[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Kałuszyn 24 54 17 3 4 75-28 9 1 2 36-11 8 2 2 39-17
2.  Wektra Dziewule 24 51 16 3 5 68-27 8 1 3 34-14 8 2 2 34-13
3.  LKS Ostrówek 24 46 14 4 6 78-43 8 0 4 46-25 6 4 2 32-18
4.  Rywal Ruchna 24 36 11 3 10 34-42 6 2 4 22-16 5 1 6 12-26
5.  Orzeł Łosice 24 35 10 5 9 48-41 7 2 3 24-14 3 3 6 24-27
6.  Polonez Mordy 24 34 10 4 10 37-45 6 2 4 23-20 4 2 6 14-25 2 6 2 0 0 5-1
7.  Tajfun Jartypory 24 34 10 4 10 49-49 5 2 5 23-27 5 2 5 26-22 2 0 0 0 2 1-5
8.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 33 9 6 9 55-45 6 2 4 35-25 3 4 5 20-20
9.  Płomień Dębe Wielkie 24 32 10 2 12 55-55 8 2 2 38-17 2 0 10 17-38
10.  Miedzanka Miedzna 24 27 7 6 11 42-42 5 4 3 28-13 2 2 8 14-29 2 6 2 0 0 11-1
11.  Nojszewianka Nojszew 24 27 7 6 11 63-58 6 4 2 48-19 1 2 9 15-39 2 0 0 0 2 1-11
12.  Kosovia Kosów Lacki 24 21 6 3 15 30-83 5 2 5 21-30 1 1 10 9-53
13.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 24 13 4 1 19 24-100 4 1 7 17-32 0 0 12 7-68
Mazowsze Siedlce wycofało się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Mazovia II Mińsk Mazowiecki wycofała się po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Victoria Kałuszyn    4-1 1-2 8-0 1-0 4-0 0-3* 1-1 3-2 1-0 6-1 3-0* 4-1 
 2 Wektra Dziewule2-5     1-0 0-2 3-2 0-1 4-0 5-0 4-2 2-2 3-0 7-0 3-0 
 3 LKS Ostrówek2-3 0-1     4-3 3-1 3-0* 0-4 2-1 3-1 5-1 2-4 17-2 5-4 
 4 Rywal Ruchna0-4 0-0 3-4     1-3 1-1 2-0 0-3 2-0 3-0 1-0 2-0 7-1 
 5 Orzeł Łosice0-4 5-1 2-2 0-1     1-4 3-0 2-0 2-1 3-0 2-0 1-1 3-0* 
 6 Polonez Mordy3-1 0-3 1-1 0-1 0-3     2-1 2-2 4-3 3-1 4-2 1-2 3-0* 
 7 Tajfun Jartypory2-2 0-8 2-1 0-1 3-2 0-3     1-2 1-3 4-2 2-2 5-1 3-0* 
 8 Jabłonianka Jabłonna Lacka2-4 0-3 2-2 1-1 6-2 3-0 2-5     6-1 1-2 5-4 4-1 3-0* 
 9 Płomień Dębe Wielkie1-5 1-1 1-5 3-0 2-2 2-1 2-0 2-0     2-1 3-1 1-0 18-1 
 10 Miedzanka Miedzna0-0 0-3 1-6 0-1 1-1 6-0 0-0 1-1 2-0     9-0 5-1 3-0* 
 11 Nojszewianka Nojszew3-0* 1-6 3-3 5-1 3-3 1-1 2-2 3-1 8-0 1-2     5-0 13-0 
 12 Kosovia Kosów Lacki2-8 2-4 1-3 1-0 1-5 3-1 2-6 1-1 3-1 2-1 0-0     3-0* 
 13 Mazovia II Mińsk Mazowiecki0-3* 0-3* 0-3* 4-1 3-0 1-2 3-5 0-8 0-3* 2-2 2-1 2-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Orzeł Łosice 1-4 Polonez Mordy 23 sierpnia, 16:00
LKS Ostrówek - Mazowsze Siedlce 23 sierpnia, 16:00
było 1-1, anulowany
Tajfun Jartypory 4-2 Miedzanka Miedzna 23 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Wektra Dziewule 22 sierpnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Kosovia Kosów Lacki 23 sierpnia, 17:00
Rywal Ruchna 7-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 12:00
Nojszewianka Nojszew 8-0 Płomień Dębe Wielkie 22 sierpnia, 17:30
w Korytnicy

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Nojszewianka Nojszew 13-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:15
w Korytnicy
Kosovia Kosów Lacki 1-0 Rywal Ruchna 30 sierpnia, 14:00
Wektra Dziewule 5-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 sierpnia, 16:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 0-0 Victoria Kałuszyn 30 sierpnia, 17:00
w Jartyporach
Mazowsze Siedlce - Tajfun Jartypory 30 sierpnia, 15:00
było 4-2, anulowany
Polonez Mordy 1-1 LKS Ostrówek 29 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-2 Orzeł Łosice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Orzeł Łosice 2-0 Nojszewianka Nojszew 6 września, 16:00
LKS Ostrówek 3-1 Płomień Dębe Wielkie 6 września, 16:00
Tajfun Jartypory 0-3 Polonez Mordy 6 września, 16:00
Victoria Kałuszyn - Mazowsze Siedlce 6 września, 15:00
było 1-0, anulowany
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Miedzanka Miedzna 6 września, 16:00
Rywal Ruchna 0-0 Wektra Dziewule 6 września, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Kosovia Kosów Lacki 6 września, 11:00

Kolejka 4 - 9 września

Wektra Dziewule 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 września, 16:30
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 0-1 Rywal Ruchna 9 września, 16:30
w Jartyporach
Mazowsze Siedlce - Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 września, 16:30
odwołany z powodu braku potwierdzenia weryfikacji boiska, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Polonez Mordy 3-1 Victoria Kałuszyn 9 września, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Tajfun Jartypory 9 września, 16:30
Orzeł Łosice 2-2 LKS Ostrówek 9 września, 16:30
Kosovia Kosów Lacki 0-0 Nojszewianka Nojszew 31 października, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LKS Ostrówek 2-4 Nojszewianka Nojszew 13 września, 15:00
Tajfun Jartypory 3-2 Orzeł Łosice 13 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 3-2 Płomień Dębe Wielkie 13 września, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Polonez Mordy 13 września, 16:00
Rywal Ruchna - Mazowsze Siedlce 13 września, 13:00
było 4-3, anulowany
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Miedzanka Miedzna 12 września, 15:00
Kosovia Kosów Lacki 2-4 Wektra Dziewule 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Nojszewianka Nojszew 1-6 Wektra Dziewule 20 września, 15:00
w Korytnicy
Miedzanka Miedzna 5-1 Kosovia Kosów Lacki 20 września, 16:00
w Jartyporach
Mazowsze Siedlce - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 20 września, 16:00
było 11-0, anulowany
Polonez Mordy 0-1 Rywal Ruchna 19 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 20 września, 16:00
Orzeł Łosice 0-4 Victoria Kałuszyn 20 września, 16:00
LKS Ostrówek 0-4 Tajfun Jartypory 20 września, 15:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Tajfun Jartypory 2-2 Nojszewianka Nojszew 27 września, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-2 LKS Ostrówek 27 września, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-2 Orzeł Łosice 27 września, 15:30
Rywal Ruchna 2-0 Płomień Dębe Wielkie 27 września, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Polonez Mordy 27 września, 13:30
Kosovia Kosów Lacki - Mazowsze Siedlce 27 września, 14:00
było 2-4, anulowany
Wektra Dziewule 2-2 Miedzanka Miedzna 27 września, 15:00
w Krzymoszach

Kolejka 8 - 3-4 października

Nojszewianka Nojszew 1-2 Miedzanka Miedzna 4 października, 14:00
w Korytnicy
Mazowsze Siedlce - Wektra Dziewule 4 października, 15:00
było 0-3, anulowany
Polonez Mordy 1-2 Kosovia Kosów Lacki 4 października, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 18-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4 października, 15:30
Orzeł Łosice 0-1 Rywal Ruchna 4 października, 15:00
LKS Ostrówek 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 października, 15:00
Tajfun Jartypory 2-2 Victoria Kałuszyn 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Victoria Kałuszyn 6-1 Nojszewianka Nojszew 11 października, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-5 Tajfun Jartypory 11 października, 15:00
Rywal Ruchna 3-4 LKS Ostrówek 11 października, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Orzeł Łosice 10 października, 15:30
Kosovia Kosów Lacki 3-1 Płomień Dębe Wielkie 11 października, 14:00
Wektra Dziewule 0-1 Polonez Mordy 11 października, 10:30
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna - Mazowsze Siedlce 11 października, 15:00
w Jartyporach, było 1-4, anulowany

Kolejka 10 - 17-18 października

Nojszewianka Nojszew - Mazowsze Siedlce 18 października, 13:00
w Korytnicy, było 1-1, anulowany
Polonez Mordy 3-1 Miedzanka Miedzna 17 października, 15:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Wektra Dziewule 18 października, 15:00
Orzeł Łosice 1-1 Kosovia Kosów Lacki 18 października, 15:00
LKS Ostrówek 5-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 18 października, 15:00
Tajfun Jartypory 0-1 Rywal Ruchna 18 października, 14:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 31 października, 12:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-4 Nojszewianka Nojszew 25 października, 14:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-5 Tajfun Jartypory 25 października, 14:00
Kosovia Kosów Lacki 1-3 LKS Ostrówek 25 października, 13:30
Wektra Dziewule 3-2 Orzeł Łosice 25 października, 10:30
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 2-0 Płomień Dębe Wielkie 25 października, 14:00
w Jartyporach
Mazowsze Siedlce - Polonez Mordy 24 października, 14:00
było 2-4, anulowany
Victoria Kałuszyn 8-0 Rywal Ruchna 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Nojszewianka Nojszew 1-1 Polonez Mordy 8 listopada, 12:30
w Korytnicy
Płomień Dębe Wielkie - Mazowsze Siedlce 8 listopada, 13:00
było 1-2, anulowany
Orzeł Łosice 3-0 Miedzanka Miedzna 8 listopada, 13:00
LKS Ostrówek 0-1 Wektra Dziewule 8 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 5-1 Kosovia Kosów Lacki 8 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Rywal Ruchna 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Rywal Ruchna 1-0 Nojszewianka Nojszew 15 listopada, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-8 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 listopada, 11:00
Kosovia Kosów Lacki 2-8 Victoria Kałuszyn 15 listopada, 12:00
Wektra Dziewule 4-0 Tajfun Jartypory 15 listopada, 10:30
Miedzanka Miedzna 1-6 LKS Ostrówek 15 listopada, 13:00
w Jartyporach
Mazowsze Siedlce - Orzeł Łosice 15 listopada, 13:00
było 2-1, anulowany
Polonez Mordy 4-3 Płomień Dębe Wielkie 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Pauza: LKS Ostrówek.
 
Płomień Dębe Wielkie 3-1 Nojszewianka Nojszew 28 marca, 15:00
w Rudej
Polonez Mordy 0-3 Orzeł Łosice 28 marca, 13:00
Miedzanka Miedzna 0-0 Tajfun Jartypory 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wektra Dziewule 2-5 Victoria Kałuszyn 28 marca, 13:30
w Krzymoszach
Kosovia Kosów Lacki 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 marca, 14:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-1 Rywal Ruchna 27 marca, 11:00

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Nojszewianka Nojszew 3 kwietnia, 11:00
Rywal Ruchna 2-0 Kosovia Kosów Lacki 3 kwietnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Wektra Dziewule 3 kwietnia, 12:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Miedzanka Miedzna 3 kwietnia, 12:00
LKS Ostrówek 3-0 Polonez Mordy 3 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1, w zespole Poloneza zagrał nieuprawniony zawodnik - Grzegorz Olszewski
Orzeł Łosice 2-1 Płomień Dębe Wielkie 3 kwietnia, 10:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Pauza: Victoria Kałuszyn.
 
Nojszewianka Nojszew 3-3 Orzeł Łosice 28 kwietnia, 17:00
w Korytnicy / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Dębe Wielkie 1-5 LKS Ostrówek 28 kwietnia, 17:00
w Rudej / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonez Mordy 2-1 Tajfun Jartypory 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Miedzanka Miedzna 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wektra Dziewule 0-2 Rywal Ruchna 28 kwietnia, 17:00
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kosovia Kosów Lacki 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 12 maja

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Nojszewianka Nojszew 5-0 Kosovia Kosów Lacki 12 maja, 17:30
w Korytnicy / w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 Wektra Dziewule
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rywal Ruchna 3-0 Miedzanka Miedzna 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Kałuszyn 4-0 Polonez Mordy 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tajfun Jartypory 1-3 Płomień Dębe Wielkie 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Ostrówek 3-1 Orzeł Łosice 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Pauza: Rywal Ruchna.
 
Nojszewianka Nojszew 3-3 LKS Ostrówek 25 kwietnia, 16:00
w Korytnicy
Orzeł Łosice 3-0 Tajfun Jartypory 25 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-5 Victoria Kałuszyn 25 kwietnia, 16:00
w Rudej
Polonez Mordy 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 kwietnia, 14:00
Miedzanka Miedzna 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wektra Dziewule 7-0 Kosovia Kosów Lacki 25 kwietnia, 13:30
w Krzymoszach

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki.
 
Wektra Dziewule 3-0 Nojszewianka Nojszew 1 maja, 11:00
w Krzymoszach
Kosovia Kosów Lacki 2-1 Miedzanka Miedzna 1 maja, 15:00
Rywal Ruchna 1-1 Polonez Mordy 1 maja, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 6-1 Płomień Dębe Wielkie 2 maja, 16:30
Victoria Kałuszyn 1-0 Orzeł Łosice 1 maja, 15:00
Tajfun Jartypory 2-1 LKS Ostrówek 2 maja, 16:00

Kolejka 20 - 9 maja

Pauza: Kosovia Kosów Lacki.
 
Nojszewianka Nojszew 2-2 Tajfun Jartypory 9 maja, 16:30
w Korytnicy
LKS Ostrówek 2-3 Victoria Kałuszyn 9 maja, 16:00
Orzeł Łosice 2-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 maja, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Rywal Ruchna 9 maja, 17:00
w Rudej
Polonez Mordy 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
Miedzanka Miedzna 0-3 Wektra Dziewule 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (3 czerwca, 16:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-2 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony

Kolejka 21 - 15-16 maja

Pauza: Wektra Dziewule.
 
Miedzanka Miedzna 9-0 Nojszewianka Nojszew 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Kosovia Kosów Lacki 3-1 Polonez Mordy 16 maja, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 Płomień Dębe Wielkie
(wo)
Rywal Ruchna 1-3 Orzeł Łosice 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 czerwca, 17:00) przerwany w 75. minucie przy stanie 1-2 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 LKS Ostrówek 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym (16 maja, 17:00) i drugim (3 czerwca, 17:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kałuszyn 0-3 Tajfun Jartypory 15 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-0, w zespole Victorii zagrał nieuprawniony zawodnik - Paweł Kropielnicki

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: Miedzanka Miedzna.
 
Nojszewianka Nojszew 3-0 Victoria Kałuszyn 22 maja, 16:30
(wo)
w Korytnicy / na boisku 1-5, w zespole Victorii zagrał nieuprawniony zawodnik - Damian Stachowicz
Tajfun Jartypory 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 23 maja, 17:00
LKS Ostrówek 4-3 Rywal Ruchna 23 maja, 16:00
Orzeł Łosice 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
Płomień Dębe Wielkie 1-0 Kosovia Kosów Lacki 23 maja, 17:00
Polonez Mordy 0-3 Wektra Dziewule 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 29-30 maja

Pauza: Nojszewianka Nojszew.
 
Miedzanka Miedzna 6-0 Polonez Mordy 30 maja, 18:00
Wektra Dziewule 4-2 Płomień Dębe Wielkie 30 maja, 16:00
w Krzymoszach
Kosovia Kosów Lacki 1-5 Orzeł Łosice 30 maja, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 LKS Ostrówek
(wo)
Rywal Ruchna 2-0 Tajfun Jartypory 30 maja, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-4 Victoria Kałuszyn 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pauza: Polonez Mordy.
 
Rywal Ruchna 0-4 Victoria Kałuszyn 6 czerwca, 17:00
Nojszewianka Nojszew 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 czerwca, 16:30
w Korytnicy
Tajfun Jartypory 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
LKS Ostrówek 17-2 Kosovia Kosów Lacki 6 czerwca, 16:00
Orzeł Łosice 5-1 Wektra Dziewule 6 czerwca, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Miedzanka Miedzna 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Polonez Mordy 4-2 Nojszewianka Nojszew 13 czerwca, 16:00
Miedzanka Miedzna 1-1 Orzeł Łosice 13 czerwca, 18:00
Wektra Dziewule 1-0 LKS Ostrówek 13 czerwca, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 2-6 Tajfun Jartypory 13 czerwca, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-3 Victoria Kałuszyn
(wo)
Rywal Ruchna 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Orzeł Łosice.
 
Nojszewianka Nojszew 5-1 Rywal Ruchna 20 czerwca, 17:00
w Korytnicy
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
(wo)
Victoria Kałuszyn 3-0 Kosovia Kosów Lacki 20 czerwca, 17:00
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na mecz
Tajfun Jartypory 0-8 Wektra Dziewule 20 czerwca, 17:00
LKS Ostrówek 5-1 Miedzanka Miedzna 20 czerwca, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Polonez Mordy 20 czerwca, 15:00

Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)

Klasa B 2009/2010 (Siedlce)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas