[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Broń Radom 30 74 23 5 2 82-23 14 1 0 46-7 9 4 2 36-16
2.  Mszczonowianka Mszczonów 30 63 19 6 5 55-26 10 4 1 31-9 9 2 4 24-17
3.  Skra Konstancin Obory 30 47 13 8 9 56-38 10 3 2 35-13 3 5 7 21-25 2 3 1 0 1 3-2
4.  Mazowsze Grójec 30 47 14 5 11 56-39 8 3 4 33-17 6 2 7 23-22 2 3 1 0 1 2-3
5.  KS Kozienice-Janików 30 45 12 9 9 43-30 7 4 4 25-15 5 5 5 18-15
6.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 44 11 11 8 38-26 8 4 3 24-10 3 7 5 14-16
7.  Sparta Jazgarzew 30 43 12 7 11 53-51 7 2 6 30-26 5 5 5 23-25
8.  Pilica Białobrzegi 30 42 11 9 10 41-32 6 6 3 25-11 5 3 7 16-21 2 6 2 0 0 7-1
9.  Naprzód Zielonki 30 42 12 6 12 49-53 6 3 6 25-24 6 3 6 24-29 2 0 0 0 2 1-7
10.  UKS Łady 30 41 12 5 13 48-44 5 3 7 24-28 7 2 6 24-16 2 6 2 0 0 6-1
11.  Zwolenianka Zwoleń 30 41 13 2 15 41-50 7 1 7 24-18 6 1 8 17-32 2 0 0 0 2 1-6
12.  Szydłowianka Szydłowiec 30 34 10 4 16 35-49 5 4 6 18-16 5 0 10 17-33
13.  KS Warka 30 32 9 5 16 40-54 7 1 7 26-27 2 4 9 14-27
14.  Wulkan Zakrzew 30 31 9 4 17 34-64 4 3 8 20-25 5 1 9 14-39
15.  Piast Piastów 30 26 6 8 16 31-62 4 4 7 19-30 2 4 9 12-32
16.  Korona Góra Kalwaria 30 19 5 4 21 27-88 3 3 9 14-34 2 1 12 13-54
Mazur Radzymin wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. W związku z tym w lidze utrzymał się KS Warka.
Wulkan Zakrzew rozgrywa swoje mecze w Taczowie.
UKS Łady rozgrywa swoje mecze w Raszynie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Broń Radom    2-1 3-1 2-0 0-0 3-1 2-0 3-0 5-0 1-0 6-0 6-1 1-0 4-0 5-2 3-1 
 2 Mszczonowianka Mszczonów0-0     2-1 3-0 1-0 0-0 0-1 3-1 1-1 2-1 1-1 2-1 3-1 4-0 4-0 5-1 
 3 Skra Konstancin Obory2-3 2-2     3-0 2-0 0-0 3-3 1-0 1-0 0-2 3-0 1-0 2-1 7-0 3-1 5-1 
 4 Mazowsze Grójec1-2 2-1 2-0     1-2 2-1 0-0 2-1 2-2 0-1 0-1 3-0 4-1 3-3 6-0 5-2 
 5 KS Kozienice-Janików1-3 0-1 1-1 0-2     1-1 3-1 4-1 2-0 1-1 0-1 4-1 2-1 4-1 0-0 2-0 
 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki3-2 2-1 1-0 0-1 1-1     0-0 1-0 0-0 5-0 4-2 0-1 3-0 1-2 0-0 3-0 
 7 Sparta Jazgarzew0-4 0-2 0-4 1-1 3-1 1-3     0-2 5-1 3-2 4-0 3-1 1-1 6-1 2-1 1-2 
 8 Pilica Białobrzegi1-1 0-1 0-0 2-0 1-1 0-0 2-0     5-1 2-1 4-0 1-2 2-2 0-1 1-1 4-0 
 9 Naprzód Zielonki1-3 1-2 5-2 1-0 2-2 2-1 1-1 0-2     0-4 1-3 1-0 2-0 0-1 3-3 5-0 
 10 UKS Łady1-1 1-1 3-3 3-1 0-2 1-2 3-5 0-2 0-3     4-1 0-3* 2-1 3-0* 2-0 1-3 
 11 Zwolenianka Zwoleń1-2 2-1 2-1 1-3 0-2 1-1 2-0 2-0 0-2 0-2     5-0 1-2 1-2 3-0 3-0 
 12 Szydłowianka Szydłowiec0-1 1-3 1-1 1-3 2-1 1-1 2-0 1-1 0-1 0-1 3-1     0-0 1-2 1-0 4-0 
 13 KS Warka0-5 0-1 4-3 3-2 1-3 1-0 2-2 1-2 6-2 1-0 0-3 0-1     1-0 0-2 6-1 
 14 Wulkan Zakrzew1-0 1-2 1-1 2-6 0-3* 0-1 2-3 1-1 0-1 1-1 0-1 4-3 0-2     2-0 5-0 
 15 Piast Piastów4-4 2-3 0-1 0-0 1-0 1-0 2-4 0-1 2-8 0-2 0-3 3-1 1-1 1-0     2-2 
 16 Korona Góra Kalwaria0-5 1-2 0-2 0-4 0-0 2-2 1-3 2-2 0-2 0-6 2-0 0-2 3-1 3-1 0-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

KS Kozienice-Janików 0-1 Zwolenianka Zwoleń 15 sierpnia, 17:00 (300)
UKS Łady 1-1 Broń Radom 15 sierpnia, 15:00 (250)
Wulkan Zakrzew 4-3 Szydłowianka Szydłowiec 16 sierpnia, 17:00 (500)
Mazowsze Grójec 0-0 Sparta Jazgarzew 15 sierpnia, 17:00 (200)
KS Warka 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia, 11:00 (150)
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Skra Konstancin Obory 15 sierpnia, 11:00 (250)
Naprzód Zielonki 5-0 Korona Góra Kalwaria 16 sierpnia, 14:00 (300)
Piast Piastów 0-1 Pilica Białobrzegi 15 sierpnia, 12:00 (100)

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 2-0 Pilica Białobrzegi 22 sierpnia, 11:00 (350)
Korona Góra Kalwaria 0-2 Piast Piastów 23 sierpnia, 17:00 (200)
Skra Konstancin Obory 1-0 Naprzód Zielonki 22 sierpnia, 17:00 (200)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 22 sierpnia, 14:00 (250)
Sparta Jazgarzew 1-1 KS Warka 23 sierpnia, 17:00 (300)
Szydłowianka Szydłowiec 1-3 Mazowsze Grójec 23 sierpnia, 17:00 (400)
Broń Radom 4-0 Wulkan Zakrzew 22 sierpnia, 17:00 (600)
KS Kozienice-Janików 1-1 UKS Łady 22 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 26 sierpnia

UKS Łady 4-1 Zwolenianka Zwoleń 26 sierpnia, 17:00 (150)
Wulkan Zakrzew 0-3 KS Kozienice-Janików 26 sierpnia, 17:00 (350)
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Warka 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 26 sierpnia, 17:00 (300)
Mszczonowianka Mszczonów 0-1 Sparta Jazgarzew 26 sierpnia, 17:00 (200)
Naprzód Zielonki 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00 (250)
Piast Piastów 0-1 Skra Konstancin Obory 26 sierpnia, 17:00 (150)
Pilica Białobrzegi 4-0 Korona Góra Kalwaria 26 sierpnia, 17:00 (200)
Broń Radom 2-0 Mazowsze Grójec 26 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 3-0 Korona Góra Kalwaria 30 sierpnia, 17:00 (300)
Skra Konstancin Obory 1-0 Pilica Białobrzegi 29 sierpnia, 16:00 (200)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Piast Piastów 29 sierpnia, 15:00 (250)
Sparta Jazgarzew 5-1 Naprzód Zielonki 29 sierpnia, 17:00 (200)
Szydłowianka Szydłowiec 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 30 sierpnia, 17:00 (300)
Broń Radom 1-0 KS Warka 29 sierpnia, 17:00 (400)
KS Kozienice-Janików 0-2 Mazowsze Grójec 29 sierpnia, 17:00 (200)
UKS Łady 3-0 Wulkan Zakrzew 29 sierpnia, 15:00 (150)
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 5 - 5-6 września

Wulkan Zakrzew 0-1 Zwolenianka Zwoleń 6 września, 16:00 (250)
Mazowsze Grójec 0-1 UKS Łady 5 września, 17:00 (150)
KS Warka 1-3 KS Kozienice-Janików 5 września, 16:00 (200)
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Broń Radom 5 września, 15:00 (250)
Naprzód Zielonki 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 5 września, 12:00 (200)
Piast Piastów 2-4 Sparta Jazgarzew 5 września, 12:00 (150)
Pilica Białobrzegi 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września, 17:00 (250)
Korona Góra Kalwaria 0-2 Skra Konstancin Obory 5 września, 16:30 (100)

Kolejka 6 - 12-13 września

Zwolenianka Zwoleń 2-1 Skra Konstancin Obory 13 września, 16:00 (200)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Korona Góra Kalwaria 12 września, 11:00 (250)
Sparta Jazgarzew 0-2 Pilica Białobrzegi 12 września, 12:00 (100)
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Piast Piastów 13 września, 16:30 (150)
Broń Radom 5-0 Naprzód Zielonki 12 września, 16:30 (450)
KS Kozienice-Janików 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 12 września, 11:00 (200)
UKS Łady 2-1 KS Warka 12 września, 15:00 (100)
Wulkan Zakrzew 2-6 Mazowsze Grójec 13 września, 16:00 (200)

Kolejka 7 - 19-20 września

Mazowsze Grójec 0-1 Zwolenianka Zwoleń 19 września, 16:00 (200)
KS Warka 1-0 Wulkan Zakrzew 19 września, 15:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 UKS Łady 19 września, 15:00 (250)
Naprzód Zielonki 2-2 KS Kozienice-Janików 19 września, 12:00 (200)
Piast Piastów 4-4 Broń Radom 19 września, 12:00 (100)
Pilica Białobrzegi 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 20 września, 15:00 (120)
Korona Góra Kalwaria 1-3 Sparta Jazgarzew 20 września, 16:00 (100)
Skra Konstancin Obory 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 września, 16:00 (150)

Kolejka 8 - 23 września

Zwolenianka Zwoleń 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 września, 16:00 (250)
Sparta Jazgarzew 0-4 Skra Konstancin Obory 23 września, 16:00 (200)
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Korona Góra Kalwaria 23 września, 16:00 (250)
Broń Radom 3-0 Pilica Białobrzegi 23 września, 16:00 (400)
KS Kozienice-Janików 0-0 Piast Piastów 23 września, 16:00 (150)
UKS Łady 0-3 Naprzód Zielonki 23 września, 16:00 (100)
Wulkan Zakrzew 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 23 września, 16:00 (200)
Mazowsze Grójec 4-1 KS Warka 23 września, 16:00 (250)

Kolejka 9 - 26-27 września

KS Warka 0-3 Zwolenianka Zwoleń 26 września, 15:00 (80)
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Mazowsze Grójec 27 września, 16:00 (100)
Naprzód Zielonki 0-1 Wulkan Zakrzew 26 września, 12:00 (150)
Piast Piastów 0-2 UKS Łady 26 września, 12:00 (100)
Pilica Białobrzegi 1-1 KS Kozienice-Janików 27 września, 15:00 (100)
Korona Góra Kalwaria 0-5 Broń Radom 26 września, 16:00 (100)
Skra Konstancin Obory 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 26 września, 16:00 (100)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Sparta Jazgarzew 26 września, 13:00 (150)

Kolejka 10 - 3-4 października

Zwolenianka Zwoleń 2-0 Sparta Jazgarzew 4 października, 15:00 (250)
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 października, 15:00 (100)
Broń Radom 3-1 Skra Konstancin Obory 3 października, 15:30 (350)
KS Kozienice-Janików 2-0 Korona Góra Kalwaria 3 października, 15:00 (200)
UKS Łady 0-2 Pilica Białobrzegi 3 października, 15:00 (100)
Wulkan Zakrzew 2-0 Piast Piastów 4 października, 15:00 (150)
Mazowsze Grójec 2-2 Naprzód Zielonki 3 października, 16:00 (200)
KS Warka 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 3 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 10-11 października

Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Zwolenianka Zwoleń 10 października, 15:30 (250)
Naprzód Zielonki 2-0 KS Warka 10 października, 12:00 (50)
Pilica Białobrzegi 0-1 Wulkan Zakrzew 11 października, 15:00 (100)
Korona Góra Kalwaria 0-6 UKS Łady 10 października, 15:00 (50)
Skra Konstancin Obory 2-0 KS Kozienice-Janików 10 października, 15:00 (100)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 Broń Radom 21 października, 14:00 (100)
Sparta Jazgarzew 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 10 października, 11:00 (50)
Mazowsze Grójec 6-0 Piast Piastów 10 października, 15:00 (100)

Kolejka 12 - 17-18 października

Zwolenianka Zwoleń 5-0 Szydłowianka Szydłowiec 18 października, 14:00 (130)
Broń Radom 2-0 Sparta Jazgarzew 17 października, 15:00 (200)
KS Kozienice-Janików 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 października, 14:30 (150)
UKS Łady 3-3 Skra Konstancin Obory 17 października, 15:00 (100)
Wulkan Zakrzew 5-0 Korona Góra Kalwaria 31 października, 12:00 (150)
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazowsze Grójec 2-1 Pilica Białobrzegi 31 października, 11:00 (200)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Warka 0-2 Piast Piastów 17 października, 14:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Naprzód Zielonki 17 października, 15:00 (200)

Kolejka 13 - 24-25 października

Naprzód Zielonki 1-3 Zwolenianka Zwoleń 24 października, 12:00 (80)
Piast Piastów 2-3 Mszczonowianka Mszczonów 24 października, 11:00 (100)
Pilica Białobrzegi 2-2 KS Warka 25 października, 12:00 (100)
Korona Góra Kalwaria 0-4 Mazowsze Grójec 24 października, 14:00 (100)
Skra Konstancin Obory 7-0 Wulkan Zakrzew 24 października, 14:00 (200)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 UKS Łady 24 października, 11:00 (150)
Sparta Jazgarzew 3-1 KS Kozienice-Janików 24 października, 11:00 (60)
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Broń Radom 25 października, 14:30 (800)

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Zwolenianka Zwoleń 1-2 Broń Radom 8 listopada, 13:00 (500)
KS Kozienice-Janików 4-1 Szydłowianka Szydłowiec 7 listopada, 13:00 (150)
UKS Łady 3-5 Sparta Jazgarzew 7 listopada, 10:00 (200)
Wulkan Zakrzew 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 listopada, 13:00 (100)
Mazowsze Grójec 2-0 Skra Konstancin Obory 7 listopada, 13:00 (150)
KS Warka 6-1 Korona Góra Kalwaria 7 listopada, 13:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 Pilica Białobrzegi 7 listopada, 13:00 (150)
Naprzód Zielonki 3-3 Piast Piastów 7 listopada, 11:00 (100)

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Piast Piastów 0-3 Zwolenianka Zwoleń 14 listopada, 12:00 (100)
Pilica Białobrzegi 5-1 Naprzód Zielonki 14 listopada, 13:00 (150)
Korona Góra Kalwaria 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada, 13:00 (50)
Skra Konstancin Obory 2-1 KS Warka 14 listopada, 13:00 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Mazowsze Grójec 14 listopada, 13:00 (150)
Sparta Jazgarzew 6-1 Wulkan Zakrzew 14 listopada, 12:00 (100)
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 UKS Łady 15 listopada, 13:00 (80)
Broń Radom 0-0 KS Kozienice-Janików 15 listopada, 13:00 (400)

Kolejka 16 - 13-14 marca

Zwolenianka Zwoleń 0-2 KS Kozienice-Janików 7 kwietnia, 16:30 (200)
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany
Broń Radom 1-0 UKS Łady 13 marca, 15:30 (450)
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Wulkan Zakrzew 7 kwietnia, 16:30 (100)
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Jazgarzew 1-1 Mazowsze Grójec 31 marca, 16:30 (100)
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 KS Warka 13 marca, 15:00 (200)
Skra Konstancin Obory 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 13 marca, 15:30 (150)
Korona Góra Kalwaria 0-2 Naprzód Zielonki 13 marca, 13:00 (100)
Pilica Białobrzegi 1-1 Piast Piastów 13 marca, 15:00 (200)

Kolejka 17 - 20-21 marca

Pilica Białobrzegi 4-0 Zwolenianka Zwoleń 20 marca, 15:00 (200)
Piast Piastów 2-2 Korona Góra Kalwaria 20 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (20 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Zielonki 5-2 Skra Konstancin Obory 20 kwietnia, 16:30 (150)
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 marca, 13:00 (200)
KS Warka 2-2 Sparta Jazgarzew 21 kwietnia, 16:30 (100)
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazowsze Grójec 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 21 marca, 15:00 (100)
Wulkan Zakrzew 1-0 Broń Radom 19 marca, 15:30 (300)
w Radomiu; Wulkan gospodarzem / na sztucznym boisku
UKS Łady 0-2 KS Kozienice-Janików 21 kwietnia, 16:30 (80)
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 27-28 marca

Mazowsze Grójec 1-2 Broń Radom 27 marca, 15:00 (250)
Zwolenianka Zwoleń 0-2 UKS Łady 28 marca, 15:00 (200)
KS Kozienice-Janików 4-1 Wulkan Zakrzew 27 marca, 14:30 (200)
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 KS Warka 28 marca, 15:00 (200)
Sparta Jazgarzew 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 27 marca, 15:00 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Naprzód Zielonki 27 marca, 12:00 (180)
Skra Konstancin Obory 3-1 Piast Piastów 27 marca, 15:30 (100)
Korona Góra Kalwaria 2-2 Pilica Białobrzegi 27 marca, 13:00 (200)

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Korona Góra Kalwaria 2-0 Zwolenianka Zwoleń 2 kwietnia, 16:00 (150)
Pilica Białobrzegi 0-0 Skra Konstancin Obory 3 kwietnia, 11:00 (200)
Piast Piastów 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 kwietnia, 16:00 (250)
Naprzód Zielonki 1-1 Sparta Jazgarzew 3 kwietnia, 12:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 3 kwietnia, 11:00 (200)
KS Warka 0-5 Broń Radom 3 kwietnia, 14:00 (450)
w Radomiu; Broń gospodarzem
Mazowsze Grójec 1-2 KS Kozienice-Janików 3 kwietnia, 11:00 (80)
Wulkan Zakrzew 1-1 UKS Łady 3 kwietnia, 11:00 (200)

Kolejka 20 - 5 maja

Zwolenianka Zwoleń 1-2 Wulkan Zakrzew 5 maja, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
UKS Łady 3-1 Mazowsze Grójec 4 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Kozienice-Janików 2-1 KS Warka 5 maja, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Broń Radom 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 28 kwietnia, 17:00 (500)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Naprzód Zielonki 5 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Jazgarzew 2-1 Piast Piastów 5 maja, 17:00 (80)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Pilica Białobrzegi 5 maja, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Skra Konstancin Obory 5-1 Korona Góra Kalwaria 5 maja, 17:00 (120)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 26 maja

Skra Konstancin Obory 3-0 Zwolenianka Zwoleń 26 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Góra Kalwaria 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 maja, 17:00 (80)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pilica Białobrzegi 2-0 Sparta Jazgarzew 26 maja, 17:00 (120)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Piastów 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 26 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Zielonki 1-3 Broń Radom 26 maja, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 KS Kozienice-Janików 26 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Warka 1-0 UKS Łady 26 maja, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazowsze Grójec 3-3 Wulkan Zakrzew 26 maja, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Zwolenianka Zwoleń 1-3 Mazowsze Grójec 25 kwietnia, 15:00 (250)
Wulkan Zakrzew 0-2 KS Warka 24 kwietnia, 16:00 (200)
UKS Łady 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 24 kwietnia, 15:00 (150)
KS Kozienice-Janików 2-0 Naprzód Zielonki 24 kwietnia, 16:00 (300)
Broń Radom 5-2 Piast Piastów 24 kwietnia, 17:00 (350)
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Pilica Białobrzegi 24 kwietnia, 16:00 (200)
Sparta Jazgarzew 1-2 Korona Góra Kalwaria 24 kwietnia, 16:00 (100)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Skra Konstancin Obory 24 kwietnia, 14:00 (150)

Kolejka 23 - 1-2 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Zwolenianka Zwoleń 1 maja, 11:00 (100)
Skra Konstancin Obory 3-3 Sparta Jazgarzew 1 maja, 17:00 (150)
Korona Góra Kalwaria 0-2 Szydłowianka Szydłowiec 1 maja, 16:00 (200)
Pilica Białobrzegi 1-1 Broń Radom 1 maja, 11:00 (200)
Piast Piastów 1-0 KS Kozienice-Janików 1 maja, 12:00 (100)
Naprzód Zielonki 0-4 UKS Łady 30 kwietnia, 17:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 Wulkan Zakrzew 1 maja, 17:00 (200)
KS Warka 3-2 Mazowsze Grójec 1 maja, 16:00 (100)

Kolejka 24 - 8-9 maja

Zwolenianka Zwoleń 1-2 KS Warka 8 maja, 11:00 (100)
Mazowsze Grójec 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 8 maja, 13:00 (100)
Wulkan Zakrzew 0-1 Naprzód Zielonki 8 maja, 16:00 (100)
UKS Łady 2-0 Piast Piastów 8 maja, 15:00 (150)
KS Kozienice-Janików 4-1 Pilica Białobrzegi 8 maja, 17:00 (600)
Broń Radom 3-1 Korona Góra Kalwaria 8 maja, 17:00 (250)
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Skra Konstancin Obory 8 maja, 17:00 (100)
Sparta Jazgarzew 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 maja, 17:00 (200)

Kolejka 25 - 12 maja

Sparta Jazgarzew 4-0 Zwolenianka Zwoleń 12 maja, 17:00 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 12 maja, 17:30 (200)
Skra Konstancin Obory 2-3 Broń Radom 12 maja, 17:30 (200)
Korona Góra Kalwaria 0-0 KS Kozienice-Janików 19 maja, 17:30 (100)
Pilica Białobrzegi 2-1 UKS Łady 12 maja, 17:00 (100)
Piast Piastów 1-0 Wulkan Zakrzew 12 maja, 17:00 (80)
Naprzód Zielonki 1-0 Mazowsze Grójec 12 maja, 17:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 KS Warka 12 maja, 17:30 (150)

Kolejka 26 - 15-16 maja

Piast Piastów 0-0 Mazowsze Grójec 2 czerwca, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 15 maja, 17:00 (100)
KS Warka 6-2 Naprzód Zielonki 15 maja, 16:00 (100)
Wulkan Zakrzew 1-1 Pilica Białobrzegi 15 maja, 16:30 (100)
UKS Łady 1-3 Korona Góra Kalwaria 15 maja, 15:00 (120)
KS Kozienice-Janików 1-1 Skra Konstancin Obory 15 maja, 17:00 (300)
Broń Radom 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja, 17:30 (359)
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Sparta Jazgarzew 2 czerwca, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 22-23 maja

Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Zwolenianka Zwoleń 23 maja, 17:00 (200)
Sparta Jazgarzew 0-4 Broń Radom 22 maja, 18:00 (80)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Kozienice-Janików 22 maja, 14:00 (100)
Skra Konstancin Obory 0-2 UKS Łady 22 maja, 17:00 (100)
Korona Góra Kalwaria 3-1 Wulkan Zakrzew 22 maja, 16:00 (100)
Pilica Białobrzegi 2-0 Mazowsze Grójec 22 maja, 17:00 (200)
Piast Piastów 1-1 KS Warka 22 maja, 12:00 (200)
Naprzód Zielonki 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 22 maja, 16:00 (150)

Kolejka 28 - 29-30 maja

Zwolenianka Zwoleń 0-2 Naprzód Zielonki 30 maja, 18:00 (100)
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 Piast Piastów 29 maja, 15:00 (150)
KS Warka 1-2 Pilica Białobrzegi 29 maja, 17:00 (200)
Mazowsze Grójec 5-2 Korona Góra Kalwaria 29 maja, 17:30 (100)
Wulkan Zakrzew 1-1 Skra Konstancin Obory 29 maja, 17:00 (100)
UKS Łady 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 maja, 15:00 (150)
KS Kozienice-Janików 3-1 Sparta Jazgarzew 29 maja, 17:00 (200)
Broń Radom 6-1 Szydłowianka Szydłowiec 30 maja, 17:00 (500)

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Broń Radom 6-0 Zwolenianka Zwoleń 5 czerwca, 17:30 (400)
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 KS Kozienice-Janików 5 czerwca, 17:30 (200)
Sparta Jazgarzew 3-2 UKS Łady 5 czerwca, 17:30 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Wulkan Zakrzew 2 czerwca, 18:00 (100)
Skra Konstancin Obory 3-0 Mazowsze Grójec 5 czerwca, 17:30 (100)
Korona Góra Kalwaria 3-1 KS Warka 5 czerwca, 12:00 (100)
Pilica Białobrzegi 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 5 czerwca, 17:30 (150)
Piast Piastów 2-8 Naprzód Zielonki 5 czerwca, 17:30 (100)

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

Zwolenianka Zwoleń 3-0 Piast Piastów 12 czerwca, 17:30 (100)
Naprzód Zielonki 0-2 Pilica Białobrzegi 10 czerwca, 18:00 (80)
Mszczonowianka Mszczonów 5-1 Korona Góra Kalwaria 12 czerwca, 17:30 (150)
KS Warka 4-3 Skra Konstancin Obory 12 czerwca, 17:30 (100)
Mazowsze Grójec 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 czerwca, 17:30 (200)
Wulkan Zakrzew 2-3 Sparta Jazgarzew 9 czerwca, 18:15 (150)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
UKS Łady 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 12 czerwca, 17:30 (100)
(wo)
na boisku 4-0 / w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Kozienice-Janików 1-3 Broń Radom 12 czerwca, 17:30 (300)

Baraż o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraż o utrzymanie w IV lidze (anulowany) (mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2009/2010 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2009/2010 (łódzka)
IV liga 2009/2010 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2009/2010 (Radom)
Liga okręgowa 2009/2010 (Siedlce)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2009/2010 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas