[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Łomianki 24 60 19 3 2 62-17 11 1 0 35-6 8 2 2 27-11
2.  Rotavia Nieporęt 24 58 18 4 2 83-31 9 2 1 36-13 9 2 1 47-18
3.  Bug II Wyszków 24 56 18 2 4 100-41 9 1 2 55-15 9 1 2 45-26
4.  Marcovia 2000 II Marki 24 50 16 2 6 79-28 8 2 2 41-13 8 0 4 38-15 2 3 1 0 1 3-2
5.  GKS Dąbrówka 24 50 16 2 6 98-47 10 1 1 53-20 6 1 5 45-27 2 3 1 0 1 2-3
6.  Kamionek Warszawa 24 34 11 1 12 51-55 7 0 5 32-24 4 1 7 19-31
7.  Wisła Zakroczym 24 26 8 2 14 54-76 5 1 6 31-35 3 1 8 23-41
8.  Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 24 25 6 7 11 57-58 5 3 4 38-28 1 4 7 19-30
9.  Płomień Nuna 24 24 7 3 14 46-78 4 2 6 20-32 3 1 8 26-46
10.  Impet Łajski 24 16 5 1 18 29-107 1 1 10 13-57 4 0 8 16-50
11.  Bednarska Warszawa 24 15 3 6 15 34-82 2 2 8 16-40 1 4 7 18-42
12.  Legion II Warszawa 24 22 7 1 16 37-69 4 1 7 23-30 3 0 9 14-39
 PUG Bielany (Warszawa) 24 11 3 2 19 29-76 1 1 10 14-42 2 1 9 15-34
Legion II Warszawa, PUG Bielany i Salos Legionowo wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki Salosu zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 KS II Łomianki    3-0 1-1 3-0* 1-0 2-0 4-1 5-3 4-0 6-1 2-0 3-0* 1-0 
 2 Rotavia Nieporęt1-4     3-1 1-0 4-1 4-1 5-1 2-2 7-0 2-0 2-1 3-0* 2-2 
 3 Bug II Wyszków0-2 1-1     1-2 5-1 5-2 6-0 5-1 4-2 15-0 6-1 3-0* 4-3 
 4 Marcovia 2000 II Marki2-2 1-2 3-4     3-1 4-0 11-0 1-0 3-1 3-0* 1-1 5-2 4-0 
 5 GKS Dąbrówka3-0* 0-3* 5-3 1-0     5-2 3-2 2-1 5-5 7-1 11-0 8-3 3-0* 
 6 Kamionek Warszawa0-1 3-5 1-3 2-3 4-3     3-0* 6-3 1-0 6-2 2-1 1-3 3-0* 
 7 Wisła Zakroczym1-1 2-6 3-4 1-8 3-5 4-1     2-1 4-2 0-3* 6-1 2-3 3-0* 
 8 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)2-1 1-3 3-4 1-5 1-1 2-2 1-6     13-0 4-0 3-3 3-0* 4-3 
 9 Płomień Nuna1-4 1-5 2-8 4-2 1-6 4-1 2-0 0-0     0-3* 0-0 3-0* 2-3 
 10 Impet Łajski0-3 1-8 1-4 0-4 1-10 0-3* 0-7 3-3 1-7     1-4 3-0* 2-4 
 11 Bednarska Warszawa0-3 2-8 2-4 1-8 0-2 0-2 2-2 2-2 1-6 0-3     3-0* 3-0* 
 12 Legion II Warszawa1-3 3-3 2-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 3-0* 7-0 5-3     *** 
 13 PUG Bielany (Warszawa)0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-12 1-2 4-1 0-3* 0-3* 0-3* 3-3 2-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Legion II Warszawa 2-6 Bug II Wyszków 23 sierpnia, 12:00
na stadionie MBOPN
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-5 Marcovia 2000 II Marki 23 sierpnia, 17:00
Wisła Zakroczym 6-1 Bednarska Warszawa 23 sierpnia, 16:00
Impet Łajski 2-4 PUG Bielany (Warszawa) 22 sierpnia, 13:00
Kamionek Warszawa 0-1 KS II Łomianki 22 sierpnia, 16:00
Płomień Nuna - Salos Legionowo 2 września, 16:30
przełożony z powodu braku licencji Płomienia, było 2-4, anulowany
GKS Dąbrówka 0-3 Rotavia Nieporęt 22 sierpnia, 13:00
(wo)
nie odbył się z powodu braku zapewnionej opieki lekarskiej

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Bug II Wyszków 1-1 Rotavia Nieporęt 29 sierpnia, 12:30
Salos Legionowo - GKS Dąbrówka 29 sierpnia, 16:00
było 6-0, anulowany
KS II Łomianki 4-0 Płomień Nuna 30 sierpnia, 13:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-2 Kamionek Warszawa 30 sierpnia, 16:00
Bednarska Warszawa 0-3 Impet Łajski 30 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku Polonii
Marcovia 2000 II Marki 11-0 Wisła Zakroczym 30 sierpnia, 13:00
Legion II Warszawa 2-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 29 sierpnia, 17:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 3 - 5-6 września

Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-4 Bug II Wyszków 6 września, 11:00
Wisła Zakroczym 2-3 Legion II Warszawa 5 września, 16:00
Impet Łajski 0-4 Marcovia 2000 II Marki 5 września, 13:00
Kamionek Warszawa 2-1 Bednarska Warszawa 5 września, 16:00
Płomień Nuna 2-3 PUG Bielany (Warszawa) 6 września, 15:00
GKS Dąbrówka 3-0 KS II Łomianki 5 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Rotavia Nieporęt - Salos Legionowo 5 września, 17:00
w Białobrzegach, było 2-3, anulowany

Kolejka 4 - 9 września

Bug II Wyszków - Salos Legionowo 9 września, 16:30
goście nie posiadali dokumentów, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS II Łomianki 3-0 Rotavia Nieporęt 9 września, 16:30
PUG Bielany (Warszawa) 4-12 GKS Dąbrówka 9 września, 16:30
w Dąbrówce; PUG gospodarzem
Bednarska Warszawa 1-6 Płomień Nuna 10 września, 19:00
na bocznym boisku Polonii
Marcovia 2000 II Marki 4-0 Kamionek Warszawa 9 września, 16:30
Legion II Warszawa 7-0 Impet Łajski 9 września, 16:30
w Łajskach; Legion II gospodarzem
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-6 Wisła Zakroczym 9 września, 18:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Wisła Zakroczym 3-4 Bug II Wyszków 13 września, 16:00
Impet Łajski 3-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 12 września, 10:00
Kamionek Warszawa 1-3 Legion II Warszawa 8 października, 20:30
Płomień Nuna 4-2 Marcovia 2000 II Marki 13 września, 14:00
GKS Dąbrówka 11-0 Bednarska Warszawa 12 września, 16:00
Rotavia Nieporęt 2-2 PUG Bielany (Warszawa) 12 września, 16:30
w Białobrzegach
Salos Legionowo - KS II Łomianki 13 września, 16:30
było 1-3, anulowany

Kolejka 6 - 19-20 września

Bug II Wyszków 0-2 KS II Łomianki 20 września, 12:00
PUG Bielany (Warszawa) - Salos Legionowo 20 września, 11:00
było 5-3, anulowany
Bednarska Warszawa 2-8 Rotavia Nieporęt 20 września, 17:00
na bocznym boisku Polonii
Marcovia 2000 II Marki 3-1 GKS Dąbrówka 20 września, 13:00
Legion II Warszawa 3-0 Płomień Nuna 19 września, 11:00
(wo)
w Nunie; Legion II gospodarzem; nie odbył się
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-2 Kamionek Warszawa 20 września, 17:00
Wisła Zakroczym 0-3 Impet Łajski 19 września, 15:00
(wo)
na boisku 5-0

Kolejka 7 - 26-27 września

Impet Łajski 1-4 Bug II Wyszków 26 września, 10:00
Kamionek Warszawa 3-0 Wisła Zakroczym 26 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-1, w drużynie gości grali nieuprawnieni zawodnicy
Płomień Nuna 0-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 27 września, 14:00
GKS Dąbrówka 8-3 Legion II Warszawa 26 września, 16:00
Rotavia Nieporęt 1-0 Marcovia 2000 II Marki 26 września, 16:00
w Białobrzegach
Salos Legionowo - Bednarska Warszawa 26 września, 16:00
na boisku 7-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
KS II Łomianki 1-0 PUG Bielany (Warszawa) 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Bug II Wyszków 4-3 PUG Bielany (Warszawa) 4 października, 10:30
Bednarska Warszawa 0-3 KS II Łomianki 4 października, 17:00
na bocznym boisku Polonii
Marcovia 2000 II Marki - Salos Legionowo 4 października, 13:00
było 2-0, anulowany
Legion II Warszawa 3-3 Rotavia Nieporęt 3 października, 14:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-1 GKS Dąbrówka 4 października, 17:00
Wisła Zakroczym 4-2 Płomień Nuna 3 października, 15:00
Impet Łajski 0-3 Kamionek Warszawa 3 października, 10:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 9 - 10-11 października

Kamionek Warszawa 1-3 Bug II Wyszków 10 października, 15:00
Płomień Nuna 0-3 Impet Łajski 11 października, 14:00
(wo)
nie odbył się
GKS Dąbrówka 3-2 Wisła Zakroczym 10 października, 15:00
Rotavia Nieporęt 2-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 10 października, 15:30
w Białobrzegach
Salos Legionowo - Legion II Warszawa 10 października, 15:00
było 3-3, anulowany
KS II Łomianki 3-0 Marcovia 2000 II Marki 10 października, 13:30
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości uderzył sędziego
PUG Bielany (Warszawa) 3-3 Bednarska Warszawa 11 października, 15:00
na stadionie Hutnika

Kolejka 10 - 17-18 października

Bug II Wyszków 6-1 Bednarska Warszawa 17 października, 15:00
Marcovia 2000 II Marki 4-0 PUG Bielany (Warszawa) 18 października, 15:00
Legion II Warszawa 1-3 KS II Łomianki 16 października, 15:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) - Salos Legionowo 18 października, 17:00
było 1-5, anulowany
Wisła Zakroczym 2-6 Rotavia Nieporęt 17 października, 15:00
Impet Łajski 1-10 GKS Dąbrówka 17 października, 10:00
Kamionek Warszawa 1-0 Płomień Nuna 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Płomień Nuna 2-8 Bug II Wyszków 25 października, 14:00
GKS Dąbrówka 5-2 Kamionek Warszawa 25 października, 14:00
Rotavia Nieporęt 2-0 Impet Łajski 24 października, 14:00
w Białobrzegach
Salos Legionowo - Wisła Zakroczym 24 października, 14:00
było 0-3, anulowany
KS II Łomianki 5-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 25 października, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) 2-3 Legion II Warszawa 31 października, 11:00
na stadionie Hutnika
Bednarska Warszawa 1-8 Marcovia 2000 II Marki 25 października, 17:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Bug II Wyszków 1-2 Marcovia 2000 II Marki 8 listopada, 12:00
Legion II Warszawa 5-3 Bednarska Warszawa 8 listopada, 10:00
na stadionie OSiR Targówek
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 4-3 PUG Bielany (Warszawa) 8 listopada, 15:00
Wisła Zakroczym 1-1 KS II Łomianki 7 listopada, 13:00
Impet Łajski - Salos Legionowo 7 listopada, 10:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Kamionek Warszawa 3-5 Rotavia Nieporęt 7 listopada, 13:30
Płomień Nuna 1-6 GKS Dąbrówka 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

GKS Dąbrówka 5-3 Bug II Wyszków 14 listopada, 13:00
Rotavia Nieporęt 7-0 Płomień Nuna 15 listopada, 12:00
w Białobrzegach
Salos Legionowo - Kamionek Warszawa 15 listopada, 13:00
było 3-2, anulowany
KS II Łomianki 6-1 Impet Łajski 15 listopada, 11:00
PUG Bielany (Warszawa) 4-1 Wisła Zakroczym 14 listopada, 13:00
Bednarska Warszawa 2-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 15 listopada, 17:00
na bocznym boisku Polonii
Marcovia 2000 II Marki 5-2 Legion II Warszawa 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Płomień Nuna.
 
Bug II Wyszków 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
Marcovia 2000 II Marki 1-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 23 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bednarska Warszawa 2-2 Wisła Zakroczym 21 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Impet Łajski
(wo)
KS II Łomianki 2-0 Kamionek Warszawa 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rotavia Nieporęt 4-1 GKS Dąbrówka 21 kwietnia, 16:30
w Białobrzegach / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: GKS Dąbrówka.
 
Rotavia Nieporęt 3-1 Bug II Wyszków 27 marca, 15:30
w Białobrzegach
Płomień Nuna 1-4 KS II Łomianki 28 marca, 14:00
Kamionek Warszawa 3-0 PUG Bielany (Warszawa)
(wo)
Impet Łajski 1-4 Bednarska Warszawa 28 marca, 10:00
Wisła Zakroczym 1-8 Marcovia 2000 II Marki 27 marca, 14:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-0 Legion II Warszawa
(wo)

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
Bug II Wyszków 5-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3 kwietnia, 11:00
Legion II Warszawa 0-3 Wisła Zakroczym
(wo)
Marcovia 2000 II Marki 3-0 Impet Łajski
(wo)
Bednarska Warszawa 0-2 Kamionek Warszawa 31 marca, 20:00
na bocznym boisku Polonii
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Płomień Nuna
(wo)
KS II Łomianki 1-0 GKS Dąbrówka 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 19 maja

Pauza: Bug II Wyszków.
 
Rotavia Nieporęt 1-4 KS II Łomianki 19 maja, 17:00
w Białobrzegach / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Dąbrówka 3-0 PUG Bielany (Warszawa)
(wo)
Płomień Nuna 0-0 Bednarska Warszawa 19 maja, 20:00
w Warszawie; na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kamionek Warszawa 2-3 Marcovia 2000 II Marki 20 maja, 20:30
na bocznym boisku Drukarza / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Impet Łajski 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
Wisła Zakroczym 2-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 2 czerwca

Pauza: KS II Łomianki.
 
Bug II Wyszków 6-0 Wisła Zakroczym 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 4-0 Impet Łajski 2 czerwca, 18:00
w Zakroczymiu / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Legion II Warszawa 0-3 Kamionek Warszawa
(wo)
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Płomień Nuna 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bednarska Warszawa 0-2 GKS Dąbrówka 3 maja
na bocznym boisku Polonii / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Rotavia Nieporęt
(wo)

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Pauza: PUG Bielany (Warszawa).
 
KS II Łomianki 1-1 Bug II Wyszków 24 kwietnia, 17:00
Rotavia Nieporęt 2-1 Bednarska Warszawa 24 kwietnia, 16:00
w Białobrzegach
GKS Dąbrówka 1-0 Marcovia 2000 II Marki 24 kwietnia, 16:00
Płomień Nuna 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
Kamionek Warszawa 6-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 25 kwietnia, 17:00
Impet Łajski 0-7 Wisła Zakroczym 25 kwietnia, 10:00

Kolejka 20 - 1-3 maja

Pauza: Bednarska Warszawa.
 
Bug II Wyszków 15-0 Impet Łajski 1 maja, 12:00
Wisła Zakroczym 4-1 Kamionek Warszawa 1 maja, 16:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 13-0 Płomień Nuna 2 maja, 17:00
Legion II Warszawa 0-3 GKS Dąbrówka
(wo)
Marcovia 2000 II Marki 1-2 Rotavia Nieporęt 1 maja, 14:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 KS II Łomianki
(wo)

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Bug II Wyszków
(wo)
KS II Łomianki 2-0 Bednarska Warszawa 9 maja, 11:00
Rotavia Nieporęt 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
GKS Dąbrówka 2-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 8 maja, 16:00
Płomień Nuna 2-0 Wisła Zakroczym 9 maja, 14:00
Kamionek Warszawa 6-2 Impet Łajski 9 maja, 17:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pauza: Legion II Warszawa.
 
Bug II Wyszków 5-2 Kamionek Warszawa 16 maja, 12:00
Impet Łajski 1-7 Płomień Nuna 15 maja, 13:00
Wisła Zakroczym 3-5 GKS Dąbrówka 16 maja, 16:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-3 Rotavia Nieporęt 16 maja, 17:30
Marcovia 2000 II Marki 2-2 KS II Łomianki 16 maja, 16:00
Bednarska Warszawa 3-0 PUG Bielany (Warszawa)
(wo)

Kolejka 23 - 22-23 maja

Pauza: Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki).
 
Bednarska Warszawa 2-4 Bug II Wyszków 23 maja, 18:00
na bocznym boisku Polonii
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Marcovia 2000 II Marki
(wo)
KS II Łomianki 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
Rotavia Nieporęt 5-1 Wisła Zakroczym 22 maja, 16:00
w Białobrzegach
GKS Dąbrówka 7-1 Impet Łajski 22 maja, 16:00
Płomień Nuna 4-1 Kamionek Warszawa 23 maja, 14:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Bug II Wyszków 4-2 Płomień Nuna 30 maja, 12:00
Kamionek Warszawa 4-3 GKS Dąbrówka 30 maja, 14:00
na stadionie Drukarza
Impet Łajski 1-8 Rotavia Nieporęt 30 maja, 10:00
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-1 KS II Łomianki 9 czerwca, 20:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 18:00) przerwany w 22. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
Legion II Warszawa - PUG Bielany (Warszawa)
(wo)
obustronny walkower
Marcovia 2000 II Marki 1-1 Bednarska Warszawa 29 maja, 13:30

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Pauza: Impet Łajski.
 
Marcovia 2000 II Marki 3-4 Bug II Wyszków 5 czerwca, 15:30
Bednarska Warszawa 3-0 Legion II Warszawa
(wo)
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
(wo)
KS II Łomianki 4-1 Wisła Zakroczym 6 czerwca, 11:00
Rotavia Nieporęt 4-1 Kamionek Warszawa 5 czerwca, 16:00
w Białobrzegach
GKS Dąbrówka 5-5 Płomień Nuna 5 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Bug II Wyszków 5-1 GKS Dąbrówka 13 czerwca, 17:30
Płomień Nuna 1-5 Rotavia Nieporęt 13 czerwca, 17:30
Impet Łajski 0-3 KS II Łomianki 13 czerwca, 17:30
Wisła Zakroczym 3-0 PUG Bielany (Warszawa)
(wo)
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-3 Bednarska Warszawa 5 czerwca, 17:00
Legion II Warszawa 0-3 Marcovia 2000 II Marki
(wo)

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa IV)

Klasa B 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas