[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2006/2007, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Laura Chylice 26 72 23 3 0 108-17 13 0 0 72-10 10 3 0 36-7
2.  Znicz II Pruszków 26 51 16 3 7 84-42 10 2 1 56-15 6 1 6 28-27 2 4 1 1 0 3-2
3.  Naprzód Brwinów 26 51 15 6 5 89-30 7 4 2 50-15 8 2 3 39-15 2 1 0 1 1 2-3
4.  Perła Złotokłos 26 47 15 2 9 81-59 7 2 4 43-20 8 0 5 38-39
5.  Piast II Piastów 26 45 13 6 7 64-41 7 5 1 32-12 6 1 6 32-29
6.  Ligowiec Warszawa 26 44 12 8 6 52-40 8 4 1 32-14 4 4 5 20-26
7.  Tarpan Tarczyn 26 33 9 6 11 45-57 3 4 6 25-26 6 2 5 20-31 2 4 1 1 0 5-2
8.  Sparta II Jazgarzew 26 33 9 6 11 44-55 6 1 6 24-25 3 5 5 20-30 2 1 0 1 1 2-5
9.  Milan II Milanówek 26 32 10 2 14 45-58 8 0 5 33-31 2 2 9 12-27
10.  Amigos Warszawa 26 29 7 8 11 32-56 3 6 4 18-27 4 2 7 14-29
11.  KP Bielany (Warszawa) 26 27 8 3 15 56-83 7 1 5 31-28 1 2 10 25-55
12.  Anprel Nowa Wieś 26 24 7 3 16 70-99 5 1 7 40-40 2 2 9 30-59
13.  LKS Osuchów 26 15 5 0 21 31-110 4 0 9 20-32 1 0 12 11-78
14.  RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 26 13 3 4 19 35-89 3 0 10 22-43 0 4 9 13-46
KP Bielany wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Laura Chylice    5-1 3-2 3-1 2-0 3-0* 5-1 10-1 4-0 5-1 4-1 15-1 6-1 7-0 
 2 Znicz II Pruszków2-5     1-1 9-1 1-0 1-1 6-0 3-1 4-0 4-1 7-1 6-4 7-0 5-0 
 3 Naprzód Brwinów1-1 1-2     5-1 8-2 6-0 2-1 0-0 2-2 0-2 5-1 2-2 11-0 7-1 
 4 Perła Złotokłos0-3 4-3 4-0     0-3* 1-3 0-1 1-1 1-0 4-1 4-3 9-1 14-0 1-1 
 5 Piast II Piastów0-3 0-0 1-1 2-1     1-1 10-1 0-0 1-0 5-0 5-0 3-2 2-1 2-2 
 6 Ligowiec Warszawa1-1 3-0 4-1 2-4 3-0*     2-2 2-0 3-2 1-1 3-3 4-0 2-0 2-0 
 7 Tarpan Tarczyn0-1 2-4 1-4 1-2 0-4 2-2     2-2 2-2 0-1 4-1 2-2 6-1 3-0* 
 8 Sparta II Jazgarzew0-2 2-1 0-4 1-2 5-2 0-3* 0-3*     2-0 3-0 1-2 3-2 5-2 2-2 
 9 Milan II Milanówek0-2 3-2 0-7 1-2 1-4 2-0 1-5 4-0     2-1 5-3 6-2 6-2 2-1 
 10 Amigos Warszawa0-5 1-0 0-5 2-5 1-1 2-2 1-1 1-1 0-1     2-2 3-2 4-1 1-1 
 11 KP Bielany (Warszawa)1-3 1-3 0-2 1-7 2-1 1-2 3-1 4-3 4-1 1-1     6-3 5-0 2-1 
 12 Anprel Nowa Wieś1-1 4-6 0-4 11-3 2-6 0-6 0-1 2-3 2-0 4-2 6-4     1-2 7-2 
 13 LKS Osuchów1-5 1-2 0-3* 1-2 2-3 3-0 0-1 1-3 2-1 0-1 4-3 0-6     5-2 
 14 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)0-4 0-4 1-5 0-7 2-6 4-0 1-2 0-5 0-3* 0-2 5-1 0-3 9-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Amigos Warszawa 2-5 Perła Złotokłos
Ligowiec Warszawa 2-0 LKS Osuchów
Milan II Milanówek 1-4 Piast II Piastów
Sparta II Jazgarzew 0-4 Naprzód Brwinów
Anprel Nowa Wieś 4-6 Znicz II Pruszków
KP Bielany (Warszawa) 3-1 Tarpan Tarczyn
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Laura Chylice

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Perła Złotokłos 0-3 Laura Chylice
Tarpan Tarczyn 3-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
(wo)
na boisku 2-2, występ nieuprawnionego zawodnika
Znicz II Pruszków 7-1 KP Bielany (Warszawa)
Naprzód Brwinów 2-2 Anprel Nowa Wieś
Piast II Piastów 0-0 Sparta II Jazgarzew
LKS Osuchów 2-1 Milan II Milanówek
Amigos Warszawa 2-2 Ligowiec Warszawa

Kolejka 3 - 2-3 września

Ligowiec Warszawa 2-4 Perła Złotokłos
Milan II Milanówek 2-1 Amigos Warszawa
Sparta II Jazgarzew 5-2 LKS Osuchów
Anprel Nowa Wieś 2-6 Piast II Piastów
KP Bielany (Warszawa) 0-2 Naprzód Brwinów
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Znicz II Pruszków
Laura Chylice 5-1 Tarpan Tarczyn
w Piasecznie

Kolejka 4 - 9-10 września

Perła Złotokłos 0-1 Tarpan Tarczyn
Znicz II Pruszków 2-5 Laura Chylice
Naprzód Brwinów 7-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Piast II Piastów 5-0 KP Bielany (Warszawa)
LKS Osuchów 0-6 Anprel Nowa Wieś
Amigos Warszawa 1-1 Sparta II Jazgarzew
Ligowiec Warszawa 3-2 Milan II Milanówek

Kolejka 5 - 16-17 września

Milan II Milanówek 1-2 Perła Złotokłos
Sparta II Jazgarzew 0-3 Ligowiec Warszawa
(wo)
na boisku 3-1, w zespole gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
Anprel Nowa Wieś 4-2 Amigos Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 5-0 LKS Osuchów
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-6 Piast II Piastów
Laura Chylice 3-2 Naprzód Brwinów
Tarpan Tarczyn 2-4 Znicz II Pruszków

Kolejka 6 - 23-24 września

Perła Złotokłos 4-3 Znicz II Pruszków
Naprzód Brwinów 2-1 Tarpan Tarczyn
Piast II Piastów 0-3 Laura Chylice
LKS Osuchów 5-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Amigos Warszawa 2-2 KP Bielany (Warszawa)
Ligowiec Warszawa 4-0 Anprel Nowa Wieś
Milan II Milanówek 4-0 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sparta II Jazgarzew 1-2 Perła Złotokłos
Anprel Nowa Wieś 2-0 Milan II Milanówek
KP Bielany (Warszawa) 1-2 Ligowiec Warszawa
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-2 Amigos Warszawa
Laura Chylice 6-1 LKS Osuchów
Tarpan Tarczyn 0-4 Piast II Piastów
Znicz II Pruszków 1-1 Naprzód Brwinów

Kolejka 8 - 7-8 października

Perła Złotokłos 4-0 Naprzód Brwinów
Piast II Piastów 0-0 Znicz II Pruszków
LKS Osuchów 0-1 Tarpan Tarczyn
Amigos Warszawa 0-5 Laura Chylice
Ligowiec Warszawa 2-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Milan II Milanówek 5-3 KP Bielany (Warszawa)
Sparta II Jazgarzew 3-2 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 9 - 14-15 października

Anprel Nowa Wieś 11-3 Perła Złotokłos
KP Bielany (Warszawa) 4-3 Sparta II Jazgarzew
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Milan II Milanówek
(wo)
na boisku 0-1
Laura Chylice 3-0 Ligowiec Warszawa
(wo)
Tarpan Tarczyn 0-1 Amigos Warszawa
Znicz II Pruszków 7-0 LKS Osuchów
Naprzód Brwinów 8-2 Piast II Piastów

Kolejka 10 - 21-22 października

Perła Złotokłos 0-3 Piast II Piastów
(wo)
LKS Osuchów 0-3 Naprzód Brwinów
(wo)
na boisku 1-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Amigos Warszawa 1-0 Znicz II Pruszków
Ligowiec Warszawa 2-2 Tarpan Tarczyn
Milan II Milanówek 0-2 Laura Chylice
Sparta II Jazgarzew 2-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Anprel Nowa Wieś 6-4 KP Bielany (Warszawa)

Kolejka 11 - 28-29 października

KP Bielany (Warszawa) 1-7 Perła Złotokłos
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Anprel Nowa Wieś
Laura Chylice 10-1 Sparta II Jazgarzew
Tarpan Tarczyn 2-2 Milan II Milanówek
Znicz II Pruszków 1-1 Ligowiec Warszawa
Naprzód Brwinów 0-2 Amigos Warszawa
Piast II Piastów 2-1 LKS Osuchów

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Perła Złotokłos 14-0 LKS Osuchów
Amigos Warszawa 1-1 Piast II Piastów
Ligowiec Warszawa 4-1 Naprzód Brwinów 18 listopada
Milan II Milanówek 3-2 Znicz II Pruszków
Sparta II Jazgarzew 0-3 Tarpan Tarczyn
(wo)
na boisku 1-1, występ nieuprawnionego zawodnika
Anprel Nowa Wieś 1-1 Laura Chylice
KP Bielany (Warszawa) 2-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 18-19 listopada

Kolejka 13 - 11-12 listopada

RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-7 Perła Złotokłos
Laura Chylice 4-1 KP Bielany (Warszawa)
Tarpan Tarczyn 2-2 Anprel Nowa Wieś
Znicz II Pruszków 3-1 Sparta II Jazgarzew
Naprzód Brwinów 2-2 Milan II Milanówek
Piast II Piastów 1-1 Ligowiec Warszawa
LKS Osuchów 0-1 Amigos Warszawa

Kolejka 14 - 24-25 marca

Perła Złotokłos 4-1 Amigos Warszawa
LKS Osuchów 3-0 Ligowiec Warszawa
Piast II Piastów 1-0 Milan II Milanówek
Naprzód Brwinów 0-0 Sparta II Jazgarzew
Znicz II Pruszków 6-4 Anprel Nowa Wieś
Tarpan Tarczyn 4-1 KP Bielany (Warszawa)
Laura Chylice 7-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Laura Chylice 3-1 Perła Złotokłos
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Tarpan Tarczyn
KP Bielany (Warszawa) 1-3 Znicz II Pruszków
Anprel Nowa Wieś 0-4 Naprzód Brwinów
Sparta II Jazgarzew 5-2 Piast II Piastów
Milan II Milanówek 6-2 LKS Osuchów
Ligowiec Warszawa 1-1 Amigos Warszawa

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Perła Złotokłos 1-3 Ligowiec Warszawa
Amigos Warszawa 0-1 Milan II Milanówek
LKS Osuchów 1-3 Sparta II Jazgarzew
Piast II Piastów 3-2 Anprel Nowa Wieś
Naprzód Brwinów 5-1 KP Bielany (Warszawa)
Znicz II Pruszków 5-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Tarpan Tarczyn 0-1 Laura Chylice

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Tarpan Tarczyn 1-2 Perła Złotokłos
Laura Chylice 5-1 Znicz II Pruszków
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-5 Naprzód Brwinów
KP Bielany (Warszawa) 2-1 Piast II Piastów
Anprel Nowa Wieś 1-2 LKS Osuchów
Sparta II Jazgarzew 3-0 Amigos Warszawa
Milan II Milanówek 2-0 Ligowiec Warszawa

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Perła Złotokłos 1-0 Milan II Milanówek
Ligowiec Warszawa 2-0 Sparta II Jazgarzew
Amigos Warszawa 3-2 Anprel Nowa Wieś
LKS Osuchów 4-3 KP Bielany (Warszawa)
Piast II Piastów 2-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Naprzód Brwinów 1-1 Laura Chylice
Znicz II Pruszków 6-0 Tarpan Tarczyn

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Znicz II Pruszków 9-1 Perła Złotokłos
Tarpan Tarczyn 1-4 Naprzód Brwinów
Laura Chylice 2-0 Piast II Piastów
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 9-1 LKS Osuchów
KP Bielany (Warszawa) 1-1 Amigos Warszawa
Anprel Nowa Wieś 0-6 Ligowiec Warszawa
Sparta II Jazgarzew 2-0 Milan II Milanówek

Kolejka 20 - 1-3 maja

Perła Złotokłos 1-1 Sparta II Jazgarzew
Milan II Milanówek 6-2 Anprel Nowa Wieś
Ligowiec Warszawa 3-3 KP Bielany (Warszawa) 23 maja, 17:30
Amigos Warszawa 1-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 23 maja
LKS Osuchów 1-5 Laura Chylice
Piast II Piastów 10-1 Tarpan Tarczyn
Naprzód Brwinów 1-2 Znicz II Pruszków

Kolejka 21 - 5-6 maja

Naprzód Brwinów 5-1 Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków 1-0 Piast II Piastów
Tarpan Tarczyn 6-1 LKS Osuchów
Laura Chylice 5-1 Amigos Warszawa
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Ligowiec Warszawa
KP Bielany (Warszawa) 4-1 Milan II Milanówek
Anprel Nowa Wieś 2-3 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 22 - 12-13 maja

Perła Złotokłos 9-1 Anprel Nowa Wieś
Sparta II Jazgarzew 1-2 KP Bielany (Warszawa)
Milan II Milanówek 2-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Ligowiec Warszawa 1-1 Laura Chylice
Amigos Warszawa 1-1 Tarpan Tarczyn
LKS Osuchów 1-2 Znicz II Pruszków
Piast II Piastów 1-1 Naprzód Brwinów

Kolejka 23 - 19-20 maja

Piast II Piastów 2-1 Perła Złotokłos
Naprzód Brwinów 11-0 LKS Osuchów
Znicz II Pruszków 4-1 Amigos Warszawa
Tarpan Tarczyn 2-2 Ligowiec Warszawa
Laura Chylice 4-0 Milan II Milanówek
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-5 Sparta II Jazgarzew
KP Bielany (Warszawa) 6-3 Anprel Nowa Wieś

Kolejka 24 - 26-27 maja

Perła Złotokłos 4-3 KP Bielany (Warszawa)
Anprel Nowa Wieś 7-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Sparta II Jazgarzew 0-2 Laura Chylice
Milan II Milanówek 1-5 Tarpan Tarczyn
Ligowiec Warszawa 3-0 Znicz II Pruszków
Amigos Warszawa 0-5 Naprzód Brwinów
LKS Osuchów 2-3 Piast II Piastów

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

LKS Osuchów 1-2 Perła Złotokłos
Piast II Piastów 5-0 Amigos Warszawa
Naprzód Brwinów 6-0 Ligowiec Warszawa
Znicz II Pruszków 4-0 Milan II Milanówek
Tarpan Tarczyn 2-2 Sparta II Jazgarzew
Laura Chylice 15-1 Anprel Nowa Wieś
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 5-1 KP Bielany (Warszawa)
lub 4-1

REKLAMA

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Perła Złotokłos 1-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
KP Bielany (Warszawa) 1-3 Laura Chylice
Anprel Nowa Wieś 0-1 Tarpan Tarczyn
Sparta II Jazgarzew 2-1 Znicz II Pruszków
Milan II Milanówek 0-7 Naprzód Brwinów
Ligowiec Warszawa 3-0 Piast II Piastów
(wo)
goście nie dojechali
Amigos Warszawa 4-1 LKS Osuchów

Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Klasa A 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Klasa B 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas