[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Marcovia 2000 Marki 30 79 26 1 3 84-15 13 1 1 39-7 13 0 2 45-8
2.  GKP Targówek (Warszawa) 30 75 24 3 3 85-24 14 0 1 48-10 10 3 2 37-14
3.  Drukarz Warszawa 30 66 21 3 6 115-44 11 2 2 56-16 10 1 4 59-28
4.  Żbik Nasielsk 30 65 21 2 7 86-32 12 0 3 45-16 9 2 4 41-16
5.  Wilga Garwolin 30 64 20 4 6 89-40 10 1 4 46-29 10 3 2 43-11
6.  Józefovia Józefów 30 50 16 2 12 81-60 8 1 6 42-28 8 1 6 39-32
7.  Dolcan II Ząbki 30 43 12 7 11 73-67 8 3 4 42-33 4 4 7 31-34
8.  Mazur II Karczew 30 42 12 6 12 67-63 6 3 6 31-33 6 3 6 36-30
9.  Legion Warszawa 30 36 11 3 16 59-77 7 0 8 33-39 4 3 8 26-38
10.  Legionovia II Legionowo 30 35 10 5 15 60-81 6 3 6 35-30 4 2 9 25-51
11.  Wicher Kobyłka 30 34 10 4 16 59-56 6 4 5 37-24 4 0 11 22-32
12.  Sokół Serock 30 31 9 4 17 62-83 6 2 7 36-34 3 2 10 26-49
13.  Start II Otwock 30 24 7 3 20 39-72 3 3 9 17-34 4 0 11 22-38
14.  Białołęka Warszawa 30 20 6 2 22 45-105 4 0 11 26-53 2 2 11 19-52 2 3 1 0 1 3-3
15.  KS Falenica (Warszawa) 30 20 6 2 22 39-105 5 2 8 25-34 1 0 14 14-71 2 3 1 0 1 3-3
16.  Dąb Wieliszew 30 9 2 3 25 27-146 1 2 12 13-79 1 1 13 14-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Marcovia 2000 Marki    1-2 2-2 1-0 1-0 2-0 2-1 2-0 3-0 3-1 1-0 2-0 3-0 4-0 4-0 8-1 
 2 GKP Targówek (Warszawa)0-1     6-0 2-1 4-2 3-2 4-1 2-1 3-0 6-0 2-1 1-0 2-1 4-0 6-0 3-0 
 3 Drukarz Warszawa1-0 3-3     3-0 0-3 1-3 2-2 1-0 3-0 7-1 5-1 4-1 2-0 7-0 9-2 8-0 
 4 Żbik Nasielsk0-4 0-1 3-1     0-2 4-1 1-0 6-0 2-1 3-0 1-0 10-2 4-2 3-2 4-0 4-0 
 5 Wilga Garwolin1-2 1-4 3-2 2-0     2-4 5-3 3-0 7-4 8-1 4-2 2-2 2-0 3-2 1-0 2-3 
 6 Józefovia Józefów0-2 1-3 5-1 0-4 1-5     6-2 3-2 0-1 0-0 3-2 6-0 5-1 0-2 3-2 9-1 
 7 Dolcan II Ząbki4-3 0-1 0-3 1-4 2-2 0-3     4-4 4-4 1-0 1-0 4-2 4-1 7-2 7-3 3-1 
 8 Mazur II Karczew0-4 0-2 0-5 1-2 1-1 1-1 1-1     2-3 5-4 4-3 6-2 1-2 4-0 2-1 3-2 
 9 Legion Warszawa0-1 0-5 0-3 0-4 0-3 2-6 3-2 1-3     2-3 3-1 5-4 3-0 6-3 4-0 4-1 
 10 Legionovia II Legionowo0-3 2-1 0-5 0-2 1-4 1-4 1-1 1-3 1-1     3-0 3-3 4-2 2-1 13-0 3-0 
 11 Wicher Kobyłka0-3 0-1 2-3 1-1 0-0 4-1 1-2 2-2 6-1 4-2     2-1 0-2 2-2 5-1 8-2 
 12 Sokół Serock0-2 1-1 3-7 2-2 0-6 2-1 6-2 1-6 2-1 1-2 1-2     1-2 5-0 6-0 5-0 
 13 Start II Otwock1-3 2-0 0-6 0-5 0-3* 0-1 0-0 0-2 1-3 3-3 3-1 0-3     1-2 4-0* 2-2 
 14 Białołęka Warszawa0-3 0-2 2-9 2-3 1-5 8-4 1-5 2-5 1-6 2-3 1-2 2-0 1-5     2-1 1-0 
 15 KS Falenica (Warszawa)1-9 3-3 1-2 1-2 0-3 1-2 1-3 0-0 2-0 5-0 0-3* 0-2 4-3 2-1     4-1 
 16 Dąb Wieliszew0-5 0-8 1-10 0-11 0-4 1-6 0-6 2-8 1-1 1-5 0-4 2-4 2-1 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Józefovia Józefów 3-2 KS Falenica (Warszawa) 15 sierpnia, 16:00
Mazur II Karczew 1-1 Dolcan II Ząbki 9 września, 17:00
Start II Otwock 1-2 Białołęka Warszawa 15 sierpnia, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-4 Wilga Garwolin 16 sierpnia, 15:00
Dąb Wieliszew 1-1 Legion Warszawa 15 sierpnia, 10:00
Drukarz Warszawa 3-0 Żbik Nasielsk 15 sierpnia, 11:00
Wicher Kobyłka 0-3 Marcovia 2000 Marki 16 sierpnia, 17:00
Sokół Serock 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

KS Falenica (Warszawa) 3-3 GKP Targówek (Warszawa) 22 sierpnia, 14:00
Marcovia 2000 Marki 2-0 Sokół Serock 22 sierpnia, 13:00
Żbik Nasielsk 1-0 Wicher Kobyłka 22 sierpnia, 17:00
Legion Warszawa 0-3 Drukarz Warszawa 22 sierpnia, 11:00
na stadionie Drukarza; Legion gospodarzem
Wilga Garwolin 2-3 Dąb Wieliszew 22 sierpnia, 14:00
Białołęka Warszawa 2-3 Legionovia II Legionowo 22 sierpnia, 11:00
Dolcan II Ząbki 4-1 Start II Otwock 23 sierpnia, 11:00
Józefovia Józefów 3-2 Mazur II Karczew 22 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Mazur II Karczew 2-1 KS Falenica (Warszawa) 25 sierpnia, 17:00
Start II Otwock 0-1 Józefovia Józefów 27 sierpnia, 17:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Dolcan II Ząbki 26 sierpnia, 17:00
Dąb Wieliszew 2-2 Białołęka Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Drukarz Warszawa 0-3 Wilga Garwolin 26 sierpnia, 17:30
Wicher Kobyłka 6-1 Legion Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Sokół Serock 2-2 Żbik Nasielsk 26 sierpnia, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 0-1 Marcovia 2000 Marki 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

KS Falenica (Warszawa) 1-9 Marcovia 2000 Marki 29 sierpnia, 14:00
Żbik Nasielsk 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 29 sierpnia, 16:00
Legion Warszawa 5-4 Sokół Serock 29 sierpnia, 17:00
Wilga Garwolin 4-2 Wicher Kobyłka 30 sierpnia, 17:00
Białołęka Warszawa 2-9 Drukarz Warszawa 29 sierpnia, 11:00
Dolcan II Ząbki 3-1 Dąb Wieliszew 30 sierpnia, 11:00
w Wieliszewie, Dolcan II gospodarzem
Józefovia Józefów 0-0 Legionovia II Legionowo 29 sierpnia, 14:00
Mazur II Karczew 1-2 Start II Otwock 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Start II Otwock 4-0 KS Falenica (Warszawa) 5 września, 11:00
(wo)
na boisku 4-1
Legionovia II Legionowo 1-3 Mazur II Karczew 4 września, 17:00
Dąb Wieliszew 1-6 Józefovia Józefów 6 września, 16:00
Drukarz Warszawa 2-2 Dolcan II Ząbki 5 września, 16:00
Wicher Kobyłka 2-2 Białołęka Warszawa 6 września, 12:00
Sokół Serock 0-6 Wilga Garwolin 4 września, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-0 Legion Warszawa 5 września, 10:00
Marcovia 2000 Marki 1-0 Żbik Nasielsk 5 września, 13:00

Kolejka 6 - 12-13 września

KS Falenica (Warszawa) 1-2 Żbik Nasielsk 12 września, 14:00
Legion Warszawa 0-1 Marcovia 2000 Marki 13 września, 13:00
Wilga Garwolin 1-4 GKP Targówek (Warszawa) 12 września, 16:00
Białołęka Warszawa 2-0 Sokół Serock 12 września, 13:00
Dolcan II Ząbki 1-0 Wicher Kobyłka 12 września, 13:30
w Kobyłce; Dolcan II gospodarzem
Józefovia Józefów 5-1 Drukarz Warszawa 12 września, 16:00
Mazur II Karczew 3-2 Dąb Wieliszew 13 września, 16:30
Start II Otwock 3-3 Legionovia II Legionowo 13 września, 11:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Legionovia II Legionowo 13-0 KS Falenica (Warszawa) 20 września, 14:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem
Dąb Wieliszew 2-1 Start II Otwock 19 września, 15:00
Drukarz Warszawa 1-0 Mazur II Karczew 19 września, 16:00
Wicher Kobyłka 4-1 Józefovia Józefów 19 września, 16:00
Sokół Serock 6-2 Dolcan II Ząbki 19 września, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 4-0 Białołęka Warszawa 20 września, 11:00
Marcovia 2000 Marki 1-0 Wilga Garwolin 19 września, 13:00
Żbik Nasielsk 2-1 Legion Warszawa 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 23 września

KS Falenica (Warszawa) 2-0 Legion Warszawa 23 września, 17:00
Wilga Garwolin 2-0 Żbik Nasielsk 23 września, 16:00
Białołęka Warszawa 0-3 Marcovia 2000 Marki 23 września, 16:30
Dolcan II Ząbki 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 23 września, 16:00
w Warszawie; na stadionie GKP Targówek; Dolcan II gospodarzem
Józefovia Józefów 6-0 Sokół Serock 23 września, 16:00
Mazur II Karczew 4-3 Wicher Kobyłka 23 września, 16:00
Start II Otwock 0-6 Drukarz Warszawa 24 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-0 Dąb Wieliszew 23 września, 16:30

Kolejka 9 - 26-27 września

Dąb Wieliszew 1-4 KS Falenica (Warszawa) 27 września, 15:00
Drukarz Warszawa 7-1 Legionovia II Legionowo 26 września, 16:00
Wicher Kobyłka 0-2 Start II Otwock 26 września, 16:00
Sokół Serock 1-6 Mazur II Karczew 26 września, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-2 Józefovia Józefów 26 września, 15:00
Marcovia 2000 Marki 2-1 Dolcan II Ząbki 26 września, 13:00
Żbik Nasielsk 3-2 Białołęka Warszawa 26 września, 15:00
Legion Warszawa 0-3 Wilga Garwolin 26 września, 13:00
na stadionie Junaka

Kolejka 10 - 3-4 października

KS Falenica (Warszawa) 0-3 Wilga Garwolin 3 października, 14:00
Białołęka Warszawa 1-6 Legion Warszawa 3 października, 13:00
Dolcan II Ząbki 1-4 Żbik Nasielsk 4 października, 13:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Józefovia Józefów 0-2 Marcovia 2000 Marki 3 października, 15:30
Mazur II Karczew 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 4 października, 15:00
Start II Otwock 0-3 Sokół Serock 4 października, 11:00
Legionovia II Legionowo 3-0 Wicher Kobyłka 4 października, 13:00
Dąb Wieliszew 1-10 Drukarz Warszawa 3 października, 10:00
w Legionowie

Kolejka 11 - 10-11 października

Drukarz Warszawa 9-2 KS Falenica (Warszawa) 10 października, 11:00
Wicher Kobyłka 8-2 Dąb Wieliszew 10 października, 15:00
Sokół Serock 1-2 Legionovia II Legionowo 10 października, 15:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Start II Otwock 11 października, 11:00
Marcovia 2000 Marki 2-0 Mazur II Karczew 10 października, 13:00
Żbik Nasielsk 4-1 Józefovia Józefów 10 października, 14:00
Legion Warszawa 3-2 Dolcan II Ząbki 11 października, 13:00
na stadionie Junaka
Wilga Garwolin 3-2 Białołęka Warszawa 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

KS Falenica (Warszawa) 2-1 Białołęka Warszawa 17 października, 14:30
Dolcan II Ząbki 2-2 Wilga Garwolin 18 października, 14:00
w Warszawie; na stadionie Junaka
Józefovia Józefów 0-1 Legion Warszawa 17 października, 12:00
Mazur II Karczew 1-2 Żbik Nasielsk 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start II Otwock 1-3 Marcovia 2000 Marki 18 października, 11:00
w Markach; Start II gospodarzem
Legionovia II Legionowo 2-1 GKP Targówek (Warszawa) 18 października, 15:00
Dąb Wieliszew 2-4 Sokół Serock 18 października, 15:00
Drukarz Warszawa 5-1 Wicher Kobyłka 17 października, 11:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Wicher Kobyłka 5-1 KS Falenica (Warszawa) 24 października, 14:00
Sokół Serock 3-7 Drukarz Warszawa 24 października, 14:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-0 Dąb Wieliszew 24 października, 14:00
Marcovia 2000 Marki 3-1 Legionovia II Legionowo 24 października, 13:00
Żbik Nasielsk 4-2 Start II Otwock 24 października, 14:00
Legion Warszawa 1-3 Mazur II Karczew 25 października, 11:00
na stadionie Junaka
Wilga Garwolin 2-4 Józefovia Józefów 24 października, 14:00
Białołęka Warszawa 1-5 Dolcan II Ząbki 24 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

KS Falenica (Warszawa) 1-3 Dolcan II Ząbki 7 listopada, 14:00
Józefovia Józefów 0-2 Białołęka Warszawa 7 listopada, 13:00
Mazur II Karczew 1-1 Wilga Garwolin 8 listopada, 13:30
Start II Otwock 1-3 Legion Warszawa 8 listopada, 11:00
Legionovia II Legionowo 0-2 Żbik Nasielsk 8 listopada, 13:00
Dąb Wieliszew 0-5 Marcovia 2000 Marki 7 listopada, 13:00
Drukarz Warszawa 3-3 GKP Targówek (Warszawa) 8 listopada, 18:00
na stadionie MBOPN
Wicher Kobyłka 2-1 Sokół Serock 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Sokół Serock 6-0 KS Falenica (Warszawa) 14 listopada, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Wicher Kobyłka 18 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie na stadionie OSiR Targówek
Marcovia 2000 Marki 2-2 Drukarz Warszawa 14 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 4-0 Dąb Wieliszew 14 listopada, 13:00
Legion Warszawa 2-3 Legionovia II Legionowo 15 listopada, 10:00
na stadionie OSiR Targówek
Wilga Garwolin 2-0 Start II Otwock 14 listopada, 13:00
Białołęka Warszawa 2-5 Mazur II Karczew 14 listopada, 11:00
Dolcan II Ząbki 0-3 Józefovia Józefów 14 listopada, 13:15
w Józefowie; Dolcan II gospodarzem

Kolejka 16 - 7 kwietnia

KS Falenica (Warszawa) 1-2 Józefovia Józefów 7 kwietnia, 16:30
Dolcan II Ząbki 4-4 Mazur II Karczew 8 kwietnia, 18:00
Białołęka Warszawa 1-5 Start II Otwock 7 kwietnia, 16:30
Wilga Garwolin 8-1 Legionovia II Legionowo 7 kwietnia, 16:30
Legion Warszawa 4-1 Dąb Wieliszew 7 kwietnia, 18:00
w Wieliszewie; Legion gospodarzem
Żbik Nasielsk 3-1 Drukarz Warszawa 7 kwietnia, 16:30
Marcovia 2000 Marki 1-0 Wicher Kobyłka 7 kwietnia, 16:30
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Sokół Serock 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 20-21 marca

GKP Targówek (Warszawa) 6-0 KS Falenica (Warszawa) 20 marca, 11:30
Sokół Serock 0-2 Marcovia 2000 Marki 20 marca, 15:00
Wicher Kobyłka 1-1 Żbik Nasielsk 20 marca, 15:00
Drukarz Warszawa 3-0 Legion Warszawa 20 marca, 14:00
na stadionie OSiR Targówek
Dąb Wieliszew 0-4 Wilga Garwolin 20 marca, 15:00
Legionovia II Legionowo 2-1 Białołęka Warszawa 21 marca, 15:30
Start II Otwock 0-0 Dolcan II Ząbki 21 marca, 11:00
w Miętnem
Mazur II Karczew 1-1 Józefovia Józefów 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 27-28 marca

KS Falenica (Warszawa) 0-0 Mazur II Karczew 27 marca, 15:00
Józefovia Józefów 5-1 Start II Otwock 27 marca, 15:30
Dolcan II Ząbki 1-0 Legionovia II Legionowo 28 marca, 13:00
Białołęka Warszawa 1-0 Dąb Wieliszew 28 marca, 11:30
Wilga Garwolin 3-2 Drukarz Warszawa 28 marca, 15:30
Legion Warszawa 3-1 Wicher Kobyłka 27 marca, 14:30
Żbik Nasielsk 10-2 Sokół Serock 27 marca, 15:00
Marcovia 2000 Marki 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 27 marca, 13:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Marcovia 2000 Marki 4-0 KS Falenica (Warszawa) 3 kwietnia, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Żbik Nasielsk 2 kwietnia, 16:00
Sokół Serock 2-1 Legion Warszawa 3 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 0-0 Wilga Garwolin 2 kwietnia, 16:00
Drukarz Warszawa 7-0 Białołęka Warszawa 2 kwietnia, 16:00
na stadionie OSiR Targówek
Dąb Wieliszew 0-6 Dolcan II Ząbki 3 kwietnia, 10:00
Legionovia II Legionowo 1-4 Józefovia Józefów 1 kwietnia, 18:30
Start II Otwock 0-2 Mazur II Karczew 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

KS Falenica (Warszawa) 4-3 Start II Otwock 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mazur II Karczew 5-4 Legionovia II Legionowo 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Józefovia Józefów 9-1 Dąb Wieliszew 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dolcan II Ząbki 0-3 Drukarz Warszawa 27 kwietnia, 17:00
w Warszawie; na stadionie Drukarza; Dolcan II gospodarzem / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) w Warszawie na stadionie DOSiR odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Białołęka Warszawa 1-2 Wicher Kobyłka 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wilga Garwolin 2-2 Sokół Serock 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Legion Warszawa 0-5 GKP Targówek (Warszawa) 28 kwietnia, 17:00
w Warszawie; na stadionie GKP Targówek; Legion gospodarzem / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Żbik Nasielsk 0-4 Marcovia 2000 Marki 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 12 maja

Żbik Nasielsk 4-0 KS Falenica (Warszawa) 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Marcovia 2000 Marki 3-0 Legion Warszawa 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKP Targówek (Warszawa) 4-2 Wilga Garwolin 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Serock 5-0 Białołęka Warszawa 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wicher Kobyłka 1-2 Dolcan II Ząbki 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Drukarz Warszawa 1-3 Józefovia Józefów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Wieliszew 2-8 Mazur II Karczew 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Legionovia II Legionowo 4-2 Start II Otwock 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

KS Falenica (Warszawa) 5-0 Legionovia II Legionowo 24 kwietnia, 15:00
Start II Otwock 2-2 Dąb Wieliszew 25 kwietnia, 15:00
Mazur II Karczew 0-5 Drukarz Warszawa 25 kwietnia, 13:00
Józefovia Józefów 3-2 Wicher Kobyłka 24 kwietnia, 16:30
Dolcan II Ząbki 4-2 Sokół Serock 25 kwietnia, 13:00
w Warszawie; na stadionie DOSiR
Białołęka Warszawa 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 24 kwietnia, 11:00
Wilga Garwolin 1-2 Marcovia 2000 Marki 25 kwietnia, 17:00
Legion Warszawa 0-4 Żbik Nasielsk 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 1-3 maja

Legion Warszawa 4-0 KS Falenica (Warszawa) 1 maja, 13:00
na stadionie Junaka
Żbik Nasielsk 0-2 Wilga Garwolin 1 maja, 16:00
Marcovia 2000 Marki 4-0 Białołęka Warszawa 1 maja, 11:00
GKP Targówek (Warszawa) 4-1 Dolcan II Ząbki 1 maja, 11:00
Sokół Serock 2-1 Józefovia Józefów 1 maja, 12:30
Wicher Kobyłka 2-2 Mazur II Karczew 1 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 2-0 Start II Otwock 21 kwietnia, 17:30
Dąb Wieliszew 1-5 Legionovia II Legionowo 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

KS Falenica (Warszawa) 4-1 Dąb Wieliszew 8 maja, 15:00
Legionovia II Legionowo 0-5 Drukarz Warszawa 9 maja, 14:30
Start II Otwock 3-1 Wicher Kobyłka 9 maja, 18:00
Mazur II Karczew 6-2 Sokół Serock 9 maja, 13:00
Józefovia Józefów 1-3 GKP Targówek (Warszawa) 8 maja, 16:30
Dolcan II Ząbki 4-3 Marcovia 2000 Marki 9 maja, 11:00
w Warszawie; na stadionie DOSiR
Białołęka Warszawa 2-3 Żbik Nasielsk 8 maja, 11:00
Wilga Garwolin 7-4 Legion Warszawa 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Wilga Garwolin 1-0 KS Falenica (Warszawa) 16 maja, 17:00
Legion Warszawa 6-3 Białołęka Warszawa 15 maja, 13:00
na stadionie Białołęki; Legion gospodarzem
Żbik Nasielsk 1-0 Dolcan II Ząbki 15 maja, 16:00
Marcovia 2000 Marki 2-0 Józefovia Józefów 15 maja, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Mazur II Karczew 15 maja, 16:00
Sokół Serock 1-2 Start II Otwock 15 maja, 17:00
Wicher Kobyłka 4-2 Legionovia II Legionowo 15 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 8-0 Dąb Wieliszew 15 maja, 11:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

KS Falenica (Warszawa) 1-2 Drukarz Warszawa 22 maja, 15:00
Dąb Wieliszew 0-4 Wicher Kobyłka 22 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-3 Sokół Serock 23 maja, 17:30
Start II Otwock 2-0 GKP Targówek (Warszawa) 23 maja, 11:00
Mazur II Karczew 0-4 Marcovia 2000 Marki 23 maja, 15:00
w Miętnem
Józefovia Józefów 0-4 Żbik Nasielsk 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dolcan II Ząbki 4-4 Legion Warszawa 23 maja, 11:00
w Warszawie; na stadionie DOSiR
Białołęka Warszawa 1-5 Wilga Garwolin 22 maja, 11:00

Kolejka 27 - 26 maja

Białołęka Warszawa 2-1 KS Falenica (Warszawa) 26 maja, 17:30
Wilga Garwolin 5-3 Dolcan II Ząbki 26 maja, 17:00
Legion Warszawa 2-6 Józefovia Józefów 26 maja, 17:30
w Józefowie; Legion gospodarzem
Żbik Nasielsk 6-0 Mazur II Karczew 26 maja, 16:30
Marcovia 2000 Marki 3-0 Start II Otwock 26 maja, 18:00
GKP Targówek (Warszawa) 6-0 Legionovia II Legionowo 26 maja, 18:00
Sokół Serock 5-0 Dąb Wieliszew 26 maja, 17:30
Wicher Kobyłka 2-3 Drukarz Warszawa 26 maja, 18:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

KS Falenica (Warszawa) 0-3 Wicher Kobyłka 29 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Drukarz Warszawa 4-1 Sokół Serock 29 maja, 11:00
Dąb Wieliszew 0-8 GKP Targówek (Warszawa) 29 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 0-3 Marcovia 2000 Marki 29 maja, 17:30
w Markach; Legionovia II gospodarzem
Start II Otwock 0-5 Żbik Nasielsk 29 maja, 11:00
Mazur II Karczew 2-3 Legion Warszawa 30 maja, 15:00
Józefovia Józefów 1-5 Wilga Garwolin 29 maja, 15:00
Dolcan II Ząbki 7-2 Białołęka Warszawa 30 maja, 13:00
w Warszawie; na stadionie DOSiR

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Dolcan II Ząbki 7-3 KS Falenica (Warszawa) 6 czerwca, 11:00
Białołęka Warszawa 8-4 Józefovia Józefów 5 czerwca, 11:00
Wilga Garwolin 3-0 Mazur II Karczew 5 czerwca, 14:30
Legion Warszawa 3-0 Start II Otwock 6 czerwca, 14:00
na stadionie OSiR Targówek
Żbik Nasielsk 3-0 Legionovia II Legionowo 5 czerwca, 16:30
Marcovia 2000 Marki 8-1 Dąb Wieliszew 5 czerwca, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 6-0 Drukarz Warszawa 5 czerwca, 16:00
Sokół Serock 1-2 Wicher Kobyłka 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

KS Falenica (Warszawa) 0-2 Sokół Serock 12 czerwca, 15:00
Wicher Kobyłka 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 11 czerwca, 18:00
Drukarz Warszawa 1-0 Marcovia 2000 Marki 9 czerwca, 18:00
Dąb Wieliszew 0-11 Żbik Nasielsk 12 czerwca, 15:00
Legionovia II Legionowo 1-1 Legion Warszawa 12 czerwca, 15:00
Start II Otwock 0-3 Wilga Garwolin 12 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Mazur II Karczew 4-0 Białołęka Warszawa 12 czerwca, 15:00
Józefovia Józefów 6-2 Dolcan II Ząbki 12 czerwca, 15:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (mazowiecka (południe))
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2009/2010 (Płock)
Liga okręgowa 2009/2010 (Radom)
Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas