[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błonianka Błonie 26 60 20 0 6 71-35 11 0 2 37-14 9 0 4 34-21
2.  Naprzód II Zielonki 26 57 19 0 7 69-36 10 0 3 41-17 9 0 4 28-19
3.  Ryś Laski 26 50 15 5 6 62-39 10 2 1 39-14 5 3 5 23-25
4.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 45 14 3 9 63-61 9 1 3 35-21 5 2 6 28-40
5.  UKS Borzęcin 26 44 12 8 6 70-36 7 4 2 41-19 5 4 4 29-17
6.  Błękitni Korytów 26 42 12 6 8 63-39 8 3 2 38-15 4 3 6 25-24
7.  Piast Feliksów 26 38 11 5 10 57-56 7 2 4 30-25 4 3 6 27-31
8.  Promyk Nowa Sucha 26 35 11 2 13 52-56 8 2 3 36-21 3 0 10 16-35 2 3 1 0 1 4-3
9.  Ambra Ołtarzew 26 35 10 5 11 50-65 7 1 5 25-25 3 4 6 25-40 2 3 1 0 1 3-4
10.  Partyzant Leszno 26 28 9 1 16 47-59 6 0 7 28-26 3 1 9 19-33
11.  Anprel Nowa Wieś 26 26 8 2 16 61-87 4 2 7 31-45 4 0 9 30-42
12.  Relax Radziwiłłów 26 25 8 1 17 54-66 5 0 8 33-25 3 1 9 21-41
13.  Milan II Milanówek 26 21 6 3 17 33-81 5 2 6 25-28 1 1 11 8-53
14.  Tur Jaktorów 26 18 5 3 18 26-62 2 3 8 16-28 3 0 10 10-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błonianka Błonie    3-0 4-0 4-1 3-1 2-0 2-3 2-0 0-3* 5-1 3-2 5-1 1-0 3-2 
 2 Naprzód II Zielonki1-3     3-1 7-2 2-1 0-6 2-0 3-0 6-1 2-0 6-2 0-1 8-0 1-0 
 3 Ryś Laski5-1 3-1     4-4 0-0 4-1 3-1 1-0 2-3 2-0 3-2 3-1 3-0* 6-0 
 4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki4-1 2-1 3-2     2-2 0-2 1-2 3-0 3-1 3-2 2-4 3-1 4-2 5-1 
 5 UKS Borzęcin2-4 4-1 1-1 4-1     1-1 5-1 5-1 3-3 0-0 2-3 6-1 5-1 3-1 
 6 Błękitni Korytów3-0 0-2 6-1 4-1 1-7     2-2 2-0 0-0 5-0 3-1 1-1 8-0 3-0 
 7 Piast Feliksów0-2 0-3 4-2 3-1 0-3 2-2     2-1 2-2 4-3 5-3 3-1 4-0 1-2 
 8 Promyk Nowa Sucha3-1 2-4 0-0 2-4 2-3 3-0 6-3     3-0* 4-0 3-2 4-3 1-1 3-0 
 9 Ambra Ołtarzew0-1 1-2 1-4 1-1 3-1 1-0 3-1 3-1     3-1 1-7 2-5 3-1 3-0 
 10 Partyzant Leszno0-2 1-3 1-3 1-3 0-4 2-1 2-3 2-4 3-1     5-0 5-1 3-1 3-0 
 11 Anprel Nowa Wieś1-7 1-2 1-1 3-5 2-2 3-2 1-8 3-4 6-2 0-7     7-2 2-1 1-2 
 12 Relax Radziwiłłów0-1 2-4 1-4 7-0 1-0 3-4 2-1 1-2 1-4 2-4 2-0     11-0 0-1 
 13 Milan II Milanówek2-5 0-1 0-3 0-3 0-4 2-2 1-1 7-3 6-0 3-0 0-4 2-1     2-1 
 14 Tur Jaktorów0-6 0-4 0-1 0-2 1-1 1-4 1-1 1-0 5-5 0-1 7-0 0-2 0-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Promyk Nowa Sucha 3-0 Tur Jaktorów 22 sierpnia, 17:00
Piast Feliksów 4-0 Milan II Milanówek 23 sierpnia, 16:00
Anprel Nowa Wieś 7-2 Relax Radziwiłłów 22 sierpnia, 14:30
Błękitni Korytów 0-0 Ambra Ołtarzew 22 sierpnia, 17:00
Błonianka Błonie 5-1 Partyzant Leszno 22 sierpnia, 17:00
Ryś Laski 0-0 UKS Borzęcin 22 sierpnia, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Naprzód II Zielonki 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Tur Jaktorów 0-4 Naprzód II Zielonki 29 sierpnia, 16:00
UKS Borzęcin 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Partyzant Leszno 1-3 Ryś Laski 30 sierpnia, 17:00
Ambra Ołtarzew 0-1 Błonianka Błonie 30 sierpnia, 16:00
Relax Radziwiłłów 3-4 Błękitni Korytów 29 sierpnia, 13:00
w Bartnikach
Milan II Milanówek 0-4 Anprel Nowa Wieś 29 sierpnia, 15:00
Promyk Nowa Sucha 6-3 Piast Feliksów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Piast Feliksów 1-2 Tur Jaktorów 6 września, 16:00
Anprel Nowa Wieś 3-4 Promyk Nowa Sucha 5 września, 14:30
Błękitni Korytów 8-0 Milan II Milanówek 5 września, 16:30
Błonianka Błonie 5-1 Relax Radziwiłłów 5 września, 16:00
Ryś Laski 2-3 Ambra Ołtarzew 5 września, 16:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-2 Partyzant Leszno 6 września, 16:30
Naprzód II Zielonki 2-1 UKS Borzęcin 5 września, 16:30

Kolejka 4 - 9 września

Tur Jaktorów 1-1 UKS Borzęcin 9 września, 17:00
Partyzant Leszno 1-3 Naprzód II Zielonki 9 września, 16:30
Ambra Ołtarzew 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9 września, 17:00
Relax Radziwiłłów 1-4 Ryś Laski 9 września, 16:30
w Bartnikach
Milan II Milanówek 2-5 Błonianka Błonie 9 września, 17:00
Promyk Nowa Sucha 3-0 Błękitni Korytów 9 września, 16:30
Piast Feliksów 5-3 Anprel Nowa Wieś 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Anprel Nowa Wieś 1-2 Tur Jaktorów 12 września, 14:30
Błękitni Korytów 2-2 Piast Feliksów 12 września, 16:30
Błonianka Błonie 2-0 Promyk Nowa Sucha 12 września, 16:00
Ryś Laski 3-0 Milan II Milanówek 12 września, 16:00
(wo)
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Relax Radziwiłłów 12 września, 14:00
Naprzód II Zielonki 6-1 Ambra Ołtarzew 13 września, 13:00
UKS Borzęcin 0-0 Partyzant Leszno 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Tur Jaktorów 0-1 Partyzant Leszno 19 września, 15:00
Ambra Ołtarzew 3-1 UKS Borzęcin 20 września, 16:00
Relax Radziwiłłów 2-4 Naprzód II Zielonki 19 września, 12:30
w Bartnikach
Milan II Milanówek 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 września, 16:30
Promyk Nowa Sucha 0-0 Ryś Laski 20 września, 16:00
Piast Feliksów 0-2 Błonianka Błonie 20 września, 16:00
Anprel Nowa Wieś 3-2 Błękitni Korytów 19 września, 14:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Błękitni Korytów 3-0 Tur Jaktorów 26 września, 16:00
Błonianka Błonie 3-2 Anprel Nowa Wieś 26 września, 16:00
Ryś Laski 3-1 Piast Feliksów 27 września, 16:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Promyk Nowa Sucha 26 września, 16:00
Naprzód II Zielonki 8-0 Milan II Milanówek 26 września, 15:00
UKS Borzęcin 6-1 Relax Radziwiłłów 26 września, 15:00
Partyzant Leszno 3-1 Ambra Ołtarzew 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Tur Jaktorów 5-5 Ambra Ołtarzew 3 października, 15:00
Relax Radziwiłłów 2-4 Partyzant Leszno 3 października, 15:30
Milan II Milanówek 0-4 UKS Borzęcin 4 października, 15:30
Promyk Nowa Sucha 2-4 Naprzód II Zielonki 4 października, 15:30
Piast Feliksów 3-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4 października, 15:30
Anprel Nowa Wieś 1-1 Ryś Laski 3 października, 14:00
Błękitni Korytów 3-0 Błonianka Błonie 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Błonianka Błonie 3-2 Tur Jaktorów 10 października, 15:00
Ryś Laski 4-1 Błękitni Korytów 10 października, 15:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-4 Anprel Nowa Wieś 10 października, 15:00
w Nowej Wsi; Pogoń II gospodarzem
Naprzód II Zielonki 2-0 Piast Feliksów 10 października, 15:00
UKS Borzęcin 5-1 Promyk Nowa Sucha 10 października, 15:00
Partyzant Leszno 3-1 Milan II Milanówek 10 października, 15:00
Ambra Ołtarzew 2-5 Relax Radziwiłłów 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Tur Jaktorów 0-2 Relax Radziwiłłów 17 października, 15:00
Milan II Milanówek 6-0 Ambra Ołtarzew 17 października, 15:00
Promyk Nowa Sucha 4-0 Partyzant Leszno 18 października, 15:00
Piast Feliksów 0-3 UKS Borzęcin 18 października, 15:00
Anprel Nowa Wieś 1-2 Naprzód II Zielonki 17 października, 14:00
Błękitni Korytów 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 17 października, 15:00
Błonianka Błonie 4-0 Ryś Laski 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Ryś Laski 6-0 Tur Jaktorów 24 października, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-1 Błonianka Błonie 24 października, 14:00
Naprzód II Zielonki 0-6 Błękitni Korytów 25 października, 13:00
UKS Borzęcin 2-3 Anprel Nowa Wieś 24 października, 14:00
Partyzant Leszno 2-3 Piast Feliksów 24 października, 14:00
Ambra Ołtarzew 3-1 Promyk Nowa Sucha 25 października, 14:00
Relax Radziwiłłów 11-0 Milan II Milanówek 24 października, 10:30

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Tur Jaktorów 0-1 Milan II Milanówek 7 listopada, 14:00
Promyk Nowa Sucha 4-3 Relax Radziwiłłów 8 listopada, 13:00
Piast Feliksów 2-2 Ambra Ołtarzew 8 listopada, 13:00
Anprel Nowa Wieś 0-7 Partyzant Leszno 7 listopada, 14:00
Błękitni Korytów 1-7 UKS Borzęcin 7 listopada, 13:00
Błonianka Błonie 3-0 Naprzód II Zielonki 7 listopada, 13:00
Ryś Laski 4-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 listopada, 10:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-1 Tur Jaktorów 15 listopada, 13:00
Naprzód II Zielonki 3-1 Ryś Laski 15 listopada, 13:00
UKS Borzęcin 2-4 Błonianka Błonie 14 listopada, 13:00
Partyzant Leszno 2-1 Błękitni Korytów 14 listopada, 13:00
Ambra Ołtarzew 1-7 Anprel Nowa Wieś 15 listopada, 13:00
Relax Radziwiłłów 2-1 Piast Feliksów 14 listopada, 10:30
Milan II Milanówek 7-3 Promyk Nowa Sucha 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Tur Jaktorów 1-0 Promyk Nowa Sucha 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Milan II Milanówek 1-1 Piast Feliksów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Relax Radziwiłłów 2-0 Anprel Nowa Wieś 21 kwietnia, 16:30
w Bartnikach / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ambra Ołtarzew 1-0 Błękitni Korytów 21 kwietnia, 16:30
w Ożarowie Mazowieckim / w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Partyzant Leszno 0-2 Błonianka Błonie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
UKS Borzęcin 1-1 Ryś Laski 21 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód II Zielonki 7-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 15 - 27-28 marca

Naprzód II Zielonki 1-0 Tur Jaktorów 28 marca, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 UKS Borzęcin 27 marca, 15:00
Ryś Laski 2-0 Partyzant Leszno 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) przełożony
Błonianka Błonie 0-3 Ambra Ołtarzew 27 marca, 15:30
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Błękitni Korytów 1-1 Relax Radziwiłłów 27 marca, 13:00
w Żyrardowie
Anprel Nowa Wieś 2-1 Milan II Milanówek 27 marca, 15:00
Piast Feliksów 2-1 Promyk Nowa Sucha 27 marca, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Tur Jaktorów 1-1 Piast Feliksów 2 kwietnia, 16:00
Promyk Nowa Sucha 3-2 Anprel Nowa Wieś 3 kwietnia, 12:00
Milan II Milanówek 2-2 Błękitni Korytów 2 kwietnia, 16:30
Relax Radziwiłłów 0-1 Błonianka Błonie 2 kwietnia, 16:30
Ambra Ołtarzew 1-4 Ryś Laski 3 kwietnia, 11:00
Partyzant Leszno 1-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3 kwietnia, 16:00
UKS Borzęcin 4-1 Naprzód II Zielonki 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 19 maja

UKS Borzęcin 3-1 Tur Jaktorów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Naprzód II Zielonki 2-0 Partyzant Leszno 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Ambra Ołtarzew 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ryś Laski 3-1 Relax Radziwiłłów 19 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błonianka Błonie 1-0 Milan II Milanówek 19 maja, 17:30
w Milanówku; Błonianka gospodarzem; w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Korytów 2-0 Promyk Nowa Sucha 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Anprel Nowa Wieś 1-8 Piast Feliksów 19 maja, 17:45
w Pruszkowie / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 2 czerwca

Tur Jaktorów 7-0 Anprel Nowa Wieś 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Feliksów 2-2 Błękitni Korytów 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promyk Nowa Sucha 3-1 Błonianka Błonie 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Milan II Milanówek 0-3 Ryś Laski 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Relax Radziwiłłów 7-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 czerwca, 17:30
w Bartnikach / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ambra Ołtarzew 1-2 Naprzód II Zielonki 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Partyzant Leszno 0-4 UKS Borzęcin 2 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Partyzant Leszno 3-0 Tur Jaktorów 24 kwietnia, 17:00
UKS Borzęcin 3-3 Ambra Ołtarzew 24 kwietnia, 16:00
Naprzód II Zielonki 0-1 Relax Radziwiłłów 25 kwietnia, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 Milan II Milanówek 24 kwietnia, 16:00
Ryś Laski 1-0 Promyk Nowa Sucha 24 kwietnia, 14:00
Błonianka Błonie 2-3 Piast Feliksów 24 kwietnia, 11:00
Błękitni Korytów 3-1 Anprel Nowa Wieś 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 1-3 maja

Tur Jaktorów 1-4 Błękitni Korytów 30 kwietnia, 17:30
Anprel Nowa Wieś 1-7 Błonianka Błonie 30 kwietnia, 17:30
w Pruszkowie
Piast Feliksów 4-2 Ryś Laski 1 maja, 17:00
Promyk Nowa Sucha 2-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1 maja, 16:30
Milan II Milanówek 0-1 Naprzód II Zielonki 3 maja, 17:00
Relax Radziwiłłów 1-0 UKS Borzęcin 1 maja, 11:00
w Bartnikach
Ambra Ołtarzew 3-1 Partyzant Leszno 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

Ambra Ołtarzew 3-0 Tur Jaktorów 9 maja, 11:00
Partyzant Leszno 5-1 Relax Radziwiłłów 8 maja, 17:30
UKS Borzęcin 5-1 Milan II Milanówek 8 maja, 16:00
Naprzód II Zielonki 3-0 Promyk Nowa Sucha 9 maja, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-2 Piast Feliksów 9 maja, 17:00
Ryś Laski 3-2 Anprel Nowa Wieś 8 maja, 14:00
Błonianka Błonie 2-0 Błękitni Korytów 8 maja, 13:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Tur Jaktorów 0-6 Błonianka Błonie 15 maja, 17:30
Błękitni Korytów 6-1 Ryś Laski 15 maja, 16:30
Anprel Nowa Wieś 3-5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 16 maja, 15:30
Piast Feliksów 0-3 Naprzód II Zielonki 15 maja, 17:00
Promyk Nowa Sucha 2-3 UKS Borzęcin 16 maja, 17:00
Milan II Milanówek 3-0 Partyzant Leszno 15 maja, 17:30
Relax Radziwiłłów 1-4 Ambra Ołtarzew 15 maja, 17:30
w Bartnikach

Kolejka 23 - 22-23 maja

Relax Radziwiłłów 0-1 Tur Jaktorów 22 maja, 13:00
w Bartnikach
Ambra Ołtarzew 3-1 Milan II Milanówek 22 maja, 11:00
Partyzant Leszno 2-4 Promyk Nowa Sucha 22 maja, 17:30
UKS Borzęcin 5-1 Piast Feliksów 22 maja, 16:00
Naprzód II Zielonki 6-2 Anprel Nowa Wieś 23 maja, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-2 Błękitni Korytów 22 maja, 17:00
Ryś Laski 5-1 Błonianka Błonie 22 maja, 14:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Tur Jaktorów 0-1 Ryś Laski 29 maja, 18:00
Błonianka Błonie 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 29 maja, 17:30
Błękitni Korytów 0-2 Naprzód II Zielonki 29 maja, 17:00
Anprel Nowa Wieś 2-2 UKS Borzęcin 30 maja, 17:15
w Pruszkowie; na stadionie MOS
Piast Feliksów 4-3 Partyzant Leszno 29 maja, 15:00
Promyk Nowa Sucha 3-0 Ambra Ołtarzew 9 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) przerwany w 35. minucie przy stanie 2-0 z powodu ulewy / w drugim terminie miał być dokończony; goście zrezygnowali z gry
Milan II Milanówek 2-1 Relax Radziwiłłów 30 maja, 10:30

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Milan II Milanówek 2-1 Tur Jaktorów 6 czerwca, 11:00
Relax Radziwiłłów 1-2 Promyk Nowa Sucha 5 czerwca, 18:00
w Bartnikach
Ambra Ołtarzew 3-1 Piast Feliksów 6 czerwca, 11:00
Partyzant Leszno 5-0 Anprel Nowa Wieś 5 czerwca, 18:00
UKS Borzęcin 1-1 Błękitni Korytów 5 czerwca, 18:00
Naprzód II Zielonki 1-3 Błonianka Błonie 6 czerwca, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-2 Ryś Laski 5 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Tur Jaktorów 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 13 czerwca, 15:00
Ryś Laski 3-1 Naprzód II Zielonki 13 czerwca, 15:00
Błonianka Błonie 3-1 UKS Borzęcin 13 czerwca, 15:00
Błękitni Korytów 5-0 Partyzant Leszno 13 czerwca, 15:00
Anprel Nowa Wieś 6-2 Ambra Ołtarzew 13 czerwca, 15:00
w Pruszkowie
Piast Feliksów 3-1 Relax Radziwiłłów 13 czerwca, 15:00
Promyk Nowa Sucha 1-1 Milan II Milanówek 12 czerwca, 11:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa III)

Klasa B 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa B 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas