[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Wieliszew 26 68 22 2 2 96-24 12 1 0 52-9 10 1 2 44-15
2.  Wisła Dziecinów 26 61 19 4 3 90-35 11 1 1 54-16 8 3 2 36-19 2 3 1 0 1 4-4
3.  PKS Siennica 26 61 19 4 3 84-31 10 2 1 42-14 9 2 2 42-17 2 3 1 0 1 4-4
4.  Watra Mrozy 26 54 17 3 6 62-30 9 1 3 32-14 8 2 3 30-16
5.  Victoria II Sulejówek 26 47 15 2 9 81-60 9 0 4 51-31 6 2 5 30-29
6.  GLM Warszawa 26 42 12 6 8 86-60 6 3 4 47-27 6 3 4 39-33
7.  Bór Regut 26 35 11 2 13 60-67 8 1 4 42-26 3 1 9 18-41 2 3 1 0 1 6-4
8.  PKS II Radość (Warszawa) 26 35 10 5 11 46-66 5 4 4 21-23 5 1 7 25-43 2 3 1 0 1 4-6
9.  Korona Jadów 26 32 10 2 14 63-101 6 1 6 37-41 4 1 8 26-60
10.  WKS Puznów 26 26 8 2 16 60-68 7 1 5 44-26 1 1 11 16-42
11.  KS II Wesoła (Warszawa) 26 22 7 1 18 37-79 4 1 8 19-32 3 0 10 18-47
12.  PUG II Bielany (Warszawa) 26 16 5 1 20 40-80 4 0 9 23-33 1 1 11 17-47
13.  Salos Legionowo 26 15 4 3 19 30-91 3 1 9 18-41 1 2 10 12-50
14.  KS II Falenica (Warszawa) 26 12 3 3 20 30-73 2 3 8 18-32 1 0 12 12-41
ZWAR II Międzylesie (Warszawa) wycofał się z rozgrywek. Jego miejsce zajął Salos Legionowo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Wieliszew    1-1 1-0 5-1 5-0 3-2 4-1 9-1 3-0* 5-1 8-2 3-0* 2-0 3-0* 
 2 Wisła Dziecinów4-1     3-1 1-1 5-2 4-5 8-1 3-1 7-1 5-1 4-0 2-1 5-1 3-0* 
 3 PKS Siennica2-5 3-1     2-0 2-2 1-1 3-0* 1-0 6-3 2-1 6-0 3-0* 8-1 3-0* 
 4 Watra Mrozy1-0 0-3 0-3     0-3 0-0 4-1 5-0 6-2 1-0 5-0 5-1 3-0* 2-1 
 5 Victoria II Sulejówek0-4 0-3* 1-5 1-0     7-6 3-1 5-1 1-2 5-2 7-1 11-5 7-1 3-0* 
 6 GLM Warszawa1-1 2-2 3-5 1-1 2-4     8-1 8-0 5-0 4-0 4-5 5-3 3-0* 1-5 
 7 Bór Regut0-3 2-2 1-2 1-4 1-2 5-4     5-2 6-1 3-1 1-0 5-1 6-1 6-3 
 8 PKS II Radość (Warszawa)2-4 2-0 0-6 1-3 0-2 0-0 2-1     3-3 2-2 2-0 3-0* 2-2 2-0 
 9 Korona Jadów3-4 1-6 0-4 3-5 2-2 4-5 1-0 1-6     7-5 2-1 3-1 6-0 4-2 
 10 WKS Puznów1-5 1-4 3-3 0-1 3-0* 0-3 4-3 1-3 13-0     4-1 3-0* 6-3 5-0 
 11 KS II Wesoła (Warszawa)0-4 1-3 1-1 0-7 2-5 1-4 2-3 1-2 1-3 3-0     3-0 1-0 3-0 
 12 PUG II Bielany (Warszawa)0-3* 1-4 1-2 0-1 3-1 2-3 1-4 1-4 8-4 0-3* 3-1     0-2 3-1 
 13 Salos Legionowo1-7 2-3 1-6 1-3 1-6 2-1 0-1 2-2 1-4 3-0 1-4 0-4     3-0* 
 14 KS II Falenica (Warszawa)0-3* 3-4 2-4 0-3* 3-1 4-5 1-1 1-3 0-3* 2-0 0-3* 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Victoria II Sulejówek 7-1 Salos Legionowo 29 września
Bór Regut 6-3 KS II Falenica (Warszawa)
PKS Siennica 6-3 Korona Jadów
GLM Warszawa 2-2 Wisła Dziecinów
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 KS II Wesoła (Warszawa)
Dąb Wieliszew 5-1 Watra Mrozy
WKS Puznów 1-3 PKS II Radość (Warszawa)

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Dąb Wieliszew 5-1 WKS Puznów
KS II Wesoła (Warszawa) 1-2 PKS II Radość (Warszawa)
Wisła Dziecinów 2-1 PUG II Bielany (Warszawa)
Korona Jadów 4-5 GLM Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) 2-4 PKS Siennica
Salos Legionowo 0-1 Bór Regut
Watra Mrozy 0-3 Victoria II Sulejówek

Kolejka 3 - 4-5 września

Victoria II Sulejówek 0-4 Dąb Wieliszew
Bór Regut 1-4 Watra Mrozy
PKS Siennica 8-1 Salos Legionowo
GLM Warszawa 1-5 KS II Falenica (Warszawa)
PUG II Bielany (Warszawa) 8-4 Korona Jadów
PKS II Radość (Warszawa) 2-0 Wisła Dziecinów
WKS Puznów 4-1 KS II Wesoła (Warszawa)

Kolejka 4 - 11-12 września

Dąb Wieliszew 8-2 KS II Wesoła (Warszawa)
Wisła Dziecinów 5-1 WKS Puznów
Korona Jadów 1-6 PKS II Radość (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 1-1 PUG II Bielany (Warszawa)
Salos Legionowo 2-1 GLM Warszawa
Watra Mrozy 0-3 PKS Siennica
Victoria II Sulejówek 3-1 Bór Regut

Kolejka 5 - 18-19 września

Bór Regut 0-3 Dąb Wieliszew
PKS Siennica 2-2 Victoria II Sulejówek
GLM Warszawa 1-1 Watra Mrozy
PUG II Bielany (Warszawa) 0-2 Salos Legionowo
PKS II Radość (Warszawa) 2-0 KS II Falenica (Warszawa)
WKS Puznów 13-0 Korona Jadów
KS II Wesoła (Warszawa) 1-3 Wisła Dziecinów

Kolejka 6 - 25-26 września

Dąb Wieliszew 1-1 Wisła Dziecinów
Korona Jadów 2-1 KS II Wesoła (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 2-0 WKS Puznów
Salos Legionowo 2-2 PKS II Radość (Warszawa)
Watra Mrozy 5-1 PUG II Bielany (Warszawa)
Victoria II Sulejówek 7-6 GLM Warszawa
Bór Regut 1-2 PKS Siennica

Kolejka 7 - 2-3 października

PKS Siennica 2-5 Dąb Wieliszew
GLM Warszawa 8-1 Bór Regut
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 Victoria II Sulejówek
PKS II Radość (Warszawa) 1-3 Watra Mrozy
WKS Puznów 6-3 Salos Legionowo
KS II Wesoła (Warszawa) 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
Wisła Dziecinów 7-1 Korona Jadów

Kolejka 8 - 9-10 października

Dąb Wieliszew 3-0 Korona Jadów
(wo)
goście nie dojechali
KS II Falenica (Warszawa) 3-4 Wisła Dziecinów
Salos Legionowo 1-4 KS II Wesoła (Warszawa)
Watra Mrozy 1-0 WKS Puznów
Victoria II Sulejówek 5-1 PKS II Radość (Warszawa)
Bór Regut 5-1 PUG II Bielany (Warszawa)
PKS Siennica 1-1 GLM Warszawa

Kolejka 9 - 16-17 października

GLM Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew
PUG II Bielany (Warszawa) 1-2 PKS Siennica
PKS II Radość (Warszawa) 2-1 Bór Regut 11 listopada
lub 3-2
WKS Puznów 3-0 Victoria II Sulejówek
(wo)
walkower za niestawienie na zawody
KS II Wesoła (Warszawa) 0-7 Watra Mrozy
Wisła Dziecinów 5-1 Salos Legionowo
Korona Jadów 4-2 KS II Falenica (Warszawa)

Kolejka 10 - 23-24 października

Dąb Wieliszew 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)
przerwany w 26. minucie przy stanie 2-0 z powodu zejścia z boiska drużyny gości
Salos Legionowo 1-4 Korona Jadów
Watra Mrozy 0-3 Wisła Dziecinów
Victoria II Sulejówek 7-1 KS II Wesoła (Warszawa)
Bór Regut 3-1 WKS Puznów
PKS Siennica 1-0 PKS II Radość (Warszawa)
GLM Warszawa 5-3 PUG II Bielany (Warszawa)

Kolejka 11 - 30-31 października

PUG II Bielany (Warszawa) 0-3 Dąb Wieliszew
(wo)
drużyna PUG-u nie stawiła się na mecz; w Wieliszewie?
PKS II Radość (Warszawa) 0-0 GLM Warszawa
WKS Puznów 3-3 PKS Siennica
KS II Wesoła (Warszawa) 2-3 Bór Regut
Wisła Dziecinów 5-2 Victoria II Sulejówek
Korona Jadów 3-5 Watra Mrozy
KS II Falenica (Warszawa) 1-1 Salos Legionowo

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Dąb Wieliszew 2-0 Salos Legionowo
Watra Mrozy 2-1 KS II Falenica (Warszawa)
Victoria II Sulejówek 1-2 Korona Jadów
Bór Regut 2-2 Wisła Dziecinów
PKS Siennica 6-0 KS II Wesoła (Warszawa)
GLM Warszawa 4-0 WKS Puznów
PUG II Bielany (Warszawa) 1-4 PKS II Radość (Warszawa)

Kolejka 13 - 13-14 listopada

PKS II Radość (Warszawa) 2-4 Dąb Wieliszew
WKS Puznów 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
goście nie dojechali
KS II Wesoła (Warszawa) 1-4 GLM Warszawa
Wisła Dziecinów 3-1 PKS Siennica
Korona Jadów 1-0 Bór Regut
KS II Falenica (Warszawa) 3-1 Victoria II Sulejówek
Salos Legionowo 1-3 Watra Mrozy

Kolejka 14 - 24-26 marca

Watra Mrozy 1-0 Dąb Wieliszew 3 maja
PKS II Radość (Warszawa) 2-2 WKS Puznów
przełożony
Salos Legionowo 1-6 Victoria II Sulejówek
przełożony
KS II Falenica (Warszawa) 1-1 Bór Regut
Korona Jadów 0-4 PKS Siennica
Wisła Dziecinów 4-5 GLM Warszawa
KS II Wesoła (Warszawa) 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
przełożony

Kolejka 15

WKS Puznów 1-5 Dąb Wieliszew 27 kwietnia
termin prawdopodobny
PKS II Radość (Warszawa) 2-0 KS II Wesoła (Warszawa) 28 kwietnia
PUG II Bielany (Warszawa) 1-4 Wisła Dziecinów 3 maja
GLM Warszawa 5-0 Korona Jadów 27 kwietnia
PKS Siennica 3-0 KS II Falenica (Warszawa) 3 maja
(wo)
goście nie dojechali
Bór Regut 6-1 Salos Legionowo 13 kwietnia
termin prawdopodobny
Victoria II Sulejówek 1-0 Watra Mrozy 13 kwietnia
termin prawdopodobny

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Dąb Wieliszew 5-0 Victoria II Sulejówek
Watra Mrozy 4-1 Bór Regut
Salos Legionowo 1-6 PKS Siennica 27 kwietnia
termin prawdopodobny
KS II Falenica (Warszawa) 4-5 GLM Warszawa
Korona Jadów 3-1 PUG II Bielany (Warszawa)
Wisła Dziecinów 3-1 PKS II Radość (Warszawa)
KS II Wesoła (Warszawa) 3-0 WKS Puznów

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

KS II Wesoła (Warszawa) 0-4 Dąb Wieliszew
WKS Puznów 1-4 Wisła Dziecinów
PKS II Radość (Warszawa) 3-3 Korona Jadów
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 KS II Falenica (Warszawa)
GLM Warszawa 3-0 Salos Legionowo
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
PKS Siennica 2-0 Watra Mrozy
Bór Regut 1-2 Victoria II Sulejówek
lub 0-2; w Sulejówku?

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Dąb Wieliszew 4-1 Bór Regut
Victoria II Sulejówek 1-5 PKS Siennica
Watra Mrozy 0-0 GLM Warszawa
Salos Legionowo 0-4 PUG II Bielany (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 1-3 PKS II Radość (Warszawa)
Korona Jadów 7-5 WKS Puznów
Wisła Dziecinów 4-0 KS II Wesoła (Warszawa)

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Dziecinów 4-1 Dąb Wieliszew
KS II Wesoła (Warszawa) 1-3 Korona Jadów
WKS Puznów 5-0 KS II Falenica (Warszawa)
PKS II Radość (Warszawa) 2-2 Salos Legionowo
PUG II Bielany (Warszawa) 0-1 Watra Mrozy
GLM Warszawa 2-4 Victoria II Sulejówek 4 maja
PKS Siennica 3-0 Bór Regut
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 7-8 maja

Dąb Wieliszew 1-0 PKS Siennica
Bór Regut 5-4 GLM Warszawa
Victoria II Sulejówek 11-5 PUG II Bielany (Warszawa)
Watra Mrozy 5-0 PKS II Radość (Warszawa)
Salos Legionowo 3-0 WKS Puznów
KS II Falenica (Warszawa) 0-3 KS II Wesoła (Warszawa)
(wo)
Korona Jadów 1-6 Wisła Dziecinów

Kolejka 21 - 14-15 maja

Korona Jadów 3-4 Dąb Wieliszew
Wisła Dziecinów 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)
KS II Wesoła (Warszawa) 1-0 Salos Legionowo
WKS Puznów 0-1 Watra Mrozy
PKS II Radość (Warszawa) 0-2 Victoria II Sulejówek
PUG II Bielany (Warszawa) 1-4 Bór Regut
GLM Warszawa 3-5 PKS Siennica

Kolejka 22 - 21-22 maja

Dąb Wieliszew 3-2 GLM Warszawa
PKS Siennica 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
Bór Regut 5-2 PKS II Radość (Warszawa)
Victoria II Sulejówek 5-2 WKS Puznów
Watra Mrozy 5-0 KS II Wesoła (Warszawa)
Salos Legionowo 2-3 Wisła Dziecinów
KS II Falenica (Warszawa) 0-3 Korona Jadów
(wo)

Kolejka 23 - 28-29 maja

KS II Falenica (Warszawa) 0-3 Dąb Wieliszew
(wo)
Korona Jadów 6-0 Salos Legionowo
Wisła Dziecinów 1-1 Watra Mrozy
KS II Wesoła (Warszawa) 2-5 Victoria II Sulejówek
WKS Puznów 4-3 Bór Regut
PKS II Radość (Warszawa) 0-6 PKS Siennica
PUG II Bielany (Warszawa) 2-3 GLM Warszawa

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Dąb Wieliszew 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
GLM Warszawa 8-0 PKS II Radość (Warszawa)
PKS Siennica 2-1 WKS Puznów
Bór Regut 1-0 KS II Wesoła (Warszawa)
prawdopodobnie będzie zweryfikowany na 3-0 (wo)
Victoria II Sulejówek 0-3 Wisła Dziecinów
(wo)
Watra Mrozy 6-2 Korona Jadów
Salos Legionowo 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Salos Legionowo 1-7 Dąb Wieliszew
KS II Falenica (Warszawa) 0-3 Watra Mrozy
(wo)
Korona Jadów 2-2 Victoria II Sulejówek
Wisła Dziecinów 8-1 Bór Regut
KS II Wesoła (Warszawa) 1-1 PKS Siennica
WKS Puznów 0-3 GLM Warszawa
PKS II Radość (Warszawa) 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Dąb Wieliszew 9-1 PKS II Radość (Warszawa)
PUG II Bielany (Warszawa) 0-3 WKS Puznów
(wo)
GLM Warszawa 4-5 KS II Wesoła (Warszawa)
PKS Siennica 3-1 Wisła Dziecinów
Bór Regut 6-1 Korona Jadów
Victoria II Sulejówek 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)
Watra Mrozy 3-0 Salos Legionowo
(wo)
goście nie dojechali

Klasa A 2004/2005 (Warszawa I)
Klasa A 2004/2005 (Warszawa II)
Klasa A 2004/2005 (Warszawa III)

Klasa B 2004/2005 (Warszawa I)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa II)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas