[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kasztelan Sierpc 30 78 25 3 2 109-29 13 2 0 49-9 12 1 2 60-20
2.  Amator Maszewo 30 75 24 3 3 99-30 13 1 1 61-16 11 2 2 38-14
3.  Skra Drobin 30 62 19 5 6 97-49 12 1 2 57-20 7 4 4 40-29
4.  Kormoran Łąck 30 60 18 6 6 92-45 12 3 0 55-13 6 3 6 37-32
5.  Stoczniowiec Płock 30 52 15 7 8 76-51 10 4 1 45-19 5 3 7 31-32
6.  Mazur Gostynin 30 48 15 3 12 85-57 7 0 8 47-31 8 3 4 38-26
7.  Zryw Bielsk 30 39 10 9 11 64-57 6 5 4 38-26 4 4 7 26-31
8.  Świt Staroźreby 30 34 10 4 16 56-74 7 3 5 37-31 3 1 11 19-43 4 6 2 0 2 11-9
9.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 34 11 1 18 74-91 6 1 8 47-39 5 0 10 27-52 4 6 2 0 2 10-10
10.  Delta Miszewko Strzałkowskie 30 34 10 4 16 49-87 5 1 9 27-49 5 3 7 22-38 4 6 2 0 2 12-14
11.  Wisła Nowy Duninów 30 32 9 5 16 60-81 4 4 7 28-29 5 1 9 32-52
12.  Orzeł Goleszyn 30 30 7 9 14 58-82 3 5 7 27-39 4 4 7 31-43
13.  Skrwa Łukomie 30 29 7 8 15 66-83 5 5 5 41-37 2 3 10 25-46 2 3 1 0 1 10-7
14.  Unia Iłów 30 29 9 2 19 67-108 8 0 7 41-34 1 2 12 26-74 2 3 1 0 1 7-10
15.  Stegny Wyszogród 30 26 8 2 20 54-108 4 1 10 28-54 4 1 10 26-54
16.  Zorza Szczawin Kościelny 30 22 7 1 22 51-125 4 0 11 24-59 3 1 11 27-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kasztelan Sierpc    5-1 0-0 1-1 1-0 6-2 1-0 4-1 3-1 6-1 4-0 2-1 5-1 2-0 1-0 8-0 
 2 Amator Maszewo5-1     0-1 5-2 2-2 3-2 4-0 1-0 6-0 3-0 3-2 3-0 7-2 9-2 4-2 6-0 
 3 Skra Drobin0-4 0-3     3-1 4-2 4-3 3-0 7-2 6-0 1-1 3-1 5-0 3-1 7-0 5-1 6-1 
 4 Kormoran Łąck1-1 3-1 6-1     3-1 4-1 4-0 5-1 8-0 4-0 2-1 3-3 3-1 5-1 1-1 3-0 
 5 Stoczniowiec Płock2-3 1-1 7-3 1-0     0-0 0-0 7-2 3-1 1-1 3-0 5-2 3-2 3-1 4-1 5-2 
 6 Mazur Gostynin1-4 0-1 1-4 2-3 2-3     4-3 1-2 3-1 7-1 4-0 6-2 1-2 6-1 1-4 8-0 
 7 Zryw Bielsk1-4 1-2 2-2 2-2 3-3 0-0     2-1 4-0 1-2 3-4 3-3 2-0 7-1 4-1 3-1 
 8 Świt Staroźreby0-7 0-4 0-0 2-1 2-1 1-2 4-1     4-0 2-3 6-2 0-1 4-0 3-3 6-3 3-3 
 9 Bzura Chodaków (Sochaczew)2-7 0-2 4-2 4-5 3-1 1-3 1-4 1-2     6-3 7-1 2-3 2-2 4-0 9-1 1-3 
 10 Delta Miszewko Strzałkowskie0-5 0-4 1-7 0-4 2-0 0-5 2-3 5-3 1-3     2-4 0-0 3-2 5-2 2-4 4-3 
 11 Wisła Nowy Duninów1-2 0-1 1-4 2-1 1-3 0-2 1-1 1-1 6-0 1-1     0-5 2-2 1-4 4-1 7-1 
 12 Orzeł Goleszyn1-5 1-3 1-4 2-5 2-2 1-3 2-2 3-1 2-0 0-3* 3-3     2-2 3-3 1-2 3-1 
 13 Skrwa Łukomie1-6 2-2 2-2 4-4 2-0 1-1 1-1 2-1 2-5 0-1 4-5 3-2     8-2 6-1 3-4 
 14 Unia Iłów5-1 1-3 3-1 0-4 3-7 2-4 2-1 0-1 2-3 1-0 2-4 5-1 5-2     6-1 4-1 
 15 Stegny Wyszogród0-4 0-7 1-6 2-1 1-2 3-5 1-7 2-0 1-3 2-3 5-0 3-3 2-5 3-1     2-7 
 16 Zorza Szczawin Kościelny0-6 0-3 0-3 2-3 1-4 0-5 1-3 2-1 1-10 3-2 1-5 3-5 2-1 8-5 0-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Mazur Gostynin 1-4 Stegny Wyszogród 15 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 6-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 4-1 Świt Staroźreby 15 sierpnia, 15:00
Stoczniowiec Płock 3-2 Skrwa Łukomie 15 sierpnia, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-5 Wisła Nowy Duninów 15 sierpnia, 15:00
w Nowym Duninowie; Zorza gospodarzem
Amator Maszewo 9-2 Unia Iłów 15 sierpnia, 16:00
Zryw Bielsk 2-2 Kormoran Łąck 15 sierpnia, 12:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-0 Orzeł Goleszyn 15 sierpnia, 11:00
w Ciółkowie

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Stegny Wyszogród 3-3 Orzeł Goleszyn 23 sierpnia, 15:00
Kormoran Łąck 4-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 23 sierpnia, 17:00
Unia Iłów 2-1 Zryw Bielsk 23 sierpnia, 15:00
Wisła Nowy Duninów 0-1 Amator Maszewo 22 sierpnia, 15:00
Skrwa Łukomie 3-4 Zorza Szczawin Kościelny 23 sierpnia, 15:00
Świt Staroźreby 2-1 Stoczniowiec Płock 22 sierpnia, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-7 Kasztelan Sierpc 22 sierpnia, 15:00
Mazur Gostynin 1-4 Skra Drobin 26 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Skra Drobin 5-1 Stegny Wyszogród 29 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 6-2 Mazur Gostynin 29 sierpnia, 13:00
Stoczniowiec Płock 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 sierpnia, 16:30
Amator Maszewo 7-2 Skrwa Łukomie 29 sierpnia, 16:00
Zryw Bielsk 3-4 Wisła Nowy Duninów 29 sierpnia, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 5-2 Unia Iłów 29 sierpnia, 15:00
Orzeł Goleszyn 2-5 Kormoran Łąck 29 sierpnia, 15:00
Świt Staroźreby 3-3 Zorza Szczawin Kościelny 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Stegny Wyszogród 2-1 Kormoran Łąck 6 września, 14:00
Unia Iłów 5-1 Orzeł Goleszyn 6 września, 14:00
Wisła Nowy Duninów 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 5 września, 14:00
Skrwa Łukomie 1-1 Zryw Bielsk 6 września, 14:00
Świt Staroźreby 0-4 Amator Maszewo 5 września, 14:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 Zorza Szczawin Kościelny 16 września, 16:30
Mazur Gostynin 2-3 Stoczniowiec Płock 5 września, 14:00
Skra Drobin 0-4 Kasztelan Sierpc 5 września, 14:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Kasztelan Sierpc 1-0 Stegny Wyszogród 12 września, 14:00
Stoczniowiec Płock 7-3 Skra Drobin 13 września, 14:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-5 Mazur Gostynin 13 września, 15:00
Amator Maszewo 6-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 września, 16:00
Zryw Bielsk 2-1 Świt Staroźreby 12 września, 16:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-2 Skrwa Łukomie 12 września, 14:00
w Ciółkowie
Orzeł Goleszyn 3-3 Wisła Nowy Duninów 12 września, 13:00
Kormoran Łąck 5-1 Unia Iłów 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Stegny Wyszogród 3-1 Unia Iłów 20 września, 13:00
Wisła Nowy Duninów 2-1 Kormoran Łąck 19 września, 13:00
Skrwa Łukomie 3-2 Orzeł Goleszyn 20 września, 13:00
Świt Staroźreby 2-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 19 września, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-4 Zryw Bielsk 23 września, 16:30
Mazur Gostynin 0-1 Amator Maszewo 23 września, 16:00
Skra Drobin 6-1 Zorza Szczawin Kościelny 19 września, 13:00
Kasztelan Sierpc 1-0 Stoczniowiec Płock 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Stoczniowiec Płock 4-1 Stegny Wyszogród 27 września, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-6 Kasztelan Sierpc 27 września, 13:00
Amator Maszewo 0-1 Skra Drobin 26 września, 16:00
Zryw Bielsk 0-0 Mazur Gostynin 26 września, 16:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 września, 11:00
w Ciółkowie
Orzeł Goleszyn 3-1 Świt Staroźreby 26 września, 13:00
Kormoran Łąck 3-1 Skrwa Łukomie 27 września, 16:00
Unia Iłów 2-4 Wisła Nowy Duninów 27 września, 13:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Stegny Wyszogród 5-0 Wisła Nowy Duninów 4 października, 12:00
Skrwa Łukomie 8-2 Unia Iłów 4 października, 12:00
Świt Staroźreby 2-1 Kormoran Łąck 3 października, 12:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-3 Orzeł Goleszyn 3 października, 12:00
Mazur Gostynin 7-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 3 października, 12:00
Skra Drobin 3-0 Zryw Bielsk 3 października, 12:00
Kasztelan Sierpc 5-1 Amator Maszewo 3 października, 12:00
Stoczniowiec Płock 5-2 Zorza Szczawin Kościelny 3 października, 10:15

Kolejka 9 - 10-11 października

Zorza Szczawin Kościelny 0-3 Stegny Wyszogród 11 października, 13:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Amator Maszewo 2-2 Stoczniowiec Płock 10 października, 15:00
Zryw Bielsk 1-4 Kasztelan Sierpc 10 października, 12:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 1-7 Skra Drobin 10 października, 12:00
Orzeł Goleszyn 1-3 Mazur Gostynin 10 października, 12:00
Kormoran Łąck 8-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 11 października, 11:00
Unia Iłów 0-1 Świt Staroźreby 11 października, 12:30
Wisła Nowy Duninów 2-2 Skrwa Łukomie 10 października, 12:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Stegny Wyszogród 2-5 Skrwa Łukomie 18 października, 12:00
Świt Staroźreby 6-2 Wisła Nowy Duninów 17 października, 12:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Unia Iłów 17 października, 12:00
Mazur Gostynin 2-3 Kormoran Łąck 17 października, 12:00
Skra Drobin 5-0 Orzeł Goleszyn 17 października, 12:00
Kasztelan Sierpc 6-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 17 października, 12:00
Stoczniowiec Płock 0-0 Zryw Bielsk 17 października, 10:00
w Nowym Duninowie
Zorza Szczawin Kościelny 0-3 Amator Maszewo 18 października, 13:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Amator Maszewo 4-2 Stegny Wyszogród 24 października, 12:00
Zryw Bielsk 3-1 Zorza Szczawin Kościelny 24 października, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-0 Stoczniowiec Płock 24 października, 12:00
w Ciółkowie
Orzeł Goleszyn 1-5 Kasztelan Sierpc 24 października, 12:00
Kormoran Łąck 6-1 Skra Drobin 24 października, 14:30
Unia Iłów 2-4 Mazur Gostynin 25 października, 12:00
Wisła Nowy Duninów 6-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 24 października, 12:00
Skrwa Łukomie 2-1 Świt Staroźreby 25 października, 12:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Stegny Wyszogród 2-0 Świt Staroźreby 31 października, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Skrwa Łukomie 31 października, 11:00
Mazur Gostynin 4-0 Wisła Nowy Duninów 31 października, 11:00
Skra Drobin 7-0 Unia Iłów 31 października, 11:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Kormoran Łąck 31 października, 14:00
Stoczniowiec Płock 5-2 Orzeł Goleszyn 31 października, 11:00
Zorza Szczawin Kościelny 3-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 31 października, 13:00
Amator Maszewo 4-0 Zryw Bielsk 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Zryw Bielsk 4-1 Stegny Wyszogród 7 listopada, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-4 Amator Maszewo 7 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Zorza Szczawin Kościelny 7 listopada, 11:00
Kormoran Łąck 3-1 Stoczniowiec Płock 8 listopada, 13:00
Unia Iłów 5-1 Kasztelan Sierpc 8 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 1-4 Skra Drobin 7 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 1-1 Mazur Gostynin 8 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Stegny Wyszogród 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 11 listopada, 13:00
Mazur Gostynin 1-2 Świt Staroźreby 11 listopada, 11:00
Skra Drobin 3-1 Skrwa Łukomie 11 listopada, 11:00
Kasztelan Sierpc 4-0 Wisła Nowy Duninów 11 listopada, 11:00
Stoczniowiec Płock 3-1 Unia Iłów 11 listopada, 11:00
Zorza Szczawin Kościelny 2-3 Kormoran Łąck 11 listopada, 11:00
Amator Maszewo 3-0 Orzeł Goleszyn 11 listopada, 10:00
Zryw Bielsk 1-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Orzeł Goleszyn 2-2 Zryw Bielsk 14 listopada, 11:00
Kormoran Łąck 3-1 Amator Maszewo 15 listopada, 13:00
Unia Iłów 4-1 Zorza Szczawin Kościelny 15 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 1-3 Stoczniowiec Płock 14 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 1-6 Kasztelan Sierpc 14 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 0-0 Skra Drobin 14 listopada, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 Mazur Gostynin 14 listopada, 11:00
Stegny Wyszogród 2-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 15 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 12 maja

Stegny Wyszogród 3-5 Mazur Gostynin 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-2 Skra Drobin 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Świt Staroźreby 0-7 Kasztelan Sierpc 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Skrwa Łukomie 2-0 Stoczniowiec Płock 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Wisła Nowy Duninów 7-1 Zorza Szczawin Kościelny 9 czerwca, 18:00
w Szczawinie Kościelnym; Wisła gospodarzem / w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany / w drugim terminie (12 maja, 18:00) przerwany w 65. minucie przy stanie 3-1 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Unia Iłów 1-3 Amator Maszewo 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Kormoran Łąck 4-0 Zryw Bielsk 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany
Orzeł Goleszyn 0-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 12 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-3

Kolejka 17 - 19 maja

Orzeł Goleszyn 1-2 Stegny Wyszogród 21 marca, 17:00
w Płocku; na bocznym boisku Wisły
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-4 Kormoran Łąck 19 maja, 18:30
w Płocku; na bocznym boisku Wisły / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Zryw Bielsk 7-1 Unia Iłów 10 czerwca, 18:00
w Umieninie / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (2 czerwca, 18:00) przerwany w 10. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy
Amator Maszewo 3-2 Wisła Nowy Duninów 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Szczawin Kościelny 2-1 Skrwa Łukomie 3 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stoczniowiec Płock 7-2 Świt Staroźreby 8 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (19 maja, 18:45) odwołany z powodu braku dostępnego boiska
Kasztelan Sierpc 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 19 maja, 18:20
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Skra Drobin 4-3 Mazur Gostynin 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 27-28 marca

Zorza Szczawin Kościelny 2-1 Świt Staroźreby 28 marca, 13:00
Stegny Wyszogród 1-6 Skra Drobin 28 marca, 13:00
Mazur Gostynin 1-4 Kasztelan Sierpc 27 marca, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 Stoczniowiec Płock 27 marca, 15:00
w Płocku
Skrwa Łukomie 2-2 Amator Maszewo 28 marca, 13:00
Wisła Nowy Duninów 1-1 Zryw Bielsk 27 marca, 15:00
Unia Iłów 1-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 28 marca, 13:00
Kormoran Łąck 3-3 Orzeł Goleszyn 28 marca, 14:00
w Płocku

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Kormoran Łąck 1-1 Stegny Wyszogród 3 kwietnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 3-3 Unia Iłów 3 kwietnia, 14:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-4 Wisła Nowy Duninów 3 kwietnia, 14:00
w Ciółkowie
Zryw Bielsk 2-0 Skrwa Łukomie 3 kwietnia, 16:30
Amator Maszewo 1-0 Świt Staroźreby 3 kwietnia, 11:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-10 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 kwietnia, 14:00
Stoczniowiec Płock 0-0 Mazur Gostynin 3 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku Wisły
Kasztelan Sierpc 0-0 Skra Drobin 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Stegny Wyszogród 0-4 Kasztelan Sierpc 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Skra Drobin 4-2 Stoczniowiec Płock 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mazur Gostynin 8-0 Zorza Szczawin Kościelny 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Amator Maszewo 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Świt Staroźreby 4-1 Zryw Bielsk 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Skrwa Łukomie 0-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisła Nowy Duninów 0-5 Orzeł Goleszyn 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Iłów 0-4 Kormoran Łąck 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 5 maja

Unia Iłów 6-1 Stegny Wyszogród 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kormoran Łąck 2-1 Wisła Nowy Duninów 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Goleszyn 2-2 Skrwa Łukomie 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Delta Miszewko Strzałkowskie 5-3 Świt Staroźreby 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) w Płocku na bocznym boisku Wisły odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca, 18:00) w Staroźrebach przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy
Zryw Bielsk 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Amator Maszewo 3-2 Mazur Gostynin 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zorza Szczawin Kościelny 0-3 Skra Drobin 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stoczniowiec Płock 2-3 Kasztelan Sierpc 5 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Stegny Wyszogród 1-2 Stoczniowiec Płock 25 kwietnia, 14:30
Kasztelan Sierpc 8-0 Zorza Szczawin Kościelny 24 kwietnia, 14:30
Skra Drobin 0-3 Amator Maszewo 24 kwietnia, 14:30
Mazur Gostynin 4-3 Zryw Bielsk 23 kwietnia, 17:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 25 kwietnia, 11:00
Świt Staroźreby 0-1 Orzeł Goleszyn 24 kwietnia, 14:30
Skrwa Łukomie 4-4 Kormoran Łąck 25 kwietnia, 13:00
Wisła Nowy Duninów 1-4 Unia Iłów 24 kwietnia, 14:30

Kolejka 23 - 1-2 maja

Wisła Nowy Duninów 4-1 Stegny Wyszogród 1 maja, 15:00
Unia Iłów 5-2 Skrwa Łukomie 1 maja, 15:00
Kormoran Łąck 5-1 Świt Staroźreby 2 maja, 15:00
Orzeł Goleszyn 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 maja, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-5 Mazur Gostynin 1 maja, 15:00
w Płocku; na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 2-2 Skra Drobin 1 maja, 16:00
Amator Maszewo 5-1 Kasztelan Sierpc 1 maja, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-4 Stoczniowiec Płock 1 maja, 15:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Stegny Wyszogród 2-7 Zorza Szczawin Kościelny 9 maja, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-1 Amator Maszewo 8 maja, 12:00
Kasztelan Sierpc 1-0 Zryw Bielsk 8 maja, 15:00
Skra Drobin 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 8 maja, 15:00
Mazur Gostynin 6-2 Orzeł Goleszyn 8 maja, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-5 Kormoran Łąck 9 maja, 14:00
Świt Staroźreby 3-3 Unia Iłów 8 maja, 15:00
Skrwa Łukomie 4-5 Wisła Nowy Duninów 9 maja, 15:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Skrwa Łukomie 6-1 Stegny Wyszogród 16 maja, 15:00
Wisła Nowy Duninów 1-1 Świt Staroźreby 15 maja, 15:00
Unia Iłów 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 maja, 15:00
Kormoran Łąck 4-1 Mazur Gostynin 16 maja, 15:00
Orzeł Goleszyn 1-4 Skra Drobin 15 maja, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 0-5 Kasztelan Sierpc 14 maja, 20:00
w Płocku; na bocznym boisku Wisły
Zryw Bielsk 3-3 Stoczniowiec Płock 15 maja, 16:00
w Umieninie
Amator Maszewo 6-0 Zorza Szczawin Kościelny 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Stegny Wyszogród 0-7 Amator Maszewo 23 maja, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-3 Zryw Bielsk 23 maja, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 22 maja, 11:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Orzeł Goleszyn 22 maja, 15:00
Skra Drobin 3-1 Kormoran Łąck 22 maja, 15:00
Mazur Gostynin 6-1 Unia Iłów 22 maja, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 7-1 Wisła Nowy Duninów 23 maja, 11:00
Świt Staroźreby 4-0 Skrwa Łukomie 22 maja, 15:00

Kolejka 27 - 26 maja

Świt Staroźreby 6-3 Stegny Wyszogród 26 maja, 18:00
Skrwa Łukomie 2-5 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 maja, 18:00
Wisła Nowy Duninów 0-2 Mazur Gostynin 26 maja, 18:00
Unia Iłów 3-1 Skra Drobin 26 maja, 18:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem na wniosek gospodarzy
Kormoran Łąck 1-1 Kasztelan Sierpc 26 maja, 18:00
Orzeł Goleszyn 2-2 Stoczniowiec Płock 26 maja, 18:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 4-3 Zorza Szczawin Kościelny 26 maja, 18:00
Zryw Bielsk 1-2 Amator Maszewo 26 maja, 18:00
w Umieninie

Kolejka 28 - 29-30 maja

Stegny Wyszogród 1-7 Zryw Bielsk 29 maja, 17:00
Amator Maszewo 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 29 maja, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 3-5 Orzeł Goleszyn 30 maja, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-0 Kormoran Łąck 30 maja, 17:00
na bocznym boisku Wisły
Kasztelan Sierpc 2-0 Unia Iłów 29 maja, 14:00
Skra Drobin 3-1 Wisła Nowy Duninów 29 maja, 15:00
Mazur Gostynin 1-2 Skrwa Łukomie 29 maja, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Świt Staroźreby 29 maja, 15:00

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Bzura Chodaków (Sochaczew) 9-1 Stegny Wyszogród 5 czerwca, 15:00
Świt Staroźreby 1-2 Mazur Gostynin 5 czerwca, 15:00
Skrwa Łukomie 2-2 Skra Drobin 5 czerwca, 15:00
Wisła Nowy Duninów 1-2 Kasztelan Sierpc 5 czerwca, 15:00
Unia Iłów 3-7 Stoczniowiec Płock 5 czerwca, 15:00
Kormoran Łąck 3-0 Zorza Szczawin Kościelny 5 czerwca, 15:00
Orzeł Goleszyn 1-3 Amator Maszewo 5 czerwca, 15:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-3 Zryw Bielsk 5 czerwca, 15:00
w Płocku; na bocznym boisku Wisły

Kolejka 30 - 12 czerwca

Delta Miszewko Strzałkowskie 2-4 Stegny Wyszogród 12 czerwca, 15:00
w Wyszogrodzie
Zryw Bielsk 3-3 Orzeł Goleszyn 12 czerwca, 15:00
w Umieninie
Amator Maszewo 5-2 Kormoran Łąck 12 czerwca, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 8-5 Unia Iłów 12 czerwca, 15:00
Stoczniowiec Płock 3-0 Wisła Nowy Duninów 12 czerwca, 9:00
na bocznym boisku Wisły
Kasztelan Sierpc 5-1 Skrwa Łukomie 12 czerwca, 15:00
Skra Drobin 7-2 Świt Staroźreby 12 czerwca, 15:00
Mazur Gostynin 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 czerwca, 15:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Płock)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas