[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błonianka Błonie 26 65 21 2 3 90-24 13 0 0 53-9 8 2 3 37-15
2.  Ryś Laski 26 54 17 3 6 46-29 10 1 2 29-9 7 2 4 17-20
3.  Utrata Pawłowice 26 51 16 3 7 64-41 10 2 1 40-16 6 1 6 24-25
4.  UKS Borzęcin 26 44 13 5 8 53-42 7 3 3 30-20 6 2 5 23-22
5.  Relax Radziwiłłów 26 42 13 3 10 56-38 10 0 3 41-13 3 3 7 15-25
6.  Błękitni Korytów 26 39 12 3 11 58-57 7 1 5 32-28 5 2 6 26-29
7.  Sorento Kamion 26 38 12 2 12 47-52 8 0 5 22-19 4 2 7 25-33
8.  Naprzód II Zielonki 26 37 11 4 11 46-52 8 0 5 26-26 3 4 6 20-26
9.  Ambra Ołtarzew 26 32 10 2 14 39-44 8 2 3 25-15 2 0 11 14-29
10.  Tur II Jaktorów 26 31 10 1 15 50-70 7 1 5 36-29 3 0 10 14-41
11.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 30 9 3 14 46-57 6 2 5 28-25 3 1 9 18-32
12.  Partyzant Leszno 26 22 5 7 14 30-56 2 6 5 9-15 3 1 9 21-41
13.  FC Płochocin 26 21 6 3 17 40-75 4 2 7 23-34 2 1 10 17-41
14.  Promyk Nowa Sucha 26 19 6 1 19 31-59 2 1 10 15-29 4 0 9 16-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błonianka Błonie    2-0 3-2 5-1 5-2 4-2 4-1 4-0 1-0 4-0 4-0 8-0 7-1 2-0 
 2 Ryś Laski0-0     4-2 2-0 2-0 0-1 3-1 2-1 2-0 5-1 2-0 2-3 3-0* 2-0 
 3 Utrata Pawłowice1-2 2-2     4-1 7-3 3-0 4-3 3-0 2-0 5-0 1-1 3-2 3-2 2-0 
 4 UKS Borzęcin2-5 0-1 2-3     1-0 0-0 1-1 3-2 2-1 5-0 3-1 5-2 3-3 3-1 
 5 Relax Radziwiłłów2-0 2-3 1-0 1-3     4-0 7-1 2-3 2-1 2-0 5-0 4-0 4-1 5-1 
 6 Błękitni Korytów1-6 5-1 5-3 0-0 1-3     1-3 2-3 2-4 2-1 5-2 2-1 3-1 3-0 
 7 Sorento Kamion1-0 1-2 1-2 1-3 0-3* 1-3     2-0 2-0 3-1 2-1 3-2 3-2 2-0 
 8 Naprzód II Zielonki4-1 0-2 2-1 1-3 1-0 4-8 3-2     3-1 1-2 2-1 3-1 2-1 0-3 
 9 Ambra Ołtarzew0-3 1-0 0-1 3-2 2-0 2-0 5-1 0-0     3-0* 3-2 2-2 2-0 2-4 
 10 Tur II Jaktorów1-5 4-0 3-2 3-0* 1-1 2-5 1-4 3-2 6-0     1-4 2-5 5-1 4-0 
 11 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki0-5 1-2 0-0 0-4 3-0 4-2 0-3* 1-1 4-3 3-4     5-0 4-0 3-1 
 12 Partyzant Leszno1-1 0-1 0-2 1-1 0-0 1-1 0-0 2-2 1-0 2-0 0-3*     0-2 1-2 
 13 FC Płochocin2-5 1-1 2-3 1-4 1-2 3-2 3-2 1-1 1-4 4-2 3-1 0-3*     1-4 
 14 Promyk Nowa Sucha0-4 1-2 2-3 0-1 1-1 1-2 1-3 1-5 1-0 2-3 1-2 2-0 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Błękitni Korytów 2-1 Partyzant Leszno
Sorento Kamion 1-2 Ryś Laski
Utrata Pawłowice 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błonianka Błonie 7-1 FC Płochocin
Ambra Ołtarzew 2-4 Promyk Nowa Sucha
Tur II Jaktorów 1-1 Relax Radziwiłłów
UKS Borzęcin 3-2 Naprzód II Zielonki

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Partyzant Leszno 2-2 Naprzód II Zielonki
Relax Radziwiłłów 1-3 UKS Borzęcin
Promyk Nowa Sucha 2-3 Tur II Jaktorów
FC Płochocin 1-4 Ambra Ołtarzew 28 sierpnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-5 Błonianka Błonie
Ryś Laski 4-2 Utrata Pawłowice
Błękitni Korytów 1-3 Sorento Kamion

Kolejka 3 - 2-3 września

Sorento Kamion 3-2 Partyzant Leszno
Utrata Pawłowice 3-0 Błękitni Korytów
Błonianka Błonie 2-0 Ryś Laski
Ambra Ołtarzew 3-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Tur II Jaktorów 5-1 FC Płochocin
UKS Borzęcin 3-1 Promyk Nowa Sucha
Naprzód II Zielonki 1-0 Relax Radziwiłłów

Kolejka 4 - 9-10 września

Partyzant Leszno 0-0 Relax Radziwiłłów
Promyk Nowa Sucha 1-5 Naprzód II Zielonki
FC Płochocin 1-4 UKS Borzęcin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-4 Tur II Jaktorów
Ryś Laski 2-0 Ambra Ołtarzew
Błękitni Korytów 1-6 Błonianka Błonie
Sorento Kamion 1-2 Utrata Pawłowice

Kolejka 5 - 16-17 września

Utrata Pawłowice 3-2 Partyzant Leszno
Błonianka Błonie 4-1 Sorento Kamion
Ambra Ołtarzew 2-0 Błękitni Korytów
Tur II Jaktorów 4-0 Ryś Laski
UKS Borzęcin 3-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Naprzód II Zielonki 2-1 FC Płochocin
Relax Radziwiłłów 5-1 Promyk Nowa Sucha

Kolejka 6 - 23-24 września

Partyzant Leszno 1-2 Promyk Nowa Sucha
FC Płochocin 1-2 Relax Radziwiłłów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Naprzód II Zielonki
Ryś Laski 2-0 UKS Borzęcin
Błękitni Korytów 2-1 Tur II Jaktorów
Sorento Kamion 2-0 Ambra Ołtarzew
Utrata Pawłowice 1-2 Błonianka Błonie

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Błonianka Błonie 8-0 Partyzant Leszno
Ambra Ołtarzew 0-1 Utrata Pawłowice
Tur II Jaktorów 1-4 Sorento Kamion
UKS Borzęcin 0-0 Błękitni Korytów
Naprzód II Zielonki 0-2 Ryś Laski
Relax Radziwiłłów 5-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Promyk Nowa Sucha 2-3 FC Płochocin

Kolejka 8 - 7-8 października

Partyzant Leszno 0-2 FC Płochocin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-1 Promyk Nowa Sucha
Ryś Laski 2-0 Relax Radziwiłłów
Błękitni Korytów 2-3 Naprzód II Zielonki
Sorento Kamion 1-3 UKS Borzęcin
Utrata Pawłowice 5-0 Tur II Jaktorów
Błonianka Błonie 1-0 Ambra Ołtarzew

Kolejka 9 - 14-15 października

Ambra Ołtarzew 2-2 Partyzant Leszno
Tur II Jaktorów 1-5 Błonianka Błonie
UKS Borzęcin 2-3 Utrata Pawłowice
Naprzód II Zielonki 3-2 Sorento Kamion
Relax Radziwiłłów 4-0 Błękitni Korytów
Promyk Nowa Sucha 1-2 Ryś Laski
FC Płochocin 3-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 10 - 21-22 października

Partyzant Leszno 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
(wo)
na boisku 2-2, występ nieuprawnionego zawodnika
Ryś Laski 3-0 FC Płochocin
(wo)
na boisku 2-1
Błękitni Korytów 3-0 Promyk Nowa Sucha
Sorento Kamion 0-3 Relax Radziwiłłów
(wo)
na boisku 1-2, występ nieuprawnionego zawodnika
Utrata Pawłowice 3-0 Naprzód II Zielonki
Błonianka Błonie 5-1 UKS Borzęcin
Ambra Ołtarzew 3-0 Tur II Jaktorów
(wo)

Kolejka 11 - 28-29 października

Tur II Jaktorów 2-5 Partyzant Leszno
UKS Borzęcin 2-1 Ambra Ołtarzew
Naprzód II Zielonki 4-1 Błonianka Błonie
Relax Radziwiłłów 1-0 Utrata Pawłowice
Promyk Nowa Sucha 1-3 Sorento Kamion
FC Płochocin 3-2 Błękitni Korytów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-2 Ryś Laski

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Partyzant Leszno 0-1 Ryś Laski
Błękitni Korytów 5-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sorento Kamion 3-2 FC Płochocin
Utrata Pawłowice 2-0 Promyk Nowa Sucha
Błonianka Błonie 5-2 Relax Radziwiłłów
Ambra Ołtarzew 0-0 Naprzód II Zielonki
Tur II Jaktorów 3-0 UKS Borzęcin 25-26 listopada
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 11-12 listopada

UKS Borzęcin 5-2 Partyzant Leszno
Naprzód II Zielonki 1-2 Tur II Jaktorów
Relax Radziwiłłów 2-1 Ambra Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha 0-4 Błonianka Błonie
FC Płochocin 2-3 Utrata Pawłowice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Sorento Kamion
(wo)
na boisku 3-1 - występ nieuprawnionego zawodnika
Ryś Laski 0-1 Błękitni Korytów

Kolejka 14 - 24-25 marca

Partyzant Leszno 1-1 Błękitni Korytów
Ryś Laski 3-1 Sorento Kamion
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-0 Utrata Pawłowice
FC Płochocin 2-5 Błonianka Błonie
Promyk Nowa Sucha 1-0 Ambra Ołtarzew
Relax Radziwiłłów 2-0 Tur II Jaktorów
Naprzód II Zielonki 1-3 UKS Borzęcin

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Naprzód II Zielonki 3-1 Partyzant Leszno
UKS Borzęcin 1-0 Relax Radziwiłłów
Tur II Jaktorów 4-0 Promyk Nowa Sucha
Ambra Ołtarzew 2-0 FC Płochocin
Błonianka Błonie 4-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Utrata Pawłowice 2-2 Ryś Laski
Sorento Kamion 1-3 Błękitni Korytów

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Partyzant Leszno 0-0 Sorento Kamion
Błękitni Korytów 5-3 Utrata Pawłowice
lub 5-2
Ryś Laski 0-0 Błonianka Błonie
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-3 Ambra Ołtarzew
FC Płochocin 4-2 Tur II Jaktorów
Promyk Nowa Sucha 0-1 UKS Borzęcin
Relax Radziwiłłów 2-3 Naprzód II Zielonki

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Relax Radziwiłłów 4-0 Partyzant Leszno
Naprzód II Zielonki 0-3 Promyk Nowa Sucha
UKS Borzęcin 3-3 FC Płochocin
Tur II Jaktorów 1-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Ambra Ołtarzew 1-0 Ryś Laski
Błonianka Błonie 4-2 Błękitni Korytów
Utrata Pawłowice 4-3 Sorento Kamion

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Partyzant Leszno 0-2 Utrata Pawłowice
Sorento Kamion 1-0 Błonianka Błonie
Błękitni Korytów 2-4 Ambra Ołtarzew
Ryś Laski 5-1 Tur II Jaktorów
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-4 UKS Borzęcin
FC Płochocin 1-1 Naprzód II Zielonki
Promyk Nowa Sucha 1-1 Relax Radziwiłłów

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Promyk Nowa Sucha 2-0 Partyzant Leszno
Relax Radziwiłłów 4-1 FC Płochocin
Naprzód II Zielonki 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
UKS Borzęcin 0-1 Ryś Laski
Tur II Jaktorów 2-5 Błękitni Korytów
Ambra Ołtarzew 5-1 Sorento Kamion
Błonianka Błonie 3-2 Utrata Pawłowice

Kolejka 20 - 1-3 maja

Partyzant Leszno 1-1 Błonianka Błonie
Utrata Pawłowice 2-0 Ambra Ołtarzew
Sorento Kamion 3-1 Tur II Jaktorów
Błękitni Korytów 0-0 UKS Borzęcin
Ryś Laski 2-1 Naprzód II Zielonki
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Relax Radziwiłłów
FC Płochocin 1-4 Promyk Nowa Sucha

Kolejka 21 - 5-6 maja

FC Płochocin 0-3 Partyzant Leszno
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 3-1
Promyk Nowa Sucha 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Relax Radziwiłłów 2-3 Ryś Laski
Naprzód II Zielonki 4-8 Błękitni Korytów
UKS Borzęcin 1-1 Sorento Kamion
Tur II Jaktorów 3-2 Utrata Pawłowice
Ambra Ołtarzew 0-3 Błonianka Błonie

Kolejka 22 - 12-13 maja

Partyzant Leszno 1-0 Ambra Ołtarzew
Błonianka Błonie 4-0 Tur II Jaktorów
Utrata Pawłowice 4-1 UKS Borzęcin
Sorento Kamion 2-0 Naprzód II Zielonki
Błękitni Korytów 1-3 Relax Radziwiłłów
Ryś Laski 2-0 Promyk Nowa Sucha
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-0 FC Płochocin

Kolejka 23 - 19-20 maja

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-0 Partyzant Leszno
FC Płochocin 1-1 Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha 1-2 Błękitni Korytów
Relax Radziwiłłów 7-1 Sorento Kamion
Naprzód II Zielonki 2-1 Utrata Pawłowice
UKS Borzęcin 2-5 Błonianka Błonie
Tur II Jaktorów 6-0 Ambra Ołtarzew

Kolejka 24 - 26-27 maja

Partyzant Leszno 2-0 Tur II Jaktorów
Ambra Ołtarzew 3-2 UKS Borzęcin
Błonianka Błonie 4-0 Naprzód II Zielonki
Utrata Pawłowice 7-3 Relax Radziwiłłów
Sorento Kamion 2-0 Promyk Nowa Sucha
Błękitni Korytów 3-1 FC Płochocin
Ryś Laski 2-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Ryś Laski 2-3 Partyzant Leszno
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-2 Błękitni Korytów
FC Płochocin 3-2 Sorento Kamion
Promyk Nowa Sucha 2-3 Utrata Pawłowice
Relax Radziwiłłów 2-0 Błonianka Błonie
Naprzód II Zielonki 3-1 Ambra Ołtarzew
UKS Borzęcin 5-0 Tur II Jaktorów

REKLAMA

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Partyzant Leszno 1-1 UKS Borzęcin
Tur II Jaktorów 3-2 Naprzód II Zielonki
Ambra Ołtarzew 2-0 Relax Radziwiłłów
Błonianka Błonie 2-0 Promyk Nowa Sucha
Utrata Pawłowice 3-2 FC Płochocin
Sorento Kamion 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Korytów 5-1 Ryś Laski

Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Klasa A 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Klasa B 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas