[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żyrardowianka Żyrardów 30 68 22 2 6 68-26 12 1 2 38-10 10 1 4 30-16
2.  Znicz II Pruszków 30 65 20 5 5 86-36 12 1 2 52-15 8 4 3 34-21
3.  KS Raszyn 30 59 17 8 5 62-36 8 6 1 31-16 9 2 4 31-20 2 4 1 1 0 2-1
4.  Orkan Sochaczew 30 59 18 5 7 74-33 9 5 1 34-13 9 0 6 40-20 2 1 0 1 1 1-2
5.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 52 16 4 10 63-46 7 3 5 26-17 9 1 5 37-29
6.  Olimpia Warszawa 30 43 12 7 11 58-43 6 1 8 30-25 6 6 3 28-18
7.  CWKS Legia Warszawa 30 42 12 6 12 47-47 7 2 6 22-20 5 4 6 25-27
8.  KS II Piaseczno 30 41 11 8 11 48-54 5 3 7 27-27 6 5 4 21-27
9.  KS Łomianki 30 38 10 8 12 52-39 6 4 5 26-17 4 4 7 26-22 2 6 2 0 0 3-0
10.  Milan Milanówek 30 38 11 5 14 49-51 7 1 7 34-34 4 4 7 15-17 2 0 0 0 2 0-3
11.  LKS Chlebnia 30 35 10 5 15 39-56 7 2 6 28-30 3 3 9 11-26 2 4 1 1 0 3-2
12.  Naprzód Brwinów 30 35 10 5 15 39-69 6 5 4 21-26 4 0 11 18-43 2 1 0 1 1 2-3
13.  KS Teresin 30 33 9 6 15 46-46 7 3 5 26-14 2 3 10 20-32
14.  Świt Warszawa 30 25 8 1 21 38-94 5 1 9 20-44 3 0 12 18-50
15.  Laura Chylice 30 24 7 3 20 42-92 4 2 9 25-39 3 1 11 17-53
16.  Gwardia Warszawa 30 22 6 4 20 31-74 4 1 10 16-39 2 3 10 15-35
Znicz II Pruszków rozgrywa swoje mecze na stadionie MOS.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Żyrardowianka Żyrardów    0-2 3-2 4-2 1-2 2-0 3-0 2-0 4-0 1-0 4-0 2-0 0-0 3-0 5-0 4-2 
 2 Znicz II Pruszków3-1     5-2 1-2 1-2 2-0 3-3 4-0 3-2 3-0 4-0 3-0 3-1 4-0 9-1 4-1 
 3 KS Raszyn1-1 1-1     1-0 2-3 2-2 1-1 1-1 2-1 1-1 1-0 3-1 4-1 6-2 2-0 3-1 
 4 Orkan Sochaczew3-0 5-1 1-1     4-1 0-0 2-1 1-1 1-0 0-3* 0-0 8-4 0-0 4-1 3-0* 2-0 
 5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-1 0-2 0-3* 2-1     0-1 2-2 2-2 3-1 3-1 2-0 0-2 2-0 3-1 7-0 0-0 
 6 Olimpia Warszawa0-2 0-2 0-1 3-2 3-4     4-1 1-1 1-2 1-2 0-1 2-3 5-4 5-0 3-0 2-0 
 7 CWKS Legia Warszawa3-5 1-2 0-1 1-3 1-3 0-4     3-0 0-0 1-0 2-1 1-0 5-1 2-0 2-0 0-0 
 8 KS II Piaseczno0-3 1-5 2-3 1-4 0-2 1-1 1-2     2-1 1-1 1-0 4-0 0-1 4-1 6-0 3-3 
 9 KS Łomianki1-2 2-2 0-0 1-3 2-0 0-2 0-0 2-3     1-0 1-1 4-0 2-1 1-2 5-1 4-0 
 10 Milan Milanówek0-2 1-1 1-2 2-0 4-7 0-2 2-0 6-0 0-2     2-3 2-1 5-3 4-2 3-8 2-1 
 11 LKS Chlebnia1-4 1-2 2-5 2-0 1-1 2-0 4-2 1-2 0-6 2-0     2-1 0-0 6-4 1-2 3-1 
 12 Naprzód Brwinów1-0 1-0 3-2 1-5 3-2 3-3 0-4 1-1 0-0 0-3 1-1     2-0 1-2 1-1 3-2 
 13 KS Teresin0-2 4-2 3-0 0-1 1-0 1-1 2-0 1-2 0-0 0-0 0-1 7-1     3-0 2-1 2-3 
 14 Świt Warszawa0-3 2-6 0-2 1-11 1-4 0-0 0-3 1-3 0-6 2-1 5-2 1-2 1-0     3-1 3-0 
 15 Laura Chylice3-2 2-2 0-3* 0-1 3-5 3-4 1-3 0-2 3-3 0-2 2-1 4-2 1-7 3-1     0-1 
 16 Gwardia Warszawa0-2 0-4 0-4 0-5 2-1 2-8 2-3 1-3 3-2 1-1 1-0 0-1 2-1 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

KS Łomianki 4-0 Naprzód Brwinów 15 sierpnia, 11:00
KS Teresin 2-3 Gwardia Warszawa 14 sierpnia, 18:30
w Sochaczewie; na stadionie Bzury Chodaków
CWKS Legia Warszawa 1-3 Orkan Sochaczew 15 sierpnia, 18:00
Znicz II Pruszków 3-0 Milan Milanówek 8 września, 17:00
Świt Warszawa 0-3 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia, 17:00
Laura Chylice 3-5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 sierpnia, 18:00
KS II Piaseczno 2-3 KS Raszyn 15 sierpnia, 11:00
Olimpia Warszawa 0-1 LKS Chlebnia 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Naprzód Brwinów 1-1 LKS Chlebnia 22 sierpnia, 15:00
KS Raszyn 2-2 Olimpia Warszawa 22 sierpnia, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 KS II Piaseczno 22 sierpnia, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 5-0 Laura Chylice 22 sierpnia, 17:00
Milan Milanówek 4-2 Świt Warszawa 22 sierpnia, 15:00
Orkan Sochaczew 5-1 Znicz II Pruszków 22 sierpnia, 17:00
Gwardia Warszawa 2-3 CWKS Legia Warszawa 22 sierpnia, 11:00
KS Łomianki 2-1 KS Teresin 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

KS Teresin 7-1 Naprzód Brwinów 26 sierpnia, 17:30
CWKS Legia Warszawa 0-0 KS Łomianki 26 sierpnia, 18:00 (200)
Znicz II Pruszków 4-1 Gwardia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Świt Warszawa 1-11 Orkan Sochaczew 26 sierpnia, 17:00
Laura Chylice 0-2 Milan Milanówek 26 sierpnia, 17:30
KS II Piaseczno 0-3 Żyrardowianka Żyrardów 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Warszawa 3-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 2-5 KS Raszyn 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Naprzód Brwinów 3-2 KS Raszyn 30 sierpnia, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 LKS Chlebnia 30 sierpnia, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Olimpia Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Milan Milanówek 6-0 KS II Piaseczno 30 sierpnia, 11:00
Orkan Sochaczew 3-0 Laura Chylice 29 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Łomianki 2-2 Znicz II Pruszków 29 sierpnia, 16:00
KS Teresin 2-0 CWKS Legia Warszawa 29 sierpnia, 11:00
Świt Warszawa 3-0 Gwardia Warszawa 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 września

CWKS Legia Warszawa 1-0 Naprzód Brwinów 5 września, 13:00
Znicz II Pruszków 3-1 KS Teresin 6 września, 10:00
Świt Warszawa 0-6 KS Łomianki 5 września, 11:00
Laura Chylice 0-1 Gwardia Warszawa 5 września, 16:00
KS II Piaseczno 1-4 Orkan Sochaczew 5 września, 17:00
Olimpia Warszawa 1-2 Milan Milanówek 5 września, 11:00
LKS Chlebnia 1-4 Żyrardowianka Żyrardów 6 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
KS Raszyn 2-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Naprzód Brwinów 3-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 września, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-2 KS Raszyn 12 września, 16:30
Milan Milanówek 2-3 LKS Chlebnia 12 września, 15:00
Orkan Sochaczew 0-0 Olimpia Warszawa 12 września, 15:15
Gwardia Warszawa 1-3 KS II Piaseczno 13 września, 13:30
na stadionie OSiR Targówek
KS Łomianki 5-1 Laura Chylice 12 września, 11:00
KS Teresin 3-0 Świt Warszawa 13 września, 11:00
CWKS Legia Warszawa 1-2 Znicz II Pruszków 13 września, 18:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Znicz II Pruszków 3-0 Naprzód Brwinów 19 września, 10:00
Świt Warszawa 0-3 CWKS Legia Warszawa 19 września, 16:00
Laura Chylice 1-7 KS Teresin 19 września, 15:30
KS II Piaseczno 2-1 KS Łomianki 20 września, 16:30
Olimpia Warszawa 2-0 Gwardia Warszawa 19 września, 10:00
LKS Chlebnia 2-0 Orkan Sochaczew 20 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
KS Raszyn 1-1 Milan Milanówek 19 września, 13:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 19 września, 10:00

Kolejka 8 - 23 września

Naprzód Brwinów 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 23 września, 16:00
Milan Milanówek 4-7 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 września, 16:30
Orkan Sochaczew 1-1 KS Raszyn 23 września, 16:00
Gwardia Warszawa 1-0 LKS Chlebnia 23 września, 16:30
KS Łomianki 0-2 Olimpia Warszawa 23 września, 16:00
KS Teresin 1-2 KS II Piaseczno 23 września, 17:00
CWKS Legia Warszawa 2-0 Laura Chylice 23 września, 17:30
Znicz II Pruszków 4-0 Świt Warszawa 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Świt Warszawa 1-2 Naprzód Brwinów 26 września, 11:00
Laura Chylice 2-2 Znicz II Pruszków 27 września, 13:00
KS II Piaseczno 1-2 CWKS Legia Warszawa 27 września, 11:00
Olimpia Warszawa 5-4 KS Teresin 26 września, 10:00
LKS Chlebnia 0-6 KS Łomianki 27 września, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
KS Raszyn 3-1 Gwardia Warszawa 26 września, 13:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Orkan Sochaczew 27 września, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Milan Milanówek 26 września, 14:30

Kolejka 10 - 3-4 października

Naprzód Brwinów 0-3 Milan Milanówek 3 października, 15:30
Orkan Sochaczew 3-0 Żyrardowianka Żyrardów 3 października, 15:30
Gwardia Warszawa 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 października, 11:00
KS Łomianki 0-0 KS Raszyn 3 października, 15:30
KS Teresin 0-1 LKS Chlebnia 3 października, 11:00
CWKS Legia Warszawa 0-4 Olimpia Warszawa 3 października, 18:00
Znicz II Pruszków 4-0 KS II Piaseczno 3 października, 10:00
Świt Warszawa 3-1 Laura Chylice 3 października, 11:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Laura Chylice 4-2 Naprzód Brwinów 10 października, 15:00
KS II Piaseczno 4-1 Świt Warszawa 11 października, 10:00
Olimpia Warszawa 0-2 Znicz II Pruszków 10 października, 10:00
LKS Chlebnia 4-2 CWKS Legia Warszawa 11 listopada, 12:00
w Grodzisku Mazowieckim; w pierwotnym terminie (11 października, 15:30) odwołany
KS Raszyn 4-1 KS Teresin 10 października, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 KS Łomianki 10 października, 10:30
Żyrardowianka Żyrardów 4-2 Gwardia Warszawa 10 października, 15:00
Milan Milanówek 2-0 Orkan Sochaczew 10 października, 12:30

Kolejka 12 - 17-18 października

Naprzód Brwinów 1-5 Orkan Sochaczew 17 października, 15:00
Gwardia Warszawa 1-1 Milan Milanówek 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Łomianki 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 17 października, 15:00
KS Teresin 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 października, 14:00
CWKS Legia Warszawa 0-1 KS Raszyn 17 października, 18:00
Znicz II Pruszków 4-0 LKS Chlebnia 18 października, 10:00
Świt Warszawa 0-0 Olimpia Warszawa 17 października, 11:00
Laura Chylice 0-2 KS II Piaseczno 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

KS II Piaseczno 4-0 Naprzód Brwinów 25 października, 10:00
Olimpia Warszawa 3-0 Laura Chylice 24 października, 10:00
LKS Chlebnia 6-4 Świt Warszawa 25 października, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
KS Raszyn 1-1 Znicz II Pruszków 24 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 CWKS Legia Warszawa 24 października, 10:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 KS Teresin 24 października, 14:00
Milan Milanówek 0-2 KS Łomianki 24 października, 14:30
Orkan Sochaczew 2-0 Gwardia Warszawa 24 października, 14:30

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Naprzód Brwinów 3-2 Gwardia Warszawa 7 listopada, 13:00
KS Łomianki 1-3 Orkan Sochaczew 7 listopada, 13:00
CWKS Legia Warszawa 3-5 Żyrardowianka Żyrardów 7 listopada, 18:00
Znicz II Pruszków 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 listopada, 10:00
Świt Warszawa 0-2 KS Raszyn 7 listopada, 10:00
Laura Chylice 2-1 LKS Chlebnia 7 listopada, 13:00
KS II Piaseczno 1-1 Olimpia Warszawa 8 listopada, 13:30
Milan Milanówek 5-3 KS Teresin 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Olimpia Warszawa 2-3 Naprzód Brwinów 14 listopada, 11:00
LKS Chlebnia 1-2 KS II Piaseczno 15 listopada, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
KS Raszyn 2-0 Laura Chylice 14 listopada, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Świt Warszawa 14 listopada, 10:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 Znicz II Pruszków 31 października, 13:00
Milan Milanówek 2-0 CWKS Legia Warszawa 14 listopada, 13:00
Orkan Sochaczew 0-0 KS Teresin 14 listopada, 13:00
Gwardia Warszawa 3-2 KS Łomianki 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Naprzód Brwinów 0-0 KS Łomianki 7 kwietnia, 16:30
Gwardia Warszawa 2-1 KS Teresin 7 kwietnia, 16:30
Orkan Sochaczew 2-1 CWKS Legia Warszawa 7 kwietnia, 16:30
Milan Milanówek 1-1 Znicz II Pruszków 7 kwietnia, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Świt Warszawa 7 kwietnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7-0 Laura Chylice 7 kwietnia, 16:30
KS Raszyn 1-1 KS II Piaseczno 7 kwietnia, 16:30
LKS Chlebnia 2-0 Olimpia Warszawa 7 kwietnia, 16:30
w Grodzisku Mazowieckim

Kolejka 17 - 20-21 marca

LKS Chlebnia 2-1 Naprzód Brwinów 21 marca, 11:00
w Brwinowie, LKS Chlebnia gospodarzem
Olimpia Warszawa 0-1 KS Raszyn 24 marca, 15:30
KS II Piaseczno 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:30) odwołany
Laura Chylice 3-2 Żyrardowianka Żyrardów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 13:00) odwołany
Świt Warszawa 2-1 Milan Milanówek 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 11:00) odwołany
Znicz II Pruszków 1-2 Orkan Sochaczew 21 marca, 14:00
CWKS Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 20 marca, 18:00
KS Teresin 0-0 KS Łomianki 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 27-28 marca

Naprzód Brwinów 2-0 KS Teresin 27 marca, 14:00
KS Łomianki 0-0 CWKS Legia Warszawa 27 marca, 15:30
Gwardia Warszawa 0-4 Znicz II Pruszków 27 marca, 13:00
Orkan Sochaczew 4-1 Świt Warszawa 28 marca, 15:30
Milan Milanówek 3-8 Laura Chylice 27 marca, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 KS II Piaseczno 27 marca, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Olimpia Warszawa 27 marca, 12:00
KS Raszyn 1-0 LKS Chlebnia 27 marca, 13:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Gwardia Warszawa 1-2 Świt Warszawa 2 kwietnia, 16:00
KS Raszyn 3-1 Naprzód Brwinów 3 kwietnia, 11:00
LKS Chlebnia 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 kwietnia, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 2 kwietnia, 15:30
KS II Piaseczno 1-1 Milan Milanówek 2 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 0-1 Orkan Sochaczew 2 kwietnia, 17:00
Znicz II Pruszków 3-2 KS Łomianki 2 kwietnia, 14:00
CWKS Legia Warszawa 5-1 KS Teresin 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Naprzód Brwinów 0-4 CWKS Legia Warszawa 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Teresin 4-2 Znicz II Pruszków 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Łomianki 1-2 Świt Warszawa 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwardia Warszawa 1-2 Laura Chylice 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Sochaczew 1-1 KS II Piaseczno 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Milan Milanówek 0-2 Olimpia Warszawa 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Żyrardowianka Żyrardów 4-0 LKS Chlebnia 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 KS Raszyn
(wo)
gospodarze nie poinofmowali o dniu i godzinie rozegrania meczu

Kolejka 21 - 12 maja

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Naprzód Brwinów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Raszyn 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Chlebnia 2-0 Milan Milanówek 13 maja, 17:00
w Grodzisku Mazowieckim / w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Warszawa 3-2 Orkan Sochaczew 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS II Piaseczno 3-3 Gwardia Warszawa 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Laura Chylice 3-3 KS Łomianki 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Świt Warszawa 1-0 KS Teresin 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Znicz II Pruszków 3-3 CWKS Legia Warszawa 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-0 Znicz II Pruszków 24 kwietnia, 14:00
CWKS Legia Warszawa 2-0 Świt Warszawa 24 kwietnia, 11:00
na stadionie Świtu; CWKS Legia gospodarzem
KS Teresin 2-1 Laura Chylice 24 kwietnia, 16:30
KS Łomianki 2-3 KS II Piaseczno 24 kwietnia, 14:30
Gwardia Warszawa 2-8 Olimpia Warszawa 24 kwietnia, 13:00
Orkan Sochaczew 0-0 LKS Chlebnia 24 kwietnia, 17:00
Milan Milanówek 1-2 KS Raszyn 24 kwietnia, 14:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1-3 maja

Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Naprzód Brwinów 1 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Milan Milanówek 1 maja, 12:00
KS Raszyn 1-0 Orkan Sochaczew 1 maja, 11:00
LKS Chlebnia 3-1 Gwardia Warszawa 2 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 1-2 KS Łomianki 1 maja, 10:00
KS II Piaseczno 0-1 KS Teresin 3 maja, 17:00
Laura Chylice 1-3 CWKS Legia Warszawa 1 maja, 11:00
Świt Warszawa 2-6 Znicz II Pruszków 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Naprzód Brwinów 1-2 Świt Warszawa 8 maja, 15:00
Znicz II Pruszków 9-1 Laura Chylice 8 maja, 10:00
CWKS Legia Warszawa 3-0 KS II Piaseczno 8 maja, 15:00
KS Teresin 1-1 Olimpia Warszawa 8 maja, 16:30
KS Łomianki 1-1 LKS Chlebnia 8 maja, 17:00
Gwardia Warszawa 0-4 KS Raszyn 8 maja, 13:00
Orkan Sochaczew 4-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 maja, 17:00
Milan Milanówek 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 8 maja, 15:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Milan Milanówek 2-1 Naprzód Brwinów 15 maja, 14:30
Żyrardowianka Żyrardów 4-2 Orkan Sochaczew 15 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Gwardia Warszawa 15 maja, 12:00
KS Raszyn 2-1 KS Łomianki 15 maja, 12:00
LKS Chlebnia 0-0 KS Teresin 16 maja, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 4-1 CWKS Legia Warszawa 15 maja, 11:00
KS II Piaseczno 1-5 Znicz II Pruszków 16 maja, 9:00
Laura Chylice 3-1 Świt Warszawa 16 maja, 11:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Naprzód Brwinów 1-1 Laura Chylice 22 maja, 15:00
Świt Warszawa 1-3 KS II Piaseczno 22 maja, 17:30
Znicz II Pruszków 2-0 Olimpia Warszawa 23 maja, 10:00
CWKS Legia Warszawa 2-1 LKS Chlebnia 22 maja, 14:00
KS Teresin 3-0 KS Raszyn 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 czerwca, 18:30) odwołany
KS Łomianki 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 maja, 17:00
Gwardia Warszawa 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 22 maja, 13:00
Orkan Sochaczew 0-3 Milan Milanówek 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 27 - 26 maja

Orkan Sochaczew 8-4 Naprzód Brwinów 26 maja, 17:00
Milan Milanówek 2-1 Gwardia Warszawa 1 czerwca, 18:30
Żyrardowianka Żyrardów 4-0 KS Łomianki 26 maja, 18:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 KS Teresin 26 maja, 18:00
KS Raszyn 1-1 CWKS Legia Warszawa 19 maja, 18:00
LKS Chlebnia 1-2 Znicz II Pruszków 26 maja, 18:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 5-0 Świt Warszawa 26 maja, 17:00
KS II Piaseczno 6-0 Laura Chylice 26 maja, 18:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Naprzód Brwinów 1-1 KS II Piaseczno 29 maja, 12:30
Laura Chylice 3-4 Olimpia Warszawa 29 maja, 15:00
Świt Warszawa 5-2 LKS Chlebnia 29 maja, 11:00
Znicz II Pruszków 5-2 KS Raszyn 30 maja, 10:00
CWKS Legia Warszawa 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 29 maja, 17:00
KS Teresin 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 30 maja, 17:00
KS Łomianki 1-0 Milan Milanówek 29 maja, 18:00
Gwardia Warszawa 0-5 Orkan Sochaczew 29 maja, 11:00

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

KS Teresin 0-0 Milan Milanówek 5 czerwca, 17:00
Gwardia Warszawa 0-1 Naprzód Brwinów 5 czerwca, 17:00
Orkan Sochaczew 1-0 KS Łomianki 5 czerwca, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 CWKS Legia Warszawa 5 czerwca, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Znicz II Pruszków 5 czerwca, 13:30
KS Raszyn 6-2 Świt Warszawa 5 czerwca, 15:00
LKS Chlebnia 1-2 Laura Chylice 6 czerwca, 11:00
w Grodzisku Mazowieckim
Olimpia Warszawa 1-1 KS II Piaseczno 5 czerwca, 10:00

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

Naprzód Brwinów 3-3 Olimpia Warszawa 12 czerwca, 15:00
KS II Piaseczno 1-0 LKS Chlebnia 12 czerwca, 15:00
Laura Chylice 0-3 KS Raszyn 12 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Warszawa 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 12 czerwca, 15:00
Znicz II Pruszków 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 11 czerwca, 17:30
na stadionie MZOS
CWKS Legia Warszawa 1-0 Milan Milanówek 12 czerwca, 15:00
w Piastowie
KS Teresin 0-1 Orkan Sochaczew 12 czerwca, 15:00
KS Łomianki 4-0 Gwardia Warszawa 12 czerwca, 15:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (mazowiecka (południe))
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2009/2010 (Płock)
Liga okręgowa 2009/2010 (Radom)
Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)

Klasa A 2009/2010 (Warszawa I)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa II)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa III)
Klasa A 2009/2010 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas