[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CWKS Legia Warszawa 30 67 20 7 3 85-26 11 4 0 47-12 9 3 3 38-14
2.  GLKS II Nadarzyn 30 62 19 5 6 109-43 11 2 2 64-14 8 3 4 45-29
3.  Naprzód II Zielonki 30 56 17 5 8 93-40 10 4 1 54-18 7 1 7 39-22
4.  Przyszłość II Włochy (Warszawa) 30 55 16 7 7 80-35 11 3 1 56-10 5 4 6 24-25
5.  Ryś Laski 30 53 15 8 7 74-44 10 4 1 47-14 5 4 6 27-30
6.  Znicz II Pruszków 30 49 15 4 11 74-51 8 2 5 41-22 7 2 6 33-29
7.  Utrata Pawłowice 30 42 12 6 12 60-59 7 3 5 32-28 5 3 7 28-31
8.  Błękitni Korytów 30 38 9 11 10 44-51 5 5 5 26-26 4 6 5 18-25
9.  Partyzant Leszno 30 34 10 4 16 49-83 6 2 7 29-39 4 2 9 20-44
10.  Wrzos Międzyborów 30 33 8 9 13 50-82 6 5 4 24-25 2 4 9 26-57 2 6 2 0 0 5-3
11.  Promyk Nowa Sucha 30 33 10 3 17 51-69 9 0 6 41-28 1 3 11 10-41 2 0 0 0 2 3-5
12.  Żyrardowianka II Żyrardów 30 32 9 5 16 52-89 8 3 4 34-32 1 2 12 18-57 4 6 2 0 2 14-14
13.  Anprel Nowa Wieś 30 32 9 5 16 65-92 6 3 6 33-39 3 2 10 32-53 4 6 2 0 2 11-11
14.  Piast II Piastów 30 32 9 5 16 54-76 7 4 4 37-31 2 1 12 17-45 4 6 2 0 2 13-13
15.  Sorento Kamion 30 31 9 4 17 54-81 9 1 5 39-25 0 3 12 15-56
16.  MKS Żabia Wola 30 26 8 2 20 45-118 7 0 8 26-46 1 2 12 19-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 CWKS Legia Warszawa    3-2 3-0 4-1 1-1 1-0 3-0 1-1 4-4 8-1 3-0* 0-0 1-0 7-0 3-1 5-1 
 2 GLKS II Nadarzyn2-2     1-4 1-0 5-1 3-0* 0-1 3-0 3-1 9-0 4-0 10-1 4-2 2-2 10-0 7-0 
 3 Naprzód II Zielonki3-1 3-0     0-0 2-1 1-3 2-2 1-1 5-0 8-2 3-1 6-2 3-3 2-1 4-1 11-0 
 4 Przyszłość II Włochy (Warszawa)2-1 3-1 1-2     8-0 4-0 2-2 1-1 8-0 2-2 3-0 3-0* 5-1 2-0 2-0 10-0 
 5 Ryś Laski1-2 3-3 1-1 1-1     3-1 3-0* 1-1 6-0 5-0 4-0 3-0* 8-4 2-0 4-0 2-1 
 6 Znicz II Pruszków0-1 0-6 2-1 2-1 1-3     3-1 3-1 2-3 3-3 1-2 5-0 0-0 2-0 10-0 7-0 
 7 Utrata Pawłowice0-6 0-1 1-5 1-1 1-1 3-0     2-3 3-1 0-3 4-1 5-1 3-2 2-0 2-2 5-1 
 8 Błękitni Korytów1-3 0-2 2-1 0-0 1-1 1-1 2-3     1-0 5-5 0-0 0-3 4-5 3-1 2-1 4-0 
 9 Partyzant Leszno0-9* 0-3* 0-2 4-1 0-5 2-3 2-3 0-1     0-0 2-1 2-1 6-2 3-2 4-4 4-2 
 10 Wrzos Międzyborów0-0 1-5 1-0 3-4 3-2 3-3 2-2 2-1 1-0     2-1 1-1 1-2 1-2 1-0 2-2 
 11 Promyk Nowa Sucha0-3 4-5 3-2 6-3 0-2 0-4* 2-0 5-0 4-0 2-3     3-0* 2-3 3-2 3-1 4-0 
 12 Żyrardowianka II Żyrardów0-2 4-1 0-5 3-2 1-1 1-3 5-4 2-2 4-0 2-1 0-0     4-3 5-2 3-1 0-5 
 13 Anprel Nowa Wieś1-1 2-5 2-0 0-3 3-0 1-7 0-4 1-3 0-3 6-3 4-2 3-2     4-0 3-3 3-3 
 14 Piast II Piastów0-3 5-5 2-1 0-2 3-1 1-4 1-4 0-0 2-2 3-2 0-0 6-3 5-1     4-1 5-2 
 15 Sorento Kamion3-2 1-1 2-5 0-1 1-4 3-0 2-1 1-2 1-3 2-0 6-0 7-2 4-2 3-0     3-2 
 16 MKS Żabia Wola1-2 0-5 1-10 0-4 0-4 2-4 2-1 2-1 0-3* 2-1 5-2 3-2 3-2 4-5 1-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Wrzos Międzyborów 0-0 CWKS Legia Warszawa
Sorento Kamion 1-2 Błękitni Korytów
Ryś Laski 2-1 MKS Żabia Wola
Naprzód II Zielonki 3-3 Anprel Nowa Wieś
Promyk Nowa Sucha 3-2 Piast II Piastów
GLKS II Nadarzyn 0-1 Utrata Pawłowice
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 4-0 Znicz II Pruszków
Partyzant Leszno 2-1 Żyrardowianka II Żyrardów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

CWKS Legia Warszawa 0-0 Żyrardowianka II Żyrardów
Znicz II Pruszków 2-3 Partyzant Leszno
Utrata Pawłowice 1-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Piast II Piastów 5-5 GLKS II Nadarzyn
Anprel Nowa Wieś 4-2 Promyk Nowa Sucha
MKS Żabia Wola 1-10 Naprzód II Zielonki
Błękitni Korytów 1-1 Ryś Laski
Wrzos Międzyborów 1-0 Sorento Kamion

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sorento Kamion 3-2 CWKS Legia Warszawa
Ryś Laski 5-0 Wrzos Międzyborów
Naprzód II Zielonki 1-1 Błękitni Korytów
Promyk Nowa Sucha 4-0 MKS Żabia Wola
GLKS II Nadarzyn 4-2 Anprel Nowa Wieś
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-0 Piast II Piastów
Partyzant Leszno 2-3 Utrata Pawłowice
Żyrardowianka II Żyrardów 1-3 Znicz II Pruszków

Kolejka 4 - 1-2 września

CWKS Legia Warszawa 1-0 Znicz II Pruszków
Utrata Pawłowice 5-1 Żyrardowianka II Żyrardów
Piast II Piastów 2-2 Partyzant Leszno
Anprel Nowa Wieś 0-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
MKS Żabia Wola 0-5 GLKS II Nadarzyn
Błękitni Korytów 0-0 Promyk Nowa Sucha
Wrzos Międzyborów 1-0 Naprzód II Zielonki
Sorento Kamion 1-4 Ryś Laski

Kolejka 5 - 4-5 września

Ryś Laski 1-2 CWKS Legia Warszawa
Naprzód II Zielonki 4-1 Sorento Kamion
Promyk Nowa Sucha 2-3 Wrzos Międzyborów
GLKS II Nadarzyn 3-0 Błękitni Korytów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 10-0 MKS Żabia Wola
Partyzant Leszno 6-2 Anprel Nowa Wieś
Żyrardowianka II Żyrardów 5-2 Piast II Piastów
Znicz II Pruszków 3-1 Utrata Pawłowice

Kolejka 6 - 11-12 września

CWKS Legia Warszawa 3-0 Utrata Pawłowice
Piast II Piastów 1-4 Znicz II Pruszków
Anprel Nowa Wieś 3-2 Żyrardowianka II Żyrardów
MKS Żabia Wola 0-3 Partyzant Leszno
(wo)
walkower, na boisku 7:1
Błękitni Korytów 0-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Wrzos Międzyborów 1-5 GLKS II Nadarzyn
Sorento Kamion 6-0 Promyk Nowa Sucha
Ryś Laski 1-1 Naprzód II Zielonki

Kolejka 7 - 18-19 września

Naprzód II Zielonki 3-1 CWKS Legia Warszawa
Promyk Nowa Sucha 0-2 Ryś Laski
GLKS II Nadarzyn 10-0 Sorento Kamion
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-2 Wrzos Międzyborów
Partyzant Leszno 0-1 Błękitni Korytów
Żyrardowianka II Żyrardów 0-5 MKS Żabia Wola
Znicz II Pruszków 0-0 Anprel Nowa Wieś
Utrata Pawłowice 2-0 Piast II Piastów

Kolejka 8 - 25-26 września

CWKS Legia Warszawa 7-0 Piast II Piastów
Anprel Nowa Wieś 0-4 Utrata Pawłowice
MKS Żabia Wola 2-4 Znicz II Pruszków
Błękitni Korytów 0-3 Żyrardowianka II Żyrardów
Wrzos Międzyborów 1-0 Partyzant Leszno
Sorento Kamion 0-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Ryś Laski 3-3 GLKS II Nadarzyn
Naprzód II Zielonki 3-1 Promyk Nowa Sucha

Kolejka 9 - 2-3 października

Promyk Nowa Sucha 0-3 CWKS Legia Warszawa
GLKS II Nadarzyn 1-4 Naprzód II Zielonki
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 8-0 Ryś Laski
Partyzant Leszno 4-4 Sorento Kamion
Żyrardowianka II Żyrardów 2-1 Wrzos Międzyborów
Znicz II Pruszków 3-1 Błękitni Korytów
Utrata Pawłowice 5-1 MKS Żabia Wola
Piast II Piastów 5-1 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 10 - 9-10 października

CWKS Legia Warszawa 1-0 Anprel Nowa Wieś
MKS Żabia Wola 4-5 Piast II Piastów
lub 3-5
Błękitni Korytów 2-3 Utrata Pawłowice
Wrzos Międzyborów 3-3 Znicz II Pruszków
Sorento Kamion 7-2 Żyrardowianka II Żyrardów
Ryś Laski 6-0 Partyzant Leszno
Naprzód II Zielonki 0-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Promyk Nowa Sucha 4-5 GLKS II Nadarzyn

Kolejka 11 - 16-17 października

GLKS II Nadarzyn 2-2 CWKS Legia Warszawa
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 3-0 Promyk Nowa Sucha
Partyzant Leszno 0-2 Naprzód II Zielonki
Żyrardowianka II Żyrardów 1-1 Ryś Laski
Znicz II Pruszków 10-0 Sorento Kamion
Utrata Pawłowice 0-3 Wrzos Międzyborów
Piast II Piastów 0-0 Błękitni Korytów
Anprel Nowa Wieś 3-3 MKS Żabia Wola

Kolejka 12 - 23-24 października

CWKS Legia Warszawa 5-1 MKS Żabia Wola
Błękitni Korytów 4-5 Anprel Nowa Wieś
Wrzos Międzyborów 1-2 Piast II Piastów
Sorento Kamion 2-1 Utrata Pawłowice
Ryś Laski 3-1 Znicz II Pruszków
Naprzód II Zielonki 6-2 Żyrardowianka II Żyrardów
Promyk Nowa Sucha 4-0 Partyzant Leszno
GLKS II Nadarzyn 1-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)

Kolejka 13 - 30-31 października

Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-1 CWKS Legia Warszawa
Partyzant Leszno 0-3 GLKS II Nadarzyn
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Żyrardowianka II Żyrardów 0-0 Promyk Nowa Sucha
Znicz II Pruszków 2-1 Naprzód II Zielonki
Utrata Pawłowice 1-1 Ryś Laski
Piast II Piastów 4-1 Sorento Kamion
Anprel Nowa Wieś 6-3 Wrzos Międzyborów
MKS Żabia Wola 2-1 Błękitni Korytów

Kolejka 14 - 6-7 listopada

CWKS Legia Warszawa 1-1 Błękitni Korytów
Wrzos Międzyborów 2-2 MKS Żabia Wola 27 kwietnia
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Sorento Kamion 4-2 Anprel Nowa Wieś
Ryś Laski 2-0 Piast II Piastów
Naprzód II Zielonki 2-2 Utrata Pawłowice
Promyk Nowa Sucha 0-4 Znicz II Pruszków
(wo)
na boisku 1:4, walkower za udział nieuprawnionego zawodnika
GLKS II Nadarzyn 10-1 Żyrardowianka II Żyrardów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 8-0 Partyzant Leszno

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Partyzant Leszno 0-9 CWKS Legia Warszawa
(wo)
na boisku 1:9, walkower za udział nieuprawnionego zawodnika
Żyrardowianka II Żyrardów 3-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Znicz II Pruszków 0-6 GLKS II Nadarzyn
Utrata Pawłowice 4-1 Promyk Nowa Sucha
Piast II Piastów 2-1 Naprzód II Zielonki
Anprel Nowa Wieś 3-0 Ryś Laski
MKS Żabia Wola 1-0 Sorento Kamion
Błękitni Korytów 5-5 Wrzos Międzyborów

Kolejka 16 - 13 kwietnia

CWKS Legia Warszawa 8-1 Wrzos Międzyborów
Błękitni Korytów 2-1 Sorento Kamion
MKS Żabia Wola 0-4 Ryś Laski
Anprel Nowa Wieś 2-0 Naprzód II Zielonki
Piast II Piastów 0-0 Promyk Nowa Sucha
Utrata Pawłowice 0-1 GLKS II Nadarzyn
Znicz II Pruszków 2-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
w Warszawie?
Żyrardowianka II Żyrardów 4-0 Partyzant Leszno

Kolejka 17 - 24-26 marca

Żyrardowianka II Żyrardów 0-2 CWKS Legia Warszawa
Partyzant Leszno 2-3 Znicz II Pruszków 20 kwietnia
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-2 Utrata Pawłowice 27 kwietnia
GLKS II Nadarzyn 2-2 Piast II Piastów
Promyk Nowa Sucha 2-3 Anprel Nowa Wieś
Naprzód II Zielonki 11-0 MKS Żabia Wola
Ryś Laski 1-1 Błękitni Korytów 20 kwietnia
Sorento Kamion 2-0 Wrzos Międzyborów

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

CWKS Legia Warszawa 3-1 Sorento Kamion
Wrzos Międzyborów 3-2 Ryś Laski 18 maja
Błękitni Korytów 2-1 Naprzód II Zielonki
MKS Żabia Wola 5-2 Promyk Nowa Sucha 11 maja
Anprel Nowa Wieś 2-5 GLKS II Nadarzyn
Piast II Piastów 0-2 Przyszłość II Włochy (Warszawa) 20 kwietnia
termin prawdopodobny
Utrata Pawłowice 3-1 Partyzant Leszno
Znicz II Pruszków 5-0 Żyrardowianka II Żyrardów

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Znicz II Pruszków 0-1 CWKS Legia Warszawa
Żyrardowianka II Żyrardów 5-4 Utrata Pawłowice
Partyzant Leszno 3-2 Piast II Piastów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 5-1 Anprel Nowa Wieś
GLKS II Nadarzyn 7-0 MKS Żabia Wola
Promyk Nowa Sucha 5-0 Błękitni Korytów
Naprzód II Zielonki 8-2 Wrzos Międzyborów
Ryś Laski 4-0 Sorento Kamion

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

CWKS Legia Warszawa 1-1 Ryś Laski
Sorento Kamion 2-5 Naprzód II Zielonki
Wrzos Międzyborów 2-1 Promyk Nowa Sucha
Błękitni Korytów 0-2 GLKS II Nadarzyn
MKS Żabia Wola 0-4 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Anprel Nowa Wieś 0-3 Partyzant Leszno
Piast II Piastów 6-3 Żyrardowianka II Żyrardów
Utrata Pawłowice 3-0 Znicz II Pruszków

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Utrata Pawłowice 0-6 CWKS Legia Warszawa
Znicz II Pruszków 2-0 Piast II Piastów
Żyrardowianka II Żyrardów 4-3 Anprel Nowa Wieś
Partyzant Leszno 4-2 MKS Żabia Wola
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-1 Błękitni Korytów
GLKS II Nadarzyn 9-0 Wrzos Międzyborów
Promyk Nowa Sucha 3-1 Sorento Kamion
Naprzód II Zielonki 2-1 Ryś Laski

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

CWKS Legia Warszawa 3-0 Naprzód II Zielonki
Ryś Laski 4-0 Promyk Nowa Sucha
Sorento Kamion 1-1 GLKS II Nadarzyn
Wrzos Międzyborów 3-4 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Błękitni Korytów 1-0 Partyzant Leszno
MKS Żabia Wola 3-2 Żyrardowianka II Żyrardów
niepewny
Anprel Nowa Wieś 1-7 Znicz II Pruszków
termin meczu nieznany
Piast II Piastów 1-4 Utrata Pawłowice

Kolejka 23 - 3 maja

Piast II Piastów 0-3 CWKS Legia Warszawa
Utrata Pawłowice 3-2 Anprel Nowa Wieś
Znicz II Pruszków 7-0 MKS Żabia Wola
Żyrardowianka II Żyrardów 2-2 Błękitni Korytów 25 maja
Partyzant Leszno 0-0 Wrzos Międzyborów
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 2-0 Sorento Kamion
GLKS II Nadarzyn 5-1 Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha 3-2 Naprzód II Zielonki

Kolejka 24 - 7-8 maja

CWKS Legia Warszawa 3-0 Promyk Nowa Sucha
(wo)
goście nie dojechali z powodu... zatrzymania autokaru przez policję
Naprzód II Zielonki 3-0 GLKS II Nadarzyn
Ryś Laski 1-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Sorento Kamion 1-3 Partyzant Leszno
Wrzos Międzyborów 1-1 Żyrardowianka II Żyrardów
Błękitni Korytów 1-1 Znicz II Pruszków
MKS Żabia Wola 2-1 Utrata Pawłowice
Anprel Nowa Wieś 4-0 Piast II Piastów

Kolejka 25 - 14-18 maja

Anprel Nowa Wieś 1-1 CWKS Legia Warszawa
Piast II Piastów 5-2 MKS Żabia Wola
Utrata Pawłowice 2-3 Błękitni Korytów
Znicz II Pruszków 3-3 Wrzos Międzyborów
Żyrardowianka II Żyrardów 3-1 Sorento Kamion
Partyzant Leszno 0-5 Ryś Laski
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 1-2 Naprzód II Zielonki
GLKS II Nadarzyn 4-0 Promyk Nowa Sucha

Kolejka 26 - 21-22 maja

CWKS Legia Warszawa 3-2 GLKS II Nadarzyn
Promyk Nowa Sucha 6-3 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Naprzód II Zielonki 5-0 Partyzant Leszno
Ryś Laski 3-0 Żyrardowianka II Żyrardów
(wo)
goście nie dojechali
Sorento Kamion 3-0 Znicz II Pruszków
Wrzos Międzyborów 2-2 Utrata Pawłowice
Błękitni Korytów 3-1 Piast II Piastów
MKS Żabia Wola 3-2 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 27 - 28-29 maja

MKS Żabia Wola 1-2 CWKS Legia Warszawa
Anprel Nowa Wieś 1-3 Błękitni Korytów
Piast II Piastów 3-2 Wrzos Międzyborów
Utrata Pawłowice 2-2 Sorento Kamion
Znicz II Pruszków 1-3 Ryś Laski
Żyrardowianka II Żyrardów 0-5 Naprzód II Zielonki
Partyzant Leszno 2-1 Promyk Nowa Sucha
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 3-1 GLKS II Nadarzyn

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

CWKS Legia Warszawa 4-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
GLKS II Nadarzyn 3-1 Partyzant Leszno
Promyk Nowa Sucha 3-0 Żyrardowianka II Żyrardów
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód II Zielonki 1-3 Znicz II Pruszków
Ryś Laski 3-0 Utrata Pawłowice
(wo)
goście nie dojechali
Sorento Kamion 3-0 Piast II Piastów
Wrzos Międzyborów 1-2 Anprel Nowa Wieś
Błękitni Korytów 4-0 MKS Żabia Wola

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Błękitni Korytów 1-3 CWKS Legia Warszawa
MKS Żabia Wola 2-1 Wrzos Międzyborów
Anprel Nowa Wieś 3-3 Sorento Kamion
Piast II Piastów 3-1 Ryś Laski
Utrata Pawłowice 1-5 Naprzód II Zielonki
Znicz II Pruszków 1-2 Promyk Nowa Sucha
Żyrardowianka II Żyrardów 4-1 GLKS II Nadarzyn
Partyzant Leszno 4-1 Przyszłość II Włochy (Warszawa)

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

CWKS Legia Warszawa 4-4 Partyzant Leszno
Przyszłość II Włochy (Warszawa) 3-0 Żyrardowianka II Żyrardów
(wo)
na boisku 1-4
GLKS II Nadarzyn 3-0 Znicz II Pruszków
(wo)
Promyk Nowa Sucha 2-0 Utrata Pawłowice
Naprzód II Zielonki 2-1 Piast II Piastów
Ryś Laski 8-4 Anprel Nowa Wieś
Sorento Kamion 3-2 MKS Żabia Wola
Wrzos Międzyborów 2-1 Błękitni Korytów

Klasa B 2004/2005 (Warszawa I)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa II)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa III)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas