[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2006/2007, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Góra Kalwaria 30 58 16 10 4 52-30 9 5 1 30-14 7 5 3 22-16
2.  Wulkan Zakrzew 30 53 15 8 7 60-46 8 5 2 33-19 7 3 5 27-27
3.  Zwolenianka Zwoleń 30 52 13 13 4 48-30 7 6 2 25-14 6 7 2 23-16 2 3 1 0 1 4-2
4.  Mszczonowianka Mszczonów 30 52 15 7 8 56-38 9 5 1 32-13 6 2 7 24-25 2 3 1 0 1 2-4
5.  Drukarz Warszawa 30 51 14 9 7 58-47 8 4 3 29-20 6 5 4 29-27
6.  Olimpia Warszawa 30 48 13 9 8 54-41 9 4 2 38-17 4 5 6 16-24 2 4 1 1 0 4-3
7.  Pilica Białobrzegi 30 48 13 9 8 52-39 7 4 4 23-14 6 5 4 29-25 2 1 0 1 1 3-4
8.  Broń Radom 30 45 13 6 11 52-52 5 4 6 29-27 8 2 5 23-25
9.  Tur Jaktorów 30 41 12 5 13 50-49 5 2 8 29-25 7 3 5 21-24
10.  Zryw Sobolew 30 40 11 7 12 56-46 6 5 4 31-17 5 2 8 25-29 2 3 1 0 1 12-7
11.  Victoria Głosków 30 40 11 7 12 65-69 8 1 6 48-29 3 6 6 17-40 2 3 1 0 1 7-12
12.  KS Piaseczno 30 39 11 6 13 46-38 7 3 5 24-13 4 3 8 22-25
13.  KS Warka 30 31 8 7 15 30-51 5 2 8 19-22 3 5 7 11-29
14.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 25 6 7 17 37-54 5 3 7 24-21 1 4 10 13-33
15.  Skra Obory 30 24 6 6 18 22-59 4 4 7 17-26 2 2 11 5-33
16.  Powiślanka Lipsko 30 13 3 4 23 24-73 2 3 10 14-26 1 1 13 10-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Góra Kalwaria    0-1 1-1 1-0 6-3 2-1 3-3 2-1 0-0 1-0 2-2 1-0 1-1 2-0 6-1 2-0 
 2 Wulkan Zakrzew1-1     1-3 3-1 3-2 3-2 2-1 1-2 4-1 3-3 0-0 2-2 2-0 1-1 3-0 4-0 
 3 Zwolenianka Zwoleń1-1 3-1     3-0 0-0 0-0 1-1 0-2 0-3 2-2 2-2 1-0 2-0 3-2 5-0 2-0 
 4 Mszczonowianka Mszczonów2-0 1-1 2-1     3-0 1-2 3-3 0-0 2-1 2-1 2-2 2-2 1-0 5-0 5-0 1-0 
 5 Drukarz Warszawa3-2 2-1 2-2 1-0     1-1 0-4 1-2 2-2 3-0 1-0 0-4 6-0 3-0 0-0 4-2 
 6 Olimpia Warszawa1-1 1-2 1-1 6-4 0-0     3-2 6-1 2-0 0-3* 9-0 1-0 2-2 2-0 1-0 3-1 
 7 Pilica Białobrzegi0-1 3-4 0-0 0-0 1-4 1-1     2-0 4-0 1-0 0-2 4-1 1-0 3-1 0-0 3-0 
 8 Broń Radom2-2 3-0* 0-2 1-3 2-2 3-0 6-1     0-2 2-4 1-1 3-2 1-1 0-4 0-3 5-0 
 9 Tur Jaktorów0-4 3-1 1-1 5-1 0-3 0-1 0-2 0-1     1-2 5-1 1-3 1-3 1-1 3-0 8-1 
 10 Zryw Sobolew1-2 2-0 0-1 2-2 3-3 1-1 2-0 0-1 2-2     8-1 0-3 5-0 2-0 2-0 1-1 
 11 Victoria Głosków1-2 3-4 3-6 1-0 2-3 7-0 2-3 2-0 2-3 6-4     5-1 5-0 2-2 4-0 3-1 
 12 KS Piaseczno1-0 2-2 3-1 1-2 0-1 0-0 0-1 5-1 0-1 3-1 1-2     0-0 3-0 2-0 3-1 
 13 KS Warka1-2 1-2 0-1 0-1 2-3 0-4 1-1 2-2 0-3 0-2 3-0 2-1     3-0 1-0 3-0 
 14 Przyszłość Włochy (Warszawa)0-1 2-2 0-0 1-2 1-1 1-0 0-3 3-4 6-0 3-1 4-1 1-2 0-1     1-0 1-3 
 15 Skra Obory1-1 0-2 1-2 0-6 4-3 3-1 0-2 0-4 0-1 1-0 1-1 1-1 0-1 1-1     4-0 
 16 Powiślanka Lipsko1-2 1-4 1-1 0-2 0-1 1-2 2-2 1-2 0-2 1-2 1-2 1-0 2-2 2-1 0-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

KS Piaseczno 0-0 Olimpia Warszawa 12 sierpnia, 17:00
Drukarz Warszawa 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 6 września, 17:30
Wulkan Zakrzew 1-2 Broń Radom 12 sierpnia, 17:00
Skra Obory 4-0 Powiślanka Lipsko 12 sierpnia, 17:00
KS Warka 0-3 Tur Jaktorów 12 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Pilica Białobrzegi 12 sierpnia, 17:00
Victoria Głosków 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 13 sierpnia, 10:00
mecz w Piasecznie
Zryw Sobolew 1-2 Korona Góra Kalwaria 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Olimpia Warszawa 1-1 Korona Góra Kalwaria 15 sierpnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Zryw Sobolew 15 sierpnia, 16:30
Pilica Białobrzegi 0-2 Victoria Głosków 15 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 1-1 Zwolenianka Zwoleń 15 sierpnia, 14:00
Powiślanka Lipsko 2-2 KS Warka 15 sierpnia, 17:00
Broń Radom 0-3 Skra Obory 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Wulkan Zakrzew 15 sierpnia, 17:00
KS Piaseczno 0-1 Drukarz Warszawa 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Drukarz Warszawa 1-1 Olimpia Warszawa 19 sierpnia, 16:30
Wulkan Zakrzew 2-2 KS Piaseczno 20 sierpnia, 17:00
Skra Obory 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 sierpnia, 17:00
KS Warka 2-2 Broń Radom 20 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 2-0 Powiślanka Lipsko 20 sierpnia, 17:00
Victoria Głosków 2-3 Tur Jaktorów 19 sierpnia, 17:00
w Piasecznie
Zryw Sobolew 2-0 Pilica Białobrzegi 20 sierpnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Olimpia Warszawa 6-4 Mszczonowianka Mszczonów 26 sierpnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 0-1 Korona Góra Kalwaria 27 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 1-2 Zryw Sobolew 26 sierpnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Victoria Głosków 27 sierpnia, 17:00
Broń Radom 0-2 Zwolenianka Zwoleń 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 KS Warka 26 sierpnia, 17:00
KS Piaseczno 2-0 Skra Obory 26 sierpnia, 17:30
Drukarz Warszawa 2-1 Wulkan Zakrzew 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-3 września

Wulkan Zakrzew 3-2 Olimpia Warszawa 3 września, 14:00
Skra Obory 4-3 Drukarz Warszawa 1 września, 17:30
KS Warka 2-1 KS Piaseczno 3 września, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 2 września
Victoria Głosków 2-0 Broń Radom 2 września, 15:00
Zryw Sobolew 1-1 Powiślanka Lipsko 3 września, 17:00
Korona Góra Kalwaria 0-0 Tur Jaktorów 3 września, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-3 Pilica Białobrzegi 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Olimpia Warszawa 3-2 Pilica Białobrzegi 9 września, 10:00
Tur Jaktorów 5-1 Mszczonowianka Mszczonów 9 września, 16:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Korona Góra Kalwaria 9 września, 11:00
Broń Radom 2-4 Zryw Sobolew 9 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Victoria Głosków 9 września, 17:00
KS Piaseczno 3-1 Zwolenianka Zwoleń 10 września, 17:00
Drukarz Warszawa 6-0 KS Warka 9 września, 14:30
Wulkan Zakrzew 3-0 Skra Obory 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 16-17 września

Skra Obory 3-1 Olimpia Warszawa 17 września, 16:00
KS Warka 1-2 Wulkan Zakrzew 17 września, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Drukarz Warszawa 16 września, 16:00
Victoria Głosków 5-1 KS Piaseczno 16 września, 15:00
Zryw Sobolew 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 17 września, 16:30
Korona Góra Kalwaria 2-1 Broń Radom 16 września, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Powiślanka Lipsko 16 września, 16:30
Pilica Białobrzegi 4-0 Tur Jaktorów 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Olimpia Warszawa 2-0 Tur Jaktorów 23 września, 10:00
Powiślanka Lipsko 2-2 Pilica Białobrzegi 24 września, 16:00
Broń Radom 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 23 września, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 Korona Góra Kalwaria 23 września, 16:00
KS Piaseczno 3-1 Zryw Sobolew 24 września, 13:00
Drukarz Warszawa 1-0 Victoria Głosków 23 września, 14:00
Wulkan Zakrzew 1-3 Zwolenianka Zwoleń 24 września, 16:00
Skra Obory 0-1 KS Warka 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

KS Warka 0-4 Olimpia Warszawa 1 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 5-0 Skra Obory 30 września, 15:00
Victoria Głosków 3-4 Wulkan Zakrzew 30 września, 15:00
Zryw Sobolew 3-3 Drukarz Warszawa 1 października, 16:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 KS Piaseczno 1 października, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-0 Broń Radom 1 października, 15:00
Tur Jaktorów 8-1 Powiślanka Lipsko 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Olimpia Warszawa 3-1 Powiślanka Lipsko 7 października, 11:00
Broń Radom 0-2 Tur Jaktorów 7 października, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-3 Pilica Białobrzegi 7 października, 11:00
KS Piaseczno 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 7 października, 14:00
Drukarz Warszawa 3-2 Korona Góra Kalwaria 7 października, 13:30
Wulkan Zakrzew 3-3 Zryw Sobolew 8 października, 15:00
Skra Obory 1-1 Victoria Głosków 7 października, 15:30
KS Warka 0-1 Zwolenianka Zwoleń 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Zwolenianka Zwoleń 0-0 Olimpia Warszawa 14 października, 15:00
Victoria Głosków 5-0 KS Warka 14 października, 15:00
Zryw Sobolew 2-0 Skra Obory 15 października, 15:00
Korona Góra Kalwaria 0-1 Wulkan Zakrzew 15 października, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Drukarz Warszawa 14 października, 15:30
Pilica Białobrzegi 4-1 KS Piaseczno 15 października, 14:00
Tur Jaktorów 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 października, 13:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Broń Radom 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Olimpia Warszawa 6-1 Broń Radom 21 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 Powiślanka Lipsko 21 października, 13:00
KS Piaseczno 0-1 Tur Jaktorów 22 października, 11:00
Drukarz Warszawa 0-4 Pilica Białobrzegi 21 października, 13:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Mszczonowianka Mszczonów 22 października, 14:00
Skra Obory 1-1 Korona Góra Kalwaria 21 października, 15:00
KS Warka 0-2 Zryw Sobolew 22 października, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 2-2 Victoria Głosków 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Victoria Głosków 7-0 Olimpia Warszawa 28 października, 14:00
Zryw Sobolew 0-1 Zwolenianka Zwoleń 29 października, 14:00
Korona Góra Kalwaria 1-1 KS Warka 28 października, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-0 Skra Obory 28 października, 13:30
Pilica Białobrzegi 3-4 Wulkan Zakrzew 29 października, 13:00
Tur Jaktorów 0-3 Drukarz Warszawa 28 października, 11:00
Powiślanka Lipsko 1-0 KS Piaseczno 28 października
Broń Radom 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 października, 13:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Olimpia Warszawa 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 4 listopada, 11:00
KS Piaseczno 5-1 Broń Radom 4 listopada, 14:00
Drukarz Warszawa 4-2 Powiślanka Lipsko 4 listopada, 12:00
spotkanie zaplanowane na 11:30 rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu opadów śniegu
Wulkan Zakrzew 4-1 Tur Jaktorów 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (5 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska; w Radomiu
Skra Obory 0-2 Pilica Białobrzegi 4 listopada, 13:00
KS Warka 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 5 listopada, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Korona Góra Kalwaria 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) mecz przerwany w 8. minucie przy stanie 0-0 z powodu fatalnych warunków atmosferycznych
Victoria Głosków 6-4 Zryw Sobolew 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Zryw Sobolew 1-1 Olimpia Warszawa 12 listopada, 13:00
Korona Góra Kalwaria 2-2 Victoria Głosków 11 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Zwolenianka Zwoleń 11 listopada, 12:30
Pilica Białobrzegi 1-0 KS Warka 12 listopada, 13:00
Tur Jaktorów 3-0 Skra Obory 11 listopada, 13:00
Powiślanka Lipsko 1-4 Wulkan Zakrzew 11 listopada, 13:00
Broń Radom 2-2 Drukarz Warszawa 11 listopada, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 KS Piaseczno 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Olimpia Warszawa 1-0 KS Piaseczno 17 marca, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Drukarz Warszawa 17 marca, 12:00
Broń Radom 3-0 Wulkan Zakrzew 18 marca, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Powiślanka Lipsko 0-1 Skra Obory 18 marca, 14:00
Tur Jaktorów 1-3 KS Warka 18 marca, 11:00
Pilica Białobrzegi 0-0 Zwolenianka Zwoleń 18 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Victoria Głosków 17 marca, 14:00
Korona Góra Kalwaria 1-0 Zryw Sobolew 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Korona Góra Kalwaria 2-1 Olimpia Warszawa 24 marca, 14:00
Zryw Sobolew 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 25 marca, 16:00
Victoria Głosków 2-3 Pilica Białobrzegi 24 marca, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 0-3 Tur Jaktorów 25 marca, 15:00
KS Warka 3-0 Powiślanka Lipsko 25 marca, 14:00
lub 13:00
Skra Obory 0-4 Broń Radom 24 marca, 14:00
Wulkan Zakrzew 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 marca, 14:00
lub 15:00
Drukarz Warszawa 0-4 KS Piaseczno 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Olimpia Warszawa 0-0 Drukarz Warszawa 31 marca, 11:00
KS Piaseczno 2-2 Wulkan Zakrzew 31 marca, 13:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Skra Obory 31 marca, 12:00
Broń Radom 1-1 KS Warka 31 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 1-1 Zwolenianka Zwoleń 1 kwietnia, 15:00
Tur Jaktorów 5-1 Victoria Głosków 31 marca, 12:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Zryw Sobolew 1 kwietnia, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Korona Góra Kalwaria 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Olimpia Warszawa 6 kwietnia, 15:00
Korona Góra Kalwaria 3-3 Pilica Białobrzegi 5 kwietnia, 16:00
Zryw Sobolew 2-2 Tur Jaktorów 7 kwietnia, 12:00
Victoria Głosków 3-1 Powiślanka Lipsko 5 kwietnia, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Broń Radom 7 kwietnia, 12:00
KS Warka 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 kwietnia, 11:00
Skra Obory 1-1 KS Piaseczno 7 kwietnia, 14:00
Wulkan Zakrzew 3-2 Drukarz Warszawa 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Olimpia Warszawa 1-2 Wulkan Zakrzew 14 kwietnia, 11:00
Drukarz Warszawa 0-0 Skra Obory 14 kwietnia, 16:00
KS Piaseczno 0-0 KS Warka 14 kwietnia, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-0 Zwolenianka Zwoleń 14 kwietnia, 16:00
Broń Radom 1-1 Victoria Głosków 14 kwietnia, 15:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Zryw Sobolew 15 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów 0-4 Korona Góra Kalwaria 14 kwietnia, 12:00
Pilica Białobrzegi 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pilica Białobrzegi 1-1 Olimpia Warszawa 22 kwietnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Tur Jaktorów 21 kwietnia, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-0 Powiślanka Lipsko 21 kwietnia, 12:00
Zryw Sobolew 0-1 Broń Radom 22 kwietnia, 17:00
Victoria Głosków 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 kwietnia, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 1-0 KS Piaseczno 22 kwietnia, 16:00
KS Warka 2-3 Drukarz Warszawa 22 kwietnia, 15:00
Skra Obory 0-2 Wulkan Zakrzew 21 kwietnia, 15:00
w Konstancinie-Jeziornie

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Olimpia Warszawa 1-0 Skra Obory 28 kwietnia, 11:00
Wulkan Zakrzew 2-0 KS Warka 28 kwietnia, 15:00
Drukarz Warszawa 2-2 Zwolenianka Zwoleń 28 kwietnia, 16:30
KS Piaseczno 1-2 Victoria Głosków 9 maja, 17:30
przełożony
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Zryw Sobolew 28 kwietnia, 17:00
Broń Radom 2-2 Korona Góra Kalwaria 29 kwietnia, 12:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 29 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów 0-2 Pilica Białobrzegi 28 kwietnia, 12:00

Kolejka 23 - 1 maja

Tur Jaktorów 0-1 Olimpia Warszawa 23 maja, 17:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Powiślanka Lipsko 2 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Broń Radom 2 maja, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 2 maja, 14:00
Zryw Sobolew 0-3 KS Piaseczno 1 maja, 17:00
Victoria Głosków 2-3 Drukarz Warszawa 1 maja, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Wulkan Zakrzew 2 maja, 17:00
KS Warka 1-0 Skra Obory 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Olimpia Warszawa 2-2 KS Warka 5 maja, 11:00
Skra Obory 1-2 Zwolenianka Zwoleń 5 maja, 13:30
Wulkan Zakrzew 0-0 Victoria Głosków 6 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 3-0 Zryw Sobolew 5 maja, 17:00
KS Piaseczno 1-0 Korona Góra Kalwaria 6 maja, 15:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 5 maja, 17:00
Broń Radom 6-1 Pilica Białobrzegi 5 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 0-2 Tur Jaktorów 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Powiślanka Lipsko 1-2 Olimpia Warszawa 13 maja, 17:00
Tur Jaktorów 0-1 Broń Radom 12 maja, 12:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 KS Piaseczno 12 maja, 17:00
Korona Góra Kalwaria 6-3 Drukarz Warszawa 12 maja, 12:00
Zryw Sobolew 2-0 Wulkan Zakrzew 13 maja, 17:00
Victoria Głosków 4-0 Skra Obory 12 maja, 13:00
Zwolenianka Zwoleń 2-0 KS Warka 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Olimpia Warszawa 1-1 Zwolenianka Zwoleń 19 maja, 11:00
KS Warka 3-0 Victoria Głosków 20 maja, 17:00
Skra Obory 1-0 Zryw Sobolew 30 maja, 18:00
Wulkan Zakrzew 1-1 Korona Góra Kalwaria 20 maja, 16:00
Drukarz Warszawa 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 19 maja, 17:00
KS Piaseczno 0-1 Pilica Białobrzegi 19 maja, 13:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-0 Tur Jaktorów 19 maja, 17:00
Broń Radom 5-0 Powiślanka Lipsko 20 maja, 11:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Broń Radom 3-0 Olimpia Warszawa 26 maja, 16:00
Powiślanka Lipsko 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 maja, 17:00
Tur Jaktorów 1-3 KS Piaseczno 26 maja, 12:00
Pilica Białobrzegi 1-4 Drukarz Warszawa 7 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 15:00) nie odbył się z powodu nieporozumienia między drużynami w sprawie terminu / w drugim terminie (30 maja, 18:00) goście nie dojechali
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Wulkan Zakrzew 26 maja, 17:00
Korona Góra Kalwaria 6-1 Skra Obory 26 maja, 13:00
mecz zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Zryw Sobolew 5-0 KS Warka 27 maja, 17:00
Victoria Głosków 3-6 Zwolenianka Zwoleń 26 maja, 15:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Olimpia Warszawa 9-0 Victoria Głosków 2 czerwca, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 2-2 Zryw Sobolew 3 czerwca, 17:00
KS Warka 1-2 Korona Góra Kalwaria 2 czerwca, 17:00
Skra Obory 0-6 Mszczonowianka Mszczonów 2 czerwca, 17:00
Wulkan Zakrzew 2-1 Pilica Białobrzegi 3 czerwca, 17:00
Drukarz Warszawa 2-2 Tur Jaktorów 2 czerwca, 17:30
KS Piaseczno 3-1 Powiślanka Lipsko 2 czerwca, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-4 Broń Radom 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Olimpia Warszawa 6 czerwca, 18:00
Broń Radom 3-2 KS Piaseczno 10 czerwca, 11:00
Powiślanka Lipsko 0-1 Drukarz Warszawa 10 czerwca, 17:00
Tur Jaktorów 3-1 Wulkan Zakrzew 9 czerwca, 12:00
Pilica Białobrzegi 0-0 Skra Obory 10 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 KS Warka 9 czerwca, 17:00
Korona Góra Kalwaria 1-1 Zwolenianka Zwoleń 9 czerwca, 12:00
Zryw Sobolew 8-1 Victoria Głosków 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Olimpia Warszawa 0-3 Zryw Sobolew 16 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 1-2 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Victoria Głosków 1-2 Korona Góra Kalwaria 16 czerwca, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 16 czerwca, 17:00
KS Warka 1-1 Pilica Białobrzegi 16 czerwca, 17:00
Skra Obory 0-1 Tur Jaktorów 16 czerwca, 17:00
Wulkan Zakrzew 4-0 Powiślanka Lipsko 16 czerwca, 17:00
Drukarz Warszawa 1-2 Broń Radom 16 czerwca, 17:00
KS Piaseczno 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w V lidze (mazowiecka)

IV liga 2006/2007 (mazowiecka)

V liga 2006/2007 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2006/2007 (Radom)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas