[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Konstancin II Obory 26 63 20 3 3 78-37 12 0 1 48-17 8 3 2 30-20
2.  Perła Złotokłos 26 61 20 1 5 83-30 9 1 3 43-17 11 0 2 40-13
3.  GLKS II Nadarzyn 26 58 19 1 6 72-35 10 0 3 45-20 9 1 3 27-15
4.  Sparta II Jazgarzew 26 46 14 4 8 55-36 9 1 3 39-19 5 3 5 16-17
5.  KS II Raszyn 26 40 13 1 12 46-46 5 1 7 17-23 8 0 5 29-23
6.  Ursus II Warszawa 26 37 12 1 13 49-43 6 1 6 21-18 6 0 7 28-25
7.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 36 12 0 14 73-61 7 0 6 39-29 5 0 8 34-32 2 3 1 0 1 5-4
8.  Walka Kosów 26 36 11 3 12 51-65 5 1 7 29-37 6 2 5 22-28 2 3 1 0 1 4-5
9.  Piast II Piastów 26 35 10 5 11 47-46 7 3 3 26-16 3 2 8 21-30
10.  Jedność Żabieniec 26 30 7 9 10 45-47 3 5 5 16-23 4 4 5 29-24
11.  Orzeł Baniocha 26 29 9 2 15 45-73 3 2 8 19-33 6 0 7 26-40
12.  Okęcie II Warszawa 26 20 6 2 18 30-81 3 2 8 14-33 3 0 10 16-48
13.  Amigos Warszawa 26 17 4 5 17 25-53 2 2 9 15-23 2 3 8 10-30
14.  Victoria Głosków 26 18 5 3 18 19-65 3 1 9 9-30 2 2 9 10-35
Victoria Głosków wycofała się z rozgrywek po 16. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Skra Konstancin II Obory    1-2 2-1 4-2 4-2 1-0 2-1 2-1 8-2 4-3 7-0 5-1 4-0 4-2 
 2 Perła Złotokłos6-0     1-2 0-4 4-1 4-2 5-0 0-0 3-1 1-5 2-0 8-1 4-0 5-1 
 3 GLKS II Nadarzyn2-3 1-4     3-1 0-4 2-0 5-4 11-1 1-0 3-1 3-1 7-0 2-0 5-1 
 4 Sparta II Jazgarzew1-1 1-2 3-0*     1-3 4-2 6-1 2-5 3-2 2-1 4-2 4-0 5-0 3-0* 
 5 KS II Raszyn0-3* 0-6 1-2 1-0     1-3 1-2 0-1 0-0 1-4 4-2 2-0 3-0 3-0* 
 6 Ursus II Warszawa1-2 0-3 0-3 0-1 0-1     3-1 1-2 3-2 2-2 4-1 2-0 2-0 3-0* 
 7 UKS Siekierki (Warszawa)2-4 4-1 4-2 4-1 4-6 5-2     0-3 2-0 4-2 7-0 1-4 2-3 0-1 
 8 Walka Kosów0-4 2-6 1-2 3-0* 2-1 3-4 1-5     4-3 3-2 3-4 2-4 1-1 4-1 
 9 Piast II Piastów3-1 1-2 0-0 0-0 3-1 1-2 3-2 3-1     1-1 2-5 5-1 1-0 3-0* 
 10 Jedność Żabieniec1-1 3-0 0-1 0-0 1-4 0-3 4-2 1-0 1-1     2-4 0-4 1-1 2-2 
 11 Orzeł Baniocha2-3 0-3 1-6 2-2 1-2 1-0 2-1 2-5 0-2 2-4     4-1 2-2 0-2 
 12 Okęcie II Warszawa2-2 0-2 2-4 0-2 1-2 0-7 0-10 0-1 2-1 0-0 1-2     3-0 3-0* 
 13 Amigos Warszawa0-3 0-5 0-1 0-2 1-2 2-3 0-2 4-0 1-2 1-1 1-2 5-0     0-0 
 14 Victoria Głosków0-3* 0-4 0-3* 0-1 1-0 1-0 0-3* 2-2 2-5 0-3* 0-3* 3-0 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Ursus II Warszawa 2-2 Jedność Żabieniec 23 sierpnia, 11:00
GLKS II Nadarzyn 5-1 Victoria Głosków 23 sierpnia, 16:00
Walka Kosów 1-5 UKS Siekierki (Warszawa) 23 sierpnia, 15:00
Perła Złotokłos 0-4 Sparta II Jazgarzew 23 sierpnia, 16:30
Piast II Piastów 1-0 Amigos Warszawa 22 sierpnia, 11:00
Skra Konstancin II Obory 5-1 Okęcie II Warszawa 22 sierpnia, 11:00
KS II Raszyn 4-2 Orzeł Baniocha 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Jedność Żabieniec 2-4 Orzeł Baniocha 29 sierpnia, 11:00
Okęcie II Warszawa 1-2 KS II Raszyn 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 11:00) odwołany
Amigos Warszawa 0-3 Skra Konstancin II Obory 30 sierpnia, 16:00
w Żabieńcu
Sparta II Jazgarzew 3-2 Piast II Piastów 30 sierpnia, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-1 Perła Złotokłos 29 sierpnia, 14:30
w Złotokłosie; UKS Siekierki gospodarzem
Victoria Głosków 2-2 Walka Kosów 29 sierpnia, 16:00
Ursus II Warszawa 0-3 GLKS II Nadarzyn 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 września

GLKS II Nadarzyn 3-1 Jedność Żabieniec 5 września, 11:00
Walka Kosów 3-4 Ursus II Warszawa 6 września, 16:00
Perła Złotokłos 5-1 Victoria Głosków 6 września, 12:00
Piast II Piastów 3-2 UKS Siekierki (Warszawa) 5 września, 16:00
Skra Konstancin II Obory 4-2 Sparta II Jazgarzew 5 września, 16:30
KS II Raszyn 3-0 Amigos Warszawa 5 września, 16:30
Orzeł Baniocha 4-1 Okęcie II Warszawa 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 9 września

Jedność Żabieniec 0-4 Okęcie II Warszawa 9 września, 16:30
Sparta II Jazgarzew 1-3 KS II Raszyn 9 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-4 Skra Konstancin II Obory 9 września, 16:30
w Oborach; UKS Siekierki gospodarzem
Victoria Głosków 2-5 Piast II Piastów 9 września, 16:30
Ursus II Warszawa 0-3 Perła Złotokłos 9 września, 17:00
GLKS II Nadarzyn 11-1 Walka Kosów 9 września, 16:30
Orzeł Baniocha 2-2 Amigos Warszawa 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Walka Kosów 3-2 Jedność Żabieniec 13 września, 15:00
Perła Złotokłos 1-2 GLKS II Nadarzyn 12 września, 16:00
Piast II Piastów 1-2 Ursus II Warszawa 12 września, 11:00
Skra Konstancin II Obory 4-2 Victoria Głosków 12 września, 16:30
KS II Raszyn 1-2 UKS Siekierki (Warszawa) 12 września, 17:00
Orzeł Baniocha 2-2 Sparta II Jazgarzew 12 września, 16:30
Okęcie II Warszawa 3-0 Amigos Warszawa 12 września, 14:45

Kolejka 6 - 19-20 września

Jedność Żabieniec 1-1 Amigos Warszawa 19 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 4-0 Okęcie II Warszawa 20 września, 12:30
UKS Siekierki (Warszawa) 7-0 Orzeł Baniocha 19 września, 16:00
w Baniosze; UKS Siekierki gospodarzem
Victoria Głosków 1-0 KS II Raszyn 19 września, 16:00
Ursus II Warszawa 1-2 Skra Konstancin II Obory 19 września, 13:30
GLKS II Nadarzyn 1-0 Piast II Piastów 20 września, 16:00
Walka Kosów 2-6 Perła Złotokłos 20 września, 15:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Perła Złotokłos 1-5 Jedność Żabieniec 27 września, 12:00
Piast II Piastów 3-1 Walka Kosów 26 września, 16:00
Skra Konstancin II Obory 2-1 GLKS II Nadarzyn 27 września, 16:00
KS II Raszyn 1-3 Ursus II Warszawa 26 września, 16:00
Orzeł Baniocha 0-2 Victoria Głosków 26 września, 16:00
Okęcie II Warszawa 0-10 UKS Siekierki (Warszawa) 26 września, 11:00
Amigos Warszawa 0-2 Sparta II Jazgarzew 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Jedność Żabieniec 0-0 Sparta II Jazgarzew 4 października, 14:30
UKS Siekierki (Warszawa) 2-3 Amigos Warszawa 4 października, 11:00
w Żabieńcu
Victoria Głosków 3-0 Okęcie II Warszawa 3 października, 15:30
Ursus II Warszawa 4-1 Orzeł Baniocha 4 października, 10:00
GLKS II Nadarzyn 0-4 KS II Raszyn 4 października, 15:00
Walka Kosów 0-4 Skra Konstancin II Obory 4 października, 14:30
Perła Złotokłos 3-1 Piast II Piastów 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Piast II Piastów 1-1 Jedność Żabieniec 10 października, 15:00
Skra Konstancin II Obory 1-2 Perła Złotokłos 11 października, 15:00
KS II Raszyn 0-1 Walka Kosów 10 października, 15:00
Orzeł Baniocha 1-6 GLKS II Nadarzyn 10 października, 15:00
Okęcie II Warszawa 0-7 Ursus II Warszawa 10 października, 11:00
Amigos Warszawa 0-0 Victoria Głosków 10 października, 14:30
Sparta II Jazgarzew 6-1 UKS Siekierki (Warszawa) 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Jedność Żabieniec 4-2 UKS Siekierki (Warszawa) 17 października, 14:00
Victoria Głosków 0-1 Sparta II Jazgarzew 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ursus II Warszawa 2-0 Amigos Warszawa 18 października, 10:00
GLKS II Nadarzyn 7-0 Okęcie II Warszawa 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) nie odbył się z powodu epidemii w drużynie gości
Walka Kosów 3-4 Orzeł Baniocha 18 października, 14:00
Perła Złotokłos 4-1 KS II Raszyn 18 października, 11:00
Piast II Piastów 3-1 Skra Konstancin II Obory 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Skra Konstancin II Obory 4-3 Jedność Żabieniec 25 października, 10:00
KS II Raszyn 0-0 Piast II Piastów 24 października, 14:00
Orzeł Baniocha 0-3 Perła Złotokłos 24 października, 14:00
Okęcie II Warszawa 0-1 Walka Kosów 24 października, 11:00
Amigos Warszawa 0-1 GLKS II Nadarzyn 24 października, 14:00
w Żabieńcu
Sparta II Jazgarzew 4-2 Ursus II Warszawa 24 października, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Victoria Głosków 24 października, 15:00
w Głoskowie; UKS Siekierki gospodarzem

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Jedność Żabieniec 2-2 Victoria Głosków 7 listopada, 11:00
Ursus II Warszawa 3-1 UKS Siekierki (Warszawa) 8 listopada, 10:00
GLKS II Nadarzyn 3-1 Sparta II Jazgarzew 8 listopada, 13:00
Walka Kosów 1-1 Amigos Warszawa 8 listopada, 14:00
Perła Złotokłos 8-1 Okęcie II Warszawa 7 listopada, 13:00
Piast II Piastów 2-5 Orzeł Baniocha 7 listopada, 11:00
Skra Konstancin II Obory 4-2 KS II Raszyn 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

KS II Raszyn 1-4 Jedność Żabieniec 14 listopada, 13:00
Orzeł Baniocha 2-3 Skra Konstancin II Obory 14 listopada, 13:00
Okęcie II Warszawa 2-1 Piast II Piastów 14 listopada, 10:30
Amigos Warszawa 0-5 Perła Złotokłos 14 listopada, 13:30
w Żabieńcu
Sparta II Jazgarzew 2-5 Walka Kosów 15 listopada, 13:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 GLKS II Nadarzyn 15 listopada, 12:00
w Nadarzynie; UKS Siekierki gospodarzem
Victoria Głosków 1-0 Ursus II Warszawa 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Jedność Żabieniec 0-3 Ursus II Warszawa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Głosków 0-3 GLKS II Nadarzyn
(wo)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Walka Kosów 21 kwietnia, 16:30
w Kosowie; UKS Siekierki gospodarzem / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta II Jazgarzew 1-2 Perła Złotokłos 20 kwietnia, 16:30
w Złotokłosie / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Amigos Warszawa 1-2 Piast II Piastów 20 kwietnia, 17:00
w Żabieńcu / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Okęcie II Warszawa 2-2 Skra Konstancin II Obory 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Baniocha 1-2 KS II Raszyn 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 15 - 27-28 marca

Orzeł Baniocha 2-4 Jedność Żabieniec 28 marca, 12:00
KS II Raszyn 2-0 Okęcie II Warszawa 27 marca, 15:30
Skra Konstancin II Obory 4-0 Amigos Warszawa 28 marca, 15:30
Piast II Piastów 0-0 Sparta II Jazgarzew 27 marca, 11:00
Perła Złotokłos 5-0 UKS Siekierki (Warszawa) 27 marca, 15:00
Walka Kosów 4-1 Victoria Głosków 28 marca, 14:00
GLKS II Nadarzyn 2-0 Ursus II Warszawa 28 marca, 13:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Jedność Żabieniec 0-1 GLKS II Nadarzyn 2 kwietnia, 16:00
Ursus II Warszawa 1-2 Walka Kosów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 13:00) odwołany
Victoria Głosków 0-4 Perła Złotokłos 2 kwietnia, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-0 Piast II Piastów 3 kwietnia, 11:00
w Piastowie; UKS Siekierki gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 1-1 Skra Konstancin II Obory
Amigos Warszawa 1-2 KS II Raszyn 3 kwietnia, 14:00
w Żabieńcu
Okęcie II Warszawa 1-2 Orzeł Baniocha 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 19 maja

Amigos Warszawa 1-2 Orzeł Baniocha 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Okęcie II Warszawa 0-0 Jedność Żabieniec 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Raszyn 1-0 Sparta II Jazgarzew 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Skra Konstancin II Obory 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast II Piastów 3-0 Victoria Głosków
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / Victoria wycofała się przed drugim terminem meczu
Perła Złotokłos 4-2 Ursus II Warszawa 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Walka Kosów 1-2 GLKS II Nadarzyn 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 2 czerwca

Jedność Żabieniec 1-0 Walka Kosów 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GLKS II Nadarzyn 1-4 Perła Złotokłos 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ursus II Warszawa 3-2 Piast II Piastów 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Głosków 0-3 Skra Konstancin II Obory
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / Victoria wycofała się przed drugim terminem meczu
UKS Siekierki (Warszawa) 4-6 KS II Raszyn 1 czerwca, 18:00
w Raszynie; UKS Siekierki gospodarzem / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta II Jazgarzew 4-2 Orzeł Baniocha 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Amigos Warszawa 5-0 Okęcie II Warszawa 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Amigos Warszawa 1-1 Jedność Żabieniec 24 kwietnia, 15:00
Okęcie II Warszawa 0-2 Sparta II Jazgarzew 24 kwietnia, 14:00
Orzeł Baniocha 2-1 UKS Siekierki (Warszawa) 24 kwietnia, 16:00
KS II Raszyn 3-0 Victoria Głosków
(wo)
Skra Konstancin II Obory 1-0 Ursus II Warszawa 25 kwietnia, 17:00
Piast II Piastów 0-0 GLKS II Nadarzyn 24 kwietnia, 11:00
Perła Złotokłos 0-0 Walka Kosów 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1-3 maja

Jedność Żabieniec 3-0 Perła Złotokłos 1 maja, 15:00
Walka Kosów 4-3 Piast II Piastów 1 maja, 12:00
GLKS II Nadarzyn 2-3 Skra Konstancin II Obory 1 maja, 17:00
Ursus II Warszawa 0-1 KS II Raszyn 1 maja, 16:00
Victoria Głosków 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
UKS Siekierki (Warszawa) 1-4 Okęcie II Warszawa 3 maja, 17:00
na stadionie Okęcia; UKS Siekierki gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 5-0 Amigos Warszawa 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

Sparta II Jazgarzew 2-1 Jedność Żabieniec 9 maja, 17:00
Amigos Warszawa 0-2 UKS Siekierki (Warszawa) 8 maja, 17:00
w Żabieńcu
Okęcie II Warszawa 3-0 Victoria Głosków
(wo)
Orzeł Baniocha 1-0 Ursus II Warszawa 9 maja, 17:00
KS II Raszyn 1-2 GLKS II Nadarzyn 9 maja, 11:00
Skra Konstancin II Obory 2-1 Walka Kosów 8 maja, 17:00
Piast II Piastów 1-2 Perła Złotokłos 8 maja, 11:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Jedność Żabieniec 1-1 Piast II Piastów 15 maja, 12:00
Perła Złotokłos 6-0 Skra Konstancin II Obory 15 maja, 15:00
Walka Kosów 2-1 KS II Raszyn 16 maja, 14:30
GLKS II Nadarzyn 3-1 Orzeł Baniocha 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus II Warszawa 2-0 Okęcie II Warszawa 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Głosków 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
UKS Siekierki (Warszawa) 4-1 Sparta II Jazgarzew 15 maja, 11:00
w Wólce Kozodawskiej

Kolejka 23 - 22-23 maja

UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 Jedność Żabieniec 22 maja, 11:00
w Żabieńcu; UKS Siekierki gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 3-0 Victoria Głosków
(wo)
Amigos Warszawa 2-3 Ursus II Warszawa 22 maja, 16:00
Okęcie II Warszawa 2-4 GLKS II Nadarzyn 23 maja, 11:00
Orzeł Baniocha 2-5 Walka Kosów 22 maja, 17:00
KS II Raszyn 0-6 Perła Złotokłos 23 maja, 13:00
Skra Konstancin II Obory 8-2 Piast II Piastów 23 maja, 17:30

Kolejka 24 - 29-30 maja

Jedność Żabieniec 1-1 Skra Konstancin II Obory 29 maja, 17:30
Piast II Piastów 3-1 KS II Raszyn 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) przerwany przy stanie 1-0 po I połowie z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Perła Złotokłos 2-0 Orzeł Baniocha 29 maja, 17:30
Walka Kosów 2-4 Okęcie II Warszawa 30 maja, 14:30
GLKS II Nadarzyn 2-0 Amigos Warszawa 29 maja, 17:00
Ursus II Warszawa 0-1 Sparta II Jazgarzew 30 maja, 11:00
Victoria Głosków 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
(wo)

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Victoria Głosków 0-3 Jedność Żabieniec
(wo)
UKS Siekierki (Warszawa) 5-2 Ursus II Warszawa 6 czerwca, 11:00
na stadionie Ursusa; UKS Siekierki gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 3-0 GLKS II Nadarzyn 6 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Amigos Warszawa 4-0 Walka Kosów 6 czerwca, 11:00
na stadionie OSiR Targówek
Okęcie II Warszawa 0-2 Perła Złotokłos 6 czerwca, 11:00
Orzeł Baniocha 0-2 Piast II Piastów 5 czerwca, 17:00
KS II Raszyn 0-3 Skra Konstancin II Obory 5 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

REKLAMA

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Jedność Żabieniec 1-4 KS II Raszyn 13 czerwca, 15:00
Skra Konstancin II Obory 7-0 Orzeł Baniocha 13 czerwca, 15:00
Piast II Piastów 5-1 Okęcie II Warszawa 13 czerwca, 15:00
Perła Złotokłos 4-0 Amigos Warszawa 13 czerwca, 15:00
Walka Kosów 3-0 Sparta II Jazgarzew 13 czerwca, 15:00
(wo)
GLKS II Nadarzyn 5-4 UKS Siekierki (Warszawa) 13 czerwca, 13:00
Ursus II Warszawa 3-0 Victoria Głosków
(wo)

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa IV)

Klasa B 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas