[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Jazgarzew 30 66 20 6 4 54-28 9 5 1 29-13 11 1 3 25-15
2.  Milan Milanówek 30 59 18 5 7 59-23 8 5 2 33-8 10 0 5 26-15
3.  UKS Łady 30 56 17 5 8 62-37 10 4 1 38-13 7 1 7 24-24
4.  KS Łomianki 30 52 16 4 10 64-45 11 2 2 40-17 5 2 8 24-28 2 6 2 0 0 3-0
5.  Świt Warszawa 30 52 16 4 10 47-42 10 2 3 27-15 6 2 7 20-27 2 0 0 0 2 0-3
6.  Żyrardowianka Żyrardów 30 49 16 1 13 55-40 9 1 5 19-14 7 0 8 36-26
7.  KS Raszyn 30 44 12 8 10 44-29 8 4 3 24-8 4 4 7 20-21 2 4 1 1 0 2-0
8.  Wilga Garwolin 30 44 13 5 12 51-43 11 1 3 36-13 2 4 9 15-30 2 1 0 1 1 0-2
9.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 43 13 4 13 49-49 10 1 4 36-19 3 3 9 13-30
10.  GLKS II Nadarzyn 30 40 12 4 14 47-55 8 2 5 26-22 4 2 9 21-33
11.  CWKS Legia Warszawa 30 38 11 5 14 57-51 8 1 6 39-29 3 4 8 18-22
12.  LKS Chlebnia 30 34 8 10 12 40-50 4 5 6 20-26 4 5 6 20-24
13.  Jedność Żabieniec 30 32 9 5 16 48-60 9 0 6 30-22 0 5 10 18-38
14.  KS II Piaseczno 30 27 8 3 19 42-78 6 2 7 25-33 2 1 12 17-45
15.  Orzeł Baniocha 30 25 7 4 19 47-78 5 2 8 27-30 2 2 11 20-48
16.  AZS Absolwent UW Warszawa 30 22 7 1 22 31-89 5 0 10 21-45 2 1 12 10-44
AZS Absolwent UW Warszawa wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Jazgarzew    0-1 2-1 2-1 1-1 3-0 3-3 1-1 0-0 2-1 1-0 1-1 2-1 7-0 2-1 2-1 
 2 Milan Milanówek4-0     0-1 1-0 1-2 2-1 0-0 1-1 7-0 4-0 1-1 0-0 2-2 1-0 6-0 3-0* 
 3 UKS Łady3-0 2-1     0-0 1-4 3-1 2-1 2-1 0-0 4-1 1-0 4-1 1-1 2-2 10-0 3-0* 
 4 KS Łomianki1-1 0-2 5-3     1-0 1-0 3-0 4-1 3-0 4-2 2-4 1-1 5-3 3-0* 4-0 3-0* 
 5 Świt Warszawa2-1 1-0 2-5 0-2     1-3 1-0 0-0 4-2 2-0 2-2 2-0 1-0 3-0 3-0* 3-0* 
 6 Żyrardowianka Żyrardów0-2 2-5 1-0 1-2 0-1     2-1 1-0 3-0 3-0* 1-0 2-0 0-0 2-1 0-2 1-0 
 7 KS Raszyn1-2 0-2 0-0 2-0 1-3 2-0     2-0 0-0 1-0 2-0 5-0 1-1 3-0 0-0 4-0 
 8 Wilga Garwolin1-2 0-1 0-2 5-1 3-0 1-0 0-0     3-1 3-0 3-1 3-2 4-2 4-1 3-0* 3-0* 
 9 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki1-2 2-0 4-0 3-0 3-0 4-1 1-2 1-0     2-3 0-3* 3-2 1-0 4-2 2-2 5-2 
 10 GLKS II Nadarzyn0-1 1-5 1-0 3-2 0-1 3-2 4-3 0-0 2-0     0-4 0-0 2-0 6-1 3-1 1-2 
 11 CWKS Legia Warszawa2-4 2-0 2-1 5-0 2-1 2-4 1-4 5-0 1-4 1-1     0-3 5-1 1-5 4-1 6-0 
 12 LKS Chlebnia0-2 0-2 1-3 3-3 0-0 2-4 1-1 4-1 1-0 0-3 2-2     2-2 2-0 1-0 1-3 
 13 Jedność Żabieniec0-2 0-1 2-4 1-3 7-4 1-2 1-0 2-1 3-0 3-0 2-0 0-2     2-1 3-2 3-0* 
 14 KS II Piaseczno0-2 0-2 1-2 0-4 4-0 0-9 1-0 0-3 1-0 1-4 0-0 3-3 4-0     5-3 5-1 
 15 Orzeł Baniocha0-1 3-1 1-2 1-0 1-2 1-6 1-2 4-5 2-3 3-3 1-0 0-2 4-2 4-0     1-1 
 16 AZS Absolwent UW Warszawa0-3* 2-3 2-0 1-6 2-1 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 0-3* 4-1 0-3* 4-3 1-4 2-8     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

AZS Absolwent UW Warszawa 1-4 KS II Piaseczno
CWKS Legia Warszawa 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 sierpnia, 18:00
przełożony
Orzeł Baniocha 1-0 KS Łomianki
Milan Milanówek 4-0 GLKS II Nadarzyn
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Wilga Garwolin
Jedność Żabieniec 0-2 Sparta Jazgarzew
LKS Chlebnia 0-0 Świt Warszawa
UKS Łady 2-1 KS Raszyn

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

KS II Piaseczno 1-0 KS Raszyn
Świt Warszawa 2-5 UKS Łady
Sparta Jazgarzew 1-1 LKS Chlebnia
Wilga Garwolin 4-2 Jedność Żabieniec
GLKS II Nadarzyn 3-2 Żyrardowianka Żyrardów
KS Łomianki 0-2 Milan Milanówek
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Orzeł Baniocha
AZS Absolwent UW Warszawa 4-1 CWKS Legia Warszawa

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

CWKS Legia Warszawa 1-5 KS II Piaseczno
Orzeł Baniocha 1-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Milan Milanówek 7-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
w Jaktorowie
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 KS Łomianki
Jedność Żabieniec 3-0 GLKS II Nadarzyn
LKS Chlebnia 4-1 Wilga Garwolin
UKS Łady 3-0 Sparta Jazgarzew
KS Raszyn 1-3 Świt Warszawa

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

KS II Piaseczno 4-0 Świt Warszawa
Sparta Jazgarzew 3-3 KS Raszyn
Wilga Garwolin 0-2 UKS Łady
GLKS II Nadarzyn 0-0 LKS Chlebnia
KS Łomianki 5-3 Jedność Żabieniec
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 Żyrardowianka Żyrardów
AZS Absolwent UW Warszawa 2-3 Milan Milanówek
CWKS Legia Warszawa 4-1 Orzeł Baniocha 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września

Orzeł Baniocha 4-0 KS II Piaseczno
Milan Milanówek 1-1 CWKS Legia Warszawa 3 września, 10:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Jedność Żabieniec 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
LKS Chlebnia 3-3 KS Łomianki
UKS Łady 4-1 GLKS II Nadarzyn
KS Raszyn 2-0 Wilga Garwolin
Świt Warszawa 2-1 Sparta Jazgarzew

Kolejka 6 - 9-10 września

KS II Piaseczno 0-2 Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin 3-0 Świt Warszawa
GLKS II Nadarzyn 4-3 KS Raszyn
KS Łomianki 5-3 UKS Łady
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 LKS Chlebnia
AZS Absolwent UW Warszawa 4-3 Jedność Żabieniec
CWKS Legia Warszawa 2-4 Żyrardowianka Żyrardów
Orzeł Baniocha 3-1 Milan Milanówek

Kolejka 7 - 16-17 września

Milan Milanówek 1-0 KS II Piaseczno
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 Orzeł Baniocha
Jedność Żabieniec 2-0 CWKS Legia Warszawa 16 września, 17:00
LKS Chlebnia 1-3 AZS Absolwent UW Warszawa
UKS Łady 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Raszyn 2-0 KS Łomianki
Świt Warszawa 2-0 GLKS II Nadarzyn
Sparta Jazgarzew 1-1 Wilga Garwolin

Kolejka 8 - 23-24 września

KS II Piaseczno 0-3 Wilga Garwolin
GLKS II Nadarzyn 0-1 Sparta Jazgarzew
KS Łomianki 1-0 Świt Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 KS Raszyn
AZS Absolwent UW Warszawa 2-0 UKS Łady
CWKS Legia Warszawa 0-3 LKS Chlebnia
Orzeł Baniocha 4-2 Jedność Żabieniec
Milan Milanówek 2-1 Żyrardowianka Żyrardów

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Żyrardowianka Żyrardów 2-1 KS II Piaseczno
Jedność Żabieniec 0-1 Milan Milanówek
LKS Chlebnia 1-0 Orzeł Baniocha
UKS Łady 1-0 CWKS Legia Warszawa
KS Raszyn 4-0 AZS Absolwent UW Warszawa
Świt Warszawa 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Sparta Jazgarzew 2-1 KS Łomianki
Wilga Garwolin 3-0 GLKS II Nadarzyn

Kolejka 10 - 7-8 października

KS II Piaseczno 1-4 GLKS II Nadarzyn
KS Łomianki 4-1 Wilga Garwolin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 Sparta Jazgarzew
AZS Absolwent UW Warszawa 2-1 Świt Warszawa
CWKS Legia Warszawa 1-4 KS Raszyn
Orzeł Baniocha 1-2 UKS Łady
Milan Milanówek 0-0 LKS Chlebnia
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Jedność Żabieniec

Kolejka 11 - 14-15 października

Jedność Żabieniec 2-1 KS II Piaseczno
LKS Chlebnia 2-4 Żyrardowianka Żyrardów
UKS Łady 2-1 Milan Milanówek
KS Raszyn 0-0 Orzeł Baniocha
Świt Warszawa 2-2 CWKS Legia Warszawa
Sparta Jazgarzew 2-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Wilga Garwolin 3-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
GLKS II Nadarzyn 3-2 KS Łomianki

Kolejka 12 - 21-22 października

KS II Piaseczno 0-4 KS Łomianki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-3 GLKS II Nadarzyn
AZS Absolwent UW Warszawa 3-1 Wilga Garwolin
CWKS Legia Warszawa 2-4 Sparta Jazgarzew
Orzeł Baniocha 1-2 Świt Warszawa
Milan Milanówek 0-0 KS Raszyn
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 UKS Łady
Jedność Żabieniec 0-2 LKS Chlebnia

Kolejka 13 - 28-29 października

LKS Chlebnia 2-0 KS II Piaseczno
UKS Łady 1-1 Jedność Żabieniec
KS Raszyn 2-0 Żyrardowianka Żyrardów
Świt Warszawa 1-0 Milan Milanówek
Sparta Jazgarzew 2-1 Orzeł Baniocha
Wilga Garwolin 3-1 CWKS Legia Warszawa
GLKS II Nadarzyn 1-2 AZS Absolwent UW Warszawa
KS Łomianki 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 14 - 4-5 listopada

KS II Piaseczno 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
AZS Absolwent UW Warszawa 1-6 KS Łomianki
CWKS Legia Warszawa 1-1 GLKS II Nadarzyn 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie nierozegrany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Baniocha 4-5 Wilga Garwolin 18 listopada
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Milan Milanówek 4-0 Sparta Jazgarzew
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Świt Warszawa
Jedność Żabieniec 1-0 KS Raszyn 11 marca
przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Chlebnia 1-3 UKS Łady

Kolejka 15 - 11-12 listopada

UKS Łady 2-2 KS II Piaseczno
KS Raszyn 5-0 LKS Chlebnia
Świt Warszawa 1-0 Jedność Żabieniec
Sparta Jazgarzew 3-0 Żyrardowianka Żyrardów
Wilga Garwolin 0-1 Milan Milanówek
GLKS II Nadarzyn 3-1 Orzeł Baniocha
KS Łomianki 2-4 CWKS Legia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5-2 AZS Absolwent UW Warszawa

Kolejka 16 - 17-18 marca

KS II Piaseczno 5-1 AZS Absolwent UW Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 CWKS Legia Warszawa (130)
(wo)
na boisku 2-2, w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Łomianki 4-0 Orzeł Baniocha
GLKS II Nadarzyn 1-5 Milan Milanówek
Wilga Garwolin 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
Sparta Jazgarzew 2-1 Jedność Żabieniec
Świt Warszawa 2-0 LKS Chlebnia
KS Raszyn 0-0 UKS Łady

Kolejka 17 - 24-25 marca

KS Raszyn 3-0 KS II Piaseczno
UKS Łady 1-4 Świt Warszawa
LKS Chlebnia 0-2 Sparta Jazgarzew
Jedność Żabieniec 2-1 Wilga Garwolin
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 GLKS II Nadarzyn
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany
Milan Milanówek 1-0 KS Łomianki
Orzeł Baniocha 2-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
CWKS Legia Warszawa 6-0 AZS Absolwent UW Warszawa (200)

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

KS II Piaseczno 0-0 CWKS Legia Warszawa 31 marca, 16:00
AZS Absolwent UW Warszawa 2-8 Orzeł Baniocha
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Milan Milanówek
KS Łomianki 1-0 Żyrardowianka Żyrardów
GLKS II Nadarzyn 2-0 Jedność Żabieniec
Wilga Garwolin 3-2 LKS Chlebnia
Sparta Jazgarzew 2-1 UKS Łady
Świt Warszawa 1-0 KS Raszyn

Kolejka 19 - 5 kwietnia

Świt Warszawa 3-0 KS II Piaseczno
KS Raszyn 1-2 Sparta Jazgarzew
UKS Łady 2-1 Wilga Garwolin
LKS Chlebnia 0-3 GLKS II Nadarzyn
Jedność Żabieniec 1-3 KS Łomianki
Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Milan Milanówek 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
goście nie przyjechali
Orzeł Baniocha 1-0 CWKS Legia Warszawa 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

KS II Piaseczno 5-3 Orzeł Baniocha 14 kwietnia, 16:30
CWKS Legia Warszawa 2-0 Milan Milanówek 15 kwietnia, 11:00
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 Żyrardowianka Żyrardów
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Jedność Żabieniec 14 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 1-1 LKS Chlebnia 14 kwietnia, 12:00
GLKS II Nadarzyn 1-0 UKS Łady 14 kwietnia, 16:00
Wilga Garwolin 0-0 KS Raszyn 15 kwietnia, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Świt Warszawa 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Sparta Jazgarzew 7-0 KS II Piaseczno 22 kwietnia, 16:00
Świt Warszawa 0-0 Wilga Garwolin 21 kwietnia, 11:00
KS Raszyn 1-0 GLKS II Nadarzyn 21 kwietnia, 16:30
UKS Łady 0-0 KS Łomianki 22 kwietnia, 12:00
LKS Chlebnia 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 CWKS Legia Warszawa 21 kwietnia, 11:00
Milan Milanówek 6-0 Orzeł Baniocha 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

KS II Piaseczno 0-2 Milan Milanówek 28 kwietnia, 16:30
Orzeł Baniocha 1-6 Żyrardowianka Żyrardów 28 kwietnia, 16:30
CWKS Legia Warszawa 5-1 Jedność Żabieniec 29 kwietnia, 11:00 (120)
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 LKS Chlebnia
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 UKS Łady 28 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 3-0 KS Raszyn 28 kwietnia, 12:00
GLKS II Nadarzyn 0-1 Świt Warszawa 29 kwietnia, 16:30
Wilga Garwolin 1-2 Sparta Jazgarzew 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 1 maja

Wilga Garwolin 4-1 KS II Piaseczno 2 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-1 GLKS II Nadarzyn 1 maja, 14:00
Świt Warszawa 0-2 KS Łomianki 3 maja, 11:00
KS Raszyn 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 maja, 17:00
UKS Łady 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
LKS Chlebnia 2-2 CWKS Legia Warszawa 25 kwietnia
Jedność Żabieniec 3-2 Orzeł Baniocha 3 maja, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-5 Milan Milanówek 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

KS II Piaseczno 0-9 Żyrardowianka Żyrardów 6 maja, 17:30
Milan Milanówek 2-2 Jedność Żabieniec 5 maja, 17:45
Orzeł Baniocha 0-2 LKS Chlebnia 6 maja, 17:00
CWKS Legia Warszawa 2-1 UKS Łady 6 maja, 11:00
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 KS Raszyn
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Świt Warszawa 6 maja, 17:00
KS Łomianki 1-1 Sparta Jazgarzew 6 maja, 17:00
GLKS II Nadarzyn 0-0 Wilga Garwolin 5 maja, 16:30

Kolejka 25 - 12-13 maja

GLKS II Nadarzyn 6-1 KS II Piaseczno 13 maja, 17:00
Wilga Garwolin 5-1 KS Łomianki 13 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 maja, 15:00
Świt Warszawa 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
KS Raszyn 2-0 CWKS Legia Warszawa 12 maja, 17:00
UKS Łady 10-0 Orzeł Baniocha 13 maja, 17:00
LKS Chlebnia 0-2 Milan Milanówek 12 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 13 maja, 11:00

Kolejka 26 - 16 maja

KS II Piaseczno 4-0 Jedność Żabieniec 16 maja, 18:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 LKS Chlebnia 16 maja, 17:00
Milan Milanówek 0-1 UKS Łady 16 maja, 17:45
Orzeł Baniocha 1-2 KS Raszyn 16 maja, 17:30
CWKS Legia Warszawa 2-1 Świt Warszawa 17 maja, 16:30
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 Sparta Jazgarzew
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Wilga Garwolin 16 maja, 17:30
KS Łomianki 4-2 GLKS II Nadarzyn 16 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

KS Łomianki 3-0 KS II Piaseczno 19 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
GLKS II Nadarzyn 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 maja, 15:00
Wilga Garwolin 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
Sparta Jazgarzew 1-0 CWKS Legia Warszawa 19 maja, 16:00
Świt Warszawa 3-0 Orzeł Baniocha 19 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Raszyn 0-2 Milan Milanówek 19 maja, 18:00
UKS Łady 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 20 maja, 12:00
LKS Chlebnia 2-2 Jedność Żabieniec 19 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

KS II Piaseczno 3-3 LKS Chlebnia 27 maja, 17:30
Jedność Żabieniec 2-4 UKS Łady 27 maja, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 KS Raszyn 26 maja, 17:00
Milan Milanówek 1-2 Świt Warszawa 26 maja, 15:45
Orzeł Baniocha 0-1 Sparta Jazgarzew 26 maja, 18:00
CWKS Legia Warszawa 5-0 Wilga Garwolin 27 maja, 11:00
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 GLKS II Nadarzyn
(wo)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 KS Łomianki 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-2 KS II Piaseczno 2 czerwca, 17:00
KS Łomianki 3-0 AZS Absolwent UW Warszawa
(wo)
GLKS II Nadarzyn 0-4 CWKS Legia Warszawa 3 czerwca, 17:00
Wilga Garwolin 3-0 Orzeł Baniocha 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Jazgarzew 0-1 Milan Milanówek 2 czerwca, 16:00
Świt Warszawa 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 2 czerwca, 11:00
KS Raszyn 1-1 Jedność Żabieniec 2 czerwca, 18:30
UKS Łady 4-1 LKS Chlebnia 2 czerwca, 12:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

KS II Piaseczno 1-2 UKS Łady 9 czerwca, 17:00
LKS Chlebnia 1-1 KS Raszyn 9 czerwca, 17:00
Jedność Żabieniec 7-4 Świt Warszawa 9 czerwca, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-2 Sparta Jazgarzew 9 czerwca, 17:00
Milan Milanówek 1-1 Wilga Garwolin 9 czerwca, 17:00
Orzeł Baniocha 3-3 GLKS II Nadarzyn 9 czerwca, 17:00
CWKS Legia Warszawa 5-0 KS Łomianki 9 czerwca, 17:00
AZS Absolwent UW Warszawa 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
(wo)

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w V lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

V liga 2006/2007 (mazowiecka (południe))
V liga 2006/2007 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2006/2007 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Płock)
Liga okręgowa 2006/2007 (Radom)
Liga okręgowa 2006/2007 (Siedlce)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Klasa A 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas