[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dolcan II Ząbki 28 63 20 3 5 88-34 11 2 1 48-10 9 1 4 40-24
2.  Rządza Załubice 28 59 19 2 7 65-35 11 1 2 43-18 8 1 5 22-17 4 12 4 0 0 9-4
3.  PUG Bielany (Warszawa) 28 59 18 5 5 65-27 9 2 3 30-11 9 3 2 35-16 4 3 1 0 3 3-4
4.  FC Stars Warszawa 28 59 19 2 7 74-34 10 1 3 49-15 9 1 4 25-19 4 3 1 0 3 4-8
5.  Huragan II Wołomin 28 46 14 4 10 54-35 10 1 3 32-10 4 3 7 22-25
6.  NTP II Wyszków 28 38 11 5 12 58-48 6 4 4 35-24 5 1 8 23-24 2 4 1 1 0 5-2
7.  Marcovia 2000 II Marki 28 38 11 5 12 48-66 9 2 3 34-17 2 3 9 14-49 2 1 0 1 1 2-5
8.  Rotavia Nieporęt 28 35 10 5 13 44-57 5 4 5 25-25 5 1 8 19-32 2 4 1 1 0 3-2
9.  KS II Łomianki 28 35 10 5 13 49-54 7 2 5 29-24 3 3 8 20-30 2 1 0 1 1 2-3
10.  Nadnarwianka II Pułtusk 28 34 10 4 14 48-75 8 2 4 33-17 2 2 10 15-58 2 4 1 1 0 8-3
11.  Mazur II Radzymin 28 34 10 4 14 57-69 4 2 8 30-41 6 2 6 27-28 2 1 0 1 1 3-8
12.  Wisła Zakroczym 28 29 8 5 15 37-58 6 1 7 23-25 2 4 8 14-33
13.  Amigos Warszawa 28 26 7 5 16 30-55 4 3 7 15-27 3 2 9 15-28
14.  Marymont II Warszawa 28 22 6 4 18 37-74 3 3 8 18-31 3 1 10 19-43 2 3 1 0 1 5-3
15.  Legion Warszawa 28 22 6 4 18 36-69 3 1 10 18-33 3 3 8 18-36 2 3 1 0 1 3-5
Wicher II Kobyłka wycofał się z rozgrywek. Jego miejsce zajął Huragan II Wołomin.
Wisła Jabłonna wycofała się z rozgrywek po 8. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Legion Warszawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Dolcan II Ząbki    3-0 0-3 3-0 2-0 2-1 5-0 4-0 4-2 3-0 2-2 6-1 1-1 10-0 3-0* 
 2 Rządza Załubice3-2     2-1 2-1 2-0 2-0 1-3 3-0 7-1 8-0 3-4 3-2 1-0 4-2 2-2 
 3 PUG Bielany (Warszawa)1-3 0-1     2-0 2-0 2-1 3-0* 1-0 3-0 7-1 4-1 1-1 2-0 1-2 1-1 
 4 FC Stars Warszawa1-0 2-4 1-0     2-3 2-1 13-0 1-4 6-1 6-0 2-0 2-0 6-0 2-2 3-0* 
 5 Huragan II Wołomin0-1 2-1 0-1 1-2     2-0 5-0 5-2 1-0 3-0 1-1 2-0 4-1 3-1 3-0* 
 6 NTP II Wyszków3-4 0-1 4-4 1-2 1-1     4-1 2-1 1-1 7-1 3-1 0-2 3-0 3-2 3-3 
 7 Marcovia 2000 II Marki3-1 2-2 1-4 0-3* 5-1 1-1     6-2 2-0 1-0 0-1 4-1 2-0 4-1 3-0* 
 8 Rotavia Nieporęt2-5 4-0* 0-2 0-1 0-3 1-2 2-2     2-2 3-3 2-1 1-1 3-1 3-1 2-1 
 9 KS II Łomianki3-3 2-1 1-2 4-1 1-0 1-2 2-5 0-1     3-0 4-3 1-1 1-0 6-2 0-3* 
 10 Nadnarwianka II Pułtusk1-2 0-1 2-2 0-1 4-4 2-1 3-1 1-3 2-0     5-0 5-0 3-2 2-0 3-0* 
 11 Mazur II Radzymin1-4 0-2 2-4 1-5 0-3 5-3 3-1 3-0 0-3* 3-3     2-2 1-4 1-3 8-4 
 12 Wisła Zakroczym2-5 0-1 1-3 1-1 1-4 1-6 4-0 4-0 1-0 3-0* 1-3     0-2 1-0 3-0* 
 13 Amigos Warszawa0-6 1-0 0-4 2-3 3-2 2-0 0-0 0-0 1-1 2-3 0-4 1-3     3-0 0-1 
 14 Marymont II Warszawa2-1 1-5 2-2 1-2 2-1 1-2 0-0 2-3 0-6 1-2 1-3 2-0 1-1     2-3 
 15 Legion Warszawa2-3 0-3* 0-3* 1-3 0-0 0-3* 4-1 0-3* 0-3* 8-2 0-3* 3-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Dolcan II Ząbki 2-2 Mazur II Radzymin
PUG Bielany (Warszawa) 1-1 Legion Warszawa
Huragan II Wołomin 1-0 KS II Łomianki
Rządza Załubice 3-2 Wisła Zakroczym
Wisła Jabłonna - Rotavia Nieporęt
było 0-3, anulowany
Marymont II Warszawa 1-2 Nadnarwianka II Pułtusk
FC Stars Warszawa 6-0 Amigos Warszawa
NTP II Wyszków 4-1 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Mazur II Radzymin 3-1 Marcovia 2000 II Marki
Amigos Warszawa 2-0 NTP II Wyszków
Nadnarwianka II Pułtusk 0-1 FC Stars Warszawa
Rotavia Nieporęt 3-1 Marymont II Warszawa
Wisła Zakroczym - Wisła Jabłonna
było 9-2, anulowany
KS II Łomianki 2-1 Rządza Załubice
Legion Warszawa 0-0 Huragan II Wołomin
Dolcan II Ząbki 0-3 PUG Bielany (Warszawa)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

PUG Bielany (Warszawa) 4-1 Mazur II Radzymin
Huragan II Wołomin 0-1 Dolcan II Ząbki
Rządza Załubice 2-2 Legion Warszawa
Wisła Jabłonna - KS II Łomianki
było 0-0, anulowany
Marymont II Warszawa 2-0 Wisła Zakroczym
FC Stars Warszawa 1-4 Rotavia Nieporęt
NTP II Wyszków 7-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Marcovia 2000 II Marki 2-0 Amigos Warszawa

Kolejka 4 - 1-2 września

Mazur II Radzymin 1-4 Amigos Warszawa
Nadnarwianka II Pułtusk 3-1 Marcovia 2000 II Marki
Rotavia Nieporęt 1-2 NTP II Wyszków
Wisła Zakroczym 1-1 FC Stars Warszawa
KS II Łomianki 6-2 Marymont II Warszawa
Legion Warszawa - Wisła Jabłonna
było 5-0, anulowany
Dolcan II Ząbki 3-0 Rządza Załubice
PUG Bielany (Warszawa) 2-0 Huragan II Wołomin

Kolejka 5 - 4-5 września

Huragan II Wołomin 1-1 Mazur II Radzymin
Rządza Załubice 2-1 PUG Bielany (Warszawa)
Wisła Jabłonna - Dolcan II Ząbki
było 0-4, anulowany
Marymont II Warszawa 2-3 Legion Warszawa
FC Stars Warszawa 6-1 KS II Łomianki
NTP II Wyszków 0-2 Wisła Zakroczym
Marcovia 2000 II Marki 6-2 Rotavia Nieporęt
Amigos Warszawa 2-3 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 6 - 11-12 września

Mazur II Radzymin 3-3 Nadnarwianka II Pułtusk
Rotavia Nieporęt 3-1 Amigos Warszawa
Wisła Zakroczym 4-0 Marcovia 2000 II Marki
KS II Łomianki 1-2 NTP II Wyszków
Legion Warszawa 1-3 FC Stars Warszawa
Dolcan II Ząbki 10-0 Marymont II Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) - Wisła Jabłonna
było 2-1, anulowany
Huragan II Wołomin 2-1 Rządza Załubice

Kolejka 7 - 18-19 września

Rządza Załubice 3-4 Mazur II Radzymin
Wisła Jabłonna - Huragan II Wołomin
było 3-4, anulowany
Marymont II Warszawa 2-2 PUG Bielany (Warszawa)
FC Stars Warszawa 1-0 Dolcan II Ząbki
NTP II Wyszków 3-3 Legion Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 2-0 KS II Łomianki
Amigos Warszawa 1-3 Wisła Zakroczym
Nadnarwianka II Pułtusk 1-3 Rotavia Nieporęt

Kolejka 8 - 25-26 września

Mazur II Radzymin 3-0 Rotavia Nieporęt
Wisła Zakroczym 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
(wo)
goście nie dojechali
KS II Łomianki 1-0 Amigos Warszawa
Legion Warszawa 4-1 Marcovia 2000 II Marki
Dolcan II Ząbki 2-1 NTP II Wyszków
PUG Bielany (Warszawa) 2-0 FC Stars Warszawa
Huragan II Wołomin 3-1 Marymont II Warszawa
Rządza Załubice - Wisła Jabłonna
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Marymont II Warszawa 1-5 Rządza Załubice
FC Stars Warszawa 2-3 Huragan II Wołomin
NTP II Wyszków 4-4 PUG Bielany (Warszawa)
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Dolcan II Ząbki
Amigos Warszawa 0-1 Legion Warszawa
Nadnarwianka II Pułtusk 2-0 KS II Łomianki
Rotavia Nieporęt 1-1 Wisła Zakroczym

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: Marymont II Warszawa.
 
Mazur II Radzymin 2-2 Wisła Zakroczym
KS II Łomianki 0-1 Rotavia Nieporęt
Legion Warszawa 8-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Dolcan II Ząbki 1-1 Amigos Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 Marcovia 2000 II Marki
(wo)
na boisku 2-2, w zespole Marcovii II występ nieuprawnionego zawodnika
Huragan II Wołomin 2-0 NTP II Wyszków
Rządza Załubice 2-1 FC Stars Warszawa

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: FC Stars Warszawa.
 
Marymont II Warszawa 1-3 Mazur II Radzymin
NTP II Wyszków 0-1 Rządza Załubice
Marcovia 2000 II Marki 5-1 Huragan II Wołomin
Amigos Warszawa 0-4 PUG Bielany (Warszawa)
Nadnarwianka II Pułtusk 1-2 Dolcan II Ząbki
Rotavia Nieporęt 2-1 Legion Warszawa
Wisła Zakroczym 1-0 KS II Łomianki

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: NTP II Wyszków.
 
Mazur II Radzymin 0-3 KS II Łomianki
(wo)
na boisku 0-1, walkower za czynne znieważenie sędziego
Legion Warszawa 3-0 Wisła Zakroczym
Dolcan II Ząbki 4-0 Rotavia Nieporęt
PUG Bielany (Warszawa) 7-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Huragan II Wołomin 4-1 Amigos Warszawa
Rządza Załubice 1-3 Marcovia 2000 II Marki
Marymont II Warszawa 1-2 FC Stars Warszawa

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
FC Stars Warszawa 2-0 Mazur II Radzymin
NTP II Wyszków 3-2 Marymont II Warszawa
Amigos Warszawa 1-0 Rządza Załubice
Nadnarwianka II Pułtusk 4-4 Huragan II Wołomin
Rotavia Nieporęt 0-2 PUG Bielany (Warszawa)
Wisła Zakroczym 2-5 Dolcan II Ząbki
KS II Łomianki 0-3 Legion Warszawa
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Pauza: Amigos Warszawa.
 
Mazur II Radzymin 8-4 Legion Warszawa
Dolcan II Ząbki 4-2 KS II Łomianki
PUG Bielany (Warszawa) 1-1 Wisła Zakroczym
Huragan II Wołomin 5-2 Rotavia Nieporęt
Rządza Załubice 8-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Marymont II Warszawa 0-0 Marcovia 2000 II Marki
FC Stars Warszawa 2-1 NTP II Wyszków

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: Nadnarwianka II Pułtusk.
 
NTP II Wyszków 3-1 Mazur II Radzymin
Marcovia 2000 II Marki 0-3 FC Stars Warszawa
(wo)
gospodarze nie wyszli na boisko
Amigos Warszawa 3-0 Marymont II Warszawa
Rotavia Nieporęt 4-0 Rządza Załubice
(wo)
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 4-3 z powodu naruszenia nietykalności arbitra przez zawodników i kibiców gości
Wisła Zakroczym 1-4 Huragan II Wołomin
KS II Łomianki 1-2 PUG Bielany (Warszawa)
Legion Warszawa 2-3 Dolcan II Ząbki

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Rotavia Nieporęt.
 
Mazur II Radzymin 1-4 Dolcan II Ząbki
Legion Warszawa 0-3 PUG Bielany (Warszawa)
(wo)
KS II Łomianki 1-0 Huragan II Wołomin 20 kwietnia
termin prawdopodobny
Wisła Zakroczym 0-1 Rządza Załubice
Nadnarwianka II Pułtusk 2-0 Marymont II Warszawa 20 kwietnia
termin prawdopodobny
Amigos Warszawa 2-3 FC Stars Warszawa
wynik niepewny
Marcovia 2000 II Marki 1-1 NTP II Wyszków 20 kwietnia

Kolejka 17 - 24-26 marca

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Marcovia 2000 II Marki 0-1 Mazur II Radzymin
NTP II Wyszków 3-0 Amigos Warszawa
FC Stars Warszawa 6-0 Nadnarwianka II Pułtusk 20 kwietnia
Marymont II Warszawa 2-3 Rotavia Nieporęt
Rządza Załubice 7-1 KS II Łomianki
Huragan II Wołomin 3-0 Legion Warszawa
(wo)
PUG Bielany (Warszawa) 1-3 Dolcan II Ząbki 11 maja

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: KS II Łomianki.
 
Mazur II Radzymin 2-4 PUG Bielany (Warszawa)
Dolcan II Ząbki 2-0 Huragan II Wołomin 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Legion Warszawa 0-3 Rządza Załubice
(wo)
Wisła Zakroczym 1-0 Marymont II Warszawa
Rotavia Nieporęt 0-1 FC Stars Warszawa
przełożony, termin nieznany
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 NTP II Wyszków 12 maja
Amigos Warszawa 0-0 Marcovia 2000 II Marki 27 kwietnia
termin prawdopodobny

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: Legion Warszawa.
 
Amigos Warszawa 0-4 Mazur II Radzymin
Marcovia 2000 II Marki 1-0 Nadnarwianka II Pułtusk
w późniejszym terminie?
NTP II Wyszków 2-1 Rotavia Nieporęt
FC Stars Warszawa 2-0 Wisła Zakroczym
Marymont II Warszawa 0-6 KS II Łomianki
Rządza Załubice 3-2 Dolcan II Ząbki
Huragan II Wołomin 0-1 PUG Bielany (Warszawa)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pauza: Dolcan II Ząbki.
 
Mazur II Radzymin 0-3 Huragan II Wołomin
PUG Bielany (Warszawa) 0-1 Rządza Załubice
Legion Warszawa 0-3 Marymont II Warszawa
(wo)
KS II Łomianki 4-1 FC Stars Warszawa
Wisła Zakroczym 1-6 NTP II Wyszków
Rotavia Nieporęt 2-2 Marcovia 2000 II Marki
Nadnarwianka II Pułtusk 3-2 Amigos Warszawa

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: PUG Bielany (Warszawa).
 
Nadnarwianka II Pułtusk 5-0 Mazur II Radzymin
Amigos Warszawa 0-0 Rotavia Nieporęt
Marcovia 2000 II Marki 4-1 Wisła Zakroczym
NTP II Wyszków 1-1 KS II Łomianki
FC Stars Warszawa 3-0 Legion Warszawa
(wo)
Marymont II Warszawa 2-1 Dolcan II Ząbki
Rządza Załubice 2-0 Huragan II Wołomin

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Huragan II Wołomin.
 
Mazur II Radzymin 0-2 Rządza Załubice
PUG Bielany (Warszawa) 1-2 Marymont II Warszawa
Dolcan II Ząbki 3-0 FC Stars Warszawa
Legion Warszawa 0-3 NTP II Wyszków
(wo)
KS II Łomianki 2-5 Marcovia 2000 II Marki
Wisła Zakroczym 0-2 Amigos Warszawa
Rotavia Nieporęt 3-3 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Rządza Załubice.
 
Rotavia Nieporęt 2-1 Mazur II Radzymin
Nadnarwianka II Pułtusk 5-0 Wisła Zakroczym
Amigos Warszawa 1-1 KS II Łomianki
Marcovia 2000 II Marki 3-0 Legion Warszawa
(wo)
NTP II Wyszków 3-4 Dolcan II Ząbki
FC Stars Warszawa 1-0 PUG Bielany (Warszawa)
Marymont II Warszawa 2-1 Huragan II Wołomin

Kolejka 24 - 7-8 maja

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Rządza Załubice 4-2 Marymont II Warszawa
Huragan II Wołomin 1-2 FC Stars Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 2-1 NTP II Wyszków
Dolcan II Ząbki 5-0 Marcovia 2000 II Marki
Legion Warszawa 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
KS II Łomianki 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Wisła Zakroczym 4-0 Rotavia Nieporęt

Kolejka 25 - 14-15 maja

Pauza: Marymont II Warszawa.
 
Wisła Zakroczym 1-3 Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt 2-2 KS II Łomianki
Nadnarwianka II Pułtusk 3-0 Legion Warszawa
(wo)
Amigos Warszawa 0-6 Dolcan II Ząbki
Marcovia 2000 II Marki 1-4 PUG Bielany (Warszawa)
NTP II Wyszków 1-1 Huragan II Wołomin
FC Stars Warszawa 2-4 Rządza Załubice

Kolejka 26 - 21-22 maja

Pauza: FC Stars Warszawa.
 
Mazur II Radzymin 1-3 Marymont II Warszawa
Rządza Załubice 2-0 NTP II Wyszków
Huragan II Wołomin 5-0 Marcovia 2000 II Marki
PUG Bielany (Warszawa) 2-0 Amigos Warszawa
Dolcan II Ząbki 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Legion Warszawa 0-3 Rotavia Nieporęt
(wo)
KS II Łomianki 1-1 Wisła Zakroczym

Kolejka 27 - 28-29 maja

Pauza: NTP II Wyszków.
 
KS II Łomianki 4-3 Mazur II Radzymin
Wisła Zakroczym 3-0 Legion Warszawa
(wo)
Rotavia Nieporęt 2-5 Dolcan II Ząbki
Nadnarwianka II Pułtusk 2-2 PUG Bielany (Warszawa)
Amigos Warszawa 3-2 Huragan II Wołomin
Marcovia 2000 II Marki 2-2 Rządza Załubice
FC Stars Warszawa 2-2 Marymont II Warszawa

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pauza: Marcovia 2000 II Marki.
 
Mazur II Radzymin 1-5 FC Stars Warszawa
Marymont II Warszawa 1-2 NTP II Wyszków
Rządza Załubice 1-0 Amigos Warszawa
Huragan II Wołomin 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
PUG Bielany (Warszawa) 1-0 Rotavia Nieporęt
Dolcan II Ząbki 6-1 Wisła Zakroczym
Legion Warszawa 0-3 KS II Łomianki
(wo)

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pauza: Amigos Warszawa.
 
Legion Warszawa 0-3 Mazur II Radzymin
(wo)
KS II Łomianki 3-3 Dolcan II Ząbki
Wisła Zakroczym 1-3 PUG Bielany (Warszawa)
Rotavia Nieporęt 0-3 Huragan II Wołomin
Nadnarwianka II Pułtusk 0-1 Rządza Załubice
Marcovia 2000 II Marki 4-1 Marymont II Warszawa
NTP II Wyszków 1-2 FC Stars Warszawa

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Nadnarwianka II Pułtusk.
 
Mazur II Radzymin 5-3 NTP II Wyszków 17 czerwca
FC Stars Warszawa 13-0 Marcovia 2000 II Marki
Marymont II Warszawa 1-1 Amigos Warszawa
Rządza Załubice 3-0 Rotavia Nieporęt
Huragan II Wołomin 2-0 Wisła Zakroczym
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 KS II Łomianki
Dolcan II Ząbki 3-0 Legion Warszawa
(wo)

Klasa B 2004/2005 (Warszawa I)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa II)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa III)
Klasa B 2004/2005 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas