[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Skórzec 30 66 21 3 6 71-19 12 0 3 35-10 9 3 3 36-9
2.  ŁKS Łochów 30 62 20 2 8 83-40 12 1 2 48-14 8 1 6 35-26 2 6 2 0 0 5-2
3.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 62 19 5 6 69-32 10 3 2 39-16 9 2 4 30-16 2 0 0 0 2 2-5
4.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 59 18 5 7 68-46 10 1 4 31-18 8 4 3 37-28
5.  Zryw Sobolew 30 52 15 7 8 83-54 8 4 3 47-23 7 3 5 36-31
6.  Czarni Węgrów 30 49 13 10 7 53-42 5 6 4 21-18 8 4 3 32-24
7.  Hutnik Huta Czechy 30 47 14 5 11 56-41 7 3 5 28-18 7 2 6 28-23
8.  Wilga Miastków Kościelny 30 40 11 7 12 44-55 6 5 4 24-22 5 2 8 20-33
9.  Tęcza Stanisławów 30 39 11 6 13 50-64 7 4 4 29-23 4 2 9 21-41
10.  Zorza Sterdyń 30 38 10 8 12 56-68 7 4 4 32-29 3 4 8 24-39
11.  Korona Olszyc 30 34 10 4 16 51-65 9 1 5 34-27 1 3 11 17-38
12.  Tygrys Huta Mińska 30 33 10 3 17 36-60 6 0 9 13-31 4 3 8 23-29
13.  Sęp Żelechów 30 30 8 6 16 39-55 5 4 6 20-25 3 2 10 19-30
14.  Orzeł Unin 30 28 9 1 20 51-68 8 1 6 37-36 1 0 14 14-32
15.  Błękitni Stoczek 30 21 5 6 19 35-92 3 2 10 22-57 2 4 9 13-35
16.  Grodzisk Krzymosze 30 19 5 4 21 35-79 4 2 9 19-34 1 2 12 16-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Skórzec    5-1 2-0 0-2 2-1 4-0 0-1 4-0 0-2 3-1 1-0 1-0 5-1 1-0 2-1 5-0 
 2 ŁKS Łochów1-1     2-1 6-0* 1-2 1-2 4-2 3-0 5-0 5-0 3-1 3-2 3-2 2-1 6-0 3-0* 
 3 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-0 1-3     3-0* 1-0 2-2 1-2 4-1 3-3 1-1 3-1 4-0 2-0 3-1 4-2 6-0 
 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki0-2 4-2 0-5     0-1 0-2 3-1 2-1 3-0 8-0 1-1 1-0 2-0 2-1 2-0 3-2 
 5 Zryw Sobolew1-1 3-1 2-0 3-4     1-1 3-2 5-1 5-1 2-3 10-2 1-2 1-1 2-0 1-1 7-3 
 6 Czarni Węgrów0-3 1-2 0-0 3-3 0-2     1-1 3-0 0-0 3-2 2-0 2-2 2-0 3-1 0-1 1-1 
 7 Hutnik Huta Czechy2-0 1-1 1-2 3-0 1-1 1-2     4-1 1-3 2-1 0-0 4-1 2-0 3-1 1-2 2-3 
 8 Wilga Miastków Kościelny0-4 2-1 1-2 2-2 3-5 2-2 0-0     0-1 1-0 4-2 2-2 0-0 1-0 5-1 1-0 
 9 Tęcza Stanisławów0-1 0-2 0-3 0-0 5-0 0-4 3-1 2-2     1-1 3-1 3-1 2-1 4-2 4-2 2-2 
 10 Zorza Sterdyń1-1 2-1 0-1 0-5 3-3 1-2 3-0* 1-3 3-1     3-2 2-2 2-1 4-2 2-2 5-3 
 11 Korona Olszyc1-0 0-3 3-1 2-3 5-0 3-5 1-3 1-1 3-2 4-2     1-3 3-2 3-2 1-0 3-0 
 12 Tygrys Huta Mińska0-1 0-4 0-1 0-4 1-7 2-0 0-3 0-3 2-1 0-3 1-0     4-0 0-3 1-0 2-1 
 13 Sęp Żelechów0-3 0-1 0-1 1-4 1-1 3-5 2-1 0-2 4-1 2-2 2-2 2-1     1-0 1-1 1-0 
 14 Orzeł Unin1-8 5-3 3-3 3-5 3-1 2-0 1-3 1-0 5-2 2-4 1-3 1-0 1-3     5-0 3-1 
 15 Błękitni Stoczek0-8 2-8 0-6 2-2 3-7 1-4 1-2 2-3 1-4 3-3 2-1 2-5 1-4 1-0     1-0 
 16 Grodzisk Krzymosze1-3 0-2 2-4 0-3* 2-5 1-1 0-6 1-2 6-0 2-1 2-1 0-2 0-4* 2-0 0-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Korona Olszyc 1-3 Hutnik Huta Czechy 16 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Tygrys Huta Mińska 16 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 1-1 Sęp Żelechów 16 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-3 ŁKS Łochów 16 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-2 Grodzisk Krzymosze 15 sierpnia, 11:00
Czarni Węgrów 3-2 Zorza Sterdyń 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Stoczek 1-0 Orzeł Unin 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 0-2 Tęcza Stanisławów 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 1-3 Tęcza Stanisławów 22 sierpnia, 13:00
Orzeł Unin 1-8 Naprzód Skórzec 23 sierpnia, 17:00
Zorza Sterdyń 2-2 Błękitni Stoczek 23 sierpnia, 17:00
Grodzisk Krzymosze 1-1 Czarni Węgrów 22 sierpnia, 17:00
ŁKS Łochów 6-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-2, w zespole Mazovii zagrał nieuprawniony zawodnik - Łukasz Puciłowski pod fałszywym nazwiskiem Tomasz Smuga
Sęp Żelechów 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 22 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-7 Zryw Sobolew 22 sierpnia, 17:00
w Siennicy
Korona Olszyc 1-1 Wilga Miastków Kościelny 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Wilga Miastków Kościelny 0-0 Hutnik Huta Czechy 26 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 10-2 Korona Olszyc 26 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-0 Tygrys Huta Mińska 26 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Sęp Żelechów 26 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 1-2 ŁKS Łochów 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Stoczek 1-0 Grodzisk Krzymosze 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 3-1 Zorza Sterdyń 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 4-2 Orzeł Unin 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 3-1 Orzeł Unin 29 sierpnia, 13:00
Zorza Sterdyń 3-1 Tęcza Stanisławów 30 sierpnia, 16:30
Grodzisk Krzymosze 1-3 Naprzód Skórzec 30 sierpnia, 13:00
ŁKS Łochów 6-0 Błękitni Stoczek 30 sierpnia, 17:00
Sęp Żelechów 3-5 Czarni Węgrów 30 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
w Siennicy
Korona Olszyc 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 sierpnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 3-5 Zryw Sobolew 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Zryw Sobolew 3-2 Hutnik Huta Czechy 6 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-1 Wilga Miastków Kościelny 6 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Korona Olszyc 5 września, 16:30
Czarni Węgrów 2-2 Tygrys Huta Mińska 6 września, 16:00
Błękitni Stoczek 1-4 Sęp Żelechów 6 września, 16:00
Naprzód Skórzec 5-1 ŁKS Łochów 6 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-2 Grodzisk Krzymosze 5 września, 17:00
Orzeł Unin 2-4 Zorza Sterdyń 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Hutnik Huta Czechy 2-1 Zorza Sterdyń 12 września, 13:00
Grodzisk Krzymosze 2-0 Orzeł Unin 12 września, 16:00
ŁKS Łochów 5-0 Tęcza Stanisławów 13 września, 16:00
Sęp Żelechów 0-3 Naprzód Skórzec 13 września, 16:30
Tygrys Huta Mińska 1-0 Błękitni Stoczek 12 września, 16:00
Korona Olszyc 3-5 Czarni Węgrów 13 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 września, 15:00
Zryw Sobolew 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Hutnik Huta Czechy 20 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Zryw Sobolew 19 września, 16:00
Czarni Węgrów 3-0 Wilga Miastków Kościelny 20 września, 16:00
Błękitni Stoczek 2-1 Korona Olszyc 20 września, 16:00
Naprzód Skórzec 1-0 Tygrys Huta Mińska 19 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Sęp Żelechów 19 września, 16:30
Orzeł Unin 5-3 ŁKS Łochów 20 września, 16:00
Zorza Sterdyń 5-3 Grodzisk Krzymosze 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 23 września

Hutnik Huta Czechy 2-3 Grodzisk Krzymosze 23 września, 16:00
ŁKS Łochów 5-0 Zorza Sterdyń 23 września, 16:00
Sęp Żelechów 1-0 Orzeł Unin 23 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Tęcza Stanisławów 23 września, 16:00
Korona Olszyc 1-0 Naprzód Skórzec 23 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 5-1 Błękitni Stoczek 23 września, 16:00
Zryw Sobolew 1-1 Czarni Węgrów 23 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1, w zespole Mazovii przekroczono limit zmian

Kolejka 9 - 26-27 września

Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Hutnik Huta Czechy 26 września, 16:00
Czarni Węgrów 0-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 27 września, 16:00
Błękitni Stoczek 3-7 Zryw Sobolew 27 września, 16:00
Naprzód Skórzec 4-0 Wilga Miastków Kościelny 26 września, 15:30
Tęcza Stanisławów 3-1 Korona Olszyc 26 września, 16:00
Orzeł Unin 1-0 Tygrys Huta Mińska 26 września, 13:00
Zorza Sterdyń 2-1 Sęp Żelechów 27 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 0-2 ŁKS Łochów 27 września, 13:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Hutnik Huta Czechy 1-1 ŁKS Łochów 3 października, 16:00
Sęp Żelechów 1-0 Grodzisk Krzymosze 4 października, 14:30
Tygrys Huta Mińska 0-3 Zorza Sterdyń 3 października, 15:30
Korona Olszyc 3-2 Orzeł Unin 4 października, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 0-1 Tęcza Stanisławów 3 października, 15:00
Zryw Sobolew 1-1 Naprzód Skórzec 4 października, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 Błękitni Stoczek 4 października, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Czarni Węgrów 3 października, 15:30

Kolejka 11 - 10-11 października

Czarni Węgrów 1-1 Hutnik Huta Czechy 11 października, 15:00
Błękitni Stoczek 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 października, 15:00
Naprzód Skórzec 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 października, 15:00
Tęcza Stanisławów 5-0 Zryw Sobolew 10 października, 15:30
Orzeł Unin 1-0 Wilga Miastków Kościelny 10 października, 13:00
Zorza Sterdyń 3-2 Korona Olszyc 11 października, 15:00
Grodzisk Krzymosze 0-2 Tygrys Huta Mińska 11 października, 13:00
ŁKS Łochów 3-2 Sęp Żelechów 11 października, 13:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Hutnik Huta Czechy 2-0 Sęp Żelechów 17 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-4 ŁKS Łochów 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Olszyc 3-0 Grodzisk Krzymosze 18 października, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Zorza Sterdyń 31 października, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Sobolew 2-0 Orzeł Unin 18 października, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-3 Tęcza Stanisławów 18 października, 14:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Naprzód Skórzec 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Węgrów 0-1 Błękitni Stoczek 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Błękitni Stoczek 1-2 Hutnik Huta Czechy 25 października, 14:00
Naprzód Skórzec 4-0 Czarni Węgrów 25 października, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 24 października, 14:30
Orzeł Unin 3-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 25 października, 14:00
Zorza Sterdyń 3-3 Zryw Sobolew 25 października, 14:00
Grodzisk Krzymosze 1-2 Wilga Miastków Kościelny 25 października, 13:00
ŁKS Łochów 3-1 Korona Olszyc 25 października, 13:00
Sęp Żelechów 2-1 Tygrys Huta Mińska 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Hutnik Huta Czechy 4-1 Tygrys Huta Mińska 7 listopada, 13:00
Korona Olszyc 3-2 Sęp Żelechów 8 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 ŁKS Łochów 7 listopada, 12:00
Zryw Sobolew 7-3 Grodzisk Krzymosze 8 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Zorza Sterdyń 8 listopada, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Orzeł Unin 7 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 0-0 Tęcza Stanisławów 11 listopada, 13:00
Błękitni Stoczek 0-8 Naprzód Skórzec 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Naprzód Skórzec 0-1 Hutnik Huta Czechy 14 listopada, 13:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia meczu juniorów
Tęcza Stanisławów 4-2 Błękitni Stoczek 14 listopada, 13:00
Orzeł Unin 2-0 Czarni Węgrów 15 listopada, 15:00
w Miętnem
Zorza Sterdyń 0-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 listopada, 13:00
Grodzisk Krzymosze 2-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 listopada, 13:00
ŁKS Łochów 1-2 Zryw Sobolew 15 listopada, 13:00
Sęp Żelechów 0-2 Wilga Miastków Kościelny 14 listopada, 13:00
Tygrys Huta Mińska 1-0 Korona Olszyc 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

Hutnik Huta Czechy 0-0 Korona Olszyc 13 marca, 13:00
Tygrys Huta Mińska 0-3 Wilga Miastków Kościelny 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:30) odwołany
Sęp Żelechów 1-1 Zryw Sobolew 7 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany
ŁKS Łochów 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 marca, 14:00
Grodzisk Krzymosze 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 marca, 14:00
(wo)
na boisku 4-4, w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik - Kamil Kalicki
Zorza Sterdyń 1-2 Czarni Węgrów 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany
Orzeł Unin 5-0 Błękitni Stoczek 13 marca, 14:00
w Miętnem
Tęcza Stanisławów 0-1 Naprzód Skórzec 13 marca, 15:00

Kolejka 17 - 20-21 marca

Tęcza Stanisławów 3-1 Hutnik Huta Czechy 20 marca, 15:00
Naprzód Skórzec 1-0 Orzeł Unin 21 marca, 15:00
w Miętnem
Błękitni Stoczek 3-3 Zorza Sterdyń 21 marca, 15:00
Czarni Węgrów 1-1 Grodzisk Krzymosze 21 marca, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-2 ŁKS Łochów 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-0 Sęp Żelechów 21 marca, 15:00
Zryw Sobolew 1-2 Tygrys Huta Mińska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany
Wilga Miastków Kościelny 4-2 Korona Olszyc 21 marca, 13:00
w Miętnem

Kolejka 18 - 27-28 marca

Hutnik Huta Czechy 4-1 Wilga Miastków Kościelny 27 marca, 15:00
Korona Olszyc 5-0 Zryw Sobolew 27 marca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 27 marca, 15:30
Sęp Żelechów 1-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 marca, 15:00
ŁKS Łochów 1-2 Czarni Węgrów 28 marca, 15:00
Grodzisk Krzymosze 0-0 Błękitni Stoczek 28 marca, 16:00
Zorza Sterdyń 1-1 Naprzód Skórzec 28 marca, 14:00
Orzeł Unin 5-2 Tęcza Stanisławów 27 marca, 16:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Orzeł Unin 1-3 Hutnik Huta Czechy 3 kwietnia, 15:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Zorza Sterdyń 3 kwietnia, 12:00
Naprzód Skórzec 5-0 Grodzisk Krzymosze 3 kwietnia, 13:00
w Miętnem
Błękitni Stoczek 2-8 ŁKS Łochów 2 kwietnia, 14:00
Czarni Węgrów 2-0 Sęp Żelechów 3 kwietnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Tygrys Huta Mińska 2 kwietnia, 16:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Korona Olszyc 2 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 5-1 Wilga Miastków Kościelny 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 1-1 Zryw Sobolew 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wilga Miastków Kościelny 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Olszyc 2-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tygrys Huta Mińska 2-0 Czarni Węgrów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sęp Żelechów 1-1 Błękitni Stoczek 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
ŁKS Łochów 1-1 Naprzód Skórzec 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grodzisk Krzymosze 6-0 Tęcza Stanisławów 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza Sterdyń 4-2 Orzeł Unin 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 12 maja

Zorza Sterdyń 3-0 Hutnik Huta Czechy 12 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-6, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Łukasz Ściborowski / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Unin 3-1 Grodzisk Krzymosze 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tęcza Stanisławów 0-2 ŁKS Łochów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Skórzec 5-1 Sęp Żelechów 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Stoczek 2-5 Tygrys Huta Mińska 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Węgrów 2-0 Korona Olszyc 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Wilga Miastków Kościelny 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Zryw Sobolew 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 kwietnia, 17:00
Zryw Sobolew 3-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 25 kwietnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Czarni Węgrów 25 kwietnia, 16:30
Korona Olszyc 1-0 Błękitni Stoczek 25 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Naprzód Skórzec 24 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 4-1 Tęcza Stanisławów 25 kwietnia, 16:00
ŁKS Łochów 2-1 Orzeł Unin 25 kwietnia, 17:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Zorza Sterdyń 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1-3 maja

Grodzisk Krzymosze 0-6 Hutnik Huta Czechy 2 maja, 16:00
Zorza Sterdyń 2-1 ŁKS Łochów 1 maja, 17:00
Orzeł Unin 1-3 Sęp Żelechów 2 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 3-1 Tygrys Huta Mińska 1 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 1-0 Korona Olszyc 2 maja, 16:00
Błękitni Stoczek 2-3 Wilga Miastków Kościelny 3 maja, 17:00
Czarni Węgrów 0-2 Zryw Sobolew 3 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-5 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Hutnik Huta Czechy 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 Czarni Węgrów 9 maja, 17:00
Zryw Sobolew 1-1 Błękitni Stoczek 9 maja, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-4 Naprzód Skórzec 9 maja, 16:30
Korona Olszyc 3-2 Tęcza Stanisławów 9 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 0-3 Orzeł Unin 8 maja, 11:00
Sęp Żelechów 2-2 Zorza Sterdyń 8 maja, 11:00
ŁKS Łochów 3-0 Grodzisk Krzymosze 9 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0, w zespole gości zagrał nieuprawniony zawodnik - Jakub Michalak

Kolejka 25 - 15-16 maja

ŁKS Łochów 4-2 Hutnik Huta Czechy 16 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 0-4 Sęp Żelechów 16 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-4, w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik - Patryk Mateusiak
Zorza Sterdyń 2-2 Tygrys Huta Mińska 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Unin 1-3 Korona Olszyc 15 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-2 Wilga Miastków Kościelny 15 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 2-1 Zryw Sobolew 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Stoczek 0-6 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 16 maja, 17:00
Czarni Węgrów 3-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Hutnik Huta Czechy 1-2 Czarni Węgrów 22 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Błękitni Stoczek 22 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Naprzód Skórzec 23 maja, 17:00
Zryw Sobolew 5-1 Tęcza Stanisławów 23 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Orzeł Unin 23 maja, 17:00
Korona Olszyc 4-2 Zorza Sterdyń 23 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Grodzisk Krzymosze 22 maja, 17:30
Sęp Żelechów 0-1 ŁKS Łochów 22 maja, 11:00

Kolejka 27 - 26 maja

Sęp Żelechów 2-1 Hutnik Huta Czechy 26 maja, 17:00
ŁKS Łochów 3-2 Tygrys Huta Mińska 26 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Korona Olszyc 26 maja, 17:00
Zorza Sterdyń 1-3 Wilga Miastków Kościelny 26 maja, 17:00
Orzeł Unin 3-1 Zryw Sobolew 26 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 26 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 0-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 26 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 1-4 Czarni Węgrów 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Hutnik Huta Czechy 1-2 Błękitni Stoczek 29 maja, 17:00
Czarni Węgrów 0-3 Naprzód Skórzec 30 maja, 18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Tęcza Stanisławów 29 maja, 17:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Orzeł Unin 30 maja, 17:00
Zryw Sobolew 2-3 Zorza Sterdyń 30 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Grodzisk Krzymosze 30 maja, 17:00
Korona Olszyc 0-3 ŁKS Łochów 30 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-0 Sęp Żelechów 29 maja, 17:30

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Tygrys Huta Mińska 0-3 Hutnik Huta Czechy 5 czerwca, 17:30
Sęp Żelechów 2-2 Korona Olszyc 3 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów 3-0 Wilga Miastków Kościelny 6 czerwca, 17:00
Grodzisk Krzymosze 2-5 Zryw Sobolew 6 czerwca, 17:00
Zorza Sterdyń 0-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6 czerwca, 17:00
Orzeł Unin 3-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-4 Czarni Węgrów 5 czerwca, 17:30
Naprzód Skórzec 2-1 Błękitni Stoczek 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Hutnik Huta Czechy 2-0 Naprzód Skórzec 13 czerwca, 17:30
Błękitni Stoczek 1-4 Tęcza Stanisławów 13 czerwca, 17:30
Czarni Węgrów 3-1 Orzeł Unin 13 czerwca, 17:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 8-0 Zorza Sterdyń 13 czerwca, 17:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6-0 Grodzisk Krzymosze 13 czerwca, 17:30
Zryw Sobolew 3-1 ŁKS Łochów 13 czerwca, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 0-0 Sęp Żelechów 13 czerwca, 17:30
Korona Olszyc 1-3 Tygrys Huta Mińska 13 czerwca, 17:30

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (mazowiecka (południe))
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2009/2010 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2009/2010 (Płock)
Liga okręgowa 2009/2010 (Radom)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Klasa A 2009/2010 (Siedlce)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas