 2-3 Hutnik Warszawa 7 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 4-2 Bug Wyszków 7 listopada, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-3 Ursus Warszawa 7 listopada, 11:00
Jutrzenka Cegłów 0-4 Huragan Wołomin 7 listopada, 12:00
w Mrozach
Błękitni Gąbin 1-2 MKS Mława 7 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 2-2 Wkra Żuromin 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Wkra Żuromin 2-1 Victoria Sulejówek 14 listopada, 13:00
MKS Mława 3-0 Kryształ Glinojeck 14 listopada, 12:00
Huragan Wołomin 2-5 Błękitni Gąbin 14 listopada, 13:00
Ursus Warszawa 4-0 Jutrzenka Cegłów 14 listopada, 13:00
Bug Wyszków 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 listopada, 10:00
Hutnik Warszawa 1-0 MKS Ciechanów 14 listopada, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Tęcza 34 Płońsk 15 listopada, 13:00
MKS Przasnysz 3-0 Okęcie Warszawa 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

Victoria Sulejówek 2-2 Okęcie Warszawa 14 marca, 15:20
w Warszawie; na stadionie MBOPN; mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
MKS Przasnysz 0-1 Tęcza 34 Płońsk 13 marca, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-4 MKS Ciechanów 24 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany
Hutnik Warszawa 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 marca, 11:00
Bug Wyszków 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
Ursus Warszawa 3-0 Błękitni Gąbin 13 marca, 14:00
na stadionie MBOPN
Huragan Wołomin 1-1 Kryształ Glinojeck 13 marca, 15:00
MKS Mława 1-1 Wkra Żuromin 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 17 - 20-21 marca

MKS Mława 1-0 Victoria Sulejówek 20 marca, 15:00 (60)
Wkra Żuromin 0-3 Huragan Wołomin 21 kwietnia, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kryształ Glinojeck 0-4 Ursus Warszawa 20 marca, 11:00
Błękitni Gąbin 0-1 Bug Wyszków 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Jutrzenka Cegłów 0-3 Hutnik Warszawa
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 7 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
MKS Ciechanów 3-1 MKS Przasnysz 20 marca, 14:00
Tęcza 34 Płońsk 0-1 Okęcie Warszawa 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 18 - 27-28 marca

Victoria Sulejówek 2-0 Tęcza 34 Płońsk 28 marca, 15:00 (150)
w Warszawie; na stadionie MBOPN
Okęcie Warszawa 1-0 MKS Ciechanów 27 marca, 11:00 (50)
MKS Przasnysz 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 marca, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
Hutnik Warszawa 1-0 Błękitni Gąbin 27 marca, 11:00
Bug Wyszków 3-1 Kryształ Glinojeck 27 marca, 15:00
Ursus Warszawa 2-0 Wkra Żuromin 27 marca, 15:00
Huragan Wołomin 3-2 MKS Mława 27 marca, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Huragan Wołomin 3-2 Victoria Sulejówek 2 kwietnia, 16:00
MKS Mława 2-1 Ursus Warszawa 3 kwietnia, 16:00
Wkra Żuromin 0-0 Bug Wyszków 2 kwietnia, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-2 Hutnik Warszawa 3 kwietnia, 11:00
Błękitni Gąbin 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 3 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 MKS Przasnysz
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Okęcie Warszawa 2 kwietnia, 16:00 (100)
MKS Ciechanów 3-1 Tęcza 34 Płońsk 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 5 maja

Victoria Sulejówek 3-2 MKS Ciechanów 5 maja, 17:00
w Warszawie; na stadionie Drukarza / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza 34 Płońsk 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Okęcie Warszawa 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
MKS Przasnysz 2-2 Błękitni Gąbin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Kryształ Glinojeck 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Hutnik Warszawa 0-1 Wkra Żuromin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bug Wyszków 2-3 MKS Mława 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ursus Warszawa 3-2 Huragan Wołomin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 26 maja

Victoria Sulejówek 0-5 Ursus Warszawa 2 czerwca, 17:30
w Warszawie; na stadionie Drukarza / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja, 17:00) nie odbył się - gospodarze nie zapewnili boiska do gry
Huragan Wołomin 2-2 Bug Wyszków 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Mława 1-0 Hutnik Warszawa 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wkra Żuromin 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kryształ Glinojeck 3-3 MKS Przasnysz 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Gąbin 0-0 Okęcie Warszawa 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jutrzenka Cegłów 0-3 Tęcza 34 Płońsk
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 MKS Ciechanów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Victoria Sulejówek 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 kwietnia, 16:30
w Warszawie; na stadionie Drukarza
MKS Ciechanów 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
Tęcza 34 Płońsk 0-0 Błękitni Gąbin 24 kwietnia, 17:00
Okęcie Warszawa 0-0 Kryształ Glinojeck 24 kwietnia, 11:00 (50)
MKS Przasnysz 0-2 Wkra Żuromin 24 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-2 MKS Mława 25 kwietnia, 16:00
Hutnik Warszawa 3-3 Huragan Wołomin 24 kwietnia, 11:00
Bug Wyszków 1-0 Ursus Warszawa 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 1-2 maja

Bug Wyszków 1-0 Victoria Sulejówek 1 maja, 16:00
Ursus Warszawa 1-1 Hutnik Warszawa 1 maja, 13:00 (150)
Huragan Wołomin 4-0 Podlasie Sokołów Podlaski 1 maja, 11:00
MKS Mława 0-0 MKS Przasnysz 1 maja, 16:00
Wkra Żuromin 3-0 Okęcie Warszawa 1 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-2 Tęcza 34 Płońsk 1 maja, 11:00
Błękitni Gąbin 2-2 MKS Ciechanów 2 maja, 13:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa)
(wo)

Kolejka 24 - 8-9 maja

Victoria Sulejówek 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Błękitni Gąbin 8 maja, 11:00
MKS Ciechanów 1-2 Kryształ Glinojeck 8 maja, 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-1 Wkra Żuromin 9 maja, 17:00
Okęcie Warszawa 1-2 MKS Mława 8 maja, 11:30
MKS Przasnysz 1-1 Huragan Wołomin 8 maja, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Ursus Warszawa 9 maja, 17:00
Hutnik Warszawa 0-2 Bug Wyszków 8 maja, 11:00

Kolejka 25 - 12 maja

Hutnik Warszawa 0-4 Victoria Sulejówek 12 maja, 17:00
Bug Wyszków 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 12 maja, 17:30
Ursus Warszawa 7-0 MKS Przasnysz 12 maja, 17:30
Huragan Wołomin 0-4 Okęcie Warszawa 12 maja, 17:30 (50)
MKS Mława 0-0 Tęcza 34 Płońsk 12 maja, 17:00
Wkra Żuromin 0-2 MKS Ciechanów 12 maja, 17:30
Kryształ Glinojeck 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 12 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)

Kolejka 26 - 15-16 maja

Victoria Sulejówek 1-0 Błękitni Gąbin 15 maja, 16:00
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Jutrzenka Cegłów 0-3 Kryształ Glinojeck
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Wkra Żuromin 15 maja, 11:00 (50)
MKS Ciechanów 0-4 MKS Mława 15 maja, 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Huragan Wołomin 15 maja, 17:30
Okęcie Warszawa 0-1 Ursus Warszawa 15 maja, 11:00 (150)
MKS Przasnysz 2-1 Bug Wyszków 15 maja, 18:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Hutnik Warszawa 15 maja, 17:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Victoria Sulejówek 23 maja, 17:00
Hutnik Warszawa 2-1 MKS Przasnysz 22 maja, 11:00
Bug Wyszków 7-0 Okęcie Warszawa 22 maja, 16:00
Ursus Warszawa 7-1 Tęcza 34 Płońsk 22 maja, 11:00
Huragan Wołomin 1-0 MKS Ciechanów 22 maja, 17:00
MKS Mława 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 maja, 16:00
Wkra Żuromin 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
Kryształ Glinojeck 1-2 Błękitni Gąbin 22 maja, 11:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem

Kolejka 28 - 29-30 maja

Victoria Sulejówek 3-1 Kryształ Glinojeck 29 maja, 16:00
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Błękitni Gąbin 0-0 Wkra Żuromin 29 maja, 17:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 MKS Mława
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 Huragan Wołomin 29 maja, 11:00
MKS Ciechanów 0-1 Ursus Warszawa 29 maja, 17:00
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Bug Wyszków 29 maja, 17:30
Okęcie Warszawa 1-0 Hutnik Warszawa 29 maja, 11:00 (50)
MKS Przasnysz 3-1 Podlasie Sokołów Podlaski 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

MKS Przasnysz 1-3 Victoria Sulejówek 5 czerwca, 17:30
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Okęcie Warszawa 5 czerwca, 17:30
Hutnik Warszawa 5-1 Tęcza 34 Płońsk 5 czerwca, 17:30
Bug Wyszków 2-0 MKS Ciechanów 5 czerwca, 17:30
Ursus Warszawa 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 czerwca, 17:30
Huragan Wołomin 3-0 Jutrzenka Cegłów
(wo)
MKS Mława 0-2 Błękitni Gąbin 5 czerwca, 17:30
Wkra Żuromin 0-1 Kryształ Glinojeck 5 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

Victoria Sulejówek 0-0 Wkra Żuromin 12 czerwca, 17:30
w Warszawie; na stadionie Drukarza
Kryształ Glinojeck 1-1 MKS Mława 12 czerwca, 17:30
Błękitni Gąbin 4-2 Huragan Wołomin 12 czerwca, 17:30
Jutrzenka Cegłów 0-3 Ursus Warszawa
(wo)
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-7 Bug Wyszków 12 czerwca, 12:00
MKS Ciechanów 1-2 Hutnik Warszawa 12 czerwca, 17:30
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 12 czerwca, 17:30
Okęcie Warszawa 4-1 MKS Przasnysz 12 czerwca, 17:30

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (łódzka)
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2009/2010 (Płock)
Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas