[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Głosków 30 75 24 3 3 92-35 13 2 0 43-12 11 1 3 49-23
2.  KS II Piaseczno 30 71 23 2 5 102-41 12 0 3 68-21 11 2 2 34-20
3.  Perła Złotokłos 30 63 20 3 7 105-42 10 2 3 63-18 10 1 4 42-24 2 4 1 1 0 4-2
4.  UKS Łady 30 63 20 3 7 83-45 11 1 3 45-22 9 2 4 38-23 2 1 0 1 1 2-4
5.  Orzeł Baniocha 30 60 20 0 10 83-54 12 0 3 47-19 8 0 7 36-35
6.  PKS Radość (Warszawa) 30 50 16 2 12 64-53 9 1 5 34-24 7 1 7 30-29
7.  Laura Chylice 30 45 14 3 13 68-71 8 2 5 42-27 6 1 8 26-44
8.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 30 44 13 5 12 57-64 6 4 5 32-31 7 1 7 25-33
9.  Energetyk Warszawa 30 42 12 6 12 53-51 6 4 5 27-22 6 2 7 26-29
10.  AON Rembertów (Warszawa) 30 39 12 3 15 62-77 6 1 8 28-31 6 2 7 34-46
11.  AZS Absolwent UW Warszawa 30 37 11 4 15 34-60 6 1 8 18-28 5 3 7 16-32
12.  Mazur II Karczew 30 34 10 4 16 55-69 8 1 6 36-30 2 3 10 19-39
13.  KS Glinianka 30 24 7 3 20 42-76 5 0 10 28-34 2 3 10 14-42
14.  KS Olesin-Halinów 30 22 6 4 20 47-93 4 2 9 26-41 2 2 11 21-52
15.  Wrzos Celestynów 30 13 3 4 23 33-101 1 4 10 18-46 2 0 13 15-55 2 4 1 1 0 5-2
16.  Vistula Nadbrzeż 30 13 4 1 25 37-85 2 0 13 17-39 2 1 12 20-46 2 1 0 1 1 2-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Głosków    5-0 2-2 3-2 4-1 3-0 2-0 2-1 2-1 2-2 5-2 4-0 3-0 2-0 1-0 3-1 
 2 KS II Piaseczno6-4     3-4 6-3 2-3 1-2 5-0 3-1 3-0 6-1 3-0 7-1 8-0 7-1 4-0 4-1 
 3 Perła Złotokłos0-3 1-3     1-1 1-2 7-1 5-1 7-0 1-1 7-2 5-0 3-0* 3-0 12-2 5-0 5-2 
 4 UKS Łady4-1 0-1 1-3     2-1 2-1 9-2 4-1 1-3 6-2 1-1 2-1 1-0 2-1 7-2 3-2 
 5 Orzeł Baniocha3-1 3-4 2-0 4-1     3-0 2-1 4-1 2-1 2-3 6-1 2-0 1-2 3-0 3-2 7-2 
 6 PKS Radość (Warszawa)1-5 1-2 2-1 1-3 3-0*     2-3 1-2 4-2 4-1 1-0 3-3 2-0 3-1 4-0 2-1 
 7 Laura Chylice1-5 0-1 3-1 1-3 2-4 3-2     6-1 2-2 1-2 4-0 3-2 5-0 3-3 5-1 3-0* 
 8 Victoria Zerzeń (Warszawa)0-6 3-3 1-3 0-3 3-0* 2-2 2-0     3-1 4-2 0-1 1-1 3-3 4-2 4-1 2-3 
 9 Energetyk Warszawa3-3 1-3 0-1 0-0 1-4 0-1 1-2 2-1     2-1 1-1 4-0 7-4 1-1 2-0 2-0 
 10 AON Rembertów (Warszawa)1-5 3-1 2-4 0-4 2-1 2-4 1-2 0-2 3-2     0-2 3-1 0-0 1-2 7-0 3-1 
 11 AZS Absolwent UW Warszawa0-2 0-2 0-2 1-3 3-2 0-2 3-0 0-1 3-2 2-6     1-1 1-0 2-1 1-0 1-4 
 12 Mazur II Karczew1-4 1-1 5-2 3-0 0-6 0-5 2-4 0-2 1-2 3-0 5-2     2-0 4-2 6-0 3-0 
 13 KS Glinianka0-1 0-3 1-6 2-3 5-0 2-1 2-4 0-4 0-1 3-4 0-3 4-0     4-1 2-3 3-0* 
 14 KS Olesin-Halinów0-1 1-2 0-4 0-6 4-5 2-7 1-2 2-2 2-3 2-2 1-2 1-0 3-1     4-3 3-1 
 15 Wrzos Celestynów2-4 0-6 1-5 1-3 2-4 0-2 3-3 1-3* 1-3 1-4 0-0 0-4 1-1 3-2     2-2 
 16 Vistula Nadbrzeż1-4 1-2 1-4 0-3* 1-3 2-0 4-2 1-3 1-2 1-2 0-1 1-5 2-3 1-2 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Mazur II Karczew 0-6 Orzeł Baniocha
KS Olesin-Halinów 1-2 KS II Piaseczno
Perła Złotokłos 1-1 Energetyk Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Victoria Głosków 3-0 PKS Radość (Warszawa)
UKS Łady 1-0 KS Glinianka
AZS Absolwent UW Warszawa 1-0 Wrzos Celestynów
Laura Chylice 3-0 Vistula Nadbrzeż
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Orzeł Baniocha 7-2 Vistula Nadbrzeż
Wrzos Celestynów 3-3 Laura Chylice
KS Glinianka 0-3 AZS Absolwent UW Warszawa
PKS Radość (Warszawa) 1-3 UKS Łady
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-6 Victoria Głosków
Energetyk Warszawa 2-1 AON Rembertów (Warszawa)
KS II Piaseczno 3-4 Perła Złotokłos
Mazur II Karczew 4-2 KS Olesin-Halinów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KS Olesin-Halinów 4-5 Orzeł Baniocha
Perła Złotokłos 3-0 Mazur II Karczew
(wo)
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 KS II Piaseczno
Victoria Głosków 2-1 Energetyk Warszawa
UKS Łady 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-2 PKS Radość (Warszawa)
Laura Chylice 5-0 KS Glinianka
Vistula Nadbrzeż 0-3 Wrzos Celestynów
(wo)
na boisku 6:1, walkower za nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 4 - 1-2 września

Orzeł Baniocha 3-2 Wrzos Celestynów
KS Glinianka 3-0 Vistula Nadbrzeż
(wo)
na boisku 0-1
PKS Radość (Warszawa) 2-3 Laura Chylice
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Energetyk Warszawa 0-0 UKS Łady
KS II Piaseczno 6-4 Victoria Głosków
Mazur II Karczew 3-0 AON Rembertów (Warszawa)
KS Olesin-Halinów 0-4 Perła Złotokłos

Kolejka 5 - 4-5 września

Perła Złotokłos 1-2 Orzeł Baniocha
AON Rembertów (Warszawa) 1-2 KS Olesin-Halinów
Victoria Głosków 4-0 Mazur II Karczew
UKS Łady 0-1 KS II Piaseczno
AZS Absolwent UW Warszawa 3-2 Energetyk Warszawa
Laura Chylice 6-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 2-0 PKS Radość (Warszawa)
Wrzos Celestynów 1-1 KS Glinianka

Kolejka 6 - 11-12 września

Orzeł Baniocha 1-2 KS Glinianka
PKS Radość (Warszawa) 4-0 Wrzos Celestynów
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-3 Vistula Nadbrzeż
Energetyk Warszawa 1-2 Laura Chylice
KS II Piaseczno 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Mazur II Karczew 3-0 UKS Łady
KS Olesin-Halinów 0-1 Victoria Głosków
Perła Złotokłos 7-2 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 7 - 18-19 września

AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Orzeł Baniocha
Victoria Głosków 2-2 Perła Złotokłos
UKS Łady 2-1 KS Olesin-Halinów
AZS Absolwent UW Warszawa 1-1 Mazur II Karczew
Laura Chylice 0-1 KS II Piaseczno
Vistula Nadbrzeż 1-2 Energetyk Warszawa
Wrzos Celestynów 1-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
(wo)
na boisku 1-0, walkower za nieuprawnionego zawodnika
KS Glinianka 2-1 PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 8 - 25-26 września

Orzeł Baniocha 3-0 PKS Radość (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-3 KS Glinianka
Energetyk Warszawa 2-0 Wrzos Celestynów
KS II Piaseczno 4-1 Vistula Nadbrzeż 29 września
Mazur II Karczew 2-4 Laura Chylice
KS Olesin-Halinów 1-2 AZS Absolwent UW Warszawa
Perła Złotokłos 1-1 UKS Łady
AON Rembertów (Warszawa) 1-5 Victoria Głosków

Kolejka 9 - 2-3 października

Victoria Głosków 4-1 Orzeł Baniocha
UKS Łady 6-2 AON Rembertów (Warszawa)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-2 Perła Złotokłos
Laura Chylice 3-3 KS Olesin-Halinów
Vistula Nadbrzeż 1-5 Mazur II Karczew
Wrzos Celestynów 0-6 KS II Piaseczno
KS Glinianka 0-1 Energetyk Warszawa
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)

Kolejka 10 - 9-10 października

Orzeł Baniocha 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Energetyk Warszawa 0-1 PKS Radość (Warszawa)
KS II Piaseczno 8-0 KS Glinianka
Mazur II Karczew 6-0 Wrzos Celestynów
KS Olesin-Halinów 3-1 Vistula Nadbrzeż
Perła Złotokłos 5-1 Laura Chylice
AON Rembertów (Warszawa) 0-2 AZS Absolwent UW Warszawa
Victoria Głosków 3-2 UKS Łady

Kolejka 11 - 16-17 października

UKS Łady 2-1 Orzeł Baniocha
AZS Absolwent UW Warszawa 0-2 Victoria Głosków
Laura Chylice 1-2 AON Rembertów (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 1-4 Perła Złotokłos 11 listopada
w Złotokłosie?
Wrzos Celestynów 3-2 KS Olesin-Halinów
KS Glinianka 4-0 Mazur II Karczew
PKS Radość (Warszawa) 1-2 KS II Piaseczno
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-1 Energetyk Warszawa

Kolejka 12 - 23-24 października

Orzeł Baniocha 2-1 Energetyk Warszawa
KS II Piaseczno 3-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Mazur II Karczew 0-5 PKS Radość (Warszawa)
KS Olesin-Halinów 3-1 KS Glinianka
Perła Złotokłos 5-0 Wrzos Celestynów
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 Vistula Nadbrzeż
Victoria Głosków 2-0 Laura Chylice
UKS Łady 1-1 AZS Absolwent UW Warszawa

Kolejka 13 - 30-31 października

AZS Absolwent UW Warszawa 3-2 Orzeł Baniocha
Laura Chylice 1-3 UKS Łady
Vistula Nadbrzeż 1-4 Victoria Głosków
Wrzos Celestynów 1-4 AON Rembertów (Warszawa)
KS Glinianka 1-6 Perła Złotokłos
PKS Radość (Warszawa) 3-1 KS Olesin-Halinów
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-1 Mazur II Karczew
Energetyk Warszawa 1-3 KS II Piaseczno

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Orzeł Baniocha 3-4 KS II Piaseczno
Mazur II Karczew 1-2 Energetyk Warszawa
KS Olesin-Halinów 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Perła Złotokłos 7-1 PKS Radość (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) 0-0 KS Glinianka
Victoria Głosków 1-0 Wrzos Celestynów
UKS Łady 3-2 Vistula Nadbrzeż
AZS Absolwent UW Warszawa 3-0 Laura Chylice

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Laura Chylice 2-4 Orzeł Baniocha
Vistula Nadbrzeż 0-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Wrzos Celestynów 1-3 UKS Łady
KS Glinianka 0-1 Victoria Głosków
PKS Radość (Warszawa) 4-1 AON Rembertów (Warszawa)
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-3 Perła Złotokłos
Energetyk Warszawa 1-1 KS Olesin-Halinów
KS II Piaseczno 7-1 Mazur II Karczew

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Orzeł Baniocha 2-0 Mazur II Karczew
przełożony; w pierwotnym terminie goście nie dojechali
KS II Piaseczno 7-1 KS Olesin-Halinów
Energetyk Warszawa 0-1 Perła Złotokłos
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-2 AON Rembertów (Warszawa) 27 kwietnia
PKS Radość (Warszawa) 1-5 Victoria Głosków
KS Glinianka 2-3 UKS Łady
Wrzos Celestynów 0-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Vistula Nadbrzeż 4-2 Laura Chylice

Kolejka 17 - 24-26 marca

Vistula Nadbrzeż 1-3 Orzeł Baniocha 31 marca
Laura Chylice 5-1 Wrzos Celestynów
AZS Absolwent UW Warszawa 1-0 KS Glinianka 27 kwietnia
UKS Łady 2-1 PKS Radość (Warszawa)
Victoria Głosków 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
AON Rembertów (Warszawa) 3-2 Energetyk Warszawa
Perła Złotokłos 1-3 KS II Piaseczno 18 maja
KS Olesin-Halinów 1-0 Mazur II Karczew

Kolejka 18 - 2 kwietnia

Orzeł Baniocha 3-0 KS Olesin-Halinów
Mazur II Karczew 5-2 Perła Złotokłos 11 maja
KS II Piaseczno 6-1 AON Rembertów (Warszawa)
Energetyk Warszawa 3-3 Victoria Głosków 11 maja
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-3 UKS Łady 11 maja
PKS Radość (Warszawa) 1-0 AZS Absolwent UW Warszawa
KS Glinianka 2-4 Laura Chylice 12 maja
Wrzos Celestynów 2-2 Vistula Nadbrzeż 11 maja
termin prawdopodobny

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Wrzos Celestynów 2-4 Orzeł Baniocha
Vistula Nadbrzeż 2-3 KS Glinianka
Laura Chylice 3-2 PKS Radość (Warszawa)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)
UKS Łady 1-3 Energetyk Warszawa
Victoria Głosków 5-0 KS II Piaseczno
AON Rembertów (Warszawa) 3-1 Mazur II Karczew
Perła Złotokłos 12-2 KS Olesin-Halinów

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Orzeł Baniocha 2-0 Perła Złotokłos
KS Olesin-Halinów 2-2 AON Rembertów (Warszawa)
przełożony?
Mazur II Karczew 1-4 Victoria Głosków
KS II Piaseczno 6-3 UKS Łady
Energetyk Warszawa 1-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-0 Laura Chylice
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Vistula Nadbrzeż
KS Glinianka 2-3 Wrzos Celestynów

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

KS Glinianka 5-0 Orzeł Baniocha
Wrzos Celestynów 0-2 PKS Radość (Warszawa)
Vistula Nadbrzeż 1-3 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Laura Chylice 2-2 Energetyk Warszawa
AZS Absolwent UW Warszawa 0-2 KS II Piaseczno
UKS Łady 2-1 Mazur II Karczew
Victoria Głosków 2-0 KS Olesin-Halinów
AON Rembertów (Warszawa) 2-4 Perła Złotokłos

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Orzeł Baniocha 2-3 AON Rembertów (Warszawa)
Perła Złotokłos 0-3 Victoria Głosków
KS Olesin-Halinów 0-6 UKS Łady
Mazur II Karczew 5-2 AZS Absolwent UW Warszawa
KS II Piaseczno 5-0 Laura Chylice
Energetyk Warszawa 2-0 Vistula Nadbrzeż
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 Wrzos Celestynów
PKS Radość (Warszawa) 2-0 KS Glinianka

Kolejka 23 - 3-4 maja

PKS Radość (Warszawa) 3-0 Orzeł Baniocha
(wo)
KS Glinianka 0-4 Victoria Zerzeń (Warszawa)
Wrzos Celestynów 1-3 Energetyk Warszawa
Vistula Nadbrzeż 1-2 KS II Piaseczno
przełożony
Laura Chylice 3-2 Mazur II Karczew
AZS Absolwent UW Warszawa 2-1 KS Olesin-Halinów
UKS Łady 1-3 Perła Złotokłos
Victoria Głosków 2-2 AON Rembertów (Warszawa)

Kolejka 24 - 7-8 maja

Orzeł Baniocha 3-1 Victoria Głosków
AON Rembertów (Warszawa) 0-4 UKS Łady
Perła Złotokłos 5-0 AZS Absolwent UW Warszawa
KS Olesin-Halinów 1-2 Laura Chylice
Mazur II Karczew 3-0 Vistula Nadbrzeż 25 maja
termin prawdopodobny; na boisku 1-1
KS II Piaseczno 4-0 Wrzos Celestynów
Energetyk Warszawa 7-4 KS Glinianka
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 25 - 14-15 maja

Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-0 Orzeł Baniocha
(wo)
goście nie dojechali
PKS Radość (Warszawa) 4-2 Energetyk Warszawa
KS Glinianka 0-3 KS II Piaseczno
Wrzos Celestynów 0-4 Mazur II Karczew
Vistula Nadbrzeż 1-2 KS Olesin-Halinów
Laura Chylice 3-1 Perła Złotokłos
AZS Absolwent UW Warszawa 2-6 AON Rembertów (Warszawa)
UKS Łady 4-1 Victoria Głosków

Kolejka 26 - 21-22 maja

Orzeł Baniocha 4-1 UKS Łady
Victoria Głosków 5-2 AZS Absolwent UW Warszawa
AON Rembertów (Warszawa) 1-2 Laura Chylice
Perła Złotokłos 5-2 Vistula Nadbrzeż
KS Olesin-Halinów 4-3 Wrzos Celestynów
Mazur II Karczew 2-0 KS Glinianka
KS II Piaseczno 1-2 PKS Radość (Warszawa)
Energetyk Warszawa 2-1 Victoria Zerzeń (Warszawa)

Kolejka 27 - 28-29 maja

Energetyk Warszawa 1-4 Orzeł Baniocha
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-3 KS II Piaseczno
PKS Radość (Warszawa) 3-3 Mazur II Karczew
KS Glinianka 4-1 KS Olesin-Halinów
Wrzos Celestynów 1-5 Perła Złotokłos
Vistula Nadbrzeż 1-2 AON Rembertów (Warszawa)
Laura Chylice 1-5 Victoria Głosków
AZS Absolwent UW Warszawa 1-3 UKS Łady

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Orzeł Baniocha 6-1 AZS Absolwent UW Warszawa
UKS Łady 9-2 Laura Chylice
Victoria Głosków 3-1 Vistula Nadbrzeż
AON Rembertów (Warszawa) 7-0 Wrzos Celestynów
Perła Złotokłos 3-0 KS Glinianka
KS Olesin-Halinów 2-7 PKS Radość (Warszawa)
Mazur II Karczew 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa)
KS II Piaseczno 3-0 Energetyk Warszawa

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

KS II Piaseczno 2-3 Orzeł Baniocha
Energetyk Warszawa 4-0 Mazur II Karczew
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-2 KS Olesin-Halinów
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Perła Złotokłos
KS Glinianka 3-4 AON Rembertów (Warszawa)
Wrzos Celestynów 2-4 Victoria Głosków
Vistula Nadbrzeż 0-3 UKS Łady
(wo)
mecz przerwany w 63. minucie przy stanie 0-2 w obawie o bezpieczeństwo sędziów
Laura Chylice 4-0 AZS Absolwent UW Warszawa

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Orzeł Baniocha 2-1 Laura Chylice
AZS Absolwent UW Warszawa 1-4 Vistula Nadbrzeż
UKS Łady 7-2 Wrzos Celestynów
Victoria Głosków 3-0 KS Glinianka
AON Rembertów (Warszawa) 2-4 PKS Radość (Warszawa)
Perła Złotokłos 7-0 Victoria Zerzeń (Warszawa)
KS Olesin-Halinów 2-3 Energetyk Warszawa
Mazur II Karczew 1-1 KS II Piaseczno

Klasa B 2004/2005 (Warszawa I)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa II)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa III)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas